Recenzia Webs.com 2016


Webs.com

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

Webs.com

Webs.com (spoločnosť Vistaprint) je 15-ročný tvorca webových stránok, ktorý je obľúbený medzi majiteľmi firiem, neziskovými organizáciami a webovými dizajnérmi. Webové stránky sú platformou za 55 miliónmi webových stránok. Weby ponúkajú vlastníkom firiem, ktorí potrebujú viac funkcií, voľbu na celý život alebo konkurenčnú cenu. Táto spoločnosť rastie na popularite medzi ostatnými významnými tvorcami webových stránok. Prečítajte si našu recenziu na webe.com nižšie.

Pros

 • Spravodlivé a konkurencieschopné cenové plány
 • 450 obchodných šablón vhodných pre mobilné zariadenia
 • Jednoduché pridávanie a upravovanie komponentov
 • Fotogaléria v cene
 • 30-dňová skúšobná verzia zdarma
 • Vrátane analytických údajov

Zápory

 • Kódovanie HTML / CSS je obmedzené na kódové pole na stránke
 • Telefonická podpora je obmedzená, s výnimkou podpory v pláne Pro
 • Na vytvorenie blogov môže byť potrebný určitý výskum
 • Webové stránky nevytvárajú webovú stránku za vás

Prehľad

 • Webové stránky: www.webs.com
 • centrála: Silver Spring, Maryland
 • Rok založenia: 2001
 • zamestnanci: 50+
 • Postavené stránky: 55000000+
 • Kategórie: Softvér na tvorbu webových stránok
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

S viac ako 3,3 miliónmi predplatiteľov, 2 200 zamestnancami a viac ako 20 fyzickými miestami je web.com súčasťou svojej vlastnej triedy. Web.com zdieľa podpornú firemnú kultúru, hodnoty a tímovú prácu a tieto informácie zverejňuje na webovej stránke. V spoločnosti s takým dlhým a veľkým postavením existujú výhody a nevýhody.

Web.com ponúka jedno z najväčších a najuniverzálnejších portfólií produktov a služieb akéhokoľvek tvorcu webových stránok. Aj keď sú šablóny tradičné, navrhnuté tak, aby fungovali, web.com je viac než len obchodom pre domácich majstrov. Web.com poskytuje aj kompletný dizajn webových stránok. Každá z týchto možností môže priniesť priaznivé výsledky pre jednotlivcov alebo podnikateľov, ktorí potrebujú vytvoriť a udržiavať webovú stránku. Očakávajte, že zaplatíte o niečo vyššie sadzby za rozsiahle funkcie a služby Web.com.

Pre koho sa odporúča web.com?

Tvorca webových stránok Web.com je odporúčaný pre majiteľov firiem, majiteľov obchodov, blogerov a ďalšie osoby, ktoré potrebujú funkčné a aktívne stránky. Hodí sa pre tých, ktorí chcú vybudovať základnú stránku alebo pre tých, ktorí potrebujú niekoho, kto pre nich vytvorí komplexnejšiu stránku.

Zameranie / špeciality webu

Web.com je zameraný na funkčné webové stránky, ktoré vyhovujú individuálnym alebo obchodným potrebám. So zvýšenou sadou šablón ponúka web.com viac ako 2 500 šablón, ktoré sa po pridaní obsahu dajú ľahko zameniť. Šablóny sa zdajú byť trochu datované, ale vlastníci môžu získať prispôsobenú webovú stránku, ktorá vyhovuje ich konkrétnym potrebám dizajnu. K dispozícii sú hostiteľské balíčky Unix, Linux a Windows. Web.com odvádza dobrú prácu v oblasti elektronického obchodu s vynikajúcimi doplnkami a funkciami doplnkov.

Technické špecifikácie / obmedzenia webu.com

Web.com ponúka štandardné funkcie pre tvorcov webových stránok pre úspešné webové stránky spolu s možnosťou nechať niekoho urobiť prácu za vás. Ide o funkčnú, dobre navrhnutú platformu pre elektronický obchod so zabudovanými riešeniami a možnosťami interaktívnych dashboardov.

Pokiaľ ide o obmedzenia, používateľské rozhranie nie je pre niektorých nových konkurentov webu Web.com také užívateľsky príjemné a nezdá sa, že by web.com ponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Možnosti mesačných cien sú o niečo vyššie pre túto skúsenú a vysoko rozvinutú platformu.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Hoci cenové plány nie sú jasne uvedené vopred na webovej stránke Web.com, zdá sa, že existuje slušná sada komplexných mesačných platobných plánov pre úplné riešenie hostingu a úspešný marketing potrebný na podporu podnikania. Nebude to lacné, ale Web.com ponúka skutočný marketing, ktorý je potrebný pre úspech online.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Web.com ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale tieto informácie nenájdete ľahko na webe. Používatelia sa sťažujú na ťažkosti so zrušením po prihlásení.

Čo je reputácia web.com?

Po dlhej histórii v priestore webových stránok sa zdá, že web.com sa usadil na zadných sedadlách s novými klientmi pre domácich majstrov. Akonáhle sú najvýkonnejšie a najúspešnejšie riešenia na vytváranie webových stránok, zdá sa, že Web.com nedokázala nejakým spôsobom udržať krok.

Hoci spoločnosť má obrovské pokračovanie a jednu z najširších služieb, prešla mnohými transformáciami a musí sa spojiť s novými outperformermi pre efektívnu tvorbu webových stránok. Pre tých, ktorí stále uprednostňujú webdizajnéra, ktorý pre nich robí prácu, sa web.com dobre darí v tomto odvetví. Posledné recenzie ukazujú, že web.com má dobrú povesť medzi dizajnérmi s úplnými službami a iba spravodlivú povesť medzi vlastníkmi stránok, ktoré si sami urobíte.

Prečo zvoliť web.com?

Tvorca webových stránok Web.com má nasledujúce, obrovské množstvo funkcií, viac možností pre návrh a vývoj webových stránok a je hoden podpory veľkých podnikov a pokročilého elektronického obchodu. Táto spoločnosť robí všetko.

Otázka znie, či to robia dobre? Ak chcete skúsenú, bohatú spoločnosť s históriou a schopnosťou poskytovať rozsiahle služby v oblasti dizajnu webových stránok, utrácajte peniaze a investujte so spoločnosťou Web.com. Ak ste malý podnik, ktorý potrebuje základnú webovú stránku pre domácich majstrov, existujú desiatky nákladovo efektívnych alternatív vytvárania webových stránok, napríklad Squarespace a Weebly, ktoré vyhovujú vašim potrebám..

Kľúčové vlastnosti

 • Prispôsobiteľné šablóny
 • SEO Booster
 • Tvorca webových stránok pre mobilné zariadenia
 • Integrácia sociálnych médií
 • Podpora miestnych záznamov
 • Foto a video galérie
 • Pokročilá webová analýza
 • Vlastné názvy domén
 • Integrácia elektronického obchodu
 • Vlastná e-mailová adresa
 • Cloud hosting
 • Ochrana heslom

Verdikt expertov z odvetvia na webe.com

Odborníci majú pre Webs.com nejaké milé slová, ale tiež sú schopní rýchlo odporučiť lepšie alternatívy. Pokiaľ ide o bezplatnú verziu, je ťažké ponúknuť veľa kritiky. Webs.com je vzhľadom na cenu pomerne ľahko použiteľný program, ktorý každému umožní zostaviť a publikovať webovú stránku. Editor drag and drop eliminuje potrebu akéhokoľvek zážitku z kódovania a je veľmi priateľský pre začiatočníkov.

Hlavným problémom bezplatných aj platených balíkov je to, že rozhranie je jednoducho zastarané a obsahuje príliš veľa chýb. Webs.com v skutočnosti neprešiel významnou aktualizáciou od roku 2012. S tempom technologického napredovania sa to môže prejaviť skôr ako desaťročia ako roky.

Ak hľadáte cenovo dostupný, spoľahlivý, prispôsobiteľný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, existujú lepšie možnosti. Webs.com jednoducho nedokáže zostať konkurencieschopným.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webs-com-review/

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe.com

Napriek záplave negatívnej spätnej väzby od zákazníkov týkajúcej sa Webs.com sa mi podarilo nájsť nejaké pozitívne recenzie. Bohužiaľ, väčšina z nich znie ako spam. Autori neuvádzajú veľa podrobností a rýchlo vkladajú odkaz na svoje vlastné webové stránky. Používatelia sú radi, že môžu vytvoriť webovú stránku zadarmo.

Ďalším problémom, ktorý spochybňuje presnosť spotrebiteľských recenzií, je existencia veľmi podobného „webu.com“. Keď som uskutočňoval vlastné vyhľadávanie, výsledky sa rovnomerne rozdelili medzi zobrazovanie informácií na serveroch Web.com a Webs.com. Je možné, že Webs.com je nešťastným príjemcom kritiky, ktorá by mala byť zameraná na Web.com. Vzhľadom na malý rozdiel v názvoch domén a výsledkoch vyhľadávania je ťažké odhadnúť, ako sa používatelia cítia.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webe.com

Čítanie užívateľských recenzií pre Webs.com je takmer bolestivé. Aj keď prakticky každý tvorca webových stránok dostal určitú kritiku, zvyčajne nadobúda účinnejšiu formu. Sťažnosti používateľov webu Web.com sú však nahnevané. Ľudia nenapíšu užitočné návrhy o tom, ako vylepšiť službu; sú na krv.

Zdá sa, že väčšina problémov sa vyskytuje pri bezplatnej verzii programu. Existuje veľa správ o tom, že ľudia strácajú prístup na svoje stránky, a to aj po rokoch práce na tvorbe a publikovaní obsahu. Skutočnosť, že zástupcovia služieb zákazníkom sa zdajú nepolapiteľný, nepomáha tlmiť pokušenia. Webs.com celkovo získal jednohviezdičkové hodnotenie. Na základe recenzií používateľov to znie, ako by ste mali bežať opačným spôsobom.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

dizajn & prispôsobenie

Možnosti dizajnu a prispôsobenia na webe.com sú viac než dostatočné, od šablón po použiteľnosť. Nižšie sú uvedené niektoré silné stránky dizajnu a prispôsobenia webových stránok.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokWebové stránky prešli zo 40 na 450 moderných šablón prispôsobených pre mobilné zariadenia pre obchodné weby. Užívatelia si z týchto šablón vyberajú bezplatnú službu alebo minimálnu cenu, ktorá obsahuje niektoré pridané funkcie. Ak pre svoje podnikanie potrebujete riešenia elektronického obchodu, Web ponúka aj niekoľko pokročilých šablón.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb.Šablóny sú určené pre spoločnosti v rôznych farebných paletách a štýloch. Môžete si vybrať medzi šiestimi rozloženiami, ktoré dobre fungujú pri zobrazovaní vašich produktov a služieb. Ak zmeníte názor, môže sa ľahko použiť iná šablóna.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od nuly. Webové stránky sú tvorcami webových stránok pre domácich majstrov, ktorí sa spoliehajú na šablóny. Ak chcete stavať svoje stránky od nuly, môžu existovať ďalší tvorcovia webových stránok, ktorí vyhovujú vašim potrebám
Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokWeby najlepšie poskytujú klientom intuitívne rozhranie na tvorbu webových stránok. Práca s farbami, obsahom a obrázkami je pre začínajúcich alebo priemerného užívateľa počítačov jednoduchá. Po bezpečnom prihlásení k účtu z webových stránok pristupujete na svoje stránky, robíte zmeny a vidíte okamžité aktualizácie na svojom webe.>
Prispôsobenie štýlu stránkyPrispôsobenie štýlu stránky sa týka vašej schopnosti personalizovať váš web, upravovať obsah a komponenty a podľa potreby meniť kód HTML / CSS. Weby sú skvelé na prispôsobenie štýlu stránky s výnimkou vylepšovacieho kódu.
 • Výber dizajnu na prispôsobenie.Webové stránky môžu byť prispôsobené obrázkom, obsahu, sociálnym médiám, aplikáciám a niektorým marketingovým nástrojom.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahuEditovacie prvky sú jednoduché. Obsah môžete rýchlo zmeniť a upraviť. Existuje určitý stupeň prispôsobenia farieb pozadia šablóny alebo môžete zvoliť inú šablónu a farebnú tému.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Úpravy kódu HTML / CSS sa nezobrazia ako funkcia, zdá sa však, že existujú metódy na pridávanie značiek HTML. Na stránku môžete vložiť kódové pole.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania.Weby uľahčujú vizuálnu editáciu na interaktívnej platforme. Môžete pridať mapy, videá, fotografie, funkcie elektronického obchodu a ďalšie prvky, ktoré priťahujú návštevníkov a predávajú produkty.

Keď sa rozhodnete vyskúšať server Webs.com, vyberiete šablónu návrhu a potom pokračujte v prispôsobovaní svojich stránok tak, aby boli v súlade s vašimi obchodnými potrebami. Svoj web môžete nastaviť bezplatne a užiť si viac funkcií v jednom z lacných modelov oceňovania.

Navigácia na webeNavigácia na webe je zabudovaná do šablón a môže sa prispôsobiť tak, aby zodpovedala produktom a službám vašej spoločnosti. Webové stránky ponúkajú neobmedzený počet stránok pre ktorýkoľvek z troch cenových plánov. Vaši zákazníci mobilných služieb budú môcť navigovať na vašich stránkach, pokiaľ vyberiete správnu šablónu.
Obsahový managementObsah na webových stránkach Web Builder je ľahko meniť, štýl a presunúť. Pokiaľ máte pripojenie k internetu, môžete sa kedykoľvek prihlásiť do svojho účtu a pristupovať k svojmu obsahu. Zmeny sú plynulé a nahrávanie na vaše webové stránky je okamžité.
Fotografie a galérieČi už máte fotografie produktu alebo potrebujete obrázky z fotogalérie Webov, máte na výber. Popri obrázkoch môžete vložiť popisy produktov, ceny, dane a dopravu, stav produktu a ďalšie.
Tvorba mobilných stránokWebové stránky teraz ponúkajú stovky šablón vhodných pre mobilné zariadenia, aby vaši zákazníci mohli navigovať na vašom webe prostredníctvom mobilných zariadení. Ak sa chystáte na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu alebo na jeden z troch plánov za rozumnú cenu na weboch, zahrňuje sa aj budovanie mobilných stránok..
Integrácia sociálneho zdieľaniaWeb je plne nabitý možnosťami integrácie do sociálnych médií. Na svoj web môžete zahrnúť niektoré alebo všetky hlavné platformy sociálnych sietí v prospech svojich zákazníkov. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo a ďalšie.
Dizajnové službyWebové stránky neponúkajú navrhovanie webových stránok pre vás. Táto platforma pre domácich majstrov je taká jednoduchá, že nepotrebujete návrhára a vývojára webových stránok. Ak ste veľký podnik s jedinečnými potrebami rozvoja, robia to iné spoločnosti dobre.

Vlastnosti & náradie

Webové stránky sú plné funkcií zameraných na zákazníka a tisíce malých firiem predávajú svoje produkty a služby prostredníctvom webových stránok. Nebudete sklamaní zo zoznamu funkcií na webe.com.

vlastnosťPrehľad
Nastavenie webových stránokWeby ponúkajú štyri jednoduché kroky na získanie vynikajúcej webovej stránky. Tento proces je rovnako jednoduchý ako nastavenie, pridanie obsahu, publikovanie a optimalizácia pre návštevníkov. Weby vás prevedú týmto procesom online pre vaše webové stránky a navigáciu, aplikácie, budovanie značky, publikovanie a zdieľanie. Používatelia hlásia pozitívny a intuitívny zážitok.
Vzhľad stránkyPrvým krokom v procese webového dizajnu webu je prehľadávanie tisícok obchodných šablón. Vyberiete štýl, farebnú schému a rozloženie stránky, ktoré vyhovuje vašej podnikovej kultúre a potrebám. Webové stránky majú 450 šablón, z ktorých si môžete vybrať, vrátane možností pre mobilné zariadenia. Potom sa na každej stránke budete spoliehať na „panel staviteľov“, ktorý vám pomôže presúvať prvky, vkladať komponenty a vykonávať úpravy.
Vlastný názov domény
Hĺbka navigácie:Vaši zákazníci prejdú na neobmedzené stránky vo všetkých plánoch webu. Bez ohľadu na veľkosť svojej malej firmy získate stránky, ktoré potrebujete na zdieľanie svojich produktov. Existujú stovky návrhov šablón, z ktorých si môžete vybrať pre svoju štruktúru.
Widgety a aplikácieNa rozdiel od niektorých tvorcov webových stránok, Weby ponúkajú widgety domovskej obrazovky na interakciu so zákazníkmi a aplikácie na zapojenie a lojalitu zákazníkov. Webové stránky sú tiež partnermi spoločnosti Pagemodo pre sociálny marketing a ContactMe pre správu kontaktov.
speňaženieWeby ponúkajú pomerne robustné riešenia elektronického obchodu, ktoré fungujú pre tisíce spoločností zaoberajúcich sa online predajom. Štandardné možnosti integrácie platieb a fakturácie získate na serveroch PayPal, Etsy a Stripe.
Štatistika návštevníkovWeby ponúkajú pokročilú webovú analýzu prostredníctvom služby Stats. Dozviete sa viac o návštevnosti svojich webových stránok a podniknete kroky na základe štatistík, ktoré generujete.
Foto, video a zvukVďaka masívnej online konkurencii sú audio, fotografie a videá nevyhnutné pre úspech malých podnikov. Rozhranie Webov na vkladanie týchto komponentov je jednoduché a spravovateľné prostredníctvom panela staviteľa. Vyberte položku Obrázok, Galéria fotografií, Video, Tlačidlo a ďalšie.
blogovanieBlogovú stránku je možné pridať pomocou blogovej aplikácie. Môžete zahrnúť automatické príspevky. Blogovanie na webe nie je také jednoduché a robustné ako niektorí iní tvorcovia webových stránok. Možno budete musieť pri nastavovaní stránky spoliehať na pomocnú stránku Webov. Niektorí ďalší tvorcovia webových stránok ponúkajú väčšiu flexibilitu v hodnote blogovania.
Google MapyWebové stránky vám umožňujú rýchlo a ľahko vkladať mapy Google.
Editor HTMLEditor HTML nie je na weboch podporovaný; na stránke však môže byť zahrnuté kódové pole.
Integrácia sociálnych médií
Formuláre a prieskumyFormuláre a prieskumy je možné vložiť pomocou HTML kódu na stránke. Táto funkcia môže vyžadovať určitý prieskum na webovej stránke pomocníka, pokiaľ nemáte počítač dôvtipný.
Skladový priestorPoužívatelia dostávajú 500 MB za bezplatnú službu, 1 GB pre plán Starter, 5 GB pre vylepšený plán a neobmedzené úložisko pre plán Pro.
Nástroj pre informačné letákyWebové stránky spolupracujú so spoločnosťou ContactMe na zachytávanie e-mailov pre informačné bulletiny a poštové spoločnosti. Očakávajte ďalší poplatok vo výške 5 USD mesačne. Ďalšou možnosťou je vložiť zachytenie HTML do kódového poľa na stránke.
Podpora fóraWeby poskytujú bezplatnú podporu pre predplatiteľov, pričom platia predplatiteľom za podporu fóra a podporu živého chatu. V prípade telefonickej podpory sa musia účastníci prihlásiť do Pro plánu.
Elektronický obchod / internetový obchodPre obchod s 20 alebo viac položkami budete potrebovať program Webs Enhanced alebo Pro. Cena je primeraná a plán Pro zahŕňa odosielanie a optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja, reklamu Google, e-mail, live chat a podporu telefónu. Webové eCommerce riešenia sú vhodné pre malé a stredné podniky.
Integrácia brányNa rozdiel od niektorých tvorcov webových stránok vo svojej triede, Webs ponúka služby členských brán, ktoré môžu byť rozšírené na vašich zákazníkov. Pomôže vám to priamo na trhu a zablokovať prezeranie stránky členom.
Priateľské k SEOWebové stránky ponúkajú nástroje SEO prostredníctvom obchodu s aplikáciami. Plán Pro ponúka niektoré marketingové nástroje vrátane SEO Booster, ktoré vám pomôžu nájsť zákazníkov na webe. Web tiež odosiela zoznamy do miestnych online adresárov vrátane Google, YP.com a Yahoo.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Používatelia webových stránok si vytvoria účet chránený heslom na prihlasovanie a úpravy svojich stránok kedykoľvek.
Google® AnalyticsWebové stránky sa integrujú do balíka Google App Suite (môže to trvať trochu lepšie pochopiť a začať niekoľko súborov pomocníka). Webové stránky predvolene používajú pre analýzu štatistiku.
Zabezpečenie webových stránokWeby, rovnako ako všetci tvorcovia stránok, berú bezpečnosť vážne a využívajú popredné možnosti ochrany heslom zákazníka. S históriou a veľkosťou tejto spoločnosti má bezpečnosť prednosť.
Viac jazykovWebové stránky podporujú 13 jazykov. Zdá sa, že Webs ponúka budovanie webových stránok pre tieto jazyky a zvyšuje sa a zahŕňa viac.
Mobilná optimalizáciaWebové stránky 450 nových šablón zahŕňa mobilnú optimalizáciu, aby vaši zákazníci mohli prezerať a nakupovať vaše produkty a služby na mobilnom zariadení. Mobilné šablóny sú zahrnuté v bezplatnej službe a tiež tri cenové plány služby Webs.
Technológia CDNWeby majú podobnú platformu s názvom Sieťové riešenia pre vylepšené služby DNS, vysokú dostupnosť a vysoký výkon.

plány & stanovenie ceny

Webové stránky ponúkajú zákazníkom bezplatnú webovú stránku a hosting! Pre webové stránky, ktoré vyžadujú funkcie elektronického obchodu, je jeden bezplatný a tri cenové plány viac než veľkorysé. Spoločnosť zobrazuje na webe svoje cenové plány a možnosti. Môžete sa etablovať zadarmo alebo si vybrať z troch konkurenčných mesačných cenových plánov podľa svojich obchodných potrieb. Všetky tri platené programy ponúkajú:

 • Hosting zadarmo
 • Neobmedzený počet stránok
 • Značky webových stránok boli odstránené
 • Ochrana heslom pre stránky
 • Mobilná optimalizácia
 • štatistika

Ponúkané cenové plány

 • zadarmo. Pre spoločnosti, ktoré majú iba päť produktov a jeden obrázok, môžete predávať zadarmo.
 • štartér. Pre malé podniky elektronického obchodu ponúka plán Starter 5,99 dolárov mesačne vyššie uvedený zoznam, desať produktov a dva obrázky, niektoré reklamy, e-mailovú podporu a 1 GB úložného priestoru..
 • vylepšené. Pre malé a stredné podniky, ktoré vyžadujú rozsiahlejšie funkcie elektronického obchodu, plán s vylepšenými 12,99 $ mesačne ponúka vyššie uvedený zoznam, 20 produktov obchodu, viac tém, tri e-mailové adresy, e-mail a podporu živých rozhovorov a 5 GB úložného priestoru..
 • pre. Pre väčšinu stredných podnikateľov ponúka plán Pro $ 22,99 mesačne vyššie uvedený zoznam, neobmedzené produkty v obchode, viac tém, 25 e-mailových adries, odosielanie a podporu vyhľadávacieho nástroja, 100 USD v reklamách Google, e-mail, live chat a telefonickú podporu a 5 GB úložného priestoru.

Webové stránky ponúkajú veľmi konkurenčné plány na umiestnenie každého majiteľa alebo neziskovej organizácie malých podnikov. All-inclusive možnosti sú veľkorysejšie ako mnoho tvorcov webových stránok vo svojej triede.

Čo sa týka stanovovania cien, zvážte tieto faktory:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, majitelia firiem môžu využívať bezplatnú webovú stránku na dlhodobé alebo 30-dňové vyskúšanie jedného z troch cenových plánov Webov.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Môžete sa bezplatne pripojiť, zapojiť sa do 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie alebo sa prihlásiť na odber jedného z troch programov. V takom prípade bude potrebné na platbu číslo kreditnej karty alebo účet PayPal..
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? Weby sú veľmi dostupnou možnosťou pre väčšinu majiteľov firiem so spoustou bezplatných služieb pre základné potreby.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete navrhnúť svoje stránky zadarmo a zostať podľa plánu zadarmo tak dlho, ako budete chcieť.
 • Je platba splnená mesačne / ročne? Mesačné ceny vychádzajú z dvojročných plánov.

Zákaznícka podpora

S viac ako 15 rokmi v podnikaní v oblasti budovania webových stránok vytvorili webové stránky dobré možnosti podpory zákazníkov a zákazníci sa javia byť celkom spokojní. Keďže nastavenie webových stránok je veľmi jednoduché, táto platforma pre domácich majstrov je navrhnutá pre minimálnu podporu. Na webovej stránke Pomoc a kontakt používa Webs službu Zendesk na podporu klientov.

 • FAQ. Vyhľadajte informácie v FAQ.
 • Live chat. Opýtajte sa na Live Chat.
 • Podporte komunitné fórum. Vyhľadajte odpovede vo fóre podpory komunity.
 • Centrum podpory. Vyhľadajte odpovede na otázky v Centre podpory na základe danej témy.
 • Vyber tému. Ak chcete získať odpovede, vyberte konkrétny predmet.
 • Centrum zdrojov. Navštívte Centrum zdrojov a začnite s novou webovou stránkou.
 • Prihlásenie do účtu. Zákazníci sa prihlasujú priamo z webových stránok.

Webové stránky poskytujú celkovo niekoľko možností podpory zákazníkov. Telefonický hovor sa pravdepodobne neodporúča, pokiaľ si predplatíte program Pro, pretože na webových stránkach sa nenachádza žiadne číslo. Na určitej úrovni pomoci sa ponúka telefónne číslo.

Jednoduchosť použitia

Používatelia považujú webové stránky za jednoduché začať, rýchlo ich nastavovať a ľahko sa udržiavať. Svoju webovú stránku zostavujete tak, ako budete, pomocou šablóny návrhu a šiestich možností rozloženia. Weby ponúkajú vynikajúci zážitok pre domácich majstrov a začiatočníkov.

Zatiaľ čo úrovne zručností sa líšia podľa tých, ktorí potrebujú nový web a chcú si vytvoriť svoj vlastný, ľahkosť alebo ťažkosti sa líšia pre každého človeka. Pretože Web ponúka bezplatnú webovú stránku, nezostáva nič, čo by ste venovali času na prácu v tomto procese a aby ste zistili, či chcete prísť na odber. Pre používateľov je web intuitívny, ľahko použiteľný a ľahko sa nastavuje a spravuje.

Jednoduchosť rozhrania. Rozhranie je vizuálne aj interaktívne, vhodné pre väčšinu používateľov, akýkoľvek typ webových stránok.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Tvorca webových stránok Webs je ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. Na trhu síce existujú pokročilejší tvorcovia webových stránok a weboví dizajnéri, ale Webs ponúka takmer všetko, čo majiteľ malých firiem potrebuje, za prijateľnú cenu.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Prevádzkové časy webových stránok sú vynikajúce, rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok na dnešnom trhu, a vy máte úplnú kontrolu nad svojimi stránkami.

Poskytnutá pomoc v editore. Weby ponúkajú niekoľko možností pomoci online vrátane pomoci v editore, live chatu, telefonickej podpory a bežného blogu.

Weby poskytujú škálovateľné riešenie, ktoré sa dobre prispôsobí vášmu meniacemu sa obchodu. Keď sa rozhodnete pre šablónu a cenový plán, pomôže vám to zvážiť stav vašej firmy a potenciálnu budúcnosť možností vašich webových stránok.

záver

Tvorca webových stránok Webs má silné následky. Weby poskytujú bezplatný plán alebo tri primerané cenové plány pre jednotlivcov, majiteľov malých podnikov a neziskové organizácie. Plány sú viac než veľkorysé a zahŕňajú niektoré funkcie, ktoré od mnohých ďalších tvorcov stránok očakávajú, že za ne zaplatíte.

S týmto rozhraním sa ľahko pracuje a existuje len niekoľko obmedzení týkajúcich sa kódovania a priamej telefonickej podpory. Celkové výhody sú rozsiahle a nevýhodou je málo pri výbere webových stránok na zostavenie firemnej webovej stránky.

Webs je relatívne robustný tvorca webových stránok pre mnoho malých a stredných podnikov v elektronickom obchode alebo mimo neho. Funkcie sú rozsiahle, iba s niekoľkými problémami. Webové stránky ponúkajú bezplatné alebo konkurenčné ceny. Pre expandujúce spoločnosti, ktoré vyžadujú moderné návrhy šablón, možnosti mobility a škálovateľnosť, má webový tvorca webových stránok to, čo potrebujete. Najlepšia voľba je vyskúšať to zadarmo a zistiť sami.

porovnať

Webs.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map