Recenzia SiteGround 2016


Siteground

Navštíviť webovú stránku

95


Skóre AWA

Siteground

SiteGround je v súčasnosti jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting na svete a poskytuje bezpečné a inovatívne riešenia pre obchodných a osobných používateľov všetkých veľkostí. Majú webhostingovú platformu, vďaka ktorej sú ich služby efektívne pre malé a stredné podniky. SiteGround je vynikajúcou voľbou pre hosťovanie, ak ste vývojár, vlastník webových stránok alebo ak prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom. Prečítajte si našu recenziu hostiteľa SiteGround nižšie.

Pros

 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Jednoduché a rýchle nastavenie
 • Denné zálohovanie
 • Záruka 99,9% dostupnosti

Zápory

 • Plány tvorby cien založené na limitoch namiesto funkcií
 • Obmedzenie miesta na disku v zdieľaných plánoch

Prehľad

 • Webové stránky: www.siteground.com
 • centrála: Sofia, Bulharsko
 • Rok založenia: 2004
 • zamestnanci: 280
 • Hosťované domény: 450.000+
 • Kategórie: Web hosting
 • služby: Zdieľaný hosting, Cloud Hosting, Dedikované servery, WordPress Managed Hosting
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Služby, ktoré poskytujú, robia z programu SiteGround ideálne riešenie pre každého, kto používa kreatívne platformy ako Drupal, WordPress, Magento a Joomla. Prostredníctvom svojich plánov hostenia môžete pohodlne podporovať malé, stredné a veľké podniky online.

Jedným z dôvodov, prečo sú ich služby vynikajúce, je to, že ponúkajú niektoré z najvyšších rýchlostí hostenia na internete, ich prevádzková doba je pôsobivá a za prijateľné ceny si tiež môžete vychutnať spoľahlivý zákaznícky servis..

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a od tej doby sa rozrástla na podporu viac ako 500 000 domén. Majú spoločné a špecializované servery, hosting VPS a mnoho ďalších hostiteľských platforiem, ktoré sú všetky strategicky umiestnené v celej Európe, USA a Singapure, čo im umožňuje prístup na všetky hlavné trhy a ponúka tam, kde je to potrebné, relevantné služby..

Možno jedným z hlavných dôvodov, prečo sa môžu udržať v konkurencii, je skutočnosť, že majú doteraz jedny z najlepších na trhu (99,9%). Toto je dôležitý bod, vzhľadom na to, že prestoje majú spôsob, ako vysielať zákazníkov, a pre podniky elektronického obchodu to znamená veľa strát na príjmoch a pravdepodobne stratu klientov na vašej konkurencii..

Okrem týchto funkcií sa tiež môžu pochváliť neuveriteľnými sadzbami za svoje plány hostenia, ktoré sú komplexné, sú veľmi flexibilné, rýchle, škálovateľné a bezpečné. Pre vývojárov to nielen uľahčuje prácu, ale aj zrýchľuje prácu.

Pokiaľ ide o konkurenciu, pri použití služby SiteGround budete platiť o niečo viac, ako je priemerný počet poskytovaných služieb hostingu. Zvyšok však nie je schopný zaručiť ani ponúknuť robustné zabezpečenie, zákaznícke služby a výukové programy, vďaka ktorým je táto platforma zatiaľ jednou z najlepších technických platforiem, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s programovaním..

Kľúčové vlastnosti

 • Podpora 24/7
 • Doménové meno zadarmo
 • Vylepšený ovládací panel
 • Ochrana pijavíc
 • Integrácia CloudFlare
 • Riešenie elektronického obchodu
 • Viac ako 60 bezplatných tém WordPress
 • Automatická aktualizácia doplnku
 • Sprievodca webovými stránkami
 • Kompletné nástroje zabezpečenia webových stránok
 • Podporuje stovky aplikácií s otvoreným zdrojom
 • Nástroj SiteGround Super-cacher

Rýchle odkazy

Odborníci z odvetvia verdikt na webe

Hostingové službyČo hovoria odborníci o lokalite Siteground? Rovnako ako zákazníci zistili, že zákaznícky servis je bezchybný, a mysleli si, že služba je dobrou voľbou pre začiatočníkov alebo malé podniky, ktoré sami robia veci a možno by si mali položiť veľa otázok..

Tu boli výhody:

 • Poskytujú vynikajúce a užitočné služby zákazníkom
 • Plán GoGeek pre zdieľaný hosting alebo spravovaný hosting WordPress je solídna voľba
 • Siteground ponúka niekoľko dobrých návodov a sprievodcov na nastavenie rôznych služieb
 • Integrácia s CloudFlare je výhodou
 • Dobré doplnky na sledovanie podozrivých aktivít a bezpečnostných obáv

A ich zlé body?

Drahé ceny, doplnky a automatické obnovovanie

Zdá sa, že v prípade tejto hostovacej služby sa hodnotenie zákazníkov a expertné posudky dostanú približne na par. Aj keď to odborníci nehodnotia tak vysoko ako služby niektorých konkurentov, zdá sa, že zákazníci (z väčšej časti) sú šťastní, najmä pokiaľ ide o služby zákazníkom. Dávajte pozor na automatické obnovovanie a zvyšujte náklady.

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na stránkach

Zákazníci lokality Siteground vo všeobecnosti hlásia pozitívnu skúsenosť:

 • Vynikajúca a rýchla technická podpora podľa potreby
  Ich funkcia live chatu je užitočná, a čo je najdôležitejšie, pohotová a problémy sa riešia rýchlo (t. J. V priebehu niekoľkých minút, nie hodín)..
 • Skvelá voľba pre weby WordPress
  Vzhľadom na to, že viac ako štvrtina všetkých webových stránok je vytvorená z WordPress, je to dobrá vec!
 • Najmä ich balíček GoGeek je vhodný na rýchle zrýchlenie vašich stránok
  Je to kvôli zahrnutej podpore Cloudflare Railgun a Memcache and Varnish caching.
 • Niektorí veľmi spokojní zákazníci po prechode z iných hostingových služieb
  Zdá sa, že ostatní konkurenti sa nedarí, rovnako ako Siteground!

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na stránkach

Od zákazníkov lokality Siteground existuje len malá pozornosť, aj keď sa zdá, že sú to zvyčajne veľmi špecifické záležitosti, o ktoré sa môžu zaujímať iba niektorí.

 • Nedostatok bezpečnosti
  Ich WHM a CPanel nemajú certifikát SSL.
 • Obmedzené zálohy
  Zálohy na vašom webe sa ukladajú iba 7 dní a na získanie prístupu k nim budete musieť získať zákaznícku podporu, a nie na to, aby ste to urobili sami – a navyše budú spojené náklady.
 • Mnohé ovládacie prvky sú pred zákazníkmi skryté
  Nemôžete robiť veľa úloh týkajúcich sa údržby, ktoré by vám s webovým serverom mohli dovoliť iné hostiteľské spoločnosti.
 • Musíte ich požiadať, aby veci opravili
  Pre väčšinu ľudí len chcú, aby ich webové stránky fungovali, aby nevyhodili chyby, a aby došli zdroje. Aj keď je to neobvyklý jav, ak sa tak stane, budete ho musieť prenasledovať.
 • Niektorí majú pocit, že cena je podvod
  Táto platforma má veľa obchodov, aby vás prinútila zaregistrovať sa. Po skončení skúšobného obdobia sa vaše predplatné automaticky obnoví vyššou sadzbou, čo obťažovalo viac ako niekoľko zákazníkov..

Spoľahlivosť & uptime

Keď vezmete do úvahy 99,9% záruku dostupnosti, pravidelné zálohy denne na ich zabezpečené servery, CloudFlare CDN, neobmedzenú databázu úložísk MySQL, okrem iného je to ideálna platforma pre vás. Existuje tiež skutočnosť, že prevádzkujú neuveriteľný softvér na prevenciu výpadkov, ktorý beží na pozadí, vylučuje problémy so serverom a triedi ich v reálnom čase bez zásahu človeka..

Okrem toho prevádzkujú aj systém SuperCacher, ktorý je doteraz jedným z najlepších systémov na ukladanie do vyrovnávacej pamäte na trhu a efektívne zvyšuje výkon a rýchlosť. Prostredníctvom tohto si môžete zvoliť dynamické alebo statické ukladanie do vyrovnávacej pamäte, HHVM alebo Memcached platformy pre vaše podnikanie.

Záruka dostupnosti

Vďaka detekcii možných problémov so servermi v reálnom čase si môžete byť istí zárukou dostupnosti 99,9% serverov. Vďaka tomu je SiteGround jednou z najvyhľadávanejších platforiem na svete internetového obchodu. Existuje toľko hostiteľských platforiem, ktoré vám často sľubujú až 100% dostupnosť, ale väčšina z nich nedosahuje tento prísľub. Vlastný monitorovací nástroj, ktorý spoločnosť spúšťa automaticky, dokáže okamžite vyriešiť až 90% problémov so serverom. Je to dobrá vec, pretože ostatným poskytovateľom by to trvalo až 20 minút, kým reagovali na problémy so serverom.

SiteGround je priekopníkom v tomto odvetví, pretože sa domnievali, že boli prvou platformou, ktorá prišla s izolačným protokolom, kde sú účty, ktoré sú zraniteľné, izolované, aby zabránili stiahnutiu celého servera. Vďaka tomu je ich zdieľaný hosting omnoho lepší ako väčšina, pretože je rovnako bezpečný, ako by ste dostali s vyhradeným hostingovým plánom.

Majú tiež ľudí, ktorých práca zahŕňa monitorovanie serverov, hodnotenie potenciálnych hrozieb a rýchlu reakciu na ne, spolu s ďalším inventárom investovaným do automatického vyhodnocovania možných hrozieb. To je tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo sú ich hodnotenia pôsobivé.

Miera odozvy servera

Takmer každý správca webu alebo vlastník webovej stránky potvrdí, že jedna z kľúčových oblastí, ktorú musia preskúmať, je bezpečnosť súborov, ktoré používajú. Okrem toho potrebujú istotu aj v skutočne rýchlych časoch načítania. Aby sa zistila realizovateľnosť týchto kritérií, SiteGround zvyčajne prevádzkuje niektoré z najlepších platforiem, aby sa ubezpečil, že majitelia firiem sa nemusia obávať..

V súčasnosti majú niektoré dátové centrá v Singapure, Amsterdame a Chicagu, IL, ktoré sú všetky prevádzkované a monitorované prostredníctvom 1H, aby sa ľahšie identifikovali problémy a aby sa riešenia ešte rýchlejšie zrýchlili. Spoločnosť 1H je známa rýchlosťou, s akou identifikujú problémy a izolujú účty, ktoré mohli byť na serveri napadnuté.

Vlastnosti & náradie

vlastnosťPrehľad
Ovládací panelPokiaľ obsahujú pomerne základný cPanel, boli do neho zabudované niektoré vlastné funkcie, vďaka ktorým je použitie profesionálnejšie. To tiež uľahčuje správu stránok, najmä pre webové stránky elektronického obchodu, ktoré majú aj fakturačnú funkciu. Na ovládacom paneli sú tiež navrhnuté niektoré vlastné aplikácie, ktoré vám uľahčujú používanie aplikácií s otvoreným zdrojom. Prostredníctvom tohto panela budete môcť vidieť všetky relevantné funkcie vývojárov a monitorovať využitie prostriedkov vášho procesora.
Tvorca webových stránokSnáď jednou z najdôležitejších vecí, ktorú si všimnete na serveri SiteGround, je skutočnosť, že svoj web môžete rýchlo vytvoriť bez toho, aby ste sa museli obávať. Najprv si musíte zvoliť typ webovej stránky, ktorý potrebujete, a potom ju zostaviť. Prostredníctvom Sprievodcu webovými stránkami nemusíte písať ani jeden riadok kódu, stále však budete môcť svoj web uviesť do prevádzky. Do návrhu tiež zahrnuli videonávod o tom, ako na túto úlohu použiť Sprievodcu webovými stránkami, ktorý je veľmi ľahké sledovať.
Aplikácie s otvoreným zdrojomAk sa rozhodnete používať program SiteGround, môžete slobodne používať ktorúkoľvek aplikáciu s otvoreným zdrojom, ktorá vám najviac vyhovuje. Je to dôležité najmä vtedy, keď potrebujete vymyslieť intuitívne a funkčné webové stránky. Rôzne platformy CMS, ako sú WordPress a Joomla, sa ľahko integrujú do platformy, takže bude pre vás veľmi ľahké určiť, čo pre vás najlepšie funguje..
Hosting webových stránok WordPressPretože program SiteGround už pre vás inštaluje program WordPress, nemáte čo robiť. Ak máte už existujúcu webovú stránku, rýchlo ju za vás presunú zo starého servera na nový. Majú tiež k dispozícii viac ako 60 tém bezplatne, ktoré môžete použiť bez toho, aby ste s nimi mali účet. Okrem dizajnových prvkov môžete mať úžitok aj z denných záloh, zvýšenej bezpečnosti a automatickej aktualizácie doplnkov, vďaka ktorým je váš web užívateľsky prívetivejší. Všimnite si, že plány Managed WordPress sú do značnej miery podobné tým, ktoré by ste získali pri zdieľaných hostingových plánoch, ktoré sa môžete zaregistrovať raz a obnoviť buď raz ročne, po dvoch alebo troch rokoch v závislosti od plánu, ktorý pre vás najlepšie funguje..
Ukladanie webových stránok do vyrovnávacej pamäteUkladanie webových stránok do vyrovnávacej pamäte je dôležité v tom zmysle, že efektívne zvyšuje čas odozvy vašich stránok. Navrhli doplnok Ir, ktorý má urýchliť výkon vašich webových stránok, pokiaľ beží na WordPress alebo Joomla. Jediné, čo musíte urobiť, je zapnúť doplnok, zapnúť ho cez cPanel a budete mať dobré ísť.
Riešenie elektronického obchoduNa platforme je toľko podporných funkcií, ktoré vám uľahčujú spúšťanie webovej stránky elektronického obchodu s ľahkosťou. Nezáleží na aplikácii, ktorú používate, či už ide o Magento alebo PrestaShop, všetky sú podporované. Je pre vás ešte jednoduchšie spustiť služby elektronického obchodu, pretože môžete používať rôzne dostupné ikony, vďaka ktorým je inštalácia všetkého, čo chcete, veľmi jednoduchá. Pre tých, ktorí dávajú prednosť Magento, funkcia drag and drop uľahčuje prácu, pretože nepotrebujete žiadne znalosti programovania..
Zálohovanie webových stránokJednou z kľúčových oblastí, v ktorej sa program SiteGround hodí, je skutočnosť, že poskytujú pravidelné zálohy každý deň. Z tohto dôvodu je pre vás ľahšie zvládnuť toľko práce bez toho, aby ste sa museli obávať, ako zálohovať systém. Ak ste typ osoby, ktorá posiela nové príspevky online takmer každý druhý deň, táto funkcia sa vám bude hodiť v prípade, že dôjde ku kompromitácii vašich webových stránok..
Bezpečnostné funkcieS programom SiteGround je k dispozícii niekoľko bezpečnostných funkcií, ktoré vás uistia o doterajšom najlepšom výkone. Ak prevádzkujete program HackAlert, ktorý sa mesačne účtuje na 1 USD, upozorníme vás, ak je váš web alebo sieť napadnutá. Existujú aj ďalšie funkcie, ktoré chránia vašu IP adresu a dokonca blokujú iné, ktoré sú notoricky podozrivé. Okrem toho majú tiež funkciu Leech Protect, ktorá chráni používateľov pred nevedomým zobrazením ich hesiel pre verejný prístup. Rovnako ako väčšina poskytovateľov hostingu na najvyššej úrovni tam, aj oni majú integrovanú službu CloudFlare do svojej platformy, čo zvyšuje vašu bezpečnosť a zvyšuje výkon vašich webových stránok. SiteGround spustí program SiteCheck, ktorý automaticky prehľadá vaše stránky, aby zistil podozrivý kód.
Pridané vlastnostiPre používateľov tejto platformy sú k dispozícii aj niektoré doplnky. Ako správca musíte mať možnosť pridať niektoré doplnky alebo akékoľvek iné aplikácie, ktoré potrebujete, čím sa zlepší celkový výkon vášho webu a urobí ho užívateľsky príjemnejším. Môžete ľahko nainštalovať sady Joomla a WordPress na všetky svoje hostingové plány, ľahko resetovať administrátorské heslá, ak je to potrebné, nakonfigurovať SSL a dokonca opraviť nefunkčné oprávnenia. Nezáleží na tom, či ste vývojár, alebo či nemáte vôbec žiadne skúsenosti s dizajnom, s používaním SiteGround sa vám určite bude páčiť.

plány & stanovenie ceny

Bez ohľadu na vaše potreby týkajúce sa hostingu si môžete byť istí, že program SiteGround má dosť prostriedkov na to, aby vás kryl. Každý z týchto hostingových plánov má základné funkcie, ako sú inštalácie aplikácií, možnosť prenosu stránok, databázy MySQL atď. Ak však potrebujete viac ako základné funkcie, najmä pre väčšie podniky, je ich toľko, že môžete získať, ak platíte viac.

Môžete si zvoliť plán, ktorý vám vyhovuje, v závislosti od počtu prístupov k príkazom na vašom webe každý mesiac. Môžete začať s plánom StartUp as časovým predstihom do plánu GrowBig alebo GoGeek, keď sa vaša firma rozširuje alebo získava prevádzka. Ich plány začínajú už od 3,95 dolárov mesačne, zatiaľ čo plán GoGeek stojí 14,95 dolárov mesačne.

Používanie funkcie SiteGround je o hodnote za vaše peniaze. Nezáleží na tom, ako platíte; nikdy vám nebudeme účtovať viac, ako potrebujete. V skutočnosti, ak sa necítite spokojní s peniazmi, ktoré platíte, môžete sa odvolať na 30-dňovú záruku vrátenia a získať úplnú náhradu svojich peňazí..

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. V auctor mauris a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Celé číslo sedí medzi ulicami.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. V auctor mauris a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Celé číslo sedí medzi ulicami.

Hostingový plán
Vlastnosti
Miesto na disku
Bandwidth
cena
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Hostingový plán
Vlastnosti
Miesto na disku
Bandwidth
cena
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Hostingový plán
Vlastnosti
Miesto na disku
Bandwidth
cena
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Hostingový plán
Vlastnosti
Miesto na disku
Bandwidth
cena
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac
Zdieľaný hosting po spusteníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBneobmedzený$ 3.95 / mesiac

Zákaznícka podpora

Jednou z hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť kladie veľa dôrazov, je potreba zabezpečiť, aby boli klienti oboznámení s náležitou starostlivosťou. Ak máte akýkoľvek problém, neváhajte a spojte sa so spoločnosťou prostredníctvom dostupných platforiem; live chat, telefón alebo predaj lístkov.

Prevádzkujú tiež online databázu (stránka s častými otázkami), odkiaľ môžete získať toľko otázok, na ktoré ste odpovedali bez toho, aby ste na ich konci potrebovali pomoc od asistenta. Okrem toho majú tiež interaktívne návody, ktoré môžete použiť na to, aby vám pomohli nájsť cestu na platformu, čo vám uľahčí vyriešenie problémov. Jednou z najlepších vecí na ich službách je skutočnosť, že tím zákazníckych služieb je k dispozícii po celý deň, nepretržite.

Jednoduchosť použitia

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa SiteGround po všetkých týchto rokoch stále dokáže udržať vysoký, je to, že ho navrhli tak, aby sa jeho používanie tak ľahko používalo. Nezáleží na tom, aký používateľ ste, alebo na úrovni vašej skúsenosti, na čom najviac záleží, že budete schopní nájsť všetko, čo potrebujete prostredníctvom cPanel.

Používateľské rozhranie je špeciálne navrhnuté tak, aby uľahčilo vašu prácu a zaoberá sa množstvom informácií pre začiatočníkov, ktorí nemajú základné vedomosti o hostovaní. Taktiež držali krok s trendom v odvetví, kde môžete jednoducho nainštalovať aplikáciu alebo vytvoriť nový web kliknutím na tlačidlo. To vám preto ušetrí veľa času, ktorý by ste inak stratili pri hľadaní cesty okolo platformy.

záver

Nezáleží na tom, aký typ webovej stránky prevádzkujete, jednu vec, ktorú potrebujete vedieť, je to, že ste sa zaoberali programom SiteGround. Je dôležité, aby ste zvážili niektoré z kľúčových oblastí, v ktorých potrebujete pomoc, ale čo je najdôležitejšie, musíte si uvedomiť, že pokiaľ máte svoj web navrhnutý a hostený na serveri SiteGround, sotva sa budete musieť starať o svoj web..

porovnať

SiteGround

95

InMotion Hosting

96

iPage

94

Bluehost

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map