BigCommendi platvormi ülevaade teie veebikaupluste müügi suurendamiseks 2016. aastal

BigCommendi logo


Suurkaubandus

Külastage veebisaiti

9,5


AWA skoor

Suurkaubandus

BigCommerce tarkvara käivitub 2003. aastal kohapeal installitud ostukorviprogrammina nimega Interspire. Kuna pilvetehnoloogia võttis turu üle, otsustasid algsed arendajad liikuda koos valitsevate suundumustega ja liikusid 2012. aastal üle universaalsele BigCommerce’ile. Täna kuulub BigCommerce järjekindlalt viie parima ostukorvi hulka ja toetab umbes 100 000 veebipoodi. Lugege allpool meie BigCommerce’i ülevaadet.

Plussid

 • 24/7 tugi
 • Kiire
 • Intuitiivsed sisseehitatud funktsioonid
 • Hea klienditeenindus

Miinused

 • Lukustus
 • Liiga palju funktsionaalsust
 • Piiratud e-posti tellimisnimekirjad

Ülevaade

 • Veebisait: www.BigCommerce.com
 • Peakorter: Austin, TX
 • Asutamisaasta: 2009
 • Töötajad: 300+
 • Hostitud saidid: Umbes 100 000
 • Kategooria: e-kaubanduse tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 15 päeva

Bigcommerce sisaldab kõiki funktsioone, mida ühelt tööstuse juhilt oodata võiksite. See pakub täisfunktsionaalset paketti, mis on mõeldud kõigi oma ettevõtte loomisega seotud üksikasjadega hõlpsamaks käsitlemiseks.

Kes on Bigcommerce kõige parem?

Bigcommerce sisaldab kõiki tööriistu, mida vajate ettevõtte alustamiseks. See hõlbustab ka olemasoleva ettevõtte rändamist või laiendamist. See platvorm on aga võib-olla kõige tugevam disaini ja kasutusmugavuse osas. Kui teid hirmutab idee kujundada oma esikülg ja luua professionaalne sait, on Bigcommerce hea e-poe platvorm, mis teie kõrval on. Mallid sobivad ideaalselt algajatele ja neid on lihtne kohandada. Samuti on need piisavalt paindlikud, et mahutada ka suuremaid, väljakujunenud ettevõtteid.

Kas suurettevõttega kaasnevad olulised piirangud??

Ausalt öeldes ei ole Bigcommerceil silmatorkavaid vigu. Iga paketiga saate nautida piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi. Nende turvakaitse on ajakohane. Kujundusfunktsioone on lihtne kasutada ja sellega kaasnevad suurepärased omadused. Ehkki see teeb kõiki neid asju hästi, teevad mõned konkurendid seda lihtsalt natuke paremini.

Skaleeritavus

Bigcommerce on mõeldud teie ettevõtte kasvamiseks. Kaasas veebisaidi liikluse aruandlus ning sisseehitatud turundus- ja teisendustööriistad. See tähendab, et see on valmis ka teie ettevõtet kasvatama. Ükskõik, kas alustate oma ettevõtet või kavatsete väljakujunenud ettevõtte rännata, on Bigcommerce piisavalt paindlik, et see vastaks teie vajadustele ja oleks teie ettevõtte muutumisel kohanemisvõimeline.

BigCommerce Enterprise’i e-kaubanduse tarkvara

Kui teie veebipoe müük on vähemalt miljon dollarit, on tõenäoliselt teie kasutatav e-poe platvorm BigCommerce. See on parim ettevõtte e-kaubanduse platvorm Fortune 500 ja Internet Retailer 1000 kaubamärkide jaoks.

Toyota ja Martha Stewart kasutavad BigCommerce’i ettevõttetasandi platvormi, et pakkuda klientidele täielikult kohandatavaid ostukogemusi. Selle avatud arhitektuur annab teile võimaluse ühendada muu kriitilise tarkvaraga, mida kasutate oma ettevõtte juhtimiseks.

Teie kliendid loodavad teie käest oma lemmikmeediaplatvormidel osta. BigCommerce sisaldab eBay, Facebooki, Pinterest ja paljude teiste loomulikke integratsioone.

Pangaklassi turvalisus, automaatne pettuste tuvastamine ja 99,99% serveri tööaja rekord on vaid mõned põhjused, miks sadade või tuhandete päevaste tellimuste tasemele jõudnud veebipoed valivad oma partneriks BigCommerce.

BigCommerce teab, et isegi 1-sekundilise lehe laadimisega viivitamine võib maksta üle 500 000 dollari kadude eest veebipoes, mille käive päevas on 25 000 dollarit. See ettevõtte tasemel platvorm on usaldusväärne, skaleeritav ja turvaline. Teile määratakse isegi spetsiaalne kontohaldur.

Teie konto tühistamine

Bigcommercei abil saate oma konto igal ajal ilma trahvideta tühistada. Tagasimakseid ei saa, nii et ole ettevaatlik, kui maksad terve aasta eest ette.

Maine

Veebipõhiste ostukorvplatvormide konkurentsivaldkonnas on Bigcommerceil kindel positsioon viie parima hulgas. See pole küll võidukas võitja, kuid see on usaldusväärne ja hea mainega valik, mis pakub konkurentsivõimelisi funktsioone. Mõelge sellele pigem nagu individuaalne programm, mitte see, millel on tõeline vau-faktor.

Auhinnad

Aasta ettevõtte Gold Stevie auhinna võitjaEcommerce Bytes on online-ostukorvide müüjate üldise auhinna võitja 2014Nimetage Austini äriajakirja Fast 50 auhindade seas 15. kõige kiiremini kasvavat ettevõtet2014 Parima ettevõtte e-kaubandus – CMS Awards2014 e-kaubanduse kriitikute valik SMB jaoks – Critics Choice from CMS Awards

Miks valida Bigcommerce??

Kokkuvõttes on see suurepärane valik. See pakub kõiki funktsioone, mida peate oma poe käivitamiseks taskukohase hinnaga. Te ei pea muretsema paljude piirangute pärast, mille teised konkurendid on kehtestanud. Kui teie suurim mure on professionaalse poe kujundamine ilma, et peaksite professionaali palkama, siis on Bigcommerce võib-olla teie jaoks õige valik. Kui tegemist on kasutusmugavuse ja atraktiivsete mallidega, on Bigcommerceil palju pakkuda.

Põhijooned

 • Vastuvõtvad teemad
 • Intuitiivne kaupluseredaktor
 • 99,99% Uptime
 • Mitmetasandiline turvalisus
 • Üheleheline kassasse
 • PayPal One Touch
 • Hüljatud ostukorvisäästja
 • Ruudukujuline integreerimine
 • Lihvitud otsing
 • Pettuste ennetamine
 • Aruandlus
 • Saatmisarvestus

Valdkonna ekspertide kohtuotsus BigCommerce tarkvara kohta

e-kaubanduse plaatvormEkspertide arvustuste põhjalik ülevaade näitab, et Bigcommerce on meeldinud isegi kriitikute seas. Kuigi igal kirjutajal on oma reitingusüsteem, saab Bigcommerce järjekindlalt 4,5 tärni 5-st tärni ja suurepäraseid arvustusi. Tundub, et ekspertidele avaldab erilist muljet kvaliteetsete tööriistade valik ja standardfunktsioonid. Bigcommerce tuleb karbist välja rohkem funktsioone kui enamik tema konkurente.

Samuti aitab see, et Bigcommerce pakub ulatuslikku rakenduste poodi. Eksperdid osutavad kiiresti, kui lihtne on populaarsete kolmandate osapoolte programme integreerida. Kasutajad saavad saadaolevate rakendustega oma poe funktsioone kiiresti laiendada.

Mis tahes negatiivsed ülevaated, mis takistavad programmis täiuslikku hinnet teenida, tunduvad üsna triviaalsed ja erinevad ekspertide lõikes suuresti. Mõni soovib näha rohkem maksevõimalusi ja paremaid teemasid. Kõige tavalisem ja olulisem kaebus, millega tuleb arvestada, hõlmab kasutusmugavust. Võrreldes teiste programmidega, on Bigcommerceil kasutajakogemuse osas veel arenguruumi. Ehkki see on väga juurdepääsetav ja paindlik võimalus, eelistavad paljud eksperdid Shopify, kuna seda on lihtsam kasutada ja navigeerida. Vaatamata sellele on Bigcommerce endiselt väga soovitatav kui kõikehõlmav lahendus.

BigCommerce’i positiivsed tarbijate ülevaated ja iseloomustused

Seal on Bigcommercei ja selle funktsioonide eest palju kiita. Lõppude lõpuks on see üks populaarsemaid programme turul. Siin on kõige levinumad refräänid, mida võib kogu veebis ülevaatesaitidel leida:

 • Klienditugi.
  Muidugi, mõnel inimesel on olnud halbu kogemusi, kuid üldiselt on Bigcommerceil suurepärased klienditoe ülevaated. Kasutajad teatavad, et saavad hõlpsalt esindajatega ühendust võtta ning saavad kasulikke ja informatiivseid vastuseid.
 • Juurdepääsetavus.
  Bigcommerce’i on lihtne kasutada, mis teeb sellest suurepärase valiku alustavatele ettevõtetele ja tehnilistele tavainimestele. Eelarves olevad väikeettevõtted saavad luua professionaalseid veebisaite ilma igasuguse disainikogemuseta.
 • Kasutajaliides.
  Taust on intuitiivselt kujundatud ja seda on lihtne kasutada. Tootelehtede loomine, tellimuste otsimine ja muude kaupluste toimingute haldamine on lihtne. Ehkki koodi tundmine on kasulik, saate redigeerimisriistade abil saidi täielikult luua.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Enamik negatiivseid ülevaateid keskendub enamasti tehnilise iseloomuga küsimustele.

 • Töökiirused.
  Näib, et kõik Bigcommerceiga kaasas olevad funktsioonid võivad tegelikult allalaadimisaegu lühendada.
 • Uuendused.
  Vigadega ei tegeleta piisavalt kiiresti ja oluliste funktsioonide täiustamiseks kulub liiga kaua. Paljud versiooniuuendused on ootel olnud vähemalt 12 kuud. Kasutajad on pettunud, enne kui need välja ilmuvad.
 • Suhtlus.
  See ei aita, et Bigcommerceil on maine tehniliste probleemide puuduliku suhtluse pärast. Kasutajad ei saa muudatustest õigeaegselt märku ja neil on probleeme kasulike vastuste saamisega.
 • Kohandamine.
  Kuigi Bigcommerce on väga kohandatav, peavad teil olema programmi HTML-i või CSS-i põhiteadmised. Mõne jaoks oleks seda võinud algusest peale selgemaks teha.
 • Mõne arvates on hinnakujundus petlik
  Sellel platvormil on palju pakkumisi, et saaksite registreeruda. Pärast prooviperioodi lõppu pikendatakse teie tellimust automaatselt kõrgema tariifiga, mis ärritas rohkem kui mõnda klienti.

Kujundus & Kohandamine

Bigcommerceil on maine, kuna see pakub mõnda kõige atraktiivsemat saadaval olevat malli. See ei tee haiget, et neid on ka lihtne redigeerida ja kohandada.Võite valida sadade tasuta ja premium-teemade hulgast.Ehkki tasuta valikud pakuvad teile piisavalt atraktiivse ja funktsionaalse poe loomiseks, võiksite kaaluda lisatasu teema ostmist, et rohkem võimalusi kasutada.Tasulised teemad maksavad umbes 150 kuni 200 dollarit.

Veebisaidi ehitaja liides ja kohandamine

Saidi kohandamiseks on mitmeid viise. Kasutage WYSIWYG-redaktorit muudatuste tegemiseks lihtsate lohistamisriistadega. Poepinna otse redigeerimiseks saate kasutada ka kujundamisrežiimi. Neile, kellel on kodeerimise kogemus, pääsete hõlpsalt juurde ka HTML-ile ja CSS-ile. Valige valik, mis sobib kõige paremini teie oskuste tasemega. Kui tunnete end ambitsioonikatena, saate oma saidi nullist üles ehitada.

Nii paljude redigeerimisvalikute abil on teie saiti lihtne kohandada. Lisage oma logo ja värviskeem ning muutke navigeerimismenüüde suurust vastavalt vajadusele. Fotogalerii võimaldab teil kõiki pilte korrastada ja salvestada. Meediumite ja linkide sisestamine tehke vaid mõni klõps.

Mobiilse saidi ehitamine

Hiljuti tegi Bigcommerce suure panuse muuta nende teemad mobiilisõbralikumaks. Teemakaupluses on veel loetletud mõned valikud, mille jaoks peate ehitama eraldi mobiilipoe. Kõige parem on neist lihtsalt eemale hoida. Säästke endale aega, valides kohe algusest peale reageeriva kujunduse.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Oma sotsiaalmeedia kontode integreerimiseks ja haldamiseks minge juhtpaneeli turundussektsiooni. Võite lisada isegi linke, mis võimaldavad teil otse Facebookis või eBays müüa.

Kujundusteenused

Ettevõttesisese disainiteenuse pakkumise asemel on Bigcommerce loonud ressursside võrgu. Võite sirvida potentsiaalseid disainereid ja valida endale sobivaima. Lugege kindlasti klientide ülevaateid ja võrrelge hindu. See loob teenuste jaoks konkurentsituru, millest on lõppkokkuvõttes kasu teile, kliendile.

Funktsioonid & Tööriistad

Tunnusjoon
Ülevaade
Veebipoe seadistamineKui olete WordPressi taustaprogrammiga tuttav, on Bigcommercei seadistamine lihtne. Samm-sammuline õpetus aitab teid ka olulistest funktsioonidest läbi viia. Algajatele, kellel pole kogemusi, on kerge õppimiskõver. Õnneks on abiressursse palju ja juhtpaneel on väga intuitiivne. Suurkauplus on üks lihtsamaid poe seadistamise protsesse.
Ribalaius ja salvestusruumNautige iga paketiga piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi. Lisage nii palju tooteid kui soovite. Ülejääkide pärast pole vaja muretseda.
Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulidSaadaval on 227 lisandmoodulit ja see arv kasvab pidevalt. Integreerige kõige populaarsemaid programme kiiresti ja hõlpsalt.
Tellimuste haldamineBigcommerce pakub põhilisi tellimuste haldamise tööriistu. Kui otsite lisateavet ja kontrolli, külastage rakenduste poodi. Programme, mis suurendavad funktsionaalsust, on palju.
Varude juhtimineBigcommerceil on selles valdkonnas tugev näitamine. Saate tooteid kiiresti üles laadida vaid mõne hiireklõpsuga. Kohandage seadeid vastavalt oma tööstusele ja kontrollige kiiresti varude taset. Toote tasemete jälgimine on lihtne.
Saadetiste jälgimineBigcommercei abil saate oma saatmisvalikuid kohandada. Kasutage kohaletoimetamist ja maksukalkulaatorit, et hõlbustada saatmist. Kolmandate osapoolte kaubasaatjad võimaldavad nii teil kui ka kliendil pakette jälgida.
CRM-i võimalusedMugav otsingufunktsioon võimaldab teil kliente leida. See on suurepärane viis piletite jälgimiseks ja olemasolevate klientidega suhtlemiseks. Neid funktsioone saate kasutada ka infolehtede saatmiseks ja müügi edendamiseks.
Mallid ja teemadValida on sadade tasuta ja premium-teemade vahel. Neid kõiki on lihtne kohandada ja need aitavad teil säilitada liiklust.
Integratsioonid ja lisandmoodulidÜle 200 lisandmooduliga saate oma saidile lisada peaaegu kõik funktsioonid. Valige mõne populaarseima programmi hulgast, sealhulgas MailChimp ja Freshbooks. Ühe klõpsuga installifunktsiooni ei saanud olla lihtsam kasutada.
Mobiilne e-kaubandusKuigi enamus teemasid on reageerivad, on mõni üksik, mis pole mobiilisõbralikud. Samuti väidab Bigcommerce, et saate oma poodi hallata mis tahes seadmest. Tehniliselt võite, kuid see võib olla tõeline valu ja pole vaeva väärt. Kui ootate töist päeva, viibige arvuti lähedal.
VeebimajutusNautige täielikku veebimajutust ja võimsaid servereid.
Rakenduste poodBigcommerce’i rakenduste pood on üks parimatest. Valikuid on sadu ja installimine võib võtta vaid ühe hiireklikiga.
BlogimineBlogimisfunktsioon on iga paketi puhul standardne.
SEO ja turundusPaljud turundusfunktsioonid on täielikult automatiseeritud. Looge kohandatud URL-id, metaandmed ja 301 ümbersuunamised. Platvorm hoolitseb ka saidikaartide ja kanooniliste linkide eest. Saate keskenduda oma ajaveebi loomisele ja infolehtede loomisele.
InfolehedCRM-i funktsioonid võimaldavad hõlpsalt kliente asjakohaste infolehtedega sihtida. Soovi korral saate lisada ka e-posti programme, näiteks MailChimp.
TurvaelemendidIga pakett sisaldab automaatseid turvavärskendusi. Samuti salvestatakse teie andmed, nii et te ei pea muretsema kaupluse kaotamise pärast suurema krahhi korral. SSL-sertifikaat kaitseb ka teie kliendi isiklikku teavet ja hoiab ära pettusi.
PCI sertifikaatBigcommerce on esimese astme PCI-sertifikaat.
Sisu loomineWYSIWYG-redaktori ja standardsete blogimisfunktsioonide vahel on sisu lisamine kiire ja lihtne.
KinkekaardidKõik paketid sisaldavad voucheri, soodushinna ja kinkekaardi võimalusi.
MaksevõimalusedBigcommerce pakub üle 40 erineva maksevärava. Kliendid saavad kasutada krediitkaarte, PayPali ja mitmesuguseid erinevaid väravaid.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridArvutab vastavalt asukohale automaatselt maksu- ja saatekulud.
AruandedStandardplaan ei paku aruandluse osas palju. Toimivuse jälgimiseks saate kasutada Google Analyticsit, kuid rohkemate andmete kuvamiseks peate üle minema kallimale plaanile. Plussplaan sisaldab hüljatud ostukorvi teatamist ja reaalajas saatmist. Sõltuvalt teie ettevõtte suurusest ja eelarvest võib see olla lisaraha väärt.
SaidistatistikaGoogle Analytics on aruannete loomise lihtsaim viis. Saate jälgida klientide kulutusi, vaadata kordumatuid külastajaid ja mõõta enimmüüdud esemeid. See on tasuta tööriist, mis aitab teil oma veebisaiti paremaks muuta.

Plaanid & Hinnakujundus

Kasutage tasuta 15-päevast prooviversiooni. Registreerimiseks pole vaja krediitkaarti ja platvormiga saate tutvuda vaid mõne päeva pärast. Kui otsustate paketi osta, kaaluge 10% kokkuhoiu huvides aastatellimuse eest ettemaksu tasumist. Muidu maksate igakuiselt.

Hinnapaketid

Standard – 29,95 dollarit kuus
Seda plaani soovitatakse ettevõtetele, mille müügimaht on 50 000 dollarit aastas. See on peamine võimalus, mis võimaldab teil alustada, kuid välistab paljud aruandlustööriistad.

Pluss – 79,95 dollarit kuus
Parim ettevõtetele, kelle veebimüük aastas on kuni 125 000 dollarit. See plaan hõlmab reaalajas vedaja saatmist, hüljatud ostukorvisäästjat ja täpsemat klientide segmenteerimist.

Ettevõtlus – küsige hinda
Kas käitate suurt ettevõtet, mille müügikäive on sadu tuhandeid dollareid? Teil on vaja küsida äriplaani kohta. See pakub terviklikku paketti kasvavatele ettevõtetele.

Leiate, et enamik ostukorve pakub põhipaketti alates umbes 30 dollarist kuus. Varieeruv on see, millised funktsioonid selle kuutasu hulka kuuluvad. Võrreldes teiste võimalustega sisaldab Bigcommerce oluliste funktsioonide õiglast osa. Paistab, et hinnapaketid on loodud selleks, et julgustada teid Plus-kavasse registreeruma. Kui poes ringi käite, võite avastada, et saate teiste platvormidega Plus Plan funktsioone madalama hinnaga nautida.

Klienditugi

Samuti on bigcommerce klienditugi osas hea positsioon. Nii tehnilisele kui ka müügitoele on ööpäevaringselt kättesaadavad mitmesugused lihtsad viisid. Külastage tugiportaali, et esindajatega ühendust võtta

 • Telefon
 • E-post
 • Reaalajas vestlus
 • Sotsiaalmeedia

Võite külastada ka Bigcommerce University. See õppekeskus on täis õpetusi. Otsige teemade järgi ja leidke kasulik video, mis vastab teie vajadustele. Teadmistebaas on täis ka informatiivseid artikleid. Võite külastada ka kogukonna foorumit, et postitada küsimusi ja alustada arutelusid teiste kasutajatega.Samuti olge tavaliste veebiseminaride otsimisel. Need sündmused hõlmavad e-kaubanduse teemasid ja aitavad teil trendidest edasi minna. Klienditoesüsteem hõlmab kõiki aluseid, kuid ei pruugi olla tõrkekindel süsteem.

Ehkki toele jõudmiseks on erinevaid viise, jätab nende tegelik klienditeenindus siiski midagi soovida. Vastuse saamine võib võtta kaua aega.

Lisaks pole kõik esindajad asjatundlikud ja abivalmid. Tegelikult on Bigcommerce’i vastu esitatud kaebus number üks probleemide lahendamata jätmine. Kahjuks võib teil olla parem otsida vastuste jaoks ressursse kui proovida kellegagi ühendust võtta.

Kasutuslihtsus

Suur osa sellest, miks Bigcommerce on võitnud nii palju auhindu ja püsib kogu valdkonna edetabeli tipus, on sellepärast, et seda on nii lihtne kasutada. Poe seadistamise, toodete lisamise ja igapäevaste toimingute haldamise osas on Shopify ainus teine ​​platvorm, mis praegu samas liigas asub. Kui professionaalse ilmega poe käivitamine on teie prioriteet, võib Bigcommerce rahuldada teie vajadusi.

Veebisaidi kujundamisel pole midagi lihtsamat kui WYSIWYG-i redigeerimise pukseerimine. Bigcommerce viib disainilahenduse lisamisega sammu edasi, lisades disainirežiimi. See võimaldab teil reaalajas muudatusi otse poelettidele teha. Isegi algajad saavad kiiresti liideses navigeerida. Põhifunktsioone on lihtne leida ning nii kasutaja- kui ka kliendiliides on täielikult funktsionaalsed ja hõlpsalt navigeeritavad. Vältige pikka õppimiskõverat ja hakake Bigcommerceiga varem müüma.

Järeldus

Kas Bigcommerce on teie e-poe jaoks õige valik?

Võib olla. Kahtlemata on see vastupidav ja usaldusväärne valik. Suurepäraste mallide ja kasutusmugavuse osas on konkurents üsna õhuke. Bigcommerce pakub ka kõiki ettevõtte juhtimiseks vajalikke funktsioone. Lisaks ei pea te muretsema varjatud kulude või toimivuspiirangute pärast. See teeb kõik, mida soovite.

Üks puudus on see, et mõned e-kaubanduse platvormid, nagu näiteks Shopify või Volusion, teevad neid samu asju natuke paremini. Lõpuks võib see lihtsalt taanduda isiklikele eelistustele. Võib-olla armusite teemasse tasuta prooviperioodi ajal või astusite otse administraatori armatuurlauale. Sel juhul ei pea te pettuma Bigcommerceis ja selles, mida see teie ettevõtte heaks teha võib.

Võrdlema

BigCommerce

95

Shopify

96

Volusus

94

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map