Recenzia SimpleSite 2016


SimpleSite

Navštíviť webovú stránku

8.6


Skóre AWA

SimpleSite

Nikdy ste nepočuli o SimpleSite? Je prekvapujúce, že spoločnosť existuje už od roku 2003. Ak ste sa niekedy rozhodli vyskúšať ich platformu, možno si len myslíte, že ste už cestovali späť do roku 2003. Prečítajte si našu recenziu SimpleSite nižšie.

Pros

 • Pravdepodobne najjednoduchšie použitie nástroja na tvorbu webových stránok elektronického obchodu
 • Automaticky optimalizované pre mobil

Zápory

 • Chýba prispôsobenie
 • Je veľmi starý
 • Nie je veľa zákazníckej podpory
 • Nie je za konkurenčné ceny
 • Môže používateľov podvádzať pomocou balíka „zadarmo“

Prehľad

 • Webové stránky: www.simplesite.com
 • centrála: Kodaň, Dánsko
 • Rok založenia: 2007
 • zamestnanci: 20+
 • Kategórie: Tvorca webových stránok
 • služby: Softvér Web Design Cloud, webhosting
 • Skúška zadarmo: 30 dní

Čo môžeme povedať o SimpleSite? Ak sa snažíme byť milí, povieme, že je jednoduché získať jednoduchý web alebo internetový obchod, ktorý bude fungovať. Ak sa nesnažíme byť milí, povieme, že celá vec je veľmi zastaraná a škaredá.

Aj keď pri vstupe na webovú stránku SimpleSite to vyzerá profesionálne a čisto, po registrácii a začatí používania platformy si v skutočnosti môžete myslieť, že editor nebol aktualizovaný od roku 2003. Farebné kombinácie, písma a rozloženia vyzerajú, akoby sa mohli vyvinúť v 90. rokoch. Nie je to dobrý vzhľad v porovnaní s niektorými z úžasných súťaží.

A tiež to nie je dobrý obchod. Existuje veľa lepších platforiem, ktoré sú konkurencieschopnejšie ako táto neohrabaná relikvie.

Takže o tom môžete pomenovať niečo dobré?

Rozhodne! SimpleSite musí byť najrýchlejším spôsobom nastavenia stránky. Vaša webová stránka je online za menej ako 5 minút. Neexistuje veľa možností prispôsobenia, ktorých by ste si mali robiť starosti, a celá vec je taká jednoduchá, že ju pravdepodobne bude môcť použiť dvojročný..

Nastavenie internetového obchodu pomocou SimpleSite je tiež veľmi jednoduché.

Pre koho je SimpleSite vhodný?

SimpleSite môže byť platformou, ktorú treba brať do úvahy pre ľudí, ktorí potrebujú do 10 minút vytvoriť webovú stránku s neprofesionálnym vzhľadom. Môže to byť aj pre tých, ktorí majú veľmi obmedzené počítačové znalosti, ale napriek tomu by chceli vytvoriť svoje stránky.

A kto by sa mal držať ďalej od SimpleSite?

Pre každého, kto nie je zahrnutý v týchto dvoch kategóriách, ktoré sme uviedli v predchádzajúcom odseku, odporúčame vám, aby ste sa vyhýbali SimpleSite, ako je mor. K dispozícii je omnoho lepšia platforma, aj keď chcete niečo jednoduché – vyskúšajte Yolu, ktorý vám poskytne super ľahkého staviteľa.

Aká škálovateľná je webová stránka SimpleSite?

Vďaka plánu Pro SimpleSite máte neobmedzené množstvo stránok, obrázkov a videí, takže vaša stránka SimpleSite je teoreticky škálovateľná, ako si želáte. Základné bezplatné skúšobné účty a účty Pro vám poskytujú až päť položiek vo vašom internetovom obchode, ktoré narážajú až na neobmedzené množstvo v pláne elektronického obchodu..

Čo je reputácia SimpleSite?

O službe SimpleSite sa nesie ohromné ​​množstvo recenzií používateľov, ale z tých, ktoré sme videli, boli zmiešané. Majú veľa spokojných zákazníkov, ktorí sú radi, že sú schopní vytvárať webové stránky tak rýchlo a ľahko, ale majú tiež veľa nešťastných zákazníkov, ktorí sa sťažovali na nedostatok dostupnej pomoci a problémy s cenami..

Majú záruku vrátenia peňazí?

V prípade platených programov Pro alebo E-Commerce je 14-dňová lehota na rozmyslenie, počas ktorej si môžete vybrať zrušenie predplatného a vrátenie peňazí..

Získal SimpleSite nejaké ocenenia?

SimpleSite patrilo k víťazom ocenení Red Herring 100 Europe Awards 2015, ktoré uznávajú startupy technológií. Založili tiež skupinu Nordic Growth Hackers, ktorá sa venuje hackerstvu rastu.

Kľúčové vlastnosti

 • Stovky jedinečných rozložení a vzorov
 • Osobné doménové meno
 • Integrácia internetového obchodu
 • Zákaznícky servis 24/7
 • Optimalizované pre mobil
 • Integrácia sociálneho zdieľania
 • Doménové meno zadarmo
 • Neobmedzené úložisko pre platené plány
 • Integrácia brány PayPal
 • Podporuje viac jazykov
 • Jednoduché rozloženie stránky blogov
 • Integrácia videa, hudby, hier a máp

Odborníci z odvetvia verdiktujú na serveri SimpleSite

Web BuilderV prípade SimpleSite sa zdá, že experti majú vyššie štandardy ako spotrebitelia. Kritici sa používajú na navigáciu tvorcov webových stránok a majú vyššie očakávania, pokiaľ ide o výkon. Pre väčšinu je SimpleSite príliš jednoduchý. Neponúka dostatok funkcií a chýba mu určitá úroveň prispôsobenia, ktorá sa očakávala. Editor nie je iba základný. Je zastarané. To znamená, že zákazníci nemusia byť schopní vytvoriť webovú stránku, ktorú plánujú, a budú sa musieť uspokojiť s prácou v rámci obmedzení programu. Pre niektorých používateľov to môže stačiť, je však príčinou nízkeho celkového skóre od odborníkov.

Kritici ďalej dospeli k záveru, že SimpleSite je príliš drahý. Vzhľadom na dostupné nástroje neponúka atraktívnu hodnotu. K dispozícii sú lepšie možnosti, ktoré poskytnú aktualizované šablóny, nástroje a funkcie za oveľa lepšiu cenu.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na serveri SimpleSite

Tí, ktorí neboli zaslepení neočakávanými poplatkami, boli veľmi spokojní so skutočnou funkčnosťou nástrojov na tvorbu webových stránok. Používatelia hlásia, že SimpleSite sa skutočne ľahko používa. Začiatočníci môžu ľahko vytvoriť atraktívne webové stránky. Ponúkané nástroje sú veľmi jednoduché a jednoduché. Pre niektorých je to ideálne nastavenie:

“Vedel som, ako viem, ako vykonať základné informácie, pokiaľ ide o výpočtovú techniku. Bol som ohromený tým, aké jednoduché bolo vytvoriť si vlastnú webovú stránku, a som nadšený z výsledkov!”

Ak sa nechcete učiť zložité nástroje na navrhovanie a chcete spustiť svoje stránky čo najskôr, SimpleSite vám môže pomôcť. Čisté používateľské rozhranie vám pomôže zamerať sa na najdôležitejšie časti vašej stránky.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na

Rýchly pohľad, ktorý spotrebitelia preskúmajú a začína sa formovať jedna spoločná téma: problémy s neoprávnenými poplatkami. Existuje pomerne málo sťažností od zákazníkov, ktorí si mysleli, že zaplatia nominálny poplatok, ale potom nechali svoje účty navrhnúť pre oveľa väčšie sumy. Niektorí to môžu kriedovať zákazníkom, ktorí si jednoducho dôkladne nečítajú zmluvné podmienky, ale ak má toľko ľudí podobné problémy, možno bude musieť SimpleSite pracovať s cieľom zvýšiť transparentnosť svojich fakturačných politík..

Keď zákazník podal tieto sťažnosti na SimpleSite, spoločnosť nebola ochotná pomôcť vyriešiť akékoľvek nejasnosti a / alebo vrátenie peňazí. Používatelia sa tiež sťažovali na časté a agresívne praktiky rozširovania. Všetky tieto faktory sa určite kombinujú s dôverou spoločnosti SimpleSite.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

dizajn & prispôsobenie

Prejdite z domovskej stránky SimpleSite a vytvorte zverejnenú webovú stránku za menej ako päť minút.

Musíte iba kliknúť na „Začať tu“, vybrať „osobný / blog“, „podnik“ alebo „iný“, stránku podkategórie, farebnú schému, hlavný obrázok, pozadie, nadpis. Potom používateľské meno (názov domény), heslo, vaša e-mailová adresa a ste pripravení ísť – vaše stránky sú aktívne.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokExistuje len jedno základné rozloženie, ktoré si odtiaľ môžete prispôsobiť. Prispôsobenie je veľmi obmedzené.
Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokNa vstupnej stránke sa zobrazí vaša stránka, ako sa zobrazuje na webe, spolu s nepríjemnými bannermi rozstrekovanými pozdĺž hornej a pravej strany, ktoré vám pripomínajú, aby ste prešli na verziu Pro. Po pravej strane budete mať tiež možnosti „Upraviť stránku“, „Pridať novú stránku“, „Pridať internetový obchod“ a „Nastavenia“ (medzi ktoré patria „Spravovať stránky“, „Upraviť dizajn“ a „Účet“). ). Kliknutím na každú z nich sa zobrazí nová obrazovka. V časti Správa stránok nájdete položky ako „Štatistiky“ a „Povedzte priateľovi“, čo vám umožňuje odosielať jednoduché e-maily o vašom webe až 100 príjemcom..
Prispôsobenie štýlu stránkySvoj web SimpleSite si môžete prispôsobiť výberom možnosti „Upraviť dizajn“ a zmeniť tak farbu a písmo a podobne. „Upraviť túto stránku“ vám umožní zmeniť názov stránky, pridať text, fotografiu, video, prezentáciu, stĺpce, správy, podpis alebo dokumenty, textové časti alebo fotografie. Môžete sa rozhodnúť pridať na svoje webové stránky rôzne typy stránok, ako je napríklad štandardná stránka, fotoalbum, kniha hostí, blog alebo cenník. Rozloženie nie je drag and drop a môžete vykonať len veľmi obmedzený rozsah akcií.
Navigácia na webeSvoje stránky môžete ľahko prechádzať v časti „Spravovať stránky“ v časti „Nastavenia“. Tu si môžete prezerať, upravovať alebo mazať stránky a pridávať podstránky.
Obsahový managementV systéme SimpleSite nie je k dispozícii žiadny systém na správu obsahu. Všetky médiá je potrebné odovzdať znova, ak ich chcete umiestniť na iné miesto na svojich stránkach.
Fotografie a galérieMôžete pridať obrázky, alebo až päť fotogalérií. Neexistuje žiadny editor fotografií a nebudete môcť meniť veľkosť fotografií ani ich umiestnenie v rozložení.
Tvorba mobilných stránokWebové stránky SimpleSite sú plne citlivé, takže všetky fungujú skvele na mobilných zariadeniach bez akejkoľvek ďalšej práce
Integrácia sociálneho zdieľaniaTlačidlá Zdieľať na Facebooku, Zdieľať na Twitteri a Zdieľať na Google+ sa automaticky zobrazia na každej stránke vášho webu.
Dizajnové službyNenavrhujú sa žiadne dizajnérske služby. Ak chcete byť spravodliví, ak potrebujete pomoc so zostavením svojich stránok s SimpleSite, radšej by ste išli inde.

Vlastnosti & náradie

Aké sú vlastnosti nástroja SimpleSite Builder? Skontrolujte ich nižšie.

vlastnosťPrehľad
NastaviťPotrebujete iba e-mailovú adresu – to je všetko! Váš web je hotový do 5 minút.
Vzhľad stránkyV editore je veľmi málo možností dizajnu. Do značnej miery ste zablokovaní.
Názov vlastnej doményNázov vašej domény je bezplatný s niektorým z platených programov a dostanete tiež svoje vlastné e-mailové adresy – päť s programom Pro.
Hĺbka plavbyV navigácii je jedna úroveň hĺbky.
Widgety a aplikácieNeexistujú žiadne widgety a aplikácie okrem štandardného videa, fotografie atď.
speňaženieŽiadne speňaženie, pokiaľ nepridáte pridružené odkazy alebo podobne.
Štatistika návštevníkovV sekcii Štatistiky si môžete prezerať zobrazenia stránok, komentáre od návštevníkov a palec hore pre každú stránku. Ukazuje tiež celkový počet zobrazení webových stránok.
Foto, video a zvukMôžete pridať zvuk, video a fotografie.
blogovaniePoskytuje sa jednoduché rozloženie stránky blogov.
Google Mapyžiadny.
Editor HTMLžiadny.
Integrácia sociálnych médiíNávštevníci môžu stránku zdieľať iba na Facebooku, Twitteri alebo Google+.
Formuláre a prieskumyžiadny.
Skladový priestorNeobmedzené množstvo úložného priestoru s platenými programami.
Nástroj pre informačné letákyJednoduchá funkcia odosielania e-mailov s až 100 príjemcami.
forumžiadny.
Elektronický obchod / internetový obchodDo Pro plánu môže byť zahrnutý obchod s 5 položkami; Plán elektronického obchodu vám dáva neobmedzené produkty.
Integrácia bránySimpleSite používa bránu PayPal. Neexistujú žiadne iné možnosti.
Priateľské k SEOžiadny.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)žiadny.
Google® Analyticsžiadny.
Zabezpečenie webových stránokDáta sa ukladajú na serveroch SimpleSite.
Viac jazykovEditor vychádza v angličtine, indonézčine, nemčine, španielčine, nórčine, portugalčine, gréčtine, malajštine, dánčine, francúzštine, holandčine, fínčine, turečtine, češtine, taliančine, poľštine, švédčine a ruštine..
Mobilná optimalizáciaKaždá šablóna je úplne responzívna, takže už bola optimalizovaná pre mobil.
Technológia CDNžiadny.

plány & stanovenie ceny

Kde začneme s cenovým plánom SimpleSite? Na začiatok, na celej svojej vstupnej stránke je omietnuté, že môžete „vytvoriť bezplatný web alebo blog“, „vytvoriť bezplatný web“ a „je bezplatný“!

Šialené na tom je, že to jednoducho nie je pravda. Stránka je bezplatná iba 30 dní, potom budete musieť upgradovať na plány Pro alebo E-Commerce, aby ste mohli službu naďalej používať..

Bezplatná verzia platformy je jednoducho bezplatná skúšobná verzia. Vďaka nej získate 15 stránok, až 300 obrázkov a 10 minút videa, webovú adresu yoursite.simplesite.com, internetový obchod s až piatimi položkami s bránou PayPal a reklamu SimpleSite na svojej stránke..

Pro plán
11,95 USD / mesiac, 29,95 USD / 3 mesiace.

Plán Pro vám umožní mať neobmedzené množstvo stránok, obrázkov a videa a hodí sa do názvu vašej domény spolu s piatimi vlastnými e-mailovými adresami. Reklama sa odstráni aj z vašej stránky

Plán elektronického obchodu
26,95 USD / mesiac, 74,95 USD / 3 mesiace.

Plán elektronického obchodu vám poskytne všetko v pláne Pro spolu s neobmedzeným počtom položiek vo vašom internetovom obchode.

Zákaznícka podpora

Alebo by sme mali povedať: „Aká zákaznícka podpora?“ Na editore SimpleSite má šťastie to, že pravdepodobne nebudete potrebovať pomoc so spustením svojho webu. Jediný skutočný spôsob poskytovania služieb zákazníkom, ktorý majú používatelia k dispozícii, je e-mailový účet zákazníckeho servisu.

Môžete však očakávať až dvojdňové čakanie na odpovede na vaše e-maily, takže nie je veľmi užitočné, ak potrebujete odpoveď na otázku..

 • telefón
  Žiadna telefonická podpora.
 • E-mail podpory
  Môžete poslať e-mail tímu podpory – odpovede budú mať až dvojdňový obrat.
 • chat
  Žiadne živé chatové zariadenie.
 • Vedomostná základňa
  Veľmi, veľmi základné Q & Časť webovej stránky
 • Videonávody
  Nie sú k dispozícii žiadne videonávody.
 • Fórum podpory
  Žiadne fórum podpory používateľov.
 • Ďalšie možnosti
  Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie možnosti pomoci.

Jednoduchosť použitia

Tu je jedna z oblastí, ktorá SimpleSite vyniká jednoduchosťou použitia. Celý proces je taký jednoduchý. Môžete mať celý web s užitočným obsahom a spustiť ho do 10 minút.

Rozloženie je čisté (pretože na výber nie sú takmer žiadne možnosti). Po pár kliknutiach je navigácia medzi stránkami jednoduchá. Pridanie a správa internetového obchodu sa zdá byť veľmi jednoduchá. E-mailové správy fungujú dobre.

Jediným kameňom úrazu, ktorý môžu mať niektorí, je to, že nejde o editor toho, čo vidíte, je to, čo dostanete (WYSIWYG). To znamená, že keď upravujete stránky, neuvidíte, ako budú vyzerať, keď budú živé, keď upravujete..

Väčšina ostatných tvorcov webových stránok vám teraz poskytuje rozhranie WYSIWYG, pretože odstraňuje túto „úpravu“ a potom sa vracia a kontroluje, ako vyzerá slučka, čo môže byť dosť náročné na čas..

Ako už bolo povedané, je to malý problém, pretože napriek tomu nemáte veľa možností na prispôsobenie svojej stránky. Pre všetky svoje nedostatky, SimpleSite zostáva verný svojmu menovcovi.

záver

SimpleSite je zastaraný, má obmedzenú funkčnosť a prispôsobenie, má iba jednu skutočnú cestu pre zákaznícky servis (ktorý môže byť pomalý) a navyše je pomerne drahý! Ich skryté stanovovanie cien a neustále upomienky na aktualizáciu služby sú tiež nežiadúcim doplnkom platformy.

Jediným dôvodom, prečo by ste ako tvorcu webových stránok pokračovali v programe SimpleSite, je to, že ak chcete do desiatich minút vyradiť funkčný web alebo máte obmedzené počítačové znalosti. Pre všetkých ostatných sa budete chcieť vyhýbať tomuto staviteľovi.

SimpleSite by malo zostať v roku 2003, kam patrí. Ak hľadáte jednoduchého tvorcu webových stránok, vďaka ktorému bude váš obsah vyzerať slušne, odporúčame vám vyhľadať inde. Ak sa chystáte na niečo jednoduché, môžete vyskúšať ďalších staviteľov, ako sú Wix a Yola.

SimpleSite sa do konkurencie jednoducho nezmestí.

porovnať

SimpleSite

86

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map