Recenzia WooCommerce 2016


WooCommerce

Navštíviť webovú stránku

9.0


Skóre AWA

WooCommerce

WooCommerce bol spustený v roku 2011 s cieľom poskytnúť používateľom produktu WordPress nástroj na nákupný košík. Keďže niektoré webové stránky už využívajú technológiu WordPress, malo zmysel poskytnúť rozšírenie pre existujúce webové stránky. Dnes je WooCommerce zďaleka najpopulárnejším eCommerce riešením pre WordPress s viac ako 10,2 miliónmi stiahnutí po celom svete. Prečítajte si nižšie uvedený náš WooCommerce.

Pros

 • Zadarmo 15-dňová skúšobná verzia
 • Flexibilné nastavenie prepravy
 • Denné zálohy
 • Neobmedzený počet správcov

Zápory

 • Obmedzený úložný priestor
 • Obmedzený inventár

Prehľad

 • Webové stránky: www.woothemes.com/woocommerce/
 • centrála: Kapské mesto, Južná Afrika
 • Rok založenia: 2008
 • Kategória: Sada elektronického obchodu pre WordPress
 • Skúška zadarmo: 15 dní

WooCommerce je produkt doplnku WooThemes. Jedná sa o softvérové ​​riešenie s otvoreným zdrojom, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť. Nezabúdajte však, že bude vyžadovať ďalšie doplnky, aby vyhovoval vašim potrebám. WooCommerce tiež najlepšie funguje so šablónou od WooThemes. Aby ste mohli využívať všetky výhody softvéru, budete musieť investovať do WooThemes a niekoľkých doplnkov.

Pre koho je WooCommerce vytvorený?

WooCommerce je ideálny pre každého, kto na vytváranie webových stránok používa WordPress. Ak ste už s touto platformou oboznámení, môžete na existujúcu webovú stránku jednoducho pridať funkciu elektronického obchodu alebo rýchlo vytvoriť novú webovú stránku na predaj produktov..

Je to tiež vynikajúca voľba pre začiatočníkov. WordPress je veľmi populárny, pretože sa ľahko učí. Ak práve začínate, najlepší spôsob, ako sa naučiť cestu okolo dashboardu, je cez WordPress. Stanovuje štandard pre ďalšie dizajnové panely. Takmer akýkoľvek iný program alebo platforma sa snaží napodobniť a vylepšiť to, čo WordPress už dosiahol. Akonáhle sa naučíte WordPress, môžete znížiť krivku učenia, pokiaľ ide o iné programy.

Obmedzenia WooCommerce

Pretože pracujete s produktom s otvoreným zdrojom, nemusíte sa obávať obmedzení. Je navrhnutý tak, aby sa pridal podľa potreby. Ak narazíte na obmedzenia, môžete jednoducho prehľadávať dostupné doplnky a integrovať potrebný softvér. Ďalšou dobrou správou je, že WooCommerce sa neustále aktualizuje. Vývojári z celého sveta pridávajú funkcie, vylepšujú a vytvárajú riešenia nových problémov.

povesť

Niekedy sa celá myšlienka produktov s otvoreným zdrojom a bezplatných súborov na stiahnutie môže zdať klamlivá. Určite si ho môžete stiahnuť zadarmo, ale bude to fungovať aj bez toho, aby ste museli minúť veľa peňazí za doplnky? S WooCommerce môžete očakávať dostatok nástrojov, aby ste mohli začať prvý deň. Budete chcieť integrovať doplnky, keď idete, ale je tu veľa na spustenie vašich stránok. V takom prípade vás ešte skôr, ako predáte svoj prvý produkt, nezasiahnu skryté prevádzkové náklady.

Je to tiež dobré znamenie, že spoločnosť WooCommerce má právomoci na viac ako 30% stránok WordPress. S toľkými používateľmi nemôže byť softvér taký zlý.

Prečo zvoliť WooCommerce?

Ak ste skúseným používateľom WordPress, potom je WooCommerce skvelým riešením pre predaj produktov. Funkcie existujúceho webu môžete ľahko rozšíriť. Nie je potrebné prejsť na novú platformu a naučiť sa cestu okolo nového dizajnového dashboardu. Tí, ktorí milujú WordPress, budú milovať WooCommerce.

Kľúčové vlastnosti

 • Automatické aktualizácie
 • Použite svoje vlastné doménové meno
 • Bezplatný 256-bitový šifrovací SSL
 • 99,9% dostupnosť
 • Prístup k záznamom MX
 • Blokovať IP
 • reCaptcha Overenie obrazu
 • Sociálna integrácia
 • Pripravené pre mobilné zariadenia
 • Adresy URL priateľské k SEO
 • Vstavané informačné kanály produktov
 • Podporuje viac ako 50 platobných brán

Odborníci z odvetvia verdiktujú na stránkach WooCommerce

eCommerce PlatformPre odborníkov je WooCommerce jasnou voľbou pri nákupe doplnku eCommerce pre WordPress. Aj keď existujú iné možnosti na trhu, WooCommerce je zďaleka najjednoduchšie implementovať a prevádzkovať. Každý, komu sa podarilo zostaviť webovú stránku WordPress, môže bez problémov začať používať WooCommerce.

WooCommerce je tiež jedinečný, pretože je úplne škálovateľný a flexibilný. Vychádza z krabice so všetkými potrebnými nástrojmi, takže sa malé podniky nemusia starať o investovanie veľa peňazí do pridania obchodu na svoj web. Program je tiež dostatočne výkonný na vytváranie sofistikovaných webových stránok pre veľkých maloobchodníkov. WooCommerce sa môže rozširovať podľa vašich potrieb.

Pokiaľ ide o kritiku WooCommerce, odborníci jednoducho rýchlo varujú, že WooCommerce je zameraný na veľmi špecifické publikum. Program je najvhodnejší pre tých, ktorí majú existujúcu webovú stránku WordPress. Spoločnosti, ktoré začínajú úplne od nuly, môžu mať šťastie s inou službou.

Okrem toho je dôležité mať na pamäti, že existujú náklady, ktoré sa môžu spočítať. Pokiaľ pôjdete s otvorenými očami, budete s WooCommerce spokojní.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na WooCommerce

Spotrebitelia milujú WooCommerce. Užívateľské recenzie neustále poskytujú spoločnosti WooCommerce perfektný 10. Každý, kto miluje WordPress a pozná backend, bude nevyhnutne mať rád aj WooCommerce. Spokojní zákazníci hlásia, že doplnok možno bez problémov integrovať a okamžite z existujúceho webu urobiť plne funkčný internetový obchod.

Tu je niekoľko ďalších podrobností o tom, čo si zákazníci užívajú pri WooCommerce:

 • Jednoduchá inštalácia a prevádzka s akýmkoľvek motívom WordPress.
 • Prístup k širokej škále rozšírení, ktoré môžu pomôcť prispôsobiť funkcie tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám.
 • Aktualizácie sú hladko integrované. Aj keď sa môžu vyskytnúť niektoré chyby, WooCommerce dokázala úspešne zavádzať aktualizácie bez toho, aby spôsobila príliš veľa problémov.
 • Dobre organizovaný. Jednoducho povedané: WooCommerce vytvoril neuveriteľne užívateľsky príjemný produkt.

Často sa nestretávate s produktom, ktorý získava dokonalé skóre, najmä od spotrebiteľov. Výnimkou je obchod Comoo. Poskytuje neuveriteľne užitočný nástroj pre webové stránky WordPress.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na WooCommerce

Voľné, otvorené zdroje môžu byť pre niektoré spoločnosti ideálnym riešením, ale existujú určité nevýhody. V prvom rade zadarmo nemusí nevyhnutne znamenať, že s tým nebudú spojené určité náklady. Kým WooCommerce prichádza so všetkým, musíte začať, drvivá väčšina používateľov bude chcieť investovať do doplnkov. Tieto rozšírenia môžu byť drahé a presahujú rozpočet niektorých malých podnikov.

Ďalšou hlavnou nevýhodou práce s produktom s otvoreným zdrojovým kódom je to, že existuje obmedzený zákaznícky servis. Budete mať možnosť navštíviť komunitné fóra, ale to nezaručuje, že dostanete odpoveď na svoju otázku. Používatelia majú tiež možnosť odoslať lístok, ale opäť neočakávajú okamžitú odpoveď.

Tieto sťažnosti proti spoločnosti WooCommerce však nie sú jedinečné pre ich produkt. Sú jednoducho súčasťou toho, čo používatelia môžu očakávať pri práci s produktom s otvoreným zdrojovým kódom.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

dizajn & prispôsobenie

WooCommerce si kladie za cieľ pracovať s akoukoľvek témou WordPress. Softvér môžete pridať na existujúcu stránku bez toho, aby ste museli kupovať novú tému alebo prepracovať zásadný návrh. Ako už bolo povedané, WooCommerce funguje najlepšie s WooThemes. Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek možným chybám, môže byť najlepšie investovať do kompatibilnej témy. Môžete začať s bezplatnou témou Storefront. Táto voľba je navrhnutá tak, aby fungovala pri vydávaní aktualizácií. Výber tejto témy je najjednoduchší spôsob, ako zabrániť akýmkoľvek bolestiam hlavy v návrhu.

Môžete si tiež vybrať z množstva ďalších WooThemes, ktoré siahajú od zadarmo po pár stoviek dolárov. Nezabúdajte, že sa jedná o jednorazový poplatok. Ak nechcete míňať peniaze na tému, môžete si zvoliť cenovo dostupnejšiu možnosť a venovať čas na prispôsobenie detailov. S programom WordPress máte prístup a editor, CSS a HTML. Ak viete, ako kódovať, môžete vykonať akékoľvek požadované zmeny.

Výhody a nevýhody rozhrania návrhu

Dizajnové rozhranie WordPress nie je presne pretiahnuté. Navigácia a logická organizácia je však ľahká. Panely s nástrojmi a ponuky uľahčujú vyhľadanie vašej cesty a nájdenie nástrojov. Správa obsahu stránok a účtov sociálnych médií je tiež veľmi jednoduchá. Pridanie textu na stránky a publikovanie blogových príspevkov je rovnako ako prevádzka akéhokoľvek textového procesora. Všetko, čo musíte urobiť, je typ, formát a publikovanie. Widgety vám umožňujú prepojiť vaše účty sociálnych médií a komunikovať s sledovateľmi. Celý prístrojový panel je celkom jednoduchý.

Pre tých, ktorí predtým nepoužívali WordPress, bude chvíľu trvať, než si na všetko zvyknú. Posledným trendom na platformách elektronického obchodu je editor drag and drop. Ako už bolo uvedené vyššie, WordPress nie je celkom kvalifikovaný ako drag and drop. Pridanie obsahu je spojené s ďalším klikaním a navigáciou. Tí, ktorí nemajú absolútne žiadne technické skúsenosti s webom, to môžu vidieť ako nevýhodu. Môže sa však oplatiť investovať čas do výučby WordPress, aby ste mohli využívať neobmedzenú slobodu dizajnu.

Foto galérie

S programom WordPress môžete vytvoriť knižnicu fotografií a ľahko znova použiť obrázky. Jednoducho pretiahnite obrázok z počítača do knižnice a po dokončení ho nahrajte na svoj web. Môžete tiež ľahko zmeniť veľkosť fotografií a pridať dôležité značky SEO, aby ste maximalizovali dopad každého obrázka.

Mobilné a responzívne témy

Ak sa rozhodnete pre prácu s WooTheme, môžete si vychutnať web, ktorý je vhodný pre mobily pre nakupujúcich aj administrátorov. To vám umožní spravovať obchod na cestách. Znamená to tiež, že zákazníci môžu prezerať vaše stránky na akomkoľvek zariadení, ktoré je základným nástrojom v elektronickom obchode.

Dizajnové služby

Ako produkt s otvoreným zdrojovým kódom spoločnosť WooCommerce neponúka žiadne dizajnérske služby. Na prispôsobenie svojich webových stránok si však môžete kedykoľvek najať nezávislého návrhára WordPress. Pretože program WordPress je taký populárny, pre vývojárov webu existuje nespočetné množstvo možností. Nezabudnite urobiť prieskum, požiadať o odporúčania a podrobne sa pozrieť na portfóliá.

Vlastnosti & náradie

vlastnosťPrehľad
Nastavenie internetového obchoduMusíte iba stiahnuť bezplatný softvér. WooCommerce vám poskytuje dostatok nástrojov na to, aby ste mohli začať. Ak si chcete prispôsobiť niektoré funkcie, musíte nájsť správne doplnky. Základné nastavenie však nemôže byť jednoduchšie. Iba pár kliknutí a vaša stránka WordPress bude pripravená na elektronický obchod.
Šírka pásma a úložiskoZávisí to od vašej hostiteľskej služby. Ak začínate od nuly, ďalším výdavkom, ktorý treba zvážiť, je registrácia v hostiteľskej službe. Uistite sa, že spolupracujete s poskytovateľom hostingu na nájdení správneho plánu, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám na šírku pásma a úložisko.
Doplnky a doplnky pre nákupný košíkMožnosti sú neobmedzené. Existuje veľa bezplatných doplnkov a môžete si kúpiť rozšírenie trhu. Vyhľadajte pomocou kľúčového slova alebo prehľadajte kategórie a nájdite dokonalý nástroj.
Riadenie objednávokŠtandardné nástroje na správu objednávok sa ľahko navigujú a poskytujú vám množstvo organizačných nástrojov na riadenie vášho podnikania.
Riadenie zásobWooCommerce je štandardne dodávaný so základnými nástrojmi na správu zásob. Môžete zobraziť úrovne zásob, dostávať upozornenia na zásoby a oveľa viac bez toho, aby ste museli integrovať akékoľvek doplnky. Keď budete pripravení na sofistikovanejšie nástroje, môžete pridať rozšírenia, nemusíte však tráviť desiatky, aby ste si mohli užívať funkcie správy inventára..
sledovanie zásielkyWooCommerce je štandardne dodávaný so základnými nástrojmi na správu zásob. Môžete zobraziť úrovne zásob, dostávať upozornenia na zásoby a oveľa viac bez toho, aby ste museli integrovať akékoľvek doplnky. Keď budete pripravení na sofistikovanejšie nástroje, môžete pridať rozšírenia, nemusíte však tráviť desiatky, aby ste si mohli užívať funkcie správy inventára..
Funkcie CRMZákazníci môžu zanechať recenzie na produkty a môžete ľahko odpovedať na komentáre a žiadosti. Akonáhle sa vaša firma rozrastie a vybavuje veľký objem objednávok, možno budete chcieť integrovať systém lístkov na riešenie problémov. V opačnom prípade budú štandardné nástroje CRM stačiť na bezproblémový chod malých podnikov.
Šablóny a témyWooCommerce je možné nainštalovať a používať s úplne akýmkoľvek motívom. Najlepším riešením však je ísť s WooTheme. Ako produkt s otvoreným zdrojom sa neustále pridávajú nové témy. Možnosti sú zdanlivo neobmedzené. Vaša voľba môže viesť k nákladom. Sofistikovanejšie témy budú mať vyššiu cenu. Jednoduché témy budú lacnejšie, ale vždy môžete smiať s prispôsobenými detailami detailov.
Integrácie a doplnkyS WooCommerce sa môžete spojiť s niektorými z najväčších mien v oblasti dopravy, marketingu a platieb. Budete tiež radi objavovanie menších vývojárov, ktorí vždy pracujú na vytvorení nových riešení. Trh rozšírení umožňuje integrovať prakticky akýkoľvek doplnok.
Mobilný elektronický obchodWooCommerce a WooThemes sú navrhnuté tak, aby boli prístupné pre mobilné zariadenia. Nemusíte sa starať o vytvorenie samostatnej mobilnej stránky.
Web hostingAk začínate od nuly, budete si musieť zvoliť svoju webhostingovú službu. Zvyčajne sa môžete zaregistrovať za približne 10 dolárov mesačne. Nemusíte sa starať o údržbu svojich serverov alebo riešenie technických problémov.
Obchod s aplikaciamiNavigácia v obchode s aplikáciami alebo v rozšírení je jednoduchá. Vyhľadajte podľa kategórie alebo kľúčového slova a nájdite správne nástroje pre svoje stránky.
blogovaniePokiaľ ide o blogovanie, WordPress je kráľom. Publikovanie príspevkov nemôže byť jednoduchšie.
SEO a marketingWordPress a WooCommerce ponúkajú množstvo marketingových nástrojov hneď po vybalení. Pred zverejnením obsahu sa zobrazí výzva na pridanie značiek a meta popisov. Vývojári urobili celý proces falošný dôkaz. Existuje tiež veľa bezplatných doplnkov, ktoré si môžete stiahnuť, aby ste pomohli s úsilím SEO.
spravodajcuMôžete si zostaviť zoznamy e-mailov a odosielať informačné bulletiny podľa vášho výberu doplnkov. Túto funkciu budete musieť pridať, ale zaberie to iba pár minút a môžete začať zadarmo.
Bezpečnostné funkcieBezpečnostné funkcie budú opäť závisieť od toho, ktorú hostingovú službu si vyberiete. Pri návšteve webu WooCommerce môžete porovnávať rôzne služby. SiteGround a BlueHost ponúkli certifikát SSL a vyhradenú adresu IP.
Certifikácia PCIKaždá platobná brána, ktorú pridáte na svoj web eCommerce, bude certifikovaná podľa PCI a bude kompatibilná.
Tvorba obsahuTo je miesto, kde WooCommerce a WordPress žiaria a vynikajú nad ostatnými. WordPress vytvoril impérium tým, že čo najviac uľahčil vytváranie obsahu. Spoločnosť WooCommerce bola založená na tejto nadácii tým, že vám umožňuje rovnako ľahko pridávať produkty a nákupné vozíky.
Darčekové poukážkyVytváranie kupónov, zľavových kódov a predaj darčekových certifikátov stačí na pár kliknutí.
Možnosti platbyWooCommerce prichádza s piatimi dostupnými platobnými bránami. Ak chcete pridať konkrétnu službu, budete musieť investovať do doplnku. Ostatné platformy ponúkajú stovky brán, ale musíte platiť mesačný poplatok. Mať prístup k piatim obľúbeným možnostiam je celkom pôsobivé, pretože sú zadarmo.
Daňové a prepravné kalkulačkyTieto poplatky sa dajú automaticky vypočítať bez toho, aby bolo potrebné integrovať doplnok.
správyZákladné nástroje na správu zásob a objednávok vám umožňujú sledovať obchod a získať prehľad o výkonnosti. Ak chcete skutočne podrobné a dôkladné správy, možno budete chcieť nakupovať doplnky.
Štatistika stránokAk nie ste spokojní so štatistikami stránok poskytovanými spoločnosťou WooCommerce, môžete službu Google Analytics ľahko integrovať. Všetko, čo musíte urobiť, skopírujte a vložte útržok kódu.

plány & stanovenie ceny

Zadarmo . , , Druh. Každý si môže zdarma stiahnuť WooCommerce. Môžu sa však vyskytnúť ďalšie poplatky. Ak už máte spustený web WordPress, nemusíte si robiť starosti s nákupom domény a plánom hostingu. Tieto by už mali byť zavedené.

Náklady spojené s WooCommerce pochádzajú z nákupu témy a doplnkov. Aj keď je softvér pripravený na použitie, je pravdepodobné, že budete chcieť na svoje stránky pridať ďalšie funkcie. Tieto náklady sa môžu spočítať.

Pravdepodobne budete pravdepodobne chcieť kúpiť WooTheme. Väčšina dostupných tém sa topí za cenu 139 USD. Toto sú ďalšie možné náklady, ktoré je potrebné zohľadniť.

Aj keď bezplatný nemusí byť najpresnejším spôsobom, ako opísať WooCommerce, nemá toľko skrytých nákladov ako iné možnosti otvoreného zdroja. Môžete celkom ľahko odhadnúť, koľko to bude stáť, aby sa web spustil a spustil.

Celkovo je WooCommerce najlepšia dostupná hodnota. Môžete vytvoriť plne prispôsobené a funkčné stránky s malými režijnými nákladmi.

Zákaznícka podpora

Pretože WooCommerce je platforma s otvoreným zdrojovým kódom, nenabízí váš typický systém podpory zákazníkov. Namiesto toho, aby ste kontaktovali spoločnosť, budete priamo podporovať fóra a vedomostné základne. Na vyriešenie problémov sa musíte v zásade spojiť s komunitou používateľov. Aj keď to môže znieť skľučujúco, existuje veľa spoľahlivých zdrojov vrátane:

 • Stránka s častými otázkami WooCommerce
 • Stránky dokumentácie
 • Rozsiahla vedomostná základňa
 • Videonávody
 • Fórum Spoločenstva

Možno nebudete môcť zavolať alebo hovoriť so zástupcom; budete mať prístup k aktívnej komunite používateľov, ktorí môžu pomôcť. Na väčšinu otázok a obáv môžete odpovedať aj prostredníctvom FAQ a ďalších stránok s dokumentáciou.

Jednoduchosť použitia

Ak ste prevádzkovali web WordPress, prechod na WooCommerce bude bezproblémový. Na druhej strane tí, ktorí nemajú skúsenosti so systémom WordPress, budú mať trochu krivky učenia.

Pokiaľ ide o prispôsobiteľný webový dizajn, ktorý nie je obmedzený, WordPress je rez nad ostatné. Nemusí to byť užívateľsky prívetivé ako niektorí jeho konkurenti v oblasti drag and drop, ale zvládnutie softvéru stojí za námahu.

WooCommerce je určite prístupný pre začiatočníkov, ale najlepšie sa hodí pre tých, ktorí majú skúsenosti so systémom WordPress. Pri vytváraní profesionálnej stránky, ktorá priláka zákazníkov, nemusíte plynule pracovať s kódovaním ani s odborníkom na dizajn.

Widgety, doplnky a rozšírenia vám umožnia prispôsobiť si web takmer vo všetkých smeroch. Realisticky, učenie sa WordPress a zvládnutie WooCommerce netrvá oveľa dlhšie, ako by to bolo na akejkoľvek inej platforme. Akonáhle sa dostanete na kĺb, budete si užívať bezkonkurenčnú slobodu dizajnu.

záver

Ak si vyberiete doplnok WooCommerce pre WordPress na zostavenie vášho internetového obchodu?

Voľba otvoreného zdroja určite nie je pre každého. Asi najväčšou nevýhodou je obmedzená podpora zákazníkov.

Ak ste novým v oblasti webdizajnu a chcete prístup k odborníkom, ktorí vás môžu krok za krokom viesť, vyberte si platformu s plánom predplatného a špecializované oddelenie podpory je pre vás tou najlepšou voľbou. Pre tých, ktorí sa cítia pohodlne pri riešení problémov a ich riešení, nebude obmedzená podpora zákazníkov problémom.

WooCommerce je vynikajúcou voľbou pre každého, kto prevádzkuje web WordPress. Softvér je najjednoduchší a nákladovo najefektívnejší spôsob, ako zmeniť svoj web na obchod. V podstate stačí len stiahnuť doplnok a môžete začať predávať produkty a zarábať peniaze.

Nemusíte sa starať o začatie novej platformy a migráciu svojich stránok. Všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať, je k dispozícii v bezplatnej verzii. Doplnky môžete integrovať podľa toho, ako rastiete a potrebujete zmeny..

porovnať

WooCommerce

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map