Rishikimi CoreCommerce 2016


CoreCommerce

Vizitoni Uebfaqen

8.8


Nota AWA

CoreCommerce

Në vitin 2008, kompania e softuerëve Sum Effect fitoi platformën eCommerce digiSHOP Pro dhe e ktheu atë në CoreCommerce. Që atëherë, CEO Matt DeLong ka ndihmuar CoreCommerce të fitojë një vend të përhershëm si një nga platformat më të mira në treg. Sot, CoreCommerce shton azhurnime rreth çdo gjashtë javë për të provuar dhe qëndruar konkurrues në një treg të mbushur me njerëz. Lexoni rishikimin tonë të CoreCommerce më poshtë.

rekuizitë

 • Gjykim falas 15-ditësh
 • Vendosja fleksibël e transportit
 • Rezervime ditore
 • Administratorë të Pafund

Cons

 • Hapësirë ​​e kufizuar e ruajtjes
 • Inventar i kufizuar

Përmbledhje

 • Faqja e internetit: www.CoreCommerce.com
 • Shtabi: Nashville, TN
 • Viti i themeluar: 2001
 • Categories: Softuer për krijimin e ueb-tregtisë në eCommerce
 • shërbimet: Marketingu i e-Tregtisë
 • Prove falas: 15 ditë

CoreCommerce është një platformë e blerjes online bazuar në cloud. Qëllimi i tij është të ndihmojë bizneset dhe sipërmarrësit të krijojnë shpejt një sit profesional për një çmim të përballueshëm. Ndërsa është një opsion i besueshëm, ka fusha të dukshme për përmirësim.

Kush është ideuar për CoreCommerce?

Ndërsa ata do të jenë të shpejtë për të pohuar se programi është krijuar për çdo biznes me madhësi, që mund të mos jetë plotësisht i saktë. CoreCommerce është i aftë të trajtojë shitje me vëllim të lartë. Sidoqoftë, edhe planet më të shtrenjta vijnë me kufizime të përdorimit. Bizneset më të mëdha mund të zbulojnë se ato tejkalojnë kufizimet e ruajtjes dhe gjerësisë së brezit. Kjo mund të rezultojë në tarifa mujore. Thjesht nuk ia vlen të paguani dënime kur ekzistojnë mundësi të pakufizuara në treg. Për këtë arsye, CoreCommerce është më e mira për bizneset e vogla dhe të mesme.

Zona e fokusit

CoreCommerce e faturon vetë si një platformë e gjithanshme që është e përsosur për sipërmarrësit. Ajo gjithashtu ofron zbritje të shkëlqyera për jo-fitime që kërkojnë të ndërtojnë një sit. Përndryshe, pika e madhe e saj e shitjes është shërbim i shkëlqyeshëm për klientët. Ata punojnë për të siguruar mbështetje superiore për të gjithë klientët e tyre. Në këtë fushë, ata kanë sukses.

kufizimet

Kufizimet e ruajtjes dhe gjerësisë së bandës mund të jenë të mjaftueshme për të larguar disa përdorues të mundshëm. Ndërsa kjo nuk është e pazakontë në platformat eCommerce, mund të jetë problematik. Nëse jeni duke pritur të zgjeroheni shpejt, pagesa për mbingarkesë nuk është diçka për të cilën dëshironi të shqetësoheni.

Shkallëzueshmëria

CoreCommerce është i shkallëzuar në kuptimin që ju mund të azhurnoni planin në çdo kohë. Sidoqoftë, ka zgjedhje më të mira për bizneset e mëdha që kërkojnë mjete të sofistikuara të SEO dhe pa tarifa të tepërta.

Anulimi i llogarisë tuaj

Të pakënaqur me CoreCommerce? Anulimi i llogarisë tuaj është i lehtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një biletë anullimi. Nëse doni të rivendosni llogarinë tuaj, do të ketë një tarifë prej $ 150. Përndryshe, nuk ka tarifa për anulimin. Vetëm abonimet mujore janë në dispozicion, kështu që nuk ka nevojë për rimbursime të mëdha.

reputacion

CoreCommerce ka ndërtuar një reputacion për shërbimin ndaj klientit. Ndërsa ata ende kanë një vend për përmirësim, ju mund të ndihmoni ekspertin. Softueri gjithashtu renditet zakonisht në mesin e dhjetë platformave më të mira. Kompania është një emër i besueshëm në industri.

Awardsmimet dhe Certifikimet

CoreCommerce është PCI i çertifikuar. Sidoqoftë, ata ende nuk duhet të marrin ndonjë çmim të rëndësishëm. Në vitin 2012, ata morën tre nominime të Stevie. Ata u njohën në Softuerin kompjuterik, programimin / hartimin më të mirë të programeve kompjuterike dhe kategoritë më të mira të faqes së tregtisë.

E ardhmja mund të sjellë disa fitore aktuale. Platforma është fituar kohët e fundit dhe është duke u përgatitur për një makeover të madh. Karakteristikat e reja mund të sjellin njohje të reja.

Karakteristikat kryesore

 • Përditësime automatike
 • Përdorni emrin e Domainit tuaj
 • 25L-bit falas të Encryption SSL
 • 99.9% Uptime
 • Qasja në Records MX
 • Bllokoni IP-të
 • verifikimi i figurës reCaptcha
 • Integrimi Social
 • Mobile gati
 • URL-të miqësore me SEO
 • Feeds e Produkteve të Ndërtuara
 • Mbështet Mbi 50 Portat e Pagesave

Aktgjykimi i ekspertëve të industrisë për tregtinë themelore

Plateforma eCommerce Një pengesë e dukshme për CoreCommerce që citohet shpesh nga rishikimet e ekspertëve është se CoreCommerce vjen me një depozitë të kufizuar. Edhe planet më të shtrenjta dhe të zgjeruara të paketimit lejojnë vetëm një inventar të kufizuar. Ndërsa kjo mund të mos jetë një problem ndërsa po filloni biznesin tuaj, mund të shkaktojë dhimbje koke të konsiderueshme gjatë rrugës pasi ndryshojnë nevojat tuaja.

Megjithë këtë kufizim, kritikët ishin të kënaqur me programin, duke i dhënë asaj 8 deri 8.5 yje nga dhjetë. Ndërsa CoreCommerce nuk është domosdoshmërisht programi më i fortë gjithëpërfshirës në treg, ai ka bërë me sukses një emër për veten duke u përqëndruar në disa fusha kryesore. Programi është përpjekur të bëjë një shenjë duke ofruar një gamë të gjerë karakteristikash cilësore dhe mjete të shkëlqyera të mediave sociale. Ata gjithashtu kanë shkuar lart e më tej për të siguruar mbështetje të besueshme të klientit. Nëse këto zona renditen gjithashtu midis përparësive tuaja kryesore, atëherë CoreCommerce është një zgjidhje e shkëlqyeshme për tregtinë elektronike.

Më në fund, kritikët pranojnë se ndërsa shumë karakteristika mund të jenë një plus, ai gjithashtu mund të krijojë një panel kontrolli konfuz dhe të mbushur me njerëz. Kjo duket se pasqyron kritikën e përdoruesit se backend është shumë i çorganizuar. Përkundër kësaj, CoreCommerce është një pretendent i fortë dhe ia vlen të kontrollohet.

Shqyrtime Pozitive të Konsumatorit dhe Testimonials

Oduditërisht, shumë nga kritikat pozitive kundërshtojnë drejtpërdrejt kritikën negative nga përdoruesit. Ndërsa disa përdorues janë zhgënjyer plotësisht në ndërfaqe, të tjerët e gjetën të lehtë për t’u përdorur dhe lundruar. Kjo mund të ndryshojë në varësi të përvojës suaj me eksplorimin e pamjes së faqeve të internetit.

Përdoruesit e CoreCommerce gjithashtu e gjetën ndihmën e klientit shumë të dobishme. Ekipi mbështetës është i vendosur jashtë SH.B.A., i cili përfundimisht funksionon në favor të tij. Përdoruesit menduan se ishte e lehtë të kontaktosh dikë në të njëjtën zonë kohore, i cili mund të sigurojë përgjigje informuese.

Pozitivët e tjerë të CoreCommerce përfshijnë:

 • Siguron hyrje në një shumëllojshmëri të portave të pagesave
 • Në mënyrë të matshme përmirëson rezultatet e shitjeve
 • Ofron shabllone që janë të thjeshtë për tu përshtatur
 • Shumë i pajtueshëm me mjetet e tregtisë mobile

Më në fund, CoreCommerce ofron mjete të shkëlqyera të mediave sociale që janë të thjeshta për tu integruar. Nëse media sociale është një pjesë e madhe e strategjisë suaj të marketingut, atëherë CoreCommerce mund të ndihmojë.

Shqyrtime dhe ankesa negative të konsumatorit

Ndërsa CoreCommerce ka qenë rreth e rrotull që nga viti 2008, thjesht nuk ka shumë reagime të konsumatorëve në lidhje me programin. Ajo që është atje nuk është saktësisht e ndezur. CoreCommerce merr vlerësime të dobëta kur bëhet fjalë për përvojën e përdoruesit. Shumë mendojnë se i gjithë programi është i dizajnuar dobët dhe kaotik. Duket që zhvilluesit harruan të mendojnë se si të bëjnë bastet të organizojnë veçori dhe të paraqesin një ndërfaqe të pastër për përdoruesit për të lundruar në sfondin e faqes së tyre. Kjo mund ta bëjë CoreCommerce të ndjehet dërrmuese, veçanërisht për fillestarët.

Këtu janë disa fusha të tjera që përmendeshin zakonisht në vlerësimet negative:

 • Mjete të dobëta SEO.
  Një përdorues do të duhet të kalojë ca kohë duke rregulluar dhe optimizuar faqet e tyre.
 • Modele jo mbresëlënëse.
  Disa programe kanë dalë jashtë rrugës së tyre për të ofruar modele mbresëlënëse. CoreCommerce siguron vetëm bazat.

dizajni & Përshtatje

templates

CoreCommerce ofron mbi njëqind modele falas. Fatkeqësisht, shumë prej tyre duken të vjetëruar dhe kanë një ndjenjë amatore. Pjesë e problemit janë palatet e ngjyrave. Një azhurnim i thjeshtë për ngjyrat më profesionale dhe tërheqëse do të bënte disa nga shabllonet një botë me të mirë. Në përgjithësi, temat nuk kanë një pamje të lëmuar që është e disponueshme në zgjedhjen e temave të konkurrentëve të tjerë.

Përshtatja e faqes tuaj

Për fillestarët, thjesht mund të përdorni magjistarin e dizajnit për të filluar. Do t’ju ofrojë një udhëzues hap pas hapi. Udhëzimet themelore mbulojnë zgjedhjen e një teme, ndryshimin e logos dhe shtimin e menusë të navigimit. Për ata që dëshironi të bëni më shumë ndryshime, ka shumë mjete. Ju mund të përdorni redaktorin drag and drop ose të redaktoni përmes CSS dhe HTML. CoreCommerce është mjaft fleksibël kur bëhet fjalë për personalizimin e faqes tuaj.

Shërbimet e Dizajnit

Nëse nuk doni të shpenzoni kohë në dizajn, mund të paguani për shërbimet e dizajnit të CoreCommerce. Designers do të rregulloje pjesët individuale të faqes në internet për disa qindra dollarë. Për shembull, mund të blini një logo me 399 dollarë. Ose, ju mund të vendosni ta rregulloni të gjithë faqen, e cila fillon nga 2299 dollarë. Në botën e modelimit të uebit, ky është një çmim relativisht i përballueshëm. Vetëm ki kujdes. Ky numër mund të rritet shpejt ndërsa shtoni kërkesa.

Cilado qoftë rruga e projektimit të zgjidhni, prisni që faqja juaj të jetë miqësore me celularin. Jo të gjitha temat janë të përgjegjshme, por do të merrni një version celular të faqes tuaj. Ky është një tipar kritik për bizneset në internet. Shumica e blerësve shfletojnë në një telefon ose tabletë.

Ndërfaqja e projektimit

Paneli i administratorit është përshkruar si i mërzitshëm nga disa. Për fat të mirë, ajo ende merr punën e bërë. Edhe fillestarët shpejt do të marrin përsipër planifikimin dhe do të mësojnë se ku të gjejnë funksione të përbashkëta. Ju madje mund të rregulloni ekranin tuaj në mënyrë që veçoritë që përdorni më së shumti të renditen së pari. Nuk ka nevojë të humbni kohë duke lëvizur nëpër opsione. Si pjesën më të madhe të programit, ndërfaqja e përdoruesit mund të përfitojë nga një azhurnim, por ai ofron të gjithë funksionalitetin që ju nevojitet.

Ndarja sociale

Integrimi i mediave sociale është një forcë e vërtetë e CoreCommerce. Lidhja e llogarive tuaja në media sociale është e thjeshtë dhe intuitive. Ju madje mund të shesni produkte në Facebook. Karakteristikat i nxisin klientët të “pëlqejnë” dhe të komentojnë produktet. Ky është një shpërblim i madh për ata që kërkojnë të ndërtojnë një media sociale më poshtë. Një veçori e integruar në blog gjithashtu lehtëson krijimin dhe botimin e postimeve.

Features & Tools

tipar
Përmbledhje
Vendosja e dyqaneve në internetMagjistari i konfigurimit merr të gjitha supozimet nga fillimi. Vetëm ndiqni së bashku dhe ndërtoni dyqanin tuaj brenda disa minutash.
Gjerësia e bandës dhe ruajtjaKëto karakteristika ndryshojnë në bazë të paketës së çmimeve. Kjo është një praktikë e zakonshme midis platformave eCommerce. Kufizimet e përdorimit mund të mos jenë problem për dyqanet e vogla apo të mesme. Sidoqoftë, kini kujdes nga tarifat e tepërta për dyqanet më të mëdha.
Plugins dhe shtesa të Shportave të ShportaveShporta juaj e blerjeve është plotësisht e personalizueshme. Lista e tyre e opsioneve është mjaft mbresëlënëse. Nga arkëtimet me një faqe deri tek trajtimi i kthimeve, mund të bëni gjithçka.
Menaxhimi i renditCoreCommerce ka shkuar lart e më tej për të përfshirë mjetet e menaxhimit të rendit. Ju jeni në kontroll të plotë dhe mund të bëni ndryshime sipas nevojës. Detaildo detaj i vogël është plotësisht i përshtatshëm.
Ndjekja e dërgesaveCoreCommerce ofron më shumë mundësi transporti sesa platformat e tjera të tregtisë elektronike. Përdorni magjistarin e transportit për të filluar dhe dërguar nëpër transportuesit kryesorë. Ju mund të llogaritni normat ose të vendosni një normë të sheshtë. Transporti i pikave është gjithashtu i disponueshëm dhe ju mund të shtypni etiketat. Nuk ka shumë më gjithëpërfshirëse se kaq.
Karakteristikat CRMPërsëri, kjo platformë është ndoshta më e fortë kur bëhet fjalë për mjetet e menaxhimit. Komunikoni lehtësisht me klientët dhe ndërtoni një reputacion për shërbim shembullor.
Modelet dhe TematAta kanë tendencë të duken të vjetruara, por mund të personalizohen. Ky është një vend i dobët për CoreCommerce, kështu që ju mund të dëshironi të peshoni tema mesatare kundër pikave të tjera të forta.
Integrimet dhe shtesatMenyja e cilësimeve në administratorin tuaj do t’ju ndihmojë të përdorni një listë të plotë të shtesave. Këtu, mund të integroni disa nga mjetet më të njohura sot. Opsionet përfshijnë Kontaktin e vazhdueshëm, Google Analytics dhe eBay. Përdoruesit e CoreCommerce mund të përdorin këto shtesa për të krijuar një sit dinamik.
Tregtim celularTë gjitha temat janë miqësore me celularin. Ju nuk duhet të mendoni të dytë nëse faqja juaj do të duket e mirë në një telefon ose tabletë.
Web HostingRackspace siguron pritjen. Ju mund të mbështeteni në serverët e tyre të fuqishëm për të mbajtur në funksion faqen tuaj. Nuk ka nevojë të kopjoni manualisht të dhënat tuaja. Shtë gjithashtu e bukur të dini se softueri azhurnohet çdo gjashtë deri në tetë javë. Ju kurrë nuk do të duhet të shqetësoheni se teknologjia juaj e pritjes po bie pas.
Dyqani i AplikacioneveDyqani i aplikacioneve është i organizuar në kategoritë kryesore. Ju mund të kërkoni në bazë të nevojave tuaja. Pjesa më e mirë është që CoreCommerce ka partnerizuar me drejtuesit e tjerë të industrisë për t’ju siguruar një listë të shkëlqyeshme të mjeteve të fuqishme. Amazon, Shipwire dhe MailChimp mund të shtohen të gjitha vetëm me disa klikime.
BloggingNjë tipar i integruar i Blogging do t’ju lejojë të tregtoni tek klientët. Shkruajini postimet dhe shtoni shpejt imazhe. Ndërfaqja është e ngjashme me Word ose WordPress dhe do të duket e njohur për shumicën e përdoruesve.
SEO dhe MarketinguDuket se është e çuditshme që CoreCommerce nuk ka mjete më të mira SEO. Nëse do të drejtoni një dyqan në internet, dëshironi aftësi të përparuara të optimizimit. CoreCommerce ofron vetëm më themeloret e opsioneve. Etiketat meta dhe URL-të e personalizuara nuk janë të disponueshme në çdo faqe. Kjo mund të ketë një ndikim të rëndësishëm në konvertime.
BuletinetMund të vendosni fushata gazetash duke përdorur shtesa në dispozicion. Zgjidhni nga ofruesit kryesorë si Konstant Kontakti. CoreCommerce e lehtëson ndërtimin e një liste postare dhe arritjen e klientëve.
Karakteristikat e sigurisëShijoni një SSL të përbashkët, encryption 256-por por edhe kopjime ditore. Pritja e hostimit është e sigurt dhe një firewall i përparuar mbron faqen tuaj. Këto shtresa mbrojtjeje shkojnë më lart dhe përtej platformave të tjera. Ju mund të siguroheni se faqja juaj është e sigurt.
Certifikimi PCICoreCommerce është PCI i çertifikuar. Ju mund të ndiheni të sigurt se ata po zbatojnë praktikat më të mira të industrisë.
Krijimi i përmbajtjesPulti lehtëson shtimin e përmbajtjes dhe produkteve. Krijoni forma dhe faqe me porosi informacioni ose azhurnoni blogun tuaj në vetëm disa klikime. Nëse mund të përdorni Word, mund të shtoni përmbajtje.
Certifikatat e dhurataveShitja e çertifikatave të dhuratave dhe ofrimi i zbritjeve kërkon vetëm disa klikime. Nuk mund të ishte më e lehtë.
Opsionet e pagesaveCoreCommerce është i pajtueshëm me mbi 50 porta. Ju keni shumë mundësi të shkëlqyera kur bëhet fjalë për pranimin e kartave të kreditit.
Llogaritësit e taksave dhe transportitLlogaritni shpejt dhe lehtë këto norma. Zgjidhni opsionet tuaja të transportit dhe gjeneroni taksë sipas vendndodhjes.
raportetCoreCommerce është gjithçka për ta lehtësuar menaxhimin e dyqanit tuaj. Mjetet e fuqishme të raportimit mund t’ju ndihmojnë të shikoni figurën më të madhe.
Statistikat e sititNë vetëm disa klikime, mund të integroni Google Analytics. Kjo është ndoshta mënyra më e popullarizuar dhe e besuar për të ndjekur dhe shikuar performancën e faqes.

planet & Çmimeve

Përdorni provën 15-ditore falas për të provuar CoreCommerce. Asnjë kartë krediti nuk kërkohet, dhe mund të futni deri në tre urdhra mostrash. Një adresë emaili është gjithçka që ju nevojitet për të filluar. Nëse ju pëlqen ajo që shihni, ka shumë pako çmimesh për të zgjedhur. Secili plan ofron një certifikatë SSL dhe një pajtim mujor. Në përgjithësi, planet ndryshojnë në varësi të sa produkteve mund të shtoni dhe sasisë së gjerësisë së bandës dhe ruajtjes që do t’ju duhet. Për fat të mirë, nuk do të duhet të shqetësoheni për tarifat e transaksionit.

Shumica e bizneseve të vogla do të jenë në rregull me planet e Pioneer ose Advanced:

Pionier – 24,99 $ / Muaj

 • 150 produkte
 • Pesë llogari emaili
 • Gjerësia e bandës 2 GB
 • 500 MB memorje
 • Shpërndarë SSL

Avancuar – 39,99 $ / Muaj

 • 500 produkte
 • Dhjetë llogari emaili
 • Gjerësia e bandës prej 4 GB
 • 700 ruajtje MB
 • Shpërndarë SSL

Bizneset më të mëdha mund të zgjedhin nga planet profesionale, eksperte, kryeministri dhe ndërmarrja. Ju gjithashtu mund të azhurnoni ose zvogëloni planin tuaj në çdo kohë nëse është e nevojshme.

Planet e çmimeve të CoreCommerce janë në përputhje me konkurrencën, por nuk janë domosdoshmërisht të udhëhequr paketën. Do të ishte e dobishme nëse do të ofronin opsione dhe zbritje më të pakufizuara për të paguar një abonim vjetor përpara. Përkundrazi, mund të prisni që të faturohen çdo muaj.

Shtë gjithashtu e rëndësishme të theksohet se gjerësia e bandës dhe kufizimet e ruajtjes vijnë me tarifa të mbipeshës. Ky është një fakt tjetër që CoreCommerce mund të reklamonte më hapur. Ekziston një tarifë prej 9 dollarë për çdo GB mbi kufirin tuaj të gjerësisë mujore të bandës. Ju gjithashtu do të paguani 9 dollarë për çdo 100 MB që kaloni hapësirën tuaj të caktuar për ruajtje.

Më në fund, planet e nivelit më të ulët kërkojnë një tarifë prej 199 $ për të zhbllokuar API të dyqanit tuaj. Për shumicën e sipërmarrësve që drejtojnë faqen e tyre, aksesi API nuk do të jetë përparësi. Sidoqoftë, është diçka për të qenë e vetëdijshme kur krahasoni platformat në dispozicion.

Siç u përmend më lart, planet e çmimeve janë sigurisht në të njëjtin varg si platformat e tjera. Problemi është se ato nuk janë mbresëlënëse. Vetëm në mes të rrugës.

Ndihma për klientët

CoreCommerce ka një nga departamentet më të arritshme për mbështetjen e klientëve në industri. Ata ofrojnë:

 • Bisedë live
 • Mbështetje telefonike
 • Mbështetje me email

Ju mund të arrini një përfaqësues të bazuar në SH.B.A. 24/7 gjatë javës ose nga 8 e mëngjesit në 5 pasdite. CST gjatë fundjavave. Gjithashtu, biletat e urgjencës mund të paraqiten në çdo kohë ose ditë. Përdoruesit mund të lidhen gjithashtu me faqet aktive të CoreCommerce në Twitter dhe Facebook.

Platforma gjithashtu ofron një bazë njohuri të gjerë dhe lehtësisht të kërkueshme dhe shumë mësime video. Ekzistojnë një larmi burimesh shumë informuese nëse ndesheni me probleme. Për të grumbulluar aftësitë tuaja, regjistrohuni në webinaret mujore.

Me CoreCommerce, ekziston një angazhim i qartë për shërbimin dhe mbështetjen e klientëve. Stafi është i shpejtë për t’u përgjigjur, i sjellshëm dhe informues. Nëse shkoni të kërkoni një përgjigje, jeni të sigurt për ta gjetur atë. Në fakt, me siguri mund ta gjeni në disa vende të ndryshme.

Lehtësinë e përdorimit

CoreCommerce reklamon veten si të dizajnuara për fillestarët. Sidoqoftë, nëse keni përvojë zero me sfondin e faqeve të internetit, pulti mund të ndjehet i mërzitur dhe dërrmues. Përdoruesit më me përvojë do të kenë një kohë më të lehtë për të zgjidhur opsionet. Lajmi i mirë është se ju mund të rregulloni pamjen tuaj të administratorit. Nuk do të duhet shumë kohë për të parë se si të lundroni rreth krijimit të një menuje të personalizuar që ofron shkurtore të dobishme.

Ndërsa pamja e përgjithshme mund të ndjehet e vjetëruar, funksionaliteti është gjithçka. Redaktori i drag and drop është i lehtë për t’u përdorur, që do të thotë se nuk ka nevojë për kodim. Bërja e ndryshimeve në çdo detaj të faqes ndihet mjaft intuitiv. Ju nuk do të humbni kohë duke provuar të kuptoni se çfarë bëjnë disa butona. E gjithë ndërfaqja e përdoruesit duhet të duket dhe të ndjehet e njohur për këdo që ka më pak përvojë në internet.

Përdoruesit më të përparuar mund të shkojnë direkt në CSS ose HTML për të hyrë në ndryshime. CoreCommerce ofron të gjitha tiparet e dizajnit dhe menaxhimit që do të dëshironit në një platformë miqësore për përdoruesit. Mund të mos jetë tabela më mbresëlënëse vizualisht, por sigurisht që e kryen punën.

përfundim

A është e drejtë CoreCommerce për Ju?

Nëse jeni një biznes i madhësisë së vogël ose të mesme që po kërkon mjetet më të mira të menaxhimit, atëherë po. Nga të gjitha platformat e e-commerce dhe karrocat e mundshme, CoreCommerce duket se ofron më shumë opsione kur bëhet fjalë për drejtimin e biznesit tuaj. Shumë njerëz kapen në hartimin e faqes së tyre të internetit. Ndërsa pamja është thelbësore për tërheqjen e klientëve, mund të jetë e lehtë të harrohet për detyrat e përditshme. CoreCommerce do t’ju ndihmojë të drejtoni biznesin tuaj. Me rendin e fortë dhe fleksibël, mjetet e inventarit dhe menaxhimin e klientëve, ju do të ndiheni në kontroll të plotë të dyqanit tuaj online.

Nga ana tjetër, nëse një dizajn është më i rëndësishëm për ju, CoreCommerce mund të ndjehet pak në atë kohë. Pulti dhe temat duken pak të datuara përkundër funksionalitetit të tyre. Për të fundit në temat e mrekullueshme dhe profesionale, do të dëshironi të shikoni diku tjetër.

Lajmi emocionues është se një kompani e re e fituar së fundmi CoreCommerce. Mund të supozohet vetëm se udhëheqja e re do të thotë një azhurnim i dizajnit. Me shabllone të reja, CoreCommerce me të vërtetë mund të jetë një forcë që duhet të konsiderohet.

krahasim

CoreCommerce

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map