Rishikimi Weebly 2016


Weebly

Vizitoni Uebfaqen

9.5


Nota AWA

Weebly

Weebly u themelua në vitin 2007 si një ofrues global për faqet e internetit, bloget dhe dyqanet në internet. Ndërtuesi i faqes Weebly është i përshtatshëm për pronarët e biznesit për herë të parë. Ajo ofron tema miqësore me pajisjet në shtatë gjuhë, si me opsionet e formatimit të tërheqjes dhe rënies me bazë programi dhe aplikacioni. Lexoni rishikimin tonë të Weebly më poshtë.

rekuizitë

 • Ndërfaqja e lehtë e përdoruesit
 • Planet e çmimeve të drejta dhe konkurruese
 • Karakteristika specialiteti për pronarët e dyqaneve dhe blogerët
 • Opsionet e markës dhe marketingut
 • Opsion falas në internet me karakteristika dhe ruajtje 500MB
 • Magazinim i pakufizuar, pritja dhe emri i domain me të tre planet

Cons

 • Asnjë tipar i drejtpërdrejtë i gazetës
 • Redaktimi i fotove është pak i thelluar
 • Renditja e përmbajtjes nuk është super e qetë
 • Disa tipare shumë-gjuhëshe mungojnë
 • Migrimi në çdo platformë tjetër në internet është një sfidë

Përmbledhje

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map