Webs.com Review 2016


وب سایت

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

وب سایت

Webs.com (یک شرکت Vistaprint) به عنوان یک سازنده وب سایت 15 شرکت کننده در بین صاحبان مشاغل ، افراد غیرانتفاعی و طراحان وب سایت محبوب محبوبیت دیگری دارد. شبکه بستر پشتیبان 55 بازی در وب سایت است. وب ها یک دسترسی رایگان برای زندگی و یا قیمت رقابتی برای صاحبان مشاغل که می توانند به شما امکان پذیر کنند ، می توانند در اختیار شما قرار بگیرند. این شرکت در بین سایر سازندگان مهم وب سایت محبوبیت انتخاب شده است. نظر Webs.com ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • قیمت گذاری برنامه عادلانه و رقابتی
 • 450 قالب مشاغل دوستانه تلفن همراه
 • ساده برای اضافه کردن و ویرایش مؤلفه ها
 • عکس گالری عکس گنجانده شده است
 • محاکمه 30 روزه رایگان
 • اجازه و تحلیل داده ها را شامل می شود

منفی

 • کدگذاری HTML / CSS به یک کد کد در صفحه محدود
 • امکان تماس تلفنی با محدودیت محدود
 • اجازه دهید برای این وبلاگ نویسی ارائه شود
 • وب سایت ها برای طراحی شما امکان پذیر نیست

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.webs.com
 • مرکز فرماندار: بهار نقره ای ، مریلند
 • سال تأسیس: 2001
 • کارشناسی: 50+
 • سایتهای ارائه شده: 55،000،000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار سازنده وب سایت
 • بازگشتمین پول: 30 روز

وب سایت با بیش از 3.3 مشترک ، 2200 مشتری و بالاتر از 20 مکان فیزیکی ، در یک کلاس اختصاصی خودتان. وب سایت یك فرهنگ ، ارزش ها و كار گروهی شركت پشتیبانی می كند و این اطلاعات را در وب سایت افشا می دهد. در یک شرکت با چنین جایگاه مستقر و بزرگی مزایا و معیبی وجود دارد.

وب سایت اینترنتی از بهترین ، متنوع ترین پرتفوی محصولات و خدمات هر سازنده وب سایت در اختیار شما می باشد. در ارائه آن قالب دارای توانایی تعیین شده ، برای ارائه طراحی شده است ، وب سایت وب سایت وب سایت بیش از یک فروشگاه اینترنتی است. وب سایت طراحی وب سایت با خدمات کامل ارائه می دهد. هر یک از این افراد می توانند برای شما امکان پذیر باشند و یا صاحبان مشاغل خود را پیدا کنند و بتوانند به یک وب سایت دسترسی پیدا کنند ، و یا می توانند یک وب سایت داشته باشند. انتظار می رود مبدل سطح کیفی برای دسترسی به امکانات و خدمات وب سایت اینترنتی باشد.

چه اطلاعاتی در مورد وب سایت شما وجود دارد?

وب سایت سازنده وب سایت برای صاحبان مشاغل ، صاحبان فروشگاه ها ، وبلاگ نویسان و سایر مواردی که می توانند به یک سایت استفاده کرده و بتوانند به راحتی فعال شوند. این امکان وجود دارد که بتواند آن را مهیا کند.

منطقه تمرکز / تخصص وب

Web.com بر روی وب سایتهای کاربردی و بدون فاقد نیاز به عنوان یا امکان متمرکز است. با یک مجموعه نمایش الگوی ، وب سایت بیش از 2500 قالب پیشنهادی برای دسترسی به محتوا به شما امکان پذیر است. این قالب دارای رتبه ای از تاریخ دارا به نظر می رسند ، اما شما می توانید با یک وب سایت سفارشی ارایه کنید که می توانید با استفاده از خدمات پیشنهادی خاص خود را ارائه دهید. میزهای میزبان یونیکس ، لینوکس و ویندوز در حد مجاز. وب سایت با استفاده از افزودنی و عالی ترین تجارت الکترونیکی و با استفاده از روش های انجام شده می توانید.

مشخصات فنی / محدودیت های وب سایت

وب سایت ویژگی های استاندارد سازنده وب سایت DIY سایت برای وب سایت موفقی به همراه شما می توانید در اختیار شما قرار بگیریم تا بتوانیم به شما اجازه دهند تا بتوانند کار را برای شما انجام دهند. این یک پلت فرم کاربردی ، به بهترین گزینه ارائه شده برای تجارت الکترونیکی با راه حل های داخلی و برنامه های داشبورد تعاملی است.

با مراجعه به محدودیت ها ، امکان ارتباط با کاربری دیگر از طریق وب سایت جدید رقبای جدیدی را مشاهده می کنید. قیمت های پیشنهادی ماهانه اندکی بالاتر از این بستر فصلی ، بسیار پیشرفته است.

این مقاله ارزیابی داده شده است امکان داشتن / فضای برای رشد?

در ارائه خدمات پیشنهادی با قیمت گذاری مناسب ، می توانید در وب سایت وب سایت خود را مشخص کنید ، به نظر شما می توانید مجموعه ای از مجانی را برای استفاده از برنامه های ماهانه برای یک راه حل مفید کامل ، و بازاریابی موفق به ارتقاء یک بار دیگر ارائه دهید. هزینه های بودجه ، اما وب سایت اینترنتی بازاریابی واقعاً ممکن است برای شما امکان پذیر باشد.

پزشکی تضمین MoneyBack چیست؟?

وب سایت ضمانت 30 روزه بازگشت پول را به شما ارائه می دهد ، اما می توانید از این اطلاعات در وب سایت خودداری کنید. با استفاده از ورود به سیستم ، از لغو لغو مشکلی برخوردار نیستید.

اعتبار وب سایت?

پس از مدت ها دیدن شما در فضای وب سایت ، به نظر می توانید در صورت مشاهده وب سایت صندلی عقب را با استفاده از جدیدی انجام داده باشید. با استفاده از وب سایت ، قدرتمندترین و موفق ترین راه حل های ایجاد شده در وب سایت ، به نظر می توانید با مراجعه به وب سایت خود ، از نظر جهات نتوانسته باشید.

در زمینه ارائه خدمات این شرکت ، خدمات ارائه دهنده خدمات و دسترسی به خدمات ارائه دهنده خدمات معتبر ، ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در اختیار شما و ارائه خدمات کارفرمایان در وب سایت ، در صورت امکان اصلاح و تنظیم مجدد می باشد. برای این که وب سایت خود را به عنوان همدیگر ترجیح می کند یک طراح وب سایت می تواند برای انجام کارها بتواند نتیجه گیری کند ، وب سایت خود را در این صنعت به شما ارائه می دهد. با استفاده از خدمات وب سایت با شهرت خود در بین طراحان تمام خدمات و همچنین با داشتن شهرت منصور در بین صاحبان سایت خود می توانید.

چرا وب سایت رابط کاربری?

وب سایت سازنده وب سایت مجموعه ای از ویژگی های بزرگتر ، امکان طراحی مجدد و توسعه سایت وب سایت و شایسته خدمات شرکت های بزرگ و تجارت الکترونیک پیشرفته است. این شرکت همه چیز را در حال انجام می باشد.

سوال مشاوره که می توانید این کار را به عمل انجام می دهند؟ اگر می توانید یک شرکت با توانمندی و ثروتمند با استفاده از خدمات و ارائه خدمات اینترنتی برای طراحی وب سایت ، نصب و راه اندازی خود با وب سایت سرمایه گذاری کنید. اگر شما بتوانید یک وب سایت خودتان را قادر سازید ، می توانید از طریق سایت مربع و Weebly بتوانید به یک وب سایت خود دسترسی پیدا کنید..

ویژگیهای اصلی

 • قالب های معتبر برنامه ریزی
 • ارائه دهنده سئو
 • سازنده وب سایت موبایل
 • ادغام رسانه های اجتماعی
 • ارائه از لیست های پیشنهادی
 • گالری عکس و فیلم
 • اجازه و تحلیل وب پیشرفته
 • نام دامنه سفارشی
 • ادغام تجارت الکترونیکی
 • آدرس خدمات سفارشی
 • میزبانی ابر
 • محافظت از رمز عبور

حکم خبرگان صنعت در Webs.com

منابع حرفهای مهمی برای Webs.com قدرت ، اما با سرعت بسیار بیشتری می توان آن را به قیمت مناسب ارائه داد. این نسخه رایگان ارائه شده ، انتقاد بسیار دشوار است. با توجه به قیمت ، Webs.com یک برنامه بسیار آسان می کند تا بتواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند آن را منتشر کند. ویرایشگر کشیدن و رها کردن نیاز به هر منبع کد نویسی را از بین می برد و بسیار دوستانه شاهددی است.

به طور واقعی ، در اختیار داشتن رایگان و پولی ، این است که رابط کاربری است تا بتواند به شما اعلام کند و حاجی دوست دارد که بسیار راحت باشد. در حقیقت ، وب سایت Webs.com از سال 2012 دستخوش یک به روزرسانی با توجه به دید است. با سرعت پیشرفته در این زمینه ، می توانیم بیشتر از ده ها ها سال بیشتر از سال استفاده کنیم.

در اختیار ، اگر می توانید به سایت سازنده وب سایت مقرون به جایگاه ، اعتبار مطمئن ، تنظیم و استفاده آسان تر ، امکان دسترسی به اتاق را به طور کامل داشته باشید. Webs.com نتوانسته است رقابتی بماند.

 • www.websitetooltester.com/fa/reviews/webs-com-review/

نظرات مشتری و توضیحات در وب سایت

با داشتن سیل بازخورد تبلیغ کننده منفی در وب Webs.com ، من موفق هستم که بتوانیم از این نظر حمایت کنیم. متأسایت ، اکثر دیدن هرزنامه به نظر می رسند. شما می توانید با مراجعه به سایت خود صاحب نظر شوید. در هر صورت ، می توانید با دیدن آن لذت ببرید.

با توجه به توضیحات ارائه شده توسط وب سایت ، شما می توانید با مراجعه به سایت “سایت” خود را بسیار محدود کنید. به همین ترتیب در حال جستجو برای خودم می توانم به دادگستری بپردازیم ، می توانیم از طریق وب سایت و وب سایت خود را برای ارائه اطلاعات در وب سایت و وب سایت جستجو کنیم. این امکان است که Webs.com گیرنده تاسف اعتباری است که می توانید در وب سایت هدفگذاری کنید. با توجه به تفاوت اندک در نام دامنه ها و جستجوی جستجو ، ارزیابی دقیق آن را می توان با نگاه جدی تر است.

نظرات و شکایات منفی مشتری در Webs.com

خواندن نظرات برای Webs.com بسیار دردناک است. در ارائه که عملاً هر سازنده وب سایت انتقاداتی را اصلاح کرده است ، با این تفاوت که می توانید شکل سازنده آن را افزایش دهید. با این حال ، شکایات موجود در Webs.com کاملاً عصبانی است. در حال حاضر خدمات ارائه شده ، ارائه نظرات مفيدي را ارائه مي كنند. می توانید برای این امر.

به نظر می رسد که می توانید با استفاده از برنامه رایگان مشاهده کنید. گزارش های معتبر در اختیار شما حاکم است ، پس از سالها می توان کارفرمایان و انتشار محتوا را از طریق مراجعه به سایت خود گم می کند ، می توانید. این تصمیم واقعی که به نظر می رسد خدمات ارائه دهنده خدمات مشتری گریزان قدرت ، کمکی لازم نیست به کمبود دما باشد. به طور کلی ، Webs.com یک امتیاز یک ستاره نمایش کرد. بر اساس مطالب موجود ، به نظر می توانیم که بتوانیم با استفاده از سایر روشها تغییر دهیم.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com؟rating=5

طرح & سفارشی سازی

انتخاب های طراحی و سفارشی سازی در وب سایت Webs.com بیش از حد مجاز است ، از قالب ها می توانید برای استفاده از خدمات استفاده کنید. در زیر این گزینه را نشان می دهد طراحی وب سایت سفارشی سازی وب سایت های ذکر شده است.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتشبکه های وب از 40 به 450 قالب ساز با تلفن همراه و مدرن برای سایت های رسمی برگزاری. با استفاده از این الگو ، خدمات رایگان یا قیمت آن را ارائه می دهید ، و می توانید با ارائه آن در اختیار شما قرار بگیرند. اگر بخواهید خود را به راه حل های تجارت الکترونیکی احتیاج داده باشید ، می توانید وب سایت خود را پیشرفته کنید.
 • تنوع و کیفیت قالب ها و پالت رنگ ها.این قالب برای شرکت محدود در انواع مختلف پالت ها و سبک های ارائه شده تحت عنوان. شما برای نمایش محصولات و خدمات خود بین المللی طراحی انتخاب کنید. اگر نظر خود را تغییر دهید ، یک الگوی مجاز است به تغییر مجاز است.
 • قالب های از پیش انتخاب شده در شرکت ساخت وب سایت شما از آغاز. وب سایت های سازنده وب سایت خودتان است که به قالب ها اعتماد می کنند. اگر شما می توانید سایت خود را از آغاز بسازید ، اجازه دهید سازندگان وب سایت شما می توانید متن را با نیاز شما بخوانید
رابط سازنده وب سایتوب سایت راه حل برای ارائه به شما می توانید با استفاده از وب سایت است. کار با رنگ ، محتوا و تصاویر برای نمایش جدید کار کاربری یا ساده رایانه ساده است. در یک حساب کاربری ایمن از وب سایت ، وب سایتها ، به صفحات خود مجاز بودن می توانید ، تغییراتی را که بتوانید به شما معرفی کرده و به روزرسانی های فوری را در سایت خود مشاهده کنید.>
صفحهشخصی سازی سبک صفحه شخصی شما در شخصی سازی وب سایت ، تغییر کتاب و مؤلفه ها و تغییر کد HTML / CSS در عنوان تمایل با ذکر این ویژگی. شبکه ها در شخصی سازی سبک صفحه به جزیره کد سرعت بسیار عالی است.
 • طراحی های طراحی برای شخصی سازی.وب سایت های وب سایت می توان با مشاهده تصاویر ، محتوا ، رسانه های اجتماعی ، برنامه ها و مشاهده ابزارهای بازاریابی شخصی سازی.
 • آزادی جابجایی ، تغییر داده شده و ویرایش محتواعناصر ویرایش ساده است. می توانید به سرعت تغییر داده شده و محتوا را ویرایش کنید. مقداری سفارشی سازی رنگ پس زمینه قالب امکان پذیر است ، یا می توانید یک الگوی و تم رنگی را انتخاب کنید.
 • آیا به کد HTML / CSS دسترسی دارید؟? ویرایش کد HTML / CSS به عنوان یک نشان داده شده است که می توان آن را رد کرد ، اما به نظر می رسد که می تواند شما را برای افزایش برچسب های HTML در اختیار شما قرار دهد. می توانید یک جعبه کد راو در صفحه وارد کنید.
 • رابط کاربری ویرایش بصری.Webs ویرایش بصری را بر روی یک پلت فرم تعاملی آسان می کند. برای بازدید کنندگان و جایزه محصولات میراث نقشه ها ، فیلم ها ، عکس ها ، هتل های الکترونیکی و سایر عناصر اضافه شده.

با استفاده از وب سایت شما می توانید وب سایت خود را جستجو کنید ، یک الگوی طراحی را انتخاب کنید و از طریق صفحات خود بخواهید با استفاده از خدمات پیشنهادی خود را انجام دهند. می توانید سایت خود را به صورت رایگان تنظیم کنید و در حد مجاز آن را تغییر دهید و قیمت آن را افزایش دهید.

سایت پیمایشپیمایش سایت در قالب بازدید کنندگان امکان پذیر است و می توانید برای ارائه خدمات مطبوعاتی با محصولات و خدمات شرکت شما سفارشی سازی را تنظیم کنید. وب سایتها برای هر یک از سه برنامه ارزیابی قیمت صفحات نامحدودی را فراهم می کند. تلفن همراه با شما تا زمانی که الگوی صحیح را انتخاب کنید قادر به حرکت در صفحات شما بودجه هستید.
مدیریت محتوامحتوا در وب سایت سازنده وب سایت آسان تر تغییر ، سبک و حرکت می کند. تا وقتی که می توانید به این نتیجه برسید ، می توانید در هر زمان که بخواهید کاربری خود را در اختیار داشته باشید و بتوانید خود را کنترل کنید. اگر شما می توانید از سایت خود استفاده کنید.
عکس و گالریاین که شما می توانید عکس خود را مشاهده کنید ، یا به تصاویر از گالری عکس وب سایت های لازم داشته باشید ، می توانید خودتان را ببینید. در تصاویر تصاویر ارائه شده با توضیحات محصول ، قیمت ها ، مالی و حمل و نقل ، وضعیت اقتصادی و سایر موارد دریافت شده.
سطح سایت موبایلشبکه های اینترنتی این برنامه صدها قالب دوستانه تلفن همراه با شما امکان پذیر است تا بتوانید با شما در وب سایت شما در دستگاه های خود به خودی خود حرکت کنید. اگر در یک آزمایش رایگان 30 dahy یا صاحب سه برنامه را با قیمت تقریبی وب سایت کنید ، می توانید سایت موبایل را نیز شامل شوید.
ادغام تقسیم اجتماعیشبکه های اینترنتی کاملاً از گزینه های ادغام رسانه های اجتماعی تهیه شده اند. شما می توانید از این طریق یا به صورت واقعی خود را از سیستم عامل های شبکه ارتباط جمعی استفاده کنید تا بتوانید خود را به وب سایت خود وارد کنید. Google+ ، Facebook ، Twitter، YouTube، LinkedIn، Tumblr، Vimeo و موارد دیگر.
خدمات طراحیوب سایتهای ارائه شده نیاز به یک وب سایت برای طراحی شما دارد. این پلتفرم خودتان فقط به آسانی امکان پذیر است که نیازی به طراح و ارائه خدمات در وب سایت دارای مجوز باشد. اگر یک مشتری بزرگ با نیازهای محدودصر به فرد برای تهیه برنامه ریزی شده ، شرکت های دیگر این کار را به شما بخواهد می توان انجام داد.

امکان & ابزارها

وب سایت ها از طریق دسترسی به مشتری مداری است و می توانیم مشاغل بیشتری در اختیار شما قرار دهیم و محصولات خود را از طریق وب سایت امکان پذیر کنیم. شما در مشاهده ویژگی های Webs.com ناامید نخواهید شد.

ویژگیبررسی اجمالی
راه وب سایتوب سایت چهار مرحله آسان برای به دست آوردن یک وب سایت عالی ارائه می شود. این فرید به آسانی تنظیم است ، اضافه کردن مطالب ، انتشار و بهینه سازی بازدید کنندگان. وب سایت شما در مورد فرشته بصورت آنلاین برای صفحات وب سایت ها و ناوبری ، برنامه ها ، مارک ها ، انتشار و تقسیم به اشتراک می رساند. اطلاعات ارائه شده و شهودی را گزارش می دهد.
طراحی وب سایتوب سایت ما در حال حرکت به عنوان طراحی وب سایت هستیم. شما سبک ، طرح رنگ و طرح صفحه را انتخاب کنید می توانید آن را با فرهنگ و نیازهای بین المللی در اختیار شما قرار دهید. وب سایت های ارائه شده 450 قالب برای انتخاب از طریق تماشای تلفن همراه به طور مشترک. بعد از مراجعه به “نوار سازنده” در هر صفحه می توانید به شما بپردازیم تا به شما در کشیدن و رها کردن عناصر ، با ارائه مؤلفه ها و تغییر ویرایش های لازم.
نام دامنه سفارشی
عمق پیمایش:افرادی که در کلیه برنامه های وب سایت به صفحات نامحدود حرکت می کنند. با استفاده از خدمات مشاوره ، شما می توانید با استفاده از سایتهای مختلف خود را به شما ارائه دهند. قالب های پیشنهادی را انتخاب کنید که بتوانید خودتان انتخاب کنید.
ابزارک ها و برنامه هاتصمیم گیری برای سازندگان وب سایت ، وب سایت ها هر دو بازدیدکننده سایت صفحه اصلی برای تعالی با مشتری و برنامه ارائه برای مشتری و وفاداری توصیه می شود. وب سایت های ارائه شده با Pagemodo برای بازاریابی اجتماعی و ContactMe برای مدیریت تبلیغات میهن.
کسب درآمدوب ها راه حل های بسیار محدودی را به راحتی کسب و کار الکترونیکی می توانند در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند از شرکت های مستقر در شرکت آنلاین استفاده کنند. گزینه های استاندارد ادغام موقعیت و نمونه کار در را در PayPal ، Etsy و نوار تنظیم کنید.
آمار ارائه دهندهوب سایت های معتبر و تحلیل وب سایت پیشرفته را از طریق آمار ارائه می دهد. شما در مورد ترافیک وب سایت خود اطلاعاتی را ارائه می دهید و می توانید از برادر آماری استفاده کنید که می توانند به شما کمک کنند.
عکس ، فیلم و صدابا استفاده از اینترنت ، صدا ، عکس و فیلم برای موفقیت در مشاغل کوتاه ضروری است. شبکه های ارتباطی برای درج این اجزا ساده و اعتبار را از طریق نوار سازنده است. تصویر ، گالری عکس ، فیلم ، دکمه و موارد دیگر را انتخاب کنید.
وبلاگ نویسییک سایت وبلاگ را می توان با استفاده از یک برنامه وبلاگ اضافه کرد. می توانم با مراجعه به خودکار وبلاگ نویسی وب سایت برای نمایش سایر موارد سازنده وب سایت کار آسانی و قدرتومندی ارائه شده. برای راه اندازی این فرصت است به صفحه راهنمای وب سایتها دارای سایر موسسات سازنده وب سایت انعطاف تصویرگری در مورد ارزش وبلاگ نویسی می باشد.
نقشه های Googleوب سایت به شما امکان می توان نقشه های Google را برای سرعت و به عنوان درج کلیک کنید.
ویرایشگر HTMLویرایشگر HTML در وب سایت مجاز نیست. اما جعبه کد راوی توان یک صفحه گنجانید.
ادغام رسانه های اجتماعی
فرم ها و نظرسنجی هامی توان با استفاده از جعبه کد HTML در صفحه ، فرم ها و نظرسنجی ها را جاسازی کرد. این ویژگی می تواند به شما امکان پذیر باشد در صفحه راهنمای وب سایت های مجاز ، مگر می توانید با شما کنترل شود.
فضای ارائه دهنده50000 مگابایت برای نمایش رایگان ، 1 گیگابایت برای طراحی استارت ، 5 گیگابایت برای برنامه های پیشرفته و قدرتمند نامحدود برای برنامه Pro.
ابزار خبرنامهبرای تماس با اطلاعات برای خبرنامه ها و نامه نویسان ، با ContactMebsite می توانید. انتظار 5 ماه در ماه اضافه کنید. گزینه های دیگر جاسازی یک ضعف HTML در جعبه کد در صفحه است.
خدمات انجمنوب سایت های مشترکین را برای مشترکین رایگان در اختیار شما قرار می دهند که به طور مشترک اجازه می دهند تا بتوانند در انجمن حضور یابند. برای ارائه خدمات تلفنی ، مشترکین در برنامه پیشنهادی نامگذاری شده است.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینبرای فروشگاه 20 کالایی یا بیشتر به برنامه Webs Enhanced or Pro Pro Search More. با مالکیت واقعی ، برنامه خود را ارسال و بهینه سازی موتور جستجو ، تبلیغات Google ، قدرت ، چت زنده و پشتیبانی از تلفن است. راه حل های تجاری الکترونیکی وب سایت برای مشاغل کوتاه و تعیین سطح است.
ادغام دروازهوب سایت ارائه دهنده وب سایت سازنده در کلاس خود ، وب سایتهای خدمات دروازه دار شدن ، می توانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به راحتی دریافت کنند. این به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی بازاریابی را انجام دهید و صفحه آن را از طرف عضو را خاموش کنید.
SEO دوستانهوب سایت ابزارهای جستجوگرها از طریق فروشگاه برنامه ارائه می شود. برنامه مورد نظر خود را با استفاده از ابزارهای بازاریابی از جمله تقویت کننده سئو جستجو کنید تا بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم. با استفاده از Google ، YP.com و Yahoo ارسال می شود.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)در وب سایت یک حساب کاربری محافظت شده با رمز عبور برای ورود و ویرایش سایت خود در هر زمان که بخواهید.
Google® Analyticsشبکه ها با Google Suite Suite یکپارچه می تواند (این کار را برای شما امکان پذیر می کند و می توانید از راهنمایی های لازم برای شروع کار استفاده کنید). شبکه های اینترنتی به شرح پیش فرض برای دسترسی و تجزیه و تحلیل از داده های مورد استفاده می باشد.
امنیت سازنده وب سایتوب سایت ها ، بهترین افراد سازنده وب سایت ، دارای امنیت ویژه ، محافظت از رمز عبور کاربر می توانند به شما کمک کنند. با استفاده از این شرکت ، امکان پذیر است.
زبان زبانوب سایت وب از 13 زبان پشتیبانی می توان. به نظر می توانیم وب سایت های خود را برای ساختن این وب سایت مشاهده کنید.
بهینه سازی موبایلشبکه های 450 قالب جدید شامل بهینه سازی موبایل برای استفاده شما در بین محصولات و خدمات شما از طریق دستگاهی است که می توانید با استفاده از آن بتوانید خدمات خود را انجام دهید. قالب های موبایل در سرویس رایگان و سه برنامه قیمت گذاری شده در وب سایت ممکن است.
فناوری CDNشبکه های اینترنتی با محدودیت محدود با شبکه راه حل های ارائه دهنده خدمات پیشرفته DNS ، در اختیار داشتن و کارایی بالا.

برنامه ها & قیمت گذاری

وب سایت های یک وب سایت و هاستینگ در حال حاضر انجام عمل رایگان برای ارائه بین المللی! برای وب سایت کافی است به ویژگی های تجاری الکترونیکی نیاز دارید ، یک برنامه رایگان و سه قیمت بیشتر از سخاوتمندانه است. این شرکت برنامه ها و قیمت های پیشنهادی خود را در سایت نمایش می دهد. می توانید براساس نیازهای خود به خودتان ، به عنوان یک نمایش رایگان تأیید شده یا از سه برنامه پیشنهادی برخوردار شوید و ماهانه رقابتی را انتخاب کنید. هر سه برنامه پیشنهادی وجود دارد:

 • میزبانی آزاد
 • صفحات نامحدود
 • وب برند سازی محدود شد
 • محافظت از رمز عبور برای صفحات
 • بهینه سازی موبایل
 • آمار

قیمت گذاری برنامه پیشنهادی است

 • آزاد. برای شركت داشتن این محصول فقط پنج محصول و یک تصویر موجود است.
 • پیش غذا. برای مشاغل کوتاه تجاری الکترونیکی ، برنامه 5.99 شما در هر ماه می توانید تعداد بیشتری از موارد را نشان دهید ، می توانید ده محصول و دو تصویر را مشاهده کنید ، تبلیغ کنید ، بتوانید و 1 گیگابایت را نیز تهیه کنید.
 • پیشرفته. برای مشاغل کمتری یا توانمندی برای دسترسی به فروشگاه های الکترونیکی ، امکان پذیرتر است ، برنامه ریزی شده نیز در 18 ژوئن در اختیار شما قرار گیرد ، همچنین بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید ، فروشگاه اینترنتی ، محصولات جدیدی را نیز داشته باشید ، 5 گیگابایت امکان سازی.
 • حرفه ای. برای خرید بیشتر صاحبان مشاغل قانونی ، 22.99 هزار بار در هر ماه می توانید تعداد بیشتری از آن را پیدا کنید ، فروشگاه اینترنتی نامگذاری محدود ، مضامین بیشتر ، 25 نشانی اینترنتی ، ارسال موتور و جستجوی موتور جستجو ، 100 فروشگاه در تبلیغات گوگل ، شخصی ، چت زنده و کمک به تلفن همراه و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی.

وب ها برنامه های بسیار رقابتی را برای اسکان هر صاحب مشاغل مجاز یا غیرانتفاعی ارائه می کنند. گزینه های مرورگر از دیدگاه های سازنده وب سایت خود سخاوتمندانه تر است.

در قیمت گذاری پیشنهادی زیر از مشاهده نظر:

 • آیا می توانید برنامه خود را مشاهده کنید؟? صاحب مشاغل می توان از یک وب سایت رایگان برای مدت محدود یا یک محاکمه 30 روزه در اختیار شما با سه برنامه پیشنهادی برای وب سایت.
 • می توانید مدت زمان لازم را داشته باشید و یا برای پیوستن به کارتهای اعتباری نیاز دارید? شما می توانید به صورت مستقیم بپیوندید ، در یک جلسه تجدید نظر 30 روزه شرکت و یا در اختیار شما از سه برنامه مشترک قرار گیرید ، در این مقاله برای تهیه مجوز به شماره کارت اعتباری یا برنامه پی پال مورد نظر خود را ارائه دهید..
 • خدمات حق بیمه در کنترل با رقبا چقدر قدرتمند است? وب سایت یک گزینه بسیار مفید برای دسترسی بیشتر از منابع انسانی مشاغل در مورد نیازهای شما امکان پذیر است.
 • شما می توانید صفحات وب سایت حرفه ای را تنها با استفاده از طراحی رایگان طراحی کنید? بله ، می توانیم خود را به صورت رایگان طراحی کنید و تا زمانی که دوست دارید در برنامه رایگان بمانید.
 • شما می توانید به عنوان ماهانه / سالانه انجام می شود? قیمت های ماهانه بر اساس برنامه های دو نماینده.

کمک مشتری

وب سایت با بیش از 15 سال فعالیت در ساخت و ساز وب سایت ، افرادی که می توانند برای شما امکان پذیر شوند و به نظر شما بتوانند کاملاً راضی کنند. از شركت كننده راه اندازي وب سريعتر ساده است ، اين پلتفرم خودتان براي پشتيباني داريد. از صفحه وب راهنما و تماس ، وب سایت های Zendesk برای ارائه خدمات مشاوره.

 • سؤالات متداول اطلاعات را در سؤالات متداول جستجو کنید.
 • زندگی در چت زنده یک سؤال برخوردرسید.
 • خدمات انجمن انجمن. جستجوی پاسخ در یک انجمن انجمن پشتیبانی.
 • مرکز خدمات پاسخ به سوالات رابط مرکز کنترل بر اساس یک موضوع جستجو.
 • یک موضوع را انتخاب کنید برای ارائه پاسخ یک موضوع خاص را انتخاب کنید.
 • مرکز خدمات برای شروع کار با یک وب سایت جدید به مرکز دیداری مرکز.
 • ورود به حساب کاربری خدمات رسمی از وب سایت وب سایت می توانید دریافت کنید.

به طور کلی ، وب سایت های دارای حق مالکیت را ارائه می دهد. با یک تماس تلفنی به راحتی می توانید دلسردی کنید که می توانید برنامه خود را با هم مشترک کنید ، هیچ شماره ای را در صفحات خود مشاهده نمی کنید. در توضیحات سطح کمک ، شماره تلفن پیشنهادی جدید.

خدمات درمانی

برای شروع کار ، سریع تنظیم و دسترسی ساده وب سایت آسان می یابند. شما با استفاده از یک الگوی طراحی و طرح پیشنهادی مجاز ، وب سایت خود را در حال ساخت می سازید. وب سایت های ارائه شده به وب سایت عالی.

در اختیار داشتن سطح کیفی دارای مجوز از هر وب سایت جدیدی که می توانیم از این حق برخوردار شویم ، اما سهولت و دشواری برای هر شخص دیگری داریم از وب سایت که وب ها در اختیار شما قرار می دهند ، می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و در اختیار شما قرار بگیرند و بتوانند از آنها استفاده کنند. در وب سایت راصاص ، کاربرانپسند و تنظیم و مدیریت آسان میر یابند.

سؤال رابط. رابط کاربری بصری و تعاملی است ، برای اطلاعات بیشتر و هر نوع وب سایت قدرتمند.

مجاز برای حضدیان / این پیشرفته. وب سایت های سازنده وب سایت برای شاهددیان و ارائه پیشرفته به شرح یکسان ظرفیت است. در ارائه خدمات سازنده وب سایت پیشرفته تر و طراحان وب سایت بازار مجاز ، وب سایتهای مختلف را می توان به عنوان یک صاحب مشاغل در اختیار شما قرار داد ، همچنین با استفاده از این مقالات به شما امکان پذیر است.

کنترل خود را بر روی وب سایت در همه زمان ها نظارت. به روز شده در وب سایت ها می توانید از سایتهای سازنده استفاده کنید و در اختیار شما قرار بگیرند.

راهنما در ویرایشگر ارائه شده است. وب سایت های ارائه شده توسط راهنمای آنلاین از جمله راهنما در ویرایشگر ، چت زنده ، سرویس دهنده و یک وبلاگ معمولی را می توان پیشنهاد کرد.

وب ها یک راه حل مقیاسی دارند و می توانند به شما اجازه دهند تا بتوانند با استفاده از خدمات تنظیم کنند. به همین ترتیب که می توانید یک الگوی و یک برنامه تعیین قیمت پیشنهادی را به دست آورید ، به شما امکان می دهد تا وضعیت کار و امکان احتمالی را داشته باشید..

نتیجه

وب سایت سازنده وب سایت وب ها یک برنامه یا سه برنامه می توانند هزینه بیشتری را ارائه دهند ، صاحبان مشاغل مجاز و غیرانتفاعی نیز می توانند در اختیار شما قرار دهند. این برنامه بیش از حد سخاوتمندانه است و می توان آن را به شما امکان پذیر کرد و در اختیار شما قرار داد..

کار با این رابط کاربری آسانی است و محدودیت محدودی را در محدوده کد نویسی و حمایت از تلفن همراه خود دارید. جوانب واقعی کلی است ، و منفی در انتخاب وب سایت برای ساختن وب سایت مدیر و کار شما اندک است.

وب سایتهای سازنده وب سایت بسیار محدود می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی مشاغل دانشگاهی الکترونیکی و امکان پذیر یا بدون دسترسی به الکترونیکی استفاده کنند. این ویژگی ها می توانند به صورت اختصاصی و تنها با دیدگاههای مختلفی ارائه شوند. شبکه های قیمتهای رایگان یا رقابتی را می توان ارائه داد. برای ارائه شرکت های ارائه شده به طرح های مدرن قالب ، انتخاب های ارائه دهنده خدمات و مقالات ارزیابی دقیق ، سازنده وب سایت ، وب سایتهایی را که می خواهید به شما نیاز به راحتی داشته باشید. انتخاب این است که آن را به به صورت رایگان تست و برای خودتان تحقیق کنید.

سطح

وب سایت

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map