Recenzia Arvixe 2016


Arvixe

Navštíviť webovú stránku

9.1


Skóre AWA

Arvixe

Arvixe bola založená v roku 2003 v San Luis Obispo v Kalifornii. Spoločnosť hostila tisíce webových stránok zo všetkých kútov sveta vrátane niektorých webových stránok pre podniky, ako aj webových stránok pre malé podniky. Arvixe bol kriticky uznávaný ako jedna z najlepších možností hostenia. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Arvixe nižšie.

Pros

 • 24/7 Live Chat a telefonická podpora
 • Neobmedzený priestor a šírka pásma
 • Jednoduché nastavenie a použitie
 • Zabezpečiť

Zápory

 • Zákaznícka podpora nie je najlepšia
 • Nie je najrýchlejší

Prehľad

 • Webové stránky: www.arvixe.com
 • centrála: Santa Rosa, CA
 • Rok založenia: 2003
 • zamestnanci: 100+
 • Kategórie: Web hosting
 • služby: Zdieľané, VPS a dedikované servery
 • Garancia vrátenia peňazí: 60 dní

Arvixe je poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý má nejaké plány, z ktorých si môžu klienti vyberať. Patria sem plány VPS a dedikované servery, obchodné plány a plány predajcov a možnosti pre používateľov systému Linux aj Windows. Cítime, že Arvixe je jednou z najlepších hodnôt, z ktorej si môžete vybrať pri kontakte s webovým hostiteľom.

Arvixe ponúka niektoré pôsobivé služby vrátane neobmedzeného množstva e-mailov a šírky pásma, neobmedzeného ukladacieho priestoru a bezplatných doménových mien. Hostiteľ tiež ponúka množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré môžete využívať bez prerušenia pásma. Arvixe ponúka nižšiu cenu ako väčšina ostatných webových hostiteľov a pri obnovení neobsadzuje svoje ceny.

Môžete dokonca získať nejaké bezplatné funkcie hostenia od spoločnosti Arvixe vrátane denných záloh a bezplatného prenosu domény. To sú veci, za ktoré väčšina ďalších subjektov bude účtovať poplatky ľuďom.

Kľúčové vlastnosti

 • Viac ako 140 PHP a MySQL aplikácií
 • Vyhradená adresa IP
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Mailman Mailing List App
 • Spam Blocker
 • AWStats
 • Protokoly prvotného prístupu
 • Jednotky SSD Raid 10
 • CloudFlare CDN Ready
 • Cron Jobs
 • Protokoly chýb a sprostredkovateľov
 • Analógový softvér

Rýchle odkazy

Odborníci z odvetvia verdiktujú o spoločnosti Arvixe

Webhosting Odborníci považujú eHost za dobrú rozpočtovú možnosť na spustenie vlastnej webovej stránky. Spravidla si mysleli, že je to dobrá voľba pre osobné stránky a veľmi malé podniky – dobrý prvý krok, ak budete chcieť. Mysleli si, že zahŕňa všetko, čo budete potrebovať za správnu cenu, bez negatívnych vplyvov, ak nechcete robiť nič zložité..

Toto sa im na eHoste páčilo:

 • Vynikajúca (a jednoduchá!) Cenová štruktúra
 • Dobrá sada funkcií na určovanie cien
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni s telefónom, e-mailom, chatom a informačnou databázou
 • Užitočné pre štartovacie webové stránky

Tu je to, čo museli povedať o zlých bodoch služby:

 • Rýchlosť a výkon nie sú celkom dobré
 • Možnosti rozšírenia nie sú vôbec prospešné
 • Žiadny priestor na zväčšenie (pretože existuje iba jeden plán)

Pozitívne spotrebiteľské recenzie a posudky k Arvixe

Tí používatelia, ktorí mali dobrú skúsenosť s podporou, hovoria, že konzultanti sú užitoční, informovaní, priateľskí a veľmi trpezliví.

Mnoho spotrebiteľov má radi veľa bonusov, ktoré získate, a to dokonca aj v prípade plánov základnej úrovne:

 • Ak máte rozpočet, cena je dobrá a získate ďalšiu zľavu 20%, ak na svojich stránkach použijete bannery „poháňané Arvixe“..
 • Funkcia „bezplatný internetový obchod“ ponúka jeden z najširších radov doplnkov a doplnkov v odbore.
 • Ak chcete konkurovať službe YouTube, Arvixe ponúka početné skripty na zdieľanie videa a plány na podporu vysokého objemu prenosu a objemu údajov..

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na spoločnosť Arvixe

Keď bol Arvixe hlavným konkurentom v hosťovaní, v posledných rokoch stratil pôdu pod nohami. Ak je používateľ online
Recenzie sú čokoľvek, čo je potrebné urobiť, tento posun späť je takmer výlučne spôsobený:

Prebiehajúce problémy s prevádzkou – pre webové stránky elektronického obchodu sa neodporúčajú

 • Bez ohľadu na migračný debet dátového centra z augusta 2015 sa spotrebitelia sťažujú na dlhé výpadky v pracovnej dobe, zatiaľ čo spoločnosť Arvixe vykonáva rôzne údržbárske úlohy. Firemní používatelia sa sťažujú, že nikdy nedostanú oznámenie včas, aby prijali opatrenia na informovanie svojich vlastných zákazníkov.
 • Časté nevysvetlené prestoje v centrách mimo USA.

Slabá podpora zákazníkov – dlhé meškania a veľa frustrácie

 • Pôvodná funkcia telefonickej podpory bola stiahnutá a funkcia „živého chatu“ sa v skutočnosti premieta do odoslania lístka, takže je ťažké nájsť človeka, s ktorým by sa dalo hovoriť v prípade núdze.
 • E-mailová podpora je tiež nevyspytateľná, pretože e-maily sú blokované ako spam alebo jednoducho nie sú potvrdené.

Spoľahlivosť & uptime

Arvixe tvrdí, že má záruku dostupnosti webových stránok, že je online 99,9% času. Spoločnosť nie je schopná dosiahnuť tento cieľ. Záruka prevádzkyschopnosti je dobrá iba pre server a nie pre žiadne výpadky, ktoré môžu nastať na webových stránkach, ktoré majú chyby kódovania, problémy s propagáciou DNS a ďalšie. Arvixe prevádzkuje dátové centrá s redundantnými zdrojmi energie, aby zabezpečil, že dokážu zvládnuť najrôznejšie problémy s výpadkom a zároveň zabrániť rizikám výpadkov pri vývoji..

Spoločnosť Arvixe získala od zákazníkov určitý negatívny ohlas v súvislosti s prestojmi. Mnoho používateľov uviedlo, že problémy s prestojmi riešia každý mesiac. Najhoršie prípady majú ľudia, ktorí majú účty až päť dní v mesiaci.

Vlastnosti & náradie

vlastnosťPrehľad
Šírka pásma a miesto na diskuZdieľané plány hosťovania od spoločnosti Arvixe, podľa zástupcov so službou, patria medzi najužitočnejšie dostupné plány, ktoré sú dnes zákazníkom k dispozícii. Zdieľaný server Arvixe PersonalClass mal schopnosť spracovať približne 100 000 návštevníkov za mesiac a až 200 ľudí prehliadalo web v danom čase. Ak potrebujete viac podpory alebo zdrojov, môžete požiadať o hostenie BusinessClass alebo VPS.

Arvixe tiež používa systém CloudFlare na uľahčenie rýchlej prevádzky webových stránok, aj keď na zdieľaných serveroch. Povolí sa tým, že sa statický obsah uloží na neskoršie použitie, čím sa zabráni tomu, aby server musel príliš tvrdo pracovať.
Musíte si tiež vybrať umiestnenie servera podľa potreby. Môžete si vybrať server zo Spojených štátov, Hongkongu alebo Európy. Najlepšie je vybrať ten, ktorý je čo najbližšie k cieľovej základni.
Jednotky SSD alebo SSD sa tiež používajú v Arvixe. Tieto údaje sú bezpečnejšie, pokiaľ ide o zabezpečenie údajov, a môžu tiež pomôcť získať webové stránky, ktoré sa načítajú približne o 200 percent rýchlejšie, ako to, čo môžete získať zo štandardného pevného disku..

Ovládací panelPomocou ovládacieho panela, ktorý poskytuje spoločnosť Arvixe, môžete zjednodušiť spravovanie svojich webových stránok iba na jednom mieste. Môžete to použiť na pridanie nových súborov na web, na kontrolu množstva šírky pásma, s ktorou potrebujete pracovať, na kontrolu toho, ako sa situácia v úložisku odohráva a tak ďalej. Mnoho aplikácií tretích strán môžete nainštalovať aj prostredníctvom ovládacieho panela; medzi ne patria aplikácie Joomla a WordPress.
Nastavenie DotNetPanel môžete použiť, ak máte operačný systém Windows alebo s cPanel pre potreby Linuxu. Nie sú tak populárne ako možnosť Plesk, ktorú ponúka GoDaddy, ale tieto nastavenia budú určite užitočné pre väčšinu ľudí..
Domény zadarmoArvixe vám poskytne bezplatné doménové meno, pokiaľ budete používať jeho služby. Nepáči sa to, čo ponúkajú spoločnosti Bluehost alebo GoDaddy v tom, že títo dvaja poskytovatelia služieb vám umožňujú používať bezplatné doménové meno iba na obmedzený čas. Pravidelný plán PersonalClass môžete použiť, ak máte k dispozícii až šesť domén, ale ak chcete použiť viac, budete potrebovať Proier..
Svoje webové stránky môžete získať na jednom účte a ušetriť tak peniaze. V tomto okamihu však budete musieť prinútiť všetky svoje webové stránky, aby si navzájom zdieľali zdroje. To znamená, že vaše stránky sa môžu spustiť pomaly, ak ste príliš zaneprázdnení.
Tvorca webových stránokPri práci so službami Arvixe môžete použiť aj nástroj RVSiteBuilder. Program RVSiteBuilder vám uľahčí vytváranie webových stránok a prevedie vaše úsilie na hostiteľa. Pri použití nástroja RVSiteBuilder môžete použiť jednu z 500 rôznych šablón. Môžete to použiť s funkciou drag and drop a editorom obrázkov. Môžete tiež vytvoriť ľubovoľný počet webových stránok, pokiaľ zdieľaný server zvládne všetko, čo ste vytvorili.

Rovnako užitočné ako RVSiteBuilder, môžete tiež zvážiť použitie iného programu, ak nie ste spokojní s používaním niečoho, čo nie je príliš známe. Možno budete musieť prepadnúť do Bluehostingu, aby ste mohli používať program Weebly, ak by ste to chceli použiť. Themify je tiež lepšie, ak sa chcete držať niečoho, čo namiesto toho používa nastavenie WordPress.

Hosting WordPressOdhaduje sa, že okolo 26% všetkých webových stránok prevádzkuje program WordPress, takže neprekvapuje, že toľko hostiteľov ponúka plány založené na systéme WordPress. Arvixe nemá žiadne konkrétne služby WordPress na plný úväzok, ako napríklad služby GoDaddy, Dreamhost a Bluehost. Arvixe však má k dispozícii niekoľko informácií o tom, ako môže pracovať so spravovanými hostingovými službami WordPress.
Ako efektívne môže byť toto spravované riešenie hostenia, spoločnosť Arvixe nepoužíva žiadne špeciálne plány pre stránky špecifické pre WordPress. Arvixe ponúka niekoľko služieb súvisiacich s WordPress vrátane automatických zálohovacích služieb a výziev na aktualizáciu pre užívateľov WP. Mali by ste sa však postarať o spustenie všetkých aktualizácií WP sami a nie všetky tieto zmeny by boli kompatibilné s témami a doplnkami, ktoré chcete použiť. Toto sa líši od automatických aktualizácií WP, ktoré ponúkajú spoločnosti WP Engine a GoDaddy.
Inštalácia aplikácií jedným kliknutímArvixe ponúka rôzne aplikácie prostredníctvom knižnice Softaculous. Knižnica vám pomôže pridať najrôznejšie aplikácie vrátane mnohých skvelých možností použitia WP, riešení nákupného košíka a oveľa viac. Existuje mnoho aplikácií pre Windows, ale existuje viac aplikácií založených na Linuxe.
WordPress a Joomla, medzi mnohými ďalšími aplikáciami, budú vyžadovať databázy, ktoré vám pomôžu s ukladaním obsahu. Pre jednotlivé weby a aplikácie WordPress bude potrebná databáza MySQL. Arvixe vám tiež môže poskytnúť podporu PostgreSQL; Toto je ideálne, ak potrebujete špeciálny formát databázy pre konkrétne aplikácie, ktoré pravdepodobne používate.
Arvixe podporuje všetky druhy aplikácií na jedno kliknutie. Podporuje najmä Linux aplikácie ako Magento, Drupal, Cube Cart a Zen Cart.
zálohyArvixe ponúka zálohy pre svoje účty, aby zabezpečil, že údaje môžu byť obnovené, ak dôjde k akémukoľvek poklesu. Pre účty s priestorom väčším ako 10 GB však nie sú k dispozícii žiadne bezplatné služby na obnovenie. Zálohy nemusia byť vôbec k dispozícii, ak máte na svojom webe viac ako 20 GB údajov.
Bezpečnostné funkcieMedzi bezpečnostné funkcie, ktoré ponúka spoločnosť Arvixe, patrí niekoľko pekných riešení zameraných na zabezpečenie toho, aby vaše stránky zostali nedotknuté a aktívne čo najdlhšie. Arvixe používa dátové centrá kompatibilné s SAS 70 typu II a zároveň využíva rôzne anti-DDS programy.
Spoločnosť zamestnáva veľa denných aktualizácií zabezpečenia a tiež používa brány firewall na udržanie údajov pod kontrolou. Na webe sa používajú aj nastavenia dvojfaktorovej autentifikácie. Bezplatné certifikáty SSL sú k dispozícii počas celého života ľubovoľnej webovej stránky za predpokladu, že sa na ňu vzťahuje obchodný, predajný alebo VPSClass plán..
Arvixe tiež používa podporu 6Scan pre svoje bezpečnostné potreby. To pomáha skenovať webové stránky každý deň a kontrolovať správy na čiernej listine. Ochrana heslom je k dispozícii aj pre najrôznejšie časti webovej stránky. Systém pracuje s úmyslom zabrániť vystaveniu citlivých údajov.
Neobmedzený počet e-mailovArvixe s hrdosťou ponúka toľko e-mailových účtov, koľko ľudí môžu hľadať. Je k dispozícii na všetkých plánoch vrátane základných plánov. Môžete si nastaviť e-mailové účty pri registrácii na hosťovacie služby, ale môžete si tiež vytvoriť neobmedzené účty z cPanel. Osobná trieda tiež ponúka poštové schránky POP3 a IMAP plus dopravné spoločnosti a automatické odpovede. Pre vaše pohodlie si môžete tiež vybrať z e-mailového programu Horde, Squirrel alebo RoundCube.

Systém Mailman Mailing List je tiež atraktívnou súčasťou služieb Arvixe. To vám uľahčí interakciu s väčšími skupinami v čo najmenšom čase. Systém je voľne použiteľný a umožní každému, kto je na zozname, poslať e-mail inej osobe v tom istom zozname. To sa dá urobiť bez toho, aby sa od kohokoľvek vyžadovalo, aby niekto skutočne zdieľal informácie.

Štatistika stránokNástroje na štatistické vykazovanie od spoločnosti Arvixe vám pomôžu zistiť, ako funguje váš web. Program AWStats vám pomôže získať vizuálnu analýzu štatistík vášho webového servera. AWStats môžete tiež použiť na získanie výsledkov, ktoré sa aktualizujú v reálnom čase, aby vám pomohli získať čo najpresnejšie informácie.
Softvérový program Analog je mimoriadne vynikajúci program na videnie. Program vám pomôže zistiť, ktoré stránky sú na vašich stránkach najobľúbenejšie. Získate tiež informácie o nefunkčných odkazoch a ďalšie informácie.
Add-onsMôžete použiť jeden z mnohých užitočných doplnkov od spoločnosti Arvixe:
Knižnica Softaculous vám poskytne viac ako sto aplikácií PHP a MySQL. Môžete ich použiť pri mnohých projektoch, ako je napríklad vytváranie diskusných fór, údržba obrázkov galérie, podpora riadenia projektov a tvorba stránok.
Môžete získať vyhradenú adresu IP pre svoje obchodné potreby online. Táto možnosť je k dispozícii pre všetky plány VPS, predajcu a osobné.
Používajte doplnky ASP prostredníctvom Arvixe, ako je služba ColdFusion a MSSQL. Tieto sú k dispozícii pre držiteľov plánov ResellerClass.
Aplikácia SEO Ready vám pomôže skontrolovať nastavenie SEO, aby ste sa uistili, že vaše stránky sa používajú čo najjednoduchšie.
Jednotky SDD Raid 10 vám pomôžu dosiahnuť rýchlosť načítania trochu rýchlejšie a sú spoľahlivejšie.
Cron Jobs vám pomôže nastaviť úlohy pre váš webový server tak, aby sa časom dokončili.
Program Cloudflare CDN Ready bude chrániť webové stránky tým, že vám pomôže skontrolovať vaše stránky, aby sa zabezpečilo ich čo najskoršie dodanie, a zároveň identifikovať a odstrániť všetky hrozby, ktoré sa môžu objaviť v priebehu času..

plány & stanovenie ceny

Môžete si vybrať z jedného z mnohých rôznych hostingových plánov Arvixe. Tu je prehľad toho, čo je k dispozícii pre vaše použitie.

osobné & Zdieľaný hosting triedy Business

Voľbu Osobná trieda môžete použiť na individuálne použitie. Môžete získať štandardnú možnosť za 4 USD mesačne alebo možnosť Pro za 7 USD mesačne. Obe vám poskytujú toľko miesta na disku a podporu prenosu, ako je to možné, a prístup k serverom v USA a Európe. Môžete získať aj bezplatné doménové meno. Získanie špecializovaného certifikátu IP alebo SSL medzi inými možnosťami bude stáť navyše. Voľbu Business Class môžete použiť aj pre potreby zdieľaného hostenia. Stojí to 22 dolárov za mesačnú štandardnú opciu alebo 35 dolárov za mesiac v prípade profesionálnej opcie. V tomto riešení môžete získať špeciálne adresy IP a certifikáty SSL.

Hosting VPS

Môžete si objednať hostingový balík VPS za 40 dolárov mesačne alebo 70 dolárov mesačne pre možnosť Pro. V závislosti od balíka môžete získať 50 alebo 100 GB údajov a každý mesiac toľko dátových prenosov, koľko potrebujete. Získate tiež bezplatnú doménu a certifikáty SSL a dve adresy IP.

Dedikované servery

Balík vyhradenej triedy vám poskytne podporu vyhradeného servera so spravovanými servermi, denné aktualizácie zabezpečenia a úplnú podporu offline. Môžete tiež získať bezplatné názvy domén a certifikáty SSL. Prístup na server s viacerými procesormi stojí mesiac 105 a viac dolárov za jeden procesorový server alebo 329 dolárov za mesiac.

Zákaznícka podpora

Pomáha sa spojiť so zástupcami zákazníckeho servisu, ak sa snažíte, aby váš ovládací panel fungoval správne. Našťastie Arvixe ponúka telefonickú podporu 24 hodín denne v USA, ako aj e-mailovú a chatovú podporu. Môžete tiež vstúpiť do fóra zákazníkov a dokonca kontaktovať technickú podporu so správnou vstupenkou na podporu. Niektoré databázy svojpomocných sú k dispozícii aj na webovej stránke Arvixe. Existujú však obavy, ako dlho môže trvať, kým sa na túto odpoveď dostane odpoveď. Sú situácie, keď budete musieť počkať niekoľko minút, ale je pravdepodobné, že to bude problém v niektorých preplnených a rušnejších časoch dňa. Zdá sa, že spoločnosť Arvixe je z väčšej časti zdatná, pokiaľ ide o starostlivosť o obavy zákazníkov, ktoré sa prejavujú.

Jednoduchosť použitia

Nastavenie stránky

Webhostingové služby si môžete objednať priamo od spoločnosti Arvixe za pár minút. Funkcia automatického nastavenia vám pomôže rýchlo pripraviť virtuálne nastavenie hostenia. Nastavenie vyhradeného servera sa dá ľahko získať, hoci sa bude líšiť v závislosti od používaných nastavení.

Program RVSiteBuilder vám predovšetkým pomôže s čo najrýchlejším vytvorením webových stránok. To sa dá urobiť okamžite, pretože program vám pomôže zadať potrebné informácie potrebné na ľahšiu viditeľnosť a použitie vašich stránok.

Nastavenie blogu WordPress

Získanie blogu WordPress pre služby Arvixe je veľmi ľahké. Na uľahčenie vytvorenia blogu môžete použiť hostingový plán WordPress. Nastavenie WebsitePanel vám umožní nainštalovať blog WP bez toho, aby ste museli sami nahrávať súbory. Môžete použiť predtým vytvorenú databázu alebo novú databázu, ktorú môžete vytvoriť pri inštalácii blogu.

Používanie ovládacieho panela

Trvá veľa času, kým sa naučíte, ako používať nastavenie Arvixe, ale bude pre vás jednoduchšie zistiť, či máte skúsenosti s cPanel. Nehľadá sa vám však veľa informácií, ako to dosiahnuť. Ľavá lišta na ovládacom paneli sa dá podľa potreby vytiahnuť, aby vám pomohla s nastavením komponentov.

Arvixe tiež používa ovládací panel WebsitePanel pre potreby hostenia ASP.NET. Toto sa ľahko používa a môže vám pomôcť so správou webových stránok, FTP účtov a omnoho viac. Doménu môžete tiež rýchlo pridať pomocou voľby Doména na cPanel. Môžete zadať názov domény a jej heslo, aby ste ich nastavili za pár okamihov.

záver

Celkovo má Arvixe veľkú hodnotu a môže vám pomôcť pri získavaní množstva údajov a prevádzke online. E-mailové a doménové služby sú obzvlášť skvelé, zatiaľ čo bezplatná vyhradená služba IP určite prispieva k jej hodnote. Sortiment nástrojov a cenových bodov z neho robí jednu z najlepších možností na výber v porovnaní s GoDaddy a inými možnosťami.

Ako objednať

Hostingové služby spoločnosti Arvixe si môžete objednať na webovej stránke Arvixe. Môžete to urobiť hneď teraz Webové stránky Arvixe

porovnať

Arvixe

91

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me