Arvixe ülevaade 2016


Arvixe

Külastage veebisaiti

9.1


AWA skoor

Arvixe

Arvixe loodi 2003. aastal Californias San Luis Obispo linnas. Ettevõte on hostinud tuhandeid veebisaite kõigist maailma nurkadest, sealhulgas nii mõnede ettevõtete saite kui ka väiksemate väikeettevõtete veebisaite. Arvixe on saanud ühe peamise hostimisvõimaluse. Lugege meie Arvixe arvustust allpool.

Plussid

 • Ööpäevaringne reaalajas vestlus ja telefonitugi
 • Piiramatu ruum ja ribalaius
 • Lihtne seadistada ja kasutada
 • Turvaline

Miinused

 • Klienditugi pole parim
 • Mitte kiireim

Ülevaade

 • Veebisait: www.arvixe.com
 • Peakorter: Santa Rosa, CA
 • Asutamisaasta: 2003
 • Töötajad: 100+
 • Kategooriad: Veebimajutus
 • Teenused: Jagatud, VPS ja spetsiaalsed serverid
 • Raha tagasi garantii: 60 päeva

Arvixe on veebimajutusteenuste pakkuja, kellel on klientidele kavas valida. Nende hulka kuuluvad VPS ja spetsiaalsed serveriplaanid, äri- ja edasimüüjaplaanid ning võimalused nii Linuxi kui ka Windowsi kasutajatele. Leiame, et Arvixe on üks parimaid väärtusi, mida saate veebimajutajaga ühenduse võtmisel valida.

Arvixe pakub muljetavaldavaid teenuseid, sealhulgas piiramatu e-posti ja ribalaiusega, piiramatu salvestusruumi ja tasuta domeeninimedega. Host pakub teile ka palju turvafunktsioone, mida saate riba kasutamist purustamata kasutada. Arvixe pakub madalamat hinda kui enamik teisi veebimajutajaid ja ei tõsta oma hindu, kui uuendate.

Arvixelt saate isegi tasuta hostimise funktsioone, sealhulgas igapäevaseid varukoopiaid ja tasuta domeeni ülekandmist. Need on asjad, mille eest enamik teisi üksusi inimestelt tasu võtab.

Põhijooned

 • Üle 140 PHP ja MySQL rakenduse
 • Pühendatud IP-aadress
 • Piiramatu e-posti konto
 • Mailmani meililisti rakendus
 • Rämpsposti blokeerija
 • AWStats
 • Töötlemata juurdepääsu logid
 • SSD Raid 10 draivi
 • CloudFlare CDN on valmis
 • Cron Jobs
 • Vigade ja viidete logid
 • Analoogtarkvara

Kiirlingid

Valdkonna ekspertide kohtuotsus Arvixe kohta

VeebimajutusEksperdid näevad eHosti hea eelarvevõimalusena oma veebisaidi käivitamiseks. Tavaliselt arvasid nad, et see on hea valik isiklike lehtede ja väga väikeste ettevõtete jaoks – hea esimene samm, kui soovite. Nad arvasid, et see sisaldab kõike, mida vajate õige hinnaga, ilma negatiivsete külgedeta, kui te ei soovi midagi keerulist teha.

Neile meeldis eHost:

 • Suurepärane (ja lihtne!) Hinnastruktuur
 • Hea hinnakujunduse funktsioon
 • 24-tunnine kasutajatugi telefoni, e-posti, vestluse ja teadmistebaasiga
 • Kasulik alustavatele veebisaitidele

Teenuse halbade kohtade kohta pidid nad ütlema järgmist:

 • Kiirus ja jõudlus pole just eriti suured
 • Võimalik, et müügivõimalused pole üldse kasulikud
 • Pole ruumi ülespoole skaleerimiseks (kuna plaan on ainult üks)

Tarvi positiivsed ülevaated ja iseloomustused Arvixe kohta

Need kasutajad, kellel on olnud hea tugikogemus, ütlevad, et konsultandid on abivalmid, asjatundlikud, sõbralikud ja äärmiselt kannatlikud.

Paljudele tarbijatele meeldivad teie pakutavad lisad, isegi algtaseme plaanides:

 • Kui teil on eelarve, on hinnakujundus hea ja saate täiendavat 20% allahindlust, kui kasutate oma saidil nende powered by Arvixe bännereid.
 • Funktsioon „tasuta veebipood” pakub tööstuses üht kõige laiemat lisade ja lisandite valikut.
 • Kui soovite konkureerida YouTube’iga, pakub Arvixe arvukalt videote jagamise hostimise skripte ja kavatseb toetada suurt liiklust ja andmemahtu.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused Arvixe kohta

Kunagine peamine konkurent hostimispanustes, on Arvixe viimastel aastatel kaotanud oma koha. Kui onlain-kasutaja
ülevaated on kõik, mida mööda minna, see tagurpidi libisemine on peaaegu täielikult tingitud:

Pidevad tööajaga probleemid – pole soovitatav e-kaubanduse saidi jaoks

 • Ärge kunagi pidage meeles 2015. aasta augusti andmekeskuse rändeprobleeme – tarbijad kurdavad pikkade tööaegade katkestuste üle Arvixe mitmesuguste hooldustööde ajal. Ärikasutajad kurdavad, et neid ei teavitata kunagi õigeaegselt, et nad saaksid korraldada oma klientide teavitamise.
 • Sage seletamatu seisakuid väljaspool USA asuvates keskustes.

Kehv klienditugi – pikad viivitused ja palju pettumusi

 • Algne telefonitoe funktsioon on ära tõmmatud ja reaalajas vestluse funktsioon tähendab tegelikult pileti esitamist, nii et hädaolukorras on keeruline leida inimest, kellega rääkida..
 • E-posti tugi on ebakindel ka sellega, et e-kirjad blokeeritakse rämpspostiks või jäetakse lihtsalt kinnitamata.

Töökindlus & Uptime

Arvixe sõnul on saidi tööaja garantii, et ta on võrgus 99,9% ajast. Ettevõte pakub tagasimakseid, kui ta ei suuda seda eesmärki saavutada. Uptime garantii on hea ainult serverile, mitte aga seisakule, mis võib tekkida veebisaididel, kus esinevad kodeerimisvead, DNS-i levitamise probleemid ja palju muud. Arvixe haldab üleliigsete energiaressurssidega andmekeskusi tagamaks, et nad saavad hakkama igasuguste seisuprobleemidega, vältides samal ajal seisakuid arenemisohus.

Arvixe on klientidelt seisaku kohta negatiivset tagasisidet saanud. Paljud kasutajad on teatanud, et nad tegelevad seisakuprobleemidega igakuiselt. Halvimal juhul on inimeste kontode maht koguni viis päeva kuus.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
Ribalaius ja kettaruumArvixe jagatud hostikavad on teenuse esindajate sõnul kõige kasulikumad, mis klientidele praegu saadaval on. Arvixe PersonalClass jagatud server oli võimeline kuu jooksul hakkama saama umbes 100 000 külastajaga ja korraga 200 saiti sirvimisega. Kui vajate rohkem tuge või ressursse, võite taotleda ka BusinessClassi või VPS-i hostimist.

Arvixe kasutab ka CloudFlare süsteemi, et hõlbustada veebisaitide kiiret töötamist isegi jagatud serverites viibimise ajal. Selle aktiveerib staatiline sisu hilisemaks kasutamiseks salvestamise teel, hoides sellega serveril selle töö tegemisel liiga kõvasti vaeva.
Samuti peate valima oma serveri asukoha vastavalt vajadusele. Võite valida serveri Ameerika Ühendriikide, Hongkongi või Euroopa hulgast. Parim on valida selline, mis on teie sihtbaasile võimalikult lähedal.
Solid-oleku draive ehk SSD-sid kasutab ka Arvixe. Need on andmete turvalisuse tagamiseks kindlamad ja võivad aidata ka veebisaitidel laadida umbes 200 protsenti kiiremini kui tavalisel kõvakettal..

KontrollpaneelArvixe pakutud juhtpaneeli abil saate oma veebisaidi haldamise ühes kohas hõlpsamini kasutada. Saate seda kasutada saidile uute failide lisamiseks, töötamiseks vajaliku ribalaiuse ülevaatamiseks, salvestusolukorra kontrollimiseks ja nii edasi. Juhtpaneeli kaudu saate installida ka palju kolmanda osapoole rakendusi; nende hulgas on muu hulgas rakendused Joomla ja WordPress.
DotNetPaneli seadistust saate kasutada, kui teil on Windowsi operatsioonisüsteem, millega töötada või cPanel Linuxi vajaduste jaoks. Need pole nii populaarsed kui GoDaddy pakutav Pleski variant, kuid need seadistused on kindlasti enamiku inimeste jaoks väärt.
Tasuta domeenidArvixe pakub teile tasuta domeeninime seni, kuni te selle teenuseid kasutate. See pole nii, nagu Bluehost või GoDaddy pakuvad, kuna need kaks teenusepakkujat lubavad teil tasuta domeeninime kasutada ainult piiratud aja jooksul. Võite kasutada tavalist PersonalClassi plaani, kui teil on töötamiseks kuni kuus domeeni, kuid kui soovite kasutada rohkem, on teil vaja järk-järgulist taset.
Raha säästmiseks saate oma veebisaidid ühele kontole. Peate siiski kõik oma veebisaidid hankima, et praegusel hetkel üksteisega ressursse jagada. See tähendab, et kui olete liiga hõivatud, võidakse teie saite aeglaselt töötada.
Veebisaitide koostajaArvixe teenustega töötamisel võite kasutada ka tööriista RVSiteBuilder. Programm RVSiteBuilder hõlbustab veebisaitide loomist ja muudab teie jõupingutused hostiks. RVSiteBuilder tööriista kasutamisel saate kasutada ühte 500 erinevast mallist. Saate seda kasutada koos lohistamise funktsiooni ja pildiredaktoriga. Samuti saate teha nii palju veebilehti kui soovite, kui jagatud server saab hakkama kõige sellega, mille olete loonud.

Nii kasulik kui RVSiteBuilder on, võiksite kaaluda ka mõne muu programmi kasutamist, kui teil pole midagi sellist, mis pole liiga tuntud. Weebly programmi kasutamiseks peate võib-olla minema Bluehostisse, kui eelistaksite seda kasutada. Themify on parem ka siis, kui soovite jääda millegi poole, mis kasutab selle asemel WordPressi seadistust.

WordPressi majutamineHinnanguliselt haldab WordPress umbes 26% kõigist veebisaitidest, nii et pole üllatus, et nii paljud hostid pakuvad WordPressil põhinevaid plaane. Arvixel puuduvad konkreetsed täistööajaga WordPressi hostimisteenused, nagu näiteks GoDaddy, Dreamhost ja Bluehost. Arvixel on aga natuke teavet selle kohta, kuidas see töötab hallatavate WordPressi hostimisteenustega.
Nii efektiivne kui see hallatud hostimislahendus võib olla, ei kasuta Arvixe WordPressispetsiifiliste saitide jaoks mingeid eriplaane. Arvixe pakub mõnda WordPressiga seotud teenust, sealhulgas automaatsed varundusteenused ja WP-kasutajate värskendusvihud. Peaksite siiski hoolitsema kõigi WP-värskenduste iseseisva käivitamise eest ja mitte kõik need muudatused ei ühildu soovitud teemade ja pistikprogrammidega. See erineb WP automaatsetest värskendustest, mida WP Engine ja GoDaddy pakuvad.
Ühe klõpsuga rakenduste installimineArvixe pakub Softaculous raamatukogu kaudu mitmesuguseid rakendusi. Teek aitab teil lisada kõikvõimalikke rakendusi, sealhulgas palju suurepäraseid võimalusi WP kasutamiseks, ostukorvlahendused ja palju muud. Windowsi jaoks on palju rakendusi, kuid saadaval on ka rohkem Linuxi-põhiseid rakendusi.
WordPress ja Joomla vajavad paljude teiste rakenduste hulgas sisu salvestamiseks andmebaase. Üksikute WordPressi saitide ja rakenduste jaoks on vaja MySQL-i andmebaasi. Arvixe pakub teile ka PostgreSQL tuge; see on ideaalne, kui vajate spetsiaalset andmebaasivormingut konkreetsete rakenduste jaoks, mida võite kasutada.
Arvixe toetab igasuguseid ühe klõpsuga rakendusi. See toetab paljude teiste valikute hulgas peamiselt Linuxi rakendusi nagu Magento, Drupal, Cube Cart ja Zen Cart.
VarukoopiadArvixe pakub oma kontodele varukoopiaid, et tagada andmete taastamine, kui midagi väheneb. Kontol, kus ruumi on vähemalt 10 GB, pole aga tasuta taasteteenuseid saadaval. Samuti ei pruugi varukoopiad üldse saadaval olla, kui teie saidil on 20 GB või rohkem andmeid.
TurvaelemendidArvixe pakutavad turvafunktsioonid hõlmavad mõnda toredat lahendust, mis on pühendatud tagamaks, et teie sait püsib võimalikult kaua puutumatuna ja aktiivsena. Arvixe kasutab SAS 70 tüüp II ühilduvaid andmekeskusi, kasutades samal ajal ka mitmesuguseid DDS-vastaseid programme.
Ettevõttes töötab palju igapäevaseid turbevärskendusi ja andmete kontrolli all hoidmiseks kasutatakse ka tulemüüre. Saidil kasutatakse ka kahefaktorilisi autentimisseadeid. Tasuta SSL-sertifikaadid on saadaval ka kõigi veebisaitide elueaks, kui see sait on hõlmatud ettevõtte, edasimüüja või VPSClassi plaaniga.
Arvixe kasutab oma turbevajaduste rahuldamiseks ka 6Scani tuge. See aitab veebisaite iga päev skannida ja musta nimekirja aruandeid üle vaadata. Paroolikaitse on saadaval ka veebisaidi mitmesuguste osade jaoks. Süsteem töötab eesmärgiga hoida tundlikke andmeid ohtu sattumast.
Piiramatu e-kirjuArvixe pakub uhkusega nii palju e-posti kontosid, kui inimesed saavad otsida. See on saadaval kõigi plaanide, sealhulgas põhiplaanide korral. E-posti kontosid saate seadistada hostimisteenuste registreerumisel, kuid cPanelist saate luua ka piiramatuid kontosid. Isiklik klass pakub ka POP3 ja IMAP postkaste ning edasisaatjaid ja automaatvastajaid. Samuti saate oma mugavuse huvides valida kas Horde, Orava või RoundCube e-posti programmi.

Mailmani meililistide süsteem on ka Arvixe teenuste atraktiivne osa. See hõlbustab suuremate gruppidega võimalikult vähese ajaga suhtlemist. Süsteemi saab vabalt kasutada ja see laseb kõigil loendis olevatel inimestel saata e-kirju teisele samas loendis olevale isikule. Seda saab teha ilma, et keegi tegelikult mingil viisil teavet jagaks.

SaidistatistikaArvixe statistikaaruandluse tööriistad aitavad teil näha, kuidas teie sait toimib. Programm AWStats aitab teil veebiserveri statistikat visuaalselt analüüsida. Võite kasutada ka AWStat, et saada tulemusi, mida värskendatakse reaalajas, et aidata teil saada võimalikult täpset teavet.
Tarkvaraprogramm Analog on eriti silmapaistev programm, mida näha. Programm aitab teil näha, millised saidid on teie saidil kõige populaarsemad. Samuti saate teavet katkenud linkide ja muu kohta.
LisandmoodulidVõite kasutada ühte paljudest Arvixe kasulikest lisandmoodulitest:
Softaculous teek pakub teile üle saja PHP ja MySQL rakenduse. Saate neid kasutada paljude projektide jaoks, näiteks arutelutahvlite loomine, galerii piltide hooldus, projektijuhtimise tugi ja saidi loomine.
Võite hankida spetsiaalse IP-aadressi oma veebipõhiste ärivajaduste jaoks. See valik on saadaval kõigi VPS-, edasimüüja- ja isiklike plaanide jaoks.
Kasutage Arvixe kaudu ASP-lisandmooduleid, näiteks teenust ColdFusion ja MSSQL. Need on saadaval ResellerClassi plaanijatele.
Rakendus SEO Ready aitab teil SEO seadistust üle vaadata, et tagada teie saidi võimalikult lihtne kasutamine.
SDD Raid 10 draivid aitavad teil laadimisajad pisut kiiremini kulgeda, olles samas usaldusväärsemad.
Cron Jobs aitab teil seadistada veebiserveri ülesandeid aja jooksul täitma.
Cloudflare CDN Ready programm kaitseb veebisaite, aidates teil kontrollida oma saite, et tagada nende võimalikult hea edastamine, tuvastades ja eemaldades ka kõik aja jooksul tekkida võivad ohud..

Plaanid & Hinnakujundus

Võite valida ühe paljudest Arvixe hostimiskavadest. Siin on ülevaade, mis on teie kasutamiseks saadaval.

Isiklik & Äriklassi (jagatud) hostimine

Isiklikuks kasutamiseks võite kasutada suvandit Isiklik klass. Võite saada tavalise valiku 4 dollari eest kuus või Pro võimaluse 7 dollari eest kuus. Need mõlemad pakuvad teile võimalikult palju kettaruumi ja ülekandetuge ning juurdepääsu serveritele Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Samuti saate tasuta domeeninime. Spetsiaalse IP- või SSL-sertifikaadi saamine maksab muude võimaluste vahel lisatasu. Äriklassi valikut saate kasutada ka jagatud hostimise vajaduste jaoks. See maksab 22 dollarit igakuise standardvaliku eest või 35 dollarit kuus optsiooni eest. Sellesse lahendusse on kaasatud spetsiaalsed IP-d ja SSL-sertifikaadid.

VPS-i hostimine

Pro-valiku jaoks saate tellida VPS-i hostimispaketi hinnaga 40 dollarit kuus või 70 dollarit kuus. Sõltuvalt paketist saate 50 või 100 GB andmeid, millele lisandub iga kuu nii palju andmeedastusi, kui vaja. Samuti saate tasuta domeeni ja SSL-sertifikaadid ning kaks IP-aadressi.

Pühendatud serverid

Pühendatud klassi pakett pakub teile spetsiaalset serveri tuge hallatavate serveritega, igapäevaseid turbevärskendusi ja täielikku võrguühenduseta tuge. Samuti saate tasuta domeeninimesid ja SSL-sertifikaate. Ühe protsessoriserveri puhul maksab see vähemalt 105 dollarit kuus või mitme protsessori serverile juurdepääsu eest kuus 329 dollarit.

Klienditugi

See aitab ühendust võtta klienditeeninduse esindajatega, kui soovite oma juhtpaneeli korralikult tööle panna. Õnneks pakub Arvixe 24-tunnist Ameerika Ühendriikides asuvat telefonitugi ning e-posti ja vestluse tuge. Samuti saate juurde pääseda kliendifoorumile ja isegi korraliku tugipiletiga pöörduda tugiteenuse poole. Mõned eneseabiandmebaasid on saadaval ka Arvixe veebisaidil. Muresid võib siiski olla selle pärast, kui kaua võib vastuse saamine aega võtta. On aegu, kus peate võib-olla mitu minutit ootama, kuid tõenäoliselt on see probleem mõne rahvarohkema ja tihedama päeva ajal. Arvixe näib enamasti olevat üsna osav klientide murede eest hoolitsemisel, kui need ilmuvad.

Kasutuslihtsus

Saidi seadistamine

Vaid mõne minutiga saate veebimajutusteenuseid tellida otse Arvixelt. Automaatse seadistamise funktsioon aitab teil virtuaalse hostimise seadistuse kiiresti valmis saada. Spetsiaalse serveri seadistamist võib olla lihtne hankida, ehkki see sõltub kasutatavatest sätetest.

Programm RVSiteBuilder aitab teid peamiselt veebisaitide võimalikult kiirel loomisel. Seda saab teha kohe, kuna programm aitab teil sisestada vajalikku teavet, mis on teie saidi hõlpsamaks nähtavaks ja kasutamiseks hõlpsamaks.

WordPressi ajaveebi seadistamine

Arvixe teenuste jaoks on WordPressi ajaveebi seadistamine väga lihtne. Blogi loomise hõlbustamiseks saate kasutada WordPressi hostimiskava. VeebisaidiPaneli seadistamine võimaldab teil installida WP ajaveebi ilma, et peaksite faile ise üles laadima. Võite kasutada varem loodud andmebaasi või uut andmebaasi, mille saate ajaveebi installimisel luua.

Juhtpaneeli kasutamine

Arvixe seadistuse kasutamise õppimine võtab palju aega, kuid cPaneli kasutamise kogemuse korral on teil lihtsam seda välja mõelda. See ei vaja palju, kui otsite teavet selle toimimise kohta. Juhtpaneeli vasakut riba saab vajadusel üles tõmmata, et aidata teil komponentide seadistamisel.

Arvixe kasutab ka ASP.NET-i hostimisvajaduste jaoks juhtpaneeli WebsitePanel. Seda on lihtne kasutada ja see aitab teil hallata veebisaite, FTP-kontosid ja palju muud. Samuti saate domeeni kiiresti lisada cPaneli domeeni valiku kaudu. Domeeninime ja parooli sisestamiseks saate selle hetkega seadistada.

Järeldus

Üldiselt on Arvixe väga väärtuslik ja võib aidata teil koormate andmete üleslaadimisel ja veebis töötamisel. E-posti ja domeeniteenused on eriti suurepärased, samas kui tasuta pühendatud IP-teenus lisab kindlasti selle väärtust. Tööriistade ja hinnapunktide valik muudab selle tõepoolest üheks peamiseks valikuvõimaluseks, mida saate GoDaddy ja muude võimalustega võrreldes valida..

Kuidas tellida

Arvixe hostimisteenuseid saate tellida, külastades Arvixe veebisaiti. Saate seda teha kohe kell Arvixe veebisait

Võrdlema

Arvixe

91

InMotioni hostimine

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map