Preskúmanie usadlosti 2016


usadlosť

Navštíviť webovú stránku

8.7


Skóre AWA

usadlosť

Homestead je nákladovo efektívny tvorca webových stránok s dlhoročnou históriou (predtým Intuit). Spoločnosť má povesť jednej z prvých spoločností (od roku 1996), ktorá ponúka sprievodcov na vytváranie osobných a obchodných webových stránok založených na šablónach. Spoločnosť má doteraz viac ako 12 miliónov používateľov. Prečítajte si našu recenziu na statku nižšie.

Pros

 • Tvorca stránok od roku 1996
 • Jednoduchosť pridávania a úpravy obsahu a komponentov
 • Obrázkové galérie sú zahrnuté v cene
 • Cenovo výhodný štartovací balík 5,99 dolárov pre jednoduché webové stránky
 • Doménové meno all-inclusive a webhosting
 • Vynikajúci systém podpory zákazníkov, blog a fóra

Zápory

 • Zastarané šablóny
 • Potrebujú jednoduchšie a cenovo prístupnejšie možnosti mobility
 • Balík Starter ponúka iba niekoľko stránok a iba 25 MB webového úložiska na hosťovanie
 • Nemožno exportovať webovú stránku k inému poskytovateľovi
 • Po vybraní nie je možné ľahko vymeniť šablóny

Prehľad

 • Webové stránky: www.homestead.com
 • centrála: Burlington, MA
 • Rok založenia: 1996
 • zamestnanci: 130+
 • Kategórie: Softvér na tvorbu webových stránok
 • Skúška zadarmo: 30 dní

V prípade predplatného služby Homestead sú náklady na jednoduchú stránku bez elektronického obchodu primerané. Firmy, ktoré vyžadujú robustný elektronický obchod, minú oveľa viac. Na základe solídnej povesti, Homestead už roky ubytuje majiteľov firiem. Nevýhody – Šablóny pre domácnosti boli trochu zastarané a náklady na navrhovanie pre rozširujúce sa firmy sú vysoké..

Homestead je dobre zaoblený webový tvorca, ktorý má viac výhod ako nevýhod. Homestead ponúka dizajnovú platformu, ktorú dokáže spravovať väčšina dôvtipných osôb, alebo pre vás navrhne. Spoločnosť má rozsiahly zoznam klientov, ktorí sú spokojní so svojimi výrobkami a službami. Usadlosť sa oplatí preskúmať potreby webových stránok vašej firmy.

Pre koho je to odporúčané?

Tvorba webového sídla v domácnosti je odporúčaná pre majiteľov malých podnikateľov, podnikateľov a ostatných, ktorí si chcú vytvoriť svoj web. Firemný web sa často používa na predvádzanie a predaj produktov a služieb spoločnosti online.

Existuje oblasť zamerania / špecialít?

Usadlosť je zameraná na jednoduché návrhy na prilákanie publika na dnešnom internete. Spoločnosť poskytuje približne 2 000 prispôsobiteľných šablón webových stránok na tvorbu obchodných webových stránok. Pokiaľ ide o prepínanie šablón alebo navrhovanie vlastných, existujú určité obmedzenia.

Usadlosť ponúka niekoľko možností budovania značky, aby si vaše podnikanie všimlo. Môžete pridať niektoré možnosti sociálnych médií, ako sú Twitter, Facebook, Pinterest a ďalšie.

Tento webový tvorca poskytuje niektoré marketingové nástroje a analýzu webových stránok, aby ste mohli sledovať návštevnosť svojich webových stránok. Platiaci zákazníci dostávajú dennú zákaznícku podporu pri navrhovaní svojich webových stránok. Stránky pre vás tiež vypracujú webovú stránku.

Čo sú technické špecifikácie / obmedzenia?

Po vytvorení účtu a výbere šablóny dizajnu z domovskej stránky prispôsobíte svoje stránky logom, atraktívnym písmom, farbami, obrázkami a ďalšími. Na výber sú stovky obrázkov alebo môžete nahrať vlastné. Úpravy webových stránok si vyžadujú trochu praxe, ale spolu s nimi je to jednoduchšie.

Ak vaša spoločnosť prechádza z malej na veľkú, štartovací plán Homestead má určité obmedzenia. S týmto plánom ste obmedzení na jednu webovú stránku a nulové podstránky. Dostanete iba 25 megabajtov priestoru na hosťovanie webových stránok. Ak vyberiete šablónu a pridáte svoje údaje, nebude vyhovovať, ak vyberiete inú šablónu.

Existuje primeraná škálovateľnosť / priestor na pestovanie?

Pri troch rôznych plánoch spoločnosti Homestead postačujú možnosti rozšíriteľnosti a rastu. Priestor pre hosťovanie webových stránok je v pláne štartérov obmedzený, ale v plánoch druhej a tretej úrovne je vylepšený. Plán tretej úrovne obsahuje neobmedzené množstvo stránok, čo väčšina rozvíjajúcich sa spoločností potrebuje.

Homestead ponúka pre webové stránky 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a konkurenčné ceny. Očakávajte, že za elektronický obchod zaplatíte viac, spolu s webhostingom a doménovými službami. Štartovací plán Homestead bude slúžiť malej firme, ktorá nevyžaduje žiadne komponenty predaja. Plán pre malé podniky Homestead pomôže malému miestu elektronického obchodu, aby ste mohli predávať svoje výrobky a služby. Ak expandujete, budete potrebovať obchodný plán a plán Homesteadu. Tento plán ponúka ďalší webhostingový priestor, neobmedzený počet stránok, optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov a ďalšie možnosti a funkcie. Za obchod plus plán zaplatíte omnoho viac.

Po vytvorení webovej stránky a vytvorení vašich webových stránok obsahuje Homestead webhosting a služby doménových mien na zverejnenie vašich stránok. Týmto spôsobom nemusíte uzavrieť zmluvu o poskytovaní služieb s inou spoločnosťou.

Čo sú záručné pravidlá MoneyBack?

Tri cenové plány ponúkajú spoločnostiam to, čo hľadajú pre druh podnikania, ktoré prevádzkujú. Pamätajte, že drobná tlač uvádza, že ceny, vlastnosti a služby sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Zatiaľ čo spoločnosť Homestead vydáva vyhlásenie „Žiadny záväzok, kedykoľvek zrušte,“ zdá sa, že nejde o záruku vrátenia peňazí..

Aká je ich povesť?

Pretože Homestead je už nejaký čas, majú v odbore vynikajúcu povesť. Majú pod pásom tisíce webových stránok. Keďže čoraz viac konkurentov vniká do priestoru pre tvorcov webových stránok, Homestead sa spolieha na svoje skúsenosti a podporu v pozadí ako svoju silu.

ocenenie & Certifikáty kvality

Aj keď Homestead v priebehu rokov pomohol navrhnúť veľké množstvo webových stránok, na webových stránkach sa nenachádzajú žiadne zjavné ukazovatele ocenení alebo certifikátov..

Prečo zvoliť tento nástroj na tvorbu webových stránok?

Pre tých, ktorí chcú dobre založenú webovú stránku s možnosťou vybudovania svojich stránok alebo sa spoliehajú na konzultanta, ktorý im pomôže s rozvojom ich stránok, má Homestead solídnu históriu. Je to vynikajúca voľba pre majiteľov malých firiem, ktorí sa chcú zapojiť alebo sa učiť od konzultanta Homestead. Ako poskytovateľ skorých služieb má Homestead silné následky. Ak chcete zažiť, staršie systémy a zákaznícku podporu, Homestead môže byť tou správnou voľbou pre návrh a hosting webových stránok.

Kľúčové vlastnosti

 • Prispôsobené šablóny v 100 obchodných kategóriách
 • Bezplatná knižnica s viac ako 1,1 miliónom fotografií
 • Značkový e-mail
 • Prenos domény
 • Weboví experti navrhujú jedinečné názvy domén
 • Prispôsobená doména
 • Kompletné marketingové balenie
 • Komunita webových stránok
 • Zdieľanie videa
 • Vlastné položky ponuky
 • návštevné knihy
 • Prepnite farby na šablóny

Odborníci z odvetvia verdikt o usadlosti

Experti a spotrebitelia sú na tej istej stránke, pokiaľ ide o ich názor na Homestead. Nielenže je Homestead predražený na základe množstva alebo funkcií, ktoré ponúka, a v porovnaní s cenovými bodmi konkurentov, ale tiež potrebuje zásadné prepracovanie. Aj keď rozhranie mohlo v prvých dňoch internetu viesť cestu, jednoznačne malo problém udržať krok s tempom rastu a technológie. Ak sa usadlosť neupraví a čoskoro sa stane úplne irelevantnou a používa ju iba najvernejší a nostalgický zákazník..

To platí najmä, pokiaľ ide o reakciu na mobil. V domácom prostredí chýbajú nástroje na vytváranie mobilných stránok, ani nové weby nereagujú. Skombinujte to s nízkou kapacitou ukladania a šírkou pásma a na trhu sú jednoducho lepšie možnosti. Pre kritikov bol Homestead skvelým nástrojom v určitom čase a na určitom mieste, ale už sa neskladal.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24. apríla 2016

Pozitívne recenzie spotrebiteľov a posudky na statku

Pozitívna spätná väzba je výnimkou z pravidla, pokiaľ ide o usadlosť. Softvér dostane nanajvýš „spravodlivé“ hodnotenie približne 2 z 5 hviezdičiek. Najvýraznejšie pozitívne recenzie od zákazníkov bývajú väčšinou od používateľov, ktorí v spoločnosti pôsobia viac ako 15 rokov. Tvrdia, že tento softvér sa ľahko používa a je spoľahlivou voľbou pre malé podniky. Tí, ktorí majú relatívne malé skúsenosti s dizajnom, môžu rýchlo vytvoriť jednoduchú webovú stránku.

Spokojní zákazníci okrem toho hlásia pozitívne skúsenosti so zákazníckym servisom. Používatelia môžu kontaktovať podporu telefonicky, e-mailom, live chatom alebo navštíviť fórum komunity a pokúsiť sa nájsť odpovede. Mnoho používateľov tento softvér použilo aj na rozšírenie svojich webových stránok na platformu elektronického obchodu a boli radi.

Negatívne recenzie spotrebiteľov a sťažnosti na usadlosti

Na webe je veľa spätnej väzby od spotrebiteľov týkajúcej sa služieb Homestead a veľa z toho nie je lichotivé. Zdá sa, že používatelia, ktorí vstúpili na palubu na začiatku hry, boli spočiatku veľmi spokojní s programom, ale Homestead nedokázal držať krok s dobou a naďalej ponúkať rovnakú úroveň výkonu. To vedie k určitému bodu, keď používatelia cítia, že obmedzené funkcie už jednoducho nestoja za cenu a celý program nemá žiadnu hodnotu. Súčasní používatelia väčšinou uvádzajú, že spoločnosť Homestead účtuje prémiové ceny za zastaraný softvér.

Napokon existuje pomerne málo sťažností týkajúcich sa služieb zákazníkom a webových stránok, ktoré sa náhle stiahnu bez varovania. Zdá sa, že sú dosť čudné, o čom je určite potrebné vedieť.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

dizajn & prispôsobenie

Pokiaľ ide o možnosti dizajnu a prispôsobenia Homesteadu, spoločnosť poskytuje služby zákazníkom dostatočne dlho na to, aby mohli rozšíriť svoje ponuky a získať dobrú spätnú väzbu. Nižšie sú uvedené niektoré body týkajúce sa funkcií a úprav prispôsobenia produktu Homestead.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokUsadlosť ponúka stovky tradičných šablón pre základné obchodné potreby. Tieto šablóny sú zahrnuté v poplatku 5,99 $ mesačne, pokiaľ potrebujete iba jednu stránku, nepotrebujete podstránky a nepotrebujete nákupný košík. Ak predávate tovar a služby a potrebujete funkcie elektronického obchodu, za malú stránku by ste mali platiť 21 dolárov mesačne. Očakávajte, že zaplatíte 61 dolárov mesačne za dostatok priestoru na hosťovanie a webových stránok na podporu stredne veľkých firiem.
 • Rôznorodosť a kvalita šablón a palety farieb. Palety šablón sú zamerané na podnikanie s rôznymi štýlmi, rozloženiami, farbami a grafikou, z ktorých si môžete vybrať. Možno nenájdete dnešné štýly stránok s dlhým rolovaním, ale tie sa dajú vložiť ručne. Následné zmeny šablón môžu spôsobiť posun alebo zmazanie údajov. Táto akcia sa neodporúča.
 • Predvolené šablóny vs. vytváranie webových stránok od nuly. Ak chcete webovú stránku vytvorenú od nuly, môžete si softvér stiahnuť a spolupracovať s konzultantom Homestead a získať presne to, čo potrebujete. Koncoví používatelia pracujúci online môžu byť obmedzení na online šablóny.
Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokRozhranie na tvorbu webových stránok spoločnosti Homestead v jednej zo silných stránok spoločnosti Homestead. Práca s obsahom, obrázkami a farbami je pre bežných používateľov počítačov pomerne jednoduchá. Používateľský účet a prihlasovacie údaje ponúkajú prístup k používateľským šablónam na rýchle zmeny a okamžité aktualizácie webových stránok.
Prispôsobenie štýlu stránkyPrispôsobenie štýlu stránky zahŕňa možnosť personalizovať web, upravovať obsah a prvky, pristupovať k nejakému kódu HTML / CSS a rýchlo prezerať a upravovať komponenty..
 • Výber dizajnu na prispôsobenie. Webové stránky usadlostí môžu byť do istej miery personalizované. Na web sa dajú nahrať logá, obrázky a ďalší obsah súvisiaci s podnikaním a existuje veľa prvkov sociálnych médií.
 • Sloboda pohybu, zmena veľkosti a úpravy. Úpravy prvkov sú trochu intuitívne. Používatelia môžu ľahko presúvať, meniť veľkosť a upravovať obsah. Farby šablón môžu byť upravené tak, aby vyhovovali vašim osobným potrebám.
 • Existuje prístup k kódu HTML / CSS? Užívateľský prístup je obmedzený, ale s pomocou profesionálov podpory Homestead je tento proces možný.
 • Vizuálne úpravy používateľského rozhrania. Vizuálna editácia a interaktívne funkcie sú súčasťou priameho zážitku. Používatelia môžu pridávať mapy, blogy a ďalšie prvky, aby zaujali návštevníkov.
Navigácia na webeNavigácia na webe je štandardná, s výnimkou balíka Starteread Starter, ktorý poskytuje iba jednu stránku a nulové možnosti podstránok. Drahší obchodný balík vám poskytne niekoľko ďalších webových stránok. Balík Business plus ponúka neobmedzené množstvo stránok.
Obsahový managementObsah sa dá ľahko meniť, upravovať a presúvať. Zákazníci sa prihlásia do svojho účtu z webovej stránky Homestead, aby sa dostali na ich stránku a spravovali svoj obsah.
Fotografie a galérieGalérie obrázkov Homestead sú niektoré z najlepších, pokiaľ ide o tvorcov webových stránok. Galérie sú rozsiahle a vkladanie a manipulácia s fotografiami je hračkou.
Tvorba mobilných stránokVytvorenie webovej stránky vhodnej pre mobilné zariadenia pomocou funkcie Homestead nie je intuitívne ani automatické. Aby sa vaše stránky zobrazovali na mobilnom zariadení, vyžadujú si ďalšie funkcie a náklady.
Integrácia sociálneho zdieľaniaPrvky sociálnych sietí môžu byť vložené a spojené s príslušnou platformou s malými problémami.
Dizajnové službyHomestead ponúka vytvoriť webovú stránku pre vás. Niektoré z ich vzorových webových stránok sú k dispozícii na prezeranie na webových stránkach. Dizajnéri ponúkajú bezplatnú konzultáciu a kompletný balík služieb za 149,99 dolárov mesačne. Dostanete päťstránkovú webovú stránku, optimalizáciu kľúčových slov, vytváranie odkazov, podávanie správ a školenie.

Vlastnosti & náradie

Usadlosť je bohatá na funkcie a stojí vysoko vedľa svojich konkurentov. Používatelia budú spokojní s celkovým procesom a pokračujúcou údržbou a podporou šablóny webovej stránky.

vlastnosťPrehľad
Nastavenie webových stránokZačíname s webovou stránkou využívajúcou Homestead, je celkom jednoduché. Usadlosť ponúka sprievodcu, v ktorom si vyberiete dizajn, prispôsobíte ho a publikujete. Získanie tohto nastavenia samozrejme trvá viac ako 15 minút.
Vzhľad stránkyPrvým krokom je listovanie v tisíckach šablón a výber rozloženia stránky, štýlu a farieb, ktoré sú v súlade s obchodnou značkou. Usadlosť si musí vybrať, či nepotrebujete nič príliš moderné.
Hĺbka navigácieMusíte sa rozhodnúť pre navigačné tituly a stránky pre svoj web a možnosti ponuky, ako sú napríklad Informácie o službách, Blog, Kontakt a Kontakt. Na jednu stránku so základným plánom Homestead je limit, ale pre malé a stabilné podnikanie to môže byť prijateľné. Rovnako neexistujú žiadne možnosti podstránok.
Widgety a aplikácieV súčasnosti sú widgety a aplikácie pre majiteľov malých firiem rozhodujúce. Kým Homestead je trochu obmedzený, pokiaľ ide o widgety a aplikácie, obsahuje eCommerce a marketingové možnosti platby, optimalizácia vyhľadávacích nástrojov, branding a reklamné nástroje, ktoré sa ukázali byť celkom úspešné. Očakávajte, že zaplatíte za vyššiu cenu, aby ste získali tieto funkcie.
speňaženieRiešenia eCommerce v domácom prostredí sú primerané a roky slúžia tisíckam spoločností prostredníctvom webu. Zákazníci môžu rýchlo platiť za najaktuálnejšie a najjednoduchšie platobné formuláre vrátane PayPal, kreditných kariet atď. Použite Google AdSense alebo bannerové reklamy pomocou widgetu HTML.
Štatistika návštevníkovŠtatistika návštevnosti sa nachádza na prvom mieste v zozname potrieb zákazníkov pre malé podniky a analytika Homestead má pravdu. Usadlosť používa RealTracker alebo môžete pridať Google Analytics. Používatelia jednoducho musia zohľadniť tieto požiadavky, keď vytvárajú navigáciu, súbory sitemap a obsah webových stránok.
Fotografie, videá a zvukFotografie, videá a audio sú tiež kľúčom k dnešným úspešným webovým stránkam a Homestead odvádza dobrú prácu pri poskytovaní jednoduchého rozhrania na vkladanie a správu týchto komponentov..
blogovanieBlogovú stránku je možné pridať pomocou jedinečného modulu správcu blogu, pre začínajúceho používateľa to však nie je jednoduché.
Google MapyUsadlosť umožňuje jednoduché vkladanie máp Google.
Editor HTMLExistuje určitý prístup k pridávaniu HTML kódu, ale to si môže vyžadovať určitú podporu zo statku.
Formuláre a prieskumyDo formulárov a prieskumov Homestead je zapojených trochu viac práce, ale kanál podpory je užitočným zdrojom.
Skladový priestorPoužívatelia považujú ukladací priestor s kapacitou 25 MB v základnom balíku za obmedzený. Balík druhej úrovne poskytne 5 GB a balík tretej úrovne poskytne 10 GB.
Nástroj pre informačné letákyE-mailová funkcia umožňuje zasielanie bulletinov.
forumOdberatelia majú k dispozícii fórum zákazníkov Homestead.
Elektronický obchod / internetový obchodBalík tretej úrovne Homestead má dobré možnosti elektronického obchodu a internetového obchodu, ale zákazníci Homesteadu zaplatia vysokú prémiu.
Integrácia brányUsadlosť ponúka tradičnú integráciu brány pre možnosti elektronického obchodu.
Priateľské k SEOExistujú dobré možnosti na úpravu metaznačiek a popisov plus názvy stránok a táto funkcia obsahuje veľmi konkrétny nástroj na kontrolu chýb.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)Používatelia majú pri úprave svojich stránok prihlasovacie údaje k účtu chránenému heslom.
Google® AnalyticsPoužívatelia môžu do svojho prostredia pridať službu Google Analytics.
Zabezpečenie webových stránokUsadlosť považuje bezpečnosť za najvyššiu prioritu a stránky zahŕňajú ochranu heslom zákazníka a veľkú bezpečnosť webových stránok. Táto spoločnosť podniká dostatočne dlho na to, aby ponúkla najlepšie možnosti zabezpečenia elektronického obchodu na trhu, Homestead plus.
Viac jazykovPlatforma Homestead je obmedzená na anglický jazyk.
Mobilná optimalizáciaUsadlosť neponúka automatické formátovanie pre mobilné zariadenia. Dá sa to dosiahnuť, ale nie ľahko.
Technológia CDNSieť na doručovanie obsahu (CDN) pre vysokú dostupnosť a vysoký výkon nebola testovaná.

plány & stanovenie ceny

Homestead ponúka zákazníkom bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu, ako to robí väčšina webových tvorcov. Spoločnosť je vopred s ich možnosti cenotvorby na webových stránkach. Zákazníci si vyberajú z troch praktických mesačných cenových plánov na základe stavu podnikania.

Ponúkané cenové plány

 • štartér. Pre stredné spoločnosti, ktoré požadujú rozsiahlejšie možnosti elektronického obchodu, bude obchodný plán 20,99 dolárov mesačne obsahovať aj názov domény, 5 GB úložného priestoru na hosťovanie webových stránok, e-mailový účet a tri webové stránky..
 • obchodné. 7 dolárov mesačne. 300 tém. 10 GB. Mobilná stránka. E-mail balíka Office 365 na jeden rok.
 • Business Plus. Pre väčšinu stredných alebo veľkých podnikateľov je plán Business Plus 60,99 dolárov mesačne nevyhnutný a ponúka ďalších 5 GB úložného priestoru na hosťovanie webových stránok a neobmedzené množstvo webových stránok.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, zvážte tieto faktory:

 • Ponúka bezplatný plán? Neexistuje žiadny bezplatný plán, ale existuje 30-dňová bezplatná skúšobná ponuka.
 • Existujú nejaké skúšobné obdobia alebo vyžadujú pripojenie kreditných kariet? Od zákazníkov sa bude požadovať, aby poskytli číslo kreditnej karty, aby sa mohli pripojiť, ale šablóny si môžete bezplatne prezrieť.
 • Aké cenovo dostupné sú prémiové balíčky v porovnaní s konkurenciou? Pre webové stránky základnej úrovne, kde nie je potrebný elektronický obchod, je Homestead veľmi cenovo dostupný. V prípade elektronického obchodu s neobmedzeným počtom stránok je Homestead najdrahší na trhu.
 • Môžete navrhnúť profesionálne webové stránky iba pomocou bezplatnej verzie? Počas 30-dňovej skúšobnej doby môžete vytvoriť webovú stránku s profesionálnymi stránkami.
 • Je platba splnená mesačne / ročne? mesačník.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti Homestead s takmer 20 rokmi v podnikaní je jednou zo zvukových výhod, ktoré môžu zákazníci očakávať. Zákazníci majú niekoľko možností, ako získať podporu alebo získať pomoc pri vytváraní svojich webových stránok:

 • Phone. Usadlosť ponúka väčšine miest v USA bezplatné telefónne číslo na živú podporu päť dní v týždni počas dňa.
 • Webmail. Kontaktujte Homestead e-mailom a získajte 24-hodinovú reakčnú dobu.
 • Rozprávanie. S dennou linkou pondelok až piatok cez deň je v prevádzke Homestead, ktorá vám pomôže vyriešiť vaše problémy.
 • Klientela. Usadlosť o domovskú stránku obsahuje odkazy na tisíce zákazníkov z celého štátu, aby ste mohli skontrolovať.
 • Blog o malých podnikoch. Homestead Small Business Blog je plný zaujímavých článkov o budovaní webových stránok a obsahuje blogy podľa kategórie a archívy z predchádzajúcich mesiacov.
 • Sociálne médiá. Existuje niekoľko platforiem sociálnych médií, na ktorých sa môžete riadiť Homesteadom vrátane Facebooku, Twitteru, Google+, YouTube a Pinterestu, a používatelia sa môžu prihlásiť na odber RSS kanála.
 • Fórum komunity. Online komunitné fórum je dobre zavedené na učenie sa a oslovovanie ostatných klientov v domácnosti. Má veľké pokračovanie.
 • Prihlásenie do účtu. Zákazníci sa tešia prihláseniu do účtu priamo z webovej stránky Homestead.

Celkovo Homestead poskytuje profesionálne zákaznícke služby na vnútroštátnej úrovni počas pracovných dní a volajúci môžu očakávať priateľské služby a rýchle obrátky. Analytici podpory sú z väčšej časti kompetentní a poskytujú dobrú radu tým, ktorí vytvárajú svoje webové stránky so spoločnosťou Homestead.

Jednoduchosť použitia

Keďže výhodou online webového tvorcu je ponúknuť pohodlný zážitok pri vytváraní webovej stránky, Homestead vyhovuje tejto potrebe. Je dôležité využiť bezplatné skúšobné verzie webových stránok, aby ste získali predstavu o tom, aký ľahký alebo ťažký bude tento proces. Úrovne zručností a obchodné potreby každého sú rôzne, takže výber správnej spoločnosti je v konečnom dôsledku osobnou voľbou.

Medzi funkcie, na ktoré sa zákazníci spoliehajú s webovým tvorcom Homestead, patria bežné šablóny, návrhy, ktoré sú v súlade s vašou firmou, intuitívne rozhranie, jednoduché prihlásenie a úpravy, technológia drag and drop, ovládanie a manipulácia, cena a hodnota. Zákazníci tiež nájdu rýchly a efektívny systém podpory pre spoločnosť a platforma online pomoci nie je zlá.

Jednoduchosť rozhrania. Rozhranie je jednoduché pre začínajúcich používateľov; pre všetkých začiatočníkov bude nejaký čas trvať, kým sa aklimatizujú na akéhokoľvek online tvorcu webových stránok.

Vhodný pre začiatočníkov / pokročilých používateľov. Tvorca webových stránok, ktorý ponúka spoločnosť Homestead, je pre začiatočníkov a pokročilých používateľov počítačov dostatočne prirodzený spôsob, ako zostaviť webovú stránku. Pre začiatočníkov so začínajúcou firmou je to dobrá voľba. Pokročilejší používateľ si môže priať webového tvorcu, ktorý ponúka dodatočný prístup k kódu na osobné prispôsobenie.

Ponechajte si kontrolu nad webom kedykoľvek. Štatistiky dostupnosti služby Homestead sú celkovo dobré, keď vezmete do úvahy čas a vysoký počet klientov pre túto spoločnosť. Klienti získajú kontrolu, ktorú potrebujú zo svojich účtov v domácnosti.

Poskytnutá pomoc v editore. Homestead ponúka celý rad možností pomoci vrátane pomoci v editoroch, fór, blogov a podpory zákazníkov prostredníctvom telefónu a chatu.

Podniky sa menia, spoločnosti rastú a zmenšujú sa a webové stránky sa musia meniť v prostredí internetu. Usadlosť je prijateľná pri ponúkaní škálovateľného riešenia, ktoré je ľahko prispôsobiteľné okolitým zmenám. Keď začnete, nezabudnite vziať do úvahy stav svojej firmy a určiť príležitosti na rast a škálovateľnosť, pretože sa zhoduje s ponukami spoločnosti Homestead. Keď sa dostanete ku konzultantovi predajcu, opýtajte sa na ďalšie informácie o tejto schopnosti.

záver

Homestead je tvorca webových stránok so solídnym zázemím a komplexným balíkom vrátane prirodzeného používateľského rozhrania, názvov domén a webhostingu. Zoznam funkcií je robustný a má len niekoľko otázok, najmä pokiaľ ide o moderné šablóny, mobilitu a prenosnosť. Zoznámte sa s celkovými výhodami a nevýhodami výberu stránky Homestead na vytvorenie webovej stránky svojej firmy.

Zákazníci boli v poslednej dobe trochu sklamaní, ale to preto, že šablóny Homestead sú zastarané v porovnaní so šablónami nových konkurentov prichádzajúcich na trh. Používatelia sú už roky spokojní, ale konkurencia ponecháva Homestead v pozícii, kde je potrebné aktualizovať svoje šablóny, cenové modely a funkcie mobility, aby zostali na špičke..

Usadlosť môže byť vhodná pre malú, spravovateľnú firmu, v ktorej vlastník firmy potrebuje na zobrazenie svojich služieb iba jednoduchý dizajn. Môže byť tiež vhodné pre stredne veľkú spoločnosť v oblasti elektronického obchodu, ktorá pravdepodobne nebude snežiť. Usadlosť dáva schopnosť efektívne spravovať obsah a komponenty za primerane konkurenčnú cenu.

Pre rozširujúce sa podniky, ktoré si vyžadujú moderné návrhy šablón, možnosti mobility a škálovateľnosť, existujú na trhu ďalší tvorcovia webových stránok, ktorí stoja za vyskúšanie. Bezplatná 30-dňová skúšobná verzia Usadlosti je najlepším miestom, kde sa môžete zistiť.

porovnať

usadlosť

87

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map