Recenze WooCommerce 2016


WooCommerce

Navštivte web

9,0


Skóre AWA

WooCommerce

WooCommerce byl spuštěn v roce 2011 s cílem poskytnout uživatelům nástroje WordPress nástroj nákupního košíku. Vzhledem k tomu, že některé webové stránky již využívají WordPress, mělo by smysl rozšířit stávající webové stránky. Dnes je WooCommerce zdaleka nejoblíbenějším eCommerce řešením pro WordPress s více než 10,2 miliony stažení po celém světě. Přečtěte si níže náš WooCommerce.

Klady

 • Zdarma 15denní zkušební verze
 • Flexibilní nastavení přepravy
 • Denní zálohy
 • Neomezený počet správců

Nevýhody

 • Omezený úložný prostor
 • Omezená inventura

Přehled

 • Webová stránka: www.woothemes.com/woocommerce/
 • Sídlo společnosti: Kapské město, Jihoafrická republika
 • Rok založení: 2008
 • Kategorie: eCommerce Toolkit pro WordPress
 • Zkušební verze zdarma: 15 dní

WooCommerce je produkt zásuvných modulů WooThemes. Jedná se o softwarové řešení s otevřeným zdrojovým kódem, které si můžete zdarma stáhnout. Nezapomeňte však, že to bude vyžadovat další doplňky, aby vyhovovaly vašim potřebám. WooCommerce také nejlépe funguje se šablonou od WooThemes. Chcete-li plně využít výhod softwaru, budete muset investovat do WooThemes a několika doplňků.

Pro koho je WooCommerce vytvořeno?

WooCommerce je ideální pro kohokoli, kdo používá WordPress k vytváření webových stránek. Pokud již tuto platformu znáte, můžete snadno přidat funkci eCommerce na existující web nebo rychle vytvořit nový web pro prodej produktů..

Je také vynikající volbou pro začátečníky. WordPress je velmi populární, protože se snadno učí. Pokud právě začínáte, nejlepší způsob, jak se naučit cestu kolem dashboardu, je přes WordPress. Stanovuje standard pro další konstrukční panely. Téměř jakýkoli jiný program nebo platforma se snaží napodobovat a vylepšovat to, co WordPress již dosáhl. Jakmile se naučíte WordPress, můžete snížit křivku učení, pokud jde o jiné programy.

Omezení WooCommerce

Protože jednáte s produktem s otevřeným zdrojovým kódem, nemusíte se obávat omezení. Je navržen tak, aby byl přidán podle potřeby. Pokud narazíte na omezení, můžete jednoduše vyhledávat pomocí dostupných doplňků a integrovat potřebný software. Další dobrou zprávou je, že WooCommerce se neustále aktualizuje. Vývojáři z celého světa přidávají funkce, vylepšují a vytvářejí řešení nových problémů.

Pověst

Někdy se celá myšlenka produktů s otevřeným zdrojovým kódem a bezplatných stažení může zdát klamavá. Jistě, můžete si ji stáhnout zdarma, ale bude to dokonce fungovat, aniž byste museli utrácet spoustu peněz za doplňky? S WooCommerce můžete očekávat dostatek nástrojů pro zahájení prvního dne. Budete chtít integrovat doplňky za běhu, ale je zde spousta pro spuštění vašeho webu. V takovém případě nebudete zasaženi skrytými provozními náklady, než budete moci svůj první produkt prodat.

Je také dobrým znamením, že WooCommerce ovládá více než 30% webů WordPress. S tolika uživateli nemůže být software tak špatný.

Proč zvolit WooCommerce?

Pokud jste zkušeným uživatelem WordPress, pak je WooCommerce skvělým řešením pro prodej produktů. Můžete snadno rozšířit funkčnost existujícího webu. Není třeba přecházet na novou platformu a učit se cestu novým panelem designu. Ti, kteří milují WordPress, budou rádi WooCommerce.

Klíčové vlastnosti

 • Automatické aktualizace
 • Použijte své vlastní doménové jméno
 • Zdarma 256bitový šifrovací SSL
 • 99,9% dostupnost
 • Přístup k záznamům MX
 • Blokovat adresy IP
 • Ověření obrazu reCaptcha
 • Sociální integrace
 • Mobilní připraven
 • SEO-přátelské URL
 • Vestavěné zdroje produktů
 • Podporuje více než 50 platebních bran

Verdikt odborníků v oboru WooCommerce

eCommerce PlatformPro odborníky je WooCommerce jasnou volbou při nákupu pluginu eCommerce pro WordPress. Ačkoli na trhu existují i ​​jiné možnosti, WooCommerce je zřejmě nejjednodušší implementovat a provozovat. Každý, komu se podařilo sestavit web WordPress, může snadno začít používat WooCommerce bez problémů.

WooCommerce je také jedinečný, protože je zcela škálovatelný a flexibilní. Vychází z krabice se všemi nástroji, které budete potřebovat, takže se malé podniky nebudou muset starat o investování spoustu peněz do přidání obchodu na své webové stránky. Program je také dostatečně silný, aby vytvořil sofistikované webové stránky pro hlavní maloobchodníky. WooCommerce se může přizpůsobit vašim potřebám.

Pokud jde o kritiku WooCommerce, odborníci prostě rychle varují, že WooCommerce je zaměřen na velmi specifické publikum. Program je nejvhodnější pro ty, kteří mají stávající web WordPress. Společnosti, které začínají úplně od nuly, mohou mít větší štěstí s jinou službou.

Kromě toho je důležité mít na paměti, že existují náklady, které se mohou sčítat. Dokud půjdete s otevřenýma očima, budete s WooCommerce spokojeni.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://www.cmscritic.com/top-10-open-source-ecommerce-platforms/
 • 20. dubna 2016

Pozitivní spotřebitelské recenze a reference na WooCommerce

Spotřebitelé milují WooCommerce. Uživatelské recenze neustále dávají WooCommerce perfektní 10. Každý, kdo miluje WordPress a je obeznámen s backendem, bude mít nevyhnutelně rád WooCommerce. Spokojení zákazníci uvádějí, že plugin lze bez problémů integrovat a okamžitě přeměnit stávající web v plně funkční internetový obchod.

Zde je několik dalších podrobností o tom, co si zákazníci WooCommerce užívají:

 • Snadná instalace a ovládání s jakýmkoli tématem WordPress.
 • Přístup k celé řadě rozšíření, která mohou pomoci přizpůsobit funkce tak, aby vyhovovaly konkrétním potřebám.
 • Aktualizace jsou hladce integrovány. Přestože se mohou vyskytnout některé chyby, WooCommerce dokázala úspěšně zavést aktualizace, aniž by způsobila příliš mnoho problémů.
 • Dobře uspořádané. Jednoduše řečeno: WooCommerce vytvořil neuvěřitelně uživatelsky příjemný produkt.

Často nenarazíte na produkt, který získává dokonalá skóre, zejména od spotřebitelů. Výjimkou je obchod Comoo. Poskytuje neuvěřitelně užitečný nástroj pro weby WordPress.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na WooCommerce

Volné, open source možnosti mohou být pro některé společnosti ideálním řešením, ale existují určité nevýhody. V první řadě to nemusí nutně znamenat, že s tím nebudou spojené určité náklady. Přestože WooCommerce přichází se vším, musíte začít, drtivá většina uživatelů bude chtít investovat do doplňků. Tato rozšíření mohou být drahá a přesahují rozpočet některých malých podniků.

Další hlavní nevýhodou práce s produktem s otevřeným zdrojovým kódem je to, že existuje omezený zákaznický servis. Budete moci navštívit komunitní fóra, ale to nezaručuje, že dostanete odpověď na svou otázku. Uživatelé mají také možnost odeslat lístek, ale opět neočekávají okamžitou odpověď.

Tyto stížnosti proti WooCommerce však nejsou pro jejich produkt jedinečné. Jsou prostě součástí toho, co uživatelé mohou očekávat při práci s produktem s otevřeným zdrojovým kódem.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/woocommerce-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/woocommerce/
 • https://www.trustradius.com/products/woocommerce/reviews

Design & Přizpůsobení

WooCommerce si klade za cíl pracovat s jakýmkoli tématem WordPress. Software můžete přidat na existující web, aniž byste museli kupovat nové téma nebo provést zásadní přepracování designu. Jak již bylo řečeno, WooCommerce funguje nejlépe s WooThemes. Pokud se chcete vyhnout jakýmkoli potížím, může být nejlepší investovat do kompatibilního tématu. Můžete začít s tématem Storefront zdarma. Tato možnost je navržena tak, aby fungovala s vydáním aktualizací. Zvolit toto téma je nejjednodušší způsob, jak zabránit jakýmkoli bolestem hlavy v designu.

Můžete si také vybrat z celé řady dalších WooThemes, které sahají od zdarma po pár stovek dolarů. Nezapomeňte, že se jedná o jednorázový poplatek. Pokud nechcete utratit peníze za téma, můžete si vybrat cenově dostupnější možnost a věnovat čas přizpůsobení podrobností. S aplikací WordPress máte přístup k editorům, editorům CSS a HTML. Pokud víte, jak kódovat, můžete provést jakékoli požadované změny.

Výhody a nevýhody rozhraní Design

Designové rozhraní WordPress není přesně přetahováno. Navigace a logické uspořádání je však snadné. Panely nástrojů a nabídky usnadňují nalezení cesty kolem a nalezení nástrojů. Správa obsahu webu a účtů sociálních médií je také velmi snadná. Přidání textu na stránky a publikování blogových příspěvků je jako provoz textového editoru. Vše, co musíte udělat, je typ, formát a publikování. Widgety vám umožňují propojit vaše účty sociálních médií a komunikovat s následovníky. Celý přístrojový panel je docela jednoduchý.

Pro ty, kteří dosud nepoužívali WordPress, bude nějakou dobu trvat, než si na všechno zvyknou. Nejnovějším trendem v eCommerce platformách je drag and drop editor. Jak bylo uvedeno výše, WordPress se nekvalifikuje jako drag and drop. Přidání obsahu zahrnuje další klikání a navigaci. Ti, kteří nemají absolutně žádné technické zkušenosti s webem, to mohou vidět jako nevýhodu. Může se však vyplatit investovat čas do učení WordPressu a užít si neomezenou svobodu designu.

Fotogalerie

Pomocí WordPress můžete vytvořit knihovnu fotografií a snadno znovu použít obrázky. Jednoduše přetáhněte obrázek z počítače do knihovny a nahrajte jej na svůj web, až budete připraveni. Můžete také snadno změnit velikost fotografií a přidat důležité značky SEO, aby se maximalizoval dopad každého obrázku.

Mobilní a responzivní témata

Pokud se rozhodnete pracovat s WooTheme, můžete si užít web, který je vhodný pro mobily jak pro zákazníky, tak pro administrátory. To vám umožní spravovat svůj obchod na cestách. To také znamená, že zákazníci mohou prohlížet váš web na jakémkoli zařízení, což je nezbytný nástroj v elektronickém obchodu.

Designové služby

Jako produkt s otevřeným zdrojovým kódem společnost WooCommerce nenabízí žádné designové služby. Vždy si však můžete najmout návrháře na volné noze WordPress pro přizpůsobení svého webu. Protože je WordPress tak populární, bude pro vývojáře webu obrovské množství možností. Nezapomeňte provést svůj výzkum, požádat o doporučení a podrobně se podívat na portfolia.

Funkce & Nástroje

VlastnostiPřehled
Nastavení online obchoduJediné, co musíte udělat, je stáhnout si bezplatný software. WooCommerce vám poskytuje dostatek nástrojů, abyste mohli začít. Pokud chcete přizpůsobit určité funkce, musíte najít ty správné doplňky. Základní nastavení však nemohlo být snazší. Stačí pár kliknutí a váš web WordPress bude připraven na elektronický obchod.
Šířka pásma a úložištěTo bude záviset na vaší hostitelské službě. Pokud začínáte od nuly, bude registrace u hostitelské služby dalším nákladem, který je třeba zvážit. Nezapomeňte spolupracovat s poskytovatelem hostingu a najít ten správný plán, který vyhovuje vašim požadavkům na šířku pásma a úložiště.
Doplňky a doplňky nákupního košíkuMožnosti jsou neomezené. Existuje spousta bezplatných pluginů a můžete si zakoupit rozšíření. Vyhledejte podle klíčových slov nebo procházejte kategorie a vyhledejte perfektní nástroj.
Řízení objednávekStandardní nástroje pro správu objednávek se snadno navigují a poskytují vám spoustu organizačních nástrojů pro řízení vašeho podnikání.
Řízení zásobWooCommerce je standardně dodáván se základními nástroji správy zásob. Můžete zobrazit úrovně zásob, dostávat upozornění na zásoby a mnoho dalšího, aniž byste museli integrovat žádné doplňky. Až budete připraveni na sofistikovanější nástroje, můžete přidat rozšíření, ale nemusíte trávit desetník, abyste si mohli užívat funkcí správy zásob..
sledování zásilkyWooCommerce je standardně dodáván se základními nástroji správy zásob. Můžete zobrazit úrovně zásob, dostávat upozornění na zásoby a mnoho dalšího, aniž byste museli integrovat žádné doplňky. Až budete připraveni na sofistikovanější nástroje, můžete přidat rozšíření, ale nemusíte trávit desetník, abyste si mohli užívat funkcí správy zásob..
Funkce CRMZákazníci mohou zanechat recenze produktů a můžete snadno reagovat na připomínky a žádosti. Jakmile vaše firma poroste a vyřizuje velké množství objednávek, možná budete chtít integrovat systém vstupenek pro řešení problémů. V opačném případě budou standardní nástroje CRM stačit pro bezproblémový chod malých podniků.
Šablony a motivyWooCommerce lze nainstalovat a používat s naprosto jakýmkoli tématem. Nejlepší však je jít s WooTheme. Jako produkt s otevřeným zdrojovým kódem se neustále přidávají nová témata. Možnosti jsou zdánlivě neomezené. Vaše volba se může stát otázkou nákladů. Sofistikovanější témata přijdou s vyšší cenou. Jednoduchá témata budou levnější, ale vždy se můžete smířit s přizpůsobenými detaily designu.
Integrace a doplňkyS WooCommerce můžete spolupracovat s některými z největších jmen v oblasti dopravy, marketingu a plateb. Také si užijete objevování menších vývojářů, kteří vždy pracují na vytváření nových řešení. Trh rozšíření umožňuje integrovat prakticky jakýkoli doplněk.
Mobilní eCommerceWooCommerce a WooThemes jsou navrženy tak, aby byly přátelské pro mobily. Nemusíte se starat o vytvoření samostatného mobilního webu.
Web hostingPokud začínáte od nuly, budete si muset vybrat svou webhostingovou službu. Obvykle se můžete zaregistrovat přibližně za 10 $ měsíčně. Nemusíte se starat o údržbu serverů ani řešení technických problémů.
Obchod s aplikacemiNavigace v obchodě s aplikacemi nebo rozšířeními je snadná. Vyhledejte podle kategorie nebo klíčového slova a vyhledejte vhodné nástroje pro svůj web.
BlogováníPokud jde o blogování, WordPress je králem. Publikování příspěvků nemůže být snazší.
SEO a marketingWordPress a WooCommerce nabízejí spoustu marketingových nástrojů hned po vybalení. Před publikováním obsahu budete vyzváni k přidání značek a popisů metadat. Vývojáři udělali celý proces fiktivní důkaz. Existuje také spousta bezplatných pluginů, které si můžete stáhnout, abyste pomohli s úsilím SEO.
Informační bulletinyMůžete si vytvořit seznamy e-mailů a zasílat informační bulletiny podle svého výběru doplňků. Tuto funkci budete muset přidat, ale zabere to jen několik minut a můžete začít zdarma.
Bezpečnostní funkceBezpečnostní funkce budou opět záviset na tom, kterou hostingovou službu si vyberete. Při návštěvě webu WooCommerce můžete porovnat různé služby. SiteGround a BlueHost nabídly certifikát SSL a vyhrazenou IP adresu.
Certifikace PCIKaždá platební brána, kterou přidáte na svůj web eCommerce, bude certifikována na PCI a bude kompatibilní.
Vytváření obsahuTo je místo, kde WooCommerce a WordPress svítí a vynikají nad ostatními. WordPress vybudoval impérium tím, že co nejjednodušší vytvořil obsah. Společnost WooCommerce postavila na tomto základu tím, že vám umožňuje snadno přidávat produkty a nákupní vozíky.
Dárkové poukazyVytváření kuponů, slevových kódů a prodej dárkových certifikátů trvá jen několik kliknutí.
Možnosti platbyWooCommerce přichází s pěti dostupnými platebními branami. Pokud chcete přidat konkrétní službu, budete muset investovat do doplňku. Jiné platformy nabízejí stovky bran, ale musíte platit měsíční poplatek. Mít přístup k pěti oblíbeným možnostem je docela působivé, protože jsou všechny zdarma.
Daňové a přepravní kalkulačkyTyto poplatky lze automaticky vypočítat, aniž by bylo nutné integrovat doplněk.
ZprávyZákladní nástroje pro správu zásob a objednávek vám umožňují sledovat obchod a získat přehled o výkonu. Pokud chcete skutečně podrobné a důkladné zprávy, možná budete chtít nakupovat doplňky.
Statistiky stránekPokud nejste spokojeni se statistikami webu poskytovanými společností WooCommerce, můžete snadno integrovat Google Analytics. Vše, co musíte udělat, zkopírovat a vložit úryvek kódu.

Plány & Ceny

Volný, uvolnit . . . Jaksi. Každý si může zdarma stáhnout WooCommerce. Mohou však být zahrnuty další poplatky. Pokud již máte spuštěný web WordPress, nemusíte se starat o koupi domény a hostingový plán. Ty by již měly být zavedeny.

Náklady spojené s WooCommerce pocházejí z nákupu tématu a doplňků. I když je software připraven k použití, je pravděpodobné, že budete chtít na svůj web přidat funkce, jak budete růst. Tyto náklady se mohou sčítat.

Pravděpodobně budete také chtít koupit WooTheme. Většina dostupných témat se topí za cenu 139 USD. To je další možné náklady, které je třeba vzít v úvahu.

Přestože bezplatný nemusí být nejpřesnějším způsobem, jak popsat WooCommerce, nemá tolik skrytých nákladů jako jiné možnosti open source. Můžete docela snadno odhadnout, kolik to bude stát, aby se web spustil a spustil.

Celkově je WooCommerce nejlepší dostupnou hodnotou. Můžete si vytvořit plně přizpůsobený a funkční web s malými režijními náklady.

Zákaznická podpora

Protože WooCommerce je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, nenabízí váš typický systém podpory zákazníků. Místo kontaktování společnosti budete přímo podporovat fóra a znalostní báze. V zásadě budete muset vyřešit problémy s komunitou uživatelů. I když se to může zdát skličující, existuje spousta spolehlivých zdrojů včetně:

 • Stránka s častými dotazy WooCommerce
 • Stránky dokumentace
 • Rozsáhlá znalostní základna
 • Video návody
 • Komunitní fórum

Pravděpodobně nebudete moci volat ani chatovat se zástupcem; budete mít přístup k aktivní komunitě uživatelů, kteří vám mohou pomoci. Na většinu otázek a obav můžete odpovědět také na FAQ a další stránky dokumentace.

Snadnost použití

Pokud provozujete web WordPress, bude přechod na WooCommerce bezproblémový. Na druhé straně ti, kteří nemají zkušenost s WordPress, budou trpět trochu křivkou učení.

Pokud jde o přizpůsobitelný webový design, který je bez omezení, WordPress je ořez nad ostatními. Nemusí být tak uživatelsky přívětivý jako někteří jeho konkurenti v oblasti drag and drop, ale zvládnutí softwaru stojí za námahu.

WooCommerce je určitě přístupný pro začátečníky, ale nejlépe se hodí pro ty, kteří mají zkušenosti s WordPress. Při vytváření profesionálního webu, který přiláká zákazníky, nemusíte plynule hovořit s kódováním nebo návrhářem.

Widgety, pluginy a rozšíření vám umožní přizpůsobit web téměř ve všech směrech. Realisticky se učení WordPressu a zvládnutí WooCommerce nezabere mnohem déle, než by to bylo na jakékoli jiné platformě. Jakmile se vám to podaří, užijete si bezkonkurenční svobodu designu.

Závěr

Pokud si vyberete zásuvný modul WooCommerce pro WordPress k vytvoření online obchodu?

Volba open source rozhodně není pro každého. Snad největší nevýhodou je omezená podpora zákazníků.

Pokud jste novým webovým designem a chcete přístup k odborníkům, kteří vás mohou krok za krokem vést, pak vyberte platformu s plánem předplatného a specializované oddělení podpory je pro vás nejlepší volbou. Pro ty, kteří se cítí pohodlně při řešení problémů a řešení problémů, nebude omezená podpora zákazníků problémem.

WooCommerce je vynikající volbou pro každého, kdo provozuje web WordPress. Tento software je nejjednodušší a nákladově nejefektivnější způsob, jak proměnit váš web v obchod. V zásadě vše, co musíte udělat, je stáhnout si plugin a můžete začít prodávat produkty a vydělávat peníze.

Nebudete se muset starat o spuštění nové platformy a migraci svých stránek. Vše, co potřebujete, abyste mohli začít, je k dispozici v bezplatné verzi a můžete přidat doplňky podle toho, jak rostete a potřebujete změnit.

Porovnejte

WooCommerce

90

Nakupujte

96

BigCommerce

95

Volúze

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map