Recenzia JustHost 2016

Logo spoločnosti JustHost bolo skontrolované.


JustHost

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

JustHost

JustHost je webový hostiteľ za konkurenčné ceny založený na Linuxe s úplným zoznamom funkcií, ktoré poskytujú rovnováhu medzi funkčnosťou a rozpočtom. Spoločnosť JustHost, založená v roku 2008, má históriu jedného z najlepších záznamov spoľahlivosti v podnikaní. Prečítajte si našu recenziu JustHost nižšie.

Pros

 • Neobmedzený diskový priestor
 • Neobmedzený hosting domén
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Zadarmo knižnica skriptov

Zápory

 • Agresívny upselling
 • Ťažkosti s dôležitým existujúcim blogom WordPress
 • Dlhší proces registrácie domény

Prehľad

 • Webové stránky: www.justhost.com
 • centrála: Glendale, CA
 • Rok založenia: 2008
 • Hosťované stránky: 50.000+
 • Kategórie: Web hosting
 • služby: Zdieľaný webhosting
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

JustHost je zameraný na majiteľa malej firmy a jednotlivca, ktorý hľadá veľa funkcií týkajúcich sa rozpočtu. V minulosti sa JustHost sústredil na zdieľaný hosting, ale nedávno pridal možnosti VPS a dedikovaného servera.

Nové ponuky však nie sú natoľko konkurencieschopné ako zdieľané hostingové plány. Aj keď je škálovateľnosť, je drahšia ako niektorí porovnateľní hostitelia. To trochu obmedzuje priestor na pestovanie vašich webových stránok, ak je rozpočet znepokojený.

To znamená, že služba JustHost obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať pracovať na svojich stránkach. S plánom Pro získate jednu bezplatnú registráciu domén, neobmedzený počet e-mailových účtov a možnosť hosťovať neobmedzený počet doplnkových domén a subdomén..

Všetky plány inzerujú neobmedzenú šírku pásma, ale to nie je presne tak. Je určený na neobmedzené používanie pri bežnom používaní a spoločnosť JustHost vás upozorní, ak sa domnieva, že vaše používanie je nadmerné. Svoje stránky môžete rýchlo dostať do šablón pomocou nástroja na tvorbu stránok Just Host.

S užívateľsky prístupným CPanelom máte spôsob, ako efektívne spravovať svoje webové stránky. Trh MOJO znamená prístup k inštalácii stoviek doplnkov a skriptov jedným kliknutím. Pre webmasterov, ktorí potrebujú elektronický obchod, môžete pridať svoj nákupný košík alebo nainštalovať jeden z vozíkov z MOJO Marketplace.

Zákaznícky servis má vysokú prioritu a podpora je poskytovaná nepretržite. JustHost partners with ResellerClub na pomoc tým, ktorí sa zaujímajú o služby predajcu.

JustHost bola jednou z prvých spoločností, ktorá kedykoľvek poskytla záruku vrátenia peňazí. Počas prvých 30 dní je to úplná náhrada – mínus všetky náklady spojené s doplnkovými produktmi alebo registráciami domén. Bezplatná registrácia domény je určená iba na hosťovanie na serveri Just Host. Tento poplatok vám nebude vrátený, ale budete si môcť ponechať názov domény.

Doménu môžete preniesť na iného registrátora alebo si ju nechať zaregistrovanú v serveri Just Host. Po 30 dňoch zostanú rovnaké obmedzenia týkajúce sa doplnkových a doménových nákladov a vrátenie prostriedkov sa rozdelí podľa času, ktorý zostáva vo vašom termíne..

Za predčasné ukončenie funkčného obdobia nie sú žiadne poplatky. Táto záruka vám dáva možnosť vyskúšať službu Just Host. Ak to nevyhovuje vašim potrebám, zrušte a získajte vrátenie prostriedkov.

Ak máte webovú stránku WordPress, JustHost uľahčuje inštaláciu WordPress prostredníctvom MOJO Marketplace. Neexistuje žiadny riadený hosting WordPress. Existuje však optimalizovaný hosting pre WordPress, ktorý je určený výlučne pre weby WordPress a je určený na optimalizáciu ich výkonu..

Či už používate WordPress alebo nie, JustHost poskytuje spoľahlivú dostupnosť. Aj keď neexistuje žiadna záruka, nárokujú si rekord v dostupnosti 99,9%.

JustHost získal v minulosti početné ocenenia za zákaznícky servis, ceny, spoľahlivosť a ako najlepší poskytovateľ blogového hostenia. Rovnako ako väčšina poskytovateľov webhostingu s rozpočtom, Just Host má žiarivé recenzie a extrémne negatívne recenzie.

Od roku 2010 sa jeho reputácia zlepšila, pretože sa predávala spoločnosti Endurance International Group (EIG), tej istej spoločnosti, ktorá vlastní mnoho ďalších poskytovateľov, ako sú BlueHost a HostGator. Celkovo má JustHost dobrú povesť – najmä s ohľadom na dostupné funkcie za cenu.

Najlacnejší hostiteľ často nie je najlepšou voľbou. JustHost ponúka konkurenčné ceny, ale ponúka funkcie, ktoré by ste očakávali od oveľa drahších hostiteľov. Je to jednoduché použitie, vynikajúci zákaznícky servis, používanie CPanelu a bezplatné doplnky, aby Justhost urobil hostingovú službu, aby zvážila – najmä ak ste si vedomý rozpočtu.

Kľúčové vlastnosti

 • Doménové meno zadarmo
 • Okamžité nastavenie zadarmo
 • 24/7 technická podpora
 • Zadarmo Tvorca stránok
 • Podpora zabezpečeného e-mailu POP3
 • Zabezpečený prístup do shellu
 • Ochrana pred spamom
 • Zálohovanie stránok
 • Viac ako 10 gigabitových ethernetových pripojení
 • Monitorovanie siete 24/7
 • Zabezpečený server SSL
 • Správca webových súborov

Rýchle odkazy

Odborníci z odvetvia verdiktujú na serveri Justhost

WebhostingMedzi odborníkmi je JustHost na najvyšších priečkach, pokiaľ ide o tvorbu cien. Užívatelia si môžu vytvoriť webovú stránku už za 3,95 dolárov mesačne. Avšak vzhľadom na nevýhody spojené s ich službami to nemusí byť nevyhnutne hodnota. Dokonca ani vtedy nestačí dostupné ceny na to, aby ste zarobili JustHost viac ako 3 hviezdičkami od odborníkov.

Kritici tiež vykonali rôzne testy na meranie problémov s prestojmi. Na základe ich výsledkov je JustHost na konci dlhého zoznamu webhostingových služieb, pokiaľ ide o výpadky a prestoje, veľmi dôležitý. Toto je hlavný problém pre podniky. Ak návštevníci a zákazníci nemajú prístup na vaše webové stránky, váš zisk sa priamo ovplyvní.

Aj keď odborníci oceňujú nástroje na tvorbu webových stránok a trh s aplikáciami, tieto funkcie nestačia na prekonanie slabého výkonu. Celkovo odborníci ohodnotili spoločnosť JusHost spravodlivým alebo dobrým hodnotením. V konečnom dôsledku sú na trhu jednoducho lepšie možnosti, ktoré sa viac odporúčajú.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426347,00.asp

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na

Väčšina pozitívnych hodnotení od spotrebiteľov pochádza z rokov. Posledné recenzie komentujú skutočnosť, že JustHost bol jednou z najspoľahlivejších a najdostupnejších možností na trhu. Bohužiaľ to už tak nie je. Nielenže nedokázali držať krok s priemyselnými trendmi a ponúkať rovnaké vlastnosti ako konkurenti, ale tiež zažívajú veľa technických problémov. Zákazníci sa chcú spoľahnúť na svoje hostingové služby, aby udržali svoje stránky v prevádzke a rýchlo ich oslovili a riešiť problémy. Zdá sa, že JustHost to už nedokáže, čo znamená, že za to nestojí ani nízka cena. Celkovo používatelia udelili JustHost v priemere 2 z 5 hviezdičiek.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na

Na základe spotrebiteľských recenzií to vyzerá, že JustHost zaznamenal v uplynulom roku niektoré zásadné problémy a musí sa odraziť. Používatelia, ktorí boli so službou spokojní a boli lojálni spoločnosti, teraz hovoria ostatným, aby zostali preč. Súčasťou problému je narušenie bezpečnosti, ktoré ovplyvnilo veľa zákazníkov a spôsobilo veľa bolesti hlavy. Tiež sa zdá, že ich servery boli za posledných 12 mesiacov menej spoľahlivé a zodpovedné za veľa prestojov a pomalých časov načítania..

Zákazníci sú frustrovaní neustálym problémom a nedostatkom podpory zákazníkov. Majú problémy s kontaktovaním kohokoľvek a prijímajú iba konzervované odpovede a prázdne sľuby na vyriešenie problémov.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

Spoľahlivosť & uptime

Just Host si nárokuje spoľahlivosť 99,9% dostupnosti, hoci to nezaručuje. Just Host robí mesačnú údržbu na svojich serveroch, pre ktorú hovoria, že by mohli byť až 45 minút prestojov mesačne.

Štatistiky siahajúce až do augusta 2011 naznačujú rekord v dostupnosti v hornom 99% rozsahu – najnižšia dostupnosť v mesiaci bola 99,51%, pričom niekoľko mesiacov malo 99,99% dostupnosti.

Väčšina zákazníkov poskytuje priaznivé recenzie za prestoje, ale niektorí používatelia sa sťažovali na nadmerné prestoje. Celkovo je prevádzková doba nadpriemerná pre server Just Host.

Just Host neponúka nadbytočné alebo zrkadlené zálohy. Zákazníci sa vyzývajú, aby si pomocou servera CPanel robili zálohy svojich stránok a aby si ich stiahli a uložili do svojho miestneho systému. Automatické zálohy cez CPanel sú obmedzené na 30 gigabajtov, hoci väčšie zálohy je možné vytvoriť pomocou SSH.

Aj keď na serverovej úrovni nie je žiadna redundancia pre zdieľaný hosting, existuje systém UPS a server Just Host má naftové generátory pre záložnú energiu pre spoľahlivú dostupnosť. Viacero 10 gigabitových ethernetových pripojení poskytuje rýchly a redundantný prístup.

Zamestnanci na mieste monitorujú servery 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby zostali na najvyššej úrovni a čo najrýchlejšie vyriešili problémy.

Vlastnosti & náradie

Pozrime sa bližšie na užitočné funkcie a nástroje, ktoré JustHost poskytuje.

vlastnosť
Prehľad
Ovládací panelCPanel je najpoužívanejší ovládací panel pre webhosting a práve ten poskytuje Just Host. JustHost robí určité úpravy CPanel, čo by mohlo byť problémom, ak sa stránka prenesie neskôr.
Miesto na diskuTo sa líši v závislosti od plánu a typu hostenia.
 • Zdieľané: Basic 50 GB, Starter 150 GB, Plus 150 GB, Pro Unmetered (Neobmedzené v rámci pokynov).
 • VPS: od 30 GB do 240 GB v závislosti od konkrétneho vybraného plánu.
 • Určené: Štandardný 500 GB (nájazd 1), vylepšený a prémiový 1 TB (nájazd 1).
BandwidthPre zdieľaný hosting nie je šírka pásma meraná, čo znamená neobmedzené (v rámci pokynov). V prípade vyhradených serverov je šírka pásma buď 5 TB, 10 TB alebo 15 TB za mesiac v závislosti od plánu. VPS hosting sa pohybuje od 1 TB do 4 TB za mesiac, v závislosti od plánu.
Podpora databázyBlogy, fóra, systémy na správu obsahu (napríklad WordPress) a mnoho nákupných vozíkov vyžaduje databázy MySQL. JustHost podporuje MySQL (rovnako ako PostgreSQL) a poskytuje phpMyAdmin pre správu vašej databázy – všetko dostupné z CPanelu. Pre zdieľaný hosting je počet databáz pre Basic a Starter 20 a Plus a Pro sú neobmedzené.
Doména zadarmoZákladný plán obsahuje jednu bezplatnú registráciu domény, pokiaľ plán zachujete. Plány Plus a Pro ponúkajú jednu registráciu domény zadarmo na jeden rok. VPS a špecializované hostingové plány ponúkajú jednu bezplatnú doménu.
Viac doménPovolených je viac domén. Počet sa líši podľa plánu od 20 pre Basic po Unlimited pre Pro. Všetky vaše domény môžu byť spravované z jedného servera CPanel.
Zálohovanie dátJustHost spúšťa pravidelné zálohy svojich serverov, ale odporúča zákazníkom pravidelne vykonávať vlastné zálohy, ktoré ukladajú lokálne. Môžete zálohovať manuálne pomocou bezplatnej verzie služby Zálohovanie stránok vo vašom CPaneli, alebo môžete zaplatiť mesačný poplatok za verziu Pro, ktorá plánuje a automatizuje zálohovanie na úroveň súborov alebo priečinkov..
Inštalátor aplikácií jedným kliknutímRýchle pridávanie nástrojov a doplnkov pomocou inštalačného programu MOJO Market jedným kliknutím. Inštalácie jedným kliknutím sú k dispozícii pre WordPress, nákupné vozíky, zoznamy adries a oveľa viac. Skripty môžu byť pridané na vaše stránky pomocou jednoduchého inštalačného programu SimpleScript.
E-mailové účtyPri zdieľanom hostovaní umožňuje Basic päť e-mailových účtov, Starter a Plus 100 účtov a Pro umožňuje neobmedzený počet účtov.
Zabezpečenie hostinguJust Host poskytuje SSH a zdieľaný SSL zadarmo. Ak máte vyhradenú adresu IP, certifikáty SSL sú k dispozícii od servera Just Host alebo ich môžete nainštalovať od poskytovateľov SSL, ako sú GeoTrust alebo Comodo. Pre zabezpečený e-mail je podporovaný protokol POP3 Secure a Secure IMAP.
Tvorca webových stránokJustHost’s Site Builder má viac ako 400 šablón, ktoré vám pomôžu pri vytváraní vašich webových stránok. Základná verzia Weebly, tvorcu drag-and-drop, je zadarmo a verzie Pro a e-Commerce, ktoré majú viac funkcií, sú k dispozícii za mesačný poplatok.
Ochrana pred škodlivým softvérom a spamomPlány Plus a Pro zahŕňajú SpamExperts, ktorý poskytuje filtrovanie pošty. Môžete ho pridať do programov Basic a Starter za mesačný poplatok. Zabezpečenie SiteLock je tiež k dispozícii za 2,50 až 41,67 dolárov mesačne na doménu.
Nákupné vozíkyJust Host podporuje niektoré populárne nákupné vozíky, vrátane Agory, Cube Cart, Zen Cart a ďalších. Môžete importovať a nainštalovať nákupné vozíky od dodávateľov, ktorí nemusia byť k dispozícii na trhu MOJO. Môžete tiež nechať programátora napísať a nainštalovať vlastný košík.
Podpora programovacích jazykovJustHost podporuje konvenčné programovacie jazyky, ktoré bežia na Linuxe, vrátane PHP, Perl, Python, Javascript a Ruby..
Štatistika stránokAWStats a Webalizer sú dva bežné sledovacie nástroje a poskytujú sa prostredníctvom CPanel. Na weby JustHost je možné nainštalovať ďalšie sledovacie aplikácie, ako je Google Analytics.
Ďalšie funkcie a nástrojeŠpeciálna IP je k dispozícii za 47,88 dolárov ročne. Pre pokročilejších používateľov podporuje server JustHost SSH, zahŕňa serverovú časť a možnosť upravovať súbory .htaccess. V prípade zdieľaných plánov hostenia Plus a Pro existujú ďalšie marketingové ponuky pre reklamu Google AdWords a Yahoo poskytované bezplatne (150 USD za Plus, 300 USD za Pro).

plány & stanovenie ceny

JustHost pravidelne organizuje propagačné akcie, takže ceny za plány sú flexibilné. K dispozícii je tiež cenová zľava na dlhšie obdobie, pričom najlepšia hodnota je 36 mesačná lehota.

JustHost poskytuje záruku vrátenia peňazí, takže sa nemusíte báť uzamknutia, ak plán nezodpovedá vašim potrebám. Nižšie uvedené ceny odrážajú to, čo Just Host ponúka v čase tejto kontroly, vrátane propagačných akcií.

Existujú štyri spoločné plány hosťovania – Basic, Starter, Plus a Pro.

Plány Basic a Starter sú veľmi podobné, okrem plánu Starter má 150 GB v úložnom priestore oproti 50 GB Basicu a Starter plán umožňuje 100 e-mailových účtov pre päť účtov Basic. Plán Starter neprichádza s bezplatnou registráciou domény, zatiaľ čo program Basic funguje. Obaja majú neobmedzenú šírku pásma, 25 subdomén, 20 databáz MySQL, základnú verziu zálohovania stránok a štandardný výkon servera..

Plány Plus a Pro ponúkajú viac vo svojich balíkoch, vrátane väčšieho množstva úložiska (neobmedzené na Pro), neobmedzeného množstva databáz MySQL, neobmedzeného šírky pásma a jedného roka registrácie zadarmo pre jednu doménu. Pro tiež poskytuje jednu bezplatnú vyhradenú IP adresu, bezplatný SSL certifikát a zálohovanie stránok Pro. Program Pro má tiež o 80% menej účtov na server. Ponúka vysokovýkonné servery s vyššou rýchlosťou a výkonom.

Pravidelné určovanie cien je založené na mesačnej báze alebo podľa 12, 24 alebo 36 mesiacov. Platba za celý vybraný termín sa vypláca pri začatí servisného času. V prípade Basicu je základný poplatok 9,99 dolárov za mesiac a rozdeľuje sa na 8,99 dolárov mesačne na obdobie jedného roka, 8,49 dolárov mesačne na dva roky a 7,99 dolárov mesačne na tri roky.

Program Starter je 7,99, 7,49, 6,99 a 5,99 dolárov. Plus plány sú 14,99 dolárov, 11,99 dolárov, 11,49 dolárov a 10,99 dolárov. Pro plán je 29,99 dolárov, 25,99 dolárov, 24,99 dolárov a 23,99 dolárov.

K dispozícii je tiež 20-mesačný nastavovací poplatok za mesačné plány. Starterov plán by znamenal zvýšené náklady na registráciu domény, buď u Just Host, alebo u iného registrátora. Ak zrušíte programy Basic, Plus alebo Pro v rámci záruky vrátenia peňazí, z náhrady bude zadržaná suma 15,99 USD, ktorá vám umožní zaplatiť náklady na uvedenú registráciu domény, a doménu si ponecháte na zvyšok roka – alebo dlhšie, ak pokračujete v registrácii domény.

Ak máte webovú stránku s iným hostiteľom a chcete, aby sa prevod uskutočnil za vás, server JustHost ju nastaví na jednorazový poplatok vo výške 149,99 dolárov.

Pri základnej sadzbe by bol základný plán tým najlepším pre začiatočníkov – dobrá rovnováha funkcií a rozpočtu. Avšak v čase tohto preskúmania má JustHost Basic za 2,95 dolárov mesačne, plus za 4,95 dolárov mesačne a Pro za 9,95 dolárov mesačne.

Pre väčšinu používateľov by Plus poskytoval najlepšiu hodnotu a väčšinu funkcií s propagačnou cenou. Pre väčšie weby, weby elektronického obchodu a pre tých, ktorí chcú najviac funkcií obsiahnutých v pláne, je propagačná cena programu Pro konkurenčná s ostatnými hostiteľskými spoločnosťami..

Propagačné ceny sa na konci prvého funkčného obdobia vrátia k štandardnému určovaniu cien, takže z dlhodobejších podmienok bude rozumné získať maximum za svoje peniaze.

Pre tých, ktorí potrebujú dedikované servery, sú k dispozícii tri plány, v cene od 149,99 dolárov mesačne pre Standard až 249,99 dolárov mesačne pre Premium plán. Všetky tri plány prichádzajú s CPanel a WHM s root prístupom pre správu servera.

Nemáte zmluvu s plánmi Justhost. Svoj plán alebo inováciu môžete kedykoľvek inovovať alebo zmeniť na nižšiu dobu, a to zavolaním na oddelenie fakturácie.

Zákaznícka podpora

Just Host neustále získava vysoké známky za svoje služby zákazníkom. Majú k dispozícii telefón, e-mail a živý rozhovor 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Väčšina hodnotení zákazníkov hovorí, že prijatá služba je priateľská a informovaná a že otázky týkajúce sa podpory sa rýchlo vyriešia.

Rovnako ako pri každej službe, veci nie vždy fungujú hladko a nie všetky recenzie sú ružové. Ale dobrý zákaznícky servis je uvedený ako dôvod pre výber a pobyt s JustHost.

Nie je jasné, kde sa podpora nachádza fyzicky, hoci podporný personál hovorí po anglicky. Just Host má pobočky vo Veľkej Británii, Austrálii a USA. Dátové centrum sa nachádza v Chicagu v štáte Illinois.

Službu Just Host môžete kontaktovať telefonicky na čísle 888-755-7585.

E-mail na podporu a fakturáciu, ako aj na živý rozhovor, nájdete na stránkach Just Host’s kontaktná stránka.

Môžete tiež použiť [email protected].

Na webových stránkach JustHost nájdete vedomostná základňa s viac ako 812 záznamami, ktoré zodpovedajú na mnohé vaše otázky, ako aj takmer 40 videonávody.

K dispozícii je tiež blog, ale od polovice roku 2014 sa neprihlásil.

Jednoduchosť použitia

JustHost sa rozhodol urobiť webovú stránku čo najjednoduchšou pre zákazníka. CPanel je jedným z najčastejšie používaných, užívateľsky prívetivých back-endov dostupných pre správu vašich webových stránok.

MOJO Marketplace a SimpleScript umožňujú pridávanie nástrojov a doplnkov pomocou jediného kliknutia. Joomla, WordPress, OSCommerce a ďalšie sú jednoduché inštalácie jedným kliknutím.

Je trochu zložitejšie presunúť existujúci web WordPress na JustHost, ale JustHost na svojom webe poskytuje návod, ktorý vás prevedie.

záver

Je ťažké určiť alebo odporučiť hostiteľskú spoločnosť na základe recenzií zákazníkov. Mnoho negatívnych recenzií pochádza od ľudí najatých konkurentmi a mnoho priaznivých recenzií pochádza od partnerov, ktorí sa snažia zvýšiť popularitu stránok..

Ak však ignorujete veľmi negatívne a príliš žiariace pozitívne recenzie, spokojnosť zákazníkov sa zdá byť nadpriemerná pre server Just Host..

Na rozpočtovom trhu s hostiteľmi služieb je hospodárska súťaž tvrdá. Just Host sa od seba odlišuje jednoduchosťou použitia a veľkým počtom poskytovaných služieb – viac ako mnoho iných alternatív s vyššou cenou.

Je to vynikajúca voľba pre majiteľov malých firiem alebo pre rozpočet.

Vďaka zahrnutým službám a funkciám, ako je inštalácia jedným kliknutím, je to dobrá voľba pre začiatočníkov, najmä preto, že môžu začať bez veľkých výdavkov na hosťovanie.

porovnať

JustHost

89

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map