1Ostukaartide ülevaade 2016


1Ostukaart

Külastage veebisaiti

8.7


AWA skoor

1Ostukaart

1ShoppingCart loodi 1999. aastal. Sellest ajast alates on see aidanud nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel veebis edu saavutada. Nende eesmärk on pakkuda erinevaid automatiseeritud teenuseid, mis vähendavad kulusid ja suurendavad tõhusust. Praegu on neil üle 25 000 veebipoe kogu maailmas. Programm integreerib mitmesuguseid turunduslahendusi. Ühes kohas saate nautida täielikult töötavat e-kaubanduse tööriista. Lugege meie 1ShoppingCart arvustust allpool.

Plussid

 • Kasulikke koolitusvideoid ja õpetusi
 • A / B testimine
 • Müügiomadused
 • Ribalaiuse piirangud puuduvad
 • Automaatvastaja e-kirjad
 • Korduvad maksed

Miinused

 • Tehingutasud
 • Aegunud kasutajaliidese disain
 • Kuutasud on suuremad kui enamikul
 • Klienditeeninduse kõnede eest võetakse tasu
 • Abifoorum on piiratud

Ülevaade

 • Veebisait: www.1ShoppingCart.com
 • Peakorter: Barrie, Ontario
 • Asutamisaasta: 1999
 • Kategooria: e-kaubanduse tarkvara
 • Tasuta prooviversioon: 30 päeva

Need, kes on turundusega silmis, armastavad 1ShoppingCarti. Sellel on palju tööriistu, mis aitavad teie ettevõtet reklaamida. Kõik vajalikud turundusriistad on juba integreeritud. Startup-ettevõtetel ei pruugi olla vajadust kõigi funktsioonide järele, kuid hea uudis on see, et tööriistad on seal endiselt olemas. See muudab 1ShoppingCart paindlikuks tarkvaraks; See on valmis oluliseks turundustegevuseks siis, kui olete.

Kes on 1ShoppingCart parim??

Saate seda kasutada suurepärase kõikehõlmava veebipõhise e-kaubanduse tarkvarana. Selle eesmärk on pakkuda täielikult automatiseeritud programmi ühes kohas. Mis eristab seda, on turundusvahendid. Kui soovite alustada juba olemasoleva kindla turunduspaketiga, on 1ShoppingCart hea valik. Sellegipoolest võib kõigi tööriistadega harjumine võtta natuke aega. Olge valmis aega funktsioonide õppimiseks kulutama, et saaksite programmist maksimaalselt kasu saada.

Samuti pidage meeles, et 1ShoppingCart on parim väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Suuremaid ettevõtteid tabab palju tehingutasusid. Väljakujunenud ettevõtetel pole ilmselt ka turundusriistade jaoks palju kasu, mis muudab hinnakujunduse ja kujunduse kõige paremini väikestele ettevõtetele.

Mis on 1ShoppingCart’i suurim eelis?

1ShoppingCart’i valimisel on vaieldamatult programmi turunduskomponendid. Sellega on kaasas erakordselt tugev sidusprogramm, samuti saate hõlpsalt hakkama saada ka liikmelisuste ja e-posti kampaaniatega. See aitab teil tooteid reklaamida ja klientidega suhelda. Samuti saate nautida palju jälgimis- ja aruandlusteavet. Andmete kogumine aitab teil võimalusi ära kasutada ja oma turgu paremini mõista.

Mis on 1ShoppingCarti suurim puudus?

Ühe sõnaga: maksumus. 1ShoppingCart maksab kuus umbes kaks korda rohkem kui tema konkurendid. Samuti võtab see tehingutasusid, mis jäävad vahemikku 0,75–1,25% tehingu kohta. Aja jooksul võib see koguneda ja hakata teie kasumit vähendama. Seal on palju muid võimalusi, mis ei nõua mingit tasu. Kui loodate hakkama saada suure hulga tehingutega, on mõistlik minna mõne teise ostukorviprogrammiga.

Auhinnad ja kvaliteedisertifikaadid

PCI-sertifikaat

Puudu pole ühtegi hästi reklaamitud auhinda, millest rääkida. Ehkki suuremad kaubamärgid kasutavad ostukorvi, pole nad disaini-, programmeerimis- ega klienditeeninduse maailmale midagi märkimisväärset teinud.

Põhijooned

 • Korduvad arveldused
 • Tasuta mallid
 • E-posti turundustööriistad
 • 500 – piiramatu arv tooteid
 • Digitaalsed allalaadimised
 • Kontakthaldus
 • Kohandatud SSL-sertifikaat
 • Kaupluse veebisaidi ehitaja
 • Reaalajas jälgimine
 • Kopitud e-posti haldaja
 • Rämpsposti tulemus
 • Reklaami jälgimine

Valdkonna ekspertide otsus 1ShoppingCartis

e-kaubanduse plaatvormPõhimõtteliselt on 1ShoppingCart püsinud elus, pakkudes mõnda konkreetset funktsiooni, mida teistes programmides on raske leida. Vastasel juhul jätab tarkvara tervikuna palju soovida ja muutub üha väiksema konkurentsiga selliste turuhiiglaste jaoks nagu Shopify. Eksperdid ennustavad, et kui muud platvormid lisavad paremaid automatiseeritud e-posti reageerijaid ja sidusettevõtte tööriistu, saab 1ShoppingCart mineviku reliikviaks.

Kriitikud väidavad ka, et 1ShoppingCart on tõesti kasulik ainult väga kitsa kliendi jaoks. Tarkvara ei sobi algajatele, kes vajavad alustamisel palju abi. Lisaks pole programm piisavalt skaleeritav, et mahutada tegelikult suuri jaemüüjaid.

Paljud eksperdiarvamused kõlavad 1ShoppingCarti hindamisel vabandusena. Ehkki paljud kirjeldavad seda kui „kindlat võimalust“, soovitaksid nad sobivate alternatiividena teisi programme.1ShoppingCart pole kaugeltki kohutav programm, kuid lihtsalt pole ta suutnud ajaga sammu pidada ja üha konkurentsitihedamaks muutuval turul. Isegi ettevõtte sotsiaalmeedia lehed on aegunud. Tundub, et need lihtsalt hääbuvad, mis on veel üks põhjus, miks minna edasi progressiivsema platvormiga, mis töötab veel palju aastaid. Kriitikud väidavad ka, et 1ShoppingCart on tõesti ainult kasulik väga kitsa kliendi jaoks. Tarkvara ei sobi algajatele, kes vajavad alustamisel palju abi. Samuti pole programm piisavalt skaleeritav, et mahutada tõeliselt suuri jaemüüjaid.

Tarbijate positiivsed ülevaated ja iseloomustused

Neile, kellele meeldib 1ShoppingCart, mainige kindlasti automaatvastaja funktsioone ja sidusprogrammi. Programm teeb meililistide koostamise hõlpsaks ja saadetakse automaatselt uudiskirjade ja reklaammaterjalide saatmiseks. See võib olla suur pluss ettevõtetele, kelle käsutuses pole tervet turundusosakonda.

Sidusprogramm pakub ka teist võimalust oma veebisaidi ja toodete reklaamimiseks. Kõigi nende üksikasjade eest hoolitsemine võib olla väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele tohutuks abiks. Lisaks nendele kahele funktsioonile pole klientidel 1ShoppingCarti kohta palju muud, kui ettevõtte veebisaidile postitatud iseloomulikke arvamusi öelda..

Ehkki programm pakub kõikehõlmavat tarkvara, on turul paremaid võimalusi. Väljaspool mõnda hõõguvat arvustust on teil raske leida 1Ostukaartide hindeid üle 3 tärni 5-st.

Negatiivsed tarbijate ülevaated ja kaebused

Tundub, et suurimad kaebused 1ShoppingCarti vastu keskenduvad nende klienditeenindusele. Samuti ei aita see, et klienditugi on saadaval ainult lisatasu eest. Võite ette kujutada, kui masendav oleks tavaliselt standardteenuse eest lisatasu maksta, ja siis saate teada, et te ei saa tegelikult kellegagi ühendust.

Samuti näib, et 1ShoppingCartil on olnud probleeme ootamatute katkestuste ja seisakutega. Enamik viiteid seda tüüpi väljaannetele oli siiski dateeritud. Loodetavasti tähendab see, et need on minevik ja 1ShoppingCart on astunud samme nende probleemide lahendamiseks.

Muud levinud kaebused 1ShoppingCarti vastu on järgmised:

 • Pole piisavalt suuri nime maksmise väravaid
 • Automaatsete funktsioonide puudumine
 • Piiratud arv malle
 • Halva kvaliteediga mallid
 • Kõrge hind ja tasud

Kujundus & Kohandamine

1ShoppingCartiga on saadaolevad mallid lihtsad. Seal pole palju võnkeid. Nad pakuvad lihtsaid ja kaasaegseid disainilahendusi, mis aitavad teil muuta mis tahes toodet või teenust suurepäraseks. Kui otsite kauni kujunduse, mis jätaks mulje, pakuvad muud programmid veelgi helgemaid pilte. 1ShoppingCart on rohkem keskendunud turundusele ja funktsioonidele. Ehkki saadaolevad mallid näevad head välja, pole neil suurt “vau” tegurit.

Mallid

Tasuta
Standardplaan sisaldab umbes 50 tasuta malli. Saate kohandada peaaegu kõiki funktsioone ja kujunduse üksikasju. Üldiselt näivad kliendid, et teemad on kaasaegsed ja professionaalsed.

Lisatasu
Kuu aja eest pisut rohkem raha saate juurdepääsu premium-teemadele. Nende ja tasuta teemade vahel pole palju vahet. Saate lihtsalt nautida rohkem võimalusi.

Kujundusteenused
Säästke aega ja andke kogu kujundusprotsess üle 1ShoppingCartile. Nende kohandatud disainiteenused ulatuvad 999–3799 dollarini. Kallim pakett võimaldab teil lõpliku kujunduse väljatöötamisel teha rohkem muudatusi.

Kujunduse kohandamine

Teie kohandamisvalikud varieeruvad vastavalt ostetud plaanile. Täiendatud plaanid pakuvad rohkem lisatasu malle. Iga plaan võimaldab redigeerida mis tahes malli WYSIWYG-redaktori või koodi abil. 1ShoppingCart redaktor toetab HTML-i, CSS-i ja Javascripti.

Funktsioonid & Tööriistad

TunnusjoonÜlevaade
SeadistamineSaidi seadistamine võib olla keeruline. Programm võib olla keeruline. Standardfunktsioone on palju. Oluline on proovida ja keskenduda sellele, mida peate alustama, kuna te ei vaja paljusid tööriistu alles hiljem.
Lüüsi integreerimine:Nautige umbes 50 erinevat makseväravat. Teatud lüüside integreerimisega kaasneb tasu 49,99 dollarit.
Kliendipreemiad ja sooviloendidPeate integreerima klientide sooviloendi ja premeerima programme. 1ShoppingCart ei paku neid funktsioone.
Tellimuste haldamine1ShoppingCart sisaldab üksikasjalikku aruandlust. Saate hõlpsalt tellimusi ja pakette jälgida.
Rahvusvaheline müügi optimeerimine1ShoppingCart pole rahvusvahelise müügi jaoks optimeeritud. Nad teenindavad USA-d, Kanadat, Austraaliat ja mõnda Euroopa riiki. Kuid nad ei paku tõlketeenuseid. Samuti peate looma rahvusvahelise kaupmehekonto, mis võimaldab teil töödelda makseid kogu maailmast. Selle konto seadistamine võib maksta kuni 199 dollarit ning see sisaldab tehingu- ja aastatasusid.
CDN-tehnoloogiaSee tehnoloogia ei ole standard. Võimalik, et saate programme lisada paremaks laadimisajaks.
Pistikprogrammid ja lisandmoodulidKui palju pistikprogramme ja lisandmooduleid on saadaval, on raske öelda. Programm keskendub rohkem sellele, mis programmiga esimesest päevast peale tuleb. Nende eesmärk on pakkuda täisprogrammi, mis ei vaja lisandmooduleid, nii et pistikprogrammid ei moodusta nende mudelis suurt osa.
Varude juhtimineUute toodete lisamine on lihtne. Laoseisu tööriist võimaldab teil tooteid hulgikaupa lisada ja kiiresti varusid üles laadida ning müüma hakata. Võtke arvesse: standardplaan lubab ainult 500 toodet.
Saadetiste jälgimineReaalajas saatmine riigi juhtivate ettevõtetega. Kliendid saavad oma pakette jälgida FedExi, UPSi ja teiste operaatorite jälgimisnumbrite abil.
CRM-i võimalused1ShoppingCart puudub selles piirkonnas. Saate e-kirju ajastada, kuid need on mõeldud turustamiseks. Samuti on e-posti loendite koostamine lihtne, kuid see on mõeldud peamiselt toodete reklaamimiseks. Puuduvad tõhusad kliendisuhete omadused, millest saaks rääkida.
Mallid ja teemadTeemade kohta pole liiga palju öelda. Need täidavad oma eesmärki ja aitavad teil oma kauplust kujundada. Ainulaadse disaini saamiseks investeerige nende kohandatud teenustesse. Vastasel korral võiksite uurida muid võimalusi, mis on rohkem disainile keskendunud.
Integratsioonid ja lisandmoodulidLoodetavasti ei pea te ühtegi lisandmoodulit integreerima, kuna programm on täis funktsioone. See muudab selle kasutamiseks valmis alates esimesest päevast. Kui peate lisama funktsioone, võib integreerimine olla keeruline. Võimalik, et peate abi saamiseks pistikprogrammi kujundajaga nõu pidama. Samuti nõuab 1ShoppingCart, et nende tarkvarale lisatakse teatud funktsioone. Näiteks võib teatud makseväravate integreerimine maksta 49,99 dollarit.
Mobiili optimeerimineKõik saadaval olevad paketid on varustatud mobiilisõbralike mallidega. Teie pood reageerib esimesest päevast täielikult.
VeebimajutusLooge uus kauplus või viige olemasolev veebipood üle. Teie saiti saab täielikult majutada 1ShoppingCart kaudu.
SEO ja turundusSee on koht, kus programm särab. 1ShoppingCart sisaldab kõiki funktsioone, mida võiksite ostukorvilt oodata ja palju muud. Tarkvaraga on kaasas ka tugev sidusprogramm. Saate kiiresti oma tooteid teistel saitidel reklaamima hakata ja luua klientide e-posti loendeid. Kui vajate abi oma ettevõtte reklaamimiseks, võib see ostukorv aidata.
InfolehedEhkki nad võivad pakkuda infolehti, ei reklaamita seda funktsiooni selgesõnaliselt.
Saidi turvalisusNad pakuvad täielikku turvalisust. Teie saiti jälgitakse ja kõik klientide maksed on turvalised. Nad väidavad, et serverid on tipptasemel, kuid pakuvad vähe üksikasju. Nad ei oleks nii suured nimed ilma usaldusväärse saiditurbe pakkumiseta. Oleks siiski tore, kui nad oleksid läbipaistvamad selle kohta, mida nad täpselt teie saidi ja klientide kaitsmiseks teevad.
PCI sertifikaat1ShoppingCart on PCI-sertifikaadiga.
Sisu loomineTootelehtede lisamine ja saidi ülesehitamine on lihtne. WYSIWYG-redaktor võimaldab algajatel teksti sisestada ja kujundeid kohandada.
KinkekaardidVõite pakkuda allahindlusi ja kliendid saavad osta kinkekaarte
MaksevõimalusedValige 50 erineva makseviisi vahel. See number asetab 1ShoppingCart otse paki keskele. Deebetkaardid, krediitkaardid ja PayPal on kõik aktsepteeritud, kuid globaalsete valuutade kasutamine võib olla keeruline.
Maksu- ja saatmiskalkulaatoridÄrge muretsege maksude ja saatmiskulude arvutamise pärast. Programm genereerib selle teabe automaatselt.
Aruanded1ShoppingCart ei oleks selline turundusvihm ilma usaldusväärsete aruandlustööriistadeta. Saate hõlpsasti jälgida klientide käitumist ja see teeb isegi ostusoovituste põhjal tootesoovitusi. Kuva andmed saidil:
 • Parimate tulemustega päevad
 • Mis kellaajal klientidele meeldib sisseoste teha
 • Millised tooted toimivad kõige paremini
 • Kus teie kliendid asuvad
 • Kuidas nad teie veebisaidile navigeerivad

Plaanid & Hinnakujundus

Suurim kaebus 1ShoppingCarti vastu on seotud nende hinnakujunduskavadega. Enamik konkurente maksab umbes 20 või 30 dollarit kuus. Selle programmi tavaplaan algab 59,99 dollarist. Sageli korraldatakse eripakkumist 34 dollari eest, kuid see ei sisalda ikkagi tehingutasusid. Siin on pakendite jaotus:

Standard – 59 dollarit kuus

 • 500 toote limiit
 • 1,25% tehingutasu
 • Juurdepääs 50 tasuta mallile
 • Üks kasutajalitsents
 • 1 GB salvestusruumi
 • Piiratud e-posti turundus

Pluss – 119 dollarit kuus

 • Piiramatu hulk tooteid
 • 1% tehingutasu
 • Üle 50 malli
 • Viis kasutajalitsentsi
 • 3 GB salvestusruumi

Lisatasu – 249 dollarit kuus

 • Piiramatu hulk tooteid
 • 0,75% tehingutasu
 • Üle 50 malli
 • Viis kasutajalitsentsi
 • 5 GB salvestusruumi

Tõde on see, et turul on palju soodsamaid võimalusi. Hinna õigustamiseks pole lihtsalt piisavalt eristatavaid omadusi. Enamik ettevõtteid ei pea standardplaani väga kasulikuks. See tähendab, et maksate 119 dollarit kuus, millele lisanduvad tehingutasud.

Klienditugi

Klienditugi on veel üks valdkond, kus 1ShoppingCart pole üles ehitanud parimat mainet. Tegelikult peate võib-olla maksma klienditeeninduse saamiseks lisatasusid, mida ostukorviturul praktiliselt pole enne nähtud. Enne helistamist saate proovida veebifoorumeid ja vaadata videoõpetusi. Need marsruudid kipuvad siiski olema ummiktee. Tundub, et kogu süsteem on loodud selleks, et teid helistada ja rohkem raha maksta

Klienditugi varieerub sõltuvalt teie ostetud paketist.

 • Tavapaketi abil saate helistada 800-le numbril või e-posti teel ja oodata vastust kahe päeva jooksul.
 • Plussi toetuskava maksab 10 dollarit kuus ja võimaldab teil kasutada reaalajas vestlust. Samuti saate e-kirja saata ja vastuse saada 24 tunni jooksul.
 • Kuu eest 34 dollarit saate osta Ultimate Supporti plaani. See sisaldab prioriteetset telefoniteenust. Abiks on reaalajas vestlus ja abi veebisaidi seadistamisel. Samuti saate klienditoele e-posti teel saata seitse päeva nädalas ja saada vastuse 24 tunni jooksul. Lõpuks saate praktilist teenust 30 minutit kuus.

Nende programmide eest abi saamiseks peate maksma – see on 1ShoppingCarti vastu suur negatiiv.

Kasutuslihtsus

1ShoppingCart sisaldab nii palju funktsioone, et programmi kasutamine võib olla keeruline. Sorteerimiseks on palju tööriistu. Enamikku neist ei vaja te isegi enne, kui teie ettevõte on paremini asutatud. Kuid neil on võimalus oma poodi hõlpsasti seadistada. See ei aita, et klienditeenindus on piiratud. Probleemide korral peate võib-olla maksma abi eest lõivu.

Kasutajaliides / administraatori paneel

Kasutajaliides näeb välja pisut vananenud. Näib, et disainerid on keskendunud rohkem funktsioonide lisamisele. Neil on õnnestunud luua ümarprogramm, kuid kui otsite klanitud liidest, on paremaid võimalusi. Ausalt öeldes on liides endiselt täielikult funktsionaalne ja hõlpsalt navigeeritav. See ei pruugi küll ilus välja näha, kuid saab töö siiski tehtud.

Üks suur müügiomadus on see, et saate WordPressi integreerida. Paljude jaoks on see veebisaidi kujundamise sissejuhatav programm. Kui teil on WordPressi kasutamine juba teile meeldinud, võite seda jätkata oma saidi redigeerimiseks ja ülesehitamiseks.

Järeldus

1ShoppingCart muudab tootelehtede kohandamise lihtsaks. Võite pakkuda klientidele palju konkreetseid võimalusi ja programm müüb tooteid madalama hinnaga. Klientide arvustuste kohaselt on see aidanud mõnel ettevõttel oma turundusriistade kaudu tulusid suurendada. Kuigi positiivseid külgi on vähe, jätab programm üldiselt palju soovida. See on tarbetult kallis. Seal on palju odavamaid ostukorve, millel pole palju lisatasusid. 1ShoppingCart’i vähesed eelised ei kaalu üles pikka puuduste loetelu.

Alumine joon: Turul on palju paremaid ostukorvivalikuid.

Võrdlema

1Ostukaart

87

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusus

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map