Recenze webu GoDaddy Website Builder 2016


Webový tvůrce GoDaddy

Navštivte web

9.1


Skóre AWA

Webový tvůrce GoDaddy

S heslem "Žádné dovednosti? Není čas? Žádný problém?," Web Builder a GoDaddySites.com se zaměřují na svatební plánovače, fotografy na volné noze, malé advokátní kanceláře a na kohokoli jiného, ​​kdo chce vytvořit své webové stránky, aniž by si musel najmout programátora. Přečtěte si naši recenzi webového serveru GoDaddy níže.

Klady

 • Profesionální designová témata
 • Velmi snadno použitelné rozhraní
 • Cenově dostupné ceny a plány
 • Vytvořte zálohu v čase
 • Podpora 24/7 telefonů, chatů a e-mailů

Nevýhody

 • Základní plán přichází s mobilním webem
 • Funkce eCommerce vás budou stát navíc
 • Možnost blogování není k dispozici
 • Nelze vytvořit web pro členy

Přehled

 • Webová stránka: www.godaddy.com/websites/website-builder
 • Sídlo společnosti: Scottsdale, AZ
 • Rok založení: 1997
 • Zaměstnanci: 4 000+
 • Hostované weby: 40 000 000+
 • Kategorie: Tvůrce webových stránek, internetový obchod
 • Služby: Domény, webové stránky, hosting, webové zabezpečení, online marketing
 • Zkušební verze zdarma: Není dostupný
 • Záruka vrácení peněz: 45 dní

S heslem „Žádné dovednosti? Není čas? Žádný problém? ““ Web Builder a GoDaddySites.com se zaměřují na svatební plánovače, fotografy na volné noze, malé advokátní kanceláře a na kohokoli jiného, ​​kdo chce vytvořit svůj web bez nutnosti najmout si programátora..

GoDaddy také nabízí eCommerce nákupní košík také pro osoby, které chtějí rychle nastavit. Díky partnerství s PayPal a Stripe usnadnili nastavení průčelí, že jeden z jejich manažerů říká: „Pokud můžete vytvořit stránku na Facebooku, můžete si vytvořit online obchod.“

Zde se podíváme na některé podrobnosti o nástroji pro tvorbu webových stránek. Nemají k tomu žádné hloupé nebo chytré jméno, jako je Whatsapp nebo Snapchat, takže to musíme nazvat běžným názvem „tvůrce webových stránek“, i když je psáno jako vlastní jméno s velkými písmeny: „tvůrce webových stránek“.

Abychom získali přehled o tom, co je webový tvůrce, na koho je zaměřen, jaká omezení může mít a jaká je pověst společnosti, můžeme začít tím, že Godaddy Website Builder se doporučuje lidem bez programovacích dovedností a malých podniky.

Nemají na trh žádné konkrétní podnikání, protože mají šablony pro většinu společností, umělců, svateb a nezávislých pracovníků. Jejich šablona elektronického obchodu je však zřetelně oddělena od běžné webové šablony: tyto dvě nejsou integrovány.

Někteří lidé si proto mohou jako jediný web zvolit šablonu elektronického obchodu. Trh za to by samozřejmě byl květinář nebo někdo jiný, jehož produkt mluví samy za sebe a chtějí si jen zřídit výkladní skříň.

Pokud jde o technická omezení, 50 GB úložiště včetně jejich plánu Business Plus není mnoho. A jak podrobněji vysvětlíme níže, je šířka pásma omezena také na různých úrovních v závislosti na zvoleném plánu.

Je však nepravděpodobné, že by obyčejní zákazníci tyto prahové hodnoty překročili, pokud si nevytvoří web elektronického obchodu se spoustou grafiky produktu. Kombinace omezeného úložiště a šířky pásma zřejmě znamená, že zákazníci, kteří si chtějí založit skutečně velké stránky, si mohou vybrat jiný produkt GoDaddy, například účet hostující web, místo účtu Web Builder aka GoDaddySites.com..

Dalším omezením jejich produktu by byla neschopnost přidávat rychle widgety nad rámec těch mála, které mají. I když na web eCommerce můžete přidat HTML kód a JavaScript na webu eCommerce, nemůžete přidat widgety třetích stran jediným kliknutím nebo dokonce hodit některé z těch nejsložitějších..

Za tímto účelem by společnost musela používat WordPress nebo Joomla nebo něco jiného. Web Builder je opět zaměřen na jednodušší webové stránky a lidi bez mnoha technických znalostí..

Pokud jde o technologii, škálovatelnost a plánování růstu, společnost má svá datová centra, z nichž 9 se nachází po celém světě, s největším velkým 320 000 čtverečních stop ve Phoenixu. Mají také síť pro doručování obsahu, která je nezbytná pro urychlení doby načítání webové stránky pro lidi se zákazníky po celé zemi a ve světě.

Pokud jde o společnost, GoDaddy má solidní reputaci, protože byl dlouhodobě jedním z nejlepších registrátorů domén. Jako nejlepší místa pro práci v roce 2015 neobdrželi jedno, ale několik ocenění. Pro zákazníky je důležité, aby byli zaměstnanci jejich prodejců spokojeni. Hodně o společnosti říká, že mají čas se soustředit na své lidi, místo aby museli pravidelně vyhazovat ohně.

Pokud jde o bezpečnost, i když některé z jejich hostovaných webů byly jistě napadeny hackery, nedošlo k významnému porušení dat interních systémů GoDaddy. Jinými slovy, spousta jejich zákazníků se systémem WordPress byla bezpochyby hacknuta, ale je to kvůli problémům se zabezpečením v pluginech WordPress a WordPress. Pokud byl některý z jejich webů pro tvorbu webových stránek napaden hackery, bylo by to způsobeno bezpečnostními dírami v tomto produktu. Předpokládáme, že ty byly opraveny, protože společnost to neřekla.

Pokud jste skeptičtí ohledně toho, zda chcete, aby vaše stránky stavěli a hostovali, můžete se zaregistrovat a zachránit pomocí 45denní záruky vrácení peněz. Pokud by jste to udělali a přesunuli do jiné společnosti, nebylo by možné exportovat a uložit svou práci.

Je však těžké pochopit, že by se jich společnost vzdala, pokud nenajdou požadavek, že by web nesplňoval. Nebylo by například možné požadovat, aby se zákazníci společnosti, kteří se přihlásili na své stránky, s výjimkou části elektronického obchodu, dostávali prémiovým obsahem.

Nyní se podíváme dále na jejich nabídku.

Klíčové vlastnosti

 • Zákaznická podpora 24/7/365
 • Tvůrce vlastních formulářů
 • Více než 300 šablon
 • Šablony s předvyplněným obsahem
 • Přístup k zástupnému textu pro dynamická pole
 • Podpora prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu
 • Vytvořit více verzí záloh kdykoli
 • Automaticky vytvoří rozhraní přátelské pro mobily
 • Vybaveno pro eCommerce
 • Doména a hosting zdarma
 • Zdarma Business 365 obchodní e-mail pro 1. rok
 • Integrace sociálních a obchodních aplikací

Odborníci v oboru verdiktují na webu GoDaddy Web Builder

Tvorba webových stránek V tomto případě mají odborníci tendenci souhlasit se spotřebiteli. Zatímco GoDaddy nabízí jednoduchý a přímý tvůrce webových stránek, přichází také s mnoha omezeními. Musíte investovat do jednoho z nejdražších plánů, jen abyste měli přístup k mobilním nástrojům pro vytváření webů. Nástroje eCommerce také přicházejí s další cenovkou. Nástroj blogů není zahrnut ani u nejkomplexnějších plánů.

Další stížnost mezi spotřebiteli i odborníky je, že GoDaddy může být s agresivními strategiemi příliš agresivní. To může vyvolat dojem, že se více zajímají o zisk, než o péči o své zákazníky a zajištění kvality funkcí, ke kterým jsou lidé již přihlášeni.

Nakonec, kritici jsou vhodnější doporučit GoDaddy pro jejich webhostingové služby než jejich program vytváření webových stránek. Existují jednoduše lepší možnosti za dostupnější ceny.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2484215,00.asp
 • www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/godaddy
 • 20. dubna 2016

Pozitivní recenze a posudky zákazníků

Dokonce i zákazníci, kteří nebyli spokojeni s celkovým produktem, rychle ocenili zákaznický servis GoDaddy. Přestože se program může potýkat s problémy, spotřebitelé mohou rychle získat pomoc s problémy a informativní odpovědi na jakékoli otázky.

Kromě toho byli někteří zákazníci spokojeni s jednoduchostí používání programu. Hledali jednoduchého tvůrce webových stránek a GoDaddy dodal. Ti, kteří hledají přímého tvůrce webových stránek, který se nezabývá přidanými funkcemi, které mohou komplikovat věci, pravděpodobně najdou vše, co potřebují v programu GoDaddy..

Recenze zákazníků také zmiňují editor přetahování. Pokud jste v oblasti webdesignu zcela nová, je to nástroj, který byste měli hledat mezi dostupnými standardními funkcemi.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na stránkách GoDaddy Website Builder

Z velké části spotřebitelské recenze trendu tvůrce webových stránek GoDaddy směrem k negativnímu. Značný počet recenzí zmiňuje skutečnost, že je obtížné přizpůsobit váš web. Program nenabízí přístup k CSS nebo HTML, takže jste omezeni na změny, které můžete provést. I když dostupné šablony mohou poskytnout solidní začátek, uživatelé byli zklamáni tím, jak malou svobodu museli vytvořit skutečně jedinečný web.

Zdá se, že s webovými stránkami jsou i určité technické problémy. Mnoho uživatelů hlásí časté chyby a problémy s kompatibilitou s určitými internetovými prohlížeči. Celkově se zdá, že současná verze programu z hlediska snadnosti používání zaostává, což je pro většinu spotřebitelů primárním zájmem.

 • fitsmallbusiness.com/godaddy-website-builder-review/#

Design & Přizpůsobení

VlastnostiPřehled
Šablony webových stránek50 nebo 300 šablon závisí na zvoleném cenovém plánu. Říká se, že poptávka zákazníků je tak vysoká po nových tématech, že najali jednoho kodéra, aby nic jiného než vytvořil.
Volný, uvolnitNic není zdarma. Nemůžete ani začít s jeho testováním bez zadání kreditní karty. Abychom mohli napsat tuto recenzi, museli jsme zaplatit. Fancy to.
PojistnéMezi plány Personal, Business a Business Plus není velký rozdíl, což znamená, že neexistuje nic navíc, jako urychlená telefonická podpora nebo bezplatný balíček eCommerce s nejvyšším cenovým tarifem. Nemají tedy něco, čemu byste nazvali prémiovou službu.
Rozhraní pro tvorbu webových stránekAno, používají nástroj pro tvorbu webových stránek drag and drop. Můžete vidět, že to buď napsali sami, nebo si je koupili od jiné společnosti, protože když jdete na přihlašovací stránku, zobrazuje logo bez značky hostované na úplně jiném webu: https://login.websitetonight.com/ Jejich Builder tedy vypadá jako cloudová služba, kterou GoDaddy používá.
Přizpůsobení stylu stránkyNa úrovni stránky nelze upravovat šablony stylů. Vše, co můžete udělat, je upravit šířku a výšku stránky (což znamená okraj stránky), změnit barvy pozadí a vybrat jinou šablonu.
Navigace na webuK dispozici je widget pro vytváření nabídek. Tam můžete přidat odkazy na externí web, změnit uspořádání nabídek a vytvořit podnabídky. Protože se jejich eCommerce web liší od běžných webových stránek, jednou z těchto možností nabídky by byl váš internetový obchod. Doména pro oba může být stejná, ale témata se budou lišit. Samozřejmě můžete upravit barvy a grafiku tak, aby vypadaly, jako by byly všechny stejnými společnostmi, tj. Vaší společností.
Správa obsahuNemají žádnou funkci, která by umožňovala práci více lidem současně nebo jakémukoli řízení verzí. Nemělo by se však jednat o takový druh produktu, který se používá k vytváření složitějších stránek.
Fotografie a galerieK dispozici je prezentace a galerie obrázků.
Budování mobilních webůKdyž publikujete motiv plochy, automaticky se vytvoří mobilní verze. Když jsme hledali pokyny, jak upravit, že nás zavedlo k obecnému přihlašovacímu nástroji pro tvorbu webových stránek, kde jsme se nemohli přihlásit, protože nás požádalo o název naší domény, což by v tom okamžiku bylo (název webu) .godaddysites.com , které při vstupu nefungovaly. Takže ukazuje na špatné místo. Není tedy jasné, jak upravit mobilní téma, ačkoli jejich podpůrný web říká, že můžete. Neexistují žádné pokyny, jak to udělat.
Integrace sociálního sdíleníNa libovolnou stránku můžete přidat ikonu sdílení. Pokud jde o propojení s vašimi sociálními účty, umožňují to pomocí toho, čemu říkají správce sociálních médií. Jedna věc, kterou můžete říci o GoDaddy, je, že tato funkce je jako její bezpečnostní funkce jen fantastické jméno přidané k něčemu, co mají všichni ostatní.
Designové službyAno. Můžete si je najmout a poskytnout vám pomoc.

Funkce & Nástroje

Zde je seznam funkcí, které by většina lidí potřebovala a zda je GoDaddy má.

VlastnostiPřehled
ZaložitJejich nastavení je poměrně jednoduché. Zkoušeli jsme, jaké funkce má.
Webový designZřejmě si zakoupili nástroj pro webový design od jiné společnosti, protože software je hostován na tomto webu websitetonight.com který je označen jako web GoDaddy. Kliknutím na toto se dostanete na GoDaddy.
Název vlastní doményAno. Koneckonců, je to GoDaddy, registrátor domény.

Když publikujete web, můžete také vybrat doménu GoDaddySites.com, která je zdarma, pokud si nechcete kupovat vlastní.

Widgety a aplikaceMají tyto widgety a aplikace: vytvořit novou stránku, textové pole, přidat obrázek, slideshow, fotogalerii, navigaci (tj. Aktualizační nabídku), sdílet (jako v post Tweetu atd.), Facebook, Twitter, Mapy Google, zobrazit RSS kanál (blogové příspěvky) z jiného webu, kontaktního formuláře, YouTube, HTML. Jejich aplikace jsou e-mailový marketing, okamžitá menu a ceník (což jsou fantastické způsoby, jak je zobrazit) a internetový obchod eCommerce..
ZpeněženíMají internetový obchod, ale žádný Adsense. Samozřejmě to můžete přidat pomocí jednoduchého HTML.
Statistiky návštěvníkůAno. Velmi základní.
Fotografie, video a zvukK dispozici je editor obrázků. Stejně jako mnoho funkcí je třeba upgradovat na obchodní účet, abyste jej mohli používat.

Mají fotogalerii a slideshow. Můžete nahrávat obrázky, používat obrázky ze skladu nebo je importovat z Facebooku nebo Instagramu

K dispozici je také MP3 přehrávač.

BlogováníNe. Můžete přidat pouze zdroj blogu, nikoli vytvářet příspěvky v blogu.
Google mapyAno.
HTML editorMůžete přidat HTML. Je obtížné najít widget, který to udělá, protože tlačítko pro posun dolů funguje pouze v případě, že na něj dvakrát kliknete, což není zřejmé a ikona je dole v seznamu. Chvíli trvalo, než jsme zjistili, jak se tam dostat, protože jsme přiblížili jejich editor a ikona byla skrytá. Nalezení, které fungovalo lépe pro Firefox než Chrome.
Integrace sociálních médiíAno. U Twitteru zobrazuje vaše nedávné tweety. Nezapomeňte vypnout blokování na widgetech Ghostery FB a Twitter, aby fungovaly i při vytváření webu.

Stránku Facebook Business můžete také vytvořit ze stránky GoDaddy. Takže exportuje jeden do druhého.

Formuláře a průzkumyPouze kontaktní formulář.
Úložný prostor1, 10 nebo 50 GB v závislosti na cenovém plánu.
Nástroj pro zpravodajeNe. Pouze e-mailový marketing. Takže byste pravděpodobně mohli e-mailem zasílat informační bulletin.
FórumNe.
eCommerce / Internetový obchodAno. Je připojena jako URL k vaší hlavní doméně a webu. Ale protože má samostatné téma, vypadalo by to jako jiné místo. GoDaddy poukazuje na to, že svůj eCommerce web můžete použít jako svůj primární web. To by fungovalo pro některé podniky.

Nákupní košík umožňuje přijímat kreditní karty a PayPal. GoDaddy neříká přesně to, co cloudové služby nákupní karty používají, kromě toho, že navrhují, aby to mohl být PayPal.

Platební bránou je Stripe. TechRepublic jej charakterizuje jako „konkurenta Shopify“, což není pravda, protože Shopify má na trhu mnohem více funkcí a dlouhou vedoucí pozici..

Košík obsahuje všechny potřebné položky: přidat produkt, nastavit daně, kupóny, propagační akce a kategorie produktů. Jedna věc, kterou někteří konkurenti nemohou udělat, je, že jejich nákupní košík pracuje s různými zeměmi a měnami.

Integrace brányStripe je váš účet obchodníka.
SEO FriendlyAno. Umožňuje zadat základní popis a klíčová slova, která byste k tomu měli usnadnit.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Ne. Neexistuje způsob, jak vyžadovat přihlášení k webu.
Google® AnalyticsUmožňuje zadat kód Analytics.
Zabezpečení webových stránekNebyly poskytnuty žádné konkrétní podrobnosti. Říkají svému produktu „Sitelock“, ale nebude to nic jiného, ​​než jaké by měly jiné weby, protože všechny budou používat stejnou základní sadu hardwaru a softwaru zabezpečení.

Jedna věc, kterou byste mohli říci, je, že vzhledem k tomu, že jsou jedním z největších registrátorů domén na světě, nesou nesmírnou odpovědnost za ochranu registrace domén a platebních údajů pro mnoho zákazníků. Tato vysoká bezpečnost by tedy zřejmě měla výhodu pro uživatele GoDaddySites.com.

Více jazykůAno. Vytvořili jsme náš účet z Chile, Jižní Ameriky a rozhraní vyšlo ve španělštině plus to nám umožňuje platit za předplatné v chilských pesech. To by bylo významné pro lidi v cizích zemích, kteří nemají mezinárodní kreditní karty.
Mobilní optimalizaceTo znamená, zda web přepíná šablonu, když uživatel používá mobilní zařízení. Ano.
Technologie CDNAno. Říkají tomu GoDaddy Web Accelerator. Neříkají, zda používají Akamai nebo kterou společnost vlastně udržují tuto fyzickou přítomnost po celém světě nebo zda to sami dělají. Ať tak či onak, pak je to dobré pro weby s globálními uživateli.

Plány & Ceny

 • Osobní. $ za měsíc. 50 témat. 1 GB úložiště. E-mail Office 365 po dobu jednoho roku. V současné době běží speciální: první rok registrace domény je zdarma.
 • Podnikání. 7 $ měsíčně. 300 témat. 10 GB. Mobilní web. E-mail Office 365 po dobu jednoho roku.
 • Business Plus. 10 $ měsíčně. 50 GB. Mobilní web. E-mail Office 365 po dobu jednoho roku. SEO. Správce sociálních médií.
 • Internetový obchod. 30 $ měsíčně.

Slevy se poskytují na 1, 2 nebo 3 roky vyplacené předem. SSL certifikát navíc. Najděte (uvedená) služba za 12 USD měsíčně navíc. To je spousta peněz za službu, jejíž hodnotu nelze jednoznačně měřit, protože GoDaddy nedokáže oklamat algoritmus Vyhledávání Google a lepší než ostatní lidé, kteří se také pokoušejí o SEO, což mnozí říkají, že nefunguje.

Jejich ceny zahrnují to, co nazývají šířka pásma.Technicky vzato, šířka pásma je množství dat odeslaných za určité období. Protože fakturace je měsíční, je šířka pásma omezena na určitou částku za měsíc. To je 150 GB, 500 GB a 1 000 GB (1 Terabyte) pro plány Personal, Business a Business Plus..

Chcete-li to pochopit, zvažte, že pokud máte na stránce obrázek o velikosti 1 MB (zhruba 1 milion bajtů) a tuto stránku si prohlíží 1 000 lidí, spotřebovali jste 1 miliardu typů nebo 1 GB. (Pokud je obrázek tak velký, nemusíte jej správně upravovat pro zobrazení na webu, protože obrázek nemusí být tak hustý.)

Přesto je 1 000 zobrazení stránek hodně pro, například, webovou stránku advokátní kanceláře, takže není pravděpodobné, že vás GoDaddy odřízne, protože pravděpodobně nebudete používat 1 TB měsíčně. Ale pokud tak učiníte, budete muset zaplatit GoDaddy za další šířku pásma poté, co deaktivují vaši stránku.

Pokud se chystáte provozovat velký internetový obchod, měli byste hledat větší platformy elektronického obchodování: Shopify nebo BigCommerce. Není však pravděpodobné, že dosáhnete limitu, pokud nemáte mnoho obrázků.

Zákaznická podpora

Zde jsou jejich možnosti podpory:

TelefonAno. 24 x 7, což ve skutečnosti je
E-mail podporyAno.
Povídat siAno. Testovali jsme to. Jsou citlivé.
Znalostní bázeKB obsahuje položky podpory seskupené podle témat a možnost prohledávání. (Viz komentář níže.) Stejně jako u většiny webových stránek můžete také použít vyhledávání Google. Můžete například napsat:

site: godaddy.com „něco, co hledat“.

Jedním z problémů je, že musíte kliknout na ikonu nápovědy Tvůrce webových stránek, když kliknete na pomoc a ne na obecnou nápovědu GoDaddy. Ten druhý prohledává všechny produkty GoDaddy. Protože GoDaddy poskytuje také hosting WordPress, pak například hledání eCommerce poskytlo pokyny, jak přidat plugin do WordPress, aby to bylo možné. To uživatele na úvodní úrovni důkladně zamění. Také nám to umožnilo hledat, jak vložit do našeho webu motor eCommerce.

Video návodyV nastavení je pouze přehled procesu. K dispozici je také přehledné video pro nastavení internetového obchodu. Je lepší používat Google k vyhledávání pokynů, protože na YouTube je jednohodinové video pro nastavení internetového obchodu a 1 hodinové video pro vytvoření webu s Nástrojem pro tvorbu webových stránek.
Fórum podporyNe.
Další možnostiMají možnost zálohování a obnovení.

Internetový obchod umožňuje JavaScript.

FAQ.Ano, znalostní báze je také seskupena podle témat. Existuje také FAQ pro internetový obchod.

Snadnost použití

Po prvním přihlášení je trochu matoucí, kam jít podruhé, když se přihlásíte, když se rozhraní přepne na běžný typ správy domény, který používají zákazníci pouze pro doménu GoDaddy. Abychom se pokusili najít, kam jít na naší druhé návštěvě, klikli jsme na „Začínáme“ a do nákupního košíku jsme přidali nový web, jako bychom za to chtěli znovu zaplatit.

Kroky potřebné k vytvoření stránky byly:

 1. Vyberte si cenový plán a zadejte podrobnosti o kreditní kartě. Není zde nic zdarma.
 2. Vyberte motiv. Zde jsme si všimli, že oznámení o autorských právech na stránce bylo staré, 2013, takže jsme jej změnili na aktuální rok.
 3. Podívejte se na přehled videa, který se zde objevil. Na YouTube mají rozsáhlé pokyny.
 4. Vytvořte několik stránek a přidejte položky na každou stránku.
 5. lis Náhled pro zobrazení stránky a poté Publikovat když jste připraveni. Když publikujete, můžete si doménu koupit nebo ji hostit na godaddysites.com.

Editor uloží vaši práci tak, že pokud opustíte editor a vrátíte se později, nic neztratíte. To je dobré, pokud, což se často stává, zavřete okno prohlížeče, když zapomenete, že na své stránce pracujete.

Jejich editor webových stránek, i když poskytuje většinu potřebných widgetů, by mohl mít lepší rozhraní. Funguje to tak, že přetáhnete widget na obrazovce a poté jej nastavíte stisknutím Nastavení. Bylo by přirozenější a intuitivnější, kdyby to fungovalo spíše jako průvodce s průvodcem.

Závěr

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem společnosti bude GoDaddy Website Builder fungovat pro většinu lidí. Měli by pravděpodobně hostit svůj produkt v jiné doméně, protože je někdy matoucí, zda používáte oblast Web Builder, tj. GoDaddySites.com nebo registrační stránku domény GoDaddy..

Jejich internetový obchod má také problémy a hlavní je, že se jedná o samostatný produkt. To vám nedovolí přidat Kup nyní na běžný web, ale funguje jako samostatná entita. Někdo, jehož primárním zaměřením je elektronický obchod, by pravděpodobně měl používat službu Shopify nebo některého z dalších hlavních hráčů na tomto trhu, protože může najít lepší podmínky u různých bank a zpracovatelů karet (tj. Platební brány).

Porovnejte

Webový tvůrce GoDaddy

91

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map