uCoz Review 2016


uCoz

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

uCoz

uCoz یک شرکت سرمایه گذار در روسیه است که در سال 2005 به مدیر سایت وب سایت های مختلف زبانه می شود با سخنرانی با رضایت کاربران رضایت کاربران و ارائه خدمات پیشنهادی را می توان با برنامه ریزی ویژه ارائه داد. uCoz ادعا می توان بیش از 1 نفر از وب سایت ها ، وب سایت شما را قادر می سازد و طراحان پیشرفته ای را برای تمایل به کنترلی در اختیار ما قرار می دهد.

از طرفداران

 • مرورگر
 • ویژگی های بی پایان برای تجارت الکترونیک
 • کدگذاری HTML / CSS در محدودیت است
 • برای انتخاب بیشتر از 250 قالب
 • ارائه از 15 زبان

منفی

 • رابط کاربری به نوعی محدودنی توجه داشته باشید
 • این ویژگی را می توان به قیمت جداگانه اختصاص داد
 • وب سایت uCoz می توان رتبه کارفرما
 • دسترسی به این ویژگی های خاص uCoz در دیدگاه استر است

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.ucoz.com
 • مرکز فرماندار: روسیه
 • سال تأسیس: 2005
 • کارشناسی: 100+
 • سایتهای میزبان: 1،500،000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار سازنده وب سایت
 • زبان ها: انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، سوئدی ، لهستانی ، مجارستانی ، حضوری ، ارمنی ، عربی ، رومانیایی 

uCoz سؤال کنید ، انعطاف تصویری و استفاده از روش را به عنوان یک برنامه دیگر برای خود انجام دهید. ویژگی های ارائه شده برای شما از مشاغل محدود و تجارت الکترونیک بزرگتر است. این پلتفرم رابط کنترل پنل را تنظیم و ویرایش می کند.

اگر شما به عنوان مشخص از رقبای خود ساده باشید ، می توانید ویرایش کنید و از شما خواسته شود که عادت کند. این منطق خود را محدود می کند ، که به راحتی می توان سریع یادآوری کرد. uCoz از دیدگاه شما در صورت امکان استفاده از امکان استفاده در کنترل کامل HTML و CSS در قسمت تمایل ، قدرت رابط کاربری. uCoz سه گزینه طراحی را می توانیم درخواست کنید: طراحی خود را انجام دهید ، از یک الگوی تم رایگان استفاده کنید یا یک حق خود را آسان کنید.

uCoz برای چه می توان دید?

سازنده وب سایت uCoz برای دریافت مجوز ، متخصصان شرکت های مختلف ، صاحبان مشاغل بزرگ و طراحان وب سایت ها برای ارائه خدمات جدید.

منطقه فوکوس / تخصصهای uCoz

uCoz بر روی سؤال و در حال حاضر در حال مشاهده سفارشی سازی پیشرفته در یک سازنده وب سایت می باشد. این امکان برای ویرایش و مدیریت کد افزوده شده است برای افرادی که مجموعه ای از آنها امکان پذیر است ، می توانید ویژگی های uCoz شامل تطبیق نماییری ، ویژگیهای خاص و امکانهای سفارشی سازی به همراه چند زبان دیگر. این برنامه برای تهیه مجوز از برنامه های داخلی (uKit ، uShop ، URan و UID) تهیه شده برای مشاغل شخصی و فروشگاه های انتخاب شده تهیه شده است..

مشخصات فنی / محدودیت های uCoz

مشخصات فنی شما می توانید با استفاده از قالب های مختلف و کلیه امکانهای سازنده وب سایت خودتان است. این مجموعه ارائه شده است یک ویژگی ویژه برای ارائه خدمات به شما می دهد و به شما امکان پذیر است. این امکان را برای شما فراهم می کنیم.

با ذکر به محدودیت ها ، ارتباط با uCoz معتبر خود را در محل سازنده وب سایت است. امکان دسترسی به وب سایت محدود به محدوده محدود و دسترسی آسان به سایتهای اینترنتی امکان پذیر است. این یک شروع عالی است.

این مقاله ارزیابی داده شده است امکان داشتن / فضای برای رشد?

uCoz با داشتن هزینه های پنجگانه با قیمت بیشتری امکان پذیر است یا می توانید از یک حساب کاربری رایگان استفاده کنید ، می توانید تعداد آنها را تغییر دهید و برای افزایش فعالیت خود در شرکت های اینترنتی آرزو کنید. صاحبان فروشگاه ها و صاحبان مشاغل می توانند در اختیار شما قرار بگیرند تا بتوانند هزینه ای را در اختیار بگیرند که بتوانند از شما بخواهند که خدمات خود را انجام دهند.

پزشکی تضمین MoneyBack چیست؟?

در صورت مشاهده هیچ گونه ای برای بازگشت پول در وب سایت مشاهده نکردید ، uCoz یک وب سایت را می توانید به صورت رایگان از بین ببرید و می توانید با مراجعه به سایت های خود در مورد آب.

اعتبار uCoz چیست?

به عنوان مدیر سیستم عامل انعطاف ارائه دهنده ، uCoz در بین هر دو راهپیمایی پیشرفته تر از آن که بتوانید به راحتی عمل کنید. این وسیله با قابلیت های فراوان و بازدید از مجدد چندین زبانه را با حمایت از شما می توانید با دقت کمتری داشته باشید. Wix، Weebly و Webs (با 4 تا 5 ستاره) این رتبه بندی را نشان می دهد..

برنامه وابسته برای مشتری

uCoz یک برنامه محدود می کند و به شما امکان می دهد که بتوانید در سایت پیوندی قرار گیرید uCoz را ارسال کنید تا بتوانید آن را ارسال کنید و به عنوان یک وب سایت ، 5 وب سایت رسمی خود را پیدا کنید. شما می توانید این خدمات را به شما ارائه دهیم..

چرا uCoz را انتخاب کنید?

uCoz یک بستر جامد ، دارای حق دسترسی ، یک برنامه رایگان یا با قیمت کافی و انتخاب آن برای انتخاب گزینه پیشنهادی می باشد. شاهديان مي توان uCoz و برنامه نویسان را انتخاب کنيد ، سفارشی سازی اضافه شده در مدیریت مدیریت. وب سایت uCoz تصویری چند صفحه پیمایش ، با تجربه ویندوز و چالش های متن را در اختیار شما می گذارد ، این فروشگاه را نیز به نمایش بگذارید.

ویژگیهای اصلی

 • بیش از 250 قالب شخصی و تجاری
 • استاندارد برای پیمایش تلفن همراه پاسخگو
 • ادغام دروازه گذاری
 • سطح سایت موبایل
 • ادغام تقسیم اجتماعی
 • ادغام Google Analytics
 • سطح سایت موبایل
 • طراحی متن از ماژول های طراحی
 • ویرایشگر HTML / CSS
 • ابزار ارائه دهنده خدمات
 • مجموعه ابزار رسانه ای برای تجارت الکترونیکی
 • ادغام نقشه های Google

حکم خبرگان صنعت در مورد uCoz

وب سایت سازنده متخصصان در واقع دیدگاه شما را بین می کند. این امکان را دارید که بتوانید تبلیغات خود را حذف کنید و ویرایشگر کشیدن و کشیدن ، زدم. با این حال ، اکثریت قریب به دیدن سازندگان وب سایت رایگان نیز مجاز است که برای کمک به ارتقاء مشاغل خود بتوانید. این یک روش معمول است و در اختیار شما کاملاً شفاف است. من با هر انتقادی راجع به عدم ویرایشگر کشیدن و رها کردن سوال می توانم. این برنامه را به شما می دهد تا بتوانیم از آن استفاده کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید با خوشحالی از این برنامه استفاده کنید ،.

عالی ترین شخصیت به ویژگی های با کیفیت بالا است که همراه با uCoz است. نه تنها با استفاده از آن آسان تر و هم به شما امکان مي دهيد تا بتوانيد به سرعت آن را اصلاح کنيد ، مي توانيد براي نگهداري ، بهتر کردن و توزيع آنها از قالب ها و وسايل مختلفي استفاده کنيد. uCoz به عنوان و متخصصان دیدنی است.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

نظرات مثبت ارائه دهنده و توضیحات در مورد uCoz

به نظر می توانم دیدیم که می توانیم پیدا کنیم ، و از تو می توانیم اجازه دهیم. این یک طراحی بسیار زیبا می تواند شما را قادر سازد. استفاده از ابزار و مضامین موجود بسیار راضی می شود. برای کمک به شما می توانید از طریق وب سایت شما امکان پذیر شوید. شما می توانید با دیدن این سایت بتوانید از یک حساب کاربری استفاده کنید و به شما در مدیریت و فعالیت های کاریابی تبدیل شود. شما می توانید با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و سئو استفاده از آنها تصمیم بگیرید. uCoz با توجه به امنیت ، توانمندی فنی و امکان پذیری در هر رده دیگر از جایگاه های ممکن برخوردار هستید. اگر شما می توانید با استفاده از هرگونه توانمندی و دسترسی به افرادی که پیشرفته تر هستند ، بتوانید قدرت بیشتری داشته باشید ، بتوانید با قدرت برخورد کنید و بتوانید قدرت خود را کنترل کنید. برنامه نویسان آماتور و حرفه ای را به عنوان یک نفر نشان می دهیم که بخواهیم تصمیم بگیریم.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

مطالب منفی مصرف کننده و شکایات در uCoz

بیشتر شکایات را بخواهید به uCoz اجازه دهید تا به صورت رایگان و یا به ماهیت کاربر پسند برنامه ریزی کنید. در اینجا که می توانید از uCoz استفاده کنید ، می توانید در وب سایت خود را به صورت رایگان استفاده کنید ، به یادآوری کنید که بتوانید به شما مراجعه کنند و به سایت ucoz.com مراجعه کنند. اگر می توانید این عناصر را بین بین ببرید ، می توانید به اشتراک بگذارید.

شما می توانید با استفاده از این گزینه ، بتوانید به شما کمک کند. این تعداد از معدود سازندگان وب سایت است که به حق رمزگذاری و متخصصان به بازار ارائه می دهد. برای داشتن این متخصص در حد توان ، در واقع می توانیم به شما در یادداشتی برای ثبت نام کنید. اگر می توانید ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، خرید را ادامه دهید.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

طرح & سفارشی سازی

انتخاب های طراحی و شخصی سازی در uCoz از طریق ماژول های محتوا و ارائه برنامه های مهمان (uKit ، uShop ، URan و UID) مدیریت می باشد. طراحان می توان تغییر کد راوا را امکان پذیر کرد. راهنماي يك مدت زماني كه مدت زمان كوتاهي را در اختيار داشته باشيد ، مي توانيد با استفاده از آن بتوانيد كار را كنترل كنيد ، اما به سبك ها ، رنگ ها و جايگزيني آن ها آسان شويد. uCoz انواع مختلفی از طراحی های ویژه و سفارشی سازی در صورت امکان ، از جمله صدها ابزار و ابزار که می تواند به شما امکان مدیریت مدیریت دهد.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب های uCozuCoz 250 قالب شخصی و تجاری برای انتخاب شما می توانید پیشنهاد کنید ، اگر بخواهید به شما دست یابید ، می توانید به یکی از برنامه های پیشنهادی برزیل بروید. انتظار می رود به زودی تصمیم پاسخگو بدون اجازه. با استفاده از شروع ویرایش ، قالب ها را تغییر دهید و بتوانید برای شخصی خود ، شخصی و آنلاین داشته باشید.
 • تنوع و کیفیت قالب ها و پالت رنگ ها.با استفاده از 250 قالب برای انتخاب ، دامنه دارای اعتبار مجاز است ، و به نظر می رسد اگر می توانید این پیشنهاد را داشته باشید یک استعداد معاصر می توانید. قالب ها ارائه شده برای تولید کنندگان متن های متنوع تر در طراحی تعیین شده مجاز است.
 • قالب های از پیش انتخاب شده در شرکت ساخت وب سایت از شروعuCoz یکی از برنامه های موجود در برستر استرالیا ، تکنسین ها را دوست دارد که بتواند در HTML / CSS اضافه شود یا ویرایشگر شود..
ارتباط با uCozطراحی ارتباط uCoz یک منوی کنترل پنل را برای ویرایش ، اضافه کردن عناصر و وارد کردن محتوا پیشنهاد می کنیم. در ارائه که uCoz در اختیار شما مجوز بیشتری دارد ، ویرایشهای موجود در سیستم عامل به شما امکان پذیر است..
صفحه های گزینه های سفارشی سازی صفحهuCoz در شخصی سازی و شخصی سازی رتبه برتر است. به این صورت که می تواند طراحی کند ، دارای قدرت بیشتری است ، ماژول های محتوا و دسترسی به کد و کدگذاری شده است. عنوان از ماژول های کتاب uCoz ، ویرایشگر صفحه ، انجمن ، اخبار سایت ، کتاب میهمان ، وبلاگ ، نظرسنجی وب ، فروشگاه الکترونیکی و آلبوم های عکس.
 • طراحی های طراحی برای شخصی سازی uCoz انتخاب های پیشنهادی در طراحی انتخاب: خودتان با این ایده ، از یک موضوع رایگان استفاده کنید یا یک موضوع متنوع تر بخرید. با هر یک از این موارد ، سایت شخصی سازی شخصی است.
 • آزادی جابجایی ، تغییر داده شده و ویرایش محتواuCoz به محض استفاده از رابط ، ویرایش ، انتقال ، تغییر میزان و حذف محتوا یا عناصر را آسان به راحتی.
 • آیا به کد HTML / CSS دسترسی دارید؟?کیفیت بسیار دلخواه برای افزودن و تغییر کد در uCoz در حد است.
 • رابط کاربری ویرایش بصریگزینه های ویرایش بصری در uCoz از تصدیق ماژول های تعاملی (یا برنامه وب سایت) را انجام دهید

طراحان uCoz گزینه های سفارشی سازی سبک صفحه را با امکان کدگذاری و انتخاب بین بین ده ها افزونه و دوست داشتنی دوست.

سایت پیمایشقالب های uCoz دارای حق امتیاز ناوبری در سایت شما می توانند یا می توانند در صورت تمایل به شما بتوانند از نظر زیر بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند. از یک ناوبری موبایل پاسخگو و شرایطی با الگوی صحیح که می توان به شما از برنامه های پیشنهادی اختصاص یافته است و می توانید درخواست کنید ، می توانید انتظار داشته باشید.
مدیریت محتواuCoz در نظر داشتن مدیریت محتوا آسان است. با توجه به انتخاب های طراحی شده موجود در این سیستم عامل ، مدیریت کتاب کاملاً انعطاف مقام است. شامل اخبار ، مقالات ، انجمن پیامبران ، عکس ها ، فروشگاه های اینترنتی و موارد دیگر. مجوزهای هر کاربر تنظیم شده است.
عکس و گالریuCoz برای طراحی گالری عکس پویا و یا گالری میزبانی شده است. این قانون ، شما می توانید تصاویر مختلفی را تغییر دهید ، توضیحات خود را ارائه داده و موارد دیگری را ارائه دهید.
سطح سایت موبایلuCoz از ویژگی های ساخت سایت موبایل توانمندی برای تماشای ارائه دهنده ها و امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد با هر وسیله دیگری با نمایش و پخش امکان پذیر است. تجارت الکترونیک در دستگاه های تلفن همراه با همدیگر امکان پذیر است.
ادغام تقسیم اجتماعیادغام و انتشار رسانه های اجتماعی برای سازنده وب سایت uCoz مشکلی سایت. این قانون ، بلاگ ها را در شبکه های رسانه های اجتماعی از جمله بیان فیس بوک ، توییتر و موارد دیگر ارسال کرده است.
خدمات طراحیuCoz نمای اکثر سازنده وب سایت در این زیر مجموعه ای را برای طراحی وب سایت خودتان انجام دهید. برای ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان می توانیم در سایه خود تغییر یافته و به شما اختصاص داده شود ، طراح وب سایت با خدمات کامل از طریق اینترنت جستجو کرده و یا می توانید مبدل شوید.

امکان & ابزارها

شما می توانید از این طریق استفاده کنید و از این طریق بتوانید از خدمات ایمنی برخوردار شوید. با استفاده از این ویژگی های داخلی ، خانه های جدید و ماژول ها ، کارکنان جدید و طراحان به عنوان یک نفر از این پلتفرم استفاده می کنند. در زیر مشاهده از جاذبه های uCoz ارائه شده است:

ویژگیبررسی اجمالی
uCoz راه اندازیدر حال حاضر در وب سایت شما می توانید حرکت کنید و بتوانید از طریق سایت اینترنتی خود اقدام کنید. از شما خواسته می توان یک آدرس خاص و رمز عبور جدید و به رهبری آن را به نام نام دامنه (در داوری که می توانید آن را مشاهده کنید) وارد کنید. uCoz ارائه می شود این را تأثیرگذار است. شما می توانید یک طرح یا پولی را انتخاب کنید و شروع کنید
طراحی وب سایتدر طراحی طراحی ، شما می توانید متن کامل خود را به سایت خود اضافه کنید تا بتوانید در صفحات خود به یک کنترل پنل دسترسی پیدا کنید. ویرایشگر HTML / CSS برای دسترسی به آن که ترجیح می تواند از روی کد منبع امکان پذیر باشد.
عمق پیمایشقالب های uCoz عمق استاندارد ناوبری را ارائه می دهیم ، می توانید آن را از بین ببرید و در اختیار شما قرار بگیریم..
ابزارک ها و برنامه هاشما می توانید با استفاده از برنامه های پیشنهادی در زمینه مشاوره و بهره برداری از آنها ، برنامه های خود را انتخاب کنید. عنوان از نمونه ها شامل آلبوم های عکس ، فهرست ثبت ها ، نظرسنجی ها ، انجمن های امنیتی ، راه حل های الکترونیکی و سایر موارد دیگر.
کسب درآمدuCoz شامل ابزارهای داخلی (uShop و غیره) برای تأمین اعتبار برای کسب مقام با کلیه الزامات فروشگاه اینترنتی الکترونیکی برای خرید و سفارش ادغام می باشد..
آمار ارائه دهندهیک پیشخوان آمار پنهان در وب سایت معرفی شده توسط uCoz ، صاحبان فروشگاه رابطش می دهد.
عکس ، فیلم و صوتیuCoz به عنوان یک وسیله رسانه ای متناسب با تجارت الکترونیک و همچنین ارائه شده با ارائه خدمات جدید. این یک وب سایت سازنده است که برای تجارت الکترونیک و ارائه سایت سایت برترین شده است. شما می توانید این یک بار را مشاهده کنید.
وبلاگ نویسیuCoz به شما اجازه می دهد تا بتوانید طراحان ماژولی را در قالب وبلاگ اضافه كنید و بدون نظارت بیشتر از اشتراك نظارت كنید. در صورت داشتن امکان دوست داشتن ، دوست داشتن اطلاعات ، در اختیار شما قرار دارد.
نقشه های GoogleuCoz به شما می توانید دسترسی داشته باشید تا بتوانید از طریق نقشه های Google و نقشه های دیگر را وارد کنید.
ویرایشگر HTMLدسترسی به دارایی های uCoz اضافه کردن و ویرایش کد HTML / CSS است.
فرم ها و مطالب.ماژول uCoz را برای فرم ها ، نظرسنجی ها و سایر عناصر رای گیری انتخاب کنید
فضای ارائه دهندهثبت نام در دسترس است که می توانید به اشتراک بگذارید 400 مگابایت در صورت تمایل به 5 گیگابایت تا 10 + گیگابایت در پنج برنامه خود را انتخاب کنید.
ابزار خبرنامهدر ارائه ای که هیچ ابلاغی برای شما وجود ندارد ، شما می توانید با طراحی و تنظیم سفارشی خود را از طریق کنترل پنل درج کنید تا نامه پستی را منتشر کنید..
خدمات انجمن.uCoz ماژول تالار گفتگو را برای طراحان وب سایت و یک فروم در انجمن uCoz برای سوالات و پیشنهادهای مشتری.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاین.تجارت الکترونیک ، uCoz ویژگیهای صاحب امتیاز جهانی فروشگاه اینترنتی صاحب فروشگاه به آن احتیاج امکان پذیر است. مشترکین این است که برای دستیابی به همه چیزهایی که می توانند در حد توان خود داشته باشند ، بتوانند قیمت آن را به دست آورند ، “فروشگاه” سرمایه گذاری کنند ، اما منطقی است. به نظر می توان ویجت های تجاری الکترونیکی را بیان کرد و با استفاده از Ecwid می توان یک فرصت را برای شما فراهم کرد.
ادغام دروازهخدمات معتبر دیدن بخش بزرگی از خدمات uCoz است.
SEO دوستانه.در ارائه این ویژگی می توانید به جستجوی موتور در تور سیستم بپردازید. آزمایش بیشتر مورد نیاز است.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)uCoz ورود به حساب کاربری و محافظت از رمز عبور را برای وب سایت خود در حد مجاز مشاهده کنید.
Google® AnalyticsuCoz با گوگل آنالیتیکس ادغام می نویسید ، اما یک طراح برای انجام این کار نیاز به وارد کردن کد امنیتی دارد. برای تماس با ما تماس بگیرید.
Securit ساز وب سایتuCoz ورود به سیستم ، داده ها ها و محافظت از منابع کاربر جامعه و داشتن خود را به شدت جدی می تواند
زبان زبانuCoz از 15 زبان مجاز می توان ، که از نظر این طراح می تواند به شما احتیاج داشته باشد
بهینه سازی موبایلبا استفاده از uCoz بهینه سازی موبایل را برای نمایش موفقیت آمیز ، پیمایش و خرید آسان در هر وسیله ای می توان به شما امکان پذیر کرد.
فناوری CDNهیچ بیانیه بین المللی توسط uCoz در مورد CDN مورد استفاده قرار نگرفته است ، اما برای 1 کاربر کاربر آشکار است که می توانید از بهترین و بهترین راه حل های پیشنهادی برخوردار شوید..

برنامه ها & قیمت گذاری

uCoz اطلاعاتی از قیمت پیشنهادی را در بین رقبای خود به خود ارائه دهید. شما می توانید برای داشتن یک سلامتی در حد یک عمر با استفاده از ویژگی های خاص خود را نشان دهید یا بین پنجمین برنامه ماهانه معقول را انتخاب کنید. یک جدول قیمت گذاری در عنوان و زیر منوی صفحه اصلی uCoz در اختیار است.

قیمت گذاری برنامه پیشنهادی است

لیست ویژگی های uCoz سخاوتمندانه و بسیار معتبر ، برای دیدن همه مزایا به جدول قیمت گذاری به صورت آنلاین.

 • آزاد.
 • حداقل. 2.99 دلار در هر ماه
 • پایه ای. 5.99 دلار در هر ماه
 • بهینه. 7.99 دلار در هر ماه
 • کمکی. 15.99 دلار در هر ماه
 • خرید. 9.99 دلار در هر ماه

uCoz قیمتهای بسیار رقابتی را با یک بار دیگر می توانید از نظرهای معتقدی در بازدید از اکثر برنامه های پیشنهادی برخوردار شوید. چندین مشاوره اضافی در بحث و امکان داشتن.

کیفیت زیر را در حد امکان ارزیابی در نظر داشته باشید:

 • آیا می توانید برنامه خود را مشاهده کنید؟? هر یک می توانید برای وب سایت واقعاً یک حساب کاربری رایگان داشته باشید.
 • می توانید مدت زمان لازم را داشته باشید و یا برای پیوستن به کارتهای اعتباری نیاز دارید? می توانم به طور رایگان شروع به کارآیی کرده و به نیاز وب سایت خود بخواهید که یک برنامه ریزی داشته باشید.
 • خدمات حق بیمه در کنترل با رقبا چقدر قدرتمند است? uCoz در پنجمین برنامه قیمت گذاری مقرون به مدت زمانی که می توان آن را به بهترین رقم می آورد ، می توانید به عنوان بهترین خدمات الکترونیکی با رده بالا به همراه یک لیست از ویژگی های بزرگ.
 • شما می توانید صفحات وب سایت حرفه ای را تنها با استفاده از طراحی رایگان طراحی کنید? بله ، این است که یک وب سایت حرفه ای است که کاملاً مجانی از آن برخوردار است و می تواند به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد. شما می توانید با نام خودتان درج شده باشید یا خیر.

شما می توانید به عنوان ماهانه / سالانه انجام می شود? برنامه هزینه ماهانه پیشنهاد می کنیم.

کمک مشتری

uCz منوی راهنما را از طریق سایت رابط انتخاب کنید یا برای سؤالات متداول ، تالار گفتگو در انجمن uCoz ، و یک فرم تماس با ارسال از طریق مجوز برای به وب سایت بازدید کنید. شماره تلفن های اینترنتی ، اما این معمولی برای این نوع سازندگان وب سایت است.

خدمات درمانی

uCoz یک سازنده وب سایت است که به شما امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از ویژگیهای پیشنهادی خود ، بتوانید از شما استفاده کنند و uCoz ارائه می کنند. این کار برای هر سطح توانایی انجام امکان پذیر است ، اما سفارشی سازی در اختیار شما قرار می دهد تا بتواند محدوده ساده ای را برای شما فراهم کند. راه اندازی این آسان است ، و نظر مشتری خوب است. یک وب سایت تجاری الکترونیکی رتبه بندی شده و برنامه ریزی شده شما را برای راه اندازی و انجام عملیاتی امکان پذیر می سازد.

سؤال رابط. رابط uCoz برای یک رابط ویرایش پانل کنترل ارزیابی است. من آن را ساده نمی نامم ، اما خیلی سخت هم هستم.

مجاز برای حضدیان / این پیشرفته. این زیبایی uCoz است. به نظر می توانیم هر دو موردی را پیدا کنیم که به یک وب سایت امکان پذیر باشد و بتواند طراحان باتجربه ای را که می توان از طریق کد سرویس سفارشی در اختیار شما قرار داد و قیمت گذاری شده است.

کنترل خود را بر روی وب سایت در همه زمان ها نظارت. طراحان / مشترکین کنترل کامل وب سایت خود را در یک ورود به سیستم در uCoz می توانید پیشنهاد دهید.

راهنما در ویرایشگر ارائه شده است. به نظر می توانید از طریق ویرایشگر و میزبان امکانهای دیگری برای نصب و پیشرفت از جمله منوی راهنما هم بتوانید.

uCoz یک وب سایت سازنده رقابتی است که می توانید نظر خود را به راحتی ارائه دهید و بتوانید با شما تماس بگیریم و بتوانیم در سایت خود قرار بگیریم…

نتیجه

uCoz در رده کلاس سازندگان وب سایت دیدگاه ، به کیفیت برای مشاغل مشترک و صاحبان فروشگاه. uCoz از 15 زبان و پنج برنامه قیمت گذاری شده توسط مجله ارائه شده برای ارزیابی سطح مقدماتی. یک وب سایت مجاز برای شروع یا بلند مدت ارائه شده است.

این پلتفرم برای دسترسی به کارمندان جدید و پیشرفته جذاب ، امکان پذیر است با استفاده از قالب و رایگان را در اختیار شما قرار دهد. اگر نمی دانید که می توانید از دیدن کارفرما برخوردار شوید ، عالی است. در بحث چاپ خوب uCoz است:

uCoz یک سازنده وب سایت قدرتمند و همه کاره در کلاس خود است. این در هر نوع و نوع مقیاس سایتی که می تواند هر نوع درخواستی را برای شما فراهم می کند امکان پذیر است. این ویژگی ها ، مجموعه ای از ویژگی های بزرگ و قیمت گذاری پیشنهادی عادلانه را برای استفاده از شما در اختیار شما مجوز می دهد.

با داشتن امکاناتی برای این سازنده وب سایت شما امکان پذیر است ، اما می توانید با توجه به ویژگی های خاص و در اختیار شما قرار دهند. به نظر شما می توانید uCoz یک گزینه عالی برای یک طراح طراحی کنید و بتوانید از این امکان برخوردار شوید که می توانید از این طریق دیدن کنید تا بتوانید با مراجعه به آنها بتوانید مطابقت داشته باشید و به وب سایت شما احتیاج داشته باشید؟.

سطح

uCoz

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map