Recenzie webových stránokBuilder.com 2016


WebsiteBuilder.com

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

WebsiteBuilder.com

WebsiteBuilder.com ponúka množstvo nástrojov na vytváranie webových stránok, ako aj marketingovú pomoc a elektronický obchod. Veľa šablón si môžete vybrať, aby ste prispôsobili svoje stránky, a všetko je zostavené jednoduchým spôsobom drag and drop, aby bolo pre každého veľmi ľahké vytvoriť pekne vyzerajúcu webovú stránku. Prečítajte si našu webovú stránku WebsiteBuilder.com nižšie.

Prehľad

S WebsiteBuilder.com môžete navrhnúť a vytvoriť webovú stránku vo večerných hodinách bez potreby peňazí a kreditných kariet, pokiaľ budete používať subdoménu. Pre začiatočníkov je jednoduché použitie výberu šablóny a užitočnou funkciou drag and drop na pridanie obsahu a jeho vzhľad tak, ako chcete..

Pre koho je WebsiteBuilder.com odporúčané?

Táto platforma a jej ľahké navigačné a dizajnové nástroje sú ideálne pre ľudí, ktorí predtým nikdy nevytvorili webovú stránku. Je to celkom idiotský dôkaz a nebude vám trvať dlho, kým si s tým začnete pracovať.

Zamerané oblasti / špeciality?

WebsiteBuilder.com ponúka veľmi užitočnú sadu nástrojov na meranie, ktoré vám pomôžu pri vytváraní vašich stránok. Aj keď nie sú jedinečné pre túto platformu, sú komplexnejšie ako iné, ktoré sme videli. Horná časť editora webových stránok ponúka stĺpce, pravítka a prichytáva sa k mriežke, čím je omnoho ľahšie zarovnanie prvkov a vizuálna príťažlivosť vašich stránok. Tieto nástroje sa dajú ľahko používať a umožňujú vám zostaviť web, ktorý je náročný a zároveň krásny.

Technické špecifikácie / obmedzenia

Okrem už spomenutých a úplne užívateľsky prívetivých funkcií drag and drop, web WebsiteBuilder.com ponúka 21 rôznych kategórií šablón, z ktorých si môžete vybrať, a veľa vopred načítaných a vysokokvalitných fotografií pre vaše použitie. Prvky, ako sú tlačidlá a ikony, sú k dispozícii na pokles kdekoľvek na vašom webe a kliknutím na ľubovoľný objekt vám umožňujú zmeniť jeho vzhľad rôznymi spôsobmi..

Jedným z významných obmedzení, ktoré sme našli, je nedostatok schopnosti nahrávať veľa fotografií naraz; manuálne kliknutie na upload a ich vykonávanie naraz je únavné a časovo náročné. Pre obchod s elektronickým obchodom alebo realitný agent s množstvom domácich obrázkov, ktoré by sa mohli pridať, by to mohla byť skutočná bolesť. Dúfajme, že inovácia v tejto oblasti webu bude čoskoro k dispozícii. Ďalším nepríjemným nepokojom je nedostatok funkcie automatického ukladania, takže nezabudnite kliknúť na tlačidlo Uložiť pri každej úprave!

škálovateľnosť

Škálovateľnosť je dôležitým bodom pri práci s tvorcom webových stránok. Hoci vaše súčasné podnikanie môže byť veľkým množstvom piatich stránok, môžete si všimnúť, že ste vyrastali alebo rástli rôznymi smermi s potrebou vytvoriť ďalšie stránky. WebsiteBuilder.com obmedzuje počet stránok, ktoré môžete mať v bezplatnej verzii, ale prémiové verzie sú nekonečne škálovateľné pre všetky úžasné budúce rasty.!

Garancia vrátenia peňazí

Ak ste ako ja, radi by ste videli, ako veci fungujú skôr, ako sa ich zaviažete použiť. Aj keď oceňujem bezplatnú platformu tohto nástroja na tvorbu stránok, chcel by som sa tiež pozrieť na platenú verziu skôr, ako som sa rozhodol, že je to pre môj účel ten správny nástroj. Bol som preto veľmi prekvapený, keď som zistil, že stránka ponúka záruku vrátenia peňazí na svoje prémiové plány a akékoľvek ďalšie produkty alebo služby so 14-dňovou zárukou, s týmito výnimkami: registrácia domény, podpora priority, ochrana súkromia domény, elektronický obchod, e-mailové adresy alebo SEO Ebook.

Aká je ich povesť?

Doména je aktívna od roku 1996, hoci sa zdá, že v priebehu týchto rokov niekedy zmenila ruky. Má Alexa poradie pod 40 000, SEO doménové oprávnenie 42, a Google Pagerank 2. Urobil som vyhľadávanie recenzií online a prišiel s trochu zmiešanou taškou, s väčšinou recenzií na úplne opačných koncoch spektra a veľmi málo vlažnej.

ocenenie

V článkoch na stránkach SiteBuilderAwards.com sme našli viackrát zoznam WebBuilderAwards.com: Najlepšie tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod, najjednoduchší tvorcovia webových stránok, najlepší tvorcovia webových stránok pre mobilné zariadenia, najlepší tvorcovia blogov, najvýhodnejší stavitelia webových stránok a najlepší tvorcovia webových stránok pre SEO.

Prečo zvoliť Nástroj na tvorbu webových stránok?

Jednoduché použitie, nekonečné prispôsobenie, ostré a čerstvé šablóny.

Kľúčové vlastnosti

 • Tisíce šablón
 • Vlastné domény
 • Optimalizované pre mobil
 • Priateľský pre vyhľadávače
 • Knižnica obrázkov zadarmo
 • Sociálna integrácia
 • Editor drag-and-drop
 • Doménové meno zadarmo
 • Integrácia elektronického obchodu
 • Zadarmo SEO nástroje
 • Bezplatný obchodný e-mail
 • Nastavenie stránky blogu

Verdikt expertov z odvetvia na webe Websitebuilder.com

Tvorca webových stránokThe Experti mali podobné veci na tému Tvorca webových stránok. Aj keď je skutočné užívateľské rozhranie veľmi príjemné, predajné a cenové praktiky spoločnosti sú otázne. V skutočnosti tá istá spoločnosť predáva rovnaký produkt (za rôzne ceny) pod niekoľkými rôznymi názvami domén. Je však ťažké zraziť nástroje, ktoré web ponúka, vrátane:

 • Zadarmo a ľahké nastavenie
 • Užívateľsky prívetivý dashboard, ktorý sa rýchlo a ľahko naučí
 • Široký výber vysoko kvalitných šablón
 • Nástroje na návrh mriežky, ktoré pomáhajú meniť veľkosť obrázkov a zapínajú rôzne prvky na miesto

Expertné hodnotenia sa napokon veľmi líšia v závislosti od toho, do akej miery kritici vzali do úvahy sťažnosti týkajúce sa fakturácie a služieb zákazníkom. Tí, ktorí sa viac zamerali na aktuálny výkon programu, boli vhodnejší na to, aby ocenili Tvorcu webových stránok 3,5 až 4 hviezdičkami z piatich.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe Websitebuilder.com

Okrem akýchkoľvek tienistých obchodných praktík ponúka Nástroj na tvorbu webových stránok nástroje, ktoré budete potrebovať na vytvorenie dobre vyzerajúcej webovej stránky. V skutočnosti si užívatelia užívajú užívateľské rozhranie a dokonca ho opisujú ako „zábavné“ na hranie s učením. Nástroje, ako sú prvky hlavnej stránky a panel dizajnu, uľahčujú replikáciu návrhov stránok na celom webe a podľa potreby prispôsobujú podrobnosti, ako sú štýly písma..

Používatelia, ktorí hľadali nejaké sofistikovanejšie nástroje nad rámec jednoduchého jednoročného webu, boli tiež spokojní s funkciami blogovania a možnosťami elektronického obchodu. Medzi atraktívnymi šablónami a užívateľsky prívetivým nástrojom na tvorbu webových stránok existuje niekoľko zaujímavých predajných miest, pokiaľ ide o používanie nástroja na tvorbu webových stránok. Len sa uistite, že viete, čo vám bude účtované.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webových stránkach Websitebuilder.com

Zdá sa, že Nástroj na tvorbu webových stránok je ďalší slušný program, ktorý nemusí mať najlepšie postupy stanovovania cien a predaja. Existujú spoločnosti, ktoré priťahujú zákazníkov, pretože majú vynikajúci produkt. Možno budú musieť urobiť nejakú prácu, aby dostali svoje meno vonku, ale miera zrušenia je nízka a rast je dobrý.

Potom je tu ďalší druh spoločnosti. Ponúknu funkčný produkt a nájdu najrôznejšie spôsoby, ako vás vytrhnúť a zaistiť vám v zmluvách. Na základe recenzií od používateľov to vyzerá, že Webový tvorca je druhým typom spoločnosti. Namiesto toho, aby sa kvalita a služby zákazníkom stali ich primárnymi cieľmi, snažia sa udržať zákazníkov pomocou iných praktík, ktoré sa môžu javiť ako príliš agresívne a nie nevyhnutne transparentné..

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

dizajn & prispôsobenie

Toto je oblasť, v ktorej skutočne svieti web WebsiteBuilder.com. Dizajn je jednoduchý a zdanlivo nekonečný so všetkými šablónami a možnosťami štýlov, ktoré máte k dispozícii.

vlastnosťPrehľad
šablónyAko už bolo uvedené, web WebsiteBuilder.com prichádza s tisíckami šablón webových stránok v 21 rôznych kategóriách. Nájdenie jednoduchého a náročného riešenia; je toho veľa na výber, môže byť ťažké zúžiť ju a vybrať iba jednu. Ďalej si môžete vybrať zo všetkých týchto šablón aj na bezplatnom pláne pri testovaní vecí.

Kategória usporiada šablóny a môžete ich tiež vyhľadávať. Okrem toho môžete umiestniť kurzor myši nad každú z nich a získať úplnú ukážku toho, ako vyzerajú, než sa rozhodnete, ktorú chcete použiť.

RozhranieĎalším plusom pre web WebsiteBuilder.com je používateľské rozhranie rovnako jednoduché ako ktorýkoľvek tvorca stránok, ktorý sme videli, a oveľa jednoduchšie ako mnoho iných. Všetko je rozmiestnené ľahko a dokonca aj najmenší technicky zdatný človek, ktorého poznáte, môže s ním vytvoriť webovú stránku.
Prispôsobenie štýlu stránkyJe to hračka na prispôsobenie stránok na webe WebsiteBuilder.com. Editor webových stránok obsahuje dva panely nástrojov, jeden na vrchu a jeden na ľavej strane. Vľavo kliknite na ikonu štetca označenú „Dizajn“ a otvorí sa ponuka farieb, písiem, štýlov textu a pozadia. Od tejto chvíle máte ešte viac šancí na to, aby bol jedinečný odovzdaním obrázkov na pozadí, zmenou krytia alebo prekrývaním prvkov.
Navigácia na webeJe to veľmi intuitívne a navigácia je rýchla a ľahká. Stačí kliknúť na to, čo musíte urobiť alebo nájsť, a okamžite sú informácie na dosah ruky.
Obsahový managementPridávanie a zmena obsahu je tiež jednoduchá úloha na webe WebsiteBuilder.com. Chcete pridať novú stránku? Stačí kliknúť na veľké znamienko plus v hornej časti a potom na Stránky a web dokonca obsahuje preddefinované šablóny pre väčšinu bežných typov stránok, takže nemusíte začať od nuly. Je rovnako ľahké pridať sekcie na každú stránku.
Fotografie a galérieRovnako ako základný obsah sa dá galéria pridať kliknutím na znamienko Plus v ľavom hornom stĺpci, výberom položky Galérie a výberom toho, ako má vaša galéria vyzerať. Budete tiež vyzvaní na zadanie alt-značiek pre správne SEO.
Tvorba mobilných stránokVšetky stránky WebsiteBuilder.com reagujú úplne na mobilný telefón, čo znamená, že budú automaticky vyzerať skvele na akomkoľvek zariadení. Ešte lepšie je, že s plánmi môžete kliknúť na ikonu mobilného telefónu v ľavom hornom rohu editora stránok a presne vidieť, ako bude váš web vyzerať na osobných zariadeniach..
Integrácia sociálneho zdieľaniaStránka ponúka vynikajúcu integráciu do zdieľania prostredníctvom jednoduchého widgetu, ktorý môžete umiestniť priamo na svoje miesto, kdekoľvek chcete. Tento widget obsahuje odkazy na Facebook, Twitter, Linkedin a Google+. Nedokázali sme nájsť spôsob, ako pridať ďalšie weby sociálnych médií do bezplatného plánu, hoci by to mohlo byť k dispozícii pre prémiový plán.
Dizajnové službyAk nemáte pocit, že môžete dať webovú stránku spolu s WebsiteBuilder.com, ponúkajú tiež kompletnú pomoc s návrhom. Osobnú webovú stránku s tromi stranami môžete vytvoriť za cenu 359 dolárov, päťstranový profesionálny web vás vráti späť 499 dolárov a najširšou ponukou je balík pre malé podniky, ktorý integruje elektronický obchod..

Vlastnosti & náradie

WebsiteBuilder.com obsahuje mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu rýchlo sa pripojiť online. Poďme sa na každú z nich krátko pozrieť.

vlastnosťPrehľad
NastaviťNemôže byť jednoduchšie. Prejdite na web a kliknite na Vytvoriť nový web v ľavom hornom rohu.
Vzhľad stránkyVyberte si šablónu z viac ako 10 000 alebo začnite úplne od začiatku. (Ale budete chcieť použiť jednu z ich šablón, verte mi, sú skvelé!) Odtiaľ vylepšujte svoje farby, písma, pozadie atď. Podľa svojich preferencií.
Vlastný názov doményĽahko peasy a môžete si vybrať jeden priamo na webe. Ak už nejaký máte, stránka vám povie, ako ho rýchlo preniesť.
Hĺbka navigácie:Nevideli sme spôsob, ako pridať podstránky alebo podstránky na weby postavené na webe WebsiteBuilder.com. Toto môže byť obmedzením pre veľké webové stránky, ktoré by chceli zoskupiť stránky tak, aby sa lepšie usporiadali.
Widgety a aplikácieK dispozícii je veľa widgetov, pomocou ktorých si môžete pridať Mapy Google na svoje stránky, SoundCloud Player, tlačidlá sledovania a zdieľania sociálnych médií, vkladať widgety.
speňaženieElektronický obchod je k dispozícii na platených stránkach, takže môžete rýchlo predávať svoje produkty a služby. Môžete si tiež nárokovať bezplatné reklamné kredity pre Google, Bing, Facebook a Amazon, ako aj Google Adsense.
Štatistika návštevníkovGoogle Analytics sa rýchlo pridáva do sledovania štatistík.
Foto, video a zvukNa stránku je možné pridať fotografie a galérie. K dispozícii je rozsiahla knižnica obrázkov. Môžete tiež pridať videá a video galérie. Zvuk je implementovaný prostredníctvom prehrávača SoundCloud.
blogovanieNa svoj web môžete pridať blog stlačením tlačidla
Google MapyK dispozícii je miniaplikácia na rýchle pridanie Máp Google.
Editor HTMLPri prémiových plánoch môžete na stránku alebo na celú stránku HTML pridať widgety HTML.
Integrácia sociálnych médiíJe jednoduché pridať na svoje stránky tlačidlá zdieľania a sledovania pomocou rýchleho pridania widgetu pre sociálne siete.
Formuláre a prieskumyDo sekcií môžete ľahko pridať kontaktný formulár; k dispozícii je veľa pekne vyplnených kontaktných formulárov.
Skladový priestorÚložný priestor sa pohybuje od 50 MB v prípade bezplatných programov, po 5 GB v osobnom pláne a 10 GB v prípade profesionálnych a malých obchodných plánov.
Nástroj pre informačné letákyZdá sa, že ide o prehliadanú oblasť webových stránok WebsiteBuilder.com. Nepodarilo sa nám nájsť integračný nástroj.
Podpora fóra
Elektronický obchod / internetový obchodĽahko sa nastavuje a spravuje, ale musíte si zvoliť platený plán a pridať ho na svoj web.
Integrácia brányNa bezplatnej verzii nie je zrejmá žiadna integrácia platieb a hľadanie databázy poznatkov sa nevyprázdnilo.
Priateľské k SEOStránka ponúka bezplatné a ľahko použiteľné nástroje na zvýšenie SEO.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Stránky chránené heslom alebo platené stránky sa ešte nezdajú byť súčasťou ponuky stránok WebsiteBuilder.com.
Zabezpečenie webových stránokTáto stránka je zabezpečená pomocou protokolu https a na webe je tiež odznak Norton Secured. Okrem toho sa platby na web môžu uskutočňovať prostredníctvom služby PayPal za pridanú vrstvu ochrany.

plány & stanovenie ceny

K dispozícii je bezplatný plán; tento plán sa dodáva so značkovou doménou vo formáte http://yourwebsitename.my-free.website. To je menej ako ideálne pre obchodné stránky, pretože to vyzerá veľmi neprofesionálne. Odporúčame radšej zvoliť prémiový plán a získať dokonalý názov domény (webovú adresu).

Stránka ponúka výber z niekoľkých aktualizovaných plánov:

osobné. Tento plán je 7,99 dolárov mesačne a ponúka bezplatné doménové meno a e-mail, žiadne reklamy a mobilné stránky.

poistné. Tento plán bude stáť 9,22 dolárov mesačne a zahŕňa reklamné kredity a nástroje SEO.

obchodné. Tento plán je 10,75 dolárov a pridáva prioritnú podporu.

eCommerce. Tento plán vás vráti späť 18,45 dolárov a zahŕňa váš internetový obchod.

Ceny za každý plán sú založené na platbe za dva roky vopred; je možné urobiť kratšie obdobie, ale to stojí trochu viac. V čase, keď to píšeme, ponúkajú 50% zľavu na svoje platené plány (okrem osobných). Vďaka týmto zľavám je WebBuilder.com veľmi atraktívnou možnosťou.

Plán zadarmo vám umožňuje vytvoriť dva webové stránky; obe budú mať na webovej adrese vyššie uvedenú značku „moja bezplatná webová stránka“. Ak to pre vaše účely nezáleží, môžete si technicky vytvoriť skvelú bezplatnú webovú stránku.

Zákaznícka podpora

Pretože tvorcovia webových stránok boli stvorení na to, aby ste si sami vytvorili tvorcov stránok, podpora zákazníka je pre úspech rozhodujúca. Najhoršia vec, ktorá by sa mohla stať, je, že by ste sa mohli pri práci na svojom webe zaseknúť a nemohli by ste ho zverejniť. Našťastie, WebsiteBuilder.com ponúka primeranú podporu vo forme rozsiahlej stránky s častými otázkami, prehľadávateľnej databázy poznatkov, živého rozhovoru a formulára Kontaktujte nás, aby ste mohli požiadať o pomoc.

K dispozícii je samostatná technická podpora a fakturačná podpora. Telefonická podpora je k dispozícii aj pre fakturáciu. Na webových stránkach zatiaľ nie sú žiadne videonávody, ale máme pocit, že sa čoskoro objavia. Zdá sa, že podpora nie je k dispozícii 24 hodín denne, čo môže niekedy predstavovať problém. Myslíme si však, že vedomostná základňa je dosť komplexná a môže odpovedať na väčšinu otázok.

Jednoduchosť použitia

Toto je pravdepodobne jedna z najjednoduchších platforiem, ktoré sme videli pri vytváraní vašich stránok. Ponúka veľa funkcií, vďaka ktorým bude vaše stránky fungovať profesionálne, a veľa skvelo vyzerajúcich šablón, vďaka ktorým bude vyzerať dobre. Dokonca aj úplne nováčik by mohol dať dohromady krásne webové stránky vo večerných hodinách s týmto nástrojom.

záver

Páči sa nám web WebsiteBuilder.com a používame ho (bude) na vytváranie webových stránok pre nás. Majte na pamäti, že WordPress poznáme veľmi dobre a spolu s ním môžeme vytvoriť celkom úžasné stránky. Platforma WebsiteBuilder.com by sa však mohla použiť na rýchle a bezproblémové vytvorenie webovej stránky.

Ak ste sa niekedy snažili navrhnúť vlastnú hlavičku, ktorá vyhovuje šablóne WordPress, oceníte ľahkosť, s akou môžete dokončiť profesionálne stránky s webom WebsiteBuilder.com. Od šablón až po vopred pripravené stránky, formuláre a ďalšie prvky sa už vykonalo toľko práce, že je to hračka na zostavenie vynikajúcej webovej stránky, ktorá vás dobre reprezentuje, bez ohľadu na vzhľad a dojem, že vás chcieť.

Dôrazne odporúčame vyskúšať web WebsiteBuilder.com, pretože sa domnievame, že vyhovuje väčšine potrieb. Aj keď si uvedomujeme, že niektoré z obmedzení, ktoré vidíme, ako napríklad nedostatok e-mailovej integrácie a hromadného odovzdávania obrázkov, sú pre niektorých ľudí prekážkami, stránka je stará iba niekoľko rokov. Očakávame, že tím bude naďalej vylepšovať ponuky a vylepšovať ich vo veľmi novej budúcnosti. Ale to, čo tu už je, je dosť strašidelné!

porovnať

WebsiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map