Recenzia Jimdo 2016


Jimdo

Navštíviť webovú stránku

9.3


Skóre AWA

Jimdo

Tvorca webových stránok spoločnosti Jimdo sa narodil v roku 2007 z tímu nemeckých vývojárov a rozkvetol sa v plnohodnotného tvorcu webových stránok so satelitnými tímami po celom svete. Táto platforma je silnou voľbou pre malé podniky, ktoré by chceli sami vytvoriť jednoduchý web. Toto vyhlásenie sa týka najmä tých, ktoré potrebujú základné integrované funkcie elektronického obchodu. Prečítajte si našu recenziu Jimdo nižšie.

Pros

 • Rozsiahla sada elektronického obchodu
 • Dobré pre blogovanie
 • Funguje s aplikáciami pre iOS a Android
 • K dispozícii je úprava HTML a CSS
 • Silné možnosti SEO pre platené plány

Zápory

 • Limitovaný účet pre bezplatný plán
 • Navigácia v editore nie je jednoduchá
 • Nepovoľuje viac prispievateľov
 • Obmedzené šablóny
 • Žiadna možnosť exportu stránok

Prehľad

 • Webové stránky: www.jimdo.com
 • centrála: Hamburg, Nemecko
 • Rok založenia: 2007
 • zamestnanci: 200
 • Postavené stránky: 15000000+
 • Kategórie: Softvér na tvorbu webových stránok
 • jazyky: Angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, japončina, ruština, holandčina 
 • Skúška zadarmo: 30 dní
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Špeciálna ponuka spoločnosti Jimdo svetu tvorcov webových stránok pre domácich majstrov spočíva v cieľových riešeniach elektronického obchodu. Táto platforma ponúka bezplatné a platené plány, s obmedzeným výberom šablón, ale s robustnou sadou doplnkov na webe, ktoré vám pomôžu zostaviť vaše stránky. Platené programy ponúkajú solídnu hodnotu za peniaze s funkciami ako analytika, SEO a viac e-mailových adries.

Editor nie je čisto drag and drop, ale ponúka veľa prispôsobení, akonáhle bola vybraná šablóna a dostanete na kĺb prechádzanie dostupných možností.

Čo je najlepšie na používaní Jimda?

Jimdo vám umožňuje otvoriť internetový obchod bez akýchkoľvek predchádzajúcich znalostí kódovania. Aj s plánom JimdoFree máte možnosť pridať do svojho obchodu až päť položiek. Nie je to taká váha ako hráči ako Magento a Gambio, ale všetko môžete ľahko urobiť sami.

Pre koho je Jimdo?

Jimdo je dobrá voľba pre malé podniky s internetovým obchodom. Pridajte svoje položky, vykonávajte kontrolu zásob a spracúvajte platby prostredníctvom služby PayPal. Je to ľahké. Ak ste majiteľom obchodu Etsy a hľadáte inú platformu, môže byť Jimdo vynikajúcou voľbou.

Pretože Jimdo má tiež zabudovanú primerane dobrú platformu pre blogovanie, možno ju budete chcieť použiť aj na tento účel – najmä ak chcete aktualizáciu na cestách vďaka mobilným aplikáciám..

Pre umelcov, dizajnérov alebo kreatívne typy to pre vás nebude najlepšia platforma – nástroj nie je tak kreatívne konfigurovateľný ako ostatní v hre. Pre tých, ktorí predávajú značne online, môžete vyskúšať aj iné riešenie.

Aká škálovateľná je webová stránka Jimdo?

Z technického hľadiska môže byť webová stránka spoločnosti Jimdo taká veľká, ako chcete. Program Jimdo Professional ponúka neobmedzené množstvo úložiska, takže môže byť rovnako bohatý na médiá, ako sa vám páči. Plán JimdoFree začína od 500 MB.

Ak hľadáte spustenie internetového obchodu, ktorý by ste jedného dňa chceli prerásť do mamuta, môže byť lepšie hľadať inde. Ďalšie platformy ponúkajú lepšiu správu pre veľké obchody a Jimdo nemá možnosť exportovať váš obsah pre prípad, že by ste sa chceli presunúť na iné miesto.

Aká povesť má Jimdo?

Jimdo nie je jedným z najväčších mien v hre na vytváranie webových stránok, ale už je tu osem rokov. Táto platforma prešla niekoľkými výraznými inováciami, vďaka ktorým dokončené projekty ľudí vyzerajú profesionálnejšie a modernejšie ako predchádzajúce iterácie služby. Jimdo doteraz vytvoril 15 miliónov webových stránok.

Táto platforma ponúka podobné pravidlá ochrany osobných údajov ako ostatní. Vaše kontaktné údaje sú uložené, pokiaľ svoj účet deaktivujete, nepoužívajú cookies, nezaznamenávajú vašu IP adresu. Podrobnosti sa nikdy nebudú predávať. Obrázky alebo súbory odovzdané na váš web môžu byť uložené v cloudových službách Amazon S3 alebo Nirvanix. Všetky ostatné údaje sú uložené na serveroch spoločnosti Jimdo.

Má Jimdo záruku vrátenia peňazí?

Našťastie áno, a veľa v tom! Spoločnosť Jimdo ponúka 30-dňové bezplatné skúšky svojich programov JimdoPro a JimdoBusiness. Začnite s plánom JimdoFree a potom prepnite na bezplatnú skúšobnú verziu JimdoPro alebo JimdoBusiness, ak to vyzerá dobre..

Kľúčové vlastnosti

 • Mobilná aplikácia
 • Ochrana heslom
 • Komplexná platforma pre blogovanie
 • Návody s videom SEO
 • Integrácia platobnej brány PayPal
 • Vlastný názov domény
 • Sociálne widgety
 • Optimalizované pre mobil
 • Integrácia máp Google
 • Integrácia so službou Google Analytics
 • 500 MB na neobmedzený úložný priestor
 • Podporuje 8 rôznych jazykov

Verdikt expertov z oblasti Jimda

Tvorca webových stránokVšeobecne odborníci udeľujú Jimdoovi dobré alebo priemerné hodnotenie. Jimdo sa rozhodol vytvoriť webový tvorca, ktorý by sa dal ľahko používať a kritici si určite myslia, že tento cieľ dosiahli. Pridávajú sa aj nové funkcie s cieľom nekomplikovať veci. S Jimdo je užívateľská skúsenosť na prvom mieste a to je jasné v ich prístupe k podnikaniu a jeho produktu.

Najbežnejšia kritika sa týka Jimdoových šablón. Medzi tvorcami webových stránok ide o bežnú sťažnosť. Je náročné potešiť každého, najmä ak má každý užívateľ iný vkus a očakávania. Dobrou správou je, že Jimdo pravidelne pridáva nové šablóny a ponúka solídne a mobilné možnosti.

Nakoniec odborníci viac ako radi odporučia Jimdo každému, kto hľadá hodnotu a ľahkosť použitia. Ak sú tieto vaše najvyššie priority, nebudete so softvérom sklamaní.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20. apríla 2016

Pozitívne spotrebiteľské recenzie a posudky na Jimdo

Aj keď bezplatná verzia Jimdo určite prichádza s určitými obmedzeniami, existuje veľa používateľov, ktorí boli spokojní s množstvom nástrojov a funkcií, ktoré boli k dispozícii bezplatne. To umožňuje komukoľvek vytvoriť webovú stránku a vytvoriť si meno online. Okrem toho je pomocou silných nástrojov elektronického obchodu možné ľahko zmeniť webovú stránku na plne funkčný obchod.

Medzi ďalšie vysoko hodnotené funkcie patrí:

 • WYSIWYG editor. Aj keď to nemusí byť drag and drop, je stále veľmi užívateľsky prívetivý a užitočný pri vytváraní webových stránok.
 • Sociálna integrácia. Nedochádza k žiadnym únikom od sociálnych médií a Jimdo vám pomôže čo najlepšie využiť tieto nástroje.
 • Mobilné stránky. Zákazníci si budú môcť vaše stránky jednoducho prezerať na akomkoľvek zariadení.
 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na spoločnosť Jimdo

Väčšina sťažností proti spoločnosti Jimdo je zameraná na bezplatnú verziu. Používatelia boli menej než ohromení výberom šablóny a nie fanúšikom skutočnosti, že Jimdo toto logo viditeľne zobrazuje ako reklamu na svoje služby. Je to však celkom bežná prax v súvislosti so slobodným softvérom a je ťažké sa s ňou hádať.

Pre tých, ktorí sa rozhodli pre platenú verziu, zistili, že užívateľské rozhranie trochu chýba. Aj keď je editor relatívne ľahko použiteľný, najmä v porovnaní s konkurenciou, nejde o skutočný nástroj drag and drop. Pre začiatočníkov, ktorí hľadajú absolútne najjednoduchší spôsob, ako zostaviť webovú stránku, môže ísť o skutočné riešenie problémov.

 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

dizajn & prispôsobenie

Keď narazíte na webovú stránku Jimdo, sú pripravení a čakajú, až začnete s ich programom Jimdo Free. Predná strana a stred stránky na vás takmer kričia „VYTVORTE SI BEZPLATNÚ WEBOVÚ STRÁNKU.“ Dobre, šéfe, ak trváte na tom,!

Odtiaľ budete presmerovaní na stránku s ich šablónami a na začiatku si musíte vybrať z 15. Viem, že je to obmedzené, ale hneď ako to začnete, môžete ho zmeniť, keďže v pláne JimdoFree je 40, z čoho môžete zaplatiť. Môžete si tiež kúpiť šablóny od externých poskytovateľov, ak si budete priať. K dispozícii je dokonca aj prázdna šablóna, ak sa vám dobre hodí s kódovaním CSS a HTML.

Po zistení, s ktorou šablónou by ste chceli pracovať, ste presmerovaní do editora. Editor Jimdo je prehľadný a moderný. Po pravej strane stránky je malý pruh úprav. Kliknutím na každý prvok v rozložení webovej stránky získate možnosti na jeho zmenu, ale tieto prvky nemôžete ľahko presunúť. Ako sme sa predtým zmienili, nejde len o presúvanie myšou.

Predtým, ako začnete zostavovať svoje stránky, budete musieť stráviť nejaký čas hraním s prvkami v editore. Nie je to najjednoduchší editor, na ktorý ste si zvykli, a preto vám odporúčame vyskúšať si niektoré z online pomoci alebo videá z YouTube, aby ste mohli začať..

Akonáhle sa dostanete do rúk pridávanie prvkov do svojho rozloženia a ich prispôsobenie potom, bude sa veci oveľa zreteľnejšie ľahšie navigovať. Nie je to najlepší editor, s ktorým sme sa stretli, ale určite to nie je najhoršie. Na svoju stránku môžete pridať veľa premyslených prvkov.

Fotografie môžete pridávať z adresára počítača alebo z účtu DropBox a budete potrebovať odkaz na všetky videá, ktoré chcete pridať. Bohužiaľ nie je k dispozícii online úložisko všetkých vašich súborov. Neexistuje tiež žiadny vstavaný editor fotografií, takže budete musieť obrázky pred vložením opraviť.

Pri nastavovaní pozadia máte k dispozícii pevný obrázok alebo štýl, prezentáciu alebo video.

Nerobte si starosti, ak sa vám nepáči, ako vyzerá vaša šablóna, keď ste na polceste alebo ste skončili prácu. Dizajn spoločnosti Jimdo znamená, že svoju šablónu môžete kedykoľvek zmeniť bez straty akýchkoľvek údajov.

Vlastnosti & náradie

Pozrime sa na niektoré z úžasných vecí, ktoré môže Jimdo urobiť, aby konkurencia jednoducho nemohla.

Mobilný vývoj

Ak ste neustále na cestách alebo potrebujete neustále uverejňovať príspevky na svojom webe, Jimdo vás informoval. Celý vývoj svojich webových stránok môžete robiť jednoducho pomocou aplikácií pre iOS alebo Android Jimdo. Obaja sú k dispozícii v príslušných obchodoch s aplikáciami.

e-maily

Ak chcete profesionálny obchodný web online, budete chcieť zadať svoju e-mailovú adresu – [email protected]. Toto nie je k dispozícii vo verzii JimdoFree, ale v plánoch JimdoPro a JimdoBusiness dostanete jednu e-mailovú adresu (s najviac 3 adresami na presmerovanie) a 20 e-mailových adries (s neobmedzenými adresami na presmerovanie).

Hosting webových stránok

Jimdo ponúka svoj vlastný hosting, čo znamená, že sa nemusíte starať o hľadanie externého poskytovateľa úložiska. To tiež znamená, že môže byť ťažké optimalizovať čas načítania, ak je pre médiá ťažký – a nebudete mať žiadne ďalšie možnosti.

Mobilná optimalizácia

Mobilná optimalizácia je hračkou od spoločnosti Jimdo – robia to všetko za vás! Ako vyzerá váš mobilný web, môžete skontrolovať pomocou možnosti ukážky zariadenia na paneli s nástrojmi na pravej strane.

Ochrana heslom

Jimdo ponúka možnosť chrániť heslom jednu stránku svojho webu s plánom JimdoFree, päť stránok s plánom JimdoPro a neobmedzené stránky s plánom JimdoBusiness..

blogovanie

Súčasťou Jimdo je pomerne komplexná platforma na blogovanie. To zahŕňa možnosť pridávať mapy GoogleMaps, súbory na stiahnutie, sekcie komentárov, vlastné miniaplikácie HTML a ďalšie. Jedinou nevýhodou funkcie blogov je, že nemôžete naplánovať príspevky.

SEO

Jimdo má SEO video tutoriály z RankingCoach, aby pomohol používateľom programov JimdoPro a JimdoBusiness a rôznym stupňom rozšíriteľnosti SEO pre každý plán..

Riešenie elektronického obchodu
Jimdo je vynikajúcou voľbou pre malé podniky. Táto platforma má vynikajúcu základňu pre stavbu malého internetového obchodu. Backend umožňuje používateľom sledovať zásoby, automatizovať e-mailové odpovede na zákazníkov a otvárať a uzatvárať vaše objednávky.

Jedinou platobnou bránou, ktorú Jimdo plne podporuje, je PayPal. Na transakcie sa odporúča používať obchodný účet PayPal. Na Jimdoho strane nie sú spojené žiadne transakcie.

vlastnosťPrehľad
NastaviťChvíľu trvá, než sa zoznámime so systémom
Vzhľad stránkyVyberte rozloženie stránky, vyladiť farby, pridať textúry a oveľa viac. Vysoko konfigurovateľné, ale nie iba drag and drop
Názov vlastnej doményK dispozícii s programami JimdoPro a JimdoBusiness
Hĺbka plavbyK dispozícii sú dve podúrovne
Widgety a aplikácieFoto galérie, YouTube, sociálne médiá atď.
speňaženieK dispozícii Google AdSense, pridružené odkazy, bannerové reklamy
Štatistika návštevníkovDostupné prostredníctvom Google Analytics za platené programy
Foto, video a zvukObmedzené možnosti formátovania pre multimediálny – vložený kód iba pre zvuk
BlogŠtandardná platforma pre blogovanie. Pridajte si časť Diskuse pre sekciu použiteľnejších komentárov
Google MapyK dispozícii je prvok Mapy Google
Editor HTMLK dispozícii je editácia HTML pre stolné aj mobilné stránky
Integrácia sociálnych médiíPridajte Facebook ako tlačidlá, Twitter feed atď.
Formuláre a prieskumyPrvok formulára je k dispozícii
Skladový priestor500 MB pre program JimdoFree, 5 GB pre program JimdoPro, neobmedzené pre program JimdoBusiness
Nástroj pre informačné letákySpoločnosť Jimdo odporúča pridať na svoj web formulár registrácie MailChimp a využívať jeho služby
forumFunguje iba kniha návštev
Elektronický obchod / internetový obchodKomplexné riešenia
Integrácia brányPayPal
Priateľské k SEOJimdoPro Plan – meta popisy, adresy URL, obrázkové značky. JimdoBusiness Plan – vylúčte stránky, presmerovania 301
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Ochrana heslom na jednej stránke pre plán JimdoFree, päť strán na pláne JimdoPro a neobmedzená na pláne JimdoBusiness. Pri blogových príspevkoch nie je k dispozícii žiadne heslo
Google® AnalyticsK dispozícii za platené plány
Zabezpečenie webových stránokWebové stránky sú uložené na zabezpečených serveroch spoločnosti Jimdo
Viac jazykovPlatforma a fóra sú k dispozícii v 8 rôznych jazykoch
Mobilná optimalizáciaAutomaticky optimalizované pre mobil
Technológia CDNViac serverov v rôznych krajinách

plány & stanovenie ceny

Ak si myslíte, že tvorca webových stránok by mohol byť pre vás tou správnou voľbou, vyskúšajte si plán JimdoFree spoločnosti Jimdo. Pridajte všetky svoje prvky a funkcie a zistite, či to funguje, a potom, ak budete radi, môžete prejsť na niektorú z bezplatných skúšobných verzií plateného plánu. Bezplatné skúšky trvajú 30 dní, takže ich máte dosť času na vyskúšanie.

JimdoFree Plan

Program JimdoFree vám poskytuje obmedzenú škálu základných funkcií, s ktorými môžete pracovať. Neodporúčame to pre kohokoľvek, kto sa pokúša urobiť niečo vážne. Je to skôr ochutnávka, aby ste zistili, či platené plány môžu byť vhodné pre vaše potreby.

Plán JimdoFree sa dodáva s:

 • 500 MB úložného priestoru
 • jedna stránka chránila heslom
 • aplikáciu pre iOS alebo Android – ak sa rozhodnete ju používať
 • veľmi obmedzený SEO – názov a meta popis meta stránky, kontrola indexovania Google a ukážka vášho záznamu Google
 • až 5 záznamov v obchode
 • maximálne prepravné množstvo
 • možnosť nastaviť dopravu zadarmo pre veľké objednávky

Bezplatná verzia bude obsahovať reklamy päty Jimdo v dolnej časti vášho webu. Názov vašej webovej stránky bude tiež vo forme yourwebsite.jimdo.com. Výhodou je, že si môžete ponechať svoje stránky Jimdo zadarmo navždy.

Platené plány

Ak máte vážne problémy so svojím webom, budete chcieť naraziť na jeden z Jimdoových platených plánov. Ceny sú v porovnaní s ostatnými výrobcami internetových obchodov veľmi konkurencieschopné. Plány sú ad-free, na rozdiel od svojich náprotivkov. Máte možnosť preniesť svoje doménové meno do jedného z týchto programov alebo získať nový vlastný (vo forme www.yourwebsite.com)..

JimdoPro
7,50 USD mesačne (ročne)

Plán JimdoPro obsahuje všetko v pláne JimdoFree spolu s:

 • 5 GB úložného priestoru
 • Päť stránok chránených heslom
 • Jedna e-mailová adresa a najviac 3 adresy na presmerovanie
 • zvýšená podpora zákazníkov
 • štatistika stránok
 • tvoje päty
 • mobilná expresná stránka
 • viac SEO – vlastné adresy URL stránok, názvy meta stránok, popisy meta stránok, sitemap XML, hodnotenieCoach
 • až 15 záznamov v obchode
 • schopnosť nastaviť katalógovú cenu

JimdoBusiness Plan
20 USD mesačne (ročne)

Spoločnosť JimdoBusiness ponúka celý rad zariadení Jimdo. Stavia na funkciách uvedených v pláne JimdoPro. Najužitočnejšou výhodou, ktorú cítime, je možnosť pridať do obchodu neobmedzené množstvo položiek. Vyskúšajte aj ďalšie výhody:

 • neobmedzené úložisko
 • neobmedzené stránky chránené heslom
 • 20 e-mailovú adresu a neobmedzené adresy na presmerovanie
 • špičková podpora zákazníkov
 • Nová vlastná doména
 • rozšírené SEO – roboty meta tagy a presmerovania URL
 • neobmedzené zoznamy obchodov
 • zľavové kódy
 • prispôsobená stránka potvrdenia objednávky
 • Hmotnosť za prepravu
 • preprava založená na značkách
 • Stripe možnosť platby

Poznámka: Existujú aj ďalšie doplnky, ako sú prémiové domény (napr. .Deals, .supply), ktoré si môžete kúpiť tiež.

Zákaznícka podpora

V Jimdo existuje veľké komunitné fórum a nielen to, že sú v ôsmich rôznych jazykoch! Fóra sú miestom, kde používatelia kladú otázky, a odpovede poskytujú iní používatelia alebo moderátori fóra. Vykopaním alebo položením otázky by ste mali dostať odpoveď, ktorú hľadáte.

Môžete sa pozrieť na online návody, ktoré vás prevedú základmi, a čo je ešte zaujímavejšie, niektoré bezplatné živé webové semináre, ktoré vám pomôžu s témami, ako sú „základy SEO“.

Miera odpovedí sa pri e-maile s otázkami tímu líši. Pokiaľ ide o platené programy, pozeráte sa na jeden až dva pracovné dni, zatiaľ čo bezplatní používatelia môžu počkať o niečo dlhšie.
Na webe je vždy možnosť živého rozhovoru – časy čakania však môžu byť až dve hodiny. Pomáha, ak máte čas tráviť posedenie pred počítačom, zatiaľ čo robíte iné veci. Služba je k dispozícii iba od 9:00 do 17:00 PST, takže nemusí fungovať pre ľudí v iných častiach sveta.

Jednoduchosť použitia

Jimdo nie je najjednoduchšia platforma, na ktorú sa dá spočiatku zvyknúť. Budete sa musieť uspokojiť za pár hodín, aby ste vedeli, ako ho používať. Editor nie je taký intuitívny ako ostatní, s ktorými sme sa stretli. Po zvládnutí je však konfigurácia vášho webu jednoduchá.

Priemerný používateľ by mal mať možnosť počas víkendu svoje webové stránky bez problémov vyšľahnúť. To zahŕňa aj funkčnosť obchodu platformy Jimdo.

Najlepšie na Jimdo je, že akonáhle ste nastavený, pridávanie ďalších prvkov alebo zmena vzorov je celkom jednoduché. Ak na svojom webe robíte veľa aktualizácií, Jimdo bude dobrou platformou na použitie.

Nie je to príliš prispôsobiteľné – ale z veľkej časti sa to používateľom nebude vadiť. Ak si nie ste o dizajne vedomí a chcete niečo, čo stále vyzerá dobre, ale viac sa týka funkčnosť – potom môžeš mať šťastie. Ak ty robiť poznať HTML alebo CSS, môžete si však prispôsobiť obsah svojho srdca.
Pre vás má správa webových stránok platené plány zabudovanú analytiku a tiež ponúka pomerne dobrú škálu možností SEO. Existujú stránky, ktoré vytvoril Jimdo a ktoré sa umiestnili na vrchole svojich výsledkov – musíte sa však najskôr venovať trochu tvrdej práce.

záver

Ak chcete otvoriť svoj malý obchod online, má Jimdo veľa zmysel. Je ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú dostať z platformy, ako je eBay alebo Etsy, a namiesto toho si robiť svoje vlastné veci. Platené plány sú dobre dostupné a štruktúra platformy funguje s minimálnym rozruchom, len čo sa to stane.

Aktualizácie sú jednoduché a ak ste spokojní s používaním služby PayPal (alebo Stripe pre používateľov JimdoBusiness), potom je to spôsob, ako bez problémov zvládnuť časť svojho webu. SEO funkcie spoločnosti Jimdo vám môžu dokonca urobiť dobre fungujúci web s trochou praxe.

Ak by ste chceli vytvoriť svoju malú webovú stránku elektronického obchodu bez obáv z absolvovania havarijného kurzu v kódovaní, potom je pravdepodobne pre vás Jimdo..

Blogeri z celého sveta môžu tiež nájsť Jimdo správnu voľbu. Strana platformy venovaná blogovaniu je pomerne rozsiahla. Aj keď nemôžete naplánovať príspevky, máte možnosť uložiť koncepty na neskoršie použitie..

Odporúčame vyskúšať Jimdo, ak spadáte do jednej z týchto kategórií, alebo ste vyskúšali iných tvorcov webových stránok pre svoj osobný projekt a zatiaľ ste nenašli ten správny..

porovnať

Jimdo

93

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map