Recenzia Yola 2016


Yola

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

Yola

Yola – možno ste o nich ešte nepočuli, sú však ďalším ľahko použiteľným nástrojom na tvorbu webových stránok, ktorý sa zameriava na zjednodušenie vytvárania svojich webových stránok pre netechnických ľudí. Táto spoločnosť sa narodila v Kapskom Meste v Južnej Afrike v roku 2007 a dnes je v nej približne 10 miliónov používateľov s viac ako 50 miliónmi webových stránok. Prečítajte si našu recenziu Yola nižšie.

Pros

 • Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie
 • Výkonné funkcie elektronického obchodu
 • Vynikajúci editor štýlov
 • Dobrý výber miniaplikácií

Zápory

 • Navigačné a konštrukčné obmedzenia
 • Žiadna platforma pre blogovanie
 • Väčšina tém je zastaraná a iba 8 respondentov reaguje
 • Žiadna telefonická podpora – iba e-mail a čet

Prehľad

 • Webové stránky: www.yola.com
 • centrála: Kapské mesto, Južná Afrika
 • Rok založenia: 2007
 • zamestnanci: 75+
 • Aktívni používatelia: 10000000+
 • Kategórie: Softvér na tvorbu webových stránok
 • Jazyk: Angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, portugalčina a španielčina
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Yola je odhodlaná priniesť svojim zákazníkom jednoduchú, intuitívnu platformu, ktorá umožňuje drag and drop platformu, ktorá umožňuje zákazníkom bez akéhokoľvek technického know-how získať jednoduchý web a pracovať za hodinu alebo dve.

Yola ponúka niektoré balíčky od ich obmedzeného plánu zadarmo po celú dobu až po svoj plán Gold a rôzne platené doplnky. Ich hlavnou konkurenciou sú iní tvorcovia webových stránok s jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré sú ideálne pre začiatočníkov ako Weebly a Squarespace..

Poďme sa pozrieť trochu viac na základy Yoly predtým, ako sa ponoríme do všetkých krvavých detailov nižšie.

Kde leží sila Yoly?

Ako sme už spomenuli, sila Yoly spočíva v jej absolútnom ľahkom používaní. Dokonca aj tí, ktorí nemajú žiadne technické alebo technické skúsenosti, môžu mať niečo v prevádzke len za pár hodín – krivka učenia je jednou z najrýchlejších v hre. Je to hračka, ktorú môžete použiť v porovnaní s mnohými jej konkurentmi.

Ak ste včera na webe potrebovali niečo jednoduché, Yola je dobrým nálezom.

Pre koho sa Yola odporúča?

Samotná platforma bude vyhovovať tým, ktorí sa nikdy predtým nedotkli tvorcu webových stránok. Bol navrhnutý pre malé a stredné podniky, ako sú účtovníci, kozmetičky a kaviarne. Tvorca stránok tiež funguje dobre pre tých, ktorí by chceli vytvoriť stránku udalostí alebo stránku pre osobné hobby.

Yola nebude dobrou voľbou pre každého, kto chce rozšíriteľnejšiu webovú stránku zameranú na dizajn, pre tých, ktorí radi hrajú scénu, väčšie podniky alebo ľudí, ktorí si chcú urobiť trochu blogov. Neponúka také možnosti, ktoré sú potrebné pre tieto druhy aktivít

Aká škálovateľná je stránka Yola?

V rámci svojho najlepšieho plánu (Yola Gold) ponúka Yola neobmedzené množstvo stránok, šírku pásma a úložisko, veľkosť súborov 150 MB, spolu s možnosťou vytvoriť až 25 webových stránok pod jedným účtom – je to obrovské.

Na opačnom konci spektra je plán Yola Free. Plán zadarmo je dodávaný s 1 GB šírky pásma, 1 GB úložného priestoru, obmedzeniami veľkosti súborov 5 MB, dvoma webovými stránkami a tromi webovými stránkami pre každú webovú stránku..

Ak však plánujete začať s bezplatným programom a migrovať na iný platený program, odporúčame vám ho proti. Prechodom na vaše webové stránky dôjde k zníženiu SEO – začnite s plateným plánom na začatie alebo reštartujte svoje stránky pri prechode na platený program..

Aká povesť má Yola?

Yola nie je veľmi dobre známa platforma, aj keď má veľa používateľských účtov. Táto platforma sa vyvinula aj v priebehu rokov – Yola nie je rovnaká ako pred dvoma rokmi.

Preto sú správy o platforme zmiešané. Aj keď niektorí používatelia nahlásia s vytvorením jednoduchého webu nič iné ako dokonalý zážitok, ešte viac ohlási pomocný zákaznícky servis a slabú podporu fakturácie..

Má Yola záruku vrátenia peňazí?

Všetky platené plány spoločnosti Yola sú vybavené 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže ak vaše stránky nefungujú, môžete svoje peniaze jednoducho získať späť. Bohužiaľ neexistuje žiadna funkcia na export údajov, ktorá by ju mohla prepnúť na novú platformu, ak sa to rozhodnete – budete však musieť znova začať.

Kľúčové vlastnosti

 • Podpora pre e-mail, telefón a chat
 • Flexibilné widgety
 • Široká škála profesionálne navrhnutých tém
 • Prispôsobenie štýlu lokality
 • Integrácia obchodných aplikácií
 • Upravte obrázok online a pridajte HTML, JS, CSS pre celý web
 • Vstavaná responzívna funkcia
 • Konkrétna mobilná verzia pre web
 • SEO skenovanie
 • Nákupný vozík
 • Rôzne alternatívy platobných brán
 • Publikovanie na Facebooku

Odborníci z odvetvia verdiktujú o Yola Silver

Tvorca webových stránokPre odborníkov je problémom to, že Yola Silver nie je solídny program. Jednoduchá pravda je, že pre lepšiu hodnotu sú k dispozícii komplexnejšie možnosti. Nevýhody Yola Silver nie sú také očividné, že kritici nie sú ochotní dať programu priemerné hodnotenie, ale prečo sa uspokojiť priemerne, keď sú k dispozícii vynikajúce možnosti pre menej peňazí?

Yola Silver napokon spĺňa očakávania moderného tvorcu webových stránok tým, že ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie a intuitívne nástroje na úpravu. Prichádza tiež so silnými sociálnymi funkciami, ktoré sú kľúčom k moderným marketingovým technikám. Yola Silver však zaostáva, pokiaľ ide o nástroje na vytváranie blogov a možnosti mobilných webových stránok. Pre väčšinu firiem, bez ohľadu na to, aké sú malé, sú to základné nástroje. Vytvorenie webovej stránky bez nich vás môže dostať hneď za štartovú čiaru. Nakoniec odborníci odporúčajú iné možnosti ako Yola Silver.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2468424,00.asp
 • website-builder-review.toptenreviews.com/yola-silver-review.html

Pozitívne spotrebiteľské recenzie a posudky na Yola Silver

Okrem problémov s fakturáciou sa mnoho sťažností proti spoločnosti Yola Silver týkalo obmedzení. Jednoduché vytvorenie elegantného a atraktívneho webového programu je však zamerané konkrétne na mikropodniky a malé podniky, ktoré nepotrebujú ani nepotrebujú veľa funkcií a úložného priestoru. Zákazník, ktorý spadal do tejto kategórie, bol s programom spokojnejší. Tí s malým dizajnom rýchlo vytvoria elegantný a atraktívny web. Pokročilejší dizajnéri si tiež môžu vychutnať prístup k CSS a HTML na úplne inú úroveň prispôsobenia. Yola tiež ponúka rozsiahly výber miniaplikácií, ktoré môžu byť pridané na vaše webové stránky, aby sa zvýšila funkčnosť. Celkovo boli používatelia spokojní s ľahkosťou používania, aj keď spoločnosti Yola Silver spočiatku chýbali určité funkcie.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na Yola Silver

Najbežnejšia sťažnosť proti spoločnosti Yola Silver sa týka problémov s fakturáciou. Zdá sa, že značná časť zákazníkov mala problémy so zrušením predplatného alebo s neočakávanými poplatkami. Tí, ktorí mali problémy so zrušením, mali problémy s kontaktovaním zákazníckeho servisu, aby problém vyriešili. Spotrebitelia dokonca zašli tak ďaleko, že spoločnosť obvinili z klamlivých fakturačných praktík. V tomto duchu bolo dosť sťažností, ktoré predstavovali skutočný problém.

Používatelia okrem problémov s fakturáciou poukazujú aj na nedostatok funkcií ako hlavnú nevýhodu programu. Navigačné nástroje sú obmedzené a ďalšie štandardné funkcie, ako je blog a spravodaj, sa musia pridať prostredníctvom integrácie tretích strán. Nespokojní zákazníci nakoniec Yola Silver ocenili iba 2,5 z 5 hviezdičiek.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.yola.com
 • http://fitsmallbusiness.com/yola-reviews/

dizajn & prispôsobenie

Pokiaľ ide o editory webových stránok, Yola je elegantná, ľahko použiteľná, ľahko sa naviguje a implementuje jednoduché rozhranie drag and drop. Jedinou nepríjemnosťou, keď začínate, je to, že za mzdou bude sedieť veľa zaujímavých funkcií.

Pozrite si naše zabalené dizajnové funkcie Yoly nižšie.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokYola obsahuje responzívne, prémiové a bezplatné šablóny webových stránok. Podľa nášho názoru sú jedinými, ktoré vyzerajú profesionálne a moderne, 9 šablón Responsive, čo je jediná možnosť, ktorú ste na začiatku dostali..

zadarmo
V bezplatnom pláne spoločnosti Yola si môžete vybrať z približne 150 bezplatných šablón

poistné
Pri nákupe prémiového plánu so spoločnosťou Yola máte na výber ďalších 70 prémiových šablón.

Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokEditor je jedným z najčistejších, s ktorým sa stretli mnohí tvorcovia webových stránok. V hornej časti máte hlavný navigačný panel, ktorý obsahuje widgety, štýl, stránku, nastavenia, SEO, navigáciu, súbory, mobil a web..

Kliknutím na niektoré z týchto možností sa zobrazí menší alebo dva pruhy pod hlavným pruhom, čím získate ďalšie súvisiace možnosti. Pre ostatných to vytvára prekrytie s relevantnými informáciami. Niektoré oblasti nie sú prístupné vo všetkých plánoch a vyžadujú upgrade. Vaša webová stránka je uvedená nižšie s rozhraním drag and drop.

Možnosti prispôsobenia štýlu stránkyOtvorením možnosti Štýl na hornom navigačnom paneli editora zobrazíte všetky svoje štýlové voľby. To zahŕňa možnosti Farby, Písma, Nadpisy, Pozadie, Bannery a CSS. Na ľavej strane stránky sa tiež objaví možnosť Dizajnér, ktorá otvorí ponuku Dizajnér štýlov
Navigácia na webeK navigácii na stránke sa dostanete prostredníctvom možnosti Navigácia na paneli v hornej časti stránky. Z tohto miesta je ľahké pridávať a upravovať stránky.
Obsahový managementK dispozícii je aj Správca súborov (pod možnosťou Súbory na navigačnej lište), ktorý po všetkom sleduje vaše odovzdané údaje pre každú vytvorenú webovú stránku. Každá webová stránka bude mať iného správcu súborov.
Fotografie a galérieDo svojich príslušných miniaplikácií a obsahu, ktorý spravuje Správca súborov, je možné pridať fotografie aj galérie.
Tvorba mobilných stránokBudovanie mobilných stránok je k dispozícii iba v plánoch s vysokým poistným. Tvorca stránok pre mobilné zariadenia je oddelený od nástroja pre tvorbu stránok pre počítače, takže ho budete musieť nakonfigurovať sami.
Integrácia sociálneho zdieľaniaTlačidlo „Zdieľať toto“ je k dispozícii vo forme miniaplikácie.
Dizajnové službyNie je k dispozícií.

Vlastnosti & náradie

Yola ponúka väčšinu hlavných funkcií ostatných tvorcov webových stránok a niekoľko ďalších sa týka iba platformy. Pozrite sa na hlavné možnosti uvedené nižšie.

vlastnosťPrehľad
NastaviťĽahko si môžete vybrať zo šablón vrátane možnosti ukážky pred dokončením výberu. Ďalšia obrazovka vyžaduje vaše kontaktné údaje, ktoré sa majú údajne zobraziť na vašom webe, hoci sme to nevideli.
Vzhľad stránkyTrochu prispôsobiteľné – vyberte farby, prvky, rozloženia atď.
Názov vlastnej doményK dispozícii iba s platenými programami.
Hĺbka plavbyAž 2 úrovne navigácie s vyššími platenými plánmi.
Widgety a aplikácieK dispozícii je primerane dobrý výber miniaplikácií, ktoré môžete presunúť na svoju stránku. Pre ďalšie doplnky je k dispozícii miniaplikácia HTML.
speňaženieSchopnosť pridať Google AdSense, bannery, elektronický obchod atď.
Štatistika návštevníkovK dispozícii je služba Google Analytics.
Foto, video a zvukK dispozícii je široká škála multimediálnych miniaplikácií vrátane obrázkov, galérie, YouTube, mp3, Flash a Flickr.
blogovanieNie je zahrnutá žiadna integrovaná platforma pre blogovanie. Môžete použiť miniaplikáciu Tumblr alebo vytvoriť odkazy na stránky Blogger alebo WordPress.
Google MapyK dispozícii je miniaplikácia Mapy Google.
Editor HTMLK dispozícii je iba miniaplikácia HTML.
Integrácia sociálnych médiíTento widget je k dispozícii na Facebooku, komentáre na Facebooku, Google +, Zdieľaj ma a Tweet.
Formuláre a prieskumyFormuláre sú k dispozícii ako štandardná položka miniaplikácie. Widget formulára tretej strany vo formáte Wufoo je k dispozícii na pridanie prieskumu na vaše stránky.
Skladový priestorV rozsahu od 1 GB až po neobmedzený úložný priestor v závislosti od plánu.
Nástroj pre informačné letákyK dispozícii iba s plateným doplnkom Trvalý kontakt tretej strany.
forumK dispozícii iba na pridanie widgetového kódu HTML.
Elektronický obchod / internetový obchodPridajte na svoj web zadarmo položky a katalógy PayPal s ich pridruženými widgety. Správna možnosť elektronického obchodu elektronického obchodu (doplnok Ecwid) je k dispozícii na nákup za 10 USD mesačne. Pre používateľov je k dispozícii veľké množstvo možností s až 1 000 položkami vo vašom obchode.
Integrácia brányDoplnok internetového obchodu obsahuje obrovské množstvo platobných brán – medzi ktoré patria American Express, Bitpay, eWAY, iDEAL, PayPal, Stripe a mnoho ďalších..
Priateľské k SEOMeta popisy sú editovateľné vo všetkých plánoch. Jediným skutočným plánom, ktorý je optimalizovaný pre účely SEO, je plán Yola Gold. Plán Gold obsahuje niekoľko skvelých nástrojov na monitorovanie a pomocné nástroje SEO.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Ochrana heslom je k dispozícii pre jednu alebo viac stránok so všetkými plánmi.
Google® AnalyticsDostupné prostredníctvom ponuky Nastavenia.
Zabezpečenie webových stránokVšetky webové stránky sú hostené na zabezpečených serveroch spoločnosti Yola.
Viac jazykovTvorca webových stránok je k dispozícii v angličtine, taliančine, francúzštine, nemčine, španielčine a portugalčine.
Mobilná optimalizáciaObmedzené a dostupné iba s platenými programami.
Technológia CDNNeboli poskytnuté.

plány & stanovenie ceny

Aj keď pravdepodobne budete chcieť začať s plánom spoločnosti Yola zadarmo a vyskúšať si najskôr editora a funkcie tvorcu webových stránok, s bezplatnou verziou nie je o čom písať domov. Ak chcete vytvoriť akýkoľvek funkčný web, musíte sa zaregistrovať s jedným zo svojich prémiových programov.

Predtým, ako sa rozhodnete vytvoriť webovú stránku, použite bezplatný plán na hranie, ale odporúčame vám tam nepridávať obsah, ktorý chcete. Prekročenie obsahu z plateného plánu zníži účinnosť vášho prípadného SEO.

Plán zadarmo

Bezplatný plán spoločnosti Yola vám poskytuje obmedzený výber šablón a editora Yola. Môžete si vytvoriť až 2 webové stránky, z ktorých každý môže mať až 3 stránky. To nebude stačiť na nič iné, než na najzákladnejšie stránky.

Bezplatný plán ponúka ochranu heslom na každej stránke a bude vám poskytnutá adresa webovej stránky http://www.yoursitename.yolasite.com. Máte pridelenú 1 GB úložného priestoru a 1 GB šírky pásma s veľkosťou súboru až 5 MB. V dolnej časti každej z vašich stránok bude umiestnená reklama Yola.

Prémiové plány

Prémiové plány spoločnosti Yola na prvý pohľad vyzerajú podobne ako ich konkurenti. Sú približne za rovnakú cenu a ponúkajú podobné doplnky a všetky majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Všimnite si však, že aj pri prémiových programoch existujú ďalšie možnosti, ktoré možno budete musieť kúpiť.

Možnosť internetového obchodu stojí navyše 10 USD mesačne k akémukoľvek prémiovému plánu a Yola Mail možno pridať k prémiovým plánom za 9,96 dolárov ročne. Prispôsobenie názvu vašej domény na súkromnú bude stáť ďalších 9,95 dolárov ročne.

Yola Bronze
4,17 USD mesačne ročne, 5,95 USD mesačne

Bronz je najnižší možný plán, na ktorý môžete upgradovať pomocou Yoly. Dostanete sa spolu so všetkými zahrnutiami bezplatného plánu, ale s pridaním neobmedzeného počtu stránok a šírky pásma, inováciou na úložisko s kapacitou 2 GB, vlastnou doménou s bezplatnou súkromnou registráciou a prémiovými podpornými službami.

Na svojej stránke budete mať stále reklamu Yoly a nebudete mať k dispozícii žiadnu hĺbku navigácie alebo web vhodný pre mobilné zariadenia.

Yola Silver
8,33 USD mesačne ročne, 12,95 USD mesačne

Yola Silver vám poskytuje všetky výhody bronzového plánu, teraz však s 5 GB úložného priestoru a odstránenou reklamou. Teraz máte prístup aj k optimalizovanému dizajnu webových stránok pre mobilné zariadenia, pokročilým úpravám, navigačným submenu a možnosti publikovať na Facebooku.

Yola Gold
16,66 USD mesačne, 24,95 USD mesačne

Yola Gold je bezpochyby najužitočnejšia zo všetkých balíkov Yoly – a budete ju chcieť použiť, ak sa potrebujete sústrediť na svoje SEO. Balík obsahuje všetko, čo je súčasťou balíka Silver, spolu s neobmedzeným úložiskom, skenovaním SEO, použitím kľúčových slov, dopravnými správami, sledovaním SEO a zoznamom obchodných adresárov Yola..

Zákaznícka podpora

Správy o technickej pomoci spoločnosti Yola od používateľov boli nejednoznačné. Platforma sľubuje maximálne 24-hodinový obrat so všetkými otázkami.

 • Phone. Žiadna telefonická podpora.
 • E-mail podpory. E-mailová podpora sa poskytuje prostredníctvom kontaktného formulára spoločnosti Yola.
 • Rozprávanie. Živý chat je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aj keď niekedy budú dlhé fronty.
 • Vedomostná základňa. Spoľahlivá vedomostná základňa s dobrou funkciou vyhľadávania.
 • Videonávody. K dispozícii sú videonávody.
 • Fórum podpory.& Yola má komunitné fórum podpory naplnené Q&Od zákazníkov a technikov Yola.
 • Ďalšie možnosti. Štvorpriestorové workshopy, ktoré sú k dispozícii spolu s tímom v New Yorku raz mesačne – rýchlo si uchopte miesto!

Jednoduchosť použitia

Yola je krásna, dobre usporiadaná editor webových stránok. Vďaka tomu je proces vytvárania webových stránok prakticky prechádzka v parku pre každého, kto ju chce použiť. Začiatočníci ju budú milovať a odborníci na dizajn ocenia, ako dobre sú premyslené všetky rozloženia.
Ktokoľvek môže začať pracovať s novým webovým serverom za menej ako pár hodín. Editor má rozhranie drag and drop a všetky ponuky sa cítia hladko a akoby sa nachádzajú presne na správnom mieste. Kodéry majú možnosť upraviť kód CSS alebo napísať vlastné widgety HTML, ak si to želajú.

Šablóny určite nie sú také zaujímavé alebo rôznorodé, ale responzívne vyzerajú aspoň profesionálne – aj keď ich je iba 10! Prispôsobenie každého z nich je jednoduché a pridávanie widgetov je tiež jednoduché.

Pre tých, ktorí hľadajú možnosť elektronického obchodu, obchod založený na Ecwid používa iný druh editora, ale je tiež ľahké dostať sa na kĺb.

Ak hľadáte dobrý spôsob, ako pridať do SEO, musíte sa zaregistrovať do programu Gold – ostatné plány výrazne chýbajú. Je škoda, že táto možnosť SEO nepredstavuje ďalší doplnok, ako je internetový obchod.

záver

O službe Yola je toho veľa – úžasný editor, jednoduchosť vytvárania stránok a jednoduché nastavenie obchodu elektronického obchodu. Aj keď má Yola viac než primeranú časť pomoci, pokiaľ neurobíte niečo trochu zložitejšie, pravdepodobne to nebudete potrebovať..

Ak potrebujete iba základnú webovú stránku pre malú firmu alebo osobný projekt a chcete ju navrhnúť sami s minimálnym množstvom stresu a času, potom si môžete Yola vybrať dobrým editorom webových stránok. Doplnok eCommerce je pomerne rozšíriteľný pre internetový obchod s až 1000 položkami a ponúka obrovské množstvo platobných brán, z ktorých si môžete vybrať.

Problém, ktorý s Yolou nájdeme, je ten, že musíte dosť zaplatiť, aby ste z platformy dostali veľa moderných funkcií webových stránok. Šablóny sú obmedzené a na všetkých stránkach, na ktoré sa pozriete, sa od vás vyžaduje, aby ste za niečo zaplatili poplatok. Toto je definitívne vypnutie.

Ak sa pozeráte na Yolu, mali by ste sa pozrieť aj na ďalších tvorcov webových stránok. Platformy ako Squarespace a Weebly majú podobné nastavenie, ale môžu byť presnejšie podľa vašich potrieb.

porovnať

Yola

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map