Recenzie webhostingu


Vašou najväčšou výzvou nie je nájsť webhostingovú službu. Rozhoduje sa, ktorý z nich vyhovuje vašim potrebám. Ale čo by ste mali hľadať? Budete mať určité špecializované predpoklady. Súčasťou tohto rozhodovacieho procesu by však mali byť dôležité spoločné črty.

Vyhľadajte obmedzenia ukladacieho priestoru a šírky pásma. Uvedomte si obmedzenia viacerých domén. Dôležitá je aj technická podpora. Majte na pamäti tieto, keď preskúmate webhostingové recenzie uvedené nižšie.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA: 28. februára 2016

AAWebmasters.com je nezávislé združenie správcov webových stránok a názory, recenzie a hodnotenia vyjadrené na týchto stránkach sú vlastníctvom AWA. Táto stránka dostáva náhradu za recenzované produkty a služby. AAWebmasters.com dôkladne testuje každý produkt alebo službu a poskytuje najlepšie hodnotenie tým najlepším. AAWebmasters.com nezverejňuje informácie o všetkých dostupných platformách eCommerce, tvorcoch webových stránok alebo webových hostiteľoch. Viac informácií nájdete tu.

Zverejnenie inzerenta

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

InMotion Hosting

Plánovanie firemnej webovej stránky? Tento hostiteľ sa tam naďalej zameriava. Účtujú sa za podporu. Kompromis je vynikajúca rada, ktorá vám pomôže zvýšiť príjmy. Existujú 3 plány hostenia, z ktorých 2 sú pripravené na elektronický obchod. Znamená to, že majú certifikát SSL a vo väčšine prípadov vyhradenú adresu IP.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

SiteGround

Je technická podpora vaším najvyšším záujmom? Tento hostiteľ má takú povesť. Siteground ponúka 3 zdieľané plány webhostingu prispôsobené veľkosti vášho webu. Prejdite s plánom ŠTART na základné hosťovanie. Plány GROWBIG a GOGEEK ponúkajú mimoriadnu podporu ukladania do pamäte cache a ceny ju odrážajú.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

iPage

Prvý vlastník webových stránok? iPage je vaše riešenie na jednom mieste. Hostenie môžete nastaviť približne za 6 minút a ako tvorcu stránok môžete použiť goMobi, tvorcu webových stránok alebo Weebly. Hostingové balíčky vám tiež poskytujú marketingové kredity vo výške 300 USD na propagáciu na stránkach Google, Yahoo, Bing a Facebook.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Bluehost

Máte web WordPress? WordPress podporuje túto webhostingovú službu. Najlepšie ceny si vyžadujú trojročný záväzok. Ak však zmeníte názor, vrátia vám zvyšné poplatky. Získali ocenenia za podporu zákazníkov, takže ak potrebujete, môžete očakávať odbornú pomoc.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Arvixe

O výbere rozhodnú čísla domén? Váš plán si vyberiete na základe toho, koľko domén musí byť hostených. Najlacnejší balík vám dá až 6. Zamestnanci Arvixe sú vzdialene založení. Úspora prevádzkových nákladov umožňuje spoločnosti Arvixe ponúkať cenovo dostupný hosting. Neohrozuje to výkon.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Web Hosting Hub

Plánujete zostať malí? Tento hostiteľ ponúka lacné balíčky pre menšie weby, ktoré neočakávajú veľký nárast návštevníkov. Zadarmo názov domény a neobmedzený priestor znamenajú, že za cenu nebudete obetovať funkcie. S týmto hostiteľom môžete dokonca prevádzkovať stránku elektronického obchodu.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

GreenGeeks

Chcete ostať zodpovední za životné prostredie? Tento hostiteľ je o Zelenom hnutí. Obnoviteľné zdroje energie poháňajú ich servery. Konkurenčné ceny a stovky funkcií uľahčujú tento hosting pre životné prostredie. Nemusíte však obetovať všetko, čo potrebujete na spustenie webovej stránky.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Hostgator

Je flexibilita dôležitejšia ako podpora? Tento hostiteľ nie je určený pre začiatočníkov. Z obrovského zoznamu funkcií si vyberiete, čo potrebujete. Umožňuje vám prispôsobiť si hosťovanie a platíte iba za to, čo potrebujete. HostGater tiež ponúka kredity na inzerciu v službách Google, Yahoo a Bing.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

1and1

Máte globálne plány? Tento hostiteľ so sídlom v Nemecku má 13 dátových centier po celom svete a hosťuje 11 miliónov zákazníkov. Plány s možnosťou CDN vám umožňujú dodávať miestny obsah uložený do vyrovnávacej pamäte v 62 svetových centrách. Pridajte ďalšie funkcie pomocou komplexného bezpečnostného balíka a nástroja na tvorbu stránok elektronického obchodu.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Hosting A2

Sú vaše zameranie rýchlosť a výkon? A2 Hosting z nich robí najvyššiu prioritu. Ich optimalizovaná technológia poskytuje načítanie stránok až 20-krát rýchlejšie ako ostatní hostitelia. Ceny nie sú najnižšie, aké môžete nájsť, ale zákazníci vedia, že dostanú to, za čo platia.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Malá oranžová

Potrebujete pomoc so značkou a identitou? Táto služba hostenia výraz „neobmedzene“ príliš nepoužíva. Nenašli ste žiadne skryté poplatky. Zaplaťte, ako sa vám páči pre balíčky. Ich softvérové ​​a užívateľské rozhranie je zamerané na zákazníka. Pomáha vám to zamerať sa aj na vašich zákazníkov.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

HostMonster

Znepokojuje vás rast a škálovanie? Táto sesterská spoločnosť BlueHost má štartovacie plány, ktoré ponúkajú cenovo dostupné spôsoby aktualizácie. Začnite so zdieľaným riešením a buďte si istí, že môžete vykonať jednoduchý prechod na upgrade. Neexistuje žiadna možnosť mesačnej platby.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

eHost

Potrebujete pomoc s budovaním svojich stránok? eHost je dobrá voľba. Sú vybavené tvorcom webových stránok, ktorý používa viac ako 1 000 šablón. Môžete si vytvoriť kvalitný web krátkym spôsobom. Tieto webové stránky sú optimalizované pre mobilné zariadenia. Pomocou aplikácií môžete integrovať výber sociálnych médií.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Chrám médií

Máte obavy z dopravných špičiek? Tento hostiteľ typu cloud je známy svojou automatickou škálovateľnosťou. Hostiteľská cena sa môže zdať v porovnaní s ostatnými strmá, ale je založená na sieťach. Získate lepší výkon a spoľahlivosť. Najobľúbenejší balík vám umožní hostiť až 10 stránok.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

WP Engine

Ste „všetky veci WordPress“? WordPress vlastní túto hostingovú službu a je určená iba pre webové stránky WordPress. Najdrahší plán je 29 dolárov mesačne. Ostatné balíky majú ceny založené na mesačných návštevníkoch. Ceny tiež závisia od počtu inštalácií WordPress, ktoré potrebujete na správu svojich webových stránok.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

PAGEL

Ste fanúšikom Amazonky? Tento hostiteľ je zaujímavý hybrid. Podporuje iba webové stránky používajúce platformu WordPress. Na hosťovanie týchto stránok však používa webové služby Amazon. Vaše údaje sú na niektorom z najlepších dostupných serverov. Získava automatické zálohy na ukladaciu službu Amazon S3.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

JustHost

Ste v poriadku s trojročným záväzkom? Zoberme si túto sesterskú spoločnosť do spoločnosti BlueHost a HostMonster. Získate lacný, ale spoľahlivý hosting a kvalitné služby zákazníkom. Hodnotu rozširuje viac ako 100 aplikácií s otvoreným zdrojom, doplnkov a tém. Úspory začínajú jednoročným záväzkom a lepšie sa dosiahnu o 3 roky.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Choď oci

Je dôležité ísť s menom, ktoré poznáte? GoDaddy je kráľom registrátorov domén. Ak tu začnete, možno budete chcieť považovať GoDaddy za svojho hostiteľa svojich webových stránok. Ak tak urobíte, registrácia vašej domény je bezplatná. Štartovací balík má jednu z najnižších cien, ktoré nájdete kdekoľvek.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Dreamhost

Ste nezisková organizácia? Táto služba ponúka bezplatné hosťovanie. Poskytnite Dreamhost s IRS vydaným 501 (c) (3) určovacím listom. Potvrdia to a potom s vami spolupracujú na nastavení hostingu. Túto ponuku ponúka iba niekoľko ďalších spoločností poskytujúcich webhosting.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Tučná krava

Je pre vás dôležitý e-mail? Prejdite všetky webové stránky vtipov o kravách. Uvidíte, že ponúkajú lacné balíčky s neobmedzeným počtom e-mailových adries. Poskytujú tiež tvorcom webových stránok s elektronickým obchodom a bezplatnou doménou. Môžete začať rýchlo.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

LiquidWeb

Chcete hosting bez použitia rúk? LiquidWeb sa špecializuje na riadený hosting. Preberajú správu vašej infraštruktúry, takže sa môžete zamerať na obsah. Sú založené na cloudu, takže keď budete pripravení, môžete ich meniť. Ich podpora je tak dobrá, že poskytujú záruku telefonického hovoru 59 sekúnd.

Najnovšie články

Zobraziť všetky novinky

žiadny obrázok

Porovnať hostenie InMotion vs FatCow: Čo je najlepšie …

AKTUALIZOVANÉ 6. januára 2017

žiadny obrázok

Porovnať hostenie InMotion vs Arvixe: Čo je najlepšie …

AKTUALIZOVANÉ 5. januára 2017

žiadny obrázok

Porovnať InMotion Hosting vs A2 Hosting: Ktorý je B…

AKTUALIZOVANÉ 4. januára 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map