Hodnotenie hostenia A2 2016


Hosting A2

Navštíviť webovú stránku

9.3


Skóre AWA

Hosting A2

A2 je americká webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje webhosting jednotlivcom a podnikom. Pracujú tiež s predajcami a pridruženými obchodníkmi. A2 poskytuje hosting pre WordPress a väčšinu systémov na správu obsahu (CMS) a nákupné vozíky. A2 sa prihlási na odber siete na doručovanie obsahu CloudFlare (CDN) a sprístupňuje ju zákazníkom. Prečítajte si našu recenziu hostenia A2 nižšie.

Pros

 • Rýchlosť načítania stránky až 20-krát rýchlejšie ako priemer
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Jednoduché nastavenie
 • Monitorovanie siete 24/7
 • Zadarmo SSD

Zápory

 • Nie je najlepšou voľbou pre začiatočníkov
 • Žiadne hosťovanie Windows
 • Žiadna podpora pre Plexum, ColdFusion, PDFLib, MSSQL, HTMLDoc alebo mod_perl

Prehľad

 • Webové stránky: www.a2hosting.com
 • centrála: Ann Arbor Michigan
 • Rok založenia: 2003
 • Kategórie: Web hosting
 • služby: Domény, zdieľaný hosting, hosting WordPress, cloud hosting
 • Garancia vrátenia peňazí: kedykoľvek

A2 poskytuje riadený hosting WordPress plus Drupal, Joomla a ďalšie hostingové služby CMS plus virtuálne stroje, ktoré by cloudová spoločnosť mohla zacieliť. Nezacielujú sa na žiadny konkrétny trh, s výnimkou tých, ktorí sa zameriavajú na WordPress.

Vďaka svojej širokej palete balíkov je ich hosting vhodný pre malé spoločnosti alebo jednotlivcov s obmedzenými schopnosťami správcu webových stránok a väčších webových stránok a stránok elektronického obchodu s väčšou odbornosťou..

Pokiaľ ide o technológiu, kontrola jedného z webových stránok ich zákazníkov ukázala, že pre svoje hosťované domény používajú webový server LiteSpeed, hoci hovoria, že používatelia môžu namiesto toho zvoliť aj Apache alebo Nginx. LightSpeed ​​je platený webový server postavený pre výkon a bezpečnosť.

To zahŕňa zvýšenú schopnosť odraziť alebo zmierniť útoky DDOS, ktoré sú pre hostingové spoločnosti hlavným problémom. LiteSpeed ​​hovorí, že ich webový server je 4. najčastejšie používaný webový server na internete.

S neobmedzeným úložným priestorom a šírkou pásma existuje primeraná škálovateľnosť a priestor na rast. Spoločnosť má dobrú povesť pre väčšinu svojich zákazníkov, ktorí priaznivo reagujú na prieskum, ktorý uvádzame nižšie, a najmä kladné hodnotenie ich produktu od nezávislých recenzentov..

Ak nebudete spokojní s ich službami, A2 umožní zákazníkom získať späť svoje peniaze späť počas prvých 30 dní. Neexistuje žiadna zmluva ani ťažké premiestnenie domény do inej hostiteľskej spoločnosti.

Spoločnosť tvrdí, že 92% ich používateľov odporučí službu priateľovi. Tiež hovoria, že ich odporúčajú servery CubeCart, Drupal Association, PrestaShop, OwnCloud, Cloudflare a Zend Server. Nehovoria, čo toto odporúčanie znamená..

Človek si kladie otázku, prečo by napríklad CloudFlare s mnohými zákazníkmi webhostingu odporučil niekoho, aby niekoho urazil.A2 hovorí, že spomedzi recenzií tretích strán majú priemer 5 hviezdičiek.

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzené úložisko RAID-10
 • Inteligentná dvojfaktorová autentifikácia
 • Doplnok cPanel optimalizovaný pre A2 pre predkonfigurované ukladanie do vyrovnávacej pamäte
 • Ochrana pred hackermi
 • Monitorovanie bezpečnosti 24/7/365
 • Zadarmo Cloudflare CDN a cPanel
 • Softaculous auto-installer
 • Inštalácie populárnych CMS a aplikácií elektronického obchodu jedným kliknutím
 • Certifikáty SSL a účty obchodníkov PayPal
 • Bezplatný reklamný kredit od spoločnosti Bing v hodnote 50 dolárov
 • Prevody stránok zadarmo
 • Podpora viacerých jazykov

Rýchle odkazy

Odborníci v odbore verdiktujú o A2 hostovaní

Webhosting Odborníci tiež hodnotia hosting A2 veľmi vysoko, pokiaľ ide o vaše potreby týkajúce sa hostenia vašich webových stránok.
Čo mali povedať o hostovaní A2:

 • Veľmi dobrý výkon pri používaní hostingu SSD A2
 • Technická podpora je vždy veľmi užitočná
 • Je dobré, že používajú štandardný cPanel
 • Voľba servera Turbo má vynikajúci výkon
 • Poskytovaná bezpečnosť je v porovnaní s inými službami špičková
 • Rozširujú niektoré veľmi užitočné aktualizácie (napr. Bezpečnosť, výkon)

Experti v skutočnosti nemajú čo povedať o hostovaní A2. Aj keď tam môžu byť aj iné možnosti hostenia, ktoré môžu poskytnúť lepšiu ponuku, odborníci odporúčajú, aby ste sa neobťažovali lovom až po n ° stupeň, A2 je vynikajúcou voľbou v porovnaní s väčšinou ostatných hostingových spoločností..

Pozitívne recenzie zákazníkov a posudky o hostingu A2

Zákazníci kategórie A2 sú veľmi spokojní so službami ponúkanými spoločnosťou. Samozrejme, vždy budú existovať odľahlé hodnoty, ale zákazníci z veľkej časti ponúkajú výhody A2.

 • Skvelá technická podpora – ak to nakoniec potrebujete
  S veľmi užitočnou databázou poznatkov, živým chatom a vyhradenou telefónnou linkou s užitočným
  ľuďom na konci riadku, vaša podpora bude vždy zahrnutá 24/7.
 • Beefy hardvérová infraštruktúra na podporu svojich zákazníkov
  Vyberte si z radu umiestnení serverov a serverov SSD (vrátane spravovaného VSP).
 • Vysoké rýchlosti načítania pre zákazníkov
  S veľkou infraštruktúrou prichádza veľká sila … alebo skôr rýchlosť! Zdá sa, že A2 načíta stránky rýchlejšie ako iné možnosti hostenia.
 • Mnoho zákazníkov sa s nimi drží už dlho alebo sú šťastní, že sa presťahovali do A2
  Pokiaľ ide o lojalitu zákazníkov, zdá sa, že A2 zasiahla nechty na hlave v službách, ktoré ponúkajú.

Negatívne recenzie a sťažnosti spotrebiteľov na hosting A2

Z väčšej časti sú zákazníci A2 celkom spokojní. Aké sú veci, ktoré sa môžu s týmto poskytovateľom pokaziť z ich pohľadu?

 • Niektoré skúsenosti s útokmi DDOS
  Ako každá iná hostingová služba, aj A2 môže byť pri zvláštnej príležitosti ovplyvnená útokmi DDOS – to znamená, že váš web je mimo prevádzky.
 • Ceny nie sú také lacné ako ostatní poskytovatelia
  Zatiaľ čo zákazníci vo všeobecnosti tvrdia, že stanovenie cien je spravodlivé, s A2 sa pravdepodobne nezhodnete, ak ste po tom.
 • Odpoveď na e-mailový lístok je niekedy pomalá
  Ak máte v niektorej z ich ciest pomalý zákaznícky servis, môže byť lepšie vyskúšať inú, napr. ak je ticking pomalý, zavolajte na jeho servisnú linku

Spoľahlivosť & uptime

Pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť & spoľahlivosť, spoločnosť tvrdí, že majú „štvornásobne redundantnú sieť“, čo to znamená. Toto nie je prvé miesto, kde preháňajú svoju ponuku, ale väčšina spoločností to robí, ale niektoré poškodzujú ich dôveryhodnosť, keď to robia príliš veľa..

A2 má ako väčšina ostatných poskytovateľov redundantné dátové centrá. Pokiaľ ide o redundantnú sieť, ktorá musí znamenať, že poskytujú niekoľko ciest k internetu v prípade, že majú problém so svojím poskytovateľom internetových služieb a viacerými sieťovými kartami na svojich serveroch s rôznymi smerovaniami, aby tí, ktorí pracujú v prípade rozsiahleho výpadku siete, udržali svoju prácu.

Rýchlo si zabezpečili náš nový účet. E-mail dorazil potom, čo sme o to požiadali, iba pár minút.

Vlastnosti & náradie

Tu je zoznam funkcií, ktoré predstavujú súhrn toho, čo zákazníci webhostingu môžu potrebovať a či ich A2 poskytuje.

vlastnosť
Prehľad
Ovládací panelPoužívajú cPanel.
Miesto na diskuNeobmedzený ukladací priestor, okrem zákazníkov, môže platiť za dedikované servery, v takom prípade je úložný priestor 250 GB.
BandwidthNeobmedzené, s výnimkou spravovaných plánov VPS, distribútorov a vyhradených serverov, majú limity šírky pásma
Podpora databázyMySQL 5.5. Ak by ste chceli inú databázu, museli by ste sa nainštalovať sami, čo môžete urobiť, pretože máte prístup z príkazového riadka. Ak by ste to urobili, znamená to, že budete musieť naprogramovať aj svoje vývozy (zálohy).
Doména zadarmoIba vo svojej doméne ako v (subdoména) .a2hosted.com
Hostingové balíky WordPressÁno. Predávajú ho ako WordPress A2 Optimized, čo je sada doplnkov určených na poskytovanie stabilného a rýchleho servera.
Zálohovanie dátÁno. A rovnako ako iní dodávatelia, ktorí používajú cPanel. Môžete si stiahnuť celý domovský adresár, iba e-mailové filtre alebo databázu iba z cPanel. A odtiaľ môžete vykonať okamžité obnovenie. (Pozri Zálohovanie stránok nižšie.)
SSD (Solid State Drive)Táto časť je zaujímavá. Je to možné z dôvodu klesajúcich nákladov na skladovanie v tuhom stave. Celé ich úložisko je SSD s výnimkou toho, že v niektorých vyhradených serverových balíkoch sa používajú niektoré magnetické disky. SSD nemá ovládač pohyblivého disku, takže má najnižší možný čas vyhľadávania a mal by poskytovať najrýchlejšiu možnú odpoveď servera. To však nie je vždy všeliekom, pretože skúsenosť koncového používateľa, podobne ako v prípade akejkoľvek hostiteľskej spoločnosti alebo aplikácie, sa líši v závislosti od položiek, ktoré sú do značnej miery mimo kontroly predajcu, ako napríklad rýchlosť počítača alebo mobilného zariadenia používateľa, latencia internetu a preťaženie. , zlé programovanie atď.
SSD (Solid State Drive)Všetky tieto inštalujú a konfigurujú jedným kliknutím: WordPress, Joomla, Drupal, CubeCart, CMS Made Simple, Elgg a B2evolution. K dispozícii je tiež automatická inštalácia týchto populárnych platforiem, kde by užívateľ musel vykonať nejakú manuálnu konfiguráciu neskôr:
E-mailové účty25 zahrnutých do plánu Lite. Neobmedzený s ostatnými.
Bezpečnostné funkcieHlavnou položkou je dvojfaktorová autentifikácia Clef. Existuje veľa veľkých hostingových spoločností, napríklad Bluehost, ktoré nemajú túto kľúčovú bezpečnostnú funkciu. Každý, kto nepoužije 2FA, je vystavený veľkému riziku napadnutia svojich stránok.
Tvorca webových stránokžiadny.
Riešenie elektronického obchoduÁno. Pozri nákupné vozíky nižšie.
malware & Ochrana proti spamuApache SpamAssassin a Barracuda Spam Firewall.
Podpora programovacích jazykovPHP, PHPng, IonCube, Perl, Python, Ruby, Node.js
Štatistika stránokPrístup k nespracovaným protokolovým súborom, štatistikám návštevníkov webového prehľadávača, štatistikám webových stránok, analógovým štatistikám návštevníkov a AWStats
Zálohy stránokNie s plánom Lite, ktorý vedie človeka k čudovaniu, prečo by používatelia s najmenšími zručnosťami utrpeli najväčšiu expozíciu.
Služby CDNCloudFlare. 3 $ mesačne.
Pridané vlastnosti & náradie
 • Služby migrácie stránok
 • Railgun (sieťový optimalizátor prostredníctvom kompresie)
 • Apache 2.2, Nginx alebo Tomcat (Prečo nespomínajú LightSpeed ​​vo svojom zozname, nie som si istý, pretože ich tiež používajú.)
 • Zásobník svetiel, t. J. (Linux, Apache, MySQL, PHP)
 • Kontrola verzií (Git a CVS) a vývojárske nástroje (ssh, cron, ownCloud)

plány & stanovenie ceny

liteHovorí sa o tom 4 doláre mesačne, ale keď sme sa zaregistrovali, účtovali nám 4,71 dolárov. To sú haliere za dolár, ale mali by nám účtovať poplatky za to, čo hovorí webová stránka. Zoznam funkcií podľa balíka sa veľmi líši. Môžeme to zhrnúť tvrdením, že Lite ponúka procesor 1 × 21 GHz, 5 GB pamäte a základné CloudFlare CDN.
rýchly$ 4,90. Pretože sme sa prihlásili z krajín mimo USA, kótovali sa všetky ceny v eurách. Takže sme ich previedli na doláre. CPU 2 × 2,1 GHz.
Turbo$ 9,32. 2 × 2,1 GHz CPU plus ďalšie položky ako WebSocket proxy na zvýšenie rýchlosti hry.

Ceny doplnkov

Railgun (sieťová kompresia)Railgun (sieťová kompresia)
Prioritná podpora$ 20.
cloudflare CDN$ 3, okrem základného CDN je zadarmo pre všetky balíčky.
dedikované servery rôznych veľkostí
  1. jadrá, 16 GB RAM, 20TB mesačný prenos dát, 2 IP adresy, 2 x 250 GB diskov: 350 dolárov
  2. 2 jadrá, 8 GB RAM, 2 x 250 GB SSD disky, 10 TB prenos dát 150 dolárov

`

Neexistuje žiadny nastavovací poplatok. Náklady na objednanie domény sú 15 USD, čo je približne to isté ako pri použití registrátora domény, ako je GoDaddy. V prípade, že sa vám nepáčia služby, ktoré sú pochybné, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Neskôr môžete pridať aj nové možnosti. Ak chcete preniesť svoju doménu na inú službu, musíte presunúť registráciu domény k svojmu novému poskytovateľovi, aby bolo najlepšie na tento účel použiť registračnú spoločnosť tretej strany.

Zákaznícka podpora

 • telefón-Áno, pre všetky plány.
 • E-mail podpory –keď píšeme recenziu, prvá vec, ktorú robíme, je otvorenie podporného lístka, aby sme videli, ako rýchlo spoločnosť reaguje. Do 2 hodín sme dostali ľudskú reakciu, ktorá mohla byť rýchlejšia, pretože stav jej systému povedal, že stav jej systému na e-mailovú vstupenku bol znížený.
 • Chat-Áno. Niekto prišiel online veľmi rýchlo, vždy keď sme ich dvakrát kontaktovali. Prvýkrát to bolo menej ako 1 minúta. Druhýkrát to bolo asi 4 minúty. Jednou nepríjemnou funkciou je, že vás požiada o zadanie otázky vopred, ale potom sa zdá, že vás požiada, aby ste ju znova otvorili, keď niekto príde online..
 • Vedomostná základňa-Áno.
 • Videonávody –Áno, v systéme mySQL, zmena štýlu cPanel, vytváranie subdomén, parkovaných domén, zmena hesla, iný softvér ako eCommerce, ssh prístup, zálohy, branding a ďalšie.
 • Fórum podpory—žiadny.
 • Ďalšie možnosti – prioritná podpora zvýhodňuje vašu zákaznícku podporu pred všetkými ostatnými zákazníkmi, aj keď by to tak neurobili pre tých, ktorí nemajú prioritnú podporu.
 • Poskytuje sa 24 hodín denne, 7 dní v týždni?– Povedali nám: „Áno, ponúkame telefonickú podporu 24/7/365.“ Takže ak sa chystajú odpovedať na telefón celú noc, potom samozrejme reagujú aj na chat a e-mail.
 • Profesionálny prístup agentov podpory zákazníkov—Všetky zdvorilí a informovali o svojej interakcii s nami.
 • Rýchlosť a presnosť– rýchlosť odozvy podporovaného lístka bola dobrá. Čo sa týka presnosti, nepýtali sme sa nič zložitého, ale predpokladáme, že to, čo nám povedali o ich službe, bolo správne.
 • Kompetencie a odborné rady—Môžeme založiť svoje odborné znalosti na presnosti svojho blogu. Napríklad ich blog o používaní JavaScriptu vo WordPress bol napísaný pre úplných začiatočníkov, bol však presný.

Jednoduchosť použitia

Aké ľahké je použitie? Pozrime sa, čo sme urobili pri zriadení účtu.

 1. Po vytvorení účtu a zadaní informácií o našej kreditnej karte sme sa dostali na stránku cPanel, kde nám ponúkla prehliadku so sprievodcom. Toto nie je tvorca webových stránok pre úplných začiatočníkov. Vyžaduje si to určitú úroveň vedomostí.
 2. Potom nás požiadal, aby sme nastavili webový disk (možnosť cPanel) .
 3. Potom sme vytvorili e-mailový účet.
 4. Ďalej sa pýtal, aký štýl sme chceli pre cPanel.
 5. Potom sme sa dostali na prihlásenie na webmail.
 6. Nakoniec nám to dalo šancu vygenerovať súkromný a verejný kľúč ssh pre ssh.

záver

Na základe našich skúseností a konsenzu medzi ostatnými recenzentmi, že ich služba je spoľahlivá, môžeme ich službu doporučiť. Ale neverte všetkému, čo čítate. Napríklad hovoria, že ich servery Turbo načítajú „až 20x rýchlejšie ako alternatívny hosting“, čo je jednoducho hlúpe.

Možno budete chcieť spracovať registráciu vašej domény inde, ako sa to vždy odporúča, aby ste mohli kedykoľvek zmeniť webové hostingové spoločnosti a poskytovateľov e-mailových služieb.

Väčšina ľudí nechce ich e-mail a webhosting spoločne, pretože mnohí by chceli, aby sme na e-mail používali Zoho, Google alebo Microsoft, pretože tí majú viac funkcií, napríklad kanceláriu, a omnoho lepšie spamové nástroje.

porovnať

Hosting A2

93

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map