Recenzie staviteľov webových stránok


Prečítajte si recenzie staviteľov webových stránok

Chápeme, aké ťažké je udržať si vzrušenie z vytvárania vlastného webu, keď sa zamotáte do vymýšľania toho správneho tvorcu webových stránok, ktorý chcete použiť. Možno neviete, čo hľadať, alebo nemáte predstavu o tom, aké funkcie potrebujete alebo dokonca, čo sú tam vonku. Preto sme pre vás urobili vyšetrovania. Prečítajte si recenzie našich správcov webových stránok a zistite, čo ponúka každý tvorca webových stránok a čo robí každý najlepšie.

  POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA: 10. marca 2017

AAWebmasters.com je nezávislé združenie správcov webových stránok a názory, recenzie a hodnotenia vyjadrené na týchto stránkach sú vlastníctvom AWA. Táto stránka dostáva náhradu za recenzované produkty a služby. AAWebmasters.com dôkladne testuje každý produkt alebo službu a poskytuje najlepšie hodnotenie tým najlepším. AAWebmasters.com nezverejňuje informácie o všetkých dostupných platformách eCommerce, tvorcoch webových stránok alebo webových hostiteľoch. Viac informácií nájdete tu.

Zverejnenie inzerenta

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Squarespace

Sú ohromujúce vyzerajú dôležité? Námestie priestoru sa určite oplatí pozrieť, ak je váš web intenzívny na obrázky, možno pre fotografov, umelcov, reštaurácie a svadobné plánovače. Krásne profesionálne vyzerajúce webové stránky sa dajú ľahko zostaviť bez akýchkoľvek skúseností s kódovaním a platforma blogov tiež zarába nadšené recenzie.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Wix

Žiadne technické zručnosti? Wix vám umožňuje vybrať si z viac ako 500 profesionálne navrhnutých bezplatných šablón, pomocou ktorých rýchlo a ľahko vytvoríte svoju vlastnú pútavú webovú stránku, a to všetko bez potreby akýchkoľvek technických alebo konštrukčných znalostí. Wix je veľmi intuitívny na používanie s veľmi krátkou krivkou učenia.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Weebly

Majú malú firmu? Weebly je výber serióznych blogerov, podnikateľov a malých podnikov. Informačný panel premávky vám zobrazuje všetky druhy štatistík o návštevách vašich stránok. Pre technicky naklonených je tu prístup k kódovaniu HTML / CSS pre podrobnejšie prispôsobenie.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Yola

Ste nováčik na webe? Yola je určená pre majiteľov malých podnikov a mikropodnikov, ktorí chcú ušetriť peniaze vytvorením svojich vlastných webových stránok. Je to naozaj jednoduché použitie pretiahnutím prvkov a môžete mať svoj web v prevádzke a behom niekoľkých hodín.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Jimdo

Potrebujete webovú stránku s elektronickým obchodom? Jimdo ponúka eCommerce riešenie, rovnako ako web building. Jimdo je viac o funkčnosti, ako hľadá priemerného tvorcu webu, ale je úplne prispôsobiteľný, ak viete niečo o kódovaní. Pomoc je k dispozícii prostredníctvom aktívneho fóra komunity.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

weby

Potrebujete členskú stránku? Aj keď ktokoľvek môže vytvoriť webovú stránku s webmi, funkcie, ktoré poskytuje, sú najvhodnejšie pre malé podniky a podnikateľov. Jednou z týchto funkcií je možnosť ľahko nastaviť členskú stránku bez toho, aby ste museli používať externú aplikáciu.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Moonfruit

Láska webových stránok v starom štýle? Moonfruit je starší tvorca webových stránok, ktorý neobsahuje všetky zvončeky a píšťalky modernejších konkurentov. Moonfruit je najlepší pre ľudí, ktorí majú čas a trpezlivosť na zostavenie svojich webových stránok a nie sú úplnými začiatočníkmi alebo technofóbmi..

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

WebsiteBuilder.com

Ochota zaplatiť za výber? Web WebsiteBuilder.com sa môže pochváliť viac ako 10 000 šablónami, obrázkami fotografických fotografií, viacerými webmi a kompletnou sadou funkcií, ktoré však nie sú k dispozícii s bezplatnou verziou softvéru. Rozhranie na vytváranie stránok je čisté a ľahko použiteľné, aj keď časté sú vzostupné reklamy.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Themify Builder

Chceš tému WordPress? Tvorca webových stránok Themify podporuje viac ako 40 tém WordPress a poskytuje doplnok pre témy tretích strán. Na rozdiel od iných poskytovateľov tvorcov webových stránok, spoločnosť Themify neposkytuje názov domény ani hosting webových stránok – na ich získanie ste sami..

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Tvorca webových stránok GoDaddy

Nie ste si istí, čo potrebujete? Tvorca webových stránok GoDaddy je všeobecne
zamerané na kohokoľvek, kto chce vytvoriť svoju vlastnú webovú stránku. Šablóny obsahujú obchod s elektronickým obchodom pre majiteľov firiem. Systém podpory zákazníkov GoDaddy je veľmi silný a zahŕňa live chat.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Webflow

Vytváranie webových stránok pre iných? WebFlow je vážna voľba pre skúsených dizajnérov a vývojárov, ktorí chcú vyspelejšiu platformu na vytváranie webových stránok bez kódov. WebFlow umožňuje vytváranie skutočne vlastných webových stránok s prístupom k kódu v prípade potreby.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Webydo

Potrebujete webovú stránku dizajnéra? Webydo bol vytvorený webdizajnérmi pre profesionálnych webdizajnérov, ktorí chcú vytvárať výnimočné webové stránky, ale nechcú sa naučiť kódovať. Okrem tradičných dizajnových prvkov sú úžasné animačné efekty a zameranie na responzívny dizajn.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

nápadne

Potrebujete iba jednu stránku? Vynikajúco vyskúšajte, ak potrebujete elegantný jednostránkový web vhodný pre mobilné zariadenia. Pomocou bezplatných šablón reagujúcich na mobilné zariadenia si môžete webovú stránku nastaviť rýchlo. Dlhý jednostránkový formát vášho webu si môže zvyknúť.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Webnode

Sú dôležité viaceré jazyky? Majitelia firiem, ktorí podnikajú globálne, môžu prostredníctvom WebNode osloviť zákazníkov v 20 jazykoch. Všetky šablóny sú plne funkčné, ale možno bude potrebné vykonať určité úpravy, aby sa prispôsobili súčasným vysoko kvalitným a lesklým dizajnovým očakávaniam.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

WebStarts

Chceš prázdne plátno? Osviežte svojho vnútorného návrhára pomocou WebStarts pretiahnutím ľubovoľného konštrukčného prvku kdekoľvek na svojej webovej stránke – je úplne nestrukturovaný. Témy sú ďalej prispôsobiteľné a automaticky sa prevádzajú na webové stránky reagujúce na mobilné zariadenia.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Web.com

Chcete, aby to niekto postavil? Webs.com poskytuje softvér pre tvorcov webových aplikácií pre domácich majstrov, ktorý vám umožní zostaviť základný funkčný web bez ozdôbok. Ponúkajú však tiež plne prispôsobenú službu webdizajnu, v ktorej opíšete webovú stránku svojich snov a zostavia ju za vás.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

SiteBuilder.com

Vyberajte svoj dizajn? S viac ako 10 000 firemnými šablónami sú vlastníci malých podnikov povinní nájsť tú, ktorá sa im páči s programom SiteBuilder. Tvorcovia webových stránok pre začiatočníkov môžu pomocou editora drag-and-drop ľahko vytvárať relatívne profesionálne vyzerajúce weby.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

usadlosť

Iba začíname podnikať? Usadlosť je zameraná na malé podniky, ktoré potrebujú pomerne jednoduché webové stránky. Je to už nejaký čas a jeho šablóny nie sú také moderné ako šablóny iných tvorcov webových stránok. Na vyskúšanie statku môžete využiť rozsiahlu 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Virb

Vytvorenie portfólia? Virb je vhodný pre tých, ktorí vytvárajú portfólio s ťažkými obrázkami. Je jednoduché nastaviť váš web a experimentovať s rôznymi témami a pre galérie a fotografické stránky si môžete vybrať z niekoľkých. Pridávanie fotografií priamo z Flickr a Vimeo je jednoduché.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

Tvorca IM

Chceš štíhle webové stránky? Aplikácia IM Creator vám umožňuje rýchlo a rýchlo vytvárať štíhle a profesionálne vyzerajúce webové stránky. V tomto prípade „štíhly“ znamená hladký a obrazový obraz, založený na jednej z viac ako 70 dobre navrhnutých šablón, z ktorých všetky sú vopred vyplnené vzorovým obsahom. „Rýchly“ je vďaka vynikajúcemu editoru drag-and-drop.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

SimpleSite

Hľadáte jednoduché a rýchle? SimpleSite je vhodný pre tých, ktorí chcú web len rýchlo uviesť do prevádzky a nestarajú sa o to, ako to vyzerá. Webové stránky vytvorené pomocou služby SimpleSite nevyzerajú veľmi profesionálne a existujú len obmedzené možnosti prispôsobenia.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

uCoz

Nie ste si istí prispôsobením? uCoz vám umožňuje vytvárať plne funkčné webové stránky s celou škálou možností prispôsobenia. Začnite so žiadnymi, použite 250 dostupných šablón alebo zmeňte štýl stránky a pridajte doplnky, alebo si dajte ruky do kódu HTML / CSS pre úplné prispôsobenie.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD
VYSKÚŠAJ TO TERAZ

MotoCMS

Potrebujete jednoduchý a krásny dizajn? MotoCMS je ľahko použiteľný program na tvorbu webových stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať profesionálne webové stránky v režime WYSIWYG (čo vidíte, čo získate). Od prvého uvedenia na trh v roku 2008 získala mnoho fanúšikov a priaznivcov, najmä medzi začiatočníkmi.

Najnovšie články

Zobraziť všetky novinky

žiadny obrázok

Porovnať hostenie InMotion vs FatCow: Čo je najlepšie …

AKTUALIZOVANÉ 6. januára 2017

žiadny obrázok

Porovnať hostenie InMotion vs Arvixe: Čo je najlepšie …

AKTUALIZOVANÉ 5. januára 2017

žiadny obrázok

Porovnať InMotion Hosting vs A2 Hosting: Ktorý je B…

AKTUALIZOVANÉ 4. januára 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map