Recenzia GoDaddy 2016

Logo webového servera GoDaddy


Choď oci

Navštíviť webovú stránku

9.2


Skóre AWA

Choď oci

GoDaddy je one-stop-shop pre vaše základné potreby webových stránok. Môžete si kúpiť svoje doménové meno, vytvoriť svoj web a hostiť ho, všetko s GoDaddy. Alebo môžete urobiť iba jeden alebo dva z nich. GoDaddy je hostiteľom viac ako 5 miliónov webových stránok a spravuje viac ako 60 miliónov názvov domén, čím sa stáva jednou z najväčších takýchto spoločností v okolí. Prečítajte si našu recenziu GoDaddy nižšie.

Pros

 • Rýchle načítanie stránky
 • Jednoduché použitie cPanel
 • Cenovo dostupné
 • Integruje produkty dobre

Zápory

 • Obmedzuje databázu a diskový priestor
 • Veľmi reštriktívne údaje
 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii

Prehľad

 • Webové stránky: www.godaddy.com
 • centrála: Scottsdale, AZ
 • Rok založenia: 1997
 • zamestnanci: 4000+
 • Hosťované stránky: 40000000+
 • Kategórie: Webhosting, domény, tvorca webových stránok, internetový obchod
 • služby: Zdieľaný hosting, WordPress Hosting, VPS, Cloud, Dedicated
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

GoDaddy je vynikajúcou voľbou pre jednotlivcov, ktorí chcú uviesť webovú stránku do prevádzky bez veľkého úsilia alebo chcú hostiť svoje už vytvorené stránky. GoDaddy však vyniká v oblasti webhostingu pre podniky, či už používajú web, aby informovali potenciálnych klientov o svojich offline komerčných ponukách alebo sú v aréne elektronického obchodu..

Malé podniky a podnikatelia majú na výber a rozširujú sa balíčky webhostingu.

Spravovaný hosting WordPress bude vyhovovať tým, ktorí majú alebo majú v úmysle vytvárať stránky WordPress. GoDaddy identifikuje svoje primárne obchodné ciele ako vlastníci veľmi malých podnikov s 5 alebo menej zamestnancami.

Z ktorých technických platforiem si môžete vybrať?

GoDaddy ponúka webhosting v systéme Linux aj Windows a zobrazí sa otázka, ktorú chcete použiť. Našťastie existuje praktická porovnávacia tabuľka, ktorá vás prevedie krátkou sériou otázok, ktoré sa pýtajú, ako zostavujete svoje stránky, a potom odporúča, ktorý hostingový účet použiť..

Pre začiatočníkov je najdôležitejšou otázkou posledná otázka, ktorá hovorí „Nemám potuchy, čo to znamená“, a potom vás upozorňuje na smerovanie webhostingu v systéme Linux..

Je tu priestor na rast?

GoDaddy ponúka priestor na rast jednotlivým vlastníkom webových stránok, ako aj podnikateľom a malým podnikom. Existujú tri rôzne plány hostenia webových stránok, z ktorých každý sa líši počtom podporovaných webových stránok a počtom dodaných e-mailových adries.

Majitelia stránok WordPress majú na výber zo štyroch spravovaných hostingových plánov, ktoré sa líšia počtom podporovaných webov, dostupným úložným priestorom a maximálnym počtom povolených mesačných návštevníkov v nákladoch na plán..

Je možné získať vrátenie peňazí?

Ak nie ste spokojní s ich webhostingovou službou, môžete požiadať o vrátenie platby. Ak ste sa do služby zaregistrovali mesačne, musíte do 48 hodín od nákupu požiadať o vrátenie peňazí; tí, ktorí majú ročné zmluvy, majú 45 dní na to, aby požiadali o refundáciu. (Po uplynutí 45 dní dostanete iba kredit v obchode, ktorý je ohodnotený na zvyšok vašej zmluvy.)

V obidvoch prípadoch musíte uviesť dôvod, pre ktorý žiadate o vrátenie prostriedkov, a musíte zrušiť zmluvu, kým spoločnosť GoDaddy vráti platbu..

Aká je reputácia GoDaddy?

GoDaddy je jednou z najznámejších spoločností poskytujúcich webové služby. Do ľubovoľného vyhľadávacieho nástroja napíšte „registrácia názvu domény“ a GoDaddy je jednou z najlepších položiek, ktorá sa má objaviť. GoDaddy je tiež známy svojimi reklamami Superbowl. GoDaddy je najlepšie známy pre registráciu a obnovu doménových mien a najväčšia časť jeho príjmov pochádza z týchto zdrojov.

Reputácia GoDaddy ako poskytovateľa služieb je zmiešaná: odborníci v odbore hodnotia webhostingovú službu nadpriemerne, ale používatelia uverejňujú príbehy online o zlých skúsenostiach so službami GoDaddy a ťažkosťami pri riešení spoločnosti..

Je môj web uptime zaručený?

99,9% dostupnosť je záruka za mesiac poskytnutá spoločnosťou GoDaddy – a to je celkom štandard pre priemysel webhostingu. GoDaddy ale meria čas prevádzkyschopnosti sám a rozhoduje, čo sa považuje za legitímne prestoje.

Ak GoDaddy nedosiahne toto číslo, budete mať nárok na kredit vo výške 5% z vášho hostingového poplatku za tento mesiac, ktorý môžete uplatniť pri budúcich nákupoch. Musíte sa však obrátiť na GoDaddy a požiadať o to sami.

Môže sa GoDaddy postarať o môj blog WordPress?

Pre vaše pohodlie pri blogovaní poskytuje GoDaddy hosting Managed WordPress. Vďaka tomu je skutočne ľahké vytvoriť a spustiť web WordPress, ktorý sa teraz stal viac ako len nástrojom na blogovanie.

Aj keď je možné vytvoriť si vlastnú webovú stránku WordPress a spustiť ju na bežnej webhostingovej platforme, kvôli samotnej pohode, keď sa GoDaddy postará o nastavenie hostenia a pravidelné zálohy, táto možnosť stojí za zváženie. Okrem toho môžete do tejto možnosti hosťovania ľahko importovať existujúcu stránku WordPress.

Získal GoDaddy nejaké ocenenia?

GoDaddy získal ocenenia za najlepšiu spoločnosť, v ktorej pracuje, najmä v Arizone, jej domovskom štáte. Aj keď je dobré vedieť, že spoločnosť GoDaddy zaobchádza so svojimi zamestnancami dobre, neznamená to pre vás ako zákazníka veľa..

GoDaddy tiež získal medzinárodné ocenenia Stevie Awards za zákaznícke služby v rokoch 2014 a 2015. Cena Stevie Award je uznávaním špičkových zákazníckych služieb na svete, kontaktných centier a úsilia o predaj. Účastníci sa však nominujú a platia vstupné.

Prečo by som mal zvoliť webhosting GoDaddy?

Tri dôvody, prečo ste si ako webhostingovú službu vybrali GoDaddy, sú:

 • pohodlie: najmä pre začiatočníkov je ľahké zaregistrovať názov svojho webu, vytvoriť ho a hostiť všetko na jednom mieste.
 • Spravovaný hosting WordPress: to uľahčuje vytváranie a prevádzkovanie vašich stránok WordPress; plus je tu veľa videí a rád, ktoré vám môžu pomôcť.
 • Priestor pre rast: Ak vyrastáte nad bežné hostingové balíčky, môžete prejsť na profesionálne hostingové balíčky s virtuálnymi osobnými servermi, dedikovanými servermi a cloudovými servermi..

Kľúčové vlastnosti

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Doménové meno zadarmo
 • Záruka vrátenia peňazí 30 dní
 • Monitorovanie bezpečnosti 24/7
 • Ochrana DDoS
 • 1-Kliknite na položku Inštalácie
 • Úplné a prírastkové zálohy
 • Automatické sledovanie e-mailov
 • 100 GB voľného miesta na disku
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 1-Kliknite na Nastavenie
 • CloudLinux

Rýchle odkazy

Odborníci z odvetvia verdiktujú na serveri GoDaddy

Webhosting Aj odborníci, ktorí sú zvyčajne skeptickí voči veľkým spoločnostiam, ktoré vydávajú veľké sľuby, dávajú GoDaddy vynikajúce hodnotenie. Prvá vec, ktorú kritici spomenú na serveri GoDaddy, je vynikajúca dostupnosť. Používatelia zriedka zažijú akékoľvek technické problémy alebo prestoje. Je to absolútna nevyhnutnosť pre podniky. Čo je naozaj zvláštne na GoDaddy, je to, že sú schopní ponúknuť také vynikajúce služby za skvelú cenu.

Na rozdiel od niektorých používateľských recenzií, experti tiež dávajú GoDaddy veľkú chválu, pokiaľ ide o zákaznícky servis. GoDaddy ponúka podporu 24/7 a kritici zistili, že je ľahké sa dostať do kontaktu so skutočnou osobou a že boli schopní rýchlo získať užitočné odpovede na naliehavé otázky..

Nakoniec, GoDaddy je vysoko odporúčaný odborníkmi. Pokiaľ ide o integráciu WordPress a e-mailové funkcie, existuje priestor na zlepšenie, ale GoDaddy pomáha nastavovať štandard pre hostingové služby..

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

Pozitívne recenzie spotrebiteľov a posudky na GoDaddy

Aj keď má GoDaddy jednoznačne nespokojných zákazníkov, stále sú najväčším registrátorom domén na svete a môžu sa pýšiť viac ako 13 miliónmi platiacich zákazníkov. Na základe týchto štatistík nemôžu byť všetko také zlé. Väčšina sťažností voči GoDaddy sa týka ich webových stránok a nástrojov elektronického obchodu, ale pokiaľ ide o webhosting, nemôžete robiť oveľa lepšie ako GoDaddy. Používatelia hlásia veľmi malé prestoje a vynikajúcu bezpečnosť. Z technického hľadiska nemohli byť používatelia spokojnejší s výkonom a spoľahlivosťou hostiteľských služieb GoDaddy.

Okrem toho ponúka GoDaddy veľkú hodnotu. Spokojní zákazníci sú ohromení množstvom funkcií a kvalitou služieb, ktoré si môžu vychutnať za pár dolárov mesačne.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na GoDaddy

GoDaddy je pravdepodobne jedným z najznámejších mien v webhostingu, ale ich spotrebiteľské recenzie sú menej ako žiariace. Zdá sa, že spoločnosť môže byť lepšia v oblasti reklamy, ako v skutočnosti poskytuje vynikajúce služby. Celkovo dali používatelia GoDaddy v priemere 3 z 5 hviezdičiek. Drvivá väčšina používateľov získala GoDaddy najnižšie skóre, pokiaľ ide o zákaznícku podporu. Mnoho používateľov uviedlo, že majú problémy so zadržaním zástupcov po telefóne. Tí, ktorí predložili podporné lístky, zistili, že rýchlo dostali odpoveď a uznali svoj problém, ale spoločnosť často trvala niekoľko dní, kým sa skutočne vyriešili skutočné problémy. Nešťastní zákazníci mali pocit, že ich láka silný marketing, aby zistili, že GoDaddy nesplnil sľuby..

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Spoľahlivosť & uptime

GoDaddy uvádza, že má zaručenú dostupnosť 99,9% – to znamená, že vaša webová stránka bude k dispozícii každému, kto ju chce prehliadať minimálne 99,9% času v danom mesiaci. Tento zvuk pôsobivý a, v kontexte, mnoho ďalších webhostingových spoločností ponúka rovnakú záruku.

Čo je doba prevádzky 99,9%?

Čo to však znamená 99,9% dostupnosti? Po prečítaní tejto záruky zistíte, že prestoje spôsobené plánovanou údržbou, vaše aplikácie tretích strán, ktoré nefungujú a veci, ktoré ovplyvňujú iba e-mail na vašom webe, sa do 0,01% prípustného výpadku nezapočítavajú. Vaša webová stránka by teda mohla byť k dispozícii menej ako 99,9% času a záruka by bola stále splnená.

Dosiahla GoDaddy 99,9% známku?

Vzhľadom na to všetko sa musíte opýtať, či GoDaddy spĺňa 99,9% -nú značku dostupnosti. A to je miesto, kde sa zahmlieva. Na webe GoDaddy nie sú žiadne informácie, takže sa musíte spoliehať na kopček na skupiny a recenzie tretích strán a ľudí, ktorí o svojich skúsenostiach s týmto hovoria na online fórach..

Informácie o dostupnosti zariadenia GoDaddy sú zmiešané. Niektorí to nazývajú stabilné, spoľahlivé a pevné. Iní sa sťažujú na to, koľkokrát ich web nebol k dispozícii. Číselné údaje ukazujú, že doba prevádzky zariadenia GoDaddy sa v priemere pohybuje medzi 98 – 99,9%, aj keď niekoľko mesiacov to môže byť až okolo 97%..

Rýchlosť je tiež dôležitá

Ďalším faktorom je rýchlosť. Nie je dobré mať web k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ak sa načítanie načíta navždy – ľudia jednoducho nečakajú. GoDaddy sa vysoko radí v rýchlosti meracích testov, ale príbehy používateľov sú zmiešané, od príbehov veľmi pomalých rýchlostí až po ľudí, ktorí sú veľmi spokojní s tým, ako rýchlo sa ich web objaví..

Niektoré sťažnosti uvádzajú, že spoločnosť Google napĺňa svoje zdieľané servery všetkými druhmi webových stránok, čím spomaľuje načítanie všetkých.

Ak sa obávate rýchlosti načítania svojich webových stránok, zvážte možnosti hostingu virtuálneho súkromného servera GoDaddy, vyhradeného servera alebo cloudového servera. Poskytujú vám vlastný, virtuálny alebo fyzický priestor na serveri.

S každým z nich existuje veľké množstvo plánov, ktoré poskytujú rôzne množstvá pamäte RAM, úložného priestoru a kvót na prenos dát. Každý plán hostenia je k dispozícii na platformách Linux alebo Windows, ale neobsahuje e-maily

Vlastnosti & náradie

Ak zvolíte Linux web hosting možnosť, máte prístup a ovládate všetko prostredníctvom prispôsobeného cPanel.Položky sú označené ikonami a sú usporiadané do skupín – domény, databázy, pošta, súbory, bezpečnosť atď. Aj tu zmeníte svoje preferencie.

Na ľavej strane cPanelu sú stĺpcové grafy znázorňujúce vaše stránky štatistika. Patria sem informácie o všetkých druhoch používanie, vrátane fyzickej pamäte, miesta na disku a CPU a údajov o procesoch, ktoré máte.

Tí, ktorí sa rozhodli pre webový hosting Windows, používajú štandardný Odin Plesk ovládací panel. Toto ponúka čisté a efektívne rozhranie s ikonami a textom, ktoré vyzerá ako bežná obrazovka systému Windows.

miesto na disku a šírku pásma pridelené prostriedky závisia od balíka webhostingu, do ktorého sa zaregistrujete. Budete mať buď stanovenú sumu alebo „neobmedzenú“ – vysvetlenie nájdete v časti Ceny. Pri hostovaní systému Linux môžete použiť vyššie uvedené stĺpcové grafy na sledovanie toho, koľko z každého z nich používate.

Počet e-mailové účty tiež poskytované sa líšia podľa zvoleného plánu.

Ročné (a dlhšie) predplatné akéhokoľvek webhostingového plánu sa dodáva jeden voľný názov domény na dobu pôvodnej zmluvy. Zvolený plán opäť určuje, koľko webových stránok môžete spustiť na hostiteľskom pláne. A keď už hovoríme o webových stránkach, môžete samozrejme preniesť svoj existujúci web alebo vytvoriť nový od nuly pomocou nástroja na tvorbu webových stránok GoDaddy za dodatočný mesačný poplatok..

Ak chcete používať WordPress na svojich stránkach, poskytuje GoDaddy riadený hosting WordPress. Môžete si vytvoriť web WordPress v prostredí GoDaddy alebo priniesť svoje existujúce WordPress so sebou.

každý Windows webhosting plán poskytuje niektoré MySQL a MSSQL databázy, od 10 a jeden s plánom hospodárstva po neobmedzený počet každého z nich (hoci s obmedzeniami veľkosti úložiska) v pláne Ultimate. Zálohovanie a obnova databázy je zahrnuté vo všetkých hostiteľských plánoch systému Windows.

Zálohovanie a obnova stránok sú navyše k všetkým webhostingovým plánom. Za mesačný poplatok dostanete automatickú dennú zálohu so šifrovaným prenosom a ukladaním údajov so stanoveným množstvom ukladacieho priestoru pre vaše stránky. Ďalšie úložné priestory sú k dispozícii za príplatok.

Používajú všetky servery na hosťovanie webových stránok Jednotky SSD (SSD).

Linux a Windows web hosting plány uľahčujú inštalácia aplikácií s inštaláciou jedným kliknutím. Linux plánuje viac ako 125 bezplatných aplikácií a hosting Windows vám umožňuje prístup k viac ako 50 bezplatným aplikáciám. GoDaddy však neposkytuje zoznam všetkých bezplatných aplikácií, ktoré dostanete. Medzi tie, ktoré sa spomínajú na webe, patria WordPress PHP a Drupal. Možnosti hostingu Linux a Windows tiež poskytujú nastavenie jedným kliknutím pre domény registrované na serveri GoDaddy.

Ak uvažujete o otvorení obchodu online, mali by ste záujem o GoDaddy’s eCommerce možnosti. Pre mesačné predplatné GoDaddy spája webovú stránku, hosting a nákupný košík. Môžete predávať výrobky bez obmedzenia, ponúkať svoje kupóny a otvoriť obchod na Facebooku. GoDaddy používa softvér Quick Shopping Cart, vlastný softvér pre nákupný košík.

GoDaddy odstráni starať sa o malware ponúknutím doplnku zabezpečenia SiteLock. Za extra mesačný poplatok sa vaše webové stránky kontrolujú každý deň a všetok nájdený malware sa automaticky odstráni.

K dispozícii sú rôzne úrovne funkcie SiteLock v závislosti od toho, či máte osobnú, obchodnú alebo elektronickú webovú stránku. Svojim návštevníkom môžete poskytnúť pokoj pri citlivých údajoch, ktoré vkladajú na vaše stránky, ako sú heslá a čísla kreditných kariet, a to zakúpením certifikátu SSL opäť za extra mesačnú cenu..

Ak uvažujete o otvorení obchodu online, mali by ste záujem o GoDaddy’s eCommerce možnosti. Pre mesačné predplatné GoDaddy spája webovú stránku, hosting a nákupný košík. Môžete predávať výrobky bez obmedzenia, ponúkať svoje kupóny a otvoriť obchod na Facebooku.

Linux a Windows web hosting plány uľahčujú inštalácia aplikácií s inštaláciou jedným kliknutím. Linux plánuje viac ako 125 bezplatných aplikácií a hosting Windows vám umožňuje prístup k viac ako 50 bezplatným aplikáciám. Obe možnosti tiež poskytujú nastavenie jedným kliknutím pre registrované domény GoDaddy.

Ak potrebujete, aby bol váš web v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni, môžete sa prihlásiť na odber služby Premium DNS služby GoDaddy. Za mesačný poplatok získate 99,999% dostupnosti za neobmedzené množstvo webových stránok. Táto služba tiež chráni vaše stránky pred hackermi, ktorí by na vás mohli zaútočiť presmerovaním vašich návštevníkov na škodlivý web.

Praktickí vývojári, ktorí s nimi pracujú Skripty CGI mali by ste si uvedomiť, že iba plány Deluxe a Premium Linux podporujú CGI s PERL, PHP a Python. Ruby a Java už nie sú podporované.

plány & stanovenie ceny

Linux hosting plány

GoDaddy ponúka tri plány Linux pre webhosting, z ktorých každý sa zdá, že je neustále v predaji, aspoň pri prvom prihlásení. O cene sa porozprávame neskôr, pretože sa oplatí uskutočniť podrobnú diskusiu. Práve teraz uvádzame podrobnosti o tom, čo získate pri každom pláne. Upozorňujeme, že s každým plánom dostanete bezplatné doménové meno, ak sa zaregistrujete najmenej jeden rok.

Ekonomický plán je nevyhnutný a umožňuje vám usporiadať iba jednu webovú stránku, čo má väčšina začiatočníkov. Získate 100 GB úložného priestoru a neobmedzenú šírku pásma (viac o tomto neskôr) a 100 e-mailových adries Tento plán je dobrou voľbou pre začiatočníkov; Ak sa však domnievate, že čoskoro prerastiete iba na jednu webovú stránku, pozrite sa na plán Deluxe.

S GoDaddy máte buď jednu webovú stránku, alebo neobmedzený počet, ako ukazuje ďalšia úroveň plánu, Deluxe. Neobmedzený počet stránok, ukladacích priestorov a šírky pásma vám poskytuje priestor na rast a 500 e-mailových adries.

Podniky sa budú zaujímať o plán Ultimate, a to aj s neobmedzeným ukladacím priestorom, šírkou pásma a webovými stránkami. Počet bezplatných e-mailových adries je teraz 1 000 a získate dvojnásobný výkon a pamäť.

Premium DNS zaisťuje, že vaše webové stránky sú bezpečné a vždy online a balík Ultimate je tiež dodávaný s 1-ročným SSL certifikátom (ale s určitými obmedzeniami).

Plány systému Windows sú podobné

Windows webhostingové plány sú podobné, ale zahŕňajú SQL a MSSQL databázy v rôznych počtoch v závislosti od plánu a tiež umožňujú FTP užívateľom. Platí tu aj bezplatné doménové meno s dvanásťmesačným predplatným,

Jemná tlač o „neobmedzenom“.

Predtým, ako sa dostaneme k stanovovaniu cien, slovo o neobmedzenej šírke pásma a úložisku. GoDaddy vopred hovorí, že neobmedzené je neobmedzené, iba ak je v súlade s ich Zmluvou o hostení. Ak zabijete šírku pásma alebo úložisko a začne to predstavovať hrozbu pre fungovanie serverov GoDaddy, upozornia vás e-mailom; potom budete musieť buď upgradovať na iný typ servera alebo znížiť svoje použitie. Aby sme boli spravodliví, všetky webhostingové služby majú toto ustanovenie vo svojich podmienkach použitia.

Teraz k stanovovaniu cien

GoDaddy ponúka špeciálnu úvodnú cenu za prvý termín webhostingu, ktorý si predplatíte; potom začne bežná cena. Výber termínu trvá od troch mesiacov do 36 mesiacov pre plán hospodárstva a od 1 mesiaca do 36 mesiacov pre ďalšie dva plány..

Ak sa teda zaregistrujete tri mesiace v úvodnej cene, budú sa nasledujúce tri mesiace účtovať v bežnej cene bez ohľadu na to, čo je v čase obnovenia. Cena za mesiac klesá, čím dlhšie sa prihlasujete.

Ak sa vám na obdobie 12 a viac mesiacov dostane bezplatná doména, platí to aj v prípade zvyčajného stanovovania cien. Bezplatná doména je iba pre počiatočné obdobie a na konci prvého nákupného obdobia hostenia webhostingu vám bude účtovaná aktuálna ročná miera obnovy domény..

Medzi doplnky, ktoré môžete kúpiť, patrí zálohovanie a obnovenie stránok, ochrana SiteLock, ktorá každý deň prehľadáva vaše servery pred škodlivým softvérom a štandardnú certifikáciu SSL na ochranu citlivých údajov, ako sú heslá.

Spravovaný hostingový plán WordPress

Ak uvažujete o hosťovaní stránok WordPress, máte na výber zo štyroch hostených plánov hostenia WordPress. Tieto opäť prichádzajú s úvodnou cenou, ktorá sa po počiatočnom období prepne na plnú cenu a máte na výber od jedného mesiaca do 36 mesiacov.

Plány sa líšia medzi 1 až 5 webovými stránkami, veľkosťou úložiska (ktorá sa musí šíriť medzi všetkými vašimi webovými stránkami) a počtom povolených mesačných návštevníkov. Základný plán je dobrý štartovací plán pre osobné blogy a webové stránky, ktorý umožňuje jednu stránku a 25 000 návštevníkov mesačne.

Ostatné tri plány sú zamerané viac na podniky s integrovaným sprievodcom SEO, 100 000 a viac mesačných povolených návštev a webovou stránkou s jedným kliknutím.

Všetky spravované plány WordPress zahŕňajú prístup k bezplatným témam a doplnkom, bezplatné denné zálohy a obnovenie jedným kliknutím a interaktívne návody a školiace videá WordPress..

Zmena plánu

S GoDaddy, keď sa zaregistrujete pre konkrétny plán, môžete zmeniť jeho dĺžku alebo inovovať na iný plán pred koncom pôvodného obdobia. Úplné náklady na plán, ktorý zmeníte, sa však začnú vyplácať – nezískate propagačnú cenu dvakrát.

Zákaznícka podpora

Spoločnosť GoDaddy na konci apríla 2014 odstránila svoju podporu predaja cestovných lístkov a e-mailovú podporu pre zákazníkov z USA. Vďaka tomu budete mať možnosť telefonovať im alebo používať ich živé chatovacie zariadenie, ak potrebujete pomoc a chcete mať priamy kontakt s osobou..

Telefonická a chatová podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Telefonická a chatová podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Všetok pomocný personál sa nachádza v Arizone a Iowe v Spojených štátoch.

Kontaktovanie podporného tímu

V pravom hornom rohu každej obrazovky webovej stránky GoDaddy sa nachádza telefónne číslo ponúkajúce telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

V dolnej časti hlavnej obrazovky pomocníka sa nachádza tlačidlo s textom „Chat with us!“, Ktoré vám umožní hovoriť s živou osobou. Okrem toho sa pravidelne v okolí webu, najmä pri prístupe na predajné stránky, objaví sa okno rozhovoru, ktoré vás povzbudí, aby ste sa rozprávali s osobou, ktorá poskytuje podporu..

Funkcia rozhovoru vás informuje o veľkom počte používateľov a poskytne vám telefónne číslo, na ktoré môžete okamžite zavolať.

Kvalita poradenstva poskytovaného prostredníctvom oboch týchto médií je vo všeobecnosti vysoká, aj keď ako vždy sa vyskytujú sťažnosti od ľudí, ktorí dostali nepresné, neúplné alebo úplne nesprávne informácie..

Druhy otázok, ktoré sa zdajú byť úspešne zodpovedané, sú relatívne jednoduché a priame; zložité problémy, ako napríklad prerušenie stránky osoby s návštevníkmi, ktorí dostávajú správu „Web nie je k dispozícii“, nie sú vhodné na zodpovedanie v reálnom čase na telefóne, nehovoriac o živom rozhovore.

Znalostné bázy

Sekcia pomocníka na webovej stránke GoDaddy ponúka články o hostovaní systémov Linux a Windows. V rámci nich sú rôzne informácie o začatí práce, e-maile, nastavení aplikácií, správe súborov a riešení problémov a bezpečnosti. V databáze znalostí je k dispozícii funkcia vyhľadávania.

GoDaddy poskytuje na svojich webových stránkach videonávody pre používateľov systému WordPress. V opačnom prípade sú na YouTube k dispozícii niektoré krátke videonávody na iné témy.

Budete musieť vyhľadávať na GoDaddy a prechádzať príbehmi a reklamami zákazníkov, tam sú však niektoré užitočné informácie. Nezahadzujte videá poskytované používateľmi GoDaddy; sú to ľudia, ktorí tam boli a prinútili to fungovať a sú ochotní vám povedať, ako na to.

Neexistuje žiadne podporné fórum, hoci GoDaddy vám poskytuje priestor na zanechanie návrhov na vylepšenia jeho produktov a služieb.

Jednoduchosť použitia

Pre používateľov systému Linux existuje cPanel

Prvým náznakom toho, že GoDaddy navrhol svoju vlastnú verziu priemyselného štandardu cPanel, je prispôsobená farebná schéma, ktorá zodpovedá vzhľadu a vzhľadu GoDaddy..

CPanel od GoDaddy je čistý a dobre usporiadaný, takže sa ľahko naviguje a nájde to, čo potrebujete. Vlastné ikony na paneli cPanel dávajú zmysel a zapadajú do všeobecne štýlu webu GoDaddy.

Nákup webhostingu

Je ľahké kúpiť webhosting od GoDaddy: stačí kliknúť na kartu Hosting v ponuke v hornej časti hlavnej stránky a vybrať hostiteľ, ktorý vás zaujíma. Predvolená obrazovka, ktorá sa zobrazuje, zobrazuje plány na hosting Linux, ktoré väčšina ľudí nakupuje. , Od tejto chvíle je to otázka výberu plánu, dĺžky predplatného, ​​akýchkoľvek doplnkov zabezpečenia, zadania názvu vašej bezplatnej domény, vyhnutia sa všetkým ostatným položkám predávajúcich informácie a poskytnutia podrobností o vašej kreditnej karte.

Ľudia varovali, že je dôležité skontrolovať nákupný košík skôr, ako zaplatíte, pretože sa niekedy objavili položky, ktoré neboli objednané.

Správa webového priestoru

Obaja cPanel pre užívateľov hostujúcich Linux a ovládací panel Plesk pre hostujúcich užívateľov Windows majú čisté rozhrania a sú ovládané ikonami.

Používatelia hlásia, že sa dajú ľahko používať a navigovať. Stĺpcové grafy v systéme Linux cPanel jasne znázorňujú množstvo použitých zdrojov a správca súborov, správca domén a správca súborov zjednodušuje kontrolu nad prítomnosťou na webe..

Vytvorenie alebo rozšírenie vášho webu

Webový tvorca GoDaddy je relatívne základný tvorca webových stránok, ktorý poskytuje nástroje na vytvorenie obslužnej webovej stránky pre tých, ktorí nie sú nevyhnutne technicky naklonení..

Inštalácia bezplatných webových aplikácií jedným kliknutím je plusom, vďaka ktorému je rozšírenie funkcií vášho webu hračkou

záver

GoDaddy je silným konkurentom v oblasti webhostingu. Jeho plány a služby spadajú do stredu balenia – nie je na nich nič moc fantázie, ale ponúkajú to, čo potrebuje začiatočník webových stránok a vlastník veľmi malých firiem, a to je to, na čo GoDaddy predáva.

Môžete si priniesť svoj vlastný web alebo vytvoriť nový pomocou nástroja na tvorbu webových stránok alebo možnosti WordPress. Prevádzková doba GoDaddy je stabilná a spoľahlivá.

Okrem poplatku za webhosting má väčšina ďalších poplatkov dodatočný poplatok, mesačne alebo inak, a web GoDaddy je dosť silný, snaží sa vás donútiť kúpiť si doplnky alebo upgradovať..

Webhostingová služba GoDaddy dostáva zmiešané recenzie; existujú odborné recenzie na záznam o vysokej dostupnosti, na druhej strane však používatelia hlásia rozsiahle prestoje a veľa problémov s „webovou nedostupnosťou“.

Ďalším aspektom je zákaznícky servis: na komunikáciu s tímom podpory zákazníkov môžete telefonovať alebo používať priamy rozhovor. Používatelia uvádzajú, že čas odozvy týchto podporných kanálov je zvyčajne dosť rýchly, aj keď obsah niektorých odpovedí nebol vždy presný.

Vyskúšajte GoDaddy, kde nájdete úvodné osobné alebo malé webové stránky, ale nezabudnite, že ide o veľkú spoločnosť, a vaše rokovania s nimi nemusia vždy plynúť hladko..

porovnať

Choď oci

92

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map