Recenzia SiteBuilder.com 2016


SiteBuilder.com

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com je nový online tvorca webových stránok od roku 2014. Pokiaľ ide o komplikovanosť budovania webových stránok, zdá sa, že SiteBuilder.com má jednu z najlepších reputácií na trhu. Spoločnosť tvrdí, že ponúka "nie sú potrebné žiadne zručnosti" zážitok. Prečítajte si našu recenziu lokality SiteBuilder.com nižšie.

Pros

 • Spravodlivé a konkurencieschopné cenové plány od 5 do 10 dolárov
 • Bezplatná základná webová stránka s bezplatným hostingom a doménou
 • 10 000 obchodných šablón
 • 500 MB úložného priestoru so všetkými plánmi
 • Ľahko pridávať a upravovať komponenty
 • Fotogaléria v cene
 • Možnosti elektronického obchodu na uspokojenie obchodných potrieb
 • Možnosti budovania značky a marketingu

Zápory

 • Telefonická podpora je obmedzená s výnimkou tých, ktoré sú zahrnuté v prémiovom pláne
 • Trochu obmedzené šablóny založené na elektronickom obchode
 • musí si založiť účet, aby sa dozvedel o cenách plánov
 • Bez opätovného vytvorenia webu sa nedá zmeniť na inú šablónu
 • Funkcie bezplatného plánu SiteBuilder sú obmedzené na rozširovanie elektronického obchodu

Prehľad

 • Webové stránky: www.sitebuilder.com
 • centrála: Ohio, USA
 • Rok založenia: 2014
 • Kategórie: Tvorca webových stránok
 • služby: Softvér Web Design Cloud, webhosting
 • Skúška zadarmo: 14 dní

SiteBuilder ponúka riešenia, ktoré dnešní tvorcovia webových stránok hľadajú, s minimálnymi obmedzeniami. Spoločnosť sa snaží o to, aby noví majitelia firiem a weboví dizajnéri hľadali moderný vzhľad a dojem.

SiteBuilder sa radí medzi hodnotami, funkciami, ľahkosťou použitia a rozmanitosťou šablón. Vytvorený pre začiatočníkov a napriek tomu vhodný pre pomerne sofistikované webové stránky, SiteBuilder je pre súčasných malých podnikových manažérov to pravé.

SiteBuilder inzeruje bezplatnú doménu a e-mail zadarmo spolu s viac ako 10 000 šablónami, ktoré je možné použiť na úpravy pomocou drag and drop. Začíname je zadarmo a používatelia môžu zostať na bezplatnom účte s obmedzenými funkciami. Odberatelia dostanú bezplatný názov domény a nakoniec si môžu vybrať mesačnú alebo ročnú fakturáciu. Cenová tabuľka nie je k dispozícii na domovskej stránke. Nižšie je viac drobných výtlačkov.

Pre koho je SiteBuilder odporúčaný?

Tento nástroj na tvorbu webových stránok je určený na to, aby ste to urobili sami. Rovnako ako väčšina tvorcov webu vo svojej triede, podpora naživo je obmedzenejšia ako v prípade úplnej firmy zaoberajúcej sa dizajnom webových stránok. SiteBuilder je vhodný pre malých podnikových manažérov, podnikateľov z domova, pre návrhárov webových stránok tretích strán a neziskové organizácie, ktoré si chcú zachovať určitú úroveň kontroly. Je stredným podnikom v oblasti riešení elektronického obchodu a využíva integráciu Ecwid na predaj produktov.

Oblasť zamerania / špeciality SiteBuilderu

SiteBuilder je zameraný na profesionálne a čisté návrhy šablón vhodných pre mobilné zariadenia pre osobné a obchodné webové stránky. Tento tvorca stránok ukazuje silu v počte a štýle šablón a rozhraní drag and drop.

Niektoré z ich špecialít zahŕňajú kontrolu a zdroje SEO, e-mailové marketingové účty, niektoré úpravy HTML, slušnú možnosť blogovania, audio, video a rôzne zdroje podpory zákazníkov. SiteBuilder je vynikajúca platforma pre predaj produktov a služieb online. Existujú také, ktoré to dokážu lepšie pre väčšie potreby elektronického obchodu.

Technické špecifikácie / obmedzenia SiteBuilder

S rozhraním na vytváranie webových stránok SiteBuilder nie je dostatok funkcií. Zoznam všetkých funkcií, ktoré môže vlastník firmy alebo jednotlivec potrebovať, vrátane nákupného košíka, 500 MB úložiska, neobmedzenej šírky pásma, zvuku, videa, podpory a ďalších.

SiteBuilder ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, ale nie je úplne jasné, čo je súčasťou domovskej stránky. Zdá sa, že používatelia dostanú bezplatný názov domény, viac ako 10 000 šablón, bezplatnú e-mailovú adresu, nástroje na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov, riešenia elektronického obchodu a blogovú stránku. Mnohé z týchto funkcií zahŕňajú samostatné poplatky.

.Vopred sa nezobrazujú pridané funkcie a podrobnosti o cenách stránok. Jedinou možnosťou z domovskej stránky je začať s bezplatnou skúšobnou verziou. Nie je jasné, ktoré z uvedených funkcií sú zahrnuté do bezplatného plánu. Jediným spôsobom, ako to zistiť, je vytvoriť účet a uviesť svoje meno a e-mailovú adresu. V dolnej časti domovskej stránky sa nachádza podporný odkaz, ktorý obsahuje niektoré podrobnosti.

Pokiaľ ide o funkčnosť, s SiteBuilder existuje len niekoľko obmedzení. Po výbere šablóny a zadaní obsahu nie je možné ľahko zameniť šablóny. Musíte začať znova, aby ste vybrali inú šablónu. Tiež nie je k dispozícii toľko šablón založených na elektronickom obchode. Neexistuje žiadna funkcia automatického ukladania a živá podpora je trochu obmedzená, s výnimkou plánu tretej úrovne.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

SiteBuilder ponúka tri plány, ktoré je možné vyplácať mesačne alebo ročne. Tieto plány sa pohybujú od 5 do 10 dolárov mesačne, čo je primeraná cena za danú hodnotu. S výberom Personal, Pro a Premium plánujú malé podniky škálovateľnosť a možnosti rastu. Všetky tri plány zahŕňajú bezplatné doménové meno, bezplatný hosting a bezplatné reklamné kredity. Očakávajte, že za niektoré jednotlivé funkcie elektronického obchodu zaplatíte viac.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia a záruka vrátenia peňazí (ktorá nezahŕňa náklady na nákup doménového mena prostredníctvom SiteBuilder). Stránka poskytuje storno, hoci tester mal problémy so zrušením účtu.

Čo je reputácia SiteBuilderu?

SiteBuilder má dobrú povesť, pretože je nováčikom. Zobrazujú 3 – 5 hviezdičiek a veľa dobrých zákazníckych recenzií. Používateľom sa páči platforma, možnosti interaktívnej úpravy, šablóny a určitá flexibilita v kódovaní HTML. Cena za hodnotu sa hromadí dobre.

SiteBuilder je víťazom ceny Peoples Choice Award v kategóriách Najlepšie platformy sociálnych sietí a Najlepšie CMS pre komunity.

Prečo zvoliť SiteBuilder?

Pre obchodných manažérov alebo jednotlivcov, ktorí potrebujú moderný dizajn webových stránok pre malú firmu spolu s hladkým rozhraním, má SiteBuilder dobré hodnotenie. Používatelia si môžu vytvoriť bezplatnú webovú stránku alebo sa prihlásiť na odber nízkej mesačnej sadzby za funkcie, ktoré potrebujú. Vyberáte z viac ako 10 000 šablón a bezplatné služby sú viac ako dostatočné. Sada nástrojov obsahuje väčšinu komponentov webových stránok, ktoré vlastník firmy potrebuje na prevádzkovanie malej firmy.

Kľúčové vlastnosti

 • Doménové meno zadarmo
 • Viac ako 10 000 šablón
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Nástroje SEO
 • Prispôsobenie štýlu stránky
 • Intuitívne rozhranie pre vizuálne úpravy
 • Rozsiahla fotogaléria
 • Integrácia sociálneho zdieľania
 • 1-kliknúť na bezplatný účet
 • Rýchle a ľahké nastavenie stránky blogu
 • Jednoduché rozloženie stránky blogov
 • 500 MB úložného priestoru

Odborníci z odvetvia verdiktujú na serveri SiteBuilder.com

Tvorca webových stránokTáto je ďalšia potenciálne temná oblasť. Ak sa pozriete na „odborné“ recenzie, uistite sa, že čítate prácu z objektívneho zdroja. Narazil som na množstvo recenzií, ktoré boli zverejnené na menej dôveryhodných stránkach a o webe SiteBuilder.com som nemal čo povedať. Podľa môjho názoru, ak nemáte žiadne kritiky alebo návrhy, ktoré by ste mohli ponúknuť, pravdepodobne ste sa na túto službu bližšie nepozerali.

Medzi tými, ktorí skutočne kopali, je tu to, čo museli povedať:

 • Cenový systém je nejasný a mätúci. V skutočnosti si nemôžete ani prezerať ceny bez toho, aby ste upgradovali z bezplatného plánu.
 • Poskytuje jednoduchý a základný nástroj na tvorbu webových stránok, ale inovácia na zložitejšie nástroje môže byť drahá.

Tvorca webových stránok by v konečnom dôsledku mohol byť užitočným nástrojom, keby sa spoločnosť nezúčastňovala toľkých tienistých praktík. Je lepšie držať sa ďalej.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na stránkach SiteBuilder.com

V podstate neverím žiadnej z pozitívnych recenzií zákazníkov, ktoré som čítal. Nenechal by som to okolo tejto spoločnosti, aby navštívila stránky s recenziami a uverejnila svoje vlastné recenzie, aby som vyvážila negatívnu publicitu. Jedna stránka neobsahuje nič iné ako dokonalé recenzie a text, ktorý jednoducho neznie tak, ako by ho napísal priemerný spotrebiteľ. A hovoríme desiatky recenzií v rovnakom duchu. Len si to nekúpim a nemyslím si, že by to urobil aj akýkoľvek potenciálny zákazník, ktorý strávi viac ako 3 minúty hľadaním do spoločnosti. Z tohto dôvodu sa chystám pokračovať a tvrdím, že o tomto nástroji na tvorbu webových stránok v skutočnosti nemáme žiadne pozitívne recenzie ani dobré veci..

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na stránkach SiteBuilder.com

Po prvé, SiteBuilder.com je rovnaká spoločnosť ako WebsiteBuilder.com, Sitey.com a Sitelio.com. Získate presne ten istý produkt s mierne odlišnými cenovými plánmi. Spotrebitelia, ktorí sa k tomu pridali, sa pochopiteľne odrazili od myšlienky spoločnosti, ktorá sa vydáva pod rôznymi názvami domén.

Ďalšie spotrebiteľské recenzie obsahujú slová: Dodgy, podvodníci, desivé, podvody a mnoho ďalších. Používatelia narazili na množstvo problémov s fakturáciou, boli kontaktovaní predajcami, ktorí sa im pokúšali predať svoje vlastné doménové meno, a všetky ďalšie podozrivé aktivity. Na základe spotrebiteľských recenzií som prekvapený, že tieto stránky sú stále funkčné a agentúry strážnych psov ich úplne nevypínajú. Môže to byť otázka času.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

dizajn & prispôsobenie

Dizajn a prispôsobenie na serveri SiteBuilder.com sú dosť robustné vedľa niektorých konkurentov. Šablóny dizajnu 10 000+ poskytujú širokú škálu možností a interaktívna platforma pre prispôsobené stránky sa ľahko naviguje. Nižšie sú uvedené niektoré poznámky k funkciám SiteBuilderu pre návrh a prispôsobenie.

vlastnosťPrehľad
Šablóny SiteBuilderSiteBuilder má trh so šablónami, s viac ako 10 000 možnosťami výberu vrátane možnosti prispôsobenia pre mobilné zariadenia. K dispozícii je menej šablón elektronického obchodu, zdá sa však, že majitelia firiem nachádzajú to, čo potrebujú, a majú možnosť prispôsobiť sa.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. K dispozícii sú šablóny pre každú firmu, každú osobnosť, v stovkách farebných paliet a štýlov. Prázdne plátno poskytuje dizajnérom flexibilitu; s vopred navrhnutými rozloženiami sa však často ľahšie pracuje. Tiež nemôžete zmeniť názor a vybrať inú šablónu bez straty obsahu.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. SiteBuilder je program pre domácich majstrov, ktorý sa spolieha na šablóny. Ak si želáte, aby niekto vytvoril vaše webové stránky pre vás, chcete sa pozrieť na spoločnosti zaoberajúce sa návrhom a vývojom webových stránok.
Rozhranie SiteBuilderSiteBuilder je intuitívny pre navrhovanie a úpravu obsahu a komponentov. Noví používatelia ľahko pracujú so zvukovými súbormi, videami, obrázkami, farbami, obsahom a štýlom. SiteBuilder ponúka zabezpečené prihlásenie z domovskej alebo podpornej stránky, takže môžete vykonať revízie, aby ste mohli okamžite aktualizovať svoje webové stránky.
Prispôsobenie štýlu stránkyPrispôsobenie štýlu stránky vám umožňuje prispôsobiť si webovú stránku a vylepšiť obsah a komponenty tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym potrebám. Používatelia často chcú upraviť kód HTML / CSS. SiteBuilder je ideálny pre väčšinu aspektov prispôsobenia štýlu stránky.
 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Šablóny SiteBuilder môžu byť prispôsobené. Nahrajte svoje obrázky, upravte obsah a vkladajte miniaplikácie. Pokiaľ ide o umiestnenie určitých prvkov, existuje určité obmedzenie.
 • Sloboda pohybu, zmena veľkosti a úpravy. Prvky úprav sú silným bodom pre SiteBuilder. Rýchlo upravte, presuňte, zmeňte veľkosť alebo odstráňte obsah a položky. V šablónach sú niektoré možnosti prispôsobenia.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Úpravy kódu HTML / CSS je možné pomocou nástroja SiteBuilder. To si môže vyžadovať určitý prieskum v centre podpory SiteBuilder.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Vizuálna editácia v SiteBuilder intuitívne, určená pre začiatočníkov. Vaše kreatívne schopnosti sa hodia, pretože SiteBuilder používa skôr otvorené plátno než vopred navrhnuté rozloženia. Môže to existovať riešenie. Rýchlo pridajte zvukové súbory, videá, mapy a fotografie na predajné účely alebo na oslovenie publika.

Po registrácii na server SiteBuilder.com s vaším menom a e-mailovou adresou si môžete zobraziť ukážky šablón. Nezabudnite si vybrať jednu a držať sa jej, pretože po vložení obsahu a komponentov nemôžete rýchlo vybrať inú šablónu.

Navigácia na webeNavigácia na webe je primárne založená na šablóne, ktorú vyberiete, ale je možné ju do istej miery prispôsobiť tak, aby sa zobrazovala na miestach vhodných pre vaše publikum zákazníkov. Môžete si vybrať zobrazenie v mobile, aby ste si overili, ako bude váš obsah a rozloženie vyzerať vašim zákazníkom v mobilnej sieti.
Obsahový managementSpráva obsahu na serveri SiteBuilder, podobne ako iní tvorcovia stránok, je celkom jednoduchá a ľahká. Na prihlásenie do svojho účtu z domovskej stránky alebo stránky podpory SiteBuilder potrebujete iba pripojenie k internetu. Úpravy sa dajú ľahko vykonať a rýchlo nahrať na váš osobný web.
Fotografie a galérieFotogaléria SiteBuilder je pomerne rozsiahla, alebo máte možnosť nahrať svoju fotografiu. Nielen to, že si môžete prispôsobiť svoje fotografické stránky týkajúce sa medzier, počtu položiek, prechodov, stĺpcov atď.
Tvorba mobilných stránokSiteBuilder ponúka tisíce šablón optimalizovaných pre mobilné zariadenia a počas práce na účte ich môžete zobraziť na kontrolu. Pretože SiteBuilder je na trhu tvorcov webových stránok relatívne nový, mobilita je daná. Mnoho nových platforiem je nútených pridať nové funkcie do funkcií na zobrazovanie webových stránok v mobilnom zariadení.
Integrácia sociálneho zdieľaniaIntegrácia sociálnych médií je ďalšou súčasťou programu SiteBuilder. S rastúcimi sociálnymi médiami v oblasti marketingu, oslovovania zákazníkov a služieb zdieľania zahŕňa tento tvorca webových stránok primárne platformy sociálnych médií – Facebook a Twitter. Používajú tiež SocialBooster na marketing sociálnych médií.
Dizajnové službySiteBuilder sa nezaoberá poskytovaním komplexného dizajnu webových stránok. Považuje sa za platformu na vytváranie webových stránok pre ľubovoľnú úroveň používateľa.

Vlastnosti & náradie

SiteBuilder je hlavný tvorca webových stránok s väčšinou funkcií, ktoré navrhujú dizajnéri, a vlastníci firiem hľadajú lokalitu. S príbehmi o počiatočnom úspechu od používateľov SiteBuilder vyzerá budúcnosť sľubne. Je to platforma bohatá na funkcie, ľahko použiteľná a primeraná pre väčšinu malých a stredných podnikov. Nižšie je opäť jemnejšia tlač.

vlastnosťPrehľad
Nastavenie SiteBuilderuSiteBuilder ponúka bezplatný účet na jedno kliknutie, ale pripravte sa na zdieľanie svojho mena a e-mailu, aby ste mohli začať. Pred výberom šablóny, ktorá je v súlade s vašou firmou, si prečítajte tisíce šablón. Začíname je bezplatné a priame.
Vzhľad stránkyPo výbere správnej šablóny môžete začať s webovým dizajnom. SiteBuilder ponúka prázdnu stránku alebo plátno s panelom s ponukami na pridávanie komponentov a budovanie vašich stránok. Bez úplného prepracovania nemôžete zmeniť svoj názor na šablónu, takže nezabudnite vybrať tú správnu.
Hĺbka plavbyS bezplatným plánom alebo jedným z troch cenových plánov SiteBuilder sú možnosti navigácie zákazníkov a počet stránok primerané pre akýkoľvek obchodný návrh. Začnite so šablónou, ktorá ponúka vhodné rozloženie, a odtiaľ ju rozbaľte.
Widgety a aplikáciePoužívatelia majú k dispozícii niektoré miniaplikácie stránok, aby sa zvýšila interakcia so zákazníkmi. Pokiaľ ide o aplikácie, zdá sa, že používatelia môžu pridávať aplikácie od spoločnosti Google, ale SiteBuilder so svojimi aplikáciami neprichádza. Tento môže vyžadovať určitý výskum.
speňaženieSiteBuilder ponúka relatívne dobré možnosti, ktoré slúžia niektorým predajným webovým stránkam za posledný rok. Tento tvorca webových stránok používa na integráciu nákupného košíka Ecwid, skratku „widgety elektronického obchodu“.
Štatistika návštevníkovVäčšina tvorcov webových stránok dnes ponúka presné štatistiky návštevníkov v reálnom čase a SiteBuilder nie je výnimkou. SiteBuilder vám umožňuje pridať kód Google Analytics na sledovanie a vykazovanie návštevníkov, návštevnosti webových stránok a ďalších položiek.
Foto, video a zvukSiteBuilder odvádza dobrú prácu s možnosťami pre interaktívne médiá a snímky. Tieto informácie sú potrebné pre dnešných majiteľov firiem online a program SiteBuilder vám umožňuje vkladať zvukové súbory, fotografie, videá a ďalšie, aby ste oslovili zákazníkov..
blogovanieNastavenie a údržba stránky blogu je na SiteBuilder pomerne jednoduchá, na rozdiel od niektorých ostatných tvorcov webu vo svojej triede. Táto funkcia bola inovovaná, aby lepšie podporovala používateľov SiteBuilder.
Google MapySiteBuilder vám umožňuje rýchlo vkladať mapy Google a prispôsobovať stránku.
Editor HTMLAj keď editor HTML nie je zrejmý, SiteBuilder vám umožňuje prispôsobiť značky HTML, hlavičky a ďalšie prvky na zvýšenie kontroly.
Integrácia sociálnych médiíK dispozícii je základný tvorca formulárov, ale je obmedzený, pokiaľ ide o prepínače, textové polia, začiarkavacie políčka atď. Je možný základný formulár, ktorý však nie je ideálny pre prieskumy..
Formuláre a prieskumyK dispozícii je základný tvorca formulárov, ale je obmedzený, pokiaľ ide o prepínače, textové polia, začiarkavacie políčka atď. Je možný základný formulár, ktorý však nie je ideálny pre prieskumy..
Skladový priestorOdberatelia dostávajú 500 MB úložného priestoru so všetkými plánmi.
Nástroj pre informačné letákySiteBuilder ponúka firemný e-mailový účet na správu poštových zásielok.
forumNezdá sa, že by SiteBuilder poskytoval komunitné fórum, ale existuje veľa súborov pomocníka pre každý aspekt SiteBuilder, možnosť e-mailu požiadať o pomoc a často kladené otázky, aby ste našli to, čo hľadáte. Podporné telefónne číslo nie je možné, s výnimkou plánu Premier.
Elektronický obchod / internetový obchodSiteBuilder sa integruje s treťou stranou s názvom Ecwid pre eCommerce. Aj keď nejde o showstopper, Ecwid je add-on nástroj, ktorý môže byť dôvodom na obavy. Používatelia môžu potrebovať ďalšiu podporu, aby mohli zistiť nuansy a nastaviť svoj obchod.
Integrácia brányZdá sa, že služby členských brán nie sú službou, ale je potrebné ďalšie testovanie.
Priateľské k SEOSiteBuilder ponúka nástroje SEO prostredníctvom obchodu s aplikáciami, ale môžu sa na ne vzťahovať poplatky. Na podporu vyhľadávacích nástrojov existuje niekoľko marketingových, optimalizačných a mobilných nástrojov.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)SiteBuilder používa účet chránený heslom pre prihlásenie klienta a úpravu webovej stránky.
Google® AnalyticsSiteBuilder sa integruje do služby Google Analytics, očakáva sa však, že na to príde trochu kopať.
Zabezpečenie webových stránokSiteBuilder, podobne ako ostatní tvorcovia webových stránok, uprednostňuje bezpečnosť používateľov a zákazníkov s možnosťou ochrany heslom pre webové stránky a platformy elektronického obchodu..
Viac jazykovZdá sa, že program SiteBuilder nie je ponúkaný v iných jazykoch ako v angličtine.
Mobilná optimalizáciaŠablóny SiteBuilder zahŕňajú optimalizáciu pre mobilné zariadenia, takže návštevníci a zákazníci majú jednoduchý prístup k vašim produktom na mobilných zariadeniach. Webová stránka sa zobrazuje presne a umožňuje zákazníkom nakupovať.
Technológia CDNSiteBuilder tvrdí, že ponúka CDN hosting za dodatočnú cenu na „preplnenie“ vašej technológie pre vysokú dostupnosť a vysoký výkon.

plány & stanovenie ceny

SiteBuilder ponúka zákazníkom bezplatný účet spolu s tromi lacnými možnosťami. Je ťažké posúdiť, čo tieto plány zahŕňajú alebo vylučujú, alebo náklady, pretože SiteBuilder tieto informácie odhalí po zadaní svojho mena a e-mailovej adresy na vytvorenie účtu. Všetky tri platené programy ponúkajú:

 • 50% zľava
 • Doména zadarmo
 • Hosting zadarmo
 • Zadarmo reklamné kredity

Ponúkané cenové plány

 • zadarmo. Na webových stránkach nie je jasné, aké bezplatné možnosti sú zahrnuté.
 • osobné. V prípade malých spoločností sa cena pohybuje okolo 5 dolárov mesačne a ponúka funkcie uvedené v zozname s odrážkami.
 • pre. Pre malé a stredné podniky, ktoré vyžadujú funkcie elektronického obchodu, cena predstavuje približne 8 dolárov mesačne. Ponúkajú funkcie uvedené v zozname s odrážkami, pomoc so SEO a marketingom a mobilné stránky..
 • poistné. V prípade malých a stredných spoločností, ktoré vyžadujú pridané funkcie elektronického obchodu, sa cena pohybuje okolo 10 dolárov mesačne a ponúka funkcie vyššie uvedeného zoznamu, SEO a marketingovú pomoc, mobilné stránky, e-mailovú pomoc a prioritnú podporu..

SiteBuilder ponúka konkurenčné ceny, ale zdá sa, že niektoré funkcie spôsobujú rôzne náklady. Rozlúštenie na webových stránkach SiteBuilder je ťažké.

Čo sa týka stanovovania cien, zvážte tieto faktory:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, obchodní manažéri a jednotlivci si môžu bezplatne zriadiť účet a prípadne si vybrať z troch cenových plánov, aby získali viac funkcií.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Zúčastňujete sa 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie, ale odstránenie účtu SiteBuilder vyžaduje trochu starostlivosti.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? SiteBuilder je pomerne cenovo dostupný pre väčšinu majiteľov firiem so spoustou bezplatných služieb pre základné potreby. Očakávajte, že za niektoré doplnky budete platiť individuálne.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete si spočiatku vytvoriť svoj web zadarmo.
 • Je platba splnená mesačne / ročne? Na platbu sa môže ustanoviť mesačný alebo ročný plán.

Zákaznícka podpora

Služby podpory zákazníkov na serveri SiteBuilder sa prikláňajú k modelu do-it-yourself. To znamená, že väčšina pomoci sa týka súborov online pomoci, ktoré musíte vyhľadať a prečítať. Centrum podpory je rozsiahle a obsahuje pomoc pri väčšine tém. Nájdenie toho, čo hľadáte, môže trvať niekoľko minút.

Čím zložitejšia je webová stránka, tým viac pomoci je potrebné. Táto pomoc je k dispozícii, ak ste ochotní zaplatiť viac za cenový plán tretej úrovne. Zdá sa, že telefónny hovor nebude odradený, pokiaľ sa neprihlásite k odberu prémiového plánu, pretože na webových stránkach SiteBuilder sa nezobrazuje žiadne číslo. Pre predplatiteľov tretej úrovne sa ponúka podporné telefónne číslo.

Jednoduchosť použitia

Jednoduché použitie je pravdepodobne najlepšia vlastnosť na serveri SiteBuilder. Je ľahké začať proces, pomerne intuitívne a ľahko udržiavateľné. Majte na pamäti, že úrovne zručností sa líšia pre tých, ktorí sa rozhodli vytvoriť svoj web pomocou nástroja na tvorbu webových stránok online. Najlepším spôsobom, ako sa rozhodnúť, je využiť bezplatné skúšobné ponuky a experimenty. Pri prechádzaní sprievodcami šablónami je potrebné zvážiť niekoľko vecí:

Jednoduchosť rozhrania. Rozhranie SiteBuilder má stredné až vysoké skóre z hľadiska vizuálnej príťažlivosti a interaktivity, vhodné pre väčšinu používateľov.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. SiteBuilder sa javí ako vhodný pre začínajúcich aj skúsených používateľov. Koncept otvoreného editovania plátna je trochu náročnejší, ale ponúka pokročilým používateľom určitú flexibilitu kódovania. SiteBuilder ponúka takmer všetko, čo by vlastník malej firmy potreboval na prezentáciu a predaj svojich výrobkov.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Autonómia je v rukách vlastníka stránok a spoločnosť SiteBuilder má spoľahlivú dostupnosť a spokojnosť zákazníka ako dôkaz svojej platformy.

Poskytnutá pomoc v editore. Pomoc a podpora SiteBuilderu obsahuje dialógové okno v editore, ktoré vedie nových dizajnérov. Táto funkcia je kompatibilná s ostatnými podobnými tvorcami webových stránok.

SiteBuilder je nový konkurenčný webový tvorca, ktorý sa ľahko používa a ponúka všetko, čo majitelia malých podnikov chcú a potrebujú, okrem nemožnosti ľahko vymeniť šablóny po vytvorení stránky..

záver

SiteBuilder má dobré hodnotenie vzhľadom na to, ako nedávno bola spoločnosť založená. Používatelia sa môžu bezplatne prihlásiť – v skutočnosti to musia urobiť, aby to skontrolovali – a nakoniec si objednať jeden z troch primeraných cenových plánov. SiteBuilder je optimálny pre jednotlivcov, manažérov malých firiem alebo neziskové organizácie. Plány ponúkajú zadarmo, ale očakávajú určité ceny doplnkov pre rôzne funkcie elektronického obchodu a SEO.

Rozhranie sa ľahko spravuje a existuje iba niekoľko vážnych obmedzení. Výhody sú rozsiahle a nevýhody s programom SiteBuilder.

SiteBuilder je robustný tvorca webových stránok pre mnoho malých spoločností, ktoré sa len začínajú alebo rozširujú v priestore elektronického obchodu. Funkcie sú rozsiahle s veľkým počtom šablón, z ktorých si môžete vybrať, a existuje len niekoľko obmedzení. Využite bezplatný web SiteBuilder a zistite, či je to pre vás tá správna voľba.

porovnať

SiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map