Recenze webu WebsiteBuilder.com 2016


WebsiteBuilder.com

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

WebsiteBuilder.com

WebsiteBuilder.com nabízí řadu nástrojů pro tvorbu webových stránek, jakož i marketingovou pomoc a eCommerce. Spousta šablon, z nichž si můžete přizpůsobit své stránky, a vše je nastaveno jednoduchým přetažením tak, aby bylo pro každého velmi snadné vytvořit pěkně vypadající web. Přečtěte si naši webovou stránkuBuilder.com níže.

Přehled

S WebsiteBuilder.com můžete navrhovat a vytvářet webové stránky ve večerních hodinách, aniž byste potřebovali peníze ani kreditní kartu, pokud používáte subdoménu. Pro začátečníky je snadné použít výběr šablony a použití šikovných funkcí drag and drop pro přidání obsahu a jeho vzhled tak, jak chcete..

Pro koho je WebsiteBuilder.com doporučeno?

Tato platforma a její snadné navigační a návrhové nástroje jsou ideální pro lidi, kteří ještě nikdy nevytvořili web. Je to docela idiot-důkaz, a to nebude trvat dlouho, aby si na kloub s prací s ním.

Zaměření / speciality?

WebsiteBuilder.com nabízí velmi užitečnou sadu měřících nástrojů, které vám pomohou při vytváření vašich stránek. I když nejsou pro tuto platformu jedinečné, jsou komplexnější než ostatní, které jsme viděli. Horní část editoru webových stránek nabízí sloupce, pravítka a přichycení k mřížce, což výrazně usnadňuje zarovnání prvků a učiní váš web vizuálně přitažlivým. Tyto nástroje se snadno používají a umožňují vám vytvořit web, který je jak náročný, tak krásný.

Technické specifikace / omezení

Kromě již zmíněných a plně uživatelsky přívětivých funkcí drag and drop nabízí web WebsiteBuilder.com 21 různých kategorií šablon, z nichž si můžete vybrat, a spoustu předem načtených a vysoce kvalitních fotografií pro vaše použití. Prvky, jako jsou tlačítka a ikony, jsou k dispozici pro upuštění kdekoli na vašem webu a kliknutím na libovolný objekt vám umožňují změnit jeho vzhled několika různými způsoby.

Jedno významné omezení, které jsme našli, je nedostatek schopnosti nahrát spoustu fotografií najednou; ruční klikání na upload a jejich provádění po jednom je únavné a časově náročné. Pro obchod s elektronickým obchodem nebo realitní agent se spoustou domácích obrázků přidat, může to být skutečná bolest. Doufejme, že upgrade na tuto oblast webu bude brzy k dispozici. Dalším nevítaným vtipem je nedostatek funkce automatického ukládání, takže nezapomeňte kliknout na Uložit při každé úpravě!

Škálovatelnost

Škálovatelnost je důležitým bodem, který je třeba si uvědomit při práci s tvůrcem webových stránek. Zatímco pět stránek může být vaším současným podnikáním spousta, může se vám stát, že to vyrostete nebo rostete v různých směrech s potřebou vytvořit další stránky. WebsiteBuilder.com omezuje počet stránek, které můžete mít v bezplatné verzi, ale prémiové verze jsou nekonečně škálovatelné pro všechny úžasné budoucí růst.!

Záruka vrácení peněz

Pokud jste jako já, chtěli byste vidět, jak věci fungují, než se zavazujete je používat. I když oceňuji bezplatnou platformu pro tento webový tvůrce, chtěl bych se také podívat na placenou verzi, než jsem se rozhodl, že je pro mé účely tím správným nástrojem. Byl jsem tedy příjemně překvapen, když jsem zjistil, že web nabízí 14denní záruku vrácení peněz na prémiové plány a jakékoli další produkty nebo služby, s těmito výjimkami: registrace domény, podpora priority, soukromí domény, eCommerce, e-mailové adresy nebo SEO Ebook.

Jaká je jejich pověst?

Doména je aktivní od roku 1996, i když se zdá, že během těchto let občas změnila ruce. Má Alexa hodnocení pod 40 000, SEO doménové doménové oprávnění 42 a Google Pagerank 2. Udělal jsem vyhledávání recenzí online a přišel s poněkud smíšenou taškou, s většinou recenzí na zcela opačných koncích spektra a velmi málo vlažné.

Ocenění

V článcích na webu SiteBuilderAwards.com jsme našli několikrát seznam webových stránek SiteBuilderAwards.com: Nejlepší tvůrci webových stránek ECommerce, nejjednodušší tvůrci webových stránek, nejlepší tvůrci webových stránek pro mobilní zařízení, nejlepší tvůrci blogů, nejvýhodnější tvůrci webových stránek a nejlepší tvůrci webových stránek pro SEO.

Proč zvolit Web Builder?

Snadné použití, nekonečné přizpůsobení, ostře vypadající a svěží šablony.

Klíčové vlastnosti

 • Tisíce šablon
 • Vlastní domény
 • Optimalizováno pro mobilní zařízení
 • Pro vyhledávače přátelské
 • Knihovna obrázků zdarma
 • Sociální integrace
 • Drag-and-drop Editor
 • Doménové jméno zdarma
 • Integrace elektronického obchodu
 • Zdarma SEO nástroje
 • Zdarma obchodní e-mail
 • Nastavení webu blogu

Odborníci z oboru verdikt na webu Websitebuilder.com

Web BuilderThe Experti měli podobné věci říct o Web Builder. I když skutečné návrhové rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé, prodejní a cenové praktiky společnosti jsou sporné. Stejná společnost ve skutečnosti prodává stejný produkt (za různé ceny) pod několika různými názvy domén. Je však těžké klepat na nástroje, které web nabízí, včetně:

 • Zdarma a snadné nastavení
 • Uživatelsky přívětivý ovládací panel, který se rychle a snadno naučí
 • Široký výběr vysoce kvalitních šablon
 • Nástroje pro návrh mřížky, které pomáhají měnit velikost obrázků a přichytávají různé prvky na místo

Odborné hodnocení se nakonec velmi liší v závislosti na tom, kolik kritiků vzalo stížnosti na fakturaci a zákaznický servis. Ti, kteří se více zaměřili na skutečný výkon programu, byli více ochotni ocenit Web Builder 3,5 až 4 hvězdičky z pěti.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Pozitivní hodnocení zákazníků a reference na webu Websitebuilder.com

Kromě jakýchkoli stinných obchodních praktik nabízí Web Builder nástroje, které budete potřebovat k vytvoření dobře vypadajícího webu. Ve skutečnosti si zákazníci užívají uživatelské rozhraní a dokonce ho popisují jako „zábavné“, když si s námi pohrají. Nástroje, jako jsou prvky hlavní stránky a panel návrhů, usnadňují replikaci návrhů stránek na celém webu a v případě potřeby přizpůsobují podrobnosti, například styly písem..

Uživatelé, kteří hledali nějaké sofistikovanější nástroje mimo jednoduchý jednorázový web, byli také spokojeni s funkcemi blogování a možnostmi elektronického obchodování. Mezi atraktivními šablonami a uživatelsky přívětivým tvůrcem existují některé zajímavé prodejní body, pokud jde o používání nástroje pro tvorbu webových stránek. Jen se ujistěte, že víte, co vám bude účtováno.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu Websitebuilder.com

Zdá se, že Nástroj pro tvorbu webových stránek je další slušný program, který nemusí mít nejlepší cenové a prodejní postupy. Tam jsou některé společnosti, které přitahují zákazníky, protože mají vynikající produkt. Možná budou muset udělat nějakou práci, aby dostali své jméno tam, ale míry zrušení jsou nízké a růst je dobrý.

Pak je tu další typ společnosti. Nabízejí funkční produkt a najdou nejrůznější způsoby, jak vás vytrhnout a zamknout vás ve smlouvách. Na základě recenzí uživatelů to vypadá, že Webový tvůrce je druhou společností. Místo toho, aby se kvalita a služby zákazníkům staly primárními cíli, snaží se udržet zákazníky pomocí jiných praktik, které se mohou zdát příliš agresivní a nemusí být nutně transparentní.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

Design & Přizpůsobení

Toto je oblast, ve které opravdu svítí web WebsiteBuilder.com. Design je jednoduchý a zdánlivě nekonečný se všemi šablonami a možnostmi stylu, které máte k dispozici.

VlastnostiPřehled
ŠablonyJak již bylo uvedeno, web WebsiteBuilder.com přichází s tisíci šablon webových stránek ve 21 různých kategoriích. Nalezení toho, které je snadné a náročné; je toho tolik na výběr, může být těžké zúžit a vybrat jen jeden. Dále si můžete při testování věcí vybrat ze všech těchto šablon i na bezplatném plánu.

Kategorie uspořádá šablony a můžete je také vyhledat. Kromě toho můžete umístit kurzor myši nad každou z nich a získat úplný náhled toho, jak vypadají, než se rozhodnete, kterou chcete použít.

RozhraníDalší plus pro web WebsiteBuilder.com, uživatelské rozhraní je stejně snadné jako jakýkoli tvůrce stránek, který jsme viděli, a mnohem jednodušší než mnoho jiných. Vše je rozloženo snadno a dokonce i nejmenší technicky zdatný člověk, kterého znáte, si s ním může vytvořit web.
Přizpůsobení stylu stránkyPřizpůsobení stránek na webu WebsiteBuilder.com je hračkou. Editor webových stránek obsahuje dva panely nástrojů, jeden nahoře a druhý na levé straně. Vlevo klikněte na ikonu štětce označenou „Design“ a otevře se nabídka barev, písem, stylů textu a pozadí. Odtud máte ještě větší šanci, aby byl jedinečný tím, že nahrajete obrázky na pozadí, změníte krytí nebo překrývající se prvky.
Navigace na webuJe to velmi intuitivní a navigace je rychlá a snadná. Stačí kliknout na to, co musíte udělat nebo najít, a okamžitě jsou informace na dosah ruky.
Správa obsahuPřidávání a změna obsahu je také snadný úkol na webu WebsiteBuilder.com. Chcete přidat novou stránku? Stačí kliknout na velké znaménko plus nahoře a poté na Stránky a web dokonce obsahuje předdefinované šablony pro většinu běžných typů stránek, takže nemusíte začínat od nuly. Je stejně snadné přidat sekce na každou stránku.
Fotografie a galerieStejně jako základní obsah může být galerie přidána kliknutím na znaménko Plus v levém horním sloupci, výběrem Galerie a výběrem toho, jak má vaše galerie vypadat. Budete také vyzváni k zadání alt-tagů pro správné SEO.
Budování mobilních webůVšechny weby WebsiteBuilder.com jsou plně mobilní, což znamená, že budou vypadat automaticky na jakémkoli zařízení. Ještě lepší je, že s plány můžete kliknout na ikonu mobilního telefonu v levé horní části editoru webu a přesně vidět, jak bude váš web vypadat na osobních zařízeních.
Integrace sociálního sdíleníTento web nabízí vynikající integraci do sdílení na sociálních sítích pomocí jednoduchého widgetu, který můžete umístit přímo na svůj web, kamkoli budete chtít. Tento widget obsahuje odkazy na Facebook, Twitter, Linkedin a Google+. Neviděli jsme způsob, jak přidat další weby sociálních médií do bezplatného plánu, i když by to mohlo být k dispozici pro prémiový plán.
Designové službyPokud nemáte pocit, že můžete web spojit s webem WebsiteBuilder.com, nabízejí také kompletní pomoc s návrhem. Třístránkový osobní web lze pro vás vytvořit za cenu 359 $, pětistránkový profesionální web vás vrátí zpět 499 $ a nejrozsáhlejší nabízenou nabídkou je balíček pro malé podniky, který integruje elektronický obchod..

Funkce & Nástroje

WebsiteBuilder.com obsahuje mnoho funkcí, které vám pomohou rychle se připojit k internetu. Pojďme se na každý krátce podívat.

VlastnostiPřehled
ZaložitNemůže to být snazší. Přejděte na web a v levém horním rohu klikněte na Vytvořit nový web.
Webový designVyberte si šablonu z více než 10 000 nebo začněte úplně od začátku. (Ale budete chtít použít jednu ze svých šablon, věřte mi, jsou skvělé!) Odtud vyladěte barvy, písma, pozadí atd. Podle svých preferencí.
Vlastní název doménySnadno peasy a můžete si vybrat jeden přímo na webu. Pokud již nějaký máte, web vám řekne, jak jej rychle přenést.
Hloubka navigace:Neviděli jsme způsob, jak přidat podnabídky nebo podstránky na weby postavené na webu WebsiteBuilder.com. To může být omezení pro velké weby, které by chtěly seskupit stránky dohromady, aby se lépe uspořádaly.
Widgety a aplikaceK dispozici je spousta widgetů, které přidávají Mapy Google na vaše stránky, přehrávač SoundCloud Player, tlačítka pro sdílení a sdílení sociálních médií, vkládání widgetů.
ZpeněženíElektronický obchod je k dispozici na placených webech, abyste mohli rychle prodávat své produkty a služby. Můžete si také nárokovat bezplatné reklamní kredity pro Google, Bing, Facebook a Amazon a Google Adsense.
Statistiky návštěvníkůGoogle Analytics je rychle přidán ke sledování statistik.
Fotografie, video a zvukNa web lze přidat fotografie a galerie a je k dispozici rozsáhlá knihovna obrázků. Můžete také přidat videa a video galerie. Zvuk je implementován přes SoundCloud Player.
BlogováníNa svůj web můžete přidat blog stisknutím tlačítka
Google mapyK dispozici je widget pro rychlé přidání Map Google.
HTML editorU prémiových plánů můžete přidat widgety HTML na stránku nebo na celou stránku HTML.
Integrace sociálních médiíPřidání sdílení a sledování tlačítek na svůj web je snadné pomocí rychlého přidání sociálních widgetů.
Formuláře a průzkumyDo sekcí můžete snadno přidat kontaktní formulář; k dispozici je spousta pěkně zpracovaných kontaktních formulářů.
Úložný prostorÚložný prostor se pohybuje od 50 MB na bezplatných plánech, po 5 GB na osobním plánu a 10 GB na profesionálních a malých obchodních plánech.
Nástroj pro zpravodajeZdá se, že se jedná o přehlíženou oblast webu WebsiteBuilder.com. Nelze najít integrační nástroj.
Podpora fóra
Elektronický obchod / internetový obchodSnadné nastavení a správa, ale musíte si vybrat placený plán a přidat jej na svůj web.
Integrace brányU bezplatné verze není zjevná integrace plateb a hledání znalostní báze se neobjevilo prázdné.
SEO FriendlyStránka nabízí bezplatné a snadno použitelné nástroje pro posílení SEO.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Webové stránky chráněné heslem nebo placené weby se zatím zdají být součástí nabídky webu WebsiteBuilder.com.
Zabezpečení webových stránekTento web je zabezpečen pomocí https a na webu je také odznak Norton Secured. Platby na web lze navíc provádět prostřednictvím služby PayPal za přidanou vrstvu ochrany.

Plány & Ceny

K dispozici je bezplatný plán; tento plán je dodáván se značkovou doménou ve formátu http://vašewebsitename.my-free.website. To je méně než ideální pro obchodní stránku, protože to vypadá velmi neprofesionálně. Doporučujeme místo toho zvolit prémiový plán a získat dokonalý název domény (webová adresa).

Stránka nabízí výběr několika upgradovaných plánů:

Osobní. Tento plán je 7,99 $ měsíčně a nabízí bezplatné doménové jméno a e-mail, žádné reklamy a mobilní web.

Pojistné. Tento plán bude stát 9,22 $ měsíčně a zahrnuje reklamní kredity a nástroje SEO.

Podnikání. Tento plán je 10,75 $ a přidává prioritní podporu.

eCommerce. Tento plán vám vrátí 18,45 USD a zahrnuje váš internetový obchod.

Cena každého plánu je založena na platbě za dva roky předem; je možné udělat kratší dobu, ale stojí to trochu víc. V době, kdy to píšeme, nabízejí 50% slevu na své placené plány (kromě osobních). Díky těmto slevám je webový server Builder velmi atraktivní možností..

Plán zdarma umožňuje vytvořit dva weby; oba budou mít na webové adrese výše uvedenou značku „my-free-website“. Pokud to pro vaše účely nezáleží, můžete technicky vytvořit skvělý bezplatný web.

Zákaznická podpora

Vzhledem k tomu, že tvůrci webových stránek byli sami vytvořeni pro tvůrce webů, je podpora zákazníka zásadní pro úspěch. Nejhorší, co by se mohlo stát, je to, že byste se mohli při práci na svém webu zaseknout a nemohli byste ho zveřejnit. Naštěstí web WebsiteBuilder.com nabízí adekvátní podporu ve formě rozsáhlé stránky s častými dotazy, vyhledávací báze znalostí, živého chatu a formuláře Kontaktujte nás a požádejte o pomoc.

K dispozici je samostatná technická podpora a fakturační podpora. Telefonická podpora je k dispozici také pro fakturaci. Doposud na webu nejsou žádné video návody, ale máme pocit, že se brzy objeví. Podpora se nezdá být nepřetržitá a to může být problém. Domníváme se však, že znalostní báze je docela komplexní a může odpovědět na většinu otázek.

Snadnost použití

Toto je pravděpodobně jedna z nejjednodušších platforem, které jsme kdy viděli při vytváření vašich stránek. Nabízí spoustu funkcí, díky kterým bude váš web fungovat profesionálně, a spoustu skvěle vypadajících šablon, díky nimž bude vypadat dobře. Dokonce i nováček mohl s tímto nástrojem večer sestavit krásné webové stránky.

Závěr

Máme rádi web WebsiteBuilder.com a použijeme jej k vytvoření webu pro sebe. Nezapomeňte, že WordPress známe velmi dobře a můžeme s ním vytvořit docela úžasné stránky. Platformu WebsiteBuilder.com však lze použít k rychlému a bezproblémovému vytvoření webové stránky.

Pokud jste se někdy snažili navrhnout vlastní záhlaví tak, aby vyhovovalo šabloně WordPress, oceníte snadnost, s jakou můžete dokončit profesionální web pomocí webu WebsiteBuilder.com. Od práce šablon až po předem vytvořené stránky, formuláře a další prvky je již vykonáno tolik práce, že je to hračka pro sestavení skvělého webu, který vás dobře reprezentuje, bez ohledu na vzhled a dojem, že vás chtít.

Důrazně doporučujeme, abyste vyzkoušeli web WebsiteBuilder.com, protože se domníváme, že bude vyhovovat většině potřeb. Přestože si uvědomujeme, že některá omezení, která vidíme, jako je nedostatečná integrace e-mailů a hromadný odesílatel obrázků, jsou pro některé lidi jistotou, web je jen pár let starý. Očekáváme, že tým bude i nadále vylepšovat nabídky a vylepšovat je ve velmi nové budoucnosti. Ale to, co už je tady, je docela děsivé!

Porovnejte

WebsiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map