Wix Review 2016


ویکسکس

از وب سایت بازدید کنید

9.6


امتیاز AWA

ویکسکس

Wix از سال 2006 تاکنون می توانید در سایت سازنده وب سایت بازدید کنید. سکوی پیشرو می توانید از ساده ترین راه های ارتباطی با استفاده از دریای بین المللی رقابتی خود را ارائه دهید. Wix می توان یک انتخاب عالی برای جدید کارها ، مترجمان آزاد و مشاغل انتخاب شده است. این ایده آل برای هر شخص است که می تواند به راحتی بتواند یک صفحه را در اختیار شما قرار دهد. Wix ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • رابط کاربری آسان و بصری
 • دانش فنی و طراحی
 • انتخاب مشتری از قالب های حرفه ای طراحی شده برای انتخاب
 • نمایش بهینه سازی موبایل جداگانه
 • بازار برنامه های پیشنهادی برای ارائه شده اضافه شده است

منفی

 • نمی توان از الگوی انتخابی تغییر کرد
 • دسترسی به کد منبع ارائه شده
 • محدودیت های محدوده وبسگ نلاسی
 • خدمات تجارت الکترونیکی ضعیف

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.wix.com
 • مرکز فرماندار: تل آویو ، اسرائیل
 • سال تأسیس: 2006
 • کارشناسی: 50-100
 • کشور: 77000000+
 • دسته بندی ها: سایت سازنده
 • خدمات: طراحی وب نرم افزار ابر ، میزبانی وب
 • امتحان آزاد: 14 روز
 • بازگشتمین پول: 30 روز

Wix با هدف سؤال ، مدیریت راوی به یک پلت فرم ساخت وب سایت با خدمات کامل ارائه شده است. این برنامه را برای شما می توانیم به عنوان یک صاحب وب سایت ، صاحب نظر شوید و برای همه آسانتر باشید – به هیچ وجه.

ویرایشگر بسیار بصری است ، و نشان داده شده است که می توان آن را مدرن برای انتخاب است. همراه با افزودن فروشگاه فروشگاه برنامه Wix ، می توانید یک صفحه وب سایت مدرن و تمیز را دوست داشته باشید – و صفحه ای را مشاهده کنید که فقط تصاویر و متن ثابت نیست.

توضیحات در مورد استفاده از Wix چیست?

با Wix ، تشریح این پلتفرم این است که می توانیم به راحتی مشاهده کنیم! شما می توانید از این طریق دیدن کنید. Wix یک انتخاب کاملاً امکان پذیر است با استفاده از فناوری یا طراحی متن است. شما می توانید با سرعت بیشتری دسترسی پیدا کنید و به این ترتیب که می توانید با استفاده از آن بتوانید آن را تنظیم کنید و همگی را بدون اجازه خود در این زمینه دنبال کنید!

ویکی پیکس برای کیست?

ما Wix را برای مشاغل بسیار محدود می توانیم به فروشگاه اینترنتی یا برای سرگرمی آماده کنیم تا بتوانیم از طریق سایت آنلاین بتوانیم از طریق خدمات آنلاین رایگان پخش شویم. شركت برای طراحان ، عكاسان ، موسیقیدانان و قدرت كه مایل به نمایش نمونه كارها به خودتان در وب سایت باشید ،.

پس چه چیزی Wix هست؟ اگر می توانید کنترل جامع وب سایت خود را انتخاب کنید ، Wix می توانید این انتشار را محدود کنید برای شما امکان پذیر نیست. امکاناتی برای ویرایش کد و منابع سایت شما برای بین المللی ارائه شده توسط جهان.

یک وب سایت Wix چقدر قدرتمند ارزیابی متن است?

وب سایت های Wix می توان حداقل 20 گیگابایت داده های بازدید. این برای پرمحتوا ورزشی برنامه حق بیمه در اختیار است. مگر می توانید میزبان خود را از بین رسانه های مختلف ، بزرگتر یا یک صفحه از صفحه مشاهده ، این نیز از حد مجاز محدود کنید. با 500 مگابایت شروع کنید و مشاهده کنید که می توانید پیدا کنید!

ویکسکس چه نوع شهرتی می باشد?

اکثر مردم قبلاً Wix را می شناسند یا می توانید از یک وب سایت بازدید کنید. با استفاده از 73 کاربر کاربر و 45000 کاربر جدید روزانه ، Wix بهترین محبوب است. داوران این پلتفرم را برای استفاده از تصاویر نشان داده شده است.

و اطلاعات شما چقدر ایمن است؟ اطلاعات وب سایت شما ایمن است ، می توانید سایت کامل خود را برای ارائه کامل در سرورهای ارائه دهنده Wix داشته باشید. شیوه های امنیتی Wix برای دسترسی به برنامه صدور گواهینامه TRUSTe از TRUSTe تأیید شده است. ویکیکس به طور کلی با چهارچوب بندر ایمن اتحادیه اروپا و وزارت امور خارجه و سوئیس مطابقت کافی.

قانون معمول ایمنی اینترنت مجاز است. همیشه از نرم افزار محافظت شده از ویروس استفاده کنید. روی پیوندهای غیر معتبر مطمئن شوید. مقررات ایمنی رمز عبور را مشاهده کنید. هوشیار این نظر و بررسی!

می توانید Wix ارزش ضمانت بازگشت پول است?

شرط می بندید که تمام برنامه های حق خود را دارد و با ضمانت 14 روزه برگرداندن می تواند به شما کمک کند تا به شما بخواهند که بتوانند فهمیده شوند.

ویژگیهای اصلی

 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن بصری
 • دوستانه موبایل
 • میزبانی آزاد
 • دامنه سفارشی
 • بیش از 500 قالب طراحی شده توسط طراحان
 • بالاتر از 40 گالری محدودصر به فرد
 • جلوه های سه بعدی مشاهده منظر
 • صفحات وب نامحدود
 • کد توضیحات HTML
 • برنامه های فیس بوک
 • صندوق پستی شخصی Google
 • صفحات وب تخصصی و محافظت شده

حکم خبرگان صنعت در مورد Wix

پلت فرم تجارت الکترونیک معتبر کاملاً عاشق Wix. می توانید با استفاده از این برنامه به بازار ارائه دهید. مهمتر از همه ، منتقدین غیر مجاز دارای مواردی هستند که در مورد ویرایشگر کشیدن و رها کردن دیدید. این ابزار شهودی برای ارائه دادن امکان می توان

Wix در یک فرصت اختصاص داده شده برای مشاهده سه سهولت استفاده. هرکسی می توان از Wix برای طراحی وب سایت می توانید از طریق سایت خود استفاده کنید و هیچ محدودیتی در کارمندان ندارید که می توانید با استفاده از آن بتوانید کد پیشنهادی را برای خود داشته باشید. Wix این قدرتمند کاربر پسند است که منتقدین در مورد سرگرمی برای استفاده از شما امکان پذیر است. این خدمات شما می توانید با استفاده از نرم افزار می شنوید. در این صورت می توانید از ویژگیهای خاص به فرد که منتقدان از آن به ویژه برای شما برخوردار باشد:

 • منوی شما می توانید راست کلیک کنید. این ابزار برای شما امکان پذیر است تا با کلیک راست بر روی تصویر یا متن ، شروع به ویرایش کنید.
 • تصاویر جدید برای تغییر اندازه و ویرایش تصاویر.
 • امکان استفاده از تصویر بدون نیاز به بارگذاری مجدد مشاهده شده است ، می توانید دوباره از تصاویر استفاده کنید.
 • سایتهای دوستانه موبایل.
 • انتخاب های این ایز برای ادغام شخصیت ثالث.

به نظر می رسد که بتوانیم بتوانیم مجدداً بتوانیم ویرایشگر خود را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم از این پس بخواهیم که بتوانیم از آن استفاده کنیم..

نظرات مثبت ارائه دهنده و توضیحات اطلاعات به Wix

پیش از تحقیقاترسانی ، تغییر مکان در ستایش خود از Wix به دیدن آراسیون. زمینه به عنوان انتشار ویرایشگر کشیدن و رها کردن موجود در بازار توضیحات می شد. Wix از زمان شروع به کار در سال 2006 ، به سؤال به عنوان رهبری ، اضافه کردن مشتری و ارائه خدمات پیشنهادی برای ادامه دادن است. امکان استفاده از ویرایشگر کاربر

 • ویژگی های پردازش. به عنوان ارائه دهنده خدمات ایمن می توان با نشان دادن از بهترین بهترین ها ها شریک مدیر.
 • خدمات مشتری و متخصص. در اختیار شما که می توانیم با داشتن مشکلی روبرو شویم ، می توانیم با اختیار بیشتری داشته باشیم.
 • طراحی های پیشنهادی Wix این یک وب سایت حرفه ای است که می تواند متناسب با نیاز شما بتواند ، بسیار آسان شود.

دارای امکاناتی برای ستاره های بین المللی و هتل های مختلف. تا چند ماه پیش ، می توانید هرگونه نقد و مقاله ای را که ایده آل برای برنامه ندهد ، بودجه بودجه داشته باشد.

مطالب منفی مصرف کننده و شکایات مربوط به Wix

با نشان سالها ، ویکسکس رهبر محترم جهانی الکترونیک ارائه است. تا این اواخر فقط شکایات علیه ویکسکس هم نادر و تمفی به نظر می دهد. هیچ مشکلی تکرار نمی شود که می بیند یک جلسه دیگر. متأسفانه به نظر می توان با استفاده از منابع انسانی و دیدگاه خود را تغییر داد.

شما می توانید خود را از ویرایشگر جدیدترین نسخه خلاصه کنید. توصیف شده است که از آن امکان پذیر است و آهسته ، تیز و دردناک است. ویرایشگر جدید توانسته است برای یافتن این شرکت امکان پذیر باشد. خدمات ارائه دهنده خدمات با شکایات و خدمات تخصصی با شما در نظر گرفته شده است و می توانید خدمات خود را ارائه دهید..

اجازه می دهد با ویرایشگر ویژه ای داشته باشید ، در حال حاضر ، دو هفته صبر فقط می توان با یک انسان حقیقت ابراز کرد. به نظر می توانم Wix مناسب کردیم تا بتوانیم آن را از بین ببریم و به موفقیت خود برسیم..

طرح & سفارشی سازی

از لحظه ورود به سیستم با یک حساب کاربری Wix ، تمام افراد با طراحی کاملاً واضح و واضح است که می توانیم آن را مشاهده کنیم. در شروع ، از بالاتر از 510 قالب وب سایت آزاد و حرفه ای طراحی شده ، یک طرح را انتخاب کنید. به نظر می توانید این نمایشگاه را به دست آوردن دسته بندی کنید و زیر گروه ها را تعیین کنید و برای دسترسی به شما در اختیار شما باشد. به عنوان مثال گروه سطح بالا می توانید شامل مشاوره است & مربیگری و خدمات & زیر مجموعه ها.

با استفاده از قالب قالب خالی در استفاده از Wix. چرا با این روش انتخاب بزرگی از منابع براق ، بهتر است؟ هر الگوی پیشنهادی کاملاً دارای مجوز تنظیم است – بدون عناصر در آن قفل شده است.

پس از انتخاب الگوی خود ، ویرایشگر Wix بازگرداندن. همه عناصر طراحی بر روی صفحه با فرمت کشیدن و رها کردن خالص سر می گیرند. با کلیک بر روی یک عنصر به شما می توانیم مجدداً بتوانید آن را تغییر داده یا آن را به یک مهمان جدید بکشید برسانید. شما برای ویرایش و قالب بندی آن دوبار کلیک کنید. با انتخاب راست ، منو توانسته با نگاهی ویژه به کپی و چسباندن ، خنثیسازی و ترتیب دادن به شما می توانید.

این سه نوار ناوبری به شما امکان می دهد تا بتوانید خود را تغییر دهید. منوها بهتر است نشان می دهد که در صفحه پنهان می توان ، آزار می شود. با این وجود می توانیم با شناختی که داشته باشیم ، بتوانیم از آن استفاده کنیم.

می توانم به سرعت از رایانه یا فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل درایو ، فلیکر و پیکاسا خود اضافه کنید. مدیر رسانه همه آپلودهای شما را در یک مخزن آنلاین مجوز می دهد ، و همچنین برای دسترسی به شما در مجوز مجازی می تواند مجدداً بارگیری شود. این ویرایشگر عکس شما با Wix مجاز است ، این ویرایشگر را نیز می توانید با یک ویرایشگر قدرتمند سازنده. کلاه ویکس آپلود تصویر با 250 مگابایت در هر تصویر ، و فیلم ها با 1 GB در هر فیلم. این پلت فرم به طور خودکار تصاویر تصاویر را برای نمایش سریع در سایت بین المللی سایت شما بهینه می کند.

نسخه جدید ویرایشگر Wix می توان از ویژگی های جدیدی استفاده کرد. نوارها یک طرح افقی است که می توانید به راحتی با استفاده از آن بخواهید. یک اثر پیمایش مشاهده منظر قیمت پیشنهادی را انتخاب کنید.

متأسایت ، این سیستم عامل فاقد ویرایش وب سایت HTML یا کد CSS است. با استفاده از این HTML ، شما می توانید با عناصر HTML سفارشی جزئی را با برنامه HTML تنظیم کنید و اضافه کنید.

می توانید با استفاده از وب سایت آنلاین ، سازنده سایت خود شوید. این تضمین می توان که شما را قادر می سازد در اختیار شما قرار دهند ، هیچ دسترسی مستقیمی ندارند.

امکان & ابزارها

آیا می توانم از ویژگی های پیشنهادی خود استفاده کنید؟ ما می توانیم از خدمات خاص و نه چندان ارائه دهنده خدمات جهانی Wix.

ویژگیبررسی اجمالی
برنامه هاهمه ما به برنامه های ارائه شده احتیاج داریم! بازار Wix برنامه بیشتر از 260 برنامه را برای درج در وب سایت شما. در این برنامه می توانید با هم یوتیوب و همزاد و زیر به عنوان یوتیوب ، چت زنده و متن را برای فیدهای اجتماعی استفاده کنید. این برنامه شخصی سازی Wix را شخصی شخصی تر می سازد.
میزبانی وبWix به تبلیغ انحصاری میزبان همه کتاب های وب سایت در سرورهای خود است. این وسیله معنا دارد که می توانید سایر موارد را ببینید و می توانید از یک سرویس میزبان رسمی برای سایت خود بخواهید. در حقیقت ، این دوست معناست که شما نمی توانید از سایت خود بخواهید در اختیار میزبان بهینهکن – مخدر قرار دهید.
طراحی موبایلWix به عنوان نماینده سایت دسک تاپ شما را برای فضای مجازی در یک برنامه موبایل بهینه نمی کند. با این حال ، تغییر دادن روی دکمه های رومیزی و موبایل را تنظیم می کند در خود آسان است. می توان نوار اکشن موبایل را در سایت سایت موبایل اضافه کرد. این نوار تلفن همراه با دسترسی سریع شما می توانید اجازه دهید یا از طریق تماس با مشاغل خود و یا اینکه بتوانید آن را بر روی نقشه راه خود قرار دهید. با مراجعه به این سایت می توانید از طریق تلفن همراه در دسترس باشید. امکان دسترسی به نسخه دسک تاپ وجود دارد.
محافظت از رمز عبورWix امکان محافظت از هر صفحه از سایت خود را مستقیماً با یک رمز عبور امکان پذیر است. مرتب!
لیست سازWix’s List Builder یک پایگاه داده اطلاعاتی ساده است که می توان آن را برای استفاده مجدد در اختیار شما قرار داد. از این برای داشتن مجانی کتاب تکراری می شود و یا دستور العمل ها را می دهید.
سئوبهینه سازی سئو را می توان برای مطالب ارائه عناوین صفحه و توضیحات متا استفاده کرد. بهینه سازی SEO در وبلاگهای Wix محدود است.
راه حل تجاری الکترونیکیمجموعه تجارت الکترونیک در Wix عالی. در حقیقت ، اگر بخواهید به طور آنلاین موقعیت مستقر داشته باشید ، می توانید از یک سازنده وب سایت استفاده کنید. برای خرید اینترنتی یا Bigcommerce می توانید فروشگاه اینترنتی خود را انجام دهید.
شکایت واقعی در فروشگاه اینترنتی اینترنتی Wix این است که می توانید فقط یک بار برای یک بار حمل و نقل و انتقال اختصاص دهید. همینطور! این استاد معناست که می توانید شما یک نیمکت یا یک کاسه چوبی را ارسال کنید ، با خود حمل می کنید و می توانید آن را یک نفر بخواهید! اگر بتوانید با استفاده از Wix بهتر بتوانید با استفاده از Wix کار کنید ، یک برنامه اضافه کنید.
سایت وب سایتوب سایتهای مجاز در سرورهای ایمن Wix. انتقال ایمن از امکان ورود و تبلیغ. اعتماد گواهینامه.
وبلاگفقط سکوی ساده وبلاگ نویسی ، نه دوست SEO.
ادغام دروازهPayPal ، WebMoney ، Skrill ، Authorize.Net ، PayU Latam (فقط در خدماتای ​​لاتین) یا امکان دسترسی آنلاین.
بهینه سازی موبایلصفحه اختصاصی ویرایش تلفن همراه.
نام دامنه سفارشیفقط با برنامه های حق بیمه موجود است.
آمار ارائه دهندهGoogle Analytics در برنامه های تعیین شده یا با برنامه وب یا آمار به صورت رایگان امکان پذیر است.
ادغام رسانه های اجتماعینوار اجتماعی و برنامه های مختلف.
زبان زبانویرایشگر به 15 زبان موجود است. متن وب سایت را می توان در همه زبان های سازگار با UTF8 وارد کرد.

برنامه ها & قیمت گذاری

برنامه دسترسی Wix بدون اجازه به وضعیت وب سایت و یا امکان اجرای این وب سایت. قبل از ارائه توضیحات در مورد خرید یک حق بیمه ، شروع سایت خود را با استفاده از برنامه رایگان سازنده. ثبت نام برای یک بار و بعد فهمیدن این بستر متن بابا شما می توانید کارفرمایان را از بین ببرید!

برنامه رایگان

برنامه مجازی Wix طیف کاملی از امکان تنظیم مجدد Wix و ویرایشگر کامل Wix را می توان ارائه داد. این هر دو برای همیشه کاملاً آزاد مشاهده شده است!

برای این امتیاز ، Wix تبلیغات را در صفحه پیشنهادی می بینید. آدرس وب سایت شما می توانید با مارک Wix است ، http://username.wix.com/sitename ظاهر می شود. برنامه 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 500 مگابایتی را برای شما امکان پذیر می سازد تا بتوانید به چند رسانه ای دیگر دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید با استفاده از یک برنامه رایگان برای یک سایت حرفه ای استفاده کنید – تبلیغات Wix ظاهر سایت شما را تغییر دهید می دهد. برنامه خود را فقط می توانید برای شخصی طراحی کنید و یا Wix را محدود کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید یا خیر.

برنامه حق بیمه

برنامه حق بیمه Wix قیمت رقابتی با سیستم عامل ارائه داده Weebly و مربع شما می توانید.

همه برنامه های حقوقی Wix با ضمانت 14 روزه برگرداندن قدرت حمایت می شود و می توانید از طریق کارت های ویزا ، مستر کارت ، American Express یا کشف کنید.

اتصال دامنه

4 روز در ماه (ماه به ماه)

طرح پیشنهادی حق انتخاب حق بیمه Wix ، طرح دسترسی دامنه ، از دیدگاه بسیار محدود. در این طرح ارائه پهنای باند بالاتر (1 گیگابایت) ، Google Analytics و ارائه برتر است. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید خود را تغییر دهید. طرح اتصال دامنه مجاز تبلیغات Wix را نشان می دهد.

طراحی گروه موسیقی موسیقی جاز

8.25 دلار در ماه (سالانه) 12.42 $ / ماه (ماه به ماه)

برنامه ویبکس برنامه Combo را برای دسترسی به آنها در نظر بگیرید Wix خود را برای شخصی که می توانید با کمک آنها امکان پذیر کنید – می توانید یک پروژه سرگرمی یا یک دفترچه خانوادگی داشته باشید؟ اتصال به دامنه به دست می آورید. شما می توانید با دیدن نام دامنه خود را ، تا 75 سال اعتبار Google AdWords ، و یک شخصیت شخصی را بخوانید. از همه بهتر ، همه ویکس همه تبلیغات را از سایت حذف می کند. طرح Combo قیمت 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 2MB است.

برنامه نامحدود

12.42 دلار در ماه (سالانه) 22.90 ماه در ماه (ماه به ماه)

برنامه نامحدود Wix برای آزاد کردن یا مشاغلی که نیازی به تجارت الکترونیکی است که می تواند. این طرح شامل همه چیزهایی است که می توانید با استفاده از دو برنامه تجاری هوشمندانه است. این برنامه دارای برنامه فرم ساز و برنامه ارائه دهنده سایت است. این دستگاه با 10 گیگابایت بزرگ فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود همراه است ، از این رو نامگذاری شده است.

برنامه الکترونیکی

16.17 دلار در ماه (سالانه) 24.90 روز در ماه (ماه به ماه)

طراحی تجارت الکترونیکی فقط می توانید با استفاده از Wix برای میزبانی سایت اینترنتی الکترونیکی خودتان بخواهید. این طرح شامل همه ویژگی های برنامه نامحدود است و فروشگاه آنلاین را می توانید اضافه کنید. برنامه Wix cap eCommerce در 20 گیگابایت و پهنای باند با 10 گیگابایت.

در این زمینه: شما می توانید در هر برنامه ای برنامه های رایگان و پولی را اضافه کنید.

کمک مشتری

Wix ارائه شده توسط متخصص مجاز است. شما می توانید برنامه های برتر را بخرید و از تیم Wix ایده های دوست داشتنی بگیرید.

راهنمائی شما می توانید راهنمائی Wix Wix help نماد علامت سوال است که در بیشتر موارد ویرایشگر ظاهر می شود. از مشاوره ، به همراه یک آموزش کامل ویدئو ، می توان به صفحه راهنمایی ها امکان پذیر شد. و این همه بدون ترک ویرایشگر است.

برنامه برای دسترسی به همه افراد موجود در مرکز راهنمایی به این شهروندان امکان پذیر است. مرکز راهنما شامل پیاده روی ها ، آموزش دیداری و مقالات در موضوعات ارائه شده. اگر یک انجمن اختصاصی داشته باشید برای موضوعات Wix وجود دارد. خدمات آنلاین از پلتفرم Wix امکان است.

Wix ارائه شده توسط یک سرویس دهنده خدمات ارائه شده وجود دارد. خط خدمات مشتری Wix از ساعت 6 صبح تا 5 بعد از ظهر زمان سفارش اقیانوس آرام در محدودیت است. شما می توانید یک نفر برای برنامه ریزی یا تماس با ما ارائه دهید. پرسنل تلفن Wix دارای امتیاز رضایت مشتری 95 ٪ توانایی و مدت زمان انتظار فقط 3 دقیقه است. برای ارائه دهنده پریمیوم ، یک تیم VIP برای برقراری تماس با شما وجود دارد.

خدمات درمانی

ویرایشگر Wix از ساده ترین سازندگان وب سایت در استر. این امکان برای به دست آوردن یک وب سایت وب سایت حرفه ای و طراحی فنی صفر می باشد.

رابط کاربری بصری و بسیار آسان برای استفاده است. کاربر می تواند فقط 20-30 دقیقه برای تسلط بر اصول قانون طول می کشد – محدودیت یادآوری با سرعت سریع است. این توضیحات می توانید هر کسی که می توانید در فضا چند ساعت بعد با یک وب سایت واقعی داشته باشید. با این نتیجه که می توان با دقت بیشتری ، نماد سوال علامت اصلاح شده در کلیه حمایت از ویرایشگر Wix ، خدمات بزرگی است.

رابط کشیدن و رها کردن ساده کارها را آسان می کند. برای این که بتوانیم به طور تصویری بتوانیم در سایت خود قرار دهیم ، می توان آن را بیندیشد قادر به ترتیب عناصر در هر کجا که دوست دارد ، کار را برای شما فراهم می کند و می توانید با استفاده از آن ساده تر کنید.

هرچند این پلتفرم در شخصیت سازی کامل حد است. با پیشرفت فوق العاده آسان راه حل سیستم عامل محدود کردن محدودیت در یابند. Wix به عنوان ای ساده طراحی شده است که دارای رتبه مجاز می باشد.

آیا در اختیار مدیریت سایت از این است؟ Wix افزودنیهای پایه Google Analytics را برای ردیابی سطح وب سایت امکان می دهد.

و چگونه Wix در بهینه سازی سئو عمل می کند؟ کیفیت ، در بیان حالت. این سیستم عامل برای داشتن آن است که می تواند ترافیک خود را به سایت خود بیندازد ، به شما امکان پذیر شود.

نتیجه

Wix بسیار آسان برای استفاده است. مادربزرگ شما می توانید از این آویزان کند. این طیف امکان پذیر است از قالب های سریع و حرفه ای استفاده کند و امکان تنظیم مجدد را دارد. فروشگاه برنامه ارائه شده توسط سایت.

این ارائه دهنده خدمات سفارشی سازی فنی را بین بین برده است. متأسفانه می توانید Wix قادر به تغییر هیچکدام از قسمتهای پشتیبان در سایتهای خودتان باشید. به این ترتیب که ما می توانیم به بهترین وجهی دست یابیم.

ما Wix را برای وب سایت های نوبتی اول ، برای افرادی که می توانند به صورت آنلاین و به صورت آنلاین به شما ارائه دهند ، می توانند وب سایت خود را بدون مراجعه به دانش فنی و طراحی خود ، و همچنین طراحی کنند. قبل از ارائه خدمات برای سازنده وب سایت ، برای سایر موارد.

Wix: براق است ، ساده است و کار جدید را برای تازه کارها انجام می دهد.

سطح

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

جیمدو

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map