Recenzia na webe 2016


Web.com

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

Web.com

Jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa webovým dizajnom, ktorá sa pripojila k tejto oblasti, začala Web.com v roku 1999 ako webový profesionál. Spoločnosť Web.com so sídlom na Floride má rozmanitú infraštruktúru. V roku 2007 získala niekoľko webových spoločností vrátane Web.com. Odvtedy , spoločnosť sa rozrástla na jedného z najväčších poskytovateľov komplexných služieb v oblasti dizajnu webových stránok a domácich majstrov, webhostingu, internetového marketingu a elektronického obchodu. Prečítajte si našu webovú recenziu nižšie.

Pros

 • Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností
 • Originálne riešenie elektronického obchodu
 • Tisíce šablón
 • Integrácia s Google Analytics
 • Živá podpora prostredníctvom čísla 800
 • Prémiové zabezpečenie

Zápory

 • Tradičné šablóny navrhnuté pre funkciu vs. estetiku
 • Tabuľka cien a funkcií, ktorá nie je priamo uvedená
 • Rozsiahly zoznam výstupov, ale nie pre podniky s rozpočtom
 • Komplikované rozhranie pre nových používateľov

Prehľad

 • Webové stránky: www.web.com
 • centrála: Jacksonville, FL
 • Rok založenia: 1997
 • zamestnanci: 2200+
 • Postavené stránky: 55000000+
 • Kategórie: Softvér na tvorbu webových stránok
 • služby: Hosting webových stránok, Web design, internetový marketing, eCommerce
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

S viac ako 3,3 miliónmi predplatiteľov, 2 200 zamestnancami a viac ako 20 fyzickými miestami je web.com súčasťou svojej vlastnej triedy. Web.com zdieľa podpornú firemnú kultúru, hodnoty a tímovú prácu a tieto informácie zverejňuje na webovej stránke. V spoločnosti s takým dlhým a veľkým postavením existujú výhody a nevýhody.

Web.com ponúka jedno z najväčších a najuniverzálnejších portfólií produktov a služieb akéhokoľvek tvorcu webových stránok. Aj keď sú šablóny tradičné, navrhnuté tak, aby fungovali, web.com je viac než len obchodom pre domácich majstrov. Web.com poskytuje aj kompletný dizajn webových stránok. Každá z týchto možností môže priniesť priaznivé výsledky pre jednotlivcov alebo podnikateľov, ktorí potrebujú vytvoriť a udržiavať webovú stránku. Očakávajte, že zaplatíte o niečo vyššie sadzby za rozsiahle funkcie a služby Web.com.

Pre koho sa odporúča web.com?

Tvorca webových stránok Web.com je odporúčaný pre majiteľov firiem, majiteľov obchodov, blogerov a ďalšie osoby, ktoré potrebujú funkčné a aktívne stránky. Hodí sa pre tých, ktorí chcú vybudovať základnú stránku alebo pre tých, ktorí potrebujú niekoho, kto pre nich vytvorí komplexnejšiu stránku.

Zameranie / špeciality webu

Web.com je zameraný na funkčné webové stránky, ktoré vyhovujú individuálnym alebo obchodným potrebám. So zvýšenou sadou šablón ponúka web.com viac ako 2 500 šablón, ktoré sa po pridaní obsahu dajú ľahko zameniť. Šablóny sa zdajú byť trochu datované, ale vlastníci môžu získať prispôsobenú webovú stránku, ktorá vyhovuje ich konkrétnym potrebám dizajnu. K dispozícii sú hostiteľské balíčky Unix, Linux a Windows. Web.com odvádza dobrú prácu v oblasti elektronického obchodu s vynikajúcimi doplnkami a funkciami doplnkov.

Technické špecifikácie / obmedzenia webu.com

Web.com ponúka štandardné funkcie pre tvorcov webových stránok pre úspešné webové stránky spolu s možnosťou nechať niekoho urobiť prácu za vás. Ide o funkčnú, dobre navrhnutú platformu pre elektronický obchod so zabudovanými riešeniami a možnosťami interaktívnych dashboardov.

Pokiaľ ide o obmedzenia, používateľské rozhranie nie je pre niektorých nových konkurentov webu Web.com také užívateľsky príjemné a nezdá sa, že by web.com ponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Možnosti mesačných cien sú o niečo vyššie pre túto skúsenú a vysoko rozvinutú platformu.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Hoci cenové plány nie sú jasne uvedené vopred na webovej stránke Web.com, zdá sa, že existuje slušná sada komplexných mesačných platobných plánov pre úplné riešenie hostingu a úspešný marketing potrebný na podporu podnikania. Nebude to lacné, ale Web.com ponúka skutočný marketing, ktorý je potrebný pre úspech online.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Web.com ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale tieto informácie nenájdete ľahko na webe. Používatelia sa sťažujú na ťažkosti so zrušením po prihlásení.

Čo je reputácia web.com?

Po dlhej histórii v priestore webových stránok sa zdá, že web.com sa usadil na zadných sedadlách s novými klientmi pre domácich majstrov. Akonáhle sú najvýkonnejšie a najúspešnejšie riešenia na vytváranie webových stránok, zdá sa, že Web.com nedokázala nejakým spôsobom udržať krok.

Hoci spoločnosť má obrovské pokračovanie a jednu z najširších služieb, prešla mnohými transformáciami a musí sa spojiť s novými outperformermi pre efektívnu tvorbu webových stránok. Pre tých, ktorí stále uprednostňujú webdizajnéra, ktorý pre nich robí prácu, sa web.com dobre darí v tomto odvetví. Posledné recenzie ukazujú, že web.com má dobrú povesť medzi dizajnérmi s úplnými službami a iba spravodlivú povesť medzi vlastníkmi stránok, ktoré si sami urobíte. `

Prečo zvoliť web.com?

Tvorca webových stránok Web.com má nasledujúce, obrovské množstvo funkcií, viac možností pre návrh a vývoj webových stránok a je hoden podpory veľkých podnikov a pokročilého elektronického obchodu. Táto spoločnosť robí všetko.

Otázka znie, či to robia dobre? Ak chcete skúsenú, bohatú spoločnosť s históriou a schopnosťou poskytovať rozsiahle služby v oblasti dizajnu webových stránok, utrácajte peniaze a investujte so spoločnosťou Web.com. Ak ste malý podnik, ktorý potrebuje základnú webovú stránku pre domácich majstrov, existujú desiatky nákladovo efektívnych alternatív vytvárania webových stránok, napríklad Squarespace a Weebly, ktoré vyhovujú vašim potrebám..

Kľúčové vlastnosti

 • Doménové meno zadarmo
 • Neobmedzené webové úložisko
 • Viac ako 2500 šablón v 30 kategóriách
 • Editor štýlov hlavného panela
 • Prispôsobenie štýlu stránky
 • Integrácia so službou Google Analytics
 • Tvorba mobilných stránok
 • Zákazkový dizajn
 • Integrácia sociálnych médií
 • Integrácia WordPress
 • Editor HTML
 • Integrácia platobnej brány

Verdikt priemyselných expertov na webe.com

Tvorca webových stránok Na záver majú odborníci podobné názory na web.com, ale vo svojom znení sú trochu viac diplomatickí a sú ochotní dať tvorcovi webových stránok najmenej 2 až 2,5 hviezdičky z piatich. Kritici boli spokojní so zákazníckym servisom a nezdalo sa, že by ich narušili menej transparentné cenové praktiky.

Tu je niekoľko ďalších podrobnejších posudkov, ktoré museli odborníci ponúknuť:

 • Mätúce rozhranie. Je ťažké navigovať a nástroje na zadávanie textu sa zdajú byť preč.
 • Tvorca neprišiel s blogom a je ťažké importovať blog WordPress.
 • Aj keď Web.com ponúka spoľahlivú zákaznícku podporu, chýba mu funkcia živého chatu. Zákazníci budú musieť zavolať, aby dostali rýchlu pomoc.
 • Verzia pre domácich majstrov prichádza s prísnymi obmedzeniami a pripojenými reťazcami.

S toľkými vynikajúcich tvorcov webových stránok na trhu sa odborníci zhodujú v tom, že nie je dôvod strácať čas a peniaze na webe.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na webe

Z desiatok spotrebiteľských recenzií som našiel iba niekoľko pozitívnych recenzií. Majte na pamäti, že väčšina z nich v skutočnosti neobsahovala nič konkrétne o nástroji na tvorbu webových stránok. Jeden zákazník bol celkom spokojný s ľahkosťou použitia, pokiaľ ide o tvorcu webových stránok Web.com. Boli úplne nový v oblasti tvorby webových stránok a ocenili jednoduchosť staviteľa a jeho vlastnosti. Iní označili tieto rovnaké prvky za príliš jednoduché a obmedzené na vytvorenie stránky s profesionálnym vzhľadom. Všetci to môžu prísť do perspektívy, ale drvivá väčšina používateľov bola v rozpakoch, keď našla niečo pozitívne.

Ak sú očakávania nízke a viete o podvodných fakturačných praktikách spoločnosti, možno nebudete sklamaní.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na webe.com

Kde začať? Zjednodušene povedané, Web.com nie je zo strany spotrebiteľov hodnotená dobre. Keby ste len čítali recenzie od používateľov, bolo by takmer nemožné získať dokonca dojem na službu a to, čo ponúkajú, pretože toľko sťažností súvisí s fakturačnými problémami. Mnoho ľudí sa cítilo zavádzajúcich v praktikách stanovovania cien na webe.com, keď zistili, že im bola účtovaná suma len za skúšobnú dobu. Zákazníci sa sťažovali aj na množstvo ďalších záhadných poplatkov.

Okrem pochybných fakturačných postupov je skutočná tvorba webových stránok Web.com všeobecne označovaná ako „hrozná“. Nielen, že je ťažké ho používať, ale funguje iba malú časť času. Celkovo vzaté, program znie ako podvod.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

dizajn & prispôsobenie

Či už potrebujete možnosti dizajnu a prispôsobenia, ktoré môžete spravovať samostatne, alebo radšej investujete do spoločnosti, ktorá to dokáže za vás, web.com má schopnosti, ale očakáva sa, že ich zaplatíte. Nižšie uvádzame niekoľko podrobných informácií o tom, čo sa dá očakávať s možnosťami návrhu a prispôsobenia webových stránok.

vlastnosťPrehľad
Webové šablónyNa webe si používatelia a dizajnéri vyberú z viac ako 2 500 šablón v 30 kategóriách. Šablóny sú celkom tradičné, so zameraním na fungovanie nad modernitou. Šablóny obsahujú možnosť vyhľadávania podľa kľúčového slova alebo farby. Prepínanie medzi šablónami je možné aj po zadaní informácií a komponentov webovej stránky. Web.com riadi mobilné zobrazenie v alternatívnom zobrazení. Alebo si môžete vytvoriť svoj web za vás pomocou vlastných možností prispôsobenia a mobility.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. Pre možnosť do-it-yourself sú k dispozícii šablóny v každom štýle a farbe, ktoré vyhovujú osobným alebo obchodným potrebám. Farebné schémy sa vzájomne dopĺňajú a rozloženie je intuitívne.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od začiatkuh. Web.com ponúka oboje. Do-it-yourselfers si vyberte zo šablón, alebo návrhári webu.com môžu vytvoriť vaše stránky od začiatku (pomocou motívu, ktorý sa vám páči). Títo odborníci majú skúsenosti s kódom HTML / CSS na ďalšie prispôsobenie vašej stránky.
Rozhranie Web.comWeb.com je všestranný v tom, že používatelia majú možnosť sami si vytvoriť webovú stránku alebo nechať spoločnosť navrhnúť a vyvinúť web pre sofistikované obchodné potreby. Rozhranie je relatívne ľahké začať a ponúka profesionálny editor štýlov dashboardov. Aj keď môžete robiť všetko, na čo si dokážete myslieť a ešte viac, nezdá sa to také ľahké.
Prispôsobenie štýlu stránkyS možnosťami prispôsobenia štýlu stránok Web.com máte možnosť prispôsobiť webovú stránku lokality a upraviť obsah a komponenty tak, aby vyhovovali vašim online potrebám. Web.com má schopnosti, ale možno budete chcieť nechať na svojich vývojárov, aby to urobili za vás.
 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Web.com má nástroje na prispôsobenie, ale začiatočníci budú mať krivku učenia.
 • Sloboda pohybu, zmeny veľkosti a úpravy obsahu. Základné úpravy nie sú príliš zložité, akonáhle ste to prešli nastavením.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Zdá sa, že nejaký kód HTML je možný, ale toto je ďalšia súčasť, ktorú vývojári webových stránok lepšie zvládnu.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Vizuálna úprava sa javí dobre, ale v skutočnosti sa veľa používateľov domácich majstrov sťažuje na rozhranie a používanie funkcií.

Zdá sa, že mať webovú stránku navrhnutú pre vás za prémiovú cenu je spôsob, ako prispôsobiť výsledky. Tí, ktorí sa prihlásia, aby to urobili sami, sa zdajú byť nespokojní a sklamaní na základe svojich používateľských recenzií.

Navigácia na webeNavigácia na webe.com je založená na šablónach, ale možnosť úplného dizajnu služieb vám poskytne navigáciu podľa vašich obchodných potrieb. Niektoré pridané práce je potrebné na zobrazenie webovej stránky na mobilnom zariadení
Fotografie a galérieNavigácia na webe.com je založená na šablónach, ale možnosť úplného dizajnu služieb vám poskytne navigáciu podľa vašich obchodných potrieb. Niektoré pridané práce je potrebné na zobrazenie webovej stránky na mobilnom zariadení.
Obsahový managementSpravovanie obsahu na webe.com nie je pre tých, ktorí nemajú skúsenosti. Začínajúci používatelia domácich majstrov sú frustrovaní, preto sa pre toto publikum odporúča používať web.com na poskytovanie úplných služieb. Začiatočníci môžu nájsť ďalšie lepšie možnosti pre staviteľov webových stránok. Pokročilý používateľ môže byť spokojný so zložitosťou platformy Web.com.
Fotografie a galérieWeb.com má možnosti integrovať takmer všetky formy snímok. Nájdenie galérie, ktorú by ste si mohli vopred prečítať, nebolo možné.
Tvorba mobilných stránokWeb.com ponúka možnosti vytvárania mobilných stránok, ale nie sú zabudované do šablón, ako nájdete u modernejších tvorcov webových stránok. Bez príliš veľkého množstva práce je možné zahrnúť aj samostatné zobrazenie pre mobilné zariadenia. Vytváranie mobilných stránok sa dá ľahko implementovať s úplnou dizajnovou službou spoločnosti Web.com.
Integrácia sociálnych médiíNiektoré možnosti sociálnych médií a integrácia sociálnych médií sú k dispozícii na webe.com. Táto dôležitá funkcia je jednou z mnohých ponúkaných firmám a majiteľom obchodov na oslovenie zákazníkov.
Zákazkové dizajnérske službyPrimárna služba Web.com – na rozdiel od väčšiny tvorcov webových stránok, ktoré vlastníte, je hlavnou službou pre návrh a vývoj webových stránok. Web.com to robí lepšie. Pri snahe zapadnúť do priestoru pre domácich majstrov sú používatelia frustrovaní zložitosťou tohto pôvodného programu. Pre zjednodušenú platformu pre domácich majstrov pre viac základných webových stránok budete chcieť preskúmať ďalších tvorcov webových stránok. Web.com je určený pre pokročilé, funkčné webové stránky a je najlepší pri navrhovaní webových stránok pre vás.

Vlastnosti & náradie

Ako jedna z pôvodných spoločností poskytujúcich kompletné webové stránky je sada funkcií obrovská. Vhodný pre väčšie sofistikovanejšie stránky, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť alebo pokročilejší programátor, ktorý pracoval s dizajnom webových stránok. Web.com určite spĺňa požiadavky na eCommerce a obchodné funkcie:

vlastnosťPrehľad
Nastavenie web.comWeb.com zobrazuje niektoré vzorové stránky spolu so snímkovým zobrazením šablón pred kliknutím na tlačidlo Začíname. Budete musieť zadať názov domény, vytvoriť účet a vybrať šablónu na prispôsobenie a publikovanie. Prvý mesiac je lacný, ale potom každý z troch plánov stúpa.
Vzhľad stránkyPo výbere šablóny Web.com určite začnete proces webového dizajnu. Web.com ponúka štyri možnosti dizajnu: webový dizajn do-it-for-me, vlastný dizajn, webový dizajn pre domácich majstrov a mobilný web.
Hĺbka navigácieZdá sa, že Web.com poskytuje štandardnú hĺbku navigácie v akejkoľvek vopred navrhnutej šablóne, alebo je možné čokoľvek, ak ich necháte zostaviť pre vás..
Widgety a aplikácieWeb.com je kompatibilný s desiatkami aplikácií, widgetov a doplnkov na prispôsobenie sa pokročilému elektronickému obchodu, portfóliám a iným zložitým webovým stránkam..
speňaženieAko výkonná platforma elektronického obchodu, ktorá v priebehu rokov zakúpila niektoré značky, ponúka web.com nástroje potrebné pre majiteľov obchodov. Medzi značky web.com patria Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com a ďalšie.
Štatistika návštevníkovWeb.com nebude mať žiadny problém so štatistikami návštevníkov, ktorí používajú nástroj Google Analytics na sledovanie a tvorbu prehľadov.
Fotografie, videá a zvukWeb.com sa integruje s vizuálnymi a mediálnymi nástrojmi, ktoré potrebujete na predaj svojej značky. Ľahko zamieňajte obrázky alebo tlačidlá médií.
Fotografie a galérieWeb.com má možnosti integrovať takmer všetky formy snímok. Nájdenie galérie, ktorú by ste si mohli vopred prečítať, nebolo možné.
Tvorba mobilných stránokWeb.com ponúka možnosti vytvárania mobilných stránok, ale nie sú zabudované do šablón, ako nájdete u modernejších tvorcov webových stránok. Bez príliš veľkého množstva práce je možné zahrnúť aj samostatné zobrazenie pre mobilné zariadenia. Vytváranie mobilných stránok sa dá ľahko implementovať s úplnou dizajnovou službou spoločnosti Web.com.
blogovanieBlogovanie je relatívne jednoduché s integráciou web.com do WordPress. Tento proces si bude vyžadovať určitý výskum
Google MapyWeb.com vám umožňuje rýchlo odovzdávať Mapy Google, ďalšie mapy a niektoré populárne widgety.
Editor HTMLZdá sa, že úryvky HTML a niektoré kódy sú možné na webe.com. Toto by bola funkcia komplexnej dizajnovej služby Web.com.
Formuláre a prieskumyPrvky formulárov a prieskumy môžu byť integrované alebo sa môžu na túto službu obrátiť na programátorov web.com.
Skladový priestorNa základe predplatného programu získate 300 GB, 500 GB alebo neobmedzený úložný priestor na podporu svojich webových stránok. Niektoré z hostingových plánov pre systémy Linux, Unix a Windows ponúkajú neobmedzené úložisko a šírku pásma.
Nástroj pre informačné letákyWeb.com ponúka robustný marketingový balík, kde spravuje klientske informačné letáky, články, blogy, e-maily a ďalšie.
Podpora fóraWeb.com poskytuje fóra používateľov ako súčasť ich plánu podpory. Môžu sa vytvárať fóra zákazníkov na webových stránkach.
Elektronický obchod / internetový obchodPôvodný veliteľ eCommerce webových stránok, Web.com, je najlepší pri navrhovaní webov elektronického obchodu pre majiteľov firiem a majiteľov obchodov. Nielen to, že vlastní niektoré nové sady nástrojov pre túto platformu. Toto je ďalšia výhoda celej sady služieb dizajnu webových stránok.
Integrácia bránySlužby platobných brán sú jednoduché s Web.com – súčasťou ich prvotriedneho portfólia.
SEO a online marketingMožnosti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov na webe a marketingové možnosti sú rozsiahle, s videami, článkami a tlačovými správami ponúkanými v ich balíčku SEO. Možnosť full-service je schopná viesť majiteľov obchodov tak, aby oslovili zákazníkov a získali hodnotenie v vyhľadávaniach Google, Yahoo a Bing. Web.com ponúka reklamu za kliknutie, správu blogov, sociálne médiá a oveľa viac. Očakávať platbu.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Web.com poskytuje prihlásenie do účtu, keď sa zaregistrujete, a klienti majú kedykoľvek prístup k prostrediu chránenému heslom, aby ho mohli kedykoľvek upraviť a prispôsobiť.
Google® AnalyticsWeb.com sa integruje do služby Google Analytics bez známych problémov.
Zabezpečenie webových stránokWeb.com berie bezpečnosť vážne, s ochranou pred nevyžiadanou poštou prostredníctvom CatchGuard, ochranou proti vírusovým e-mailom a dodatočným SSL certifikátom približne za 5 dolárov mesačne.
Viac jazykovAj keď nebolo zrejmé, či web.com podporuje iné jazyky, zdá sa, že ide o relatívne ľahkú záležitosť kódovania. Je potrebný ďalší výskum, alebo to nechajte za vás urobiť web.com.
Mobilná optimalizáciaAj keď šablóny Web.com nie sú prispôsobené pre mobilné zariadenia, existuje mobilná úprava, ktorá zaisťuje úspešné zobrazenie na mobilných zariadeniach.
Technológia CDNNamiesto technológie CDN, web.com spolupracuje so sieťovými riešeniami s cieľom ponúknuť porovnateľné vylepšené služby DNS.

plány & stanovenie ceny

Na predných stránkach neboli k dispozícii žiadne informácie o cenách ani pláne, ale Web.com ponúka štyri rôzne cenové plány.

Ponúkané cenové plány

 • Tvorca webových stránok. 1st Mesiac 1,95 dolárov, mesačne 22,95 dolárov / mesiac
 • Webové stránky + marketing. 1. mesiac 2,95 dolárov, mesačne 32,95 dolárov / mesiac
 • Webové stránky + marketing + elektronický obchod. 1. mesiac 3,95 dolárov, mesačne 42,95 dolárov / mesiac
 • Postavte to pre mňa. Najprv zadarmo. 114,95 dolárov a viac

Web.com ponúka spravodlivé konkurenčné ceny za množstvo funkcií a služieb, ktoré dostanete, ale doláre sa môžu spočítať, keď zahrnete hostenie, doplnky a doplnky. Môže to byť spoločnosť zaoberajúca sa návrhom webových stránok pre väčšie podniky, ktoré vyžadujú praktické služby.

Čo sa týka stanovovania cien, zvážte tieto faktory:

 • Ponúka bezplatný plán? Nie práve. Plán Build-It-For-Me začína zadarmo.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Zdá sa, že musíte zaplatiť malý poplatok za prvý mesiac, po uplynutí ktorého môžete zrušiť určité úsilie.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? Web.com je konkurencieschopný v užšom zozname tvorcov webových stránok, ktorí ponúkajú túto škálu služieb. Nebude konkurovať menším tvorcom webových stránok pre domácich majstrov pre základné až moderné webové stránky.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Nie naozaj.
 • Splnila platba mesačne / ročne? Poskytuje sa mesačný platobný plán.

Zákaznícka podpora

Web.com má pre svoje služby podpory zákazníkov lepšiu ako priemernú povesť. Z webovej stránky existuje celý rad možností podpory vrátane čísla 1-800 – neslýchaného v priestore pre tvorcov webových stránok.

Zákazníci tiež môžu kliknutím odoslať e-mail, navštíviť blog na fóre, nájsť užitočné články a zapojiť sa do samitov malých firiem. Doby odozvy sa zdajú byť dobré a následná pomoc zodpovedá väčšine potrieb.

Jednoduchosť použitia

Ako komplexná platforma pre webový dizajn je ľahké použitie v rukách skúsených dizajnérov na webe.com. Pre tých, ktorí sa rozhodnú stavať svoje stránky, sú podmienky pre tvorcov webových stránok také veľké a zjednodušené, že Web.com už nemôže na tomto trhu dobre konkurovať..

Pre pokročilých dizajnérov so skúsenosťami je to cennejší nástroj na podporu špičkového elektronického obchodu a väčších podnikov. Pre začiatočníkov to nebude ľahké. Nižšie uvádzame niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť pri skúmaní rôznych možností nástroja na tvorbu webových stránok na trhu:

Jednoduchosť rozhrania. Rozhranie Web.com nemá byť jednoduché, s výnimkou tých, ktorí majú skúsenosti s dizajnom webových stránok.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Existujú aj ďalšie stavitelia pre začiatočníkov. Web.com síce ponúka skvelé riešenia založené na šablónach, je však najlepším riešením pre kompletné riešenie pre návrh a vývoj pre zákazníkov. Pokročilým používateľom bude ľahšie a všestrannejšie vyhovieť obchodným potrebám.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Používatelia získajú absolútnu úroveň autonómie, ktorú chcú, na základe predplatného, ​​ktorý si vyberú.

Poskytnutá pomoc v editore. niektorí jaPomoc pre n-editor je k dispozícii spolu s trénerom webových stránok (tútormi) a niektorými možnosťami pomoci na webe.

Web.com nie je presne určený na jednoduché. Väčšina používateľov to zvládne, ale pokročilí používatelia budú omnoho viac spokojní s použiteľnosťou servera Web.com.

záver

Web.com je tvorca webových stránok vo svojej triede, čo sťažuje porovnanie s ostatnými tvorcami webových stránok na trhu. Web.com je najvhodnejší pre tých, ktorí chcú, aby pre nich spoločnosť vytvorila webovú stránku. Recenzie používateľov ukazujú, že to nemusí byť najlepšie pre nových dizajnérov, ktorí sa pokúšajú vytvoriť svoje stránky, pokiaľ nemajú skúsenosti.

Web.com je už dlhý čas s obrovským sledovaním a rozsiahlymi možnosťami. V dnešnom prostredí webových stránok majú weboví dizajnéri veľa možností týkajúcich sa tvorcov webových stránok. Čo je na webe.com jedinečné, je to, že ponúkajú oba typy dizajnérskych služieb (DIY a BIFM). Web.com sa zdá byť vhodnejšie pre spoločnosti, ktoré ich potrebujú na vykonávanie ťažkého zdvíhania.

Využite bezplatnú službu build-it spoločnosti Web.com alebo lacný prvý mesiac a rozhodnite sa, či je to správna voľba pre vaše podnikanie..

porovnať

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map