Malá oranžová recenzia 2016


Malá oranžová

Navštíviť webovú stránku

8.9


Skóre AWA

Malá oranžová

Spoločnosť Small Orange (ASO), ktorá bola založená v Atlante pred desiatimi rokmi, ponúka rôzne služby webhostingu jednotlivým používateľom aj malým podnikom. V súčasnosti má spoločnosť sídlo v Austine v Texase a má živú 80-pracovnú silu. Prečítajte si našu recenziu A Small Orange nižšie.

Pros

 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora platformy Node.js a Ghost Blogging Platform
 • Široký rozsah plánov hostenia
 • Žiadne skryté poplatky

Zápory

 • Vyžaduje sa zlepšenie telefonickej podpory

Prehľad

 • Webové stránky: www.asmallorange.com
 • centrála: Atlanta, GA
 • Rok založenia: 2003
 • Kategórie: Web hosting
 • služby: Zdieľaný, VPS, WordPress Managed Hosting, Cloud Hosting
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

Spoločnosť Small Orange (ASO), ktorá bola založená v Atlante pred desiatimi rokmi, ponúka rôzne služby webhostingu jednotlivým používateľom aj malým podnikom. V súčasnosti má spoločnosť sídlo v Austine v Texase a má živú 80-pracovnú silu.

Small Orange poskytuje niekoľko cenovo dostupných vyhradených serverov, virtuálnych súkromných serverov (VPS) a zdieľaných serverových plánov, ktoré oslovia jednotlivých používateľov, ako aj malé podniky. Firma však nemá niekoľko funkcií a špecifikácií, ktoré sa nachádzajú v službe InMotion Hosting, špičkovej webhostingovej službe AWA.

Pozitívne je, že spoločnosť má jeden z najrýchlejších serverov medzi poskytovateľmi zdieľaného hostingu, takže vždy, keď klienti navštívia váš web, funguje optimálne. Aby ASO vyhovovalo najrýchlejšie rastúcemu obchodu s webom najmenších firiem, poskytuje plány za rôzne sadzby priateľské k peňaženkám.

Čestný Web Host

Small Orange je jedným z najuznávanejších poskytovateľov webhostingu, pretože vždy predáva to, čo v prvom rade poskytuje. Inými slovami, vaše webové stránky budú vždy fungovať optimálne, ako sľúbili na rozdiel od iných bezohľadných služieb webhostingu spoločnosti..

Táto webhostingová spoločnosť nevykonáva predpoklady týkajúce sa používania serverov svojich klientov a zdrojov, ktoré majú ako iné hostingové spoločnosti. Namiesto toho zabezpečujú, že pre každého zákazníka sú k dispozícii primerané zdroje, aj keď ich každý používal na maximum.

Spoločnosť sa zaviazala ísť na zelenú

Small Orange sa venuje ekologizácii tým, že 150% svojej spotreby energie porovná s osvedčeniami o obnoviteľnej energii. Firma tiež povzbudzuje svojich zamestnancov, aby pracovali z domu, aby znížili energiu. Aj keď všetky tieto snahy nesúvisia s ich plánmi webhostingu, vytvára to dobrý pocit, že viete, že pracujete s firmou, ktorá sa venuje znižovaniu spotreby energie a propaguje zelenšie prostredie..

Spodná čiara

Ľahko sa používa a je cenovo dostupný. Small Orange je spoľahlivá webhostingová spoločnosť pre tých, ktorí nepotrebujú vysoko zaťažený server. Webovému hostiteľovi však stále chýbajú niektoré z jeho funkcií.

Kľúčové vlastnosti

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Diskové servery Solid State
 • Neobmedzené domény
 • 24/7/365 zákaznícka podpora
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Hardvér servera triedy Enterprise
 • Filtrovanie spamu a vírusov
 • Auto-respondenti
 • Optimalizované servery WordPress
 • Denné zálohy
 • Weebly Web Builder
 • Adresáre chránené heslom

Rýchle odkazy

Odborníci z odvetvia verdikt o malej oranžovej

Webhosting Recenzie odborníkov nemajú kričať: „Moja webová stránka je vypnutá!“, Jej chuť, pravdepodobne preto, že službu krátko vyskúšali a nie dlhšiu dobu, napríklad A Small, Zákazníci spoločnosti Orange majú.

Čo majú odborníci na A Small Orange radi?

 • Lacné plány, ako začať
 • Ľahko použiteľný ovládací panel
 • Poskytuje dobrú politiku vrátenia platby za zrušenie
 • Na rozdiel od mnohých iných hostingových spoločností žiadne skryté poplatky
 • Rýchle servery SSD

A ich negatíva?

 • Ich incident v decembri 2015 (so značnými prestojmi) bol neospravedlniteľný
 • Zákazníci nemajú telefonickú podporu
 • Živý chat môže byť obmedzený

Kým odborníci sú menej o Sca Small Orange, ich negatívy sa zhodujú s tým, čo hovoria zákazníci hostingových služieb. A ak nemôžete na linke niekoho rýchlo dostať do zákazníckeho servisu, keď dôjde k poklesu vašich webových stránok, budete tiež veľmi naštvaní..

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky na malej oranžovej

Aby som bol úprimný, so zlým prevádzkovým časom na svojich webových stránkach, zákazníci pravdepodobne nebudú obhajovať skutočné výhody A Small Orange, ktoré ľahko. Najdôležitejšou súčasťou webu je, že je k dispozícii! Vykopali sme však niekoľko vecí, ktoré sa zákazníkom zrejme páčili.

 • Rýchly hosting
  Aj keď existujú výpadky, keď A Small Orange funguje, funguje to dobre a rýchlo.
 • Jednoduché použitie cPanel
  Používateľské rozhranie je jednoduché a čisté.

Aj keď sú niektorí zákazníci, ktorí s platformou nemali žiadne problémy, väčšina smeruje online, aby sa na nich sťažovala.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na malú oranžovú farbu

Small Orange v poslednej dobe trpel niektorými veľmi desivými recenziami od zákazníkov – zvyčajne v oblastiach dostupnosti a podpory.

 • Snažte sa poskytnúť prevádzkyschopnosť, ktorú zákazníci požadujú
  Zákazníci (kolektívne) sa, žiaľ, sťažovali na neprijateľné množstvo prestojov a predĺžili si ich. Zdá sa, že odstránili aj všetky sťažnosti zo svojej stránky Facebook – zlý zákaznícky servis a informácie?
 • K dispozícii nie je žiadna telefonická podpora
  Aj keď majú funkciu živého rozhovoru, ak chcete niekoho získať na telefóne, už to nie je možné
 • Podpora nie je technicky spôsobilá na rýchle riešenie problémov
  Aj keď podpora môže byť schopná ľahko vyriešiť malé problémy, pre viac technických otázok môžete očakávať, že budete čakať dlho, kým sa pre vás hľadajú riešenie…
 • Časť skupiny EIG
  Spolu s spoločnosťami Arvixe, HostGator a BlueHost sú v podstate rovnakou spoločnosťou a všetky služby klesli.

Spoľahlivosť & uptime

Small Orange má jeden z najlepších časov pohotovosti a najrýchlejších časov odozvy servera všetkých webových hostiteľov, ktorých sme študovali. Čas, počas ktorého je zdieľaný server (a váš blog) v prevádzke, je to, čo sa nazýva uptime, zatiaľ čo čas odozvy je rýchlosť, ktorú server potrebuje na načítanie obsahu, keď niekto navštívi váš blog..

Štatistiky dostupnosti a času odozvy zvyčajne sleduje Cloud Spectator a tlieskali ASO za rýchlosť a stabilitu svojich serverov. ASO je vysoko cenený, pretože nezaručuje neobmedzené úložisko a šírku pásma. To vám však umožní vybrať balík webhostingu založený na tom, čo vaše webové stránky skutočne spotrebujú.

Rovnako ako Arvixe a GoDaddy, ASO poskytuje 99,9% záruku dostupnosti, čo znamená, že vám zaplatia za akékoľvek ďalšie prestoje..

Čas prevádzky / doba odozvy: 99,9% doba prevádzky a doba odozvy 549 ms. Toto je spolu so známymi poskytovateľmi webhostingu.

Táto renomovaná webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje vysoko kvalitné služby, prevádzkuje dva rôzne servery so sídlom v USA v Michigane, Dearborne, Texase a Dallase. Obe dátové centrá sa môžu pochváliť vysokovýkonnými sieťami, ktoré sú neutrálne pre operátorov.

Dátové centrá pozostávajú z radu bezpečnostných prvkov vrátane biometrického prístupu a prístupu ku karte, kontroly fyzických ID; úplné sledovanie CCTV, ktoré je podporované digitálnym záznamom do súboru; a technici podpory 24 hodín denne.

Obidve dátové centrá využívajú detekciu Arbor Networks Peak Flow DDoS a majú vysoko výkonné siete s riadenou kvalitou IP riadené viacerými nosičmi..

Vlastnosti & náradie

ASO ponúka niekoľko vynikajúcich funkcií a hostingové balíčky prichádzajú s automatickou inštaláciou skriptov, hostingovým prostredím založeným na SSD a dennými zálohami, neobmedzeným počtom POP3, MySQL, subdomén, e-mailových zasielateľov, zoznamov adries a FTP účtov, čo je ponuka, ktorá nie veľa hosting webových stránok má.

vlastnosťPrehľad
Šírka pásma a miesto na diskuSmall Orange ponúka obmedzenú šírku pásma a miesto na disku a líši sa podľa rôznych plánov hostenia. Pre mnohých hostí to však prekvapuje, pretože rôzne hostingové weby ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku so všetkými ich hostingovými balíčkami..

Aj keď si môžete vybrať z ponuky dostupných hostiteľských balíkov, ak prekročíte limit svojho miesta na disku, ktorý môže byť pre niekoľko ľudí dosť frustrujúci, musíte upgradovať na VPS alebo vyhradený hostingový plán..

Ovládací panelASO poskytuje všetkým svojim klientom cPanel (a WHM, ak je to použiteľné) pre Linux, najobľúbenejší ovládací panel. Pred registráciou však musíte skontrolovať náklady na licenciu, pretože to nemusí nevyhnutne vyplývať z podrobnejších plánov. ASO nepodporuje Windows. Ovládací panel umožňuje spravovať rôzne aspekty týkajúce sa vášho webu z jedného miesta. Môžete napríklad nainštalovať aplikácie ako WordPress alebo Joomla, sledovať, koľko šírky pásma a úložného priestoru používate, a na svoje webové stránky vložiť nové súbory. ASO má niekoľko úhľadných doplnkových funkcií na prístup k zálohám cPanel likeR1Soft, zabezpečenie SiteLock, inštaláciu Cloudflare jedným kliknutím, optimalizáciu rýchlosti stránky, selektor PHP, ako aj ich inštalačného ducha (cez Softaculous). Vďaka svojej pomerne aktívnej klientskej oblasti pre fakturáciu a podporu vám ASO ponúka prístup k ich rozsiahlej znalostnej báze a videonávodom.
Tvorca webových stránokMajiteľom malých firiem je umožnený plynulý prechod od vytvorenia webových stránok k hosťovaniu webových stránok pomocou vstavaného tvorcu webových stránok malých firiem ASO pod menom Weebly. Pomocou vstavaného nástroja môžete bezplatne vytvoriť jednu webovú stránku a tiež vytvoriť ľubovoľný počet webových stránok. Weebly má množstvo šablón a nástroj drag and drop, ktorý vám umožní rýchlo vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku. Môžete ušetriť peniaze pomocou vstavaného nástroja na ASO, pretože ak ste Weebly použili osobitne, za svoje služby si účtujú poplatok, ak máte svoju doménu. ASO poskytuje dizajnérske služby za jednorazovú cenu 800 dolárov alebo 1100 dolárov v zhode so zložitosťou vašej webovej stránky pre tých, ktorí chcú, aby ich web navrhol profesionál. Na vytvorenie stránky použijú WordPress alebo iný systém na správu obsahu.
Webové stránky WordPressLogicky je podporovaný aj WordPress. V časti Softalicious app from CPanel môžete nainštalovať systém na správu obsahu (CMS). Po inštalácii môžete pomocou programu WordPress vytvárať prezentácie, stránky, príspevky a ďalší obsah. WordPress ovláda viac ako 24% celého webu, preto nie je prekvapujúce, že veľa hostiteľských webových stránok poskytuje optimalizované spravované hostingové plány WordPress. Bohužiaľ, Small Orange neponúka spravovaný hosting WP. Ak má vaša malá firma web WordPress, ktorý prijíma masívny prenos a je stredobodom podnikania, dôrazne odporúčame používať spravovaný hosting WP. Spravovaní hostitelia WP sa za vás postarajú o technický backend WordPress. Hostiteľ pre vás napríklad vykonáva aktualizácie softvéru WP, spúšťa vaše stránky na serveroch optimalizovaných pre WP, poskytuje platformu na testovanie zmien na vašom serveri WP a vykonáva denné zálohovanie. Náš najlepší výber pre spravovaný hosting WP je WP Engine.
Webové aplikácieSmall Orange ponúka bezkonkurenčný výber webových aplikácií, ktoré prispôsobia váš web. Ak chcete spustiť blog, vyberte WordPress alebo jednu z ďalších dostupných blogových aplikácií a nainštalujte ho kliknutím na tlačidlo. Ak máte záujem získať nejaký softvér CMS, chcete kalendár alebo fórum na svojich stránkach, alebo uvažujete o hosťovaní niektorých online hier, spoločnosť ASO vás zahrnula. Existujú aj rôzne nástroje určené presne pre webové stránky elektronického obchodu a ďalšie určené pre vzdelávacie stránky. Môžete vytvárať nástroje wiki a prieskumy – možnosti sú nekonečné. Bez ohľadu na typ stránok, ktoré chcete spustiť, je celkom zrejmé, že ASO poskytuje viac ako niekoľko aplikácií, ktoré by ho mohli výrazne zvýšiť..
Riešenie elektronického obchoduAk plánujete ponúkať produkty alebo služby, spoločnosť Small Orange vás priviedla k pokrytiu. Táto hostingová spoločnosť poskytuje podnikové hostingové plány založené na Linuxe (Startup, Small Business a Enterprise), ktoré zahŕňajú bezplatnú vrstvu zabezpečeného soketu (certifikát SSL), odvetvie platobných kariet (PCI) a vyhradenú IP adresu na zabezpečenie transakcií.
Bezpečnostné funkcieHostiteľské plány prichádzajú s niekoľkými bezpečnostnými funkciami. Aj pri najzákladnejšom pláne si môžete byť istí, že nájdete adresáre chránené heslom, ochranu pomocou horúcich liniek / pijavíc a blokovanie IP. Pre ešte väčšiu bezpečnosť by ste si mali zvoliť SiteLock (20 dolárov ročne). SiteLock zvyčajne vykonáva denné kontroly škodlivého softvéru, automatické odstránenie škodlivého softvéru, monitorovanie zmien súborov a ďalšie v závislosti od vybraného hostingového balíka.
Neobmedzené e-mailové adresySmall Orange umožňuje vlastníkom webových stránok vytvoriť neobmedzený počet e-mailových adries priradených ku každej doméne, ktorú hostia. Toto je hodnotná funkcia, najmä pre podnikanie, pretože každému zamestnancovi potom môže byť pridelený osobný e-mail. Táto hostingová spoločnosť vám tiež umožňuje mať bežný e-mail, čo je užitočné, ak sa niekto stane s e-mailovou adresou vo vašej doméne, ktorá sa nenachádza. Pomáha to zabezpečiť, aby ste dostali všetky správy, ktoré sa odosielajú na váš web.
Záruka 90 dní na vrátenie peňazíPatrí medzi najdlhšie v priemysle a poskytuje dostatok času na overenie služby. Pamätajte, že domény nie sú zahrnuté v tejto ponuke, takže ak vrátite prostriedky po využití bezplatnej domény, štandardné náklady na doménu sa odpočítajú. Mnoho ľudí v tomto odvetví to robí.
Plne škálovateľnéJednoducho inovujte a downgradujte podľa vášho želania.
Dva mesiace zadarmoZískate bezplatnú doménu a dva mesiace bezplatného hostingu, ak platíte rok vopred
Neobmedzené všetko ostatnéNeobmedzené FTP účty, subdomény, e-mailové zoznamy, e-maily, zasielatelia e-mailov a databázy prichádzajú ako štandard
Denné zálohyDôrazne sa odporúča vykonávať zálohy mimo lokality, aj keď sa vykonávajú automatické denné zálohy
Ruby on RailsNa rozdiel od mnohých hostiteľských webových stránok, ktoré používajú doplnok cPanel pre Ruby, používajú pre svoje Ruby Passenger, takže vždy je nainštalovaný najnovší nainštalovaný Gem
Ghost Blog HostingSú jedným z mála poskytovateľov zdieľaného hostingu, ktorí majú nainštalovaný server Node.js. Takto je možné nainštalovať novú platformu duchov blogov..

plány & stanovenie ceny

Zdieľané hostingové plány spoločnosti Small Orange uľahčujú nájdenie možnosti, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu a potrebám. Navyše je to renomovaná hostingová spoločnosť, ktorá vás nad ničím neprekonáva, ale skôr poskytuje skutočný neobmedzený hosting.

Small Orange rozdeľuje svoje hosťovanie do piatich druhov plánov: hybridný / dedikovaný, cloud VPS, obchod, distribútor a zdieľaný. Táto firma ponúka iba hosting založený na systéme Linux.

Small Orange chápe, čo klienti chcú. Úprimne sa zaujímajú o mesačné ceny balíkov, než o to, aby na svojej titulnej stránke zobrazovali nižšie ročné ceny. Keď vás upozornia na svoje mesačné náklady, ponúkajú dva mesiace zadarmo a bezplatnú doménu, ak sa prihlásite na odber na celý rok.

Aj keď je táto myšlienka rovnaká (podpísať zmluvu, aby ste zaplatili menej), cíti sa menej ako potrestanie, keď je hostiteľ vopred informovaný o tom, že ich ceny začínajú.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je jednou z oblastí, ktorá umožňuje spustiť A Small Orange. Je to, že trávia väčšinu času prácou na všetkých ostatných aspektoch podnikania, takže nemali šancu začleniť nepretržitú podporu zákazníkov..

O veľkosti tímu technickej podpory A Small Orange nie je jasné, keďže takmer celý jeho personál pracuje z domu. Táto hostingová spoločnosť nemá interných pracovníkov, ktorí pracujú v dosahu svojich serverov, ako iné hostiteľské spoločnosti.

Niekoľko klientov sa prihlásilo a tvrdí, že na niektoré z najtechnickejších otázok nedostali dostatok rád ani odpovedí.

Podpora je poskytovaná prostredníctvom lístka a e-mailu 24/7 po celý rok. Aj keď neexistuje telefonická podpora, poskytuje sa podpora živých rozhovorov, ale iba vo všedné dni. To je opäť možné, pretože nemajú vlastných zamestnancov ako iní poskytovatelia.

Aj keď existuje podpora zákazníkov, ASO odrádza ľudí od používania tohto podporného nástroja na získanie technickej pomoci.

Jednoduchosť použitia

Hoci je webová stránka úžasne dobre navrhnutá, jej používanie je jednoduché, keďže na domovskej stránke máte jednoduchý prístup. Môžete si vybrať balíčky alebo „nájsť perfektný plán“, v ktorom sú uvedené všetky ponúkané balíčky. Webová stránka je jednoduchá a neuveriteľná, a preto neexistuje neprehľadný a nepotrebný obsah a obrázky.

Ak sa sťahujete z iného webového hostiteľa, Small Orange pravdepodobne poskytuje známe rozhranie. Rovnako ako mnoho hostiteľských firiem, aj oni používajú cPanel, grafické rozhranie, ktoré uľahčuje veci, pokiaľ ide o proces hosťovania. Majú tiež najkompletnejšie a dobre napísané slovníky a príručky, aké sme kedy videli od webhostingu.

Aj keď väčšina plánov prichádza s programom CPanel, mali by ste ho pred nákupom vždy dvakrát skontrolovať, pretože to vyzerá, akoby niektoré plány neobsahovali cPanel. CPanel je vynikajúci nástroj ovládacieho panela pre začiatočníkov a skúsených používateľov a jednoducho robí správu vašich stránok a hosťovanie bez stresu.

záver

Ak sa rýchlosť vašej webovej stránky stane prvoradým problémom, budete ju milovať. Má najrýchlejší čas prevádzkyschopnosti a čas odozvy servera. ASO nezaručuje neobmedzené zdroje, takže šírka pásma a miesto na disku sú obmedzené, aby nedošlo k preťaženiu. Preto je k jej webovým stránkam možné rýchlo pristupovať. ASO má celý rad hostingových plánov, ktoré majú rôzne ceny, aby vyhovovali vašim želaniam a finančnému plánu.

Jeho jedinou chybou je, že nemá rovnakú úroveň bezpečnostných funkcií, aké poskytujú ostatní hostitelia, a neposkytuje podporu hovorov 24/4/365. Radšej by ste mali hostiteľa ako Arvixe alebo GoDaddy, ak by ste chceli mať stály prístup k telefonickej podpore alebo podnikať v elektronickom obchode..

Small Orange uľahčuje vytvorenie webovej stránky vhodnej na osobné alebo malé podnikanie a je za primeranú cenu. Webovému hostiteľovi však chýbajú funkcie (ako sú spravované servery WordPress, servery založené na systéme Windows), ktoré poskytuje Dreamhost, Arvixe a Liquid Web (voľba editorov pre hosťovanie na podnikovej úrovni)..

Ak máte skutočné ambície webových stránok vysokej kvality, tieto služby sa používajú ako nadácia. Small Orange je určený pre tých, ktorí majú skromnejšie potreby.

porovnať

Malá oranžová

89

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map