Volusion eCommerce Software Review k vybudování internetového obchodu v roce 2016


Volúze

Navštivte web

9.4


Skóre AWA

Volúze

Volusion existuje zhruba od roku 1999 a představuje jeden z hlavních nákupních vozíků elektronického obchodování. Slouží více než 40 000 obchodům a poskytuje platformu all-in-one, která je navržena tak, aby vyhovovala jakékoli velikosti firmy. Program zůstal na vrcholu díky neustálému přizpůsobování se změnám na trhu a poskytoval praktická řešení problémů spojených s provozováním online obchodu. Přečtěte si naši recenzi Volusion níže.

Klady

 • Výkonná správa zásob
 • Neomezené možnosti zobrazení
 • Snadné zpracování objednávky
 • Flexibilní platební možnosti

Nevýhody

 • Obtížné přizpůsobení šablon
 • Omezené konstrukční funkce
 • Žádné doplňky

Přehled

 • Webová stránka: www.volusion.com
 • Sídlo společnosti: Austin, TX
 • Rok založení: 1999
 • Zaměstnanci: 450+
 • Hostované obchody: 40 000+
 • Kategorie: Cloudový software eCommerce
 • Služby: Webdesign, online marketing
 • Zkušební verze zdarma: 14 dní

Volusion byl navržen tak, aby poskytoval komplexní řešení pro provoz internetového obchodu. Na ovládacím panelu Volusion můžete provozovat všechny aspekty svého podnikání.

Pokud jste hledali perfektní platformu, možná jste si všimli, že jiné možnosti nabízejí zvláštní zaměření. Někteří konkurenti se specializují na marketingové nástroje nebo design. Výklenek společnosti Volusion poskytuje univerzální řešení, které vám pomůže dostat se do terénu.

Technické specifikace a omezení

Zatímco Volusion tvrdí, že je ideální pro jakoukoli velikost firmy, dejte si pozor na omezení šířky pásma a další poplatky. Větší podniky, které zpracovávají velký objem nebo objednávky, mohou nakonec zaplatit za překročení šířky pásma. Platforma také nepřichází s certifikátem SSL. Budete muset zakoupit jednu, abyste mohli nakupovat kreditní kartou. Pokud nebudete opatrní, rychle se začnou doplňovat poplatky.

Škálovatelnost

Volusion je navržen tak, aby rostl s vaší firmou. Pro nové vlastníky firem je to rychlé a snadné, přesto je schopen podporovat globální značky. Například, Intel a 3M používají Volusion k napájení svých stránek. Ať už chcete zůstat malý nebo rozšířit, Volusion může držet krok s novými požadavky.

Bezriziková zkušební verze

Volusion zdarma můžete vyzkoušet až 14 dní. Kreditní karta ani skryté poplatky nejsou potřeba. To by vám mělo poskytnout dostatek času na zprovoznění výkladní skříně a získání pocitu pro program. Jakmile se zaregistrujete do ročního plánu, bude vám účtován storno poplatek, pokud změníte názor. Buďte připraveni zaplatit 99 USD za ukončení vašeho účtu.

Volucova pověst

V průběhu let si společnost Volusion vybudovala pověst stabilní platformy. Zahrnuje všechny nástroje, které budete potřebovat, abyste mohli začít a dále růst. Pokud jim něco brání v lepším hodnocení zákazníků, je to způsob jejich stanovení cen. Mohli by být více o dodatečných poplatcích. Pokud si nejste vědomi možných poplatků, které vám mohou být účtovány, může být vaše měsíční výpis překvapením. To má sklon k tomu, aby se Volusion zdál být méně důvěryhodný.

Certifikace a zapojení do komunity

Volusion si získal národní i regionální uznání, včetně:

 • Hodnocení + od Better Business Bureau
 • Pojmenován do seznamu Austin Chamber of Commerce Commerce 2015
 • 2011 Stevie Award pro tým front-line zákaznických služeb

Kromě toho Volusion podporuje stovky zaměstnanců, aby se účastnili komunitních služeb. Pracovníci dostávají dva placené dny volna za dobrovolnické činnosti. Společnost také darovala bezplatné služby neziskovým organizacím.

Proč zvolit Volusion?

Ve skutečnosti neexistuje dokonalý program. Každá nákupní platforma eCommerce přijde s klady a zápory. Pokud chcete pracovat se zavedenou společností, měli byste vyzkoušet Volusion. Strávili více než 16 let aktualizací a zdokonalováním své platformy. Můžete mít jistotu, že máte přístup k nejnovějším nástrojům a funkcím. Poskytuje rychlý a snadný způsob, jak spustit svůj internetový obchod a začít vydělávat.

Klíčové vlastnosti

 • Šablony návrhů zdarma
 • Neomezené možnosti produktu
 • 14denní zkušební verze zdarma
 • Nástroje pro e-mailový marketing
 • Podpora 24/7
 • Jednostránková pokladna
 • Pokročilé zabezpečení
 • Integrace sociálních médií
 • Denní zálohy
 • Více stylů navigace
 • Integrace třetích stran
 • Automatické aktualizace platformy

Odborníci v oboru verdiktovali o hlasování

eCommerce PlatformThe odborné recenze Volusion také inklinují být smíšené tašky. Někteří kritici jsou obrovští fanoušci a řadí Volusion pevně na první místo ve svém seznamu nejlepších eCommerce řešení. O kvalitě služeb zákazníkům mají mnoho pozitivních věcí. Ve skutečnosti si promluvíte se skutečnou lidskou bytostí, která nebyla vyškolena ke čtení pouze ze skriptu.

Pro některé nabízí software více než dostatečnou funkčnost a flexibilitu. Zatímco Volusion nějakou dobu dohnal a přidal funkci blogů, tento dohled byl opraven. Jiní zjišťují, že témata vypadají datovaná a je obtížné je přizpůsobit bez kódování. Samozřejmě, že tato společná kritika prakticky každý web design software program. V konečném důsledku je to otázka osobních preferencí a důležitějším problémem je snadnost používání a celkový uživatelský dojem. V této oblasti je Volusion velmi chválen.

Asi největší stížností proti Volusion jsou náklady. Zatímco měsíční poplatek za předplatné je srovnatelný s konkurencí, skryté poplatky se rychle sčítají. To může Volusion přesahovat rozpočet některých startupů. Některé firmy však mohou být více než šťastné, že za vynikající služby zákazníkům zaplatí více.

Pozitivní spotřebitelské recenze a posudky o volum

Zdá se, že každý zákazník má jedinečný zážitek, pokud jde o Volusion. Celkové hodnocení přeskočí tam a zpět mezi 4 a 10 hvězdami, čímž se průměrně zvýší na asi 7 z 10. Ti, kteří mají rádi tento program, mají tendenci komplimentovat širší rysy a příliš se nechat chytit do detailů. Mezi oblíbené profesionály Volusion patří:

 • Snadnost použití
 • Řízení zásob
 • Zákaznická podpora
 • Rychlé a bezproblémové nastavení a implementace
 • Platba je v procesu zpracování
 • Podávání zpráv

Ti, kteří program skutečně milují, rychle upozorňují, že Volusion poskytuje všestranné řešení, které lze použít k provozování malých podniků nebo velkých maloobchodních webů. Začátečníci se také zdají spokojeni s designovými nástroji a je pro ně relativně snadné stavět web, aniž by měli předchozí nebo žádné předchozí zkušenosti s kódováním.

Negativní recenze a stížnosti spotřebitelů na zneužití

Pokud se podíváte na recenze uživatelů, je obtížné najít společné vlákno, pokud jde o nedostatky na platformě. Zdá se, že stížnosti pokrývají širokou škálu témat, což by mohlo naznačovat, že tyto problémy se nutně opakují a jsou s nimi spojeny vady..

Možná, že jeden problém, který se zdá být trochu důsledněji, souvisí s marketingovými a SEO nástroji. Spotřebitelé by rádi viděli automatizovanější funkce SEO, jako jsou funkce dostupné prostřednictvím SEO Yoast. S Volusion jste zodpovědní za individuální zadávání alt tagů, klíčových slov a dalších informací přátelských pro vyhledávače.

Zdá se, že Volusion může mít nějaké problémy, pokud jde o hladké zavádění aktualizací. Zatímco někteří zákazníci oceňují spolehlivost Volusion, existuje také několik, kteří nejsou spokojeni s poruchami a prostoji. To může být něco, co byste měli mít na paměti, vzhledem k prostojům může znamenat ušlý zisk.

Design & Přizpůsobení

Volusion nabízí 16 šablon zdarma. Zatímco někteří kritici popisují volby jako datované, poskytují čisté a klasické výkladní skříně. Vždy však můžete upgradovat na prémiovou šablonu, ale očekávat, že zaplatí kolem 895 dolarů pro většinu z nich. Také mějte na paměti, že reaguje pouze část šablon. Nechcete dělat chybu v investování do šablony pouze proto, abyste zjistili, že přichází s omezeními.

Zdarma Vs. Pojistné

Odborníci na Volusion naznačují, že bezplatná témata jsou nejlepší pro ty, kteří mají vlastní návrháře. Pokud máte někoho, kdo ví, jak provést změny, pak lze bezplatná témata upravit pomocí HTML. Pokud jste však v oblasti designu webových stránek nováčkem, možná budete muset za přizpůsobení svého webu zaplatit prémiové téma.

Možnosti vlastního designu

Můžete také přeskočit celý proces navrhování a pomocí expertů Volusion vytvořit svůj web. Ceny vlastních návrhů začínají na 3 500 USD a mohou dosáhnout nejvyšších možností 6 000 USD.

Rozhraní pro tvorbu webových stránek

Stejně jako většina dostupných platforem, i Volusion poskytuje odlišný způsob, jak vytvořit váš web a provést změny. Můžete použít HTML, CSS nebo použít jejich editor souborů. Bohužel neexistuje editor WYSIWYG, který vám umožní přetahovat prvky. I když je rozhraní snadno ovladatelné, můžete mít potíže s provedením určitých změn, pokud tento kód neznáte. Tento software byl navržen tak, abyste mohli rychle nastavit svůj obchod a poté se zaměřit na další oblasti vašeho podnikání.

Budování mobilních webů

Při procházení potenciálních témat si všimnete, že mnoho z nich nereaguje. To znamená, že budete muset vytvořit samostatný mobilní web. Pro ty, kteří mají krátký čas, může vytvoření druhého webu připadat ohromující, zejména pokud nejste obeznámeni s designem na prvním místě.

Správa obsahu

Volusion usnadňuje přidávání produktů a správu obsahu. Existují tři hlavní sekce, ve kterých můžete zadat informace o produktu: základní, správu obrázků a pokročilé informace. Tyto kategorie vám pomohou zůstat v pořádku, spravovat fotogalerie a publikovat relevantní informace o produktech.

Sociální integrace

Využijte sociální média k marketingu svého podnikání pomocí vestavěných nástrojů. Každý balíček Volusion je dodáván s aplikací pro sdílení na sociálních sítích, která usnadní integraci vašich účtů Twitter, Facebook, Pinterest a dalších. Můžete také navštívit obchod s aplikacemi a stáhnout si další doplňky, které by se vám mohly líbit.

Funkce & Nástroje

`

VlastnostiPřehled
Nastavení online obchoduZačínáme s Volusion je relativně snadné. Jedinou nevýhodou je, že program nenabízí průvodce nastavením ani kontrolní seznam, který vás provede jednotlivými kroky. Budete převážně sami, abyste se ujistili, že jsou pokryty všechny vaše základny. Pokud nebudete opatrní, může to sníst čas.
Šířka pásma a úložištěZatímco Volusion nabízí neomezené úložiště, existují omezení, pokud jde o šířku pásma. Mini plán přichází s pouhou 1GB šířkou pásma. Za každých GB nad váš limit vám bude účtováno 7 $. Dokonce i nejobsáhlejší prémiový plán je omezen na 35 GB šířky pásma. Pokud plánujete stavbu rozsáhlého webu, který obsahuje blog a spoustu produktů, možná budete chtít dávat pozor na využití šířky pásma
Doplňky a doplňky nákupního košíkuVolusion přichází s trhem aplikací, který vám pomůže rozšířit funkčnost vašeho obchodu. Zahrnuje poskytovatele třetích stran a více než 80 dostupných aplikací.
Řízení objednávekVestavěná funkce vyhledávání umožňuje vyhledávat a sledovat objednávky.
Řízení zásobHlavní navigační panel obsahuje kartu inventáře. Můžete navštívit toto místo a přidat produkty, prohledat svůj inventář a zobrazit statistiky výkonu. Informace o produktu jsou rozděleny do tří hlavních kategorií, které vám pomohou zůstat v pořádku a navigovat přímo k informacím, které potřebujete.
sledování zásilkyVolusion vám umožňuje vyhodit zboží z lodi a sledovat zásilky. Štítky můžete dokonce generovat a tisknout stisknutím tlačítka
Funkce CRMSystém řízení vztahů se zákazníky umožňuje snadnou komunikaci s klienty. Můžete zobrazit historii objednávek, odesílat e-maily a sledovat dotazy podpory. Volusion vám umožní rychle oslovit zákazníky a starat se o lepší zážitek z nakupování.
Šablony a motivyVyberte si ze 16 bezplatných témat, která nabízejí polský a profesionální vzhled. Ačkoli nemáte desítky možností, dostupné šablony jsou moderní a stylové. Můžete si také koupit prémiová témata, která začínají 50 USD a jít až na 895 $. Rozhodnutí přijde na váš rozpočet a jak pohodlné je s kódováním.
Integrace a doplňkyVolusion je navržen tak, aby vám poskytl dobře zaoblený balíček. Pro doplnění základních funkcí se nebudete muset příliš starat o doplňky. Pokud však hledáte konkrétní program, můžete snadno navštívit obchod s aplikacemi a snadno integrovat téměř jakýkoli požadovaný program.
Mobilní eCommercePři výběru nebo nákupu motivu buďte opatrní. Ne všechny jsou citlivé a mobilní. To je jedna z oblastí, kde se zdá, že Volusion zaostává. Můžete skončit tím, že budete muset navrhnout samostatný web přátelský pro mobily, který může spotřebovat čas a peníze. Se správnou šablonou můžete dokonce spravovat svůj obchod z mobilní aplikace. Nezapomeňte vybrat možnost, která obsahuje všechny funkce, které hledáte.
Web hostingVolusion nabízí jak webhosting, tak služby registrace domén. Můžete migrovat existující web, použít registrovanou doménu nebo zakoupit novou doménu za 11,99 $.
Obchod s aplikacemiNavštivte obchod s aplikacemi Volusion a procházejte bezplatné a placené aplikace. Existuje spousta možností na výběr a různé způsoby filtrování vyhledávání. Ceny aplikací se velmi liší a lze je nastavit jako jednorázový poplatek nebo měsíční předplatné.
BlogováníJednou významnou nevýhodou Volúze je, že nepřichází s funkcí blogování. Můžete použít plugin WordPress a vytvořit si svůj blog, ale to může rychle spotřebovat vaši šířku pásma. Blog je aktivní marketingový nástroj a skvělý způsob komunikace se zákazníky, aby tato chybějící funkce mohla být problémem.
SEO a marketingUžijte si vestavěné nástroje SEO, které vám umožní optimalizovat stránky. Vytvářejte adresy URL přátelské pro vyhledávače, obsahují více úryvků a metaznačky. Můžete se také zaregistrovat do vlastního balíčku SEO Volusion. Nabízejí různé balíčky, které zlepší výkon vašeho vyhledávače
Informační bulletinySystém CRM umožňuje snadnou komunikaci se zákazníky. Pravidelné zpravodaje můžete také odesílat pomocí bezplatných a placených aplikací. Je to vynikající způsob, jak inzerovat nové produkty nebo prodeje.
Bezpečnostní funkceVolusion je certifikován PCI, aby vaši zákazníci mohli s důvěrou používat své kreditní karty. Všechny plány také přicházejí s bezplatným IP firewallem a pravidelnými zálohami. Můžete dokonce blokovat nepřátelské zákazníky a zabránit jim v používání vašeho webu. Pro maximální ochranu si zakupte certifikát Volusion SSL
Certifikace PCIZa posledních šest let je společnost Volusion jmenována na seznam poskytovatelů certifikovaných PCI společností VISA
Vytváření obsahuVolusion nenabízí tradiční WYSIWYG editor pro tvorbu obsahu. Vytvořili svůj editor, který může být obtížné používat. Pokud jste obeznámeni s WordPress, najdete spoustu nedostatků, pokud jde o editor Volusion. Přidávání a změna textu je jednoduchá, ale včetně odkazů a obrázků a komplikuje se. Nejjednodušší způsob, jak provést změny, je pomocí kódu. Bohužel ne každý má takovou úroveň znalosti kódování
Dárkové poukazyZákazníci si mohou snadno zakoupit dárkové certifikáty a můžete rychle generovat slevy a kódy kuponů
Možnosti platbyVolusion je kompatibilní s více než 30 platebními branami. Můžete také nastavit účet obchodníka Volusion a zpracovávat kreditní karty online nebo telefonicky. I když skutečný program neúčtuje transakční poplatky, za použití procesorů třetích stran zaplatíte poplatek. Například PayPal účtuje 2,9% za transakci a Volusion Merchant 2,1%. Pokud se rozhodnete pro účet obchodníka, mějte na paměti, že pro získání kvalifikace musíte být občanem USA.
Daňové a přepravní kalkulačkyDaňové a poštovné jsou automaticky kalkulovány podle místa
ZprávyŘídicí panel Volusion obsahuje všechny druhy dat o výkonu webových stránek, objednávkách, výnosech a dalších životně důležitých oblastech. Můžete sledovat své podnikání a rychle prohlížet a generovat cenné zprávy
Statistiky stránekSledování výkonu webu je vynikajícím způsobem, jak provést vylepšení. Pomocí Google Analytics můžete získat informace o chování vašich zákazníků nebo upgradovat na analytické služby společnosti Volusion. Ať tak či onak, budete moci vidět návštěvníky za den, polohu, čas na webu, míru okamžitého opuštění a mnohem více.

Plány & Ceny

Na první pohled se Volusion zdá být konkurenceschopnou cenou. Mini plán stojí pouhých 15 dolarů měsíčně. Díky tomu je dobře v dosahu dalších významných hráčů. Bohužel, startovací plán přichází s jeho spravedlivým podílem omezení. Například obdržíte pouze online podporu a jste omezeni na 100 produktů.

Za 35 $ měsíčně se můžete rozhodnout pro plán Plus. To je stále rozumná cena, pokud nezohledníte všechny skryté poplatky. Největší stížností proti Volusion je to, že se jejich cenami nezabývají.

Než se dostaneme k dalším poplatkům, zde jsou základní cenové balíčky:

Mini – 15 $ / měsíc (Všechny plány jsou účtovány měsíčně)

 • Neomezené úložiště
 • 100 produktů
 • Šířka pásma 1 GB

Plus – 35 $ / měsíc

 • Neomezené úložiště
 • 1 000 produktů
 • Šířka pásma 3 GB
 • Telefonická podpora
 • Hodnocení a recenze
 • Informační bulletiny
 • CRM
 • Opuštěné zprávy o vozíku

Pro – 75 $ / měsíc

 • Neomezené úložiště
 • 10 000 produktů
 • Šířka pásma 10 GB
 • Prioritní podpora
 • Telefonické objednávky
 • Věrnostní plán pro zákazníky

Prémie – 135 $ / měsíc

 • Neomezené úložiště
 • Neomezené produkty
 • Šířka pásma 35 GB
 • Správce účtu

Pravděpodobně jste si všimli dvou důležitých věcí při prohlížení cenových plánů:

1). Mini plán je holé kosti. Je to jen mírný krok nad bezplatnou zkušební verzí. Mnoho funkcí, které jsme očekávali od platforem nákupního košíku, není k dispozici za 15 USD. I když nemusíte přidávat mnoho produktů, nedostanete telefonickou podporu, zpravodaje ani recenze s nejlevnější možností. Ve skutečnosti musíte upgradovat na Pro plán pro CRM funkce a věrnostní plán zákazníka.

2). Dokonce i prémiový plán má omezení šířky pásma. Většina programů nabízí alespoň jednu zcela neomezenou možnost.

Skryté poplatky

Dalším problémem s cenovým modelem Volusion jsou skryté poplatky. Zde je několik způsobů, jak zvýšit měsíční účet:

 • SSL certifikát – 149 $
 • Instalace certifikátu SSL (nelze nainstalovat samostatně) – 99 $
 • Nová doména – 11,99 $
 • Přepětí na šířku pásma – 7 USD za GB
 • Poplatky za zpracování plateb od třetích stran – 2,0 – 3,0% za transakci
 • PCI servisní poplatek 1,83 $ – 3 $ měsíčně
 • Odstranění odkazu „Powered by Volusion“ – 25 $
 • Ukončení – 99 $
 • Měsíční výpisový poplatek – 10 $

Možná nejhorší ze všech, tyto poplatky nejsou jasně inzerovány na webových stránkách Volusion. Může to vypadat, jako byste byli poniklovaní a matně.

Zkušební doba

Pokud chcete vyzkoušet Volusion, můžete se přihlásit do 14denní bezplatné zkušební verze. K připojení nepotřebujete kreditní kartu. Toto je dobrý způsob vyzkoušení softwaru. Také vám dává čas na objasnění možných poplatků každého cenového plánu.

Je dost mini plánu?

Tak určitě. Mini-Plan nabízí dostatek funkcí pro návrh profesionálního výkladu a uvedení produktů na trh. Jak vaše zákaznická základna roste, možná budete chtít zvážit upgrade. Pokročilejší balíčky poskytují více způsobů interakce se zákazníky a řízení vaší firmy. Tyto nástroje se vám hodí a budou se vám při rozšiřování vyplatit.

Zákaznická podpora

Výše zákaznické podpory, kterou máte nárok, závisí na zakoupeném balíčku. Plán Plus, který představuje nejkonkurenčnější cenu, nabízí online chat i telefonickou podporu. Technická a zákaznická podpora je k dispozici 24/7 a vychází z Austinu v Texasu.

Cvičení a znalostní báze

Volusion nabízí rozsáhlou knihovnu videí a průvodců, které vám pomohou začít a zvládat složitější úkoly. Přestože program nepřichází s vestavěným průvodcem, existuje spousta cenných zdrojů, které vám na cestě pomohou.

Kontaktování podpory

Nejjednodušší způsob, jak kontaktovat podporu, je pomocí funkce živého chatu. Můžete také zavolat na číslo 800 nebo vytvořit lístek podpory. Při volání nebo e-mailu závisí doba odezvy na plánu, který jste zakoupili. Jak již bylo řečeno, zástupci živého chatu rychle reagují a jsou velmi dobře informováni.

Hodnocení zákaznického servisu

V oblasti zákaznických služeb se Volusion řadí nad ostatní. Za své služby získali ocenění a zdá se, že podporují své zaměstnance, což je pro vás dobrá zpráva. Šťastní zaměstnanci mají tendenci dělat lepší práci. Ať už chatujete, posíláte e-mailem nebo voláte, můžete očekávat, že se spojíte s přátelským a vstřícným zástupcem, který zajistí, aby se vaše potřeby cítily jako priorita, i když jste přihlášeni do Mini plánu.

Vybudovali si reputaci pro rychlé poskytnutí přesných odpovědí. Už nikdy nebudete mít pocit, že jednáte s někým, kdo právě čte ze skriptu.

Volusion by mohl použít více fór podpory. S tolika tisíci zákazníků je překvapivé, že na webu nejsou konverzace komunitních zdrojů. To je něco, co by Volusion měl podporovat a povzbuzovat, zejména proto, že by to mohlo znamenat méně práce pro jejich podpůrný tým.

Snadnost použití

To je další oblast, kde Volusion zaostává. Většina programů se snaží být co nejpříjemnější pro uživatele. Čím více lidí může používat svůj software, tím více zákazníků může získat. Volusion nevyšel ze své cesty k vytvoření produktu, který je přístupný jak nováčkům, tak odborníkům.

Sečteno a podtrženo: Pokud neznáte žádné kódování, nebudete si moci snadno přizpůsobit svůj web ani s prémiovými tématy.

Jak bylo uvedeno výše, Volusion nabízí editor, ale není to standardní WYSIWYG editor, který umožňuje drag and drop design. Je to zvláštní funkce Volusion, která přichází s omezeními. Zatímco začátečník může určitě nastavit obchod, bude pro něj obtížné provést změny motivu. Volusion je nejvhodnější pro ty, kteří mají zkušenosti s kódováním.

Úprava nápovědy

Pokud se ocitnete v problémové situaci, nejlepší volbou je hledat relevantní výukový program. Mnoho dostupných videí vám může poskytnout tipy. Témata můžete také vyhledat kliknutím na tlačítko nápovědy v editoru. Tato funkce vyhledávání je překvapivě užitečná a nasměruje vás k relevantním článkům.

Uživatelské rozhraní

I přes problém s návrhem kódování je administrátorské rozhraní skutečně atraktivní a snadno ovladatelné. Vše je logicky uspořádáno a snadno lokalizovatelné. Pokud jde o správu objednávek a inventáře, je platforma velmi uživatelsky přívětivá.

Další výhodou je, že si můžete udržet kontrolu nad svým webem. Je to všechno vaše.

Zákaznická zkušenost

Kromě zkušeností se správou je třeba vzít v úvahu také zkušenosti zákazníků s nákupy. Chcete-li poskytnout dobře zaoblený nákupní zážitek, budete pravděpodobně muset investovat do plánu Pro. To vám umožní účinně komunikovat se zákazníky a nabízet jim obchod bez zjevných omezení. Levnější balíčky nezahrnují všechny zvonky a píšťalky týkající se vztahů se zákazníky, které budete chtít mít v řadě. Samozřejmě, vždy můžete začít malé a upgradovat plány.

Závěr

Volusion je stabilní platforma elektronického obchodování. O tom není pochyb. Skutečné rozhodnutí spočívá v tom, kolik zkušeností máte s kódováním a kolik peněz chcete měsíčně utratit. Pravda je, že existuje více možností pro začátečníky, které jsou k dispozici také za dostupnější cenu.

To je zejména případ, že se společnost Volusion sama o sobě chová jako možnost all-in-one. Nenabízí výrazný rozdíl od zbytku soutěže. Při porovnávání dostupných platforem elektronického obchodování si všimnete, že se některé zaměřují na designové nebo marketingové funkce. Ne Volúze. Jedná se o standardní softwarový program hostovaný eCommerce pro majitele obchodů.

Pokud kódování není jednou z vašich silných stránek, pokračujte v hledání a najděte program s tradičním editorem WYSIWYG.

Porovnejte

Volúze

94

Nakupujte

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map