Volusion eCommerce Software Review na vybudovanie internetového obchodu v roku 2016


Volusion

Navštíviť webovú stránku

9.4


Skóre AWA

Volusion

Volusion je okolo roku 1999 a predstavuje jeden z hlavných nákupných vozíkov elektronického obchodu. Slúži pre viac ako 40 000 obchodov a poskytuje platformu all-in-one, ktorá je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým veľkostiam podnikania. Program zostal na špičke tým, že sa naďalej prispôsoboval zmenám na trhu a poskytoval praktické riešenia problémov spojených s prevádzkovaním online obchodu. Prečítajte si nižšie uvedenú recenziu na Volusion.

Pros

 • Výkonná správa zásob
 • Neobmedzené možnosti zobrazenia
 • Jednoduché spracovanie objednávky
 • Flexibilné možnosti platby

Zápory

 • Prispôsobenie šablón je ťažké
 • Obmedzené funkcie dizajnu
 • Žiadne doplnky

Prehľad

 • Webové stránky: www.volusion.com
 • centrála: Austin, TX
 • Rok založenia: 1999
 • zamestnanci: 450+
 • Hostené obchody: 40.000+
 • Kategórie: Softvér eCommerce Cloud
 • služby: Webdizajn, online marketing
 • Skúška zadarmo: 14 dní

Volusion bol navrhnutý tak, aby poskytoval komplexné riešenie pre prevádzkovanie internetového obchodu. Na ovládacom paneli Volusion môžete prevádzkovať všetky aspekty svojho podnikania.

Ak ste nakupovali pre dokonalú platformu, možno ste si všimli, že iné možnosti sa zvlášť zameriavajú. Niektorí konkurenti sa špecializujú na marketingové nástroje alebo dizajn. Výklenok spoločnosti Volusion poskytuje univerzálne riešenie, ktoré vám pomôže dostať sa na cestu.

Technické špecifikácie a obmedzenia

Zatiaľ čo spoločnosť Volusion tvrdí, že je ideálna pre všetky veľkosti podnikania, dajte si pozor na obmedzenia šírky pásma a ďalšie poplatky. Väčšie podniky, ktoré manipulujú s veľkým objemom alebo objednávkami, môžu nakoniec zaplatiť za prekročenie šírky pásma. Platforma tiež neprichádza s certifikátom SSL. Ak chcete povoliť nákupy kreditnou kartou, musíte si jednu kúpiť. Ak si nebudete dávať pozor, ďalšie poplatky sa rýchlo začnú zvyšovať.

škálovateľnosť

Volusion je navrhnutý tak, aby rástol s vašou firmou. Uľahčuje to rýchle a ľahké začatie činnosti pre nových majiteľov firiem, napriek tomu je však schopná podporovať globálne značky. Napríklad, Intel a 3M používajú systém Volusion na napájanie svojich stránok. Či už chcete zostať malí alebo rozšírení, Volusion dokáže držať krok s novými požiadavkami.

Bezriziková skúšobná verzia

Môžete vyskúšať Volusion zadarmo až 14 dní. Kreditná karta ani skryté poplatky nie sú potrebné. To by vám malo poskytnúť dostatok času na vyskúšanie výkladu a získanie pocitu pre program. Keď sa zaregistrujete do ročného plánu, pri zmene názoru sa účtuje storno poplatok. Buďte pripravení zaplatiť 99 dolárov na ukončenie svojho účtu.

Povesť Volúzy

V priebehu rokov si spoločnosť Volusion vybudovala povesť stabilnej platformy. Zahŕňa všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať a ďalej rásť. Ak im niečo znemožňuje lepšie hodnotenie zákazníkov, je to ich spôsob stanovovania cien. Mohli by byť viac o dodatočných poplatkoch. Ak si nie ste vedomí možných poplatkov, ktoré vám môžu byť účtované, môže byť váš mesačný výpis prekvapením. To má tendenciu spôsobiť, že sa Volusion javí ako menej dôveryhodný.

Certifikácie a zapojenie spoločenstva

Volúcia si získala národné aj regionálne uznanie vrátane:

 • Hodnotenie + od Better Business Bureau
 • Pomenovaný podľa A-List obchodnej komory Austin 2015
 • 2011 Stevie Award pre tím front-line služieb zákazníkom

Okrem toho spoločnosť Volusion povzbudzuje stovky zamestnancov, aby sa zúčastňovali na komunitných službách. Pracovníci dostávajú dva platené dni voľna za dobrovoľnícke činnosti. Spoločnosť tiež poskytla bezplatné služby neziskovým organizáciám.

Prečo zvoliť Volusion?

V skutočnosti neexistuje dokonalý program. Každá nákupná platforma elektronického obchodu príde s výhodami a nevýhodami. Mali by ste vyskúšať Volusion, ak chcete spolupracovať so zavedenou spoločnosťou. Strávili viac ako 16 rokov aktualizáciou a zdokonaľovaním svojej platformy. Môžete si byť istí, že máte prístup k najnovším nástrojom a funkciám. Poskytuje rýchly a ľahký spôsob, ako spustiť internetový obchod a začať zarábať.

Kľúčové vlastnosti

 • Zadarmo šablóny dizajnu
 • Neobmedzené možnosti produktu
 • 14-dňová skúšobná verzia zdarma
 • Nástroje pre e-mailový marketing
 • Podpora 24/7
 • Jednostránková pokladňa
 • Pokročilá bezpečnosť
 • Integrácia sociálnych médií
 • Denné zálohy
 • Viac štýlov navigácie
 • Integrácie tretích strán
 • Automatické aktualizácie platformy

Odborníci z oblasti verdiktu o hlasovaní

Platforma elektronického obchodu Odborné recenzie spoločnosti Volusion majú tendenciu byť zmiešanou taškou. Niektorí kritici sú veľkými fanúšikmi a volia pevne na popredné miesto v zozname najlepších riešení elektronického obchodu. O kvalite služieb zákazníkom majú veľa pozitívnych vecí. Budete skutočne hovoriť s pravou ľudskou bytosťou, ktorá nebola vyškolená na čítanie jednoducho zo skriptu.

Pre niektorých ponúka softvér viac ako dostatok funkcií a flexibility. Zatiaľ čo program Volusion chvíľu zaberal a pridal funkciu blogov, tento dohľad bol odstránený. Iní zistia, že témy vyzerajú datované a je ťažké ich prispôsobiť bez kódovania. Samozrejme, táto spoločná kritika prakticky všetkých softvérových programov na návrh webových stránok. V konečnom dôsledku je to otázka osobnej preferencie a dôležitejšou otázkou je ľahké používanie a celková skúsenosť používateľa. V tejto oblasti sa spoločnosť Volusion veľmi chváli.

Asi najväčšou sťažnosťou proti spoločnosti Volusion sú náklady. Kým mesačný poplatok za predplatné je porovnateľný s konkurenciou, skryté poplatky sa môžu rýchlo zvýšiť. To môže spôsobiť, že Volusion presiahne rozpočet niektorých startupov. Niektoré podniky však môžu byť za radosť zaplatiť viac za vynikajúce služby zákazníkom.

Pozitívne recenzie a svedectvá spotrebiteľov o zmätku

Zdá sa, že každý zákazník má jedinečný zážitok, pokiaľ ide o Volusion. Celkové hodnotenie preskočí tam a späť medzi 4 a 10 hviezdami a priemer sa tak zvýši na približne 7 z 10. Tí, ktorí majú radi program, majú tendenciu komplimentovať širšie črty a nie sú príliš podrobení detailom. Medzi obľúbené profesionály Volusion patria:

 • Jednoduchosť použitia
 • Riadenie zásob
 • Zákaznícka podpora
 • Rýchle a bezproblémové nastavenie a implementácia
 • Spracovanie platby
 • hlásenie

Tí, ktorí program skutočne milujú, rýchlo poukazujú na to, že program Volusion poskytuje všestranné riešenie, ktoré možno použiť na prevádzkovanie malých podnikov alebo veľkých maloobchodných miest. Zdá sa tiež, že začiatočníci sú spokojní s nástrojmi na návrh a považujú sa za relatívne ľahké stavať stránky bez toho, aby mali predchádzajúce skúsenosti alebo znalosti kódovania.

Negatívne recenzie spotrebiteľov a sťažnosti týkajúce sa zneužitia

Ak sa pozriete na recenzie používateľov, je ťažké nájsť spoločné vlákno, pokiaľ ide o nedostatky na platforme. Zdá sa, že sťažnosti sa týkajú širokej škály tém, čo by mohlo naznačovať, že tieto problémy sa nevyhnutne opakujú a sú s nimi spojené nedostatky..

Možno sa zdá, že problém, ktorý sa zdá byť trochu dôslednejší, súvisí s marketingom a nástrojmi SEO. Spotrebitelia by radi videli automatickejšie funkcie SEO, ako sú funkcie dostupné prostredníctvom služby SEO Yoast. S programom Volusion ste zodpovední za individuálne zadávanie alt značiek, kľúčových slov a ďalších informácií priateľských pre vyhľadávače.

Zdá sa, že Volusion môže mať nejaké problémy, pokiaľ ide o bezproblémové zavádzanie aktualizácií. Zatiaľ čo niektorí zákazníci oceňujú spoľahlivosť spoločnosti Volusion, existuje aj niekoľko z nich, ktorí nie sú spokojní s poruchami a prestojmi. To môže byť na pamäti, keď zvážime prestoje, môže to znamenať stratu zisku.

dizajn & prispôsobenie

Volúcie ponuky 16 bezplatných šablón. Zatiaľ čo niektorí kritici popisujú voľby ako datované, poskytujú čisté a klasické výkladné skrine. Vždy však môžete upgradovať na prémiovú šablónu, ale očakávať, že zaplatí okolo 895 dolárov pre väčšinu z nich. Nezabúdajte, že reaguje iba časť šablón. Nechcete robiť chybu v investovaní do šablóny len preto, aby ste zistili, že prichádza s obmedzeniami.

Zadarmo Vs. poistné

Odborníci spoločnosti Volusion naznačujú, že bezplatné témy sú najlepšie pre tých, ktorí majú vlastných dizajnérov. Ak máte niekoho, kto vie, ako vykonať zmeny, potom je možné bezplatné témy upraviť pomocou HTML. Ak ste však v oblasti dizajnu webových stránok nováčikom, možno budete musieť za prispôsobenie svojich stránok zaplatiť za prémiovú tému.

Možnosti vlastného dizajnu

Môžete tiež preskočiť celý proces navrhovania a na vytvorenie svojich stránok použiť expertov Volusion. Ceny za vlastný dizajn začínajú na 3 500 USD a môžu dosiahnuť 6 000 USD za najpokročilejšiu možnosť.

Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránok

Podobne ako väčšina dostupných platforiem, aj program Volusion poskytuje iný spôsob, ako zostaviť svoje stránky a vykonať zmeny. Môžete použiť HTML, CSS alebo ich editor súborov. Bohužiaľ neexistuje editor WYSIWYG, ktorý vám umožňuje presúvať prvky. Aj keď je rozhranie ľahko ovládateľné, môžete mať problémy s vykonaním konkrétnych zmien, ak tento kód nepoznáte. Softvér bol navrhnutý tak, aby ste mohli rýchlo nastaviť obchod a potom sa zamerať na ďalšie oblasti vášho podnikania.

Tvorba mobilných stránok

Pri prehľadávaní potenciálnych tém si všimnete, že veľa z nich nereaguje. To znamená, že budete musieť vytvoriť samostatnú mobilnú stránku. Pre tých, ktorí majú málo času, sa vytvorenie druhého webu môže cítiť ohromujúce, najmä ak nie ste s dizajnom na prvom mieste oboznámení..

Obsahový management

Volusion uľahčuje pridávanie produktov a správu obsahu. Existujú tri hlavné sekcie, do ktorých môžete zadávať informácie o produkte: základné, správa obrázkov a rozšírené informácie. Tieto kategórie vám pomôžu zostať organizované, spravovať fotogalérie a zverejňovať relevantné informácie o produktoch.

Sociálna integrácia

Využívajte sociálne médiá na marketing svojej firmy pomocou vstavaných nástrojov. Súčasťou každého balíka Volusion je aplikácia na zdieľanie v sociálnych sieťach, ktorá uľahčí integráciu vašich účtov Twitter, Facebook, Pinterest a ďalších účtov. Môžete tiež navštíviť obchod s aplikáciami a stiahnuť si ďalšie doplnky, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Vlastnosti & náradie

`

vlastnosťPrehľad
Nastavenie internetového obchoduZačíname s Volusion je relatívne ľahké. Nevýhodou je, že program neponúka sprievodcu nastavením ani kontrolný zoznam, ktorý vás prevedie jednotlivými krokmi. Z veľkej časti budete sami, aby ste sa uistili, že sú pokryté všetky vaše základne. Ak si nebudete dávať pozor, môže to trvať čas.
Šírka pásma a úložiskoAj keď Volusion ponúka neobmedzené úložisko, existujú obmedzenia, pokiaľ ide o šírku pásma. Mini plán prichádza s iba 1 GB šírky pásma. Za každé GB nad váš limit vám bude účtovaná suma 7 USD. Dokonca aj najobsiahlejší prémiový plán je obmedzený na 35 GB šírky pásma. Ak plánujete stavbu rozsiahlej stránky, ktorá obsahuje blog a veľa produktov, možno budete chcieť dohliadať na využitie šírky pásma.
Doplnky a doplnky nákupného košíkaVolusion prichádza s trhom aplikácií, ktorý vám pomôže rozšíriť funkčnosť vášho obchodu. Zahŕňa poskytovateľov tretích strán a viac ako 80 dostupných aplikácií.
Riadenie objednávokVstavaná funkcia vyhľadávania umožňuje vyhľadávať a sledovať objednávky.
Riadenie zásobHlavný navigačný panel obsahuje kartu inventára. Môžete navštíviť toto miesto a pridať produkty, prehľadať svoj inventár a zobraziť štatistiku výkonnosti. Informácie o produkte sú rozdelené do troch hlavných kategórií, ktoré vám pomôžu zostať organizované a navigovať priamo k informáciám, ktoré potrebujete.
sledovanie zásielkyVolusion vám umožňuje vyhodiť tovar z lodí a sledovať zásielky. Štítky môžete dokonca generovať a tlačiť jediným stlačením tlačidla
Funkcie CRMSystém riadenia vzťahov so zákazníkmi vám umožňuje jednoduchú komunikáciu s klientmi. Môžete si prezerať históriu objednávok, odosielať e-maily a sledovať dotazy na podporu. Volusion vám umožňuje rýchlo osloviť zákazníkov a starať sa o lepší zážitok z nakupovania.
Šablóny a témyVyberte si zo 16 bezplatných tém, ktoré ponúkajú poľský a profesionálny vzhľad. Aj keď nemáte desiatky možností, dostupné šablóny sú moderné a štýlové. Môžete si tiež kúpiť prémiové témy, ktoré začínajú 50 dolárov a ísť až na 895 dolárov. Rozhodnutie príde na váš rozpočet a ako ste si pohodlný s kódovaním.
Integrácia a doplnkyVolusion je navrhnutý tak, aby vám poskytol dobre zaoblený obal. Na vykonávanie základných funkcií sa nebudete musieť príliš obávať doplnkov. Ak však hľadáte konkrétny program, môžete ľahko navštíviť obchod s aplikáciami a ľahko integrovať takmer akýkoľvek požadovaný program.
Mobilný elektronický obchodPri výbere alebo kúpe témy buďte opatrní. Nie všetky sú citlivé a prispôsobivé pre mobilné zariadenia. Toto je oblasť, kde sa zdá, že Volusion zaostáva. Môžete skončiť s tým, že budete musieť navrhnúť samostatný web priateľský k mobilným telefónom, ktorý môže spotrebovať čas a peniaze. So správnou šablónou môžete dokonca spravovať svoj obchod z mobilnej aplikácie. Nezabudnite si vybrať možnosť, ktorá obsahuje všetky funkcie, ktoré hľadáte.
Web hostingVolusion ponúka webhosting aj služby registrácie domén. Môžete migrovať existujúcu webovú stránku, použiť zaregistrovanú doménu alebo kúpiť novú doménu za 11,99 dolárov.
Obchod s aplikaciamiNavštívte obchod s aplikáciami Volusion a prehliadajte bezplatné a platené aplikácie. Existuje veľa možností na výber a rôzne spôsoby filtrovania vyhľadávaní. Ceny aplikácií sa veľmi líšia a dajú sa nastaviť ako jednorazový poplatok alebo mesačné predplatné.
blogovanieJednou významnou nevýhodou Volúcie je, že neprichádza s funkciou blogovania. Môžete použiť doplnok WordPress a vytvoriť svoj blog, ale to môže rýchlo spotrebovať vašu šírku pásma. Blog je aktívnym marketingovým nástrojom a skvelým spôsobom komunikácie so zákazníkmi, aby táto chýbajúca funkcia mohla byť problémom.
SEO a marketingVychutnajte si vstavané nástroje SEO, ktoré vám umožňujú optimalizovať stránky. Vytvorte adresy URL priateľské k vyhľadávacím nástrojom, vrátane viacerých úryvkov a metaznačiek. Môžete sa tiež zaregistrovať pre voliteľný balík SEO spoločnosti Volusion. Ponúkajú rôzne balíčky, ktoré zlepšia výkonnosť vášho vyhľadávacieho nástroja
spravodajcuCRM systém umožňuje jednoduchú komunikáciu so zákazníkmi. Pravidelné informačné bulletiny môžete posielať aj pomocou bezplatných a platených aplikácií. Je to vynikajúci spôsob propagácie nových produktov alebo predaja.
Bezpečnostné funkcieVolusion je certifikovaný PCI, aby vaši zákazníci mohli s istotou používať svoje kreditné karty. Všetky plány tiež prichádzajú s bezplatným firewallom IP a pravidelnými zálohami. Môžete dokonca zablokovať nespravodlivých zákazníkov a zabrániť im v používaní vášho webu. Ak chcete dosiahnuť najvyššiu ochranu, zakúpte si certifikát SSL vo verzii Volusion
Certifikácia PCIZa posledných šesť rokov bol Volusion zaradený do zoznamu poskytovateľov certifikovaných PCI spoločnosťou VISA
Tvorba obsahuVolusion neponúka tradičného editora WYSIWYG na vytváranie obsahu. Vytvorili editora, ktorý sa dá ťažko používať. Ak ste oboznámení s WordPress, nájdete veľa nedostatkov, pokiaľ ide o editor Volusion. Pridávanie a zmena textu je jednoduchá, ale vrátane odkazov a obrázkov a je komplikovaná. Najjednoduchší spôsob vykonania zmien je použitie kódu. Bohužiaľ, nie každý má takú úroveň znalosti kódovania
Darčekové poukážkyZákazníci si môžu ľahko kúpiť darčekové certifikáty a môžete rýchlo generovať zľavy a kódy kupónov
Možnosti platbyVolusion je kompatibilný s viac ako 30 platobnými bránami. Môžete tiež nastaviť účet obchodníka Volusion a spracovať kreditné karty online alebo telefonicky. Aj keď skutočný program neúčtuje transakčné poplatky, za používanie procesorov tretích strán zaplatíte poplatok. Napríklad služba PayPal účtuje 2,9% za transakciu a spoločnosť Volusion Merchant 2,1%. Ak sa rozhodnete pre obchodný účet, nezabudnite, že na získanie kvalifikácie musíte byť občanom USA.
Daňové a prepravné kalkulačkyDaňové a poštovné sú automaticky vypočítané podľa miesta pobytu
správyInformačný panel Volusion obsahuje všetky druhy údajov o výkonnosti webových stránok, objednávkach, výnosoch a ďalších dôležitých oblastiach. Môžete sledovať svoju firmu a rýchlo prezerať a generovať cenné správy
Štatistika stránokSledovanie výkonnosti vašich stránok je vynikajúci spôsob, ako vylepšiť. Pomocou služby Google Analytics môžete získať prehľad o správaní sa zákazníka alebo inovovať na analytické služby spoločnosti Volusion. V každom prípade budete mať možnosť vidieť návštevníkov za deň, polohu, čas na webe, mieru odchodov a oveľa viac.

plány & stanovenie ceny

Na prvý pohľad sa zdá, že Volusion je konkurencieschopná cena. Mini plán stojí iba 15 dolárov mesačne. To ho zaraďuje do okruhu iných významných hráčov. Bohužiaľ, štartovací plán prichádza so svojim spravodlivým podielom obmedzení. Napríklad dostanete iba online podporu a ste obmedzení na 100 produktov.

Za 35 dolárov mesačne si môžete zvoliť plán Plus. Toto je stále rozumná cena, ak nezohľadňujete všetky skryté poplatky. Najväčšou sťažnosťou proti spoločnosti Volusion je to, že vopred nepozná svoje ceny.

Skôr ako sa dostaneme k ďalším poplatkom, uvádzame základné cenové balíčky:

Mini – 15 USD mesačne (všetky programy sa fakturujú mesačne)

 • Neobmedzené úložisko
 • 100 produktov
 • Šírka pásma 1 GB

Plus – 35 dolárov mesačne

 • Neobmedzené úložisko
 • 1 000 výrobkov
 • Šírka pásma 3 GB
 • Telefonická podpora
 • Hodnotenia a recenzie
 • spravodajcu
 • CRM
 • Opustené správy o košíku

Pro – 75 USD mesačne

 • Neobmedzené úložisko
 • 10 000 výrobkov
 • Šírka pásma 10 GB
 • Prioritná podpora
 • Telefonické objednávky
 • Vernostný plán zákazníka

Prémium – 135 dolárov mesačne

 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzené produkty
 • Šírka pásma 35 GB
 • Account Manager

Pri prezeraní cenových plánov ste si pravdepodobne všimli dve dôležité veci:

1). Mini plán je holé kosti. Je to len malý krok nad bezplatnou skúšobnou verziou. Mnohé z funkcií, ktoré sme očakávali od platforiem nákupného košíka, nie sú k dispozícii za 15 USD. Aj keď nepotrebujete pridávať veľa produktov, nedostanete telefonickú podporu, informačné bulletiny ani recenzie s najlacnejšou možnosťou. V skutočnosti musíte upgradovať na Pro plán pre CRM funkcie a vernostný plán zákazníka.

2). Dokonca aj prémiový plán má obmedzenie šírky pásma. Väčšina programov ponúka aspoň jednu úplne neobmedzenú možnosť.

Skryté poplatky

Ďalším problémom cenového modelu Volusion sú skryté poplatky. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete zvýšiť svoju mesačnú fakturáciu:

 • Certifikát SSL – 149 dolárov
 • Inštalácia certifikátu SSL (nemôžete nainštalovať sami) – 99 USD
 • Nová doména – 11,99 dolárov
 • Prekročenie šírky pásma – 7 USD za GB
 • Poplatky za spracovanie platieb treťou stranou – 2,0 – 3,0% za transakciu
 • PCI servisný poplatok $ 1,83 – 3 $ mesačne
 • Odstránenie odkazu „Powered by Volusion“ – 25 USD
 • Ukončenie – 99 dolárov
 • Mesačný poplatok za výpis – 10 USD

A čo je najhoršie, tieto poplatky nie sú jasne inzerované na webových stránkach Volusion. Môže to vyzerať, akoby ste boli ponižovaní a tlmení.

Skúšobná doba

Ak chcete vyskúšať Volusion, môžete sa prihlásiť do 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Na pripojenie sa nepotrebujete kreditnú kartu. Toto je dobrý spôsob, ako vyskúšať softvér. Poskytuje tiež čas na objasnenie potenciálnych poplatkov za každý cenový plán.

Je mini plán dosť?

Samozrejme. Mini-Plan ponúka dostatok funkcií na navrhnutie profesionálneho výkladu a uvedenie produktov na trh. S rastúcou základňou zákazníkov môžete zvážiť inováciu. Pokročilejšie balíky poskytujú viac spôsobov interakcie so zákazníkmi a riadenia vašej firmy. Tieto nástroje sa vám budú hodiť a budú sa vám pri rozširovaní vyplatiť.

Zákaznícka podpora

Výška zákazníckej podpory, ktorú máte nárok, závisí od zakúpeného balíka. Plán Plus, ktorý predstavuje najkonkurenčnejšiu možnosť, ponúka online chat aj telefonickú podporu. Technická a zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je založená v Austine v Texase.

Návody a vedomostná základňa

Volusion ponúka rozsiahlu knižnicu videí a príručiek, ktoré vám pomôžu začať a zvládnuť zložitejšie úlohy. Aj keď program neprichádza so zabudovaným sprievodcom, existuje množstvo cenných zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť.

Kontaktovanie podpory

Najjednoduchší spôsob, ako kontaktovať podporu, je prostredníctvom funkcie živého rozhovoru. Môžete tiež zavolať na číslo 800 alebo vytvoriť podporný lístok. Ak voláte alebo e-mailom, doba odozvy závisí od plánu, ktorý ste zakúpili. Ako už bolo povedané, predstavitelia živého chatu rýchlo reagujú a sú veľmi dobre informovaní.

Hodnotenie služieb zákazníkom

V oblasti zákazníckych služieb sa spoločnosť Volusion radí nad ostatné. Za svoje služby získali ceny a zdá sa, že podporujú svojich zamestnancov, čo je pre vás dobrá správa. Šťastní zamestnanci majú tendenciu robiť lepšiu prácu. Či už chatujete, e-mailom alebo telefonujete, môžete očakávať spojenie s priateľským a užitočným zástupcom, ktorý zaistí, aby sa vaše potreby cítili prioritne, aj keď ste prihlásení do programu Mini Plan.

Vybudovali si reputáciu pre rýchle poskytovanie presných odpovedí. Už nikdy nebudete mať pocit, že máte čo do činenia s niekým, kto práve číta zo skriptu.

Ak by niečo, spoločnosť Volusion mohla použiť viac fór podpory. S toľkými tisíckami zákazníkov je prekvapujúce, že na webe nie sú rozhovory s komunitnými informáciami. Toto by Volusion mal podporovať a povzbudzovať, najmä preto, že by to mohlo znamenať menej práce pre ich podporný tím.

Jednoduchosť použitia

To je ďalšia oblasť, kde Volusion zaostáva. Väčšina programov sa snaží byť čo najprijateľnejšia pre používateľov. Čím viac ľudí môže používať svoj softvér, tým viac zákazníkov môže získať. Volusion nevyšiel z cesty, aby vytvoril produkt, ktorý je prístupný rovnako pre začiatočníkov, ako aj pre odborníkov.

Spodná čiara: Ak nepoznáte žiadne kódovanie, nebudete si môcť ľahko prispôsobiť svoje stránky ani s prémiovými témami.

Ako už bolo spomenuté vyššie, program Volusion ponúka editor, ale nie je to štandardný editor WYSIWYG, ktorý umožňuje drag and drop design. Je to zvláštna funkcia Volusion, ktorá prichádza s obmedzeniami. Aj keď začiatočník môže určite nastaviť obchod, bude pre neho ťažké vykonať zmeny v téme. Volúcia je najvhodnejšia pre tých, ktorí majú skúsenosti s kódovaním.

Úprava pomocníka

Ak sa ocitnete v problémoch s návrhom, najlepšou stávkou je vyhľadať príslušný návod. Mnoho dostupných videí vám môže poskytnúť tipy. Témy môžete vyhľadať aj kliknutím na tlačidlo pomocníka v editore. Táto funkcia vyhľadávania je prekvapivo užitočná a nasmeruje vás na relevantné články.

Používateľské rozhranie

Napriek problému s návrhom kódovania je rozhranie správcu skutočne atraktívne a ľahko sa v ňom naviguje. Všetko je logicky usporiadané a ľahko lokalizovateľné. Pokiaľ ide o správu objednávok a zásob, platforma je veľmi užívateľsky prívetivá.

Ďalšou výhodou je, že si môžete udržať kontrolu nad svojím webom. Je to všetko vaše.

Zákaznícka skúsenosť

Okrem skúseností so správou musíte zvážiť aj skúsenosti zákazníkov s nakupovaním. Ak chcete poskytnúť dokonalý nákupný zážitok, budete pravdepodobne musieť investovať do programu Pro. To vám umožní efektívne komunikovať so zákazníkmi a ponúkať im obchod bez zjavných obmedzení. Lacnejšie balíčky nezahŕňajú všetky zvončeky a píšťalky týkajúce sa vzťahov so zákazníkmi, ktoré budete chcieť dostať do riadku. Samozrejme, vždy môžete začať malé a aktualizovať plány.

záver

Volusion je stabilná platforma elektronického obchodu. O tom niet pochýb. Skutočné rozhodnutie sa týka toho, koľko skúseností máte s kódovaním a koľko peňazí chcete minúť mesačne. Pravda je, že existuje viac možností pre začiatočníkov, ktoré sú k dispozícii aj za dostupnejšiu cenu.

Ide najmä o prípad, keď sa spoločnosť Volusion sama osebe ponúka ako možnosť „všetko v jednom“. Neponúka výrazný rozdiel od zvyšku konkurencie. Pri porovnaní dostupných platforiem elektronického obchodu si všimnete, že niektoré sa zameriavajú na prvky dizajnu alebo marketingu. Nie Volúcia. Je to štandardný softvérový program hostený v elektronickom obchode pre majiteľov obchodov.

Ak kódovanie nie je jednou z vašich silných stránok, pokračujte v hľadaní a nájdite program s tradičným editorom WYSIWYG.

porovnať

Volusion

94

Shopify

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me