Recenzia webovej stránky GoDaddy Website Builder Review 2016


Tvorca webových stránok GoDaddy

Navštíviť webovú stránku

9.1


Skóre AWA

Tvorca webových stránok GoDaddy

S heslom "Žiadne zručnosti? Nie je čas? Žiaden problém?," Tvorca webových stránok a GoDaddySites.com sa zameriavajú na svadobných plánovačov, nezávislých fotografov, malé advokátske kancelárie a na kohokoľvek iného, ​​kto chce vytvoriť svoj web bez toho, aby si musel najať programátora. Prečítajte si recenziu nášho tvorcu webových stránok GoDaddy nižšie.

Pros

 • Témy profesionálneho dizajnu
 • Veľmi ľahko použiteľné rozhranie
 • Dostupné ceny a plány
 • Vytvorte zálohu zálohy
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni a e-mail

Zápory

 • Základný plán prichádza s mobilnou stránkou
 • Funkcie elektronického obchodu vás budú stáť navyše
 • Nie je k dispozícii možnosť blogovania
 • Nemožno vytvoriť členskú stránku

Prehľad

 • Webové stránky: www.godaddy.com/websites/website-builder
 • centrála: Scottsdale, AZ
 • Rok založenia: 1997
 • zamestnanci: 4000+
 • Hosťované stránky: 40000000+
 • Kategórie: Tvorca webových stránok, internetový obchod
 • služby: Domény, webové stránky, hosting, webová bezpečnosť, online marketing
 • Skúška zadarmo: Nie je k dispozícií
 • Garancia vrátenia peňazí: 45 dní

S heslom „Žiadne zručnosti? Nie je čas? Žiadny problém? ““ Web Builder a GoDaddySites.com sa zameriavajú na svadobných plánovačov, nezávislých fotografov, malé advokátske kancelárie a na kohokoľvek iného, ​​kto chce vytvoriť svoj web bez toho, aby si musel najať programátora..

GoDaddy tiež ponúka eCommerce nákupný košík pre osoby, ktoré chcú rýchlo nastaviť. Partnerstvo so spoločnosťami PayPal a Stripe uľahčilo zriadenie výkladnej skrinky, keď jeden z ich manažérov povedal: „Ak môžete vytvoriť stránku na Facebooku, môžete si vytvoriť internetový obchod.“

Tu sa pozrieme na niektoré podrobnosti o ich nástroji na tvorbu webových stránok. Nemajú k tomu žiadne hlúpe alebo šikovné meno, napríklad Whatsapp alebo Snapchat, takže ho musíme nazvať bežným menom „webový tvorca“, aj keď je napísané ako správne meno s veľkými písmenami: „webový tvorca“.

Ak chcete získať prehľad o tom, na čo je služba Tvorca webových stránok zameraná, aké obmedzenia môže mať a aká je povesť spoločnosti, môžeme začať tým, že Godaddy Website Builder sa odporúča ľuďom bez programovacích schopností a malým podniky.

Nemajú na trh žiadne konkrétne podnikanie, pretože majú šablóny pre väčšinu spoločností, umelcov, svadby a živnostníkov. Ich šablóna elektronického obchodu je však zreteľne oddelená od bežnej webovej šablóny: obe nie sú integrované.

Niektorí ľudia si preto môžu zvoliť šablónu elektronického obchodu ako svoju jedinú stránku. Trhom by to bol samozrejme kvetinár alebo niekto iný, ktorého produkt hovorí za seba a chcel by si založiť iba výklad..

Pokiaľ ide o technické obmedzenia, úložisko s kapacitou 50 GB vrátane plánu Business Plus nie je veľa. A ako podrobnejšie vysvetlíme nižšie, je šírka pásma obmedzená tiež na rôznych úrovniach v závislosti od toho, aký plán vyberiete.

Je však nepravdepodobné, že by bežní zákazníci tieto prahové hodnoty prekročili, pokiaľ si nevytvoria webovú stránku elektronického obchodu s množstvom produktovej grafiky. Kombinácia obmedzeného ukladacieho priestoru a šírky pásma zjavne znamená, že zákazníci, ktorí si chcú založiť skutočne veľkú stránku, si môžu vybrať iný produkt GoDaddy, napríklad účet hostenia webových stránok namiesto účtu Web Builder alebo GoDaddySites.com..

Ďalším obmedzením ich produktu by bola neschopnosť pridávať rýchle widgety nad rámec tých mála, ktoré majú. Aj keď na web eCommerce môžete pridať HTML kód a JavaScript na webe eCommerce, nemôžete pridať miniaplikácie tretích strán jediným kliknutím ani sa zmestiť na niektoré z najzložitejších..

Preto by spoločnosť musela používať WordPress alebo Joomla alebo niečo iné. Webový tvorca je opäť zameraný na jednoduchšie webové stránky a ľudí bez veľkého množstva technických znalostí..

Pokiaľ ide o technológiu, škálovateľnosť a plánovanie rastu, spoločnosť má svoje dátové centrá, z ktorých 9 je rozmiestnených po celom svete, s najväčším veľkým 320 000 štvorcových stôp vo Phoenixe. Majú tiež sieť na doručovanie obsahu, ktorá je nevyhnutná na urýchlenie času načítania webových stránok pre ľudí so zákazníkmi po celej krajine a vo svete.

Pokiaľ ide o spoločnosť, GoDaddy má solídnu povesť, pretože je dlhodobo jedným z najlepších registrátorov domén. V roku 2015 nezískali len jednu, ale niekoľko ocenení za Najlepšie miesta na prácu. Zákazníci sú spokojní, keď sú spokojní. Veľa hovorí o spoločnosti, že majú čas sa sústrediť na svojich ľudí namiesto toho, aby museli pravidelne vyhadzovať požiare.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, aj keď niektoré z ich hostovaných serverov boli určite hacknuté, nedochádza k výraznému porušeniu údajov interných systémov GoDaddy. Inými slovami, veľa ich zákazníkov so systémom WordPress bolo bezpochyby hacknutí, ale je to kvôli problémom s bezpečnosťou v doplnkoch WordPress a WordPress. Ak bol niektorý z ich webov na tvorbu webových stránok napadnutý hackermi, bolo by to spôsobené bezpečnostnými dierami v tomto produkte. Predpokladáme, že tieto boli opravené, pretože spoločnosť to nepovedala.

Ak ste trochu skeptickí, či chcete, aby vaše stránky budovali a hostili, môžete sa zaregistrovať a poskytnúť kauciu pomocou 45-dňovej záruky vrátenia peňazí. Ak by ste to urobili a presťahovali do inej spoločnosti, neexistuje spôsob, ako exportovať a uložiť svoju prácu.

Je však ťažké pochopiť, že by sa ich spoločnosť vzdala, pokiaľ nenájdu požiadavku, že by web nespĺňal. Napríklad by nebolo možné požadovať, aby zákazníci spoločnosti prihlásení na svoje stránky, s výnimkou časti elektronického obchodu, dostali nejaký prémiový obsah.

Teraz sa pozrime ďalej na ich ponuku.

Kľúčové vlastnosti

 • 24/7/365 zákaznícka podpora
 • Vytváranie vlastných formulárov
 • Viac ako 300 šablón
 • Šablóny s vopred vyplneným obsahom
 • Prístup k zástupnému textu pre dynamické polia
 • Podpora prostredníctvom telefónu, živého chatu a e-mailu
 • Kedykoľvek môžete vytvoriť viac verzií zálohy
 • Automaticky vytvára rozhranie priateľské k mobilom
 • Vybavené pre elektronický obchod
 • Doména a hosting zadarmo
 • Bezplatný obchodný e-mail Office 365 na prvý rok
 • Integrácia sociálnych a obchodných aplikácií

Odborníci z odvetvia verdiktujú na webovom serveri GoDaddy

Tvorca webových stránok V tomto prípade majú odborníci tendenciu súhlasiť so spotrebiteľmi. Aj keď GoDaddy ponúka jednoduchý a jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránok, prichádza s mnohými obmedzeniami. Musíte investovať do jedného z najdrahších plánov, len aby ste mali prístup k mobilným nástrojom na vytváranie webových stránok. Nástroje elektronického obchodu tiež prichádzajú s dodatočnou cenovou značkou. Nástroj na blogovanie nie je zahrnutý ani pri najkomplexnejších plánoch.

Ďalšou sťažnosťou medzi spotrebiteľmi a odborníkmi je, že GoDaddy môže byť s agresívnymi stratégiami príliš agresívny. Môže to vyvolať dojem, že sa viac zaujímajú o zisk, než o starostlivosť o svojich zákazníkov a zabezpečenie kvality funkcií, pre ktoré sú ľudia už zaregistrovaní..

Na konci sú kritici vhodnejšie odporučiť GoDaddy pre svoje webhostingové služby ako pre program budovania webových stránok. K dispozícii sú jednoducho lepšie možnosti za dostupnejšie ceny.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie spotrebiteľov a posudky

Dokonca aj zákazníci, ktorí neboli spokojní s celkovým produktom, rýchlo ocenili zákaznícky servis GoDaddy. Aj keď sa program môže stretnúť s problémami, spotrebitelia môžu rýchlo získať pomoc s problémami a informatívne odpovede na akékoľvek otázky.

Niektorí zákazníci boli okrem toho spokojní s jednoduchosťou použitia programu. Hľadali jednoduchého tvorcu webových stránok a dodali GoDaddy. Tí, ktorí hľadajú jednoduchého tvorcu webových stránok, ktorý sa nezašpiní pridanými funkciami, ktoré môžu komplikovať veci, pravdepodobne nájdu všetko, čo potrebujú v programe GoDaddy..

V spotrebiteľských recenziách sa uvádza aj editor presunutia myšou. Ak ste v oblasti webdizajnu úplne nový, je to nástroj, ktorý by ste mali hľadať medzi dostupnými štandardnými funkciami.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na tvorbu webových stránok GoDaddy

Spotrebiteľské recenzie trendu vytvárania webových stránok GoDaddy z väčšej časti smerujú k negatívnym. Značný počet recenzií uvádza skutočnosť, že je ťažké prispôsobiť váš web. Program neponúka prístup k CSS alebo HTML, takže ste obmedzení na zmeny, ktoré môžete vykonať. Dostupné šablóny síce môžu poskytnúť solídny začiatok, ale užívatelia boli sklamaní z toho, akú malú slobodu museli vytvoriť skutočne jedinečnú webovú stránku.

Zdá sa, že s webovou stránkou sú aj určité technické problémy. Mnoho používateľov hlási časté chyby a problémy s kompatibilitou s niektorými internetovými prehliadačmi. Celkovo sa zdá, že súčasná verzia programu zaostáva, pokiaľ ide o ľahké používanie, čo je pre väčšinu spotrebiteľov hlavným problémom.

 • fitsmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

dizajn & prispôsobenie

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránok50 alebo 300 šablón závisí od cenového plánu, ktorý vyberiete. Hovorí sa, že dopyt zákazníkov je taký vysoký po nových témach, že si najali jedného programátora, aby neurobil nič iné, len ich vytvoril.
zadarmoNič nie je zadarmo. Bez zadania kreditnej karty nemôžete začať s testovaním. Aby sme mohli napísať túto recenziu, museli sme zaplatiť. Fancy to.
poistnéMedzi plánmi Personal, Business a Business Plus nie je veľký rozdiel, čo znamená, že neexistuje nič navyše, ako napríklad urýchlená telefonická podpora alebo bezplatný balík eCommerce s najvyšším cenovým plánom. Nemajú teda niečo, čomu by ste zavolali prémiovú službu.
Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokÁno, používajú nástroj na vytváranie webových stránok drag and drop. Môžete vidieť, že to buď napísali sami, alebo ho kúpili od inej spoločnosti, pretože keď idete na prihlasovaciu stránku, zobrazuje logo neznačkové hostené na úplne inom mieste: https://login.websitetonight.com/ Takže ich Builder vyzerá ako cloudová služba, ktorú používa GoDaddy.
Prispôsobenie štýlu stránkyNa úrovni stránky nemôžete editovať šablóny so štýlmi. Všetko, čo môžete urobiť, je upraviť šírku a výšku stránky (čo znamená okraj stránky), zmeniť farby pozadia a vybrať inú šablónu.
Navigácia na webeK dispozícii je miniaplikácia na vytváranie ponúk. Tam môžete pridať odkazy na externý web, zmeniť usporiadanie ponúk a vytvoriť podponuky. Keďže sa ich stránka elektronického obchodu líši od bežných webových stránok, jednou z týchto možností ponuky by bol váš internetový obchod. Doména oboch môže byť rovnaká, ale témy sa budú líšiť. Samozrejme môžete upraviť farby a grafiku tak, aby vyzerali tak, že vyzerajú ako rovnaká spoločnosť, t. J. Vaša spoločnosť.
Obsahový managementNemajú žiadnu funkciu, ktorá by umožňovala viacerým ľuďom pracovať naraz, ani ovládať verzie. Nejde však o to, aby sa tento druh výrobku používal na vytváranie zložitejších stránok.
Fotografie a galérieK dispozícii je prezentácia obrázkov a galéria obrázkov.
Tvorba mobilných stránokKeď publikujete motív pracovnej plochy, automaticky vytvorí mobilnú verziu. Keď sme hľadali pokyny, ako upraviť, že nás to viedlo k všeobecnému prihláseniu na tvorbu webových stránok, kde sme sa nemohli prihlásiť, pretože nás požiadalo o názov domény, ktorá by v tom čase bola (názov stránky) .godaddysites.com , ktoré pri vstupe nefungovali. Takže ukazuje na nesprávne miesto. Nie je teda jasné, ako upraviť mobilnú tému, aj keď sa na stránkach podpory uvádza, že môžete. Neexistujú žiadne pokyny, ako to urobiť.
Integrácia sociálneho zdieľaniaNa ľubovoľnú stránku môžete pridať ikonu zdieľania. Pokiaľ ide o prepojenie na vaše sociálne účty, umožňujú to pomocou toho, čo nazývajú správcom sociálnych médií. Jednu vec, ktorú môžete povedať o zariadení GoDaddy, je, že táto funkcia ako jej bezpečnostná funkcia je iba vymyslený názov pridaný k niečomu, čo majú všetci ostatní.
Dizajnové službyÁno. Môžete si ich najať, aby vám poskytli pomoc.

Vlastnosti & náradie

Tu je zoznam funkcií, ktoré by väčšina ľudí potrebovala a či ich má GoDaddy alebo nie.

vlastnosťPrehľad
NastaviťIch nastavovací proces je pomerne jednoduchý. Skúšali sme, aké funkcie má.
Vzhľad stránkyZrejme si zakúpili nástroj na webový dizajn od inej spoločnosti, pretože softvér je hostený na tejto stránke websitetonight.com ktorý je označený ako web GoDaddy. Kliknutím na toto sa dostanete na GoDaddy.
Názov vlastnej doményÁno. Koniec koncov, je to GoDaddy, registrátor domény.

Keď publikujete web, môžete tiež vybrať doménu GoDaddySites.com, ktorá je bezplatná, ak si nechcete kúpiť svoju vlastnú.

Widgety a aplikácieMajú tieto widgety a aplikácie: vytvoriť novú stránku, textové pole, pridať obrázok, prezentáciu, fotogalériu, navigáciu (čo znamená aktualizačné menu), zdieľať (ako v post Tweetu atď.), Facebook, Twitter, Mapy Google, zobraziť RSS kanál (blogové príspevky) z iného webu, kontaktného formulára, YouTube, HTML. Ich aplikáciami sú e-mailový marketing, okamžité ponuky a cenník (čo sú fantastické spôsoby ich zobrazenia) a internetový obchod elektronického obchodu..
speňaženieMajú internetový obchod, ale nemajú Adsense. Môžete to samozrejme pridať pomocou jednoduchého HTML.
Štatistika návštevníkovÁno. Veľmi základné.
Foto, video a zvukK dispozícii je editor obrázkov. Ak chcete používať túto funkciu, musíte rovnako ako mnoho ďalších funkcií inovovať na firemný účet.

Majú fotogalériu a prezentáciu. Môžete nahrávať obrázky, používať obrázky z nich alebo ich importovať z Facebooku alebo Instagramu

K dispozícii je tiež prehrávač MP3.

blogovanieNie. Môžete pridať iba informačný kanál blogu, nie vytvárať príspevky do blogu.
Google MapyÁno.
Editor HTMLMôžete pridať HTML. Je ťažké nájsť widget, ktorý to urobí, pretože tlačidlo na posúvanie nadol funguje iba vtedy, keď naň dvakrát kliknete, čo nie je zrejmé a ikona je dole v zozname. Chvíľu to trvalo, kým sme zistili, ako sa tam dostať, pretože sme priblížili ich editor a ikona bola skrytá. Zistenie, ktoré fungovalo lepšie pre Firefox ako pre Chrome.
Integrácia sociálnych médiíÁno. V službe Twitter zobrazuje vaše posledné Tweety. Nezabudnite vypnúť blokovanie na miniaplikáciách Ghostery FB a Twitter, aby fungovali aj pri vytváraní stránok.

Stránku Facebook Business si môžete vytvoriť aj na stránke GoDaddy. Takže vyváža jeden do druhého.

Formuláre a prieskumyIba kontaktný formulár.
Skladový priestor1, 10 alebo 50 GB v závislosti od cenového plánu.
Nástroj pre informačné letákyNie. Iba e-mailový marketing. Takže by ste mohli pravdepodobne poslať svoj e-mail na e-mail.
forumžiadny.
Elektronický obchod / internetový obchodÁno. Je pripojený ako webová adresa vo vašej hlavnej doméne a na vašom webe. Ale pretože má samostatnú tému, bude to vyzerať ako iná stránka. GoDaddy zdôrazňuje, že webovú stránku elektronického obchodu môžete používať ako svoju primárnu webovú stránku. Pre niektoré podniky by to fungovalo.

Nákupný košík vám umožní prijímať kreditné karty a PayPal. GoDaddy nehovorí presne to, čo cloudové služby nákupných kariet používajú, s výnimkou toho, že navrhujú, aby to mohol byť PayPal.

Platobnou bránou je Stripe. TechRepublic ho charakterizuje ako „konkurenta Shopify“, čo nie je naozaj tak, pretože Shopify má na trhu omnoho viac funkcií a má dlhé vedúce postavenie..

Košík obsahuje všetky potrebné položky: pridajte produkt, nastavte dane, kupóny, propagačné akcie a kategórie produktov. Jedna z vecí, ktorú niektorí konkurenti nemôžu urobiť, je, že ich nákupný košík pracuje s rôznymi krajinami a menami.

Integrácia brányStripe je váš účet obchodníka.
Priateľské k SEOÁno. Umožní vám zadať základný popis a kľúčové slová, ktoré by ste to mali uľahčiť.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Nie. Neexistuje spôsob, ako vyžadovať prihlásenie na web.
Google® AnalyticsUmožňuje zadať kód Analytics.
Zabezpečenie webových stránokNeboli poskytnuté žiadne konkrétne podrobnosti. Hovoria svoj produkt „Sitelock“, ale nebude to nič iné ako to, čo by mali iné weby, pretože všetky budú používať rovnakú základnú sadu hardvéru a softvéru zabezpečenia.

Jedna vec, ktorú by ste mohli povedať, je, že vzhľadom na to, že sú jedným z najväčších registrátorov domén na svete, majú nesmiernu zodpovednosť za ochranu registrácie domén a platobných údajov pre mnoho zákazníkov. Táto vysoká bezpečnosť by teda jednoznačne priniesla úžitok používateľom GoDaddySites.com.

Viac jazykovÁno. Vytvorili sme náš účet z Čile, Južnej Ameriky. Rozhranie vyšlo v španielčine a umožňuje nám platiť za predplatné v čílskych pesoch. To by bolo významné pre ľudí v zahraničí, ktorí nemajú medzinárodné kreditné karty.
Mobilná optimalizáciaTo znamená, či webová stránka prepína šablónu, keď používateľ používa mobilné zariadenie. Áno.
Technológia CDNÁno. Nazývajú to GoDaddy Web Accelerator. Nehovorí, či používajú Akamai alebo ktorú spoločnosť skutočne udržiavajú túto fyzickú prítomnosť na celom svete, alebo či to robia sami. V každom prípade, pokiaľ tak majú, je to dobré pre webové stránky s globálnymi používateľmi.

plány & stanovenie ceny

 • osobné. $ mesačne. 50 tém. 1 GB úložného priestoru. E-mail balíka Office 365 na jeden rok. Momentálne beží špeciál: prvý rok registrácie domény je bezplatný.
 • obchodné. 7 dolárov mesačne. 300 tém. 10 GB. Mobilná stránka. E-mail balíka Office 365 na jeden rok.
 • Business Plus. 10 dolárov mesačne. 50 GB. Mobilná stránka. E-mail balíka Office 365 na jeden rok. SEO. Správca sociálnych médií.
 • Internetový obchod. 30 dolárov mesačne.

Zľavy sa poskytujú na 1, 2 alebo 3 roky vyplatené vopred. SSL certifikát navyše. Nájdite (uvedená) služba za 12 dolárov mesačne navyše. Je to veľa peňazí za službu, ktorej hodnotu nie je možné jednoznačne merať, pretože GoDaddy nedokáže oklamať algoritmus Vyhľadávania Google a lepšie ako ostatní ľudia, ktorí sa tiež pokúšajú robiť SEO, čo mnohí tvrdia, že nefunguje.

Ich ceny zahŕňajú to, čo nazývajú Šírka pásma.Technicky vzaté, Šírka pásma je množstvo údajov odoslaných za určité obdobie. Keďže fakturácia je mesačná, je šírka pásma obmedzená na určitú sumu mesačne. To je 150 GB, 500 GB a 1 000 GB (1 Terabajt) pre osobné, obchodné a obchodné plus plány..

Aby ste tomu porozumeli, zvážte, že ak máte na stránke obrázok s veľkosťou 1 MB (približne 1 milión bajtov) a 1 000 ľudí si túto stránku prezerá, spotrebovali ste 1 miliardu typov alebo 1 GB. (Ak je obrázok taký veľký, nemusíte ho správne upravovať, aby sa zobrazoval na webe, pretože obrázok nemusí byť taký hustý.)

Napriek tomu 1 000 zobrazení stránky je veľa napríklad pre webové stránky advokátskej kancelárie, takže nie je pravdepodobné, že vás GoDaddy odrezá, pretože pravdepodobne nebudete používať 1 TB mesačne. Ale ak tak urobíte, budete musieť zaplatiť GoDaddy za ďalšiu šírku pásma potom, čo deaktivovali vašu stránku.

Ak sa chystáte prevádzkovať veľký internetový obchod, mali ste hľadať väčšie platformy elektronického obchodu: Shopify alebo BigCommerce. Nie je však pravdepodobné, že dosiahnete limit, ak nemáte veľa obrázkov.

Zákaznícka podpora

Tu sú ich možnosti podpory:

telefónÁno. 24 x 7, čo skutočne je
E-mail podporyÁno.
chatÁno. Testovali sme to. Reagujú.
Vedomostná základňaKB obsahuje položky podpory zoskupené podľa tém a možnosti vyhľadávania. (Pozri komentár nižšie.) Podobne ako u väčšiny webových stránok môžete použiť aj vyhľadávanie Google. Môžete napríklad napísať:

site: godaddy.com „niečo, čo hľadať“.

Jedným z problémov je, že musíte kliknúť na ikonu Pomocníka pre tvorbu webových stránok, keď kliknete na pomoc, a nie na všeobecnú pomoc GoDaddy. Táto druhá prehľadáva všetky produkty GoDaddy. Pretože GoDaddy poskytuje aj hosting WordPress, potom napríklad vyhľadávanie eCommerce poskytlo pokyny, ako na tento účel pridať doplnok do WordPress. Tým dôjde k úplnému zmäteniu počiatočného používateľa. Tiež nám to umožnilo hľadať spôsob, ako vložiť motor elektronického obchodu na naše stránky.

VideonávodyV nastavení je len prehľad procesu. K dispozícii je aj prehľadové video na nastavenie internetového obchodu. Je lepšie používať Google na vyhľadávanie pokynov, pretože v službe YouTube je jednohodinové video na nastavenie internetového obchodu a 1-hodinové video pre vytvorenie stránky pomocou nástroja na tvorbu webových stránok.
Fórum podporyžiadny.
Ďalšie možnostiMajú možnosť zálohovania a obnovy.

Internetový obchod umožňuje JavaScript.

FAQ.Áno, vedomostná základňa je tiež zoskupená podľa témy. Aj pre internetový obchod existuje FAQ.

Jednoduchosť použitia

Po prvom prihlásení je trochu mätúce, kam ísť druhýkrát, keď sa prihlásite, keď sa rozhranie prepne na bežný typ správy domén, ktorý používajú zákazníci používajúci iba doménu GoDaddy. Aby sme sa pokúsili nájsť, kam ísť pri našej druhej návšteve, klikli sme na „Začíname“ a do nášho nákupného košíka sme pridali nové stránky, ako keby sme za to chceli znova platiť..

Potrebné kroky na vytvorenie stránky boli:

 1. Vyberte cenový plán a zadajte podrobnosti o kreditnej karte. Nie je tu nič zadarmo.
 2. Vyberte tému. Tu sme si všimli, že oznámenie o autorských právach na stránke bolo staré, 2013, a preto sme ho zmenili na aktuálny rok.
 3. Pozrite si prehľad videa, ktorý sa zobrazí tu. Na YouTube majú rozsiahle pokyny.
 4. Vytvorte niektoré stránky a na každú stránku pridajte položky.
 5. lis Náhľad na zobrazenie stránky a potom publikovať keď ste pripravení. Keď publikujete, môžete si kúpiť doménu alebo ju hostiť na godaddysites.com.

Editor uloží vašu prácu, takže ak opustíte editor a vrátite sa neskôr, nestratíte nič. Je to dobré, ak, čo sa často stáva, zatvoríte okno prehliadača, keď zabudnete, že na svojej stránke pracujete.

Ich editor webových stránok, hoci poskytuje väčšinu widgetov, ktoré potrebujete, by mohol mať lepšie rozhranie. Funguje to tak, že presuniete miniaplikáciu na obrazovku a potom ju nastavíte stlačením tlačidla Nastavenia. Bolo by prirodzenejšie a intuitívnejšie, ak by sa pracovalo skôr ako sprievodný widget.

záver

Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti spoločnosti bude program GoDaddy Website Builder fungovať pre väčšinu ľudí v poriadku. Mali by pravdepodobne hostiť svoj produkt v inej doméne, pretože je niekedy mätúce, či používate oblasť Tvorca webových stránok, t. J. GoDaddySites.com alebo registračnú stránku domény GoDaddy..

Aj ich internetový obchod má určité problémy a hlavným je to, že ide o samostatný produkt. To vám nedovolí pridať Kúpte teraz na svoju bežnú stránku, ale funguje ako samostatný subjekt. Niekto, ktorého primárnym zameraním je elektronický obchod, by pravdepodobne mal používať službu Shopify alebo ktoréhokoľvek z ďalších hlavných hráčov na tomto trhu, pretože môže nájsť lepšie podmienky pre rôzne banky a spracovateľov kariet (t. J. Platobné brány).

porovnať

Tvorca webových stránok GoDaddy

91

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map