Magento CE Review 2016


مگنتو

از وب سایت بازدید کنید

9.3


امتیاز AWA

مگنتو

در ارائه که Magento نسخه Enterprise را به شما داده است تا بتوانید با قدرت بیشتری ارائه کنید ، می توانید مشاغل بیشتری برای ارائه خدمات تبلیغاتی خود داشته باشید. این نسخه از سال 2007 تا کنون ارائه شده است. امروزه ، میزبان بالاتر از 150،000 فروشگاه از فروشگاه اسمی بزرگداشت Toms Shoes است. مقاله ماژنتو CE ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • خدمات و آسان و به روزرسانی ها ها
 • پیمایش آسان
 • قیمت های پیشنهادی
 • هشدارهای محصول

منفی

 • فرید راه تحقیق پیچیده
 • برای استفاده از میزبان مشترک
 • نسخه های منع تحقیق
 • فقدان توسعه دهندگان شایسته

بررسی اجمالی

Magento خود را به عنوان یک سکوی کاملاً متناسب با تعیین شرایطی که می تواند برای بارگیری است ، عنوان کند. در این صورت که می توانید از این نظر برخوردار شوید ، می توانید با دیدن این گزینه را ببینید. استفاده از آن آسان است. برای ساخت و بهره برداری از فروشگاه اینترنتی شما می توانید به راحتی باهوشدید. در صورت عدم مشاهده ، شرکت شما می تواند برای ارائه درخواست پیشنهادی ارائه شده توسط یک متخصص ارائه شده و یا اجازه دهد. Magento مجاز استراحت و مجاز است ، اما با استفاده از اينكه براي شما مستقيماً تعيين شده است.

مشخصات فنی و محدودیت ها

به راحتی می توانید به حد توان خود بگویید: Magento به سازمانهای رمزگذاری با نگاهی دقیق می کنند. اگر این توصیف شما را توصیف کند ، می توانید به دنبال یک پلتفرم بین المللی الکترونیکی را ببینید. با استفاده از بسته های خرید و فروش ، می توانید آن را از بین ببرید. شما نیاز به خرید دارید:

 • امنیت – روش ارائه سازگار با PCI
 • پردازش
 • خدمات میزبانی
 • یک نام دامنه

اگر این نرم افزار منبع بازدارندگی بارگیری است ، این امکان را برای شما فراهم آورده است ، نمی توانید آن را تغییر دهید.

نصب و راه اندازی

برای بارگیری Magento ، فقط کاری که می توانید با مراجعه به وب سایت های مجاز انجام دهید. این نرم افزار کاملاً آزاد است. با این حال ، شما مجبور به خرید دامنه و پیشنهاد میزبانی سایت هستید. هر سایتی که از طریق ماژنتو مجاز است به خود اختصاص داده است خود را است. اگر یک وب سایت موجود است و می توانید فروشگاه سبد خرید را اضافه کنید ، خرید خود را ادامه دهید.

مقیاس تصویریری

در ارائه که استثنائاتی امکان پذیر است ، Magento قادر به رشد با استفاده از است. شركت فعالي موجود كه Magento را انتخاب مي كنيد ، قبل از آنكه تثبيت شده و يكي از آنها را نيز فراهم كنيد رازور مي كنيد. با افزودن محصولات و فرصت ها ، بستر کاملاً مجاز است برای دسترسی به آنها محدود شود. در حال حاضر ، شما می توانید راه حل شرکت را انتخاب کنید. این طرح برای مشاغل واقعاً در مقیاس اندازه گیری شده بزرگتر است. خدمات سازمانی با 15000 مجاز در سال شروع نمایش.

شهرت ، آبرو

Magento به عنوان یک رهبر صنعت شهرت است. با این حال ، برای سه استفاده از فرصت مشاهده نشده است. در سال 2011 ، موسسین شرکت را به eBay و بخش X.com تجارت خود فروختند. از این زمان تا دیدن این سکو در زمین لرزانویت دید است. این یک انتقال هموار به مدیریت جدید عدم وجود است ، و همچنین می توانید از ده ده نفر دیگر استفاده کنید. این می تواند بتواند به شما نگاه کند. این قابلیت است که می تواند به این دیدگاه برسد.

چرا نرم افزار تجاری الکترونیک Magento را انتخاب کنید?

اگر به یک متخصص Magento دسترسی داشته باشید ، می توانید یک وب سایت را با طراحی کامل طراحی کنید و همچنین بتوانید از آنها مراقبت کنید. این بستر پایه و اساس اعتبار اطمینان و مملو از ویژگی را می توان می دهد. از بین شما می توانید با یک مشتری خاص و مدیر ارشد اداره شوید.

ویژگیهای اصلی

 • ادغام Google Analytics
 • سطح یک صفحه ای
 • سیستم تحقیق پیشرفته
 • مدیریت موجودی
 • با استفاده از این روش
 • 100 ٪ موتور جستجو دوستانه
 • ارائه SSL
 • امکان سازی همه صفحه موجودی بر لاک الکل
 • کد پایه تمیز و لاغر
 • نقشه سایت Google
 • کتاب آدرس با آدرس نامحدود
 • رجیستری هدیه

حکم خبرگان صنعت در اختیار ماژنتو

PlateformExperts e-Commerce تجارت با استفاده از Magento برای شما می باشد ، اما شما نیز با سرعت بیشتری می توانید در این برنامه برای همه استفاده کنید. در ارائه این دیدگاه که می توانیم از دیدگاه خود مبلغی را ارائه دهیم ، مگنتو را واقعاً به سمت مشاغل محافظت شده تری طراحی کرده است و در حال حاضر موجود است. همه مشاغل جدید که تازه کار خود را آغاز کرده اند ، می توانند با استفاده از این امکان ، بتوانند با شما برخورد کنند و بتوانند با شما تماس بگیرند. . این مختصر دلایلی است که منتقدین از مگنتو در کلیه صفحه به عنوان یک راه حل مطلوب همه جانبه به شما اجازه نمی دهد.

مشاغل بزرگتر با استفاده از خدمات متخصص در زمینه نمایش فروشگاهی ، می توانید با نگاهی بهتر ، با انتخاب مگنتو به بهترین پیشنهاد خود ، فروشگاه اینترنتی خود را تغییر دهید. این برنامه بسیار پیشرفته می باشد فقط می توانید یادآوری کنید که می توانید عیب یابی داشته باشید و بتوانید به شما کمک کند تا به شما امکان پذیر باشد.

برای کسب و کار و سرمایه گذاری ، Magento یک راه حل عالی و رتبه های بالایی را از ارائه خدمات ارائه شده می توان دریافت. نکته اصلی این است که شما نیازهای خود را به عنوان متخصص و از این طریق می توانید با مراجعه به سطح زیربنایی ، خدمات خود و همچنین خودتان را مطابقت دهید..

ما می توانیم از این نظر و تفسیر مصرف کننده بر روی نرم افزار تجاری الکترونیک Magento استفاده کنید

اکثریت قریب به موقعیت کاربرانی که می توانند خودشان را برای نوشتن یک نظر در مورد شما قرار دهند ، به شما زیاد مگنتو می دهند تا بتوانند به راحتی کسب کنند. در اینجا می توانید چندین فرصت را بخواهید که بتوانند به شما بگویند:

 • ویژگی های امنیتی از جعبه خارج است. با استفاده از فروشگاه اینترنتی خود می توانید بلافاصله شروع به کارفرمایان کنید و نیازی به استفاده از آن نداشته باشید.
 • این قانون از برنامه های افزودنی آزاد و مقرون به دیدن است. اگر می توانید سایت خود را محدود کنید ، می توانید آن را انتخاب کنید.
 • بخش ارزیابی تصویر Magento یک برنامه برای همه کاره است که می توان برای داشتن قدرتمندتر و با استفاده از خدمات ارائه شده توسط آنها استفاده کرد. هر کسب و کار می توانید از این برنامه برای تأمین نیازهای خودتان استفاده کنید.
 • انجمن های تخصصی انجمن Magento یک برنامه محبوب است ، به این وسیله که می تواند کاربران بیشتری را از بین بیندازد ، می تواند به عنوان یک منبع تغذیه موفق عمل کند.

Magento CE: بحث و شکایات منفی مصرف کننده

مطالب ارائه دهنده Magento عالی ظاهر است. معمولاً از این موقعیت عالی می گیرند. این از این محصول خوشحال است و می تواند هر یک از این موضوعات را ارائه دهد..

 • سرعت با استفاده از خدمات ارزشمند این می توان ناامید کننده می شود و در اختیار شما قرار می دهد رتبه بندی موتورها را جستجو کند و بتواند تأثیرگذار باشد. اگر یک سایت در حال حاضر تعطیل است ، خریداران به سرعت در حال حرکت هستند..
 • ارائه خدمات مشاوره ای با قیمت مناسب با افزایش هزینه های دیگر ، همچنین با داشتن اختیار در ردیف برتر از خدمات ارائه دهنده خدمات ارائه دهنده خدمات می توان گفت. به نظر می توانم نشان دهیم مگنتو به سؤال می کنیم.

دولت از این دو شکایت ، هیچ موضوعی برجسته مجاز نیست.

 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/magento-review/
 • http://ecommerce-platforms.com/ecommerce-reviews/the-ultimate-magento-ecommerce-review-2015
 • https://www.trustradius.com/products/magento/reviews

طرح & سفارشی سازی

صاحب بزرگترین مزایای انتخاب یک سیستم عامل منبع بازآفرینی نامگذاری محدود طراحی است. Magento با استفاده از تم های رایگان برای انتخاب دیگری انتخاب کنید. اگر شما می توانید یک موضوع ارائه دهید ، می توانید با استفاده از شخصیت ثالث ارائه شده را ارائه دهید. کیفیت تم ها می توان حدس زد و می توان با ارائه خدمات ارائه شده توسط ده دهندگان از سراسر جهان می توان گفت. خبر خوب این است که می توانید با دیدن آن بخواهید از بین بروند. فقط بخاطر بسپارید که می گوید یک موضوع برای تهیه فروشگاه اینترنتی شما برای ذخیره اطلاعاتی مناسب است.

ویژگیبررسی اجمالی
رابط سازنده وب سایتباطن موجود است که همه می توانید شروع کنید تا به کثیفیت تغییر دهید. انتخابهای مختلفی وجود دارد. در تئوری ، این یک کیفیت خوب است. با این حال ، رابط شلوغ و گیج کننده ای است که می توانیم. دارای یک رمز عبور معتبر می توان در اختیار شما قرار داد و در اختیار شما قرار داد. کمکی اعلام نکرده است که از لیست های منو و ویژگی های ناوبری به نظر می رسد که می توان آن را منطقی ارزیابی کرد. می توانید در جستجوی این صفحه صفحاتی باشید که بتواند سازمان یافته شود ، با این وجود می توانید آن را محدود کنید.
مدیریت محتوااضافه کردن متن صفحه ساده و ساده است. با این حال ، اضافه کردن محصولات می توان پیچیده. “خصوصیات” محصول به گروههای نمایش تقسیم می شود و سازماندهی می شود به سرعت گیج کننده تغییر یابد. یک مرکز ارائه با استفاده از این امکان وجود دارد. اما برای هرچه بیشتر ، یک اختصاصی یادداشت شیب دار حاضر است.
سطح سایت موبایلMagento به شما امکان می دهد نسخه تلفن همراه با وب سایت خود را ادغام کلیک کنید. باز هم ، این قابلیت است که به جمع وجهی به یک متخصص واشنگتن ، اما می توانید در اختیار شما باشد. این ویژگی اصلی هر تجارت آنلاین است.
دسترسی به CSS و HTMLMagento محدودصراً از PHP استفاده می شود. شما یا می توانید با مراجعه به این زبان کد نویسی مسلط کنید.

امکان & ابزارها

با استفاده از روش پیشنهادی ، هیچ محدودیتی در اختیار شما نیست. Magento می توانید ویژگی های عالی است. از شما می توانید با استفاده از گزینه های پیشنهادی خود را انتخاب کنید. هر بخش از سایت ما می توانیم به راحتی دلخواه خود را انتخاب کنیم.

ویژگیبررسی اجمالی
ادغام برنامهبازار Magento هزاران برنامه ارائه می دهد که می تواند به شما اجازه دهد در وب سایت شما ادغام می کند. ابزارهای جستجو مکان یابی ابزارهای لازم را آسان می کنند. اگر قیمت آن به وضوح نمایش داده شود می توانید با یک سیستم رتبه بندی پنج ستاره ، با سرعت بیشتری به کیفیت برنامه خود را ارائه دهید.
ادغام eBay و Amazonاز این که Magento متعلق به eBay است ، ادغام صاف است. برای کمک به شما می توانید محصولات خود را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم از eBay استفاده کنید. این سیستم عامل می تواند با آمازون ادغام شود. هرچند این پسوندها می توان قیمت برچسب را اعلام کرد. ارائه جستجوی اولیه با آمازون چند صد تصمیم گیری دیگر.
ارائه از زباناگر شما می توانید از بین بین المللی اداره شوید ، برنامه را برای شما فراهم می کند. برنامه های زبانی می توانند به شما امکان ترجمه و ابزار زبان را فراهم کنند. از بین گزینه های گوناگون آزاد و پولی انتخاب کنید.
میزبانی ، امنیت و انطباق PCIبااویر مگنتو ، شما می توانید میزبان و قدرت تعیین کنید. بیشتر مشاغل Magento به توانمندی بیشتر با داشتن امکان افزایش سرورهای خود را برای تصمیم گیری. در غیر این صورت ، شما می توانید با یک سرویس میزبان شریک داخلی. دسترسی مهمتر از همه ، شما می توانید در حد مجاز سایت سایت برادرید. در غیر این صورت ، نمی توانید با ارائه اطلاعات حساس خود را تغییر دهید. می توان ماژول ها را در بازار Magento طراحی کرد. فقط حتماً برای پیگیری پردازنده های سازنده با استفاده از PCI می توانید.
پهنای باند و توان سازیباز هم ، این بستگی به راه حل امکان پذیر است. هر سرور و پیشنهادی میزبانی محدودیت های دیگری را می بینید. مگنتو کاملاً مقیاس ارایه شده است. انتخاب انجمن پیشنهادات برای اسکان فروشگاه شما به عدیه شما بودجه.
فرضیهMagento را می توان با هر دروغ اجازه یکپارچه کرد. از طریق پی پال ، autorize.net و 2 بررسی انتخاب کنید. شما می توانید با رهبری در صنعت ارائه خدمات ارائه شده و ارائه مجوز به آنها اقدام کنید.
پلاگین ها و افزودن سبد خریدبخش مهم در تهیه نرم افزار منبع بازگردانی این است که می تواند در حال مشاهده است. توسعه دهندگان همیشه برای حل مسئله پلاگینهای جدید می توان گفت. این امکان وجود دارد که بتواند با استفاده از آن بتواند آن را افزایش دهد..
مدیریت پیشنهادیپنل سرپرست تمام اطلاعات تعیین شده حیاتی شما را نشان می دهد. متأسن ، نمایش خاصقاً جذاب است. این مهم است. اگر می توانیم به اطلاعات ویژه ای برای دسترسی سریع ، می توانیم اختصاص دهیم.
مدیریت موجودیابزارهای مدیریت موجودی مگنتو بسیار عالی است. می توان با قیمت گذاری خرید و فروش محصولات و محصولات پرفروش را برجستهیز. همه چیز را می توان قالب بندی کرد تا متن کامل با نیاز شما.
چرخ دستیابی رها شدهبازار Magento پلاگین های سبد خرید رها بهترین راه حل می باشد. با استفاده از مطالب مختلف این امر به شما امکان پذیر است تا بتواند صاحب سبد خرید خود را ارسال کند و قیمت آن را تغییر دهید.
ویژگی های امنیتیاین منطقه ای است که در اختیار شما است افزود: در خارج از جعبه ، Magento هیچ محافظتی نمی توان گفت. شما می توانید با استفاده از این موارد بتوانید آنرا تغییر دهید.
صدور گواهینامه صنعت کارت نظارت (PCI)در ارائه که Magento گواهینامه PCI است ، می توانید با هر پردازشگر مرتب باشید. این فقط یکپارچه سازی پردازنده است که به انتشار وجه برای شما و داشتن امکان کارفرما. هر سایت Magento می توان با پردازنده های نام بزرگ ادغام می شود.
گواهی های هدیه ، وضعیت و کوپن هامتأسن ، مدیر عامل Magento گوگاهی هدیه یا فروشگاه فروشگاه مجاز نیست. این ویژگی ها محدودصر به برنامه سازمانی است. با این حال ، شما را قادر می سازد تا بتوانید خود را محقق کنید. در این صورت ، این نیاز به نیاز به خرید یکی از دیگر موارد پیشنهادی را دارد.
ماشین حسابداری مالیاتی و حمل و نقلکلیه تنظیمات مالیاتی و حمل و نقل و انتقال کاملاً قیمت گذاری شده. بزرگترین چالش یافتن تفسیر از کجا برای ارائه این طرح است. با دیدن این گزینه ، می توانید از قبل دیدن کنید.
پیگیری حمل و نقلهمسران و همجواران می توانید با تصمیم گیری و جداول خود را برای تصمیم گیری در مورد ردیابیک انجام دهید. شریک با شرکتهای بزرگ حمل و نقل و انتقال شماره شماره پیگیری محدود به فرد تعیین شده کرد. با استفاده از کلاهبرداری به صورت خودکار ، می توانید با مراجعه به مجله های دیگر اقدام کنید.
بازار یابیابزارهای بازاریابی یک قدرت برای Magento است. تو می توانی
 • ارسال خبرنامه
 • دولت برچسب های متا
 • URL ها را سفارشیك
 • وبلاگ اضافه کنید
 • همه حساب های رسانه اجتماعی خود را را ادغام کنید
 • به سایت سایت خود را ارتقاء دهید
گزارش نویسیMagento فقط با استفاده از گزارشگری مجاز است برای ردیابی سطح وب سایت شما به همراه است. شما می توانید محصولات با ارزیابی بالا را ردیابی را ببینید. این به تلاشهای تبلیغاتی کمک می کند. این امکان را دارید که بتوانید به جستجوی شما بپردازید. اگر این امکان وجود دارد ، می توانید گوگل آنالیتیکس را به آسانی با دید دادن قطعه کد آسان است. تمام ابزارهای بازاریابی دیدگاه شما در صورت امکان.

برنامه ها & قیمت گذاری

نسخه انجمن Magentoimited است! (نوع) بله ، بارگیری نرم افزار رایگان است. از این خدمات ارائه شده برای افزایش سریع می توانیم. خرید دامنه زیاد مقرون به داشتن فرصت است. خدمات ارائه دهنده خدمات می توان به راحتی کرد کرد. سطح امنیت با افزودن به سایت شما می توانیم. یک پردازنده ارزیابی شده برچسب قیمت است. شما می توانید با استفاده از خدمات پیشنهادی خود بتوانید از آنها استفاده کنید. خدمات ارائه شده توسط سایت ارائه شده Magento می توان مجاز است. این حققاً به تصدیق است که برای شرکتهای سایز توانسته است بزرگتر شود. برای استفاده از Magento به یک سطح از منابع پیشنهادی را بخواهید.

کمک مشتری

با استفاده از منابع مالی ، می توانید محدود شوید. این ویژگی به طور خاص ماژنتو است. شما در این زمینه می توانید با دیدن عیب یابی به تنهایی خودتان تصمیم بگیرید. این تصمیم گیرنده با کارآزمایی است که می توانید با استفاده از این موارد با اهمیتی را ارائه دهید. به صاحبنظران می توانیم برای رمزهای محافظت در خارج از انجمن های تبلیغاتی بین المللی استفاده کنید. با این حال ، می توانید این محدودیت را ارائه دهید. بر خلاف موارد سیستم عامل منبع باز ، Magento.

در صورت مشاهده وب سایت ، می توانید شماره 800 و یک آدرس عمومی را مشاهده کنید. این موارد بیشتر برای کسب جایگاه است. شما نمی توانید از این طریق به طور تخصصی توضیح داده شوید. به عنوان معمول ، سیستم عامل ها می توانند یک پایگاه دانش دانشجو یا کتابخانه آموزش های ویدیویی را برای شما فراهم کنند. باز هم ، این مورد در اختیار ماژنتو آنلاین. این امکان را برای شما فراهم می کند که هیچ گونه دسترسی به خارج از کشور نداشته باشید.

خدمات درمانی

فروشگاه راه
بارگیری نرم افزار و انتخاب موضوع آسان است. با این وجود چندین کارکن دیگر می توانند در اختیار یک فروشگاه کاملاً کاربردی قرار بگیرند. شما نیاز به خرید دامنه و خدمات ارائه دهنده خدمات را دارید. افزودن امنیت یک نگاهانی و نظارت اضافی بودجه. ایجاد راه برای تهیه آسان و دسترسی به برنامه تبلیغاتی با استفاده از Magento است.

مدیریت محصولات
Magento با مشاهده محدودیت های ایزدی با همراهی. یک مرکز ارائه خدمات با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار گرفته است ، به عنوان یک سطح کاملاً جدید انتخاب شده است. کد ثبت شده می توان به صفحات و نمایش محصولات جذاب محصولات ارائه شده. اینها را می توان به عنوان یک حرکت دیگر در اختیار شما قرار داد. با داشتن این وضعیت بهتر ، می توانید در این حالت ، Magento را به طور خلاصه با خود داشته باشید تا بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم.

نتیجه

انتخاب Magento CE انتخاب صحیحی برای فروشگاه آنلاین شما است?
امکان در بازدید که Magento شهرت بسیار مهربان است و یا می توان از آن استفاده کرد و یا می توانید از خدمات خود استفاده کنید. اگر مشاغل بزرگی می توانید با دسترسی به منابع پیشنهادی خود ، انتخاب کنید ، اگر Magento اجازه دهید انعطاف را بخوانید و مقدمه ای را برای شما فراهم آورند. این می تواند با شما رشد کند و کاملاً شخصی سازی شود. برای مشاغل تأسیس شده ، این فرصت است که به طور کامل مشاهده شده است. فقط بخاطرر این که می خواهید به یک متخصص ارائه مشاوره ای احتیاج داشته باشید. Magento برای مشاغل نوپا با بودجه کمرشکن می باشد.

دلایلی که چرا شما می توانید Magento را انتخاب کنید
این ویژگی غنی ، مقیاس سنجی و کاملاً مجاز است. شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را به عنوان یک فروشگاه محدود در اختیار شخص خود قرار دهید. نیازی به دیدانی در محدودیت محدود ها ها. Magento به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به سایت و شغل خود را در هر کجا که می توانید انجام دهید.

سطح

مگنتو

93

خریدن

96

BigCommerce

95

فرو رفتگی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map