Pozoruhodné hodnotenie 2016


nápadne

Navštíviť webovú stránku

9.0


Skóre AWA

nápadne

Relatívne nová platforma Pozoruhodne je on-line aplikácia na vývoj webových aplikácií a tvorba webových stránok, ktorá umožňuje vytváranie stránok priateľských k mobilným zariadeniam s jedinou rolovacou stránkou, ktorá je prístupná pre tých, ktorí nemajú žiadne vývojové skúsenosti alebo znalosti. Prečítajte si naše prekvapivo recenzie nižšie.

Prehľad

 • Webové stránky: www.strikingly.com
 • centrála: Sunnyvale, CA
 • Rok založenia: 2012
 • Kategórie: Tvorca webových stránok
 • služby: Softvér Web Design Cloud, webhosting
 • Skúška zadarmo: 14 dní

Pozoruhodne je svieži a moderný tvorca webových stránok, ktorý umožňuje začínajúcim odborníkom zostavovať elegantné internetové stránky, aj keď v jednej stránke. Úžasne ponúka používateľom mobilné webové stránky, ktoré sa rýchlo vytvárajú a okamžite publikujú, s jednoduchým dizajnom používateľského rozhrania a šablón.

Pre koho sa dôrazne odporúča?

Prekvapivo sa odporúča pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako vybudovať elegantný jednostránkový web, bez akýchkoľvek znalostí programovania alebo webdizajnu. S mnohými dostupnými šablónami je možné ľahko nastaviť firemné alebo osobné webové stránky. Pre tých, ktorí vytvárajú svoju prvú webovú stránku, je nápadne veľmi jednoduchý a nedovolí vám vo veľkom rozsahu odchýliť sa od kurzu.

Ponúka prekvapivo akúkoľvek oblasť zamerania alebo špeciality?

Pozoruhodnou silnou stránkou je, že všetko na webe je jednoduché a používatelia môžu ľahko pochopiť smery a nastaviť svoje stránky. Na zostavenie bleskovo rýchlej stránky, ktorá predstavuje malú firmu alebo jednotlivca, nie sú potrebné žiadne skúsenosti s kódovaním alebo programovaním, spolu s ostrými obrázkami a vektorovými ikonami a profesionálnymi fontami. Spárujte to všetko s predinštalovanými šablónami v rôznych štýloch a vytvorte webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. Koncept je jednoduchý a realita je perfektná.

Ďalším plusom je, že všetky nápadné motívy sú prístupné pre mobilné zariadenia a budú vyzerať skvele na všetkých vašich zariadeniach.

Čo sú nápadné technické špecifikácie alebo obmedzenia?

Je pozoruhodné, že niektoré veci sú potrebné. Napríklad neexistujú žiadne funkcie drag and drop, ktoré ponúkajú podobní tvorcovia webových stránok, a je k dispozícii obmedzené prispôsobenie. Šablóny sú viac ako jednoduché pokyny s pôsobivým výrazom a je takmer nemožné ich prepísať tak, aby menili veľkosť obrázkov alebo menili, kam sa text dostane. Rovnako je výzvou zmeniť z jednej témy na druhú; skôr musíte začať znova.

Ďalším obmedzením, ktoré prekvapivo predstavuje, je neschopnosť zvládnuť elektronický obchod v akomkoľvek rozsahu. Existuje funkcia „jednoduchého obchodu“ a možnosť vložiť tlačidlo PayPal, ale to je všetko o tom.

Ponúka nápadne škálovateľnosť a priestor na rast?

Prekvapivo má bezplatný plán, ktorý je vhodný pre malé weby, ktoré nepotrebujú veľkú šírku pásma alebo prispôsobenie, ale ponúka aj upgrady pre väčšie weby. Plán Pro pozostáva z neobmedzenej šírky pásma, troch profilov pre servery a neobmedzených stránok zdarma, spolu s vlastnými adresami URL a vloženými schopnosťami HTML a vlastných kódov..

Aká je politika záruky vrátenia peňazí?

Táto politika vám umožňuje vyskúšať si jazdu na jednom z prémiových plánov na 14 dní. Okrem toho môžete bezplatný plán používať tak dlho, ako sa chcete zoznámiť s platformou. Keď sa chystáte na platený program, zaväzujete sa iba na dobu služby, ktorú ste si vybrali; nasledujúci mesiac na základe mesačnej dohody alebo nasledujúci rok na základe ročnej zmluvy.

Aká je ich reputácia?

Rýchla kontrola služieb na kontrolu dobrého mena na webe ukazuje, že nápadne má dobrú povesť medzi používateľmi aj širokou verejnosťou. MyWot hovorí, že je bezpečný pre deti a je dôveryhodný. Analytici VirusTotal a Google pre bezpečné prehliadanie Google tak tvrdia, že web neobsahuje vírusy.

Prečo zvoliť nápadne Nástroj na tvorbu webových stránok?

Hoci je prekvapivo obmedzený v možnostiach prispôsobenia, najmä pokiaľ ide o jeho bezplatný plán, ponúka vynikajúcu hodnotu pre majiteľov malých podnikov a jednotlivcov, ktorí potrebujú vybudovať prítomnosť online. Pozoruhodné je, že na svoje stránky neustále pridáva ďalšie šablóny a funkcie, ktoré uľahčujú vytváranie stránky, ktorá sa bude rozširovať spolu s vami alebo s vašou firmou..

Kľúčové vlastnosti

Odborníci v odbore verbálne vyjadrujú svoj názor

Tvorca webových stránok Zdá sa, že odborníci umiestňujú prekvapivo priamo do stredu balíka na tvorbu webových stránok. Určite má čo ponúknuť správnemu publiku, ale neprichádza so širokou škálou robustných nástrojov a funkcií, ako je mnoho iných možností na trhu. Najdôležitejšie je, že pokiaľ ide o užívateľskú skúsenosť, najvýraznejšie sadzby. Tí, ktorí hľadajú jednoduchý a ľahko použiteľný program, sa rýchlo dostanú do pozoruhodne. Avšak tí, ktorí majú viac konštrukčných skúseností a vysoké očakávania, môžu byť sklamaní obmedzeniami staviteľa.

Skutočnosť, že vytvára iba jednostránkové webové stránky, môže byť pre niektoré nevýhodou, hovorí však o jednoduchosti programu. V zásade spoločnosť Strikely nezískala vyššie skóre od odborníkov, pretože existujú aj ďalšie možnosti, ktoré ponúkajú rovnako užívateľsky prívetivé rozhranie a obsahujú viac funkcií. Pozoruhodne je solídna možnosť, ale nie nevyhnutne najlepšia.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20. apríla 2016

Pozitívne recenzie spotrebiteľov a posudky na prekvapivo

Dobrou správou je, že nápadne ponúka mimoriadne jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok. Môžete si zobraziť ukážku úplných stránok, ktoré boli vytvorené pomocou ich šablón, a získať skutočný dojem z potenciálu svojej vlastnej stránky. Použitím Úžasne môžete vytvoriť web za menej ako hodinu. Je tak jednoduché použitie. Navyše, skúsenejší programátori si užijú prístup k editorom HTML a CSS.

Zákazníci sa tešia aj flexibilite programu. Môžete ľahko pridať blog alebo zmeniť svoj web na obchod s elektronickým obchodom. Hoci výrazom nie je zámerom podpory veľkých firiem, umožní vám to rozšíriť váš web a osloviť širšie publikum. Program je viac ako čokoľvek opísaný ako jednoduchý, čo sa pre začiatočníkov stáva skvelým.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Negatívne recenzie spotrebiteľov a sťažnosti na prekvapivo

Väčšina negatívnych sťažností proti Úžasne súvisí s kvalitou služieb zákazníkom a dostupnosťou. Je bežné a možno dokonca odôvodnené, že tvorca webových stránok bude mať niekoľko negatívnych recenzií týkajúcich sa služieb zákazníkom. Prekvapilo ma však, keď vidím, aké obmedzené sú zákazníci, pokiaľ ide o kontaktovanie podpory. V podstate môžete poslať iba e-mail a dúfať v pohotovú odpoveď. Prekvapivo neponúka ani telefónne číslo na volanie, nehovoriac o živej konverzácii. Aj keď existuje vedomostná základňa, ste pri riešení problémov väčšinou jedinou svojou vlastnou.

Okrem toho boli zákazníci sklamaní množstvom funkcií dostupných za dostupnejšie plány. Iba prémiové programy ponúkajú robustnú sadu funkcií.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

dizajn & prispôsobenie

Funkcie dizajnu webových stránok zahŕňajú prispôsobiteľné šablóny, tlačidlá propagácie sociálnych médií, super rýchly uploader fotografií, funkcie prezentácie, všetko na automaticky optimalizovanej stránke pre mobilné zariadenia. Na publikovanie získate názov bezplatnej subdomény (http://yoursitename.strikingly.com), jedinečný jednostránkový štýl a možnosti SEO.

vlastnosťPrehľad
Šablóny webových stránokVýber šablóny je rovnako jednoduchý ako kliknutie na tlačidlo v tomto nástroji na tvorbu stránok.

Zadarmo: Úžasne stránka ponúka jedenásť rôznych šablón webových stránok pre tri plány a každá z nich je dosť nápadná a dobre navrhnutá na zverejnenie webovej stránky v takmer žiadnom momente..

Prémium: Ešte lepšie, nápadne prémiové plány ponúkajú stovky návrhov šablón webových stránok, z ktorých si môžete vybrať, keď ste oboznámení s platformou a ste pripravení na inováciu, alebo ak si chcete vytvoriť jedinečnú webovú stránku od samého začiatku.

Všetky šablóny reagujú na mobil a zahŕňajú funkcie, ako napríklad „Click to Call“, vďaka ktorým je web veľmi príjemný pre publikum. Webové stránky sú optimalizované pre SEO a umožňujú jednoduché pridávanie značiek meta a kľúčových slov.

Rozhranie nástroja na tvorbu webových stránokUI je miesto, kde nápadne svieti! Používateľské rozhranie je také jednoduché a intuitívne, že každý, kto sa naučil čítať, môže dať dohromady pekne vyzerajúci web jednoduchým výberom a kliknutím na svoj výber a následným pridaním osobného obsahu..

Rozhranie vám umožňuje pomocou niekoľkých rýchlych kliknutí presne zistiť, ako bude vaša stránka vyzerať v počítačoch a mobilných zariadeniach. Ak ste už niekedy trávili čas vytváraním webových stránok iným spôsobom, vrátane iných relatívne užívateľsky prívetivých platforiem, ako je Blogger Google, oceníte prekvapivo a jeho jednoduché užívateľské rozhranie.

Možnosti prispôsobenia štýlu stránkyPokiaľ ide o štýly stránok, je nápadne tvorca webových stránok trochu obmedzený. Jediné skutočné celkové dostupné zmeny sú medzi svetlou, tmavou alebo odlišnou farbou. Existuje veľa priateľských a profesionálnych písiem, ktoré menia vzhľad vašich stránok. Variácie v časti funkcií vám umožňujú upravovať text, ale nepresúvať ho ani meniť farbu; Podobne je zmena obrázkov jednoduchá, nemôžete však zmeniť ich veľkosť alebo presunúť do inej oblasti. Text aj obrázky sú nastavené v šablóne a na rozdiel od mnohých iných platforiem, ktoré ponúkajú lepšie prispôsobenie, sa nedajú presunúť.
Navigácia na webePozoruhodne je to omnoho iný typ webových stránok, ako sú mnohí z nás zvyknutí. Formát je dlhá stránka s jednoduchým posúvaním. Ak chcete nájsť to, čo potrebujete, jednoducho posuňte zobrazenie nadol, kým ho nenájdete v sekcii, kde sa nachádza. Vľavo sú bodky, na ktoré môžete umiestniť kurzor myši a kliknutím sa dostať do každej časti počítača alebo tabletu; na smartfóne je vľavo časť ponuky, ktorú môžete použiť ako alternatívu na posúvanie po celú cestu. Aj keď to bude fungovať celkom dobre pre niektoré menšie spoločnosti a mnoho jednotlivcov, obmedzuje sa to na väčšie podniky. Nebolo by zábavné hľadať informácie na zdanlivo nekonečne rolovaných stránkach.
Obsahový managementZmena alebo pridanie obsahu na pozoruhodnú webovú stránku je celkom jednoduché. Text alebo obrázky v ktorejkoľvek sekcii môžete ľahko zmeniť tak rýchlo, ako ste si vybrali počiatočný obsah. Môžete tiež pridať blogové príspevky a ďalší obsah rovnako rýchlo.
Fotografie a galériePridávanie obrázkov a galérií je jednoduché a webové stránky dokonca uľahčujú nastavenie a implementáciu prezentácií, hoci sú obmedzené na jeden formát. Ešte viac je pridávanie videí na web rovnako jednoduché ako ich odovzdanie na web a kliknutie na ich pridanie do sekcie.
Tvorba mobilných stránokTu je ďalšia oblasť, kde nápadne svieti! Väčšina webových platforiem a tvorcov webových stránok vyžaduje na nastavenie a publikovanie počítač.

Pozoruhodne sú webové stránky také ľahké a intuitívne; môžete si vybrať a vybrať si svoje štýly a šablóny, nahrať nejaké obrázky a pridať malý text predtým, ako zasiahnete publikovanie, a môžete zdieľať svoje čerstvé a skvelé webové stránky, ktoré ste sami vytvorili.

Integrácia sociálneho zdieľaniaTlačidlá zdieľania v sociálnej sieti sa na nápadné weby pridávajú prostredníctvom obchodu s aplikáciami, ktoré vám umožňujú mať na vašom webe informačný kanál sociálnych sietí. Pridajte svoje účty sociálnych médií a môžete tiež písať preferované tweety, ktoré ľudia zdieľajú o vašich blogových príspevkoch a obsahu.
Dizajnové službyKeďže na webovej stránke nie je zmienka o dizajnérskych službách, nemyslím si, že sú ponúkané, aj keď je to určite niečo, o čom by sa používatelia mali obrátiť s nápadným tímom na usmernenie a možnú pomoc..

Medzi prvky, ktoré môžete pridať na svoj web, patria mapy, videá, kontaktné formuláre a tlačidlá PayPal. To by mohlo vyriešiť niektoré alebo všetky vaše potreby v oblasti dizajnu.

Vlastnosti & náradie

vlastnosťPrehľad
NastaviťĽahší ako akýkoľvek web, ktorý ste kedy navrhli (alebo sa pokúsili vytvoriť.)
Vzhľad stránkyDizajn je obmedzený na ponúkané šablóny a vylepšenia, ktoré im môžete ponúknuť. Napríklad si môžete vybrať šablónu a zmeniť jej „štýl“, ale tieto zmeny zvyčajne zahŕňajú iba zmeny farieb a písiem. Prvky sú uzamknuté na mieste v rozložení stránky, takže to nie je možné.
Názov vlastnej doményVlastné domény sú k dispozícii a sú súčasťou prémiových programov. Ak už máte doménu, ktorú vlastníte, môžete ju preniesť alebo si ju môžete kúpiť z hlavného panela webovej stránky.
Hĺbka plavbyNa prvý pohľad by sa to javilo ako problém pre pozoruhodne. Je však možné vytvoriť viac stránok stránok prepojením pozoruhodných lokalít navzájom. e
Widgety a aplikácieAplikácie a miniaplikácie pre web sú relatívne obmedzené. V programe WordPress nenájdete stovky aplikácií typu plug-in.
speňaženieJedinými možnosťami speňaženia, ktoré majú používatelia webových stránok v súčasnosti k dispozícii, je v súčasnosti odkaz na pridružené spoločnosti vo vašom blogovom obsahu.
Štatistika návštevníkovZdá sa, že neexistuje žiadna interná aplikácia na sledovanie návštevníkov pomocou aplikácie tretej strany.
Foto, video a zvukPozoruhodný nástroj na tvorbu webových stránok uľahčuje nahrávanie a pridávanie obrázkov a videí na webové stránky. Rovnako ako väčšina vecí na platforme to zvládne jednoduché kliknutie alebo dve.
BlogAplikácia na blogovanie je k dispozícii na pridanie do ktorejkoľvek časti pozoruhodného webu. Po pridaní aplikácie blogu je veľmi ľahké pridať obsah do blogu.
Google MapyJednoduchým kliknutím na niekoľko tlačidiel, a Voila! Mapy Google sú vložené na prekvapivo miesto.
Editor HTMLPomocou tejto aplikácie môže kopírovanie a vkladanie kódu HTML pridať jedinečné prvky na prekvapivo webovú stránku.
Integrácia sociálnych médiíIntegrácia služieb Facebook, Twitter a Pinterest je procesom jediným kliknutím a umožňuje jednoduché zdieľanie v sociálnej sieti.
Formuláre a prieskumyK dispozícii sú integračné formuláre a prieskumy, aj keď prispôsobenie týchto formulárov je obmedzené.
Skladový priestorÚložný priestor závisí od vybraného balíka; bezplatný program je dodávaný s 5 GB, obmedzený plán s 50 GB a program Pro obsahuje neobmedzenú šírku pásma.
Nástroj pre informačné letákyIntegrujte účet MailChimp a rozposielajte informačné bulletiny všetkým svojim zákazníkom a potenciálnym zákazníkom.
forumVystrihnite a prilepte kód fóra a vytvorte na svojej nápadnej stránke pocit komunity.
Elektronický obchod / internetový obchodPozoruhodne umožňuje integráciu Simple Store, aby sa vlastníci stránok mohli zapojiť do elektronického obchodu na svojich stránkach.
Integrácia brányTypový formulár je nápadne určený na pomoc s integráciou brány, s rozhraním drag and drop a intuitívne prirodzenými výtvormi.
Priateľské k SEOPridanie kľúčových slov a značiek meta do nádherného webu zvyšuje jeho prirodzené SEO, vďaka čomu sa rýchlo zvyšuje v SERP.
Obmedzený prístup na web (ochrana heslom)S účtom Pro je možné vytvoriť stránku chránenú heslom pre súkromné ​​skupiny alebo členské weby.
Google® AnalyticsPridanie nástroja Google® Analytics umožňuje kontrolu návštevníkov a ich štatistík. Odkiaľ prichádzajú návštevníci a ako dlho zostávajú? GA je k dispozícii pre blogové príspevky pre plány Limited a Pro
Zabezpečenie webových stránokSecure Socket Layer (SSL) je štandardná technológia zabezpečenia online, vytvára šifrované spojenia medzi servermi a prehliadačom<
Technológia CDN pre optimalizáciu mobilných jazykov vo viacerých jazykoch:Prekladač Google zvládne viac jazykov; môžete do textových polí použiť aj viac stránok alebo jednoducho zadať oba jazyky.

plány & stanovenie ceny

Úžasne ponúka tri rôzne cenové balíčky; Zadarmo, s obmedzením šírky pásma 5 GB a výrazne subdoménou, obmedzená na 50 GB a Pro s neobmedzenou šírkou pásma.

zadarmo Pozoruhodné plány nezískajú vlastné webové adresy webových stránok; prichádzajú s nápadne subdoménou.com. Pripojte sa k bezplatnému plánu pomocou niekoľkých kliknutí a e-mailu na prihlásenie.

obmedzený Plány sú často vhodné pre malé podniky. Tento program stojí 8 dolárov mesačne a účtuje sa ročne, takže cena vopred je 96 dolárov. Za 96 dolárov dostane vlastník plánu mesačnú šírku pásma 50 GB a názov domény URL zadarmo. A zodpovedajúci e-mail spolu s plným využitím všetkých nástrojov v nástroji Builder, ktorý je nápadný.

pre Balíček je 16 mesiacov, tiež sa účtuje ročne, a to za počiatočné náklady 192 dolárov. S neobmedzenou šírkou pásma, bezplatným vlastným e-mailom a doménou, mobilnými akčnými tlačidlami (kliknutím zavolajte!), HTML, CSS a Javascript, bez reklám a možnosťami vylepšenej úpravy obrázkov a ochrany heslom webových stránok.

Bezplatný plán ponúka 5 GB miesta a plán PRO umožňuje neobmedzenú šírku pásma spolu s e-mailom a registráciou názvu domény zadarmo. Pozoruhodná platforma umožňuje webovým stránkam rásť a škálovať podľa potreby na oveľa väčšie a dynamickejšie stránky prispôsobením pomocou HTML, Javascript a CSS..

Obe platené verzie sa dodávajú so 14-dňovou skúšobnou verziou; to znamená, že platíte a potom máte 14 dní na to, aby ste si skontrolovali platené balíčky bez toho, aby ste dostali peniaze, ak sa rozhodnete, že ich nenávidíte.

Pre porovnanie, podobné stránky ponúkajú prémiové plány pre trochu viac a trochu menej. Wix ponúka svoj prémiový plán už od 4,45 dolárov a weby Weebly sú 3,29 dolárov mesačne na dvojročnú zmluvu. Squarespace ponúka prémiové plány za 8 dolárov a LightCMS začína na 19 dolárov.

Úžasne ponúka výhody vo forme bezplatných stránok na zapojenie a sledovanie sociálnych médií alebo na pomoc s pridaním fanúšikov a sledovateľov.

Zákaznícka podpora

Na webovej stránke sa nachádza rozsiahla časť pomoci a časté otázky; K dispozícii je tiež oblasť znalostí, s ďalšou pomocou pre konkrétne oblasti, ktoré môžu používatelia vyhľadávať podľa svojich konkrétnych potrieb. Od vytvorenia webu, návrhu a formátovania a technických otázok, odpovede na väčšinu otázok nájdete na nápadne webovej stránke.

K dispozícii je tiež blog, ktorý sa venuje mnohým najnovším funkciám a pomáha pri opakovaných otázkach alebo problémoch.

Tímu s pozoruhodnou podporou môžete tiež poslať e-mailom prostredníctvom správ na svojom webe; sľubuje odpoveď na váš e-mail do 24 hodín a umožňuje vám zaznamenať, čo sa deje, aby im poskytla lepšiu predstavu o tom, ako im pomôcť. Nikde na webe nie je zrejmá žiadna schopnosť četu ani telefónne číslo.

Jednoduchosť použitia

Ako sme už uviedli, používanie aplikácie Strikingly je najjednoduchším spôsobom, ako vytvoriť webovú stránku, ktorá existuje. Jednoduché a rýchle kliknutia, pridanie niekoľkých obrázkov a text, a nová stránka je hotová.

Je to perfektná platforma pre začiatočníkov, ktorí budú môcť ľahko vytvoriť webovú stránku na vytvorenie niečoho ohromujúceho bez znalosti programovania a kódovania. Pokročilí používatelia môžu stránku považovať za trochu zjednodušenú a chýbajú možnosti prispôsobenia a ovládania.

Pozoruhodne je k dispozícii funkcia jediného kliknutia, ktorá umožňuje prístup na prepojené stránky alebo stránky Facebooku a umožňuje presunutie údajov na webové stránky, ktoré môžete v obmedzenej miere usporiadať. Pridávanie fotogalérií a pracovných portfólií je priame a rýchle, rýchle a rýchle!

záver

Celkovo sa nám platforma pozoruhodne páči. Je to elegantný tvorca webových stránok, ktorý je intuitívny a rýchlo použiteľný na vytváranie jednoduchých webových stránok. Začiatočníci prechádzajú celým procesom a vďaka štruktúrovaným šablónam majú veľmi malý priestor na chyby. Prekvapivo je ideálne pre začiatočníkov na vytváranie krásnych webových stránok a je to skutočne idiotské.

Na druhej strane je sklamaním, že v rámci platformy nie je žiadna funkcia drag-and-drop a jediná dostupná úprava je tá, ktorá je povolená nastavením šablóny. Existuje obmedzený počet šablón a možností elektronického obchodu, ktoré by mohli frustrovať skúsených používateľov.

porovnať

nápadne

90

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map