Recenzia Themify Builder Review 2016


Themify Builder

Navštíviť webovú stránku

9.2


Skóre AWA

Themify Builder

Themify je platforma so sídlom v Kanade "krásne navrhnuté a moderné" Webové stránky s témou WordPress. Themify používa rozhranie nazývané drag and drop "staviteľ." Spoločnosť Themify, založená v roku 2011 a prepracovaná v decembri 2015, podporuje viac ako 40 000 používateľov. Posledná revízia ponúka rýchlejšie a výkonnejšie rozhranie s prepracovanejšou sadou funkcií a responzívnymi témami pre mobilitu. Prečítajte si recenziu nášho tvorcu webových stránok Themify.

Pros

 • Funkcie potrebné pre pokročilé webové stránky
 • Univerzálne ročné cenové plány
 • Moderné témy pre dnešný internet
 • K dispozícii je kódovanie HTML / CSS
 • 40+ tém, z ktorých si môžete vybrať
 • Podporuje viacjazyčný doplnok
 • Integruje sa s väčšinou ostatných platforiem
 • Blogovanie je lepšie

Zápory

 • Nie je ľahké rozhranie pre začiatočníkov
 • Nepriame doplnky a doplnky oproti vstavanému
 • Vyžaduje sa samostatný hosting
 • Pricey pre základné potreby webových stránok

Prehľad

Platforma Themify sa radí medzi konkurenciu vďaka všestrannému rozhraniu a niektorým požadovaným funkciám a funkciám vo webovom nástroji pre domácich majstrov. Na základe nadácie WordPress Foundation podporuje viac ako 40 tém a ponúka doplnok pre témy tretích strán. Používatelia si môžu vybrať témy WordPress pre viacjazyčný doplnok, písma Google, WooCommerce a mnoho ďalších. Všimnite si, že tieto funkcie nie sú vytvorené i

Pre koho je Themify odporúčaný?

Tvorca webových stránok Themify sa odporúča pre mierne skúsených tvorcov webových stránok, ktorí potrebujú webovú stránku používajúcu modernú tému. Doménové meno a hosting webových stránok musia byť stanovené prostredníctvom tretej strany. Táto vytvorená platforma WordPress je dobrou voľbou pre eCommerce, ak máte skúsenosti s pridávaním doplnkov a prácou s kódom..

Oblasť zamerania / špeciality spoločnosti Themify

Themify je zameraný na odlišné funkcie a niektoré pokročilé funkcie. Niektoré zo špecialít Themify zahŕňajú výkonné rozhranie drag and drop, moderné témy priateľské k mobilným telefónom, rôzne rozloženia, z ktorých si môžete vybrať, úplnú kontrolu kódu HTML / CSS a niektoré vynikajúce podporné a cenové modely. Blogovanie je jednou z najlepších funkcií Themify, pretože platforma WordPress bola pôvodne nástrojom na blogovanie.

Technické špecifikácie / obmedzenia spoločnosti Themify

Technické špecifikácie pre Themify zahŕňajú možnosť používať témy priateľské k mobilným zariadeniam, doplnky WordPress, štatistiku stránok, možnosti kódovania, pridanú pomoc a podporu, optimalizáciu a intuitívne rozhranie drag and drop..

Themify je vhodný pre pokročilých vývojárov elektronického obchodu, ktorí dokážu spravovať doplnky a doplnky potrebné pre internetový obchod. Je to zložitejší tvorca webových stránok, ktorý vyžaduje, aby si jednotlivci, ktorí používajú počítač, vytvorili a udržiavali web. Názov domény a hosting sa musia získať inde.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Themify ponúka bezplatný plán s obmedzenými funkciami a podporou. Existujú tiež dva základné cenové plány, ktoré sa pohybujú od 49 do 69 dolárov, alebo členstvo v klube s tromi cenovými plánmi, ktoré sa pohybujú od 79 do 139 dolárov. Členstvo v klube sa líši tak, že ponúka úplnú knižnicu šablón a motívov, súborov Photoshop, možností pre vývojárov, doplnkov a podporu pre serióznych tvorcov webových stránok, majiteľov firiem a blogerov. Themify ponúka možnosti rozšíriteľnosti a rastu.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Spoločnosť Themify ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Čo je povesť Themify?

Themify má vynikajúcu povesť u pokročilých používateľov počítačov, ktorí potrebujú pokročilé funkcie. Ročná možnosť členstva spoločnosti Themify je o niečo drahšia, ale podpora a funkčnosť sú vyššie ako u mnohých staviteľov do-it-sami..

Ak potrebujete urobiť viac, Themify ponúka flexibilitu a funkčnosť pre vysoko profesionálne webové stránky. Nie je to také ľahké ako niektorí z najvýznamnejších tvorcov webových stránok a môže byť výzvou pre začínajúcich používateľov. Themify má vynikajúcu povesť (4 hviezdičky) pre tých, ktorí majú vyššiu úroveň skúseností.

Prečo zvoliť Themify?

Themify ponúka pokročilejšiu platformu s vysokou funkčnosťou a modernými témami na podporu profesionálnych a komplexných webových stránok. Vďaka možnosti bezplatného plánu alebo komplexného plánu s vyššími cenami je navrhnutý tak, aby používateľovi umožnil urobiť viac.

K najpokročilejším funkciám sa pristupuje pomocou doplnkov a doplnkov WordPress, takže pre používateľov so skúsenosťami s počítačom bude Themify ľahko spravovať. Nie je tak vhodný pre začínajúcich používateľov, ktorí potrebujú základnú webovú stránku. Themify je ideálny pre programátorov a technikov, ktorým nevadí platiť viac za získanie rozsiahlych funkcií.

Kľúčové vlastnosti

 • Viac ako 40 vopred navrhnutých rozložení
 • Drag and Drop Page Builder
 • Import / export modul
 • Opakovane použiteľné náhradné diely
 • Viac ako 60 animačných efektov
 • vnímavý
 • 100% SEO Friendly
 • Podpora viacerých pracovísk
 • Modulárne založené
 • Rozšíriteľné rozšírenia
 • Podpora formátovania RTF, HTML a krátkych kódov
 • Funguje s ľubovoľnými doplnkami

dizajn & prispôsobenie

Možnosti dizajnu a prispôsobenia zahŕňajú možnosť používateľov manipulovať so šablónami tém a prispôsobovať farby, štýly a umiestňovanie obsahu. Spoločnosť Themify ponúka pravdepodobne najpokročilejšie možnosti dizajnu a prispôsobenia v priestore na tvorbu webových stránok online.

vlastnosťPrehľad
Témy ThemifyNa výber je viac ako 40 moderných obchodných a osobných tém spolu s rôznymi možnosťami rozloženia stránky. Používatelia dostanú rozhranie front-end typu drag and drop a editor CSS na úpravu backendu a pridanú kontrolu. Medzi témami môžete prepínať počas alebo po dokončení fázy obsahu a dizajnu webových stránok.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. 20 tém WordPress je moderných a množstvo rozložení poskytuje webovým tvorcom väčšiu flexibilitu. Farby sa dajú ľahko meniť a písma a štýly Google sa prispôsobujú vašej obchodnej značke.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. Themify je program zostavený podľa vlastných predstáv, ktorý využíva vopred navrhnuté témy, rozloženie stránky a kód na zostavenie konečných výsledkov. Aj keď Themify nie je hlavným dizajnérom webových stránok, ponúka väčšiu flexibilitu a pokročilejšie funkcie ako väčšina tvorcov webových stránok vo svojej triede. Stojí to trochu viac, ale výrazne menej ako v prípade pôvodného dizajnéra webovej stránky.
Rozhranie ThemifyDizajnové rozhranie Themify ponúka predné aj zadné pohľady, aby si používatelia mohli vizualizovať webové stránky vopred. Používatelia hlásia intuitívne úpravy front-end. Pre tých, ktorí to potrebujú, môžu dôvtipní majitelia firiem využiť pridané možnosti vylepšovania rozloženia a práce s doplnkami.
Možnosti prispôsobenia štýlu stránkySpoločnosť Themify je vynikajúca pri poskytovaní množstva možností na prispôsobenie a prispôsobenie webovej stránky. Spravovať trochu zložitejšie, Themify je jedným z najlepších vo svojej triede pre prispôsobenie štýlu stránky.
 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Themify umožňuje používateľom prispôsobovať témy v rozhraní drag and drop. K možnostiam na obrazovke je možné pridať rôzne moduly obsahu, ako sú widgety, príspevky, pozadie videa, obrázky, posúvače a ďalšie.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahu. Úpravy Themify sa dajú ľahko vykonať v editore front-end. Obsah a prvky môžete ľahko upravovať, mazať, presúvať alebo meniť veľkosť.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Áno, Themify ponúka túto veľmi požadovanú funkciu pre viac technických používateľov s backendovým editorom CSS na každej stránke.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Schopnosti vizuálnej úpravy Themify sú vynikajúce, pretože všetko sa deje na obrazovke s rôznymi možnosťami zobrazenia.

Používatelia Themify sú veľmi spokojní, pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia, ale niektoré z týchto možností si vyžadujú určité množstvo skúseností a trpezlivosti, aby si na to našli.

Navigácia na webeTémy Themify ponúkajú niekoľko úrovní navigácie na webe na základe zvolenej šablóny. Doplnok WordPress vám umožňuje zamieňať ponuky, ktoré sa dodávajú s témou.
Obsahový managementZ dôvodu platformy WordPress za programom Themify je správa obsahu intuitívna a pomerne priama. Téma sa dá zameniť s trochou čistenia a Themify poskytuje prístup k webovým stránkam v bezpečnom prihlásení používateľa z webovej stránky Themify..
Fotografie a galérieThemify používa moduly obsahu na poskytovanie galérie fotografií a obrázkov medzi ostatnými prvkami stránky. Tieto moduly obsahujú jedinečné možnosti a nastavenia, ktoré uľahčujú návrhárom.
Tvorba mobilných stránokVďaka 35 zo 46 responzívnych rozložení vhodných pre mobilné zariadenia môžu vaši návštevníci aj zákazníci ľahko zobraziť a navigovať vaše webové stránky na väčšine zariadení..
Integrácia sociálneho zdieľaniaThemify sa integruje do všetkých popredných platforiem sociálnych médií vrátane Facebooku a Twitteru.
Dizajnové službyRovnako ako väčšina tvorcov webových stránok neponúka spravované služby v oblasti dizajnu webových stránok. Tento program zostavenia je založený na témach WordPress na vytváranie profesionálnych webových stránok. Aj keď Themify nie je komplexná služba v oblasti dizajnu, je to robustnejšia platforma s pokročilými funkciami pre tých, ktorí majú viac skúseností, a stojí to oveľa menej ako najímanie dizajnéra.

Vlastnosti & náradie

Z tvorcov webových stránok má Themify jednu z najrobustnejších súprav funkcií z dôvodu nadácie a tém WordPress, doplnkov a doplnkov. Navrhnutý pre vysoko profesionálne a komplexnejšie webové stránky, Themify poteší väčšinu používateľov, najmä tých, ktorí majú viac skúseností s hľadaním trochu viac funkcií. Nižšie je uvedený pohľad na jemnú tlač.

vlastnosťPrehľad
Nastavenie ThemifyThemify zobrazuje témy a rozloženia založené na konkrétnych osobných alebo obchodných potrebách, ktoré musíte predviesť dopredu. K dispozícii sú videá z domovskej stránky, ktoré vám môžu pomôcť. Keď sa rozhodnete začať, stačí kliknúť na tlačidlo Vyskúšať (zadarmo) alebo Prihlásiť sa na odber (plány) a zadať svoju e-mailovú adresu. Nezabudnite hľadať zľavy v dolnej časti domovskej stránky.
Vzhľad stránkyTvorca webových stránok frontendu Themify je trochu odlišný od iných tvorcov webových stránok, ale v paneli Themify Custom Panel existujú desiatky možností. Rozhranie si zvykne a viac času na strane používateľa. Presuňte prvky myšou, voľne upravujte a podľa potreby pridajte kód HTML / CSS. Prepínaním medzi zobrazeniami okamžite zobrazíte výsledky na obrazovke.
Hĺbka navigácieAj keď hĺbka navigácie Themify nie je zrejmá, zdá sa, že existuje viac ako dosť úrovní na podporu akéhokoľvek podnikania alebo individuálnych potrieb.
Widgety a aplikáciePokiaľ ide o widgety a aplikácie, hoci nie sú všetky zabudované, Themify má jednu z najlepších platforiem pre tieto doplnky a doplnky. Doplnky pre modul obsahu umožňujú používateľom Themify pridávať početné widgety, aplikácie a ďalšie prvky stránky na prispôsobenie vzhľadu a vzhľadu vašich webových stránok. Existuje tiež viac doplnkov pre tvorcov webových stránok, pomocou ktorých získate požadované výsledky na webe.
speňaženieThemify sa priamo integruje s WooCommerce, ktoré zahŕňa Paypal a ďalšie platobné brány na predaj produktov alebo služieb.
Štatistika návštevníkovWordPress má vstavanú štatistiku, reporting a analytiku. Môžu sa použiť aj iné doplnky, napríklad Yoast
Fotografie, videá a zvukThemify ponúka rôzne mediálne možnosti prostredníctvom obsahových modulov pre marketing a branding zákazníckych produktov a služieb. Patria sem fotografie, videá, pozadia videa, zvukové súbory a oveľa viac
blogovanieJedna z najlepších platforiem pre blogovanie, Themify je založená na pôvodnej blogovacej nadácii WordPress. Spoločnosť Themify ponúka naplánované automatické uverejňovanie príspevkov, príspevky viacerých používateľov, povolenia a import blogov zo stránok ako TypePad, Tumblr a Livejournal.
Google MapyThemify sa integruje s Mapami Pro pre viac ako 40 štýlov máp!
Editor HTMLJednou z výhod spoločnosti Themify je jej schopnosť prepínať medzi editorom front-end a kódovou stránkou HTML / CSS, ktorú technickí používatelia a návrhári webových stránok milujú. Je vynikajúci na prispôsobenie. Themify tiež ponúka vývojový rámec Flow.
Formuláre a prieskumyVďaka aplikácii Themify môžu používatelia vložiť nevyhnutný kontaktný formulár alebo si vziať doplnok WordPress ako Gravity Forms a Ninja Forms, aby sa práca dokončila.
Skladový priestorNa webovej stránke nebolo jasné, aké množstvo úložného priestoru ponúka každý z cenových plánov Themify. Cennejšie členstvo v klube pre špičkové webové stránky obsahuje niekoľko skvelých funkcií, ktoré naznačujú neobmedzené ukladanie. Potreba ďalšieho testovania.
Nástroj pre informačné letákySpoločnosť Themify ponúka zachytávanie e-mailov a odber bulletinu z vašich webových stránok pomocou doplnku vo WordPress.
Podpora fóra.Ako svojpomocný tvorca alebo užívateľ máte k dispozícii aktívne fóra svojpomoci, pre svojich zákazníkov však neexistujú žiadne fóra. Naozaj by sa mohlo vytvoriť fórum so správnymi skúsenosťami.
Elektronický obchod / internetový obchodProdukt Themify, navrhnutý pre elektronický obchod prostredníctvom doplnkov a doplnkov WordPress, ponúka väčšinu, ktorú vlastníci obchodov s funkciami vyžadujú. Odberatelia budú chcieť investovať do klubov s vyššou cenou, aby dostali všetko, čo potrebujú. Aj keď táto platforma nie je taká jednoduchá ako niektoré, funkcie a možnosti sú pokročilé a podporujú špičkový profesionálny elektronický obchod a online predaj..
Integrácia platobnej brány.Existuje niekoľko služieb platobnej brány, ktoré je možné integrovať do Themify.
Priateľské k SEOExistuje niekoľko možností pre SEO na Themify, vrátane úprav stránok a názvov značiek spolu s doplnkom Yoast WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete upravovať priamo na každej stránke.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Themify ponúka ochranu heslom pre prihlásenie sa na webové stránky.
Google® AnalyticsSpoločnosť Themify sa spolieha na vstavané štatistiky, prehľady a analýzy WordPress, ktoré možno použiť.
Zabezpečenie webových stránokThemify robí bezpečnosť najvyššou prioritou, rovnako ako každý konkurenčný tvorca webových stránok pre domácich majstrov. Poskytujú ochranu vhodnú pre pokročilý elektronický obchod.
Viac jazykovPodobne ako mnoho funkcií Themify, aj tento webový tvorca podporuje viacjazyčné webové stránky, ale s použitím doplnku WordPress Multilanguage.
Mobilná optimalizáciaTakmer všetky témy Themify 40+ sú optimalizované a reagujú na mobilné zariadenia.

plány & stanovenie ceny

Themify ponúka bezplatnú webovú stránku pre základné potreby a niektoré ročné strategické cenové plány, ktoré vyhovujú vlastníkom firiem všetkých stupňov. Themify, na rozdiel od väčšiny svojich konkurentov, ponúka každoročné členstvo v klube s rozsiahlymi súbormi funkcií. Majte na pamäti, že doménové mená a webhosting sa musia získavať inde. Ročné cenové plány spoločnosti Themify sú zdieľané na webe, je však ťažké rozlúštiť na hlavnej cenovej stránke konkrétne to, čo získate.

Ponúkané ročné cenové plány

zadarmo. Prístup ku všetkým témam bez podpory.

Jednotlivé motívy. Kúpte si jeden a získajte jeden zadarmo, s jednoročnou podporou a aktualizáciami. $ 49

Klub Themify. Prístup ku všetkým témam a podpora na jeden rok plus aktualizácie s týmito členmi:

 • Štandardný klub. $ 79
 • Vývojársky klub. Pridajte súbory Photoshopu. $ 99
 • Majster Club. Pridajte súbory Photoshopu, doplnky a doplnky. $ 139
 • Celoživotný pán. Celoživotný prístup ku všetkým témam, doplnkom, doplnkom, podpore a aktualizáciám. $ 399

Spoločnosť Themify ponúka konkurenčné ceny v niektorých atraktívnych modeloch, ktoré neuvidíte u mnohých tvorcov webových stránok. V prípade veľkých elektronických obchodov a robustných internetových stránok je to tak.

Zvážte nasledujúce faktory týkajúce sa stanovovania cien:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, spoločnosť Themify poskytuje bezplatnú základnú webovú stránku. Očakávajte, že sa prihlásite na odber jednej témy alebo členstva v klube pre riešenia elektronického obchodu.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Môžete si vychutnať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu so zárukou vrátenia peňazí. Pri ročných plánoch sa očakáva platba kreditnou kartou alebo inou možnosťou platby.
 • Ako sú dostupné prémiové balíky v porovnaní s konkurenciou? Za to, čo dostanete, Spoločnosť Themify ponúka majiteľom firiem veľkú hodnotu, hoci názov domény a hosting nie sú zahrnuté. Pre majiteľov základných webových stránok je táto platforma viac, ako by ste potrebovali v nástroji na tvorbu webových stránok, pokiaľ ide o funkcie a náklady. Cena je konkurencieschopná s ťažkými obchodnými potrebami alebo potrebami elektronického obchodu.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete bezplatne vytvoriť profesionálnu webovú stránku Themify.
 • Je platba splnená mesačne / ročne? Zdá sa, že Themify ponúka iba ročné cenové plány.

Zákaznícka podpora

Služby zákazníckej podpory spoločnosti Themify sú primerané, pokiaľ sa prihlásite na odber jednej témy alebo členstva v klube. Medzi ďalšie možnosti podpory zákazníkov patrí e-mail, fórum pre zákazníkov, online dokumentácia a často kladené otázky.

Jednoduchosť použitia

Themify nie je najjednoduchšie použiť, ale možno je to jeden z najpokročilejších. Používatelia doplnkov WordPress môžu používatelia a vlastníci obchodov vytvárať, prispôsobovať a prispôsobovať podľa väčšiny obchodných potrieb alebo potrieb elektronického obchodu. Pre skúseného používateľa počítačov to nebude problém, ale môže trvať nejaký čas a úsilie, kým sa vytvorí web s týmito pokročilými komponentmi..

Jednoduchosť rozhrania. Themify nie je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý, ale má za následok robustné, interaktívne a komplexné webové stránky.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Themify je ideálny pre skúsených dizajnérov alebo pokročilých používateľov, ktorí potrebujú schopnosť kódovania v HTML / CSS.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Používatelia budú mať úplnú kontrolu nad WordPress v bezpečnom prihlásení Themify.

Poskytnutá pomoc v editore. Existuje niekoľko možností online pomoci vrátane textového dialógového okna v editore. Živá podpora je k dispozícii, keď investujete do jedného z ročných plánov spoločnosti Themify.

Themify je tvorca webových stránok za konkurencieschopné ceny pre tých, ktorí majú zložité požiadavky na obchodné alebo produktové webové stránky.

záver

Ak ste dôvtipný používateľ počítača, ktorý potrebuje úplné prispôsobenie a kontrolu nad svojimi webovými stránkami, Themify je vynikajúcou voľbou. Majte na pamäti, že väčšina funkcií Themify je založená na schopnosti WordPress pre doplnky a doplnky. Dizajnéri, majitelia firiem a vážni blogeri, ktorí majú skúsenosti s počítačom, môžu robiť čokoľvek. Získate plný prístup k HTML / CSS pre zadanie kódu.

Ročná cena je zaujímavou voľbou, ktorá by mohla byť optimálna pre webové stránky elektronického obchodu, ale budete potrebovať názov domény a hostiteľa. Pre základných používateľov, ktorí nevyžadujú pokročilé funkcie elektronického obchodu atď., By Themify bola drahá a viac technická voľba, ako je potrebné..

Themify je výkonný pre tých, ktorí potrebujú pokročilé funkcie a nastavenia webových stránok. Existuje mnoho vynikajúcich tvorcov webových stránok pre používateľov s rôznymi úrovňami skúseností spolu so širokou škálou funkcií webových stránok vyhovujúcich osobným a obchodným potrebám..

To, čo vyberiete, závisí od toho, čo potrebujete. Nájdite si čas, aby ste sa ponorili do niektorých webových účtov zdarma, aby ste mali lepší vzhľad.

porovnať

Themify Site Builder

92

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map