Moonfruit Review 2016


Moonfruit

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

Moonfruit

Moonfruit. اگر شما می توانید با استفاده از محدوده خنده دار خود را مشاهده کنید ، می توانید به سایت خود مراجعه کنید ، سازنده وب سایت میزبان شماره یک در انگلستان باشید. با گذشت بیش از 15 سال ، Moonfruit یک سازنده وب سایت است که می تواند به شما امکان پذیر نباشد و برنامه ای را برای شما فراهم کند تا بتواند یک وب سایت حرفه ای را برای هدایت خود مدیریت کند. Moonfruit ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • محدوده جامد تم ها
 • تصاویر Getty برای برنامه های بالاتر در حد مجاز
 • مدیر پرونده با بارهای دسته ای
 • دریافت اطلاعاتا
 • تجارت الکترونیکی با برنامه

منفی

 • به سایت های مختلف
 • سردبیر لازم منسوخاصدی می باشد
 • بدون استفاده ابزارک های داخلی
 • ادغام محدود رسانه های اجتماعی
 • به سایت های مختلف

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.moonfruit.com
 • مرکز فرماندار: لندن ، انگلستان
 • سال تأسیس: 1999
 • سایتهای ارائه شده: 5،000،000+
 • دسته بندی: نرم افزار سازنده وب سایت
 • امتحان آزاد: 14 روز
 • بازگشتمین پول: 14 روز

Moonfruit یک سازنده کنجکاوی وب سایت است که مجاز است برای شما دلتنگی شما را جلب کند. در ارائه آن خود را به عنوان خبری دیگر از سازندگان وب سایت سایت کاملاً پیشرفته جستجو کنید ، فاقد لمس مدرن سیستم مدیریتی جامع Wix و مربع..

ویرایشگر برنامه های سن دسکتاپ ویندوز راجع به شما یادآوری می کند ، در این امر می توانید از این امکان برخوردار شوید که بتوانید به طور کامل امکان پذیر شوید. این شامل همه زنگ ها و سوت های یك كتابخانه ویجت كامل یا افراد جامعه همه جانبه و ادغام سئو می باشد ، اما اگر نمی توانید از این طریق استفاده كنید ، می توانید از این طریق استفاده كنید.?

مونفروت چه خوب بخواهید بودجه?

Moonfruit به عنوان ماهیت ویرایشگر برای افرادی که در استفاده از ابزارهای مختلف و برنامه ریزی برای طراحی و ارائه خدمات طراحی شده به شما کمک می کنند.

این می توانید یک بار محدود کنید و به طور واضح اظهار داشته باشید که می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود و یا دوست داشتن یک فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین بازگردید. با استفاده از طراحان ، عكاسان و هنرمندان و يا داشتن آنها براي راه اندازي با يكديگر.

چه می توانید از Moonfruit دوریستان?

اگر تصور کنید می توانید وب سایت خود را در حال حاضر در فید اینستاگرام خود را در اختیار شما قرار داده ، از طریق آن می توانید از قیمت بارگیری کنید و یا بارگیری کنید تا بتوانید خرید کنید یا از طرف دیگر قادر به دسترسی به این روزها نیستید ، می توانید آنرا بخواهید. به نظر نمی رسد که به زودی Moonfruit این نوع ویژگی ها را به زودی ارائه می دهد.

اگر می خواهید برای ساختن وب سایت خود قادر باشید ، می توانید Moonfruit را با خیال تنظیم تنظیم کنید. و اگر با استفاده از سازنده خود می توانید یک ظاهر جدید داشته باشید و به شما امکان پذیر شود ،.

وب سایتهای Moonfruit?

با مراجعه به سایت وب سایت خود ، Moonfruit را قادر می سازد ، با 20 مگابایت در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بازی های خود را با پهنای باند محدود ، پنج صفحه و یک فروشگاه با حداکثر 10 فرصت دیگر انجام دهید. ارائه خدمات قیمت گذاری Moonfruit پیشنهاد 20 سایت ، صفحات نامحدود و پهنای باند ، 10 گیگابایت قدرتمند و حداقل 1000 هزار فروشگاه در فروشگاه اینترنتی شما امکان پذیر است.

از این که Moonfruit با یک CDN میزبان وب سایت ها است ، در گزارشی می گوید که یک مشتری بزرگتر در ترافیک است ، می تواند به خدمات مشاوره ای اعتماد کند..

شهرت مونفورت چیست؟?

به نظر شما می توانید Moonfruit یا در یک قسمت از خدمات خود را دوست داشته باشید و یا از سایر موارد دیگر استفاده کنید: اگر عاشق سایت خودتان باشید و خدماتی را ارائه دهید ، می توانید با مراجعه به خدمات متنوع خود و خدمات ارائه دهنده خدمات خود را ارائه دهید. با استفاده از روش ایمان ، به راحتی می توانید با راهنمایی خود راهنمائی کنید و به راحتی نتوانید و یا با انجام کارهایی که می توانید ویرایشگر خود را انجام دهید ،.

سایر موارد دیگری که می توانند در اختیارشان قرار بگیرند ، حاشیه ای دارند که حاشیه مانیتور شده اند و می توانند به عنوان یک سال دیگر متحد شوند. وب سایتهای شما می توانند برای یک روز آفلاین از آن استفاده کنند. در اینجا می توانید DDOS را در دسامبر سال 2015 مشاهده کنید.

می توان بازگشت پول با Moonfruit?

15 نا روز ((( ضمانت 14 روزه بازگشت پول ارائه می شود..

شما می توانید در این موقعیت سایت خود را به طور کامل کامل سازنده. اگر شما می توانید با مراجعه به سایت خود به آرامی بسازید ، Moonfruit فاقد حضور آنها باشید – که می توانید از این نظر نشانی که می خواهید تا خیلی دیر نشود..

ویژگیهای اصلی

 • رابط انعطاف آنلاین و کاربر پسند
 • کد سفارشی
 • دوستانه موبایل
 • تحت عنوان در تجارت الکترونیک ابزارها
 • ویجت تعیین تلفن همراه با پی پال
 • محافظت از رمز عبور برای هر صفحه
 • فروشگاه را در فیس بوک ادغام کلیک کنید
 • 62 قالب
 • مدیر پرونده برای مدیریت محتوا
 • نام دامنه سفارشی
 • قطعه های سفارشی HTML
 • ادغام حساب Google Analytics و مدیر وب

حکم خبرگان صنعت در مه Moonfruit

وب سایت سازنده به عنوان کلی ، معتبر رتبه منفی را به Moonfruit می دهد. این برنامه محدودیت های تعیین شده است ، اما برای شخصی مجاز است که بتواند ابزاری مقرون به شما دهد. Moonfruit با قیمت مناسب ، یک ابزار قدرتمند وبلاگ نویسی و سایر ابزارهای کاربر پسند را می توان با ساخت وب سایت را آسان می کند. از نظر منتقدین ، ​​به طور واقعی Moonfruit این است که به سادگی با او و یا رقص خود به خود همگام ندارد..

متخصصان ارائه شده در مورد ارتباطات كاربري منسوخ شده است و مي توانيد امتحان كنيد. این برنامه ارائه شده است. این می تواند برای شما صاحب امتیاز و کارهایی باشد که بتواند سایه خود را افزایش دهد و نام خود را افزایش دهد ، یک ضرورت بزرگ است. ابزارهای ویرایش محدود عکس محدود می توان به وب سایتهای آماتور منتهی می شود.

Moonfruit به و اختیار داشتن خود می تواند عملکردی داشته باشد ، اما می توانید با سرعت بیشتری به شما گواهی دهیم که می توان آن را مدرن تر کرد و از قیمت ویژه ای برخوردار است. Moonfruit یک انتخاب کاملی است ، اما می توانید انتخاب کنید.

 • http://www.pcmag.com/article2/0،2817،29017،00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 20 آوریل 2016

نظرات مثبت ارائه شده و توضیحات لازم برای مشتری در Moonfruit

برای هر یک از کاربران منف در حال استفاده در Moonfruit ، دارای دو مقاله کامل است. در ارائه این که می توانیم با دیدن آن کاملاً عاشق شوید و خدمات ارائه شده توسط مشتری خشمگین ارائه شده ، اکثریت را از کیفیت و سرعت بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم. فعالیتهای گزارش شده می توان گفت که بتوانیم به سرعت حل شده است.

با ارائه خدمات رسمی رضایت بخش وب سایت را می توان به شما معرفی کرد و کارفرمایان خود را دوستانه و فوق العاده دوستانه می خواهیم. با استفاده از این برنامه ، می توانید با استفاده از برنامه پیشنهادی خود ، برنامه خود را تنظیم کنید. Moonfruit با زنگ ها و سوت های خود به همراه هم ، می توان برای حضدیانی که نمی توانند از نظر اختصاصی بیشتری داشته باشند ، از بین بردند. مشتریانی که به دنبال یک سادگی و سر راست اجازه می دهند ، از Moonfruit راضی می شوند.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات مربوط به Moonfruit

این امکان را برای شما فراهم می کند و می توانید به هر فرصتی برسید که بتواند به صورت رایگان منتشر شود. در بازدید که می توانید Moonfruit در اختیار سازنده واقعاً در وب سایت خود به عنوان مثال برای گفتن به این نتیجه برساند ، می توانید با صدور خدمات قبلی خود را به عنوان مدیر خدمات ارائه دهید. به نظر می توان که “رایگان” با چند زمینه متصل شده است. به نظر می رسد ، Moonfruit روشنقاً می تواند در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند از شما مراقبت کند و یا بتواند از شما حمایت کند.

با مراجعه به این سایت می توانیم به شما بگویم ناعادلانه متهم شده اند یا غیرقابل تفسیر نیستند و به سایت خود محروم می شوند و شروع می کنند به همین ترتیب می توانید با انتخاب کلیه های کلاهبرداری در مورد بهترین گزینه ها خود را تهیه کنید. شکایات کافی است که می توانید با مراجعه به آنها بتوانید نگاهی بیندازید. با استفاده از این برنامه ، شما می توانید با استفاده از کلمه “آزاد”.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

طرح & سفارشی سازی

برای شروع وب سایت خود با Moonfruit نیاز به انتخاب بیشتری در اختیار داشتن با خود دارید تا بتوانید با ویرایشگر اطلاعاتی کلیک کنید. هر كدام كه ​​از اين الگوی درج شود ، بتواند مجدداً انتخاب شود و يا بتواند آن را انتخاب كند ، بتواند در هر كدام از افراد به سبك مد و كشتی ، تغییر سرعت ، فونت های مختلف تغییر ، پیوندهای اضافه شده و غیره منتقل شود..

این ویرایشگر خود را به یاد برنامه ریزی های طراحی شده و یا ویرایشگرهای متن رابط برمویزد. یک مشتری خوب ، اما شما تعجب می کنید ، چرا که می توانید با نگاهی واقعی داشته باشید و آن را به صورت مدرنیزه کنید. پیمایش بین قسمتهای مختلف وب سایت شما ، به عنوان مثال ، صفحات وبلاگ ، فروشگاه ، صفحات اختصاصی و کار و تحلیل برای آویزان کردن بسیار آسان است.

همه اگرچه عناصر دارای حق دسترسی باشند ، می توانند در این مکان افزوده شوند ، هرکدام کاملاً تصحیح کرده و توانمندی خود را در اختیار شما قرار می دهیم.

در مشاوره خاص طراحی پلتفرم ارائه شده است:

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتMoonfruit بدون توجه به مجاز بودن در یک برنامه مجاز ، یا برنامه ردیف برتر ، 62 طرح انتخاب را انتخاب کرده و به همه می توانید پیشنهاد کنید. اگر تعداد 62 الگوی به دیدگاه خود را نشان دهند ، بسیار زیاد است ، تنوع بین هر یک است که می تواند از سایتهای کاملاً عملی استفاده کند.

در این وب سایت می توانیم به بهترین وجه خود را برای استفاده در وب سایت نباشند ، با مهارت خود در اختیار شما قرار دهیم و به شما پیشنهاد می كنیم كه سال 2016 را انتخاب كنید…

یک کلمه هشدار: شما فقط می توانید قالب خود را تغییر داده و یک بار بارگیری کنید – اگر بخواهید با استفاده از خدمات پیشنهادی خود را تنظیم کنید ، مجدداً از ابتدا شروع کنید..

رابط سازنده وب سایترابط سازنده وب سایت تاریخ نمایش است ، و دو راه برای دیدن آن. اگرچه به بهترین اندیشیده شده است و همه چیز را می توان به شما معرفی کرد ، اگر بتوانید از سایت خود استفاده کنید ، در اختیار شما قرار می گیرید.

در خود ویرایشگر ، صفحه خودی خود را در وسط نمایش دادرس ، نوار عمل در امتداد بالا برای كنترل كلیسا ، یك نوار دیگر در امتداد می توانید برای كنترل صفحه خود و یك جعبه شناور برای كنترل عنصر (همچنین این یك عنصر را انتخاب کنید) ).

صفحههر یک از عناصر موجود در صفحه کاملاً دارای مجوز تنظیم شده است و می توانید در هر مکانی جابجاسیون کنید. این ارزیابی برای ناامید آور است ، می توانید برای ساختن آنچه که “ارائه می کند” بخواهید. ویژگی “صفحه استاد” به شما امکان ویرایش موضوع در حال حاضر راوی در همه صفحات می توانید دریافت کنید.
سایت پیمایشپیمایش سایت آسان است ، از این طریق می گوید که منوی کشویی در حد مجاز ویرایشگر ، فقط در زیر عملكرد نوار انجام شود. در این منو ، هر صفحه مشخص شده است و می توان آنرا ویرایش کرد کرد.
مدیریت محتواMoonfruit یک مدیر فایل دارای امکاناتی است که می تواند برای ارائه مطالب در صفحات ، موقعیت ها را بارگیری و بازیابی کنید.
عکس و گالریمتأسایت ، شما فقط می توانید تصاویر را ببینید ، از دستگاه خود بخواهید بارگیری کنید ، و همچنین نمی توانید در مورد Moonfruit ویرایش کنید ، در صورت تمایل به همه این موارد را از قبل مرتب کنید. نمی توانید با مراجعه به فیس بوک و غیره بکشید.

تصاویر سازنده ویجت قانون گالری می توان به سؤال یک ردیف تصاویر است. بسته به وضعیت شما ، این استمرار مجاز بودن کفپوش در شما از این بستر است.

سطح سایت موبایلاگر شما این طراحی را بخرید ، می توانید با اختیار بیشتری داشته باشید ، تا بتوانید با مراجعه به سایت خود ، از طریق تلفن همراه خود ، با داشتن یک کمانچه در قسمت ویرایشگر موبایل ، بتوانید به طور خلاصه خود را ارائه دهید. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید آن را انتخاب کنید.
ادغام تقسیم اجتماعیهیچ ویجت اشتراکی در فضای مجزا است. امکان استفاده شما از عنصر HTML سفارشی برای استفاده از دکمه های مشترک استفاده استفاده شده است.
خدمات طراحیهیچ خدمات طراحی شده ای وجود ندارد.

امکان & ابزارها

Moonfruit مجاز است طیف کاملی از ویژگی های این سازمان را به شما می دهد در سایت با سایر سازندگان وب سایت مجاز است. در حال انجام این کار.

ویژگیبررسی اجمالی
برپایینام کاربری ، شخصی ، رمز عبور – شما می توانید برای تصدیق مجدد! پس از انتخاب الگوی خود ، برای ایجاد راه حل سایت خود مدتی طول می کشد. Moonfruit می توان به راحتی گفت از شروع کار برای گفتن وبیلی است.
طراحی وب سایتتغییر رنگ ، قلم ، موقعیت ، پیوندها و پس زمینه ها. همه عناصر رسمی که شما در ویرایشگر انتظار دارند.
نام دامنه سفارشیاز شما قبلاً یك نام دامنه سفارشی می توانید تصریح كنید كه می توانید آن را آسان كنید و برای همه برنامه های خود را محدود كنید. اگر قبلاً بتوانیم حدس بزنیم ، می توانیم با برنامه پیشنهادی خود ، دو نفر را با برنامه به علاوه و سه نفر با برنامه حداکثر
عمق پیمایشفقط یک سطح ناوبری.
ابزارک ها و برنامه ها(متن ، عناوین ، فرم ها ، پیوندها ، قطعه HTML ، تصویر ، منو ، درج عکس). یک ویجت چت چانگگو ، گوگل مپ ، صداگذاری صدا ، نمایش به عنوان اسلاید Photosnack ، فید توییتر ، و یک فیلم Vimeo یا YouTube دارای شرایطی هستند. چند ابزارک فروشگاه و وبلاگ امکان پذیر است ، اما می توانید برای هر کدامیک از کد HTML استفاده کنید.
کسب درآمدبا استفاده از فروشگاه اینترنتی خود ، می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود ، صاحب بنرهای مختلفی شوید ، همچنین می توانید با مراجعه به متن قطعه قطعه HTML را اضافه کنید.
آمار ارائه دهندهGoogle Analytics و یک حساب Google Webmaster را به سایت خود پیوند اختصاص دهید.
عکس ، فیلم و صدابا داشتن امکاناتی که در اختیار شما قرار گرفته است ، می توانید با دیدن ویزت صدا و سیما را پیدا کنید و برای فیلم ، ویجت های ویمئو و یوتیوب بتوانید.
وبلاگ نویسییک سکوی تعریف وبلاگ نویسی با ویرایشگر استاندارد است. شما می توانید برای برنامه ارسال یا هر گونه فانتزی را انتخاب کنید.
نقشه های Googleویجت Google Maps در حد است
ویرایشگر HTMLشما نمی توانید صفحه اصلی را ویرایش کنید ، اما می توانید قطعه های HTML سفارشی را اضافه کنید.
ادغام رسانه های اجتماعیفقط یک ویجت فید توییتر بسته شده است. سایر موارد اضافی در زمینه رسانه های اجتماعی به قطعه های HTML فروشگاه اینترنتی فیس بوک برای فروشگاه آنلاین شما هم چنین است. خودشه به نظر ما این یک نمایش داده شده است.
فرم ها و نظرسنجی هابه ارائه خدمات شما می توانید یک فرم از طریق ویرایشگر اضافه کنید. فقط یک فرم اصلی (نام ، اعتبار ، پیام) با برنامه رایگان و مطلب در اختیار است.
فضای ارائه دهندهبر خلاف نشان داده شده از ویرایشگران دیگر ، شما را در این زمینه ممکن است حد نامحدودی محدودید. شما 20 مگابایت برای برنامه رایگان ، 500 مگابایت برای برنامه Lite ، 1 گیگابایت با برنامه ، 5 گیگابایت در برنامه Plus و 10 گیگابایت برای برنامه مکس در اختیار شما قرار داده ایم..
ابزار خبرنامههیچ ابزاری برای خبرنامه وجود ندارد. اگر شما یک ویجت HTML دلخواه می خواهید MailChimp اضافه کنید.
انجمنبرای دیدن این انجمن امکان پذیر است.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینیک فروشگاه آنلاین با هر طرح موجود است. بسته به طرحی که انتخاب شده است می توانید بین 10 تا 1000 اضافه کنید. انتخاب های موجود برای مدیریت فروشگاه آنلاین شما می توانید تعداد بیشتری از کاربران دوست جامع جهانی را ارائه دهید. فروشگاه اینترنتی اینگونه است که فقط می توانید با ایجاد تغییراتی در اختیار شما قرار داده و از نظر مدیریتی مدیریت لازم را داشته باشید.
ادغام دروازهفقط دروغ گفتن موجود است ، پی پال استر.
SEO دوستانهبا استفاده از این سایت ، ویرایش متا تگهای صفحه و راهنمای مختصری برای سئو امکان پذیر است.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)محافظت از رمز عبور در هر صفحه موجود است. در نسخه انتخاب ، فقط سرپرست سایت مجاز است.
Google® Analyticsبه اطلاعات سایت Moonfruit خود را به حساب Google Analytics خود پیوند داده است.
سایت وب سایتشما ملزم به رعایت می توانید رژیم صحیح ایمنی را در اینترنت بیان کنید و با استفاده از نشانه های تبلیغاتی و غیره توضیح دهید. اطلاعات PayPal اینگونه است.
زبان زبانMoonfruit به زبان فرانسوی موجود موجود است.
بهینه سازی موبایلسایت ها تا حد محدود به بهینه سازی تلفن همراه با هم ، اما ترفندهای بیشتر به راحتی می توانید از ویرایشگر موبایل لازم بودجه.
فناوری CDNبا استفاده از شبکه Moonfruit از CDN (شبکه تحویل محتوا) برای سریعتر برای دریافت خدمات خود به خودتان می توانید استفاده کنید.

برنامه ها & قیمت گذاری

با شروع کار با مونفورت ، می توانید به معرفی خودکار برای 15 روز تحقیق در اختیار شما بگذارید. اگر شما می توانید با دیدن خود اجازه دهید – می توانید از این برنامه استفاده کنید -.

هر طرح برای ویرایشگر ، 62 قالب ، این وب سایت و یک فروشگاه آنلاین محدود است. امتیاز قیمت پیشنهادی از نظر منطقی قیمت پیشنهادی با سایر سازندگان وب سایت است.

برنامه رایگان

این برنامه را برای زمانی که می توانید وب سایت های خود داشته باشید ، خود را در اختیار شما قرار می دهند ، می توانند هر روز ماه به روز خود ، به شما اجازه دهند. در 20 مگابایت فضای ذخیره سازی ، 1 گیگابایت پهنای باند ، پنج صفحه و دهکده از فروشگاه خود به خود می توانید. شما قادر نخواهید بودجه خود را به خدمات دیداری بین المللی (جداگانه مرور آموزشها و تابلوهای انجمن) و تبلیغات Moonfruit در سایت شما امکان پذیر می کند. سایت وب سایت شما می توانید نام کاربری.

برنامه آرشیو
داوری 4.50 در هر ماه ، 6 ماه در هر ماه

برنامه Lite شما را تا 10 گیگابایت پهنای باند و 500 مگابایت از طرف نیروی انتظامی برای شما به ارمغان می توان. شما قادر به تهیه بودجه 20 تا فروشگاه اینترنتی خود بافروشید و تبلیغات Moonfruit از سایت شما ناپدید می شوید. با استفاده از Moonfruit خدمات ارائه شده ، می توانید با نام خود تماس بگیرید امکان ارائه خدمات به Moonfruit مجاز است.

برنامه استاندارد
9 اعلام کننده / ماهانه سالانه ، 12 ماه در ماه به ماه

در برنامه استاندارد ، امکان دسترسی به صفحات نامحدود ، 20 گیگابایت پهنای باند و 1 گیگابایت حافظه مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی خود قادر به دریافت بودجه تا 50 نفر هستید. شما به یک سازنده فرم و کتابخانه Getty Images مجاز نیست. اگر برای برنامه سالانه ثبت نام کنید ، معتبر Google AdWords را به ارزش 75 پوند اعلام کرد کرد..

به برنامه برنامه
سالانه 15 دلار در ماه ، هر ماه 20 عنوان

شما می توانید با اضافه کردن 10 وب سایت مشاهده را ببینید. شما می توانید برنامه خود را تنظیم کنید ، به شما امکان دهد که بتواند به شما امکان پذیر شود. برای اینکه بتوانید سالیانه بتوانید صاحب فرصت شوید ، معتبر AdWords و حداقل 2 نام دامنه را تغییر دهید. خدمات تلفن همراه در برنامه به علاوه موجود است.

برنامه حداکثر
سالانه 26.25 روزنامه / ماه ، ماهانه 35 ریاض

برای سرمایه گذاری در این پلتفرم ، برنامه خود را به همراه 20 وب سایت دیگر ، با 10 گیگابایت توانمندی و حداقل 1000 فروشگاه در فروشگاه اینترنتی خود ، همه چیز را در برنامه به علاوه به شما می توانیم. اگر در برنامه سالانه عضو شوید ، می توانید سه نام دامنه بینا کنید.

کمک مشتری

این پیشنهاد از طرف Moonfruit بستگی به برنامه ای وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در 24/7 در حد امکان ، شما می توانید حدس بزنید. این مقاله که می توان گفت در زیر ارائه شده است.

 • تلفن
  پشتیبانی از تلفن در برنامه های پلاس و حداکثر برای ارائه بهتر است.
 • ارائه خدمات
  ارائه خدمات به مطلب ، استاندارد ، پلاس و حداکثر تحویل داده ها. زمان پاسخ دادن به این ، اگر معمولاً در یک روز است.
 • گپ
  این امکان وجود دارد.
 • دانش محور
  پایگاه اطلاع رسانی آنلاین از طریق مجاز Moonfruit در اختیار است.
 • آموزش دیدن ویدئویی
  خوب ، طیف وسعی از آموزش فیلم در اختیار است.
 • انجمن خدمات
  انجمن انجمن در حد است.
 • گزینه های اضافی
  پاسخ سریع به صاحب نظر از لیست حساب های توییتر و فیس بوک.

خدمات درمانی

استفاده از Moonfruit چقدر آسان است؟ ما می گویم این محدوده وسط دامنه است. عادت کردن کلاس طول می کشد ، اما در پایان به تصمیم گیری شده است. کشیدن و رها کردن است ، و عناصر انتخاب کنید برای هرکسی که می تواند به شما کمک کند ، شهودی است.

اگر به ابزارهای مختلفی دسترسی پیدا کنید – امکان استفاده از رسانه ها یا تبلیغات – اگر بتوانید به شما اضافه کنید عناصر HTML سفارشی قابل دسترسی است. عناصر HTML سفارشی مکانی است که می بیند به شما نیاز دارد برای رمزگذاری ، امیدوار شوید که خودتان دست داشته باشید!

اگر شما یک شاهد هستید کاملاً یا متنفر باشید ، اگر شما بتوانید از این ویرایشگر غافل استفاده کنید. این یک طرح طراحی معمول از برنامه های ورزشی برای پردازش کلمه و طراحی را ارائه می دهد. یادداشت اگر با این نوع برنامه بتوانید بازدید کنید ، بسیار ساده است.

برای رسیدن به این موضوع ، می توانید بعد از محدودیت 15 دقیقه بازی را در خانه قدرتاً در خانه دوست داشته باشید. در عرض چند ساعته ، شما قادر به بودجه یک وب سایت حرفه ای برای دیدن و انتشار مجید هستید.

راهنمايي از راهنماي آموزش ديداروئي و انجمن ها براي ارزيابي مجدد با استفاده از ويژگي ها.

نتیجه

Moonfruit می تواند به شما امکان دسترسی داشته باشد و در چند ساعت دیگر بتواند وب سایت خود را صاحب نظر کند و بتواند به شما کمک کند – مشروط بریتانیایی که بتواند به راحتی کنترل شود. با استفاده از وب سایت معتبر و معتبر می توانید با استفاده از وب سایت خود ، یا می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید آن را صاحب نظر کنید و یا بتوانید از این فرصت استفاده کنید.

سؤال مشاوره چراشما Moonfruit را بیش از حد از رقبای خود انتخاب کنید. به نظر می توانید ویرایشگر و وسایل موجود در محدوده پنج سال دیگر از دیگر مواردی که در اختیار شما قرار می دهیم استفاده کنید. و می توانید با توجه به این که بتوانید قیمت آنرا افزایش دهید ، بتوانید از این نظر برخوردار شوید.

امکانئناً ، در هر صفحه سفارشی سازی از حد مجاز ، اما ویرایشگرهای دیگری نیز در این صورت وجود دارد. اگر ویرایشگر طراحی نوع شخصیتی را دوست داشته باشد ، Moonfruit می تواند یک بستر محدود برای انتخاب داشته باشد. اگر بعد از یك فروشگاه اینترنتی رایگان (با ارائه 10 شركت مختصر) توانسته اید و با مراجعه به سایت خود ، نظر خود را مشاهده كنید ، می توانید این برنامه را در اختیار شما قرار دهید.

اگر Moonfruit را می توان دیدید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید به راحتی تحقیق کنید – اگر بخواهید به راحتی بتوانید به راحتی دسترسی داشته باشید.

سطح

Moonfruit

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map