Recenzia Webnode 2016


Webnode

Navštíviť webovú stránku

9.1


Skóre AWA

Webnode

Webnode je švajčiarska spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť v roku 2008 ako globálny tvorca webových stránok "užívateľská prívetivosť, kvalita a vizuálna príťažlivosť." Webnode si nárokuje viac ako 22 000 000 používateľov tohto interaktívneho programu drag-and-drop na vytváranie a spúšťanie webových stránok. Webnode, ktorý je popísaný ako rýchly a jednoduchý proces, ponúka relatívne jednoduchú platformu na začatie a správu webových stránok. Prečítajte si našu recenziu Webnode nižšie.

Pros

 • Jednoduché užívateľské rozhranie
 • Bezplatná webová stránka pre jednoduché webové stránky
 • K dispozícii je kódovanie HTML / CSS
 • Stovky základných šablón na výber
 • Inkluzívne obrázky a médiá
 • Podporuje 20 jazykov
 • Dobrá optimalizácia vyhľadávania

Zápory

 • Funkčné šablóny, ale nie moderné
 • Žiadne priame možnosti bulletinu, ale riešenia
 • Nie je ideálne pre pokročilé blogovanie
 • Doménové mená za každú cenu
 • Cenové plány, ktoré je ťažké triediť

Prehľad

 • Webové stránky: www.webnode.com
 • centrála: švajčiarsko
 • Rok založenia: 2008
 • zamestnanci: 90+
 • Postavené stránky: 22000000+
 • Kategória: Softvér na tvorbu webových stránok

Platforma Webnode sa zaraďuje na prvé miesto kvôli ľahkému použitiu, funkciám, konštrukčnému času (päť minút) a celkovej rýchlosti. Webnode vyniká ako populárny systém na správu obsahu typu všetko v jednom, ktorý podporuje viac ako 20 jazykov. Tento tvorca webových stránok má funkcie potrebné pre jednotlivcov a malé podniky. Používatelia Webnode si môžu bezplatne vytvoriť webovú stránku alebo sa prihlásiť na odber jedného z deviatich jedinečných cenových plánov. Nižšie sú uvedené niektoré podrobnosti týkajúce sa Webnode, tvorcu webových stránok:

Pre koho je Webnode odporúčaný??

Tvorca webových stránok Webnode je odporúčaný pre profesionálov malých firiem, blogerov, majiteľov online obchodov, študentov, umelcov a ďalšie. Tento tvorca stránok priťahuje každého, kto potrebuje rýchly a jednoduchý web.

Oblasti / špeciality Webnode

Webnode je zameraný na účelnú webovú stránku pre domácich majstrov s množstvom funkcií. Špeciality Webnode sú prítomné v jednoduchom rozhraní drag and drop, vzájomne zameniteľných šablónach prispôsobiteľných pre mobilné zariadenia, rôznych dizajnoch obchodných a osobných stránok, niektorých kódovaní HTML, optimalizácii zvuku a pôsobivej množine jazykov..

Technické špecifikácie a obmedzenia spoločnosti Webnode

K technickým špecifikáciám pre Webnode patrí bezplatný účet, ktorý je možné spustiť do piatich minút (hoci realisticky by väčšina používateľov potrebovala na vytvorenie svojich stránok najmenej pol dňa alebo dlhšie). V bezplatnom alebo platenom účte dostanú používatelia možnosti doménových mien, sociálne médiá, e-mail, blogy, formuláre, snímky, štatistiky a väčšinu štandardných funkcií, ktoré očakávate od tvorcu webových stránok online..

Pokiaľ ide o obmedzenia, tento nástroj na tvorbu stránok je vhodný pre tých, ktorí sú v poriadku so základnými funkčnými šablónami bez veľkého množstva zábleskov. Táto platforma potrebuje aktualizácie s obmedzeniami v súčasných dizajnoch. Ako robustné riešenie pre blogovanie je Webnode mierne nízka.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Webnode ponúka niektoré mesačné cenové plány založené na komplexnosti webových stránok. Majitelia obchodov, blogeri a iní môžu začať malý a postupovať do cenového plánu, ktorý obsahuje funkcie, ktoré požadujú. Webnode ponúka deväť cenových plánov pre webové stránky (vrátane základného a pokročilého elektronického obchodu) – viac plánuje akéhokoľvek tvorcu webových stránok. Cenové plány sú zložité zistiť, ale nechávajú podnikom priestor pre rast

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

15-dňovú záruku vrátenia peňazí dostanete iba v prípade programu Premium.

Čo je reputácia Webnode?

Webnode má dobré následky spolu so zvukovou platformou pre základné a obchodné webové stránky. Aj keď to nie je príliš atraktívne pre tých, ktorí hľadajú modernitu, má funkčnosť a veľa spokojných klientov. Webnode má jeden z najlepších viacjazyčných súborov a používa priateľské rozhranie pre úpravy v štýle Microsoft. Je univerzálny a prispôsobivý pre mobilné zariadenia s rôznymi možnosťami stanovovania cien. Môže to byť lacný, ale rozvíjajúce sa podniky budú musieť zaplatiť viac, aby dostali to, čo potrebujú. Celkovo má Webnode v tomto odvetví dobrú povesť.

Prečo zvoliť Webnode?

Webnode ponúka stabilnú platformu s primeranou funkčnosťou na podporu väčšiny štýlov a požiadaviek webovej stránky. S možnosťou bezplatného alebo primeraného cenového plánu je navrhnutý tak, aby ponúkalo sady funkcií pre rôznych používateľov. Je veľmi vhodný pre elektronický obchod, ak vám nevadí platiť viac, s rozsiahlymi funkciami nakonfigurovanými na podporu malých podnikov. Je tiež ideálny pre blogerov, umelcov a študentov, ktorí nevyžadujú súčasné šablóny.

Kľúčové vlastnosti

 • Stovky šablón
 • Použite svoje vlastné doménové meno
 • Podpora pokročilých techník SEO
 • Integrácia sociálnych médií
 • Nulové náklady na spustenie
 • Podpora viacerých jazykov
 • Zálohovanie a obnova
 • Prispôsobte pätu
 • Pravidlá vrátenia platby za 15 dní
 • Tvorca internetového obchodu
 • Od 2 GB do neobmedzenej šírky pásma
 • Integrácia fóra

Verdikt priemyselných expertov na webovom uzle

Experti na tvorbu webových stránok veľmi pravdepodobne odporučia WebNode a poskytnú mu nadpriemerné skóre. Rovnako ako spotrebitelia kritici uviedli zákaznícke služby a nástroje elektronického obchodu ako najväčšie chyby v programe. Ako už bolo povedané, môžete platiť viac a rozhodnúť sa pre špeciálny balík elektronického obchodu. Len vedzte, že bežné obchodné plány sú obmedzené, pokiaľ ide o online predaj.

V opačnom prípade sa vysoko oceňuje skutočný tvorca webových stránok. Získal body za jednoduché použitie a vysoko kvalitný editor drag-and-drop, ktorý je na vrchole svojej triedy. Odborníci boli tiež ohromení počtom a kalibrom nástrojov SEO. WebNode je štandardne dodávaný s množstvom vynikajúcich nástrojov, ktoré pomáhajú propagovať vaše stránky a vašu firmu.

Experti nakoniec WebNode skórovali ešte vyššie ako používatelia s priemerne 8 až 9 hviezdičkami z celkom desiatich. Podľa kritikov sa WebNode oplatí vyskúšať.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe

Spokojní zákazníci vo všeobecnosti spomínali tieto tri oblasti:

 • Stanovenie ceny. Áno, môžete si zadarmo vytvoriť profesionálny a atraktívny web. Inovované balíčky ponúkajú viac tematických možností, ale na spustenie stačí iba bezplatná verzia.
 • Jednoduchosť použitia. Pre začiatočníkov je jednoduché rozhranie ľahko ovládateľné a veľmi efektívne. Hneď ako nastavíte informácie o svojom účte, môžete začať svoj web vytvárať.
 • Vlastnosti. WebNode poskytuje nástroje SEO, ktoré vám pomôžu predať vašu webovú stránku. Obsahuje tiež vynikajúce funkcie na vytváranie blogov, integráciu sociálnych médií a štatistiku stránok.

Skóre zákazníkov boli trochu nekonzistentné, čo sa týka hodnotenia WebNode, ale z 10-hviezdičkovej recenzie sme nenašli nič pod 7. V skutočnosti bolo veľa bodov oveľa vyššie.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webe

Po prihlásení mali niektorí spotrebitelia problémy s prístupom na svoje webové stránky. Či už ide o problém s doménou, alebo sa jednoducho nemôžu prihlásiť do svojho účtu správcu, existuje dostatok zmienok o týchto typoch problémov, ktoré zvyšujú obočie. Nepomáha to, že tieto problémy sa vo veľkej miere neriešili zákazníckym servisom. Iní zákazníci hlásili, že majú problémy so zrušením účtu, keď sa rozhodli, že WebNode pre nich jednoducho nie je.

Mali by ste si uvedomiť, že WebNode je dodávaný s obmedzenými nástrojmi elektronického obchodu. Spotrebitelia vyzerali prekvapení aj sklamaní, že program nebol pre maloobchod priaznivejší. Pre tých, ktorí chcú zmeniť svoju obchodnú webovú stránku na internetový obchod, existujú lepšie možnosti pomocou štandardnejších nástrojov elektronického obchodu, ktoré pomôžu predávať výrobky.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

dizajn & prispôsobenie

Možnosti dizajnu a prispôsobenia sa zvyčajne vzťahujú na mieru, do akej môžu používatelia upravovať šablóny a prispôsobovať štýly, farby a umiestnenie. Webnode ponúka celý rad možností dizajnu a prispôsobenia, ktoré sa dajú ľahko spravovať.

vlastnosťPrehľad
Šablóny WebnodeExistuje mnoho osobných a obchodných šablón vhodných pre mobilné zariadenia, možnosti štvorstranového rozloženia a editor CSS pre prípadné úpravy backendu. Po uložení údajov môžu používatelia zmeniť názor a vybrať inú šablónu. Šablóny sú opísané ako trochu zastarané, ale môžete získať kreatívne a zmeniť predvolené nastavenie pre mnoho prvkov.

 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. Na výber sú „stovky“ šablón v rôznych kategóriách. Šablóny sú farebne odlíšené, takže môžete nájsť farby, ktoré sa zhodujú s logom vašej firmy atď. Predvolené štýly písma sú datované, ale môžete ich vyladiť a Webnode naznačil, že sa čoskoro modernizujú..

Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. Webnode je program vytvorený podľa vašich predstáv, ktorý sa spolieha na vopred navrhnuté šablóny a pridanie kódu HTML / CSS pre tých, ktorí ho potrebujú. Pre návrh a vývoj webových stránok v plnom rozsahu budete chcieť hľadať online spoločnosti, ktoré ponúkajú tento typ služby, ale očakávajú, že zaplatia oveľa viac.

Tvorca webových stránokRozhranie pre dizajn webových stránok robí Webnode obľúbeným. Ponúka užívateľsky príjemný ovládací panel v štýle spoločnosti Microsoft a poskytuje používateľom veľa funkcií, z ktorých si môžu vybrať. Môžete zmeniť názor na šablónu a rôzne rozloženia pre každú webovú stránku. Pre túto platenú platformu sú k dispozícii pomocné nástroje.
Prispôsobenie štýlu stránkyKeď si môžete web prispôsobiť a prispôsobiť ho nad rámec základnej šablóny, nazýva sa to prispôsobenie štýlu stránky. Webnode je priemerný vo svojej triede na prispôsobenie štýlu stránky.

 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Webnode poskytuje používateľom veľkú kontrolu nad personalizáciou. Pre svoje stránky si môžete vybrať zo štyroch rôznych rozložení a šablónu môžete ľubovoľne zmeniť. Do šablón sú zabudované desiatky farebných schém.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahu. Webnode umožňuje editáciu bez stresu na interaktívnom ovládacom paneli. Obsah alebo prvky môžete rýchlo upravovať, presúvať, meniť veľkosť alebo mazať.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Webnode, veľmi obľúbená funkcia pre technických používateľov, ponúka editor CSS pre niektoré backendové kódovanie.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Používateľom sa páči vizuálna editácia webových stránok. Je pomerne jednoduché pridávať widgety a je tu z čoho vyberať. Keď ich pridáte na stránku, môžu existovať obmedzenia týkajúce sa umiestnenia

Celkovo sú používatelia Webnode spokojní, pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia, zatiaľ čo v šablónach sú zabudované niektoré sady štýlov. Nezabúdajte, že ponuka šablón je vysoko funkčná a netýka sa estetiky, ale môžete ju prispôsobiť tak, aby ste ju prekonali.

Navigácia na webeŠablóny Webnode ponúkajú aspoň šesť úrovní navigácie na webe, čo je dosť pre takmer akúkoľvek webovú stránku. Rozloženie navigácie je založené na šablóne, ktorú vyberiete, s možnosťou prispôsobenia. Očakávajte tiež rýchlu mobilnú navigáciu.
Obsahový managementZ dôvodu štruktúry šablón na Webnode je správa obsahu zjednodušená a intuitívna. Šablónu je možné zmeniť bez čistenia. Webnode poskytuje bezpečné prihlasovacie údaje na svojich webových stránkach a vaše zmeny sa okamžite odovzdajú.
Fotografie a galérieWebnode je vybavený fotogalériou a máte možnosť prinútiť vašu galériu k prezentácii vašich produktov. Galéria fotografií vám umožňuje prezerať vaše fotografie, upravovať veľkosť miniatúr a pridávať popisy.
Tvorba mobilných stránokTvorba webových stránok pre mobilné zariadenia je zabudovaná do šablón Webnode, takže vy a vaši zákazníci môžete ľahko zobraziť a navigovať z mobilného zariadenia. Elektronický obchod je podporovaný aj na mobilnej platforme.
Integrácia sociálneho zdieľaniaIkony sociálnych médií môžu byť vložené na webové stránky Webnode na integráciu s populárnymi platformami sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a YouTube.
Dizajnové službyWebnode, rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok vo svojej triede, neponúka spravované služby v oblasti dizajnu webových stránok. Je to tvorca webových stránok pre domácich majstrov. Vyhľadajte webového dizajnéra, ak potrebujete úplné služby v oblasti dizajnu a vývoja, za prémiovú cenu.

Vlastnosti & náradie

Webnode má robustnú sadu funkcií, ktorá vyhovuje majiteľom malých obchodov, blogerom a iným, ktorí sa chcú predviesť alebo predať svoje výrobky a služby. Webnode má jednu z najlepších reputácií funkcií svojich konkurentov. Nižšie sú uvedené niektoré podrobnosti.

vlastnosťPrehľad
Nastavenie webového uzlaWebnode vám umožňuje pozrieť sa na stovky responzívnych šablón v každej obchodnej alebo osobnej kategórii pred registráciou. Máte možnosť vybrať si bezplatný účet a inovovať na plán, ktorý budete potrebovať neskôr, ak budete chcieť. Nastavenie je jednoduché a Webnode vás prevedie online procesom navrhnutia vašich webových stránok.
Vzhľad stránkyŠablóny Webnode ponúkajú stovky skvelých nápadov, ktoré vám pomôžu premýšľať. Keď sa zaregistrujete s názvom svojho webu, e-mailovou adresou a novým heslom, začnete s tvorbou webových stránok. Vyberiete rozloženie, pridáte text a drag and drop prvky, ktoré potrebujete na svoje stránky. V prípade potreby pridajte kód HTML / CSS.
Hĺbka plavbyWebnode ponúka aspoň šesť úrovní navigácie na webe, čo je viac ako dosť pre všetky osobné alebo obchodné webové stránky.
Widgety a aplikácieAj keď tu nie je zmienka o obchode s aplikáciami, Webnode je kompatibilný s niektorými aplikáciami a môžete kódovať aj v HTML. Existuje veľa widgetov, ktoré môžete presunúť a presunúť na svoje webové stránky.
speňaženieWebnode ponúka integráciu so službou Google AdSense, ale musí byť kódovaný v konkrétnej časti. Majitelia obchodov môžu vložiť štandardné možnosti platby vrátane služby PayPal.
Štatistika návštevníkovInterné štatistické nástroje pre návštevníkov sú užitočné a používatelia môžu pridať službu Google Analytics.
Foto, video a zvukWebnode má sadu mediálnych nástrojov, ktorá vyhovuje všetkým vlastníkom webových stránok vrátane galérie obrázkov, možnosti pre videá a zvukové súbory a ďalšie.
blogovanieMožnosť blogovania Webnode je určená pre príležitostných blogerov, nie pre vážnych blogerov. Existuje niekoľko obmedzení s komentármi a odpoveďami, ale Disqus je doplnok, ktorý vám môže pomôcť.
Google MapyWebnode vám umožňuje rýchlo vkladať Mapy Google a Bing Maps.
Editor HTMLJednou z výhod Webnode je možnosť pridávať a upravovať kód stránok HTML / CSS, čo je možné urobiť v editore CSS.
Integrácia sociálnych médií
Formuláre a prieskumyVyberte formuláre Wufoo, integrácie Survio a súbory Box.net, okrem iného pre formuláre, možnosti prieskumu a prieskumy.
Skladový priestorOdberatelia dostanú od 300 MB do neobmedzeného úložiska spolu s 3 GB na neobmedzenú šírku pásma v závislosti od vybraného plánu..
Nástroj pre informačné letákyAj keď neexistuje žiadny informačný bulletin, používatelia sa môžu integrovať do programov Mailchimp, Aweber a ďalších. Túto aktivitu budú podporovať e-mailové účty (a) all-inclusive Webnode.
Podpora fóraWebnode oficiálne nepodporuje fóra, aj keď zákazníci môžu robiť online komentáre alebo otázky.
Elektronický obchod / internetový obchodWebnode, navrhnutý pre eCommerce, ponúka väčšinu, ktorú vlastníci obchodov vyžadujú. Odberatelia budú musieť investovať do plánu s vyššími cenami, aby získali nástroje a podporu, ktorú potrebujú. Konkrétny plán elektronického obchodu je najdokonalejší, aj keď pre menšie predajné platformy existujú lacnejšie možnosti.
Integrácia bránySlužby platobných brán sú k dispozícii na Webnode a je s nimi relatívne jednoduché pracovať.
Priateľské k SEOWebnode získava od spoločnosti SEO štyri hviezdičky od názvu stránky a meta spolu s obrázkovými značkami ALT a poliami URL a je možné ich upravovať, čo je špecialita pre Webnode.!
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Webnode poskytuje používateľom ochranu heslom pri prihlásení, úprave a prispôsobení účtu online.
Google® AnalyticsWebnode sa integruje do služby Google Analytics bez známych problémov.
Zabezpečenie webových stránokWebnode berie bezpečnosť používateľov a zákazníkov veľmi vážne, rovnako ako väčšina spoločností online. Poskytujú potrebnú ochranu šifrovania a hesla potrebnú pre všeobecné aj pre elektronické obchody.
Viac jazykovWebnode podporuje 20 jazykov, pravdepodobne najviac podporovaných akýmkoľvek tvorcom webových stránok. Päť hviezdičiek pre túto funkciu.
Mobilná optimalizáciaŠablóny Webnode poskytujú optimalizáciu pre mobilné zariadenia, takže používatelia a klienti úspešne zobrazujú, navigujú a nakupujú na väčšine mobilných zariadení.

plány & stanovenie ceny

Webnode ponúka zákazníkom bezplatný účet spolu s niektorými zmätenými cenovými plánmi v troch kategóriách, z ktorých si môžu vybrať. V závislosti od úrovne nástrojov a funkcií potrebných pre vaše webové stránky existuje cenový plán pre všetkých. Názvy domén sa oceňujú osobitne. Stanovenie ceny webového uzla nebolo na domovskej stránke zrejmé, ale plány vyvolalo vyhľadávanie Google v časti „Ceny webového uzla“.

Ponúkané cenové plány

zadarmo. Zostavte web, spravujte obsah a získajte množstvo funkcií a podporu.

Osobné webové stránky

Všetky osobné cenové plány webových stránok zahŕňajú mobilnú šablónu, schopnosť priradiť názov vašej domény, ochranu heslom, prémiovú podporu a plán zálohovania a obnovy..

 • mini. 6,95 dolárov mesačne za 300 MB úložného priestoru, šírku pásma 3 GB a jednu poštovú schránku.
 • štandardné. 13,75 dolárov mesačne za 1 000 MB úložného priestoru, šírku pásma 20 GB, 20 poštových schránok a možnosť prispôsobenia päty.
 • Profi. 24,95 dolárov za úložisko 4 000 MB, neobmedzenú šírku pásma, 100 poštových schránok, viac jazykov a offline verziu webovej stránky.

Obchodné webové stránky

Všetky cenové plány firemných webových stránok zahŕňajú mobilnú šablónu, schopnosť priradiť názov vašej domény, prémiovú podporu a správy a články.

 • mini. 6,95 dolárov mesačne za 500 MB úložného priestoru, šírku pásma 3 GB a tri poštové schránky.
 • štandardné. 13,75 dolárov mesačne na úložisko 2 000 MB, šírku pásma 10 GB, 20 poštových schránok, správy a články, vytváranie zoznamov, viac jazykov, možnosť prispôsobiť ochranu päty a ochranu heslom.
 • Profi. 24,95 dolárov za úložisko 5 000 MB, neobmedzenú šírku pásma, 100 poštových schránok, správy a články, vytváranie zoznamov, viac jazykov, možnosť prispôsobenia päty, ochrana heslom a offline verzia webovej stránky.

Webové stránky elektronického obchodu

Všetky cenové plány webových stránok elektronického obchodu zahŕňajú mobilnú šablónu, kreditnú kartu, schopnosť priradiť názov vašej domény, prémiovú podporu a plán zálohovania a obnovy..

 • mini. 9,95 dolárov / mesiac za úložisko 300 MB, šírku pásma 3 GB, jednu poštovú schránku a 100 produktov.
 • štandardné. 24,95 dolárov mesačne za 1 000 MB úložného priestoru, šírku pásma 20 GB, 20 poštových schránok, 1 000 produktov, podrobné obchodné štatistiky, variácie produktov, schopnosť prispôsobiť pätu, zdroj produktov a kapacitu na import / export produktov.
 • Profi. 49,95 dolárov za úložisko 4 000 MB, neobmedzenú šírku pásma, 100 poštových schránok, neobmedzené produkty, podrobné obchodné štatistiky, variácie produktov, schopnosť prispôsobiť pätu, zdroj produktov, kapacitu na import / export produktov, ochranu heslom a offline verziu webovej stránky..

Webnode ponúka konkurenčné ceny, keď prídete na presnú konfiguráciu, ktorú potrebujete pre svoju osobnú alebo obchodnú webovú stránku.

Zvážte nasledujúce faktory týkajúce sa stanovovania cien:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, ktokoľvek môže vytvoriť a naďalej používať bezplatný účet pre základnú webovú stránku. Očakávajte, že sa prihlásite na odber platobného účtu pre riešenia elektronického obchodu.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Môžete si zriadiť účet na bezplatnú službu alebo sa prihlásiť na odber kreditnej karty alebo PayPal. K dispozícii je len 15-dňová bezplatná skúšobná verzia len pre prémiový plán.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? Webnode ponúka niektoré cenové plány, ktoré vyhovujú, ale názov domény sa určuje samostatne. Cena je konkurencieschopná pre malé podniky alebo pre potreby elektronického obchodu. Pre všetky funkcie elektronického obchodu je vyšší ako niektoré, ale získate to, čo potrebujete predať.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete bezplatne vytvoriť profesionálnu webovú stránku a ponechať si ju zadarmo.

Je platba splnená mesačne / ročne? Poskytuje sa mesačný platobný plán.

Zákaznícka podpora

Služby zákazníckej podpory Webnode sú podobné ako väčšina tvorcov webových stránok pre domácich podnikateľov. Online podpora je dobrá. Telefonická a e-mailová podpora sú trochu obmedzené, existuje však fórum FAQ a otázky. Určitá úroveň podpory sa ponúka pre všetky cenové plány.

Jednoduchosť použitia

Webnode je opísaný ako relatívne jednoduchý nástroj na vytváranie webových stránok pre domácich majstrov. Bol vytvorený pre používateľov akejkoľvek úrovne zručností. Je ľahké začať a ľahko sa spravovať. Vytvorenie a údržba stránok elektronického obchodu zaberie trochu viac času na plánovanie a čas.

Jednoduchosť rozhrania.Rozhranie Webnode má veľmi vysoké skóre za úpravy štýlu ovládacieho panela, interaktivitu a jednoduché použitie.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Webnode je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených dizajnérov, vrátane schopnosti kódovať v HTML / CSS. Začiatočníci majú radi úpravy drag and drop, zatiaľ čo pokročilí používatelia môžu pridať kód.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek.Používatelia získajú úplnú kontrolu v bezpečnom prihlásení na webe, určenom pre jednotlivcov alebo majiteľov obchodov, ktorí predávajú tovar a služby online.

Poskytnutá pomoc v editore. V dialógovom okne editora a možnosti pomoci sú dobré. Živá podpora je obmedzená a existuje niekoľko správ o súboroch pomocníka, ktoré sú príliš obmedzené.

Webnode je konkurencieschopný tvorca webových stránok, ktorý sa ľahko používa a ponúka funkcie pre každý typ webu, s niekoľkými obmedzeniami a trochu konkurencieschopnou cenou v závislosti od vašich potrieb..

záver

Webnode sa radí na prvé miesto v zozname tvorcov webových stránok, najmä pre majiteľov obchodov, s výberom z 20 jazykov a deviatich cenových plánov. Špecializujú sa na rôzne publikum a ponúkajú mnoho funkcií. Môžete sa zaregistrovať zadarmo alebo si vybrať z deviatich cenových plánov podľa svojich potrieb. Webnode má jednu z lepších ponúk pre elektronický obchod. Cenové možnosti je ťažké nájsť a tiež je ťažké ich triediť, ale sú univerzálne.

Rozhranie Webnode je vynikajúce a ovládací panel v štýle spoločnosti Microsoft funguje. Nevýhodou sú zastarané šablóny, ktoré si vyžadujú určité úpravy, aby sa pre moderný internet javili modernejšie. V skutočnosti sú funkčné. Tu je spodný riadok:

Webnode je výkonný tvorca webových stránok vo svojej triede, ktorý podporuje rôzne úrovne elektronického obchodu a osobných webových stránok. Má funkčnosť, vlastnosti a cenové plány, aby vyhovoval väčšine používateľov. Ak hľadáte funkciu, je to vynikajúca voľba. Pokiaľ ide o estetiku a moderný dizajn, jeho pridanie si bude vyžadovať trochu viac úsilia z vašej strany. Je to pravdepodobne jedna z najlepších možností týkajúcich sa funkcií a viacjazyčných možností.

porovnať

Webnode

91

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me