Recenzia pre tvorcov IM 2016


Tvorca IM

Navštíviť webovú stránku

8.8


Skóre AWA

Tvorca IM

IM Creator je tvorca webových stránok pre niekoho, kto chce vytvoriť webovú stránku pre svoju firmu, udalosť alebo vlastné ja, zatiaľ nemá programovacie schopnosti HTML. Tento produkt uľahčuje prechod od budovania webu až po nákup domény. Taktiež sa spojili s eCommerce spoločnosťou, aby na ich stránkach mohli bez námahy predať produkty spoločnosti. Prečítajte si recenziu nášho tvorcu IM nižšie.

Prehľad

 • Webové stránky: www.imcreator.com
 • centrála: Mesto New York
 • Rok založenia: 2011
 • Kategórie: Tvorca webových stránok
 • služby: Softvér Web Design Cloud, webhosting
 • Skúška zadarmo: 14 dní

Čo robí IM IM Creator, je to, že vám umožňuje vytvoriť webovú stránku a navyše poskytuje platformu na hosťovanie. Je určený pre ľudí bez programovacích schopností. Ich cieľovým trhom je všeobecný užívateľ. Nezameriavajú sa na žiadny konkrétny trh, napríklad na fotografov. K dispozícii sú šablóny pre všeobecné podniky, reštaurácie a dokonca aj svadby.

Existuje niekoľko technických obmedzení, ale nie veľa. Napríklad neexistuje ustanovenie pre JavaScript alebo štýly. Majú iba základný editor HTML, ktorého kód je použiteľný iba pre jednu časť stránky, čo znamená, že nemôžete zmeniť konkrétne rozdelenie stránky ako hlavičku. Nemôžete urobiť ani niečo zložité, napríklad použiť Jquery na zmenu DOM. Ak by však používateľ vedel, ako to urobiť, nepoužil by IM Creator, takže na tom nezáleží bežného používateľa..

Neexistuje dôvod na obavy z rozšíriteľnosti alebo rozšírenia priestoru, pretože používateľ môže pridať toľko stránok, koľko chce, ponúka neobmedzené úložisko a svoj systém spúšťa na robustnej platforme virtuálnych strojov Amazon AWS..

Ich veľký počet používateľov (vyhlasujú, že majú 8 miliónov.) Hovorí o svojej povesti, ale pýšia sa žiadnymi cenami za dizajn ani osvedčeniami. Na svojich webových stránkach spomínajú CNN, The NY Times a The Next Web, akoby tam boli napísané, ale neuvádzajú odkazy na žiadne články, čo by viedlo k tomu, aby sme sa nad tým zamysleli..

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzená šírka pásma a hosting
 • vnímavý
 • Priateľské k SEO
 • škálovateľné
 • Integrácia elektronického obchodu
 • Mobilná aplikácia
 • Plná kontrola nad okrajmi a výplňami
 • Pripojte svoju vlastnú doménu
 • Bez reklám
 • Ikony zadarmo
 • Integrácia sociálnych a obchodných aplikácií
 • Integrácia so službou Google Analytics

Odborníci z odvetvia verdiktujú o tvorcovi IM

Web BuilderVýsledný pohľad na odborné recenzie ukazuje priemerné hodnotenie 2-3 z 5 hviezdičiek. Aj keď to nevyzerá ako výrazné potvrdenie, skutočné kritiky aplikácie IM Creator znejú oveľa pozitívnejšie, ako vyplýva z hodnotenia hviezdičkami. Mnoho kritikov sa zdráhalo dať vyššie ratingy, pretože IM Creator je ideálny pre konkrétne publikum. Majitelia malých firiem, ktorí očakávajú, že zostanú malí, a tí, ktorí chcú vytvoriť osobný web, zistia, že tvorca IM je vynikajúci nástroj. Má veľa funkcií bez zahrnutia toľkých, že sa stávajú ohromujúcimi pre začiatočníkov. Odborníci sú tiež veľkorysí v chvále za používateľské rozhranie a nástroje na úpravu. Hlavnou nevýhodou a veľkým dôvodom, prečo tvorca IM nedostáva lepšie skóre, je to, že program jednoducho nie je najlepšou voľbou pre väčšie podniky alebo pre tých, ktorí chcú aktívne propagovať svoje stránky prostredníctvom SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky o tvorcovi IM

IM Creator má nejaké hlavné výhody ísť za to. Šablóny sú moderné a krásne a rozhranie na vytváranie webových stránok je veľmi jednoduché a intuitívne. Ktokoľvek môže rýchlo vytvoriť webovú stránku bez akejkoľvek skúsenosti s kódovaním. Používatelia si obzvlášť užívajú jednoduchosť editora drag-and-drop.

Zákazníci boli spokojní aj s cenovými balíčkami a vykázali vynikajúci zákaznícky servis. Začiatočníci môžu sledovať návody, využívať prístup k rozsiahlej znalostnej báze av prípade potreby priamo kontaktovať zákaznícku podporu. Vďaka týmto výhodám je IM Creator vynikajúcou voľbou pre blogerov a malé podniky.

Medzi používateľmi, ktorí dobre poznali akékoľvek problémy so škálovateľnosťou súvisiace s tvorcom IM, boli recenzie mimoriadne pozitívne. Pokiaľ ide o poskytovanie užívateľsky prívetivého webového tvorcu, IM Creator meria podľa očakávaní.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Negatívne recenzie spotrebiteľov a sťažnosti na tvorcu IM

IM Creator nie je vaša funkcia nabitá možnosť, ktorá je dodávaná s každým dostupným zvonček a píšťalku. Pre niektorých spotrebiteľov to bola obrovská nevýhoda. Nie je určený pre veľké podniky, ktoré sa snažia vylepšiť hodnotenie vyhľadávacích nástrojov. Nastavenia SEO sú veľmi obmedzené, takže je takmer nemožné zabezpečiť, aby vaše webové stránky boli správne indexované vyhľadávacími nástrojmi.

Ďalšou veľkou nevýhodou programu je, že neponúka editor mobilných stránok. Hoci si návštevníci budú môcť prezerať vaše stránky na akomkoľvek zariadení, bude ťažké vylepšiť vzhľad stránky.

Aj keď IM Creator môže uľahčiť zostavenie webovej stránky, nestačí, pokiaľ ide o marketing a zvýšenie návštevnosti.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

dizajn & prispôsobenie

Najprv sa pozrieme na niektoré z možností dizajnu.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokMajú vytvorené šablóny sami, ale nie šablóny tretích strán, ako napríklad produkt s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý by výrazne rozšíril ich počet. Existuje však veľa šablón a sú elegantne usporiadané. Medzi ne patrí móda, nezávislá osoba, reštaurácia, svadba, talent, architektúra, konzultant a ďalšie, vrátane mobilných šablón.
zadarmoMajú voľnú možnosť, ale tá musí byť umiestnená v ich doméne a nie vo vašej vlastnej.
poistnéIch definícia prémií znamená, že z vášho webu odstránia označenia XPRS, čo sa tam zasekne, aj keď používate svoju doménu. Inými slovami, vaše stránky sa stanú skutočne značkovými. (Tu je ďalší prípad zámeny XPRS-ImCreator. Musia byť v prechodnom období, pokiaľ ide o všetko, čo sú, pretože hovoria, že XPRS je „nový“).)
Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokUI je podstatnou vlastnosťou ich systému. Ako sme povedali, majú dve, čo vedie k zmätku.
Prispôsobenie štýlu stránkyIch príručka vysvetľuje, ako prispôsobiť šablónu stránky.
Navigácia na webeĎalším zmätkom sú zmeny tém pri navigácii na ich stránkach. Zistili sme, že pracujeme v úplne inej štruktúre menu.
Obsahový managementNeexistujú žiadne nástroje, ktoré by tímu umožnili spolupracovať na rovnakom mieste. Neexistuje napríklad žiadne vytváranie verzií.
Fotografie a galérieFotografie môžete orezať, ale nemôžete ich upravovať. Pridanie fotografie je jednoduché. Stačí kliknúť na miniaplikáciu galérie a nahrať fotografie.
Tvorba mobilných stránokPoskytujú predvolenú šablónu pre mobilné zariadenia a potom ju umožňujú upravovať.
Integrácia sociálneho zdieľaniaTie sú ľahko dostupné.
Dizajnové službyNie. Neposkytujú služby, ktoré by vám pomohli pri vytváraní stránok.

Vlastnosti & náradie

Tu je zoznam funkcií, ktoré by väčšina ľudí potrebovala. Hovoríme, či ich má ImCreator alebo nie.

vlastnosťPrehľad
NastaviťImCreator vás prevedie vytvorením prvej stránky, ktorá ho zverejní vo vašej doméne.
Vzhľad stránkyMôžete si vybrať rozloženie stránky, motívy, vyladiť farby a oveľa viac.
Názov vlastnej doményÁno.
Hĺbka plavbyMôžete pridať stránky bez obmedzenia.
Widgety a aplikácieExistuje mnoho miniaplikácií a aplikácií vrátane kanála Twitter, Vimeo, Google Maps, SoundCloud, kontaktného formulára JotForm, bežného kontaktného formulára a tlačidla Páči sa mi Facebook.
speňaženie(Pozrite si komentáre k elektronickému obchodu uvedené nižšie. Okrem toho neexistuje žiadny widget Google Ads alebo možnosť používať iných inzerentov.)
Štatistika návštevníkovNeexistujú žiadne prehľady stránok návštev, môžete však pridať analytický kód a na tento účel použiť službu Analytics. Začiatočník by samozrejme potreboval osobu so základnými znalosťami HTML, ktorá by s tým pomohla.
Foto, video a zvukMôžete pridať videá Vimeo alebo YouTube, ale nie Daily Motion ani BrightCove. Ale prvé dve sú dosť pre drvivú väčšinu ľudí. Neexistuje žiadna funkcia na pridávanie zvuku, napríklad v súboroch MP4, ale môžete pridať SoundCloud, aby to fungovalo pre väčšinu ľudí, pretože to umožňuje prehrávanie.
blogovanieÁno, môžete pridať pruh blogov. Prúžok je to, čo nazývajú každá zo svojich sekcií stránky.
Google MapyMapy Google môžete vložiť a ako východiskový bod im dať adresu. Neexistuje spôsob, ako ju dynamicky odovzdať.
Editor HTMLNeexistuje žiadny editor typov asistujúcich pri kóde, ale môžete zadať kód HTML priamo. Osoba, ktorá píše HTML, by sa teda mohla pomýliť a musela stráviť nejaký čas zisťovaním, prečo jej stránka nefunguje.
Integrácia sociálnych médiíÁno. Na každej stránke sa viditeľne zobrazujú ikony sociálnych médií.
Formuláre a prieskumyExistuje kontaktný formulár, ale nie je možné vytvárať vlastné polia alebo vytvárať formuláre na zadanie týchto polí. Neexistuje ani funkcia prieskumu.
Skladový priestorneobmedzený.
Nástroj pre informačné letákyNie je možné vytvoriť informačný bulletin a potom ho odoslať e-mailom. Užívateľ by musel stiahnuť kontakty a potom tieto e-maily odovzdať do inej služby..
forumžiadny.
Elektronický obchod / internetový obchodTento komplexný proces uľahčuje tvorca IM. Stačí kliknúť na možnosť a pridať možnosť predávať všetko, čo sa zobrazuje na obrazovke. Systém je pripojený k platforme elektronického obchodu Sprocket. Účtujú 2% províziu a používajú Stripe ako platobnú bránu. Potom odošlú platbu vlastníkovi stránok prostredníctvom služby Paypal.
Integrácia brányPoužívatelia, ktorí používajú funkciu elektronického obchodu, dostanú automaticky účet obchodníka na stránke Stripe. To znamená, že nie je potrebné manuálne nastavovať platobnú bránu. Samozrejme existuje nevýhoda používania reťazových kolies, pruhov a PayPal, pretože všetci účtujú strmé provízie. Niekto, kto chce predať väčší objem, by mal nájsť dodávateľov, s ktorými môžu rokovať alebo ktorí účtujú nižšie poplatky.
Priateľské k SEOAplikácia IM Creator umožňuje zadať názov, kľúčové slová a popis a ukážku spoločenského obrázka. Navyše môžete pridať svoje ID Google Analytics. To všetko by viedlo k vytvoreniu metaznačiek, ktoré by poskytli stránkam možnosť ovládať súhrn, ktorý je zobrazený v službách Google, a uľahčovať tak SEO. Neexistuje však žiadna možnosť priradiť k obrázkom názvy, ktoré by umožnili využívať tento typ objavovania SEO. Môžete tiež pridať odkazy na skryté stránky.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Žiadne. Rovnako ako formulár pripomienok, Tripadvisor, Yelp a ďalšie možnosti, poskytujú iba odkazy na pokyny k tým ďalším stránkam, na ktoré môžete manuálne pridať HTML, aby ste to urobili. Preto by ste museli naprogramovať ochranu heslom, napríklad môže sa použiť, keď vytvárate svoje stránky, aby ste ľuďom zabránili.
Google® AnalyticsÁno, môžete vložiť analytický kód.
Zabezpečenie webových stránokVáš web je chránený bezpečnostnými nástrojmi v Amazon AWS. Pretože nemáte prístup k príkazovému shellu, napríklad ssh, nie je veľká šanca, že niekto týmto spôsobom napadne vaše stránky. Čo sa týka vstrekovania SQL alebo iného hackerstva, na všetky stránky by sa vzťahovalo to, že ak by v niektorom z widgetov boli slabiny, čo podľa skúseností vyplýva, že by ich opravili tak rýchlo, ako ich nájdu. A potom nikto nemôže chrániť pred útokom odmietnutia služby (DOS).
Viac jazykovNie. Poskytujú však pokyny na riešenie pomocou skrytých odkazov. Keď sme sa na web prihlásili z španielsky hovoriacej krajiny so španielčinou, ktorá bola nastavená ako jazyk na našom počítači, vyšla v angličtine, takže neexistuje ani podpora cudzieho jazyka pre návrhové rozhranie. Pravdepodobne by ako registrátor domén nemohli registrovať domény v doménach krajín, napríklad site.com.uk, čo ukazuje, že sa zameriavajú iba na anglicky hovoriaci trh v USA..
Mobilná optimalizáciaPríjemnou vlastnosťou je, že navrhuje mobilnú šablónu na základe šablóny, ktorú ste vybrali.
Technológia CDNžiadny.

plány & stanovenie ceny

 • Zadarmo, ak sú hostené na ich doméne.
 • 250 dolárov ročne s vašou doménou a odstránenými logami XPRS.
 • Ekvivalent 6 dolárov, 7 dolárov, 8 dolárov alebo 10 dolárov mesačne v závislosti od toho, či chcete platiť mesačne, dvakrát ročne alebo na 1, 2 alebo 3 roky a ktoré sú označené logom XPRS.

Takže ich ceny sú tiež mätúce.

Ich platené programy ponúkajú neobmedzené úložisko a desať e-mailových adries.

Ak chcete hosťovať svoje stránky na svojej doméne a nie na svojej vlastnej, existuje možnosť. To je obmedzené na 50 MB úložného priestoru. Môžete to využiť pri práci na dokončení svojich stránok alebo ich hodnotení. Keď sa presťahujete do svojej domény, požiadajú o informácie o vašej kreditnej karte.

Keď pracujete na bezplatnej verzii, nie sú k dispozícii žiadne obmedzenia funkcií, s výnimkou toho, že ste do nej nemohli pridať elektronický obchod..

Zákaznícka podpora

Tu sú ich možnosti podpory:

vlastnosťPrehľad
telefónžiadny
E-mail podporyÁno, s priemerným časom odozvy 12 hodín. Testovali sme to a oni sa k nám dostali v tom časovom rámci.
chatžiadny
Vedomostná základňaÁno, prehľadateľné.
VideonávodyÁno. Sú na ich kanáli YouTube.
Fórum podporyÁno
Ďalšie možnostiZahŕňajú ich príručku vo formáte PDF, ktorú môžete vytlačiť. Je to skôr staromódny, ale poskytuje jednoduchý spôsob, ako vyhľadávať pokyny. Navyše si človek kladie otázku, ako môžu priebežne aktualizovať svoju príručku, keď pridávajú nové funkcie, pretože úprava tak dlhej knihy si vyžaduje čas. To by však mohlo byť zlé znamenie, čo znamená, že často nepridávajú nové funkcie.
FAQ.Má sekcie venované elektronickému obchodu, fakturácii, pokročilým úpravám, fakturácii, začatiu a prepínaniu šablón.

Spoločnosť by nepovedala, či zamestnávajú podporu 24 × 7. Povedali však: „Snažíme sa odpovedať na každý e-mail včas, zvyčajne do 12 hodín alebo 24 hodín cez víkendy.“ Znamená to „vrátane víkendu“, ako je napísané na ich stránkach.

Keď sme prvýkrát otvorili podporný lístok, aby sme otestovali jeho reakciu, agent, ktorého sme kontaktovali, napísal profesionálnu odpoveď bez toho, aby nám dal konzervovanú. Navyše nadviazali na prieskum spokojnosti zákazníkov. To je dobré. A ich blogy sú napísané tou istou osobou, ktorá by mala byť odborníkom, pretože napísal všetky. To je tiež dobré. A keďže ich platforma používa Amazon, mala by poskytovať spoľahlivé služby.

Jednoduchosť použitia

ImCreator je super jednoduchý spôsob, ako vytvoriť webovú stránku. Je určený pre začiatočníkov namiesto pokročilého používateľa. Neexistuje žiadny kontext priamej pomoci, ale nie je potrebné, aby sa položky vyplnili na obrazovke, sú dostatočne jednoduché a existujú aj ďalšie samoobslužné nástroje pomoci..

Jedna vec, ktorú sa nám páči s IM Creatorom je, že začnete stavať web priamo na svojich stránkach bez toho, aby ste sa museli registrovať. Môžete to vyhodnotiť bez toho, aby ste sa dostali na nepríjemný zoznam adries. Vyberiete šablónu a potom pridáte ikony sociálnych médií, grafiku, videá YouTube alebo dokonca nejaký jednoduchý HTML a platíte iba vtedy, keď chcete publikovať web.

Ich stránky však vytvárajú zmätok, pretože sa zdá, že používajú dva rôzne nástroje s tromi rôznymi názvami: ImCreator, XPRS a polydom, ako sme už povedali. Polydom je iné meno pre XPRS, aj keď je napísané, je niečo viac ako len editor.

Na začatie prvej stránky sú potrebné tieto štyri základné kroky.

 1. Vyberiete šablónu a kliknutím na ikonu obrázka ju nahradíte vlastnou a kliknutím na text názvu ju zmeníte.
 2. Ďalej pridáte pruhy, čo je ich časťou hovoru na stránke. V predvolenom nastavení sú ikony sociálnych médií k dispozícii, takže kliknutím na tieto ikony prepojíte svoje účty.
 3. Potom si môžete vybrať, či chcete pracovať s mobilnou tematikou, alebo použiť iba predvolenú šablónu prepojenú so stránkou pracovnej plochy.
 4. Nakoniec sa rozhodnete kúpiť doménu alebo použiť existujúcu doménu. Zdá sa, že začiatočník by potreboval nejakú pomoc pri hľadaní toho, kto by mohol nájsť niekoho, kto by mohol zmeniť svoje záznamy DNS so svojím registrátorom.

záver

Vzhľadom na ich veľký počet používateľov a skutočnosť, že používajú Amazon ako hostiteľskú platformu, nie je veľká šanca, že by ste pri výbere tohto produktu pokazili. Musia poskytnúť vysvetlenie medzi názvami ImCreator.com a XPRS, ktoré pravdepodobne poznajú, pretože označujú XPRS ako „nové“. A ak je to vôbec, musia objasniť, ako sa polydom odlišuje od XPRS. Ako je uvedené, polydom vyzerá ako nejaký druh programovacieho rámca na vytváranie webových stránok, čo určite nie je.

Tvorca webových stránok IM Creator nie je open-source nástrojmi Joomla alebo WordPress, takže neexistuje žiadna robustná komunita vývojárov miniaplikácií tretích strán. To znamená, že ste obmedzení na súbor nástrojov a na písanie vlastných útržkov kódu HTML. Pravdepodobne však hľadáte kompletný CMS (systém na správu obsahu), ak sa nepozeráte na relatívne ťažkosti Joomly alebo WordPressu..

Ich zjavný nedostatok siete CDN by mohol byť problémom pre globálne podnikanie, pretože používatelia na celom svete uvidia určitú latenciu bez toho, aby mali obsah v medzipamäte. Web TheireCommerce však nebude fungovať v zahraničí (t. J. V inej mene), takže toto je určite produkt určený pre americký trh.

porovnať

Tvorca IM

88

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map