Spark Pay Review 2016


Іскрова оплата

Відвідайте веб-сайт

9.3


Оцінка AWA

Іскрова оплата

Spark Pay почався як додаток для обробки платежів від Capital One, але незабаром розширився придбанням AmeriCommerce та створенням власної платформи електронної комерції. Це унікальний продукт, оскільки його підтримує один з найбільших банків Америки, проте він має дизайнерську креативність та бачення підприємців.

Плюси

 • Необмежені параметри продукту
 • Легкий редактор тем
 • Безкоштовний Facebook-магазин
 • Безкоштовні шаблони

Мінуси

 • Обмежена підтримка міжнародних варіантів оплати
 • Ні 24/7 Підтримка телефону
 • Дорогі плати за залишки

Огляд

 • Веб-сайт: www.sparkpay.com
 • Штаб-квартира: Маклін, штат Вірджинія
 • Рік заснування: 2005 рік
 • Категорії: Хмарне програмне забезпечення для електронної комерції
 • Послуги: Торгові послуги
 • Безкоштовний період випробовування: 14 днів

На відміну від інших платформ, які почали бути маленькими стартапами до того, як стати основними гравцями галузі, Spark Pay розпочався з підтримки глобального банку. Це пов’язано з його перевагами та недоліками. Як ви могли очікувати, вся платформа більш орієнтована на обробку платежів та ведення фінансового кінця вашого бізнесу. Хоча він все ще надає всі функції, які вам знадобляться для запуску та ведення інтернет-бізнесу, деякі з них є вторинними. Вони займають заднє місце до частини програми обробки платежів.

Іскрова оплата ідеально підходить для тих, хто більше є критерієм кількості. Якщо ви хочете відкрити кілька магазинів і уникати комісійних платежів, тоді Spark Pay пропонує зручний варіант. Це, як сказано, є універсальним для використання будь-яким. Незалежно від того, чи є ви досвідченим власником бізнесу чи молодим підприємцем, Spark Pay може допомогти вам здійснити свої ідеї та здійснити продаж.

Стандартні функції

 • Можливість керувати кількома магазинами та сайтами з однієї інформаційної панелі адміністратора
 • Редактор WYSIWYG
 • Автоматичне резервне копіювання даних
 • Безкоштовний спільний сертифікат SSL
 • Веб-хостинг

Обмеження

Майте на увазі, що Spark Pay має обмеження, коли мова йде про пропускну здатність і зберігання. Чим більше ваша зарплата в місяць, тим більше продуктів ви зможете додати. Тільки найдорожчі плани пропонують необмежену кількість варіантів. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до API, вам доведеться сплачувати плату за налаштування 299 доларів США та щомісячну плату в розмірі 39 доларів.

Масштабованість

У міру зростання вашого бізнесу Spark Pay адаптується відповідно. Під час першого налаштування свого веб-сайту ви можете не використовувати всі дзвіночки. Це функції, які ви можете додавати під час переходу. Крім того, ви завжди можете оновити план цін за потребою.

Політика щодо скасування

За допомогою Spark Pay ви можете скасувати будь-який час без будь-яких штрафних санкцій. Хоча вони не пропонують гарантії повернення грошей, ви можете скористатися 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб випробувати платформу, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Репутація

У чомусь присяжне все ще вибуває. Spark Pay не дала великої реклами. Вони підтримують понад 5000 магазинів, але компанія ще не зробила хвиль у цій галузі. Навіть відгуки клієнтів мізерні. Загалом, відгуки були позитивними, і Spark Pay вдалося виграти кілька нагород.

Нагороди та грамоти

Премія CODiE за 2010 рік входить до списку найкращих компаній Inc. у 5000 році

Ключові особливості

 • Часткові замовлення та розщеплення
 • Спеціальне доменне ім’я
 • Повний доступ до HTML та CSS
 • Кілька вітрин
 • Правило робочого процесу
 • Інструменти доставки
 • Відвантаження доставки
 • Попередньо створені шаблони електронної пошти
 • Повідомлення про запаси
 • Підписка & Повторювані продукти
 • Інтеграція бухгалтерського обліку
 • Автоматизація електронної пошти

Вердикт галузевих експертів щодо Spark Pay

Платформа електронної комерції Почнемо з негативів. Перш за все, Spark Pay є дуже доброзичливим для американських підприємств, але у вас можуть виникнути проблеми при спробі завершити міжнародні транзакції. Якщо ви хочете отримати глобальне охоплення, можливо, ви захочете шукати інший варіант, який допоможе вам уникнути будь-якої гикавки. Також користувачі повинні знати про плату за надмірне обслуговування. Хоча це досить поширена практика серед програм електронної комерції, це може спричинити несподівані витрати щомісяця. Втім, Spark Pay є улюбленим серед експертів. Якщо ви прочитаєте рецензії, то помітите, що багато критиків оцінюють програму як недооцінену недоїмку. Правда полягає в тому, що програма просто не отримує багато маркетингу, але її дуже рекомендують найкращі фахівці галузі..

Схоже, всі згодні з тим, що Spark Pay пропонує надійний інструмент для побудови та управління магазином, який не дасть вам відчути, що вам доведеться йти на компроміс. Насправді багато критиків стверджують, що секції адміністратора Spark Pay є більш інтуїтивно зрозумілими та кращими, ніж будь-які конкуренти. Маючи стільки критичних визнань, ви можете впевнено обирати «Іскрову плату», знаючи, що ви отримуєте чудовий продукт.

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • https://www.sparkpay.com/sellonline/features
 • http://venturebeat.com/2014/10/31/capital-one-buys-ecommerce-site-builder-tool-americommerce/
 • 20 квітня 2016 року

Позитивні відгуки споживачів та відгуки про Spark Pay

Знову-таки, там не так багато інформації про останню еволюцію цієї програми, але ви можете зрозуміти, що споживачеві подобається у програмі та куди рухається Spark Pay. Однією з особливостей технології Spark Pay є можливість керувати кількома вітринами. Це рідкість у програмному забезпеченні електронної комерції.

Споживачі також оцінюють надійність програмного забезпечення. Spark Pay регулярно розгортає оновлення, які інтегруються без перешкод. Протягом багатьох років було мало повідомлень про простої. Користувачі можуть очікувати послідовної та надійної програми, яка продовжує розвиватися з ринком.

Інша велика перевага вибору Spark Pay полягає в тому, що у вас є підтримка великого банку. Якщо безпека є основним пріоритетом, ви просто не можете помилитися з Spark Pay. Ваші клієнти будуть впевнені, що їх інформація захищена.

Негативні відгуки споживачів та скарги на Spark Pay

AmeriCommerce придбали Capital One восени 2014 року і перетворився на Spark Pay. До цього переходу AmeriCommerce користувався відносним успіхом і часто йому аплодували експерти. Однак клієнти мали більше сказати про можливість вдосконалення. Початкова версія Spark Pay вийшла з ладу, коли справа стосувалася розробки функцій, шаблонів та безпеки. Після викупу великим банком функції безпеки значно покращилися, але можливості дизайну все ще відстають. Це просто не було основним напрямком для AmeriCommerce, і воно ще не стало головним пріоритетом для Spark Pay.

AmeriCommerce також отримала досить похмурі оцінки, коли стосувалася обслуговування клієнтів. Охарактеризувати клієнтів як незадоволених командою підтримки – заниження. Переглядаючи огляди в Інтернеті, ще не встановлено, чи може Spark Pay перетворити цю ситуацію.

 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-americommerce-ecommerce-review
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/americommerce-review/
 • http://andrewbleakley.com/americommerce-review/
 • http://www.cpcstrategy.com/blog/2014/03/americommerce-review/

Дизайн & Настроювання

Дизайн може бути не найбільшою силою Spark Pay, але ви можете легко створити повністю функціональний веб-сайт. Теми менше про спалах і більше про те, щоб виконати роботу. В даний час є 51 безкоштовні теми на вибір. Вони, як правило, більше нагадують блог, ніж веб-сайт, але ви можете легко налаштувати кожну тему.

Преміум теми

Якщо ви хочете почати з більш елегантної на вигляд теми, подумайте про придбання преміального варіанту. Більшість варіантів відносно недорогі і коштують близько 95 доларів.

Інтерфейс дизайну

Хоча теми, можливо, не найкращі, дизайн інтерфейс, безумовно, вражає. Живий перегляд дозволяє бачити зміни в режимі реального часу. Ви також можете скористатися редактором перетягування для легких змін. Віддаєте перевагу зміни коду самостійно? Отримуйте доступ до HTML та CSS для редагування конкретних програм. Якщо ви новачок, ви можете легко експериментувати з варіантами дизайну і швидко вивчити програму.

Навігація по веб-сайту, додавання продуктів та фільтрація пошуку не можуть бути простішими. Якщо ви можете керувати бізнес-сторінкою у Facebook, то ви можете швидко знайти свій шлях навколо інформаційної панелі Spark Pay.

Мобільний дизайн

Усі теми чуйні та готові до перегляду на мобільних пристроях. Ваші клієнти можуть робити покупки з будь-якого місця та все ще насолоджуватися привабливою вітриною. Ви також можете бачити частину адміністратора свого веб-сайту на будь-якому планшетному ПК або мобільному пристрої. Це дозволяє легко керувати магазином у дорозі.

Управління контентом

Різноманітні засоби редагування дозволяють легко додавати вміст. Запустіть блог компанії, оновіть сторінки та внесіть зміни лише декількома клацаннями миші.

Соціальні засоби комунікації

Усі облікові записи Spark Pay мають додаток Facebook. Ви можете твітувати продукти та насолоджуватися повною інтеграцією у соціальні мережі. Це відмінний спосіб підключитися та взаємодіяти з клієнтами

Дизайнерські послуги

Якщо ви хочете допомогти налаштувати існуючу тему, ви можете скористатися послугою налаштування теми Spark Pay. Основний план починається від 750 доларів, а ціни виходять за $ 2999. Також доступні повні послуги з дизайну сайтів. Попрацюйте з веб-дизайнером, щоб створити чуйний дизайн з нуля за $ 4999. Найширший дизайн-пакет коштує 8 999 доларів.

Особливості & Інструменти

Особливість
Огляд
Налаштування Інтернет-магазинуПочаток роботи простий. Після реєстрації вам надійдуть два посилання. Один відведе вас на інформаційну панель облікового запису. Інший спрямовує вас до вітрини магазину. Використовуйте майстра налаштування для покрокового керівництва, щоб створити привабливий магазин. Ви також можете переглянути корисні відео уроки для отримання порад щодо налаштування
Пропускна здатність і зберіганняІснують кришки як на пропускну здатність, так і на зберігання. Сума варіюється в залежності від кожного пакета. Стартовий пакет “Сталь” постачається зі 100 продуктами, 2 ГБ пропускної здатності та 250 МБ пам’яті за $ 24,95 на місяць. З вас буде стягнуто плату за надмірний розмір за перевищення меж вашого плану. Однак збори чітко не рекламовані. Обов’язково поговоріть з представником і уточніть це питання, перш ніж доопрацювати свій план
Додатки та додатки для кошика для кошикаЄ кілька безкоштовних додатків, які можна інтегрувати у кошик для покупок. В іншому випадку доведеться сплачувати одноразову або щомісячну плату. Деякі популярні додатки, які доступні, включають Quickbooks, Wufoo, MailChimp та Avalara
Управління замовленнямиЗручні параметри пошуку та фільтрування дозволяють швидко знаходити та керувати замовленнями. Ви навіть можете переглядати та обробляти замовлення на мобільних пристроях. Клієнти також оцінять автоматичні оновлення електронної пошти, які надають інформацію про статуси замовлень
Управління запасамиІнтерфейс адміністратора простий у навігації, і ви можете налаштувати автоматичні сповіщення. Клієнти можуть навіть вибрати сповіщення, коли товари знову є на складі
Відстеження відвантаженняЗавдяки Spark Pay ви можете використовувати більше одного складу для доставки продуктів. Автоматичні електронні листи повідомлятимуть клієнтів про розміщення, відправлення та виконання замовлень
Особливості CRMЦе ще одна сфера, де не вистачає Spark Pay. Клієнти можуть подавати квитки, і ви можете відстежувати проблеми, але інструменти CRM мінімальні в кращому випадку. Очевидно, що мало зусиль, щоб допомогти вам забезпечити найкраще обслуговування клієнтів. Ви можете розглянути можливість встановлення додатка для розширення своїх можливостей у цій галузі
Шаблони та темиВиберіть один із 51 безкоштовних тем або заплатіть близько 100 доларів за преміальну тему. Також доступні послуги дизайну на замовлення. Загалом вибір тем є досить простим. Якщо ви готові приділити деякий час налаштуванню свого веб-сайту, ви можете підняти їх
Інтеграції та доповненняSpark Pay сумісний з деякими з найпопулярніших програм управління бізнесом та контентом на ринку. Ви можете легко додавати функції на свій веб-сайт
Мобільна електронна комерціяУсі доступні теми мобільні та повністю чуйні. Ви навіть зможете керувати своїм магазином зі свого телефону чи планшета. Однак якщо ви обрали послуги на замовлення дизайну, ви заплатите приблизно на 1000 доларів більше, щоб мати чуйний інтернет-магазин
Веб хостингSpark Pay використовує Rackspace для допомоги хост-сайтам. Разом ці програми працюють над тим, щоб надати вам повністю розміщений сайт, який захистить ваші дані
App StoreУ магазині додатків Spark Pay повно варіантів, які можна легко інтегрувати у ваш магазин. Вибирайте серед провідних галузевих програм і обов’язково перевіряйте безкоштовні варіанти.
Ведення блогівВи не тільки можете запустити блог компанії, але також можете запустити стільки блогів, скільки вам потрібно
SEO та маркетингНасолоджуйтесь усіма стандартними маркетинговими інструментами, яких ви очікували від конкурентної платформи кошиків. Створюйте метатеги та описи, автоматично генеруйте URL-адреси та швидко впроваджуйте переадресації сторінки
БюлетеніЯкщо мова йде про автоматичне надсилання електронних листів та інформаційних бюлетенів, Spark Pay пропонує широкий перелік варіантів. Незалежно від того, чи хочете ви надсилати інвентар, чи замовляти оновлення чи рекламувати нові товари, зв’язуватися з клієнтами легко. Ви навіть можете інтегрувати сторонні програми, такі як постійний контакт або шимпанзе поштою
Особливості безпекиЯк ви могли очікувати від платформи, яку повернув Capital One, безпека знаходиться у вищій формі із Spark Pay. Платформа пропонує вражаючі брандмауери, 128-бітове шифрування SSL та потужні хостинг-сервери
Сертифікація PCISpark Pay сертифікований PCI
Створення контентуСтворюйте стільки блогів, скільки вам потрібно, і переглядайте правки в режимі реального часу
Подарункові сертифікатиSpark Pay дозволяє продавати подарункові сертифікати, пропонувати купонні коди та створювати спеціальні знижки
Варіанти оплатиSpark Pay підтримує понад 50 платіжних шлюзів. Ви навіть можете записатись на послуги Spark Pay Merchant Services і зв’язати всі свої послуги в одній компанії
Податкові та транспортні калькуляториПодаток та доставка будуть автоматично розраховані залежно від місця розташування
ЗвітиНасолоджуйтесь різноманітними потужними та проникливими інструментами звітності. Spark Pay включає в себе всебічну інформаційну панель звітності. Ви можете переглянути номери продажів, відстежувати найвищі продукти та досліджувати конкретні дані про трафік
Статистика сайтуGoogle Analytics – це простий спосіб контролювати ефективність сайту та створювати графіки порівняння. Однак ви можете також інтегрувати інші програми, якщо хочете переглянути більш цільову інформацію. Від вас залежить лише кількість даних, які ви хочете зібрати. Spark Pay підтримуватиме ваші вподобання

Плани & Ціноутворення

Що стосується ціни та доступності, Spark Pay відповідає всім конкурентам. Їх основний рівень початкового рівня становить 24,95 доларів на місяць і забезпечує достатню кількість пам’яті та трафіку для започаткування бізнесу. Якщо ви хочете спробувати перед покупкою, підпишіться на безкоштовну пробну версію. Вам потрібно буде надати деяку інформацію, але не потрібна кредитна картка.

У вас буде 14 вільних днів, щоб вивчити платформу та вирішити, чи підходить вона саме вам.

За даними Spark Pay, їх найпопулярнішим пакетом є план «Срібло» за 99 доларів на місяць. Це включає:

 • 5000 продуктів
 • 15 БГ трафіку
 • 1 Гб пам’яті
 • Безкоштовний спільний SSL
 • Без комісій за трансакцію.

З іншими платформами кошиків для покупок, ви також отримуєте більший доступ до функцій високого рівня під час оновлення пакетів цін. Це не так з Spark Pay. Вам сподобаються всі ті ж функції, незалежно від того, який пакет ви купуєте. Справжнім вирішальним фактором є розмір вашого бізнесу та обсяг, який ви будете обробляти щомісяця. Якщо ви переросте один пакет, ви можете легко оновити його в будь-який час. Програма цілком масштабована.

Приховані збори

Здебільшого, Spark Pay досить передовий щодо їх ціноутворення. Ви повинні знати, що чекати на щомісячний рахунок. Єдина сіра зона – це плата за надбавку. Не зрозуміло, яку суму з вас буде стягнуто, якщо ви перейдете обмеження на накопичувач або пропускну здатність. Добре зателефонувати та уточнити це, щоб уникнути несподіванок. Мабуть, це оборотна ставка, тому не бійтеся висувати деякі вимоги і дивитися, що вони говорять.

Підтримка клієнтів

На жаль, про службу підтримки клієнтів Spark Pay не так багато світиться. Якщо вам потрібна допомога, є кілька способів зв’язатися:

 • Жива підтримка клієнтів (9:00 – 17:00 CT)
 • Телефон
 • База знань
 • Центр знань, який потребує входу
 • Електронна пошта
 • Портал підтримки, де можна подати квитки

Проблема полягає не в тому, що існує не так багато способів звернутися до служби підтримки. Проблема полягає в тому, що час відповіді занадто довгий, і отримана інформація може виявитися не такою корисною. У більшості компаній чат наживо – це, мабуть, найкращий спосіб отримати швидкі відповіді. Хоча Spark Pay забезпечує лише обмежене вікно. Це ускладнює клієнтів у різних часових поясах, особливо міжнародних.

Цілком зрозуміло, що підтримка клієнтів не є їх основним пріоритетом. Розраховуйте вирішити багато проблем самостійно. Існує безліч навчальних посібників, статей та центрів знань для консультацій, але говорити з кваліфікованим експертом може бути набагато складніше.

Простота використання

Хоча ви можете очікувати, що платформа, приєднана до великого банку, матиме деякі реальні прогалини, коли справа стосується простоти використання, Spark Pay є напрочуд зручною для користувачів. Початок налаштування простий. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути пару посилань, які надійдуть у вашу поштову скриньку та дотримуйтесь майстра налаштування. Для новачків це відмінний спосіб познайомитися з організацією платформи та отримати деяку допомогу, піднімаючись із землі.

Інформаційна панель адміністратора також добре займає місце, коли мова йде про простоту використання. Пам’ятайте, що Spark Pay спочатку був веб-сайтом електронної комерції, розробленим підприємцями та розробниками. Приладова панель відображає цю чутливість і надзвичайно проста у використанні. Це дозволяє уникнути занадто захаращеності і дозволяє зонуватись на часто використовуваних інструментах.

Крім доступу до коду та редактора WYSIWYG, Spark Pay також надає функцію редагування в реальному часі. Ви можете внести зміни безпосередньо на свою вітрину і переглянути їх у режимі реального часу. Дизайн та редагування не набагато простіші.

Поєднання простого дизайну та безлічі функцій робить Spark Pay ідеальною як для новачків, так і для експертів. Насолоджуйтесь повним контролем свого веб-сайту та вибирайте, як саме ви будете редагувати зміни. Вони просто пропонують найкращий досвід користувача на ринку.

Висновок

Якщо ви боїтеся взяти на себе елементи дизайну своєї вітрини, але не хочете витратити гроші на професійного дизайнера, то Spark Pay – відмінний вибір. Хоча вільні шаблони мають тенденцію до базових макетів, це може бути саме те, що вам потрібно, щоб намочити ноги і підвищити рівень комфорту.

Навіть початківці можуть створити привабливий магазин, який допоможе розпочати продаж продуктів та отримувати прибуток. Ціна правильна. Особливості все є. Просто нехай ваші очікування будуть низькими, коли мова йде про обслуговування клієнтів, і ви не розчаруєтесь.

Порівняйте

Іскрова оплата

93

Шопіруйте

96

BigCommerce

95

Волюзія

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map