Recenzia nástroja Webflow Website Builder Review 2017


Webflow

Navštíviť webovú stránku

9.1


Skóre AWA

Webflow

Webflow uviedli dvaja bratia v roku 2013 ako spôsob, ako môžu weboví dizajnéri vytvoriť responzívne webové stránky na mieru, ktoré si nebudú vyžadovať učenie rozsiahleho kódu. V priebehu viac ako jedného roka získal Webflow CMS viac ako 30 000 prihlásení a pokračoval v rozširovaní, pričom používatelia dnes vytvorili viac ako 400 000 webových stránok. Prečítajte si našu recenziu webového toku nižšie.

Pros

 • Exportujte weby na iné platformy
 • Skvelé pre skúsených dizajnérov
 • Dostupné možnosti šablóny alebo prázdneho plátna
 • Platforma HTML / CSS, ak je to potrebné
 • Integrujte riešenia elektronického obchodu
 • Možnosti zákazníckej podpory zahŕňajú vyše 40-chodové hodiny
 • Môžu sa integrovať viacjazyčné riešenia

Zápory

 • Komplexné rozhranie pre začínajúceho používateľa
 • Komplikované doplnky a doplnky pre elektronický obchod; nie je vstavaný
 • Pricey pre základné potreby webových stránok
 • Obmedzený počet šablón
 • Užitočné skúsenosti s aplikáciou Photoshop a InDesign

Prehľad

 • Webové stránky: www.webflow.com
 • centrála: San Francisco, CA
 • Rok založenia: 2013
 • Kategória: Softvér na tvorbu webových stránok
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Webflow nemusí byť pre domácich majstrov s akýmikoľvek skúsenosťami, ale práve o to sa snažia dizajnéri získať väčšiu flexibilitu a kontrolu. Tieto typy vývojárov webu môžu vytvárať masy pre svoje stránky alebo staveniská.

Webflow používa editor štýlu Photoshop ako niekoľko ďalších tvorcov webových stránok, ktorí vynikajú svojou vlastnou triedou. Aj keď sa od používateľov servera Webflow nevyžaduje, aby sa učili kód, majú možnosť používať editor HTML na manipuláciu s návrhmi a prispôsobenie kvalitných webových stránok tak, aby vyhovovali jedinečným potrebám ich klientov. Pre niektorých s týmto typom webových stránok existuje krivka učenia.

Pre koho je Webflow odporúčaný?

Tvorca webových stránok Webflow bol vytvorený pre skúsenejších návrhárov a vývojárov, ktorí navrhujú webové stránky pre ostatných. Tento tvorca webových stránok je riešením na vytváranie webových stránok pomocou pokročilých nástrojov a technológií na získanie konkrétnych výsledkov. Webové stránky Webflow sú riešením pre majiteľov firiem, predajne, blogerov a takmer pre každého, kto potrebuje robustný a interaktívny web..

Oblasti / špeciality spoločnosti Webflow

Webflow, rovnako ako málokto vo svojej triede, je zameraný na flexibilný, ale bez kódového dizajnu skúsenými návrhármi, ktorí dokážu naplno využiť webový tvorca. Webflow je platforma bohatá na funkcie, ktorá vyhovuje väčšine podnikových potrieb vysokej úrovne.

Niektoré zo špecialít Webflow zahŕňajú relatívne intuitívny editačný priestor, ľahký prístup k HTML / CSS pre tých, ktorí ho preferujú, možnosť exportovať web na prispôsobenie vývojárom a pokročilá platforma bez kódu pre tých, ktorí ho môžu spravovať..

Technické špecifikácie a obmedzenia spoločnosti Webflow

Funkcie webového toku zahŕňajú písma Google, CMS s plochými súbormi, hosting, dizajn a vývoj v jednom, prístup k kódu, editor štýlu Photoshop a export kódu spolu so všetkými štandardnými miniaplikáciami a prvkami dobrého tvorcu webových stránok..

Pretože Webflow je výber dizajnéra, v preddefinovaných šablónach sú určité obmedzenia. Konkurenti tvorcov webových stránok spoločnosti Webflow sa ľahšie spravujú, ale so správnymi zručnosťami a skúsenosťami môžu programátori a vývojári manipulovať s funkciami rozhrania Webflow. Prepínanie šablón nie je možné.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Webflow ponúka bezplatný životný plán pre základné webové stránky spolu s tromi strednými až vysokými cenami ročných plánov pre dizajnérov a agentúry. U staviteľov bez kódov očakávate, že zaplatíte viac. Tieto plány poskytujú priestor pre osobný alebo obchodný rast, nebude to však lacné. Hosting webových stránok a hosting CMS sú k dispozícii za príplatok.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Webflow ponúka možnosť bezplatného navrhovania bez nutnosti platby.

Čo je reputácia spoločnosti Webflow?

Webflow je relatívne nový v oblasti vytvárania webových stránok a ponúka skúsenejším dizajnérom iný prístup bez kódov. S minimálnou konkurenciou pre toto cenovo pokročilé riešenie majú v súčasnosti v tejto triede vynikajúcu povesť. Recenzie sú stredné a vyššie (3 a viac hviezdičiek). Pokiaľ ide o majiteľov základných webových stránok, reputácia nie je zďaleka tak dobrá, pretože Webflow je pre začiatočníkov často príliš zložitý.

Partnerský program pre zákazníkov

Webflow ešte nenabízí pridružený program pre zákazníkov, ale bol navrhnutý.

Prečo zvoliť Webflow?

Webflow je ideálny pre dizajnérov, vývojárov alebo agentúry, ktoré chcú mať väčšiu kontrolu a navrhnúť web pre seba alebo pre prebiehajúcich zákazníkov. Pre začiatočníkov, ktorí chcú riešenie pre domácich majstrov, sú pre túto potrebu vhodné ďalšie alternatívy.

Návrhári webového toku ocenia rozhranie na úpravy v štýle Adobe Photoshop a InDesign a v prípade potreby prístup a správu kódu HTML / CSS. Skôr ako sa rozhodnete, vyskúšajte bezplatný účet.

Kľúčové vlastnosti

 • Vizuálny editor
 • Prispôsobiteľná a citlivá štruktúra mriežky
 • HTML a CSS pripravené na výrobu
 • Unikátny jazdec s nulovým kódovaním
 • Prispôsobiteľná responzívna navigácia
 • Jedinečné interakcie a animácie
 • Automatické ukladanie a obnovenie
 • Drag-and-drop sociálne widgety
 • Export kódu jedným kliknutím
 • Viac ako 600 webových písiem
 • Viac ako 500 obchodných aplikácií
 • Jednoduché vloženie

Verdikt odborníkov na webe

Tvorca webových stránok Pre niektorých odborníkov predstavuje Webflow nový vývoj vizuálnych a CSS priateľských nástrojov na vytváranie webových stránok. Pre ostatných Webflow nerobí dosť pre to, aby sa vyčlenil ako skutočne nový a vzrušujúci program. Kritici, ktorí sú dobre oboznámení s kódovaním a skúsenosťami s webdizajnom, mali tendenciu hodnotiť Webflow ako beh mlyna. Kritici, ktorí program preskúmali z pohľadu používateľa, však zistili, že Webflow má čo ponúknuť. Ocenili, že editor bol flexibilný a užívateľsky prívetivý. Na rozdiel od iných staviteľov, Webflow používa mriežkový systém, ktorý pomáha rôznym častiam webu zaskočiť na svoje miesto bez toho, aby sa musel príliš obťažovať. Dokonca aj tí najznepokojujúcejší kritici, ktorí sa nazývajú Webflow „elegantní“, a museli priznať, že hoci to nemusí byť revolučný, je to určite solídna voľba. Nakoniec, odborníci odporúčajú pozrieť sa na program.

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe

Stránka Webflow Facebook je plná pozitívnych recenzií od používateľov. Aj keď tieto môžu poskytnúť určitý pohľad na silné stránky programu, mali by sa brať so zrnkom soli. Recenzie sú prehľadne zobrazené, aby sa Webflow zobrazoval v najlepšom možnom svetle. Uvádzame niekoľko bežných tém z pozitívnych hodnotení:

 • Jednoduché použitie. Webflow nevyžaduje žiadne znalosti v oblasti kódovania a nerozvinutí vývojárov dokázali ľahko vytvárať profesionálne webové stránky.
 • Informatívne návody. Tí, ktorí pri navrhovaní svojich webových stránok potrebovali trochu viac usmernení, považovali videonávody za veľmi užitočné.
 • Vytvára responzívne stránky. Aj keď by to malo byť priemyselným štandardom, mnoho spoločností sa stále snaží doháňať iba návrhy vhodné pre mobilné zariadenia. Webflow však obsahuje túto základnú funkciu od prvého dňa.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webový tok

Vo svete tvorcov webových stránok je Webflow stále relatívnym nováčikom. Doteraz na webe nie je veľa rozhovorov o tomto programe. Celkovo to je pravdepodobne dobré znamenie, najmä vzhľadom na skutočnosť, že spoločnosti Webflow sa za posledné tri roky podarilo získať desiatky tisíc používateľov. Šťastní zákazníci zvyčajne neváhajú vyjadriť svoj nesúhlas, takže je pravdepodobne bezpečné predpokladajte, že Webflow nenastal žiadne väčšie problémy. Môže trvať ešte niekoľko rokov, kým bude Webflow schopný vygenerovať dostatok médií, aby skutočne získal pocit, ako ostatní používali tento softvér..

dizajn & prispôsobenie

Pokročilí používatelia si želajú tvorcu webových stránok s intuitívnym dizajnom a prispôsobením a Webflow je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí vedia, čo robia. Webový inžinier môže oceniť flexibilitu pri manipulácii s kódom, aby získal výsledky na webe. Webflow ponúka otvorené plátno pre skúsených používateľov alebo niektoré pripravené rozloženia šablón pre tých, ktorí potrebujú miesto, kde začať.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webového tokuNa výber sú predplatené a bezplatné predplatené šablóny, ale Webflow podporuje otvorené plátno pre profesionálnych web dizajnérov.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. Malá zbierka šablón dizajnu je atraktívna alebo za väčší výber zaplatíte od 15 do 20 dolárov. Či už dizajnéri začínajú šablónou alebo prázdnym plátnom, všetko je možné prispôsobiť.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. Webflow ponúka vopred vybrané šablóny alebo zostavte si svoju vlastnú platformu, aj keď v konečnom dôsledku očakávate, že sa rozhodnete pre dizajn na vlastnú päsť.
Webflow rozhranieAk ste v minulosti softvérové ​​programy spoločnosti Adobe používali, môže to byť rozhranie, ktoré hľadáte. Webflow vytvoril rozhranie, ktoré je v súlade so známymi nástrojmi, takže sa znížia problémy s dizajnom. Tento tvorca webových stránok je ľahší pre používateľov Photoshopu a InDesignu alebo pre iných pokročilých používateľov, ktorí dokážu veci zistiť. Tento tvorca stránok je pre nových dizajnérov, ktorí nemajú potrebné zručnosti, ťažké.
Prispôsobenie štýlu stránkyWebflow má možnosť prispôsobenia štýlu stránky, pretože pokročilí používatelia sa môžu spoľahnúť na veľa možností dizajnu v rozhraní, na prázdne plátno pomocou kódu HTML.
 • Výber dizajnu na prispôsobenie.Prispôsobenie možno vykonať pomocou vopred navrhnutých šablón v štruktúrovanejšom rozložení alebo vykonať na prázdnom plátne. Tento tvorca bol vytvorený pre kreatívne mysle, ktoré dokážu pracovať na dizajne.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahu.Úpravy webového toku sú pomerne intuitívne, najmä ak dobre rozumiete produktom Adobe.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Áno, Webflow ponúka návrhárom veľmi žiadanú úpravu kódu HTML / CSS pre pokročilejšie programovanie.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Úpravy sa vykonávajú na obrazovke pomocou niektorých funkcií drag and drop na pridávanie komponentov, doplnkov, miniaplikácií a ďalších.

Skúsení používatelia Webflow môžu využívať širokú škálu možností prispôsobenia.

Navigácia na webeWebflow umožňuje dizajnérom flexibilitu pri vytváraní navigácie na webe tak, ako si to želajú, namiesto spoliehania sa iba na šablóny, alebo je možné vybrať šablónu.
Obsahový managementWebflow je systém na správu vizuálneho obsahu (CMS), v ktorom je možné webové stránky budovať bez skúsenosti s kódom. Obsah je spravovaný z účtu Webflow online, podobne ako ostatní tvorcovia webových stránok, pre kvalifikovaných používateľov však existuje viac príležitostí.
Fotografie a galérieWebflow má skvelé typy vizuálneho obsahu vrátane obrázkov, videí, máp, tlačidiel a ďalších.
Tvorba mobilných stránokŠablóny a plátno dizajnu vo voľnom formáte sú citlivé, vyrobené pre mobilných používateľov, zákazníkov a návštevníkov na väčšine zariadení.
Integrácia sociálneho zdieľaniaRovnako ako väčšina tvorcov webových stránok, aj Webflow ponúka všetky štandardné ikony sociálnych médií pre marketing a zdieľanie zákazníkov.
Dizajnové službyWebflow je komplexný tvorca webových stránok určený pre agentúry a dizajnérov, ktorí chcú vytvárať sofistikované webové stránky. Webflow je síce prepracovanejší ako niektorí tvorcovia webových stránok, ale nie je to spoločnosť zaoberajúca sa návrhom služieb. Ak potrebujete firmu, ktorá poskytuje služby v oblasti dizajnu, obsahu a vývoja, tvorcovia webových stránok pre domácich majstrov nie sú tou správnou voľbou.

Vlastnosti & náradie

Ako jedna z pôvodných spoločností poskytujúcich kompletné webové stránky je sada funkcií obrovská. Vhodný pre väčšie sofistikovanejšie stránky, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť alebo pokročilejší programátor, ktorý pracoval s dizajnom webových stránok. Web.com určite spĺňa požiadavky na eCommerce a obchodné funkcie:

vlastnosťPrehľad
Nastavenie webového tokuZaregistrujte sa na bezplatný účet s vaším menom, e-mailom a novým heslom. Súhlasíte tiež s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Webflow a so zmluvnými podmienkami. Začnete výberom bezplatnej šablóny.
Vzhľad stránkyVyberte šablónu návrhu alebo si vyberte vytvorenie vlastného editora štýlov plátna s ovládacími prvkami podobnými produktom Adobe. Rozhranie nie je ako priemerný tvorca webových stránok, ale ak máte technické know-how, je možné spolu s editorom HTML / CSS upravovať aj drag and drop..
Vlastný názov domény
Hĺbka navigácie:Vďaka funkcii Webflow pre vlastnú navigáciu môžu dizajnéri vytvoriť hĺbku navigácie potrebnú pre akúkoľvek webovú stránku firmy alebo podniku.
Widgety a aplikácieAk máte skúsenosti, zdá sa, že Webflow má platformu na vytváranie webových aplikácií. Nie je to úplne testované a je k dispozícii len málo informácií. Štandardné sú prispôsobiteľné widgety vrátane sociálnych médií, máp, formulárov e-mailov a responzívnych jazdcov.
speňaženieWebflow možno integrovať do riešení elektronického obchodu, ale návrhári ho budú musieť vybudovať.
Štatistika návštevníkovWebflow sa dobre integruje do služby Google Analytics a informačný panel Webflow dokáže zobraziť štatistiky návštevníkov webových stránok.
Foto, video a zvukWebflow ponúka štandardné možnosti, ako osloviť zákazníkov prostredníctvom obrázkov, videí, widgetov a ďalších možností.
blogovanieAj keď sa zdá, že Webflow nemá natívnu platformu pre blogovanie, existujú pozitívne správy o možnosti vytvoriť efektívny blogový server..
Google MapyPoužívatelia môžu vložiť Mapy Google.
Editor HTMLJedným z podkladov Webflow je možnosť úprav HTML / CSS, bez toho, aby ste museli poznať podrobný kód.
Integrácia sociálnych médií
Formuláre a prieskumyS Webflow môžu používatelia vkladať formuláre a prispôsobovať ich potrebným výsledkom.
Skladový priestorNa základe troch cenových plánov spoločnosti Webflow sa zdá, že existuje dostatok úložného priestoru pre akúkoľvek veľkosť a rozsah webovej stránky. Cenové plány nezverejňujú úložný priestor.
Nástroj pre informačné letákyWebflow neponúka konkrétny nástroj pre informačné bulletiny, ale mohol by sa to kódovať.
Podpora fóraK dispozícii je fórum klientov Webflow s bezplatným plánom Starter a plánmi Personal, Professional a Team.
Elektronický obchod / internetový obchodBudete sa musieť spoľahnúť na externé riešenia elektronického obchodu, ktoré sa integrujú do systému Webflow. Ecwid sa zdá byť jedným z lepších doplnkov a možno kompatibilný.
Integrácia brányDo riešení elektronického obchodu tretích strán sú zahrnuté služby platobných brán, ktoré môžu byť integrované s Webflow.
Priateľské k SEOOpäť budete musieť počítať s externými riešeniami, ako je Google Analytics a ďalšie, pre techniky optimalizácie vyhľadávacích nástrojov.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Webflow poskytuje účet chránený heslom pre každého, kto sa zaregistruje.
Google® AnalyticsNie je známy žiadny problém s integráciou Google Analytics do Webflow.
Zabezpečenie webových stránokWebflow spolu so svojimi konkurentmi urobí z bezpečnosti najvyššiu prioritu pri akejkoľvek aktivite webovej stránky.
Viac jazykovViacjazyčné možnosti sú dostupné prostredníctvom kódu a existuje niekoľko online rozhovorov a fór, ktoré slúžia ako pomôcka.
Mobilná optimalizáciaTakmer všetky šablóny a možnosti prispôsobenia Webflow podporujú mobilné zariadenia.

plány & stanovenie ceny

Webflow ponúka bezplatný účet Starter spolu s tromi ročnými cenovými plánmi na základe skúseností dizajnéra a šírky webových stránok, ktoré jednotlivci agentúr potrebujú. Tieto mesačné sadzby zobrazené na stránke sa musia platiť ročne. Hosting a CMS sú pripočítané mesačné poplatky.

Ponúkané ročné cenové plány

Zadarmo Starter. Falebo ktokoľvek.

osobné. Pre dizajnérov pracujúcich na viacerých projektoch. 16 dolárov mesačne alebo 192 dolárov.

profesionálny. Pre nezávislých a interných profesionálov. 35 dolárov mesačne alebo 420 dolárov.

tím. Pre veľké tímy a agentúry. 78 dolárov mesačne alebo 936 dolárov.
Webflow spoplatňuje viac na základe ponúkaných služieb na úrovni agentúry. Návrhári sa pripravujú na vytvorenie viacerých webov v ročnom cenovom pláne, ktorý by mohol byť z dlhodobého hľadiska nákladovo efektívny.

Zvážte nasledujúce faktory týkajúce sa stanovovania cien:

 • Ponúka bezplatný plán? Áno, Webflow ponúka bezplatný štartovací plán, ktorý môže pokračovať zadarmo, ak nie sú potrebné žiadne pokročilé funkcie.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Návrhári môžu používať webový tok zadarmo, keď sú v dizajnovom režime.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? Webflow je trochu drahšie, ale štandardné pre túto triedu tvorcov webových stránok. Programátori a vývojári získajú väčšiu flexibilitu v kóde pre prispôsobenie.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Áno, môžete si zadarmo vytvoriť profesionálnu webovú stránku.

Je platba splnená mesačne / ročne? Webflow ponúka ročný cenový plánwebsite.

Zákaznícka podpora

Webflow ponúka zákazníkom pôsobivú škálu možností podpory zákazníkov. V Centre pomoci sa zobrazuje výber, ktorý obsahuje časté otázky, kurzy (nad 40 rokov), príručku Začíname a niektoré návody s úplnými stránkami. Prioritná podpora je k dispozícii v rámci cenových plánov Professional a Team. E-mailová podpora je k dispozícii v rámci osobného plánu. K dispozícii je fórum pre bezplatný plán Starter.

Jednoduchosť použitia

Webflow je určený pre pokročilých používateľov so skúsenosťami, aj keď je jedným z mála tvorcov webových stránok bez kódu. Pre správne kreatívne publikum môžu používatelia s Webflow pravdepodobne robiť všetko, čo chcú. Pre začiatočníkov, ktorí hľadajú celkom zážitok pre domácich majstrov, je potrebné zvážiť aj ďalšie triedy tvorcov webových stránok. Pokročilí používatelia môžu používať Webflow dostatočne ľahko.

Jednoduchosť rozhrania . Webflow je intuitívny pre skúsených dizajnérov a nie je navrhnutý pre jednoduchosť. Výsledky môžu byť pozitívne pre tých, ktorí vedia, čo robia.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov . Webflow nie je v triede tvorcov webových stránok pre začiatočníkov. Je vhodný pre pokročilých používateľov, ktorí chcú prostredie bez kódov, ale napriek tomu majú flexibilitu vo voľbe HTML / CSS.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Weboví návrhári udržiavajú úplnú kontrolu nad webom.

Poskytnutá pomoc v editore. Pomoc pre editora je vhodná pre niektorých a na webe sú aj ďalšie možnosti pomoci.

Webflow je vhodný pre skúsených dizajnérov, pre ktorých je tento webový tvorca ľahko použiteľný.

záver

Pre skúsených dizajnérov a vývojárov sa vám Webflow môže páčiť. V tomto programátori webových stránok bez kódu, ktorý je prístupný pre kód, máte možnosti pre každú veľkosť a rozsah podnikovej webovej stránky. V prípade pokročilého elektronického obchodu sa zdá byť prijateľné, ak môžete integrovať externé nástroje, widgety a doplnky a získať potrebné výsledky..

Začiatočníci budú pravdepodobne bojovať s Webflow, pokiaľ nie sú spokojní s bezplatným účtom a jednou z obmedzených šablón Webflow, ale cena je skutočne určená pre webové stránky s vyšším počtom koncových zariadení, ktoré musia urobiť viac. Noví používatelia, ktorí chcú rýchlo a ľahko vytvoriť webovú stránku, by sa mali pozerať na inú triedu tvorcov webových stránok a na trhu je veľa tých,.

Webflow má potenciál pre vlastné webové stránky od pokročilých webových dizajnérov, ktorí hľadajú zážitok bez kódu, ale majú tiež flexibilitu pri pridávaní a úprave kódu. Ak hľadáte pokročilejšiu platformu, Webflow je jednou z mála možností pre domácich majstrov vo svojej triede. V závislosti od vašich potrieb a skúseností môže byť Webflow dobrým riešením. Bezplatný účet Starter je najlepším spôsobom, ako si ho skontrolovať.

porovnať

WebFlow

92

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map