Recenze webu.com 2016


Web.com

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

Web.com

Jedna z prvních společností zabývajících se webovým designem, která se připojila k této oblasti, začala Web.com v roce 1999 jako web Pros. , společnost se stala jedním z největších poskytovatelů komplexních služeb v oblasti designu webových stránek a tvůrců webových stránek pro kutily, hosting, internetový marketing a eCommerce. Přečtěte si naši webovou recenzi níže.

Klady

 • Jedna z největších a nejvíce zavedených společností
 • Originální eCommerce řešení
 • Tisíce šablon
 • Integrace s Google Analytics
 • Živá podpora prostřednictvím čísla 800
 • Prémiové zabezpečení

Nevýhody

 • Tradiční šablony určené pro funkci vs. estetiku
 • Tabulka cen a funkcí není přímo uvedena
 • Rozsáhlý seznam výstupů, ale ne pro podniky s rozpočtem
 • Složité rozhraní pro nové uživatele

Přehled

 • Webová stránka: www.web.com
 • Sídlo společnosti: Jacksonville, FL
 • Rok založení: 1997
 • Zaměstnanci: 2 200+
 • Postavené weby: 55 000 000+
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek
 • Služby: Hosting webových stránek, Design webových stránek, Internetový marketing, eCommerce
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

S více než 3,3 miliony odběratelů, 2 200 zaměstnanci a více než 20 fyzickými místy je web.com ve své třídě. Web.com sdílí podpůrnou firemní kulturu, hodnoty a týmovou práci a tyto informace zveřejňuje na webu. Ve společnosti s tak dlouhým a velkým postavením existují výhody a nevýhody.

Web.com nabízí jedno z největších a nejuniverzálnějších portfolií produktů a služeb jakéhokoli tvůrce webových stránek. Zatímco šablony jsou tradiční, navržené pro funkci, Web.com je víc než jen kutilství. Web.com také poskytuje design webových stránek s plným servisem. Každá z těchto možností může přinést příznivé výsledky pro jednotlivce nebo vlastníky podniků, kteří potřebují vytvořit a udržovat webovou stránku. Očekávejte, že zaplatíte o něco vyšší sazby za rozsáhlé funkce a služby Web.com.

Pro koho je web doporučen?

Tvůrce webu Web.com je doporučen pro majitele firem, majitele obchodů, blogery a další, kteří potřebují funkční, aktivní web. Hodí se pro ty, kteří si chtějí vytvořit základní web, nebo pro ty, kteří potřebují někoho, kdo pro ně vytvoří složitější web.

Oblast zaměření / speciality webu

Web.com je zaměřen na funkční webové stránky, které splňují individuální nebo obchodní potřeby. Se zvýšenou sadou šablon nabízí web.com přes 2 500 šablon, které lze po přidání obsahu snadno vyměnit. Šablony vypadají trochu datované, ale majitelé mohou získat přizpůsobený web, který vyhovuje jejich konkrétním potřebám designu. K dispozici jsou hostitelské balíčky Unix, Linux a Windows. Web.com odvádí skvělou práci v oblasti elektronického obchodování s vynikajícími doplňky a doplňky.

Technické specifikace / omezení webu.com

Web.com nabízí standardní funkce pro tvorbu webových stránek pro kutily pro úspěšný web spolu s možností nechat někoho udělat práci za vás. Jedná se o funkční, dobře navrženou platformu pro eCommerce s vestavěnými řešeními a možnostmi interaktivního dashboardu.

Pokud jde o omezení, uživatelské rozhraní není pro některé nové konkurenty na webu.com tak snadné, a nezdá se, že by web.com nabízí bezplatnou zkušební verzi. Možnosti měsíčních cen jsou o něco vyšší pro tuto zkušenou a vysoce rozvinutou platformu.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

Přestože cenové plány nejsou jasně uvedeny dopředu na webu Web.com, zdá se, že existuje slušná sada komplexních měsíčních platebních plánů pro úplné řešení hostování a úspěšný marketing potřebný pro podporu podnikání. Nebude to levné, ale Web.com nabízí skutečný marketing, který je nutný pro online úspěch.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Web.com nabízí 30denní záruku vrácení peněz, ale tyto informace na webu snadno nenajdete. Uživatelé si stěžují na potíže se zrušením, jakmile se zaregistrujete.

Co je to reputace Web.com?

Po dlouhé historii v prostoru webových stránek se zdá, že web.com se usadil na zadních sedadlech s novými klienty do-it-yourself. Jakmile se jedná o nejsilnější a nejúspěšnější řešení pro vytváření webových stránek, zdá se, že Web.com nedokázal nějakým způsobem udržet krok.

Přestože společnost má obrovské následování a jednu z nejširších škály služeb, prošla řadou transformací a musí se postavit proti novým outperformerům pro efektivní vytváření webových stránek. Pro ty, kteří stále dávají přednost webdesignérovi, který pro ně bude vykonávat svou práci, se web.com veletrhy dobře v oboru. Nejnovější recenze ukazují, že web.com má dobrou pověst mezi designéry s plným servisem a pouze spravedlivou pověst mezi majiteli webů do-it-yourself. `

Proč zvolit Web.com?

Tvůrce webu Web.com má následující, obrovskou sadu funkcí, více možností pro návrh a vývoj webových stránek a je hoden podpory velkých podniků a pokročilého elektronického obchodování. Tato společnost dělá všechno.

Otázka zní, dělají to dobře? Pokud chcete ostřílenou, bohatou společnost s historií a schopností poskytovat rozsáhlé služby v oblasti designu webových stránek, utratte peníze a investujte s Web.com. Pokud jste malá firma, která potřebuje základní webové stránky pro vlastní potřebu, existují desítky nákladově efektivních alternativ pro tvorbu webových stránek, jako jsou Squarespace a Weebly, které vyhovují vašim potřebám..

Klíčové vlastnosti

 • Doménové jméno zdarma
 • Neomezené webové úložiště
 • Více než 2500 šablon ve 30 kategoriích
 • Editor stylů řídicího panelu
 • Přizpůsobení stylu stránky
 • Integrace Google Analytics
 • Budování mobilních webů
 • Zakázková designová služba
 • Integrace sociálních médií
 • Integrace WordPress
 • HTML editor
 • Integrace platební brány

Verdikt odborníků z oboru na webu.com

Web Builder Na konci mají odborníci podobné pocity na Web.com, ale jsou trochu diplomatičtější ve svém znění a jsou ochotni dát tvůrci webových stránek nejméně 2 až 2,5 hvězdiček z pěti. Kritici byli spokojeni se zákaznickým servisem a nezdálo se, že by byli narušeni méně transparentními cenovými praktikami.

Zde je několik dalších podrobnějších kritiků, které museli experti nabídnout:

 • Matoucí rozhraní. Je obtížné navigovat a nástroje pro zadávání textu se zdají být pryč.
 • Tvůrce nepřijde s blogem a je obtížné importovat blog WordPress.
 • Přestože web.com nabízí spolehlivou zákaznickou podporu, postrádá funkci živého chatu. Zákazníci budou muset zavolat, aby dostali rychlou pomoc.
 • Verze pro kutily přichází s přísnými omezeními a připojenými řetězci.

S tolika vynikajícími tvůrci webových stránek na trhu odborníci souhlasí, že není důvod ztrácet čas a peníze na webu.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Pozitivní hodnocení zákazníků a reference na webu.com

Z desítek spotřebitelských recenzí jsem našel jen několik pozitivních recenzí. Mějte na paměti, že většina z nich ve skutečnosti neobsahovala nic konkrétního o tvůrci webových stránek. Jeden zákazník byl docela spokojen s jednoduchostí použití, pokud jde o tvůrce webových stránek Web.com. Byli úplně noví v oblasti vytváření webových stránek a ocenili jednoduchost tvůrce a jeho funkcí. Jiní popsali tyto stejné prvky jako příliš přímočaré a omezené na vytvoření profesionálně vypadající stránky. Může to přijít do určité perspektivy, ale drtivá většina uživatelů byla v rozpacích, aby našla něco pozitivního, co by řekla.

Pokud jsou očekávání nízká a vy víte o podvodných fakturačních praktikách společnosti, nemusíte být zklamáni.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu.com

Kde začít? Zjednodušeně řečeno, web.com není ze strany spotřebitelů dobře přezkoumáván. Kdybyste jen četli uživatelské recenze, bylo by téměř nemožné získat dojem na službu a to, co nabízejí, protože tolik stížností souvisí s fakturačními problémy. Mnoho lidí se cítilo zavádějícími praktikami stanovování cen na webu.com poté, co zjistili, že částka, kterou jim bylo účtováno pouze za zkušební období. Zákazníci si také stěžovali na spoustu dalších záhadných poplatků.

Kromě pochybných fakturačních praktik je skutečná tvorba webových stránek Web.com obecně označována jako „hrozná“. Nejen, že je obtížné používat, ale funguje jen malou část času. Celkově vzato program zní jako podvod.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Design & Přizpůsobení

Ať už potřebujete možnosti designu a přizpůsobení, které můžete spravovat sami, nebo raději investujete do společnosti, která to dokáže za vás, web.com má schopnosti, ale očekává se, že zaplatí. Níže jsou uvedeny některé jemné podrobnosti o tom, co lze očekávat s možnostmi designu a přizpůsobení webu Web.com.

VlastnostiPřehled
Webové šablonyS Web.com budou uživatelé a návrháři vybírat z více než 2 500 šablon ve 30 kategoriích. Šablony jsou zcela tradiční, s důrazem na fungování nad moderností. Šablony obsahují možnost vyhledávání podle klíčového slova nebo barvy. Přepínání mezi šablonami je možné i poté, co zadáte informace a součásti webu. Web.com řídí mobilní zobrazení v alternativním zobrazení. Nebo můžete web vytvořit pro vás, s přizpůsobením a možnostmi mobility, které si přejete.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Pro možnost do-it-yourself jsou k dispozici šablony ve všech stylech a barvách, které splňují osobní nebo obchodní potřeby. Barevná schémata se doplňují a rozvržení je intuitivní.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od začátkuh. Web.com nabízí obojí. Do-it-yourselfers si vyberte ze šablon, nebo mohou designéři webu.com vytvořit váš web od základu (pomocí motivu, který se vám líbí). Tito profesionálové mají zkušenosti s kódem HTML / CSS pro další přizpůsobení vašeho webu.
Rozhraní Web.comWeb.com je všestranný v tom, že uživatelé mají možnost si sami vytvořit web nebo nechat společnost navrhnout a vytvořit web pro sofistikované obchodní potřeby. Rozhraní je relativně snadné začít a nabízí profesionální editor stylů dashboardů. I když můžete dělat vše, na co si vzpomenete, a zdá se, že to není tak snadné.
Přizpůsobení stylu stránkyDíky možnostem přizpůsobení stylu stránky Web.com máte možnost přizpůsobit webovou stránku a upravit obsah a komponenty tak, aby vyhovovaly vašim online potřebám. Web.com má schopnosti, ale možná budete chtít nechat na svých vývojářích, aby to udělali za vás.
 • Výběr designu pro přizpůsobení. Web.com má nástroje pro personalizaci, ale začátečníci budou mít křivku učení.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahu. Základní úprava není příliš komplikovaná, jakmile ji provedete nastavením.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Zdá se, že nějaký kód HTML je možný, ale toto je další komponenta, kterou mohou vývojáři webu.com lépe zpracovat.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Vizuální editace vypadá dobře, ale ve skutečnosti si mnoho uživatelů pro kutily stěžuje na rozhraní a používání funkcí.

S Web.com navrhnout vaše webové stránky pro vás za prémiovou cenu se zdá být způsob, jak přizpůsobit pro výsledky. Ti, kteří se přihlásili, aby to udělali sami, se zdají být na základě svých uživatelských recenzí nespokojení a zklamáni.

Navigace na webuNavigace na webu Web.com je založena na šablonách, ale možnost full-service design vám poskytne navigaci podle vašich obchodních potřeb. Některé přidané práce je nutné k zobrazení webu na mobilním zařízení
Fotografie a galerieNavigace na webu Web.com je založena na šablonách, ale možnost full-service design vám poskytne navigaci podle vašich obchodních potřeb. Některé přidané práce je nutné k zobrazení webu na mobilním zařízení.
Správa obsahuSpráva obsahu na webu.com není pro ty, kteří nemají zkušenosti. Začínající uživatelé pro kutily jsou frustrovaní, proto je pro toto publikum doporučeno používat web.com pro úplné služby. Začátečníci mohou najít lepší možnosti pro jiné specializované tvůrce webových stránek. Pokročilý uživatel může být spokojen se složitostí platformy Web.com.
Fotografie a galerieWeb.com má možnosti integrovat téměř jakoukoli formu snímků. Najít galerii, kterou byste si předem prohlédli, nebylo možné.
Budování mobilních webůWeb.com nabízí možnosti vytváření mobilních webů, ale nejsou zabudovány do šablon, jak najdete u modernějších tvůrců webových stránek. Bez příliš mnoho práce může být zahrnuto samostatné mobilní zobrazení. Vytváření mobilních webů lze snadno implementovat pomocí kompletní designové služby Web.com.
Integrace sociálních médiíNěkteré možnosti sociálních médií a integrace sociálních médií jsou k dispozici na webu.com. Tato důležitá funkce je jednou z mnoha nabízených firmám a majitelům obchodů k oslovení zákazníků.
Zakázkové designové službyPrimární služba Web.com – na rozdíl od většiny tvůrců webových stránek, kteří vlastní design, je hlavní webovou službou pro návrh a vývoj webových stránek. Web.com to dělá lépe. Při pokusu o zapadnutí do prostoru pro kutily jsou uživatelé frustrováni složitostí tohoto starého programu. Pro zjednodušenou DIY platformu pro více základních webů budete chtít prozkoumat další tvůrce webových stránek. Web.com je určen pro pokročilé, funkční weby a je nejlepší při navrhování webových stránek pro vás.

Funkce & Nástroje

Jako jedna z původních kompletních společností vytvářejících webovou stránku je sada funkcí obrovská. Web.com je vhodný pro větší sofistikovanější weby, které vyžadují zvláštní pozornost, nebo pro pokročilejší programátora, který pracoval s návrhem webových stránek, aby splnil požadavky na eCommerce a obchodní funkce:

VlastnostiPřehled
Nastavení webu.comWeb.com zobrazuje některé ukázkové weby spolu se snímky šablon před kliknutím na tlačítko Začínáme. Pro přizpůsobení a publikování budete muset zadat název domény, vytvořit účet a vybrat šablonu. První měsíc je levný, ale každý ze tří plánů se poté zvedne.
Webový designJakmile vyberete šablonu Web.com, určitě zahájíte proces webového designu. Web.com nabízí čtyři možnosti designu: webový design do-it-for-me, vlastní design, webový design pro kutily a mobilní web
Hloubka navigaceZdá se, že Web.com poskytuje standardní hloubku navigace v jakékoli předem navržené šabloně, nebo je možné cokoli, pokud je necháte, aby vám vytvořily web pro vás.
Widgety a aplikaceWeb.com je kompatibilní s desítkami aplikací, widgetů a pluginů pro přizpůsobení se pokročilému eCommerce, portfolím a dalším složitým webům.
ZpeněženíJako výkonná platforma elektronického obchodu, která si v průběhu let zakoupila některé značky, nabízí web.com nástroje potřebné pro majitele obchodů. Mezi značky web.com patří Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com a další.
Statistiky návštěvníkůWeb.com nebude mít žádný problém se statistikami návštěvníků. Ke sledování a vytváření přehledů používá Google Analytics.
Fotografie, videa a zvukWeb.com se integruje s vizuálními a mediálními nástroji, které potřebujete k prodeji své značky. Snadno zaměňte obrázky nebo tlačítka médií.
Fotografie a galerieWeb.com má možnosti integrovat téměř jakoukoli formu snímků. Najít galerii, kterou byste si předem prohlédli, nebylo možné.
Budování mobilních webůWeb.com nabízí možnosti vytváření mobilních webů, ale nejsou zabudovány do šablon, jak najdete u modernějších tvůrců webových stránek. Bez příliš mnoho práce může být zahrnuto samostatné mobilní zobrazení. Vytváření mobilních webů lze snadno implementovat pomocí kompletní designové služby Web.com.
BlogováníBlogování je relativně snadné s integrací webu Web.com do WordPress. Tento proces bude vyžadovat určitý výzkum
Google mapyWeb.com umožňuje rychle nahrávat Mapy Google, další mapy a některé oblíbené widgety.
HTML editorObjeví se úryvky HTML a některé kódy jsou možné na webu Web.com. To by byla funkce v komplexní konstrukční službě Web.com.
Formuláře a průzkumyPrvky formulářů a průzkumů mohou být integrovány, nebo zavolat programátory webu.com pro tuto službu.
Úložný prostorNa základě plánu, který si objednáte, obdržíte 300 GB, 500 GB nebo neomezený úložný prostor na podporu svého webu. Některé hostingové plány pro systémy Linux, Unix a Windows nabízejí neomezené úložiště a šířku pásma.
Nástroj pro zpravodajeWeb.com nabízí robustní marketingový balíček, kde spravuje klientské informační bulletiny, články, blogy, e-maily a další.
Podpora fóraWeb.com poskytuje uživatelům fóra jako součást jejich plánu podpory. Fóra webových stránek zákazníků mohou být vytvořena.
Elektronický obchod / internetový obchodPůvodní velitel webu eCommerce, Web.com je nejlepší při navrhování webů eCommerce pro vlastníky podniků a majitele obchodů. Nejen to, že vlastní některé nové sady nástrojů pro tuto platformu. To je další výhoda celé sady designových služeb Web.com.
Integrace bránySlužby platebních bran jsou jednoduché s Web.com – součástí jejich prvotřídního portfolia.
SEO a online marketingOptimalizace pro vyhledávače Web.com a marketingové možnosti jsou rozsáhlé, videa, články a tiskové zprávy jsou nabízeny v jejich balíčku SEO. Možnost full-service je robustní při vedení majitelů obchodů, aby oslovili zákazníky a získali hodnocení ve vyhledávání Google, Yahoo a Bing. Web.com nabízí reklamu za kliknutí, správu blogů, sociální média a mnoho dalšího. Očekávejte, že zaplatíte.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Web.com poskytuje přihlašovací údaje k účtu, když se zaregistrujete, a klienti přistupují k prostředí chráněnému heslem pro úpravy a přizpůsobení kdykoli.
Google® AnalyticsWeb.com se integruje do Google Analytics bez známých problémů.
Zabezpečení webových stránekWeb.com bere zabezpečení vážně, s ochranou proti spamu pomocí CatchGuard, e-mailovou virovou ochranou a doplňkovým SSL certifikátem za přibližně 5 $ měsíčně.
Více jazykůI když nebylo zřejmé, zda web.com podporuje jiné jazyky, zdá se, že se jedná o relativně snadnou záležitost kódování. Je nutný další výzkum, nebo nechte to udělat web.com.
Mobilní optimalizaceI když šablony Web.com nejsou vhodné pro mobilní zařízení, existuje funkce mobilního editace, která zajišťuje úspěšné zobrazení na mobilních zařízeních.
Technologie CDNMísto technologie CDN se web.com spojuje se síťovými řešeními, aby nabídl srovnatelné rozšířené služby DNS.

Plány & Ceny

Na předních stránkách webu nebyly k dispozici žádné informace o cenách ani o plánech, ale Web.com nabízí čtyři různé cenové plány.

Nabízené cenové plány

 • Tvůrce webových stránek. 1Svatý Měsíc 1,95 $, Měsíční 22,95 $ / měsíc
 • Web + marketing. 1. měsíc 2,95 $, měsíční 32,95 $ / měsíc
 • Web + Marketing + eCommerce. 1. měsíc $ 3,95, měsíc 42,95 $ / měsíc
 • Postavte to pro mě. Nejprve zdarma. 114,95 $ a vyšší

Web.com nabízí spravedlivé konkurenční ceny za množství funkcí a služeb, které obdržíte, ale dolary se mohou sčítat, pokud zahrnete hostování, doplňky a doplňky. Může to být společnost zabývající se návrhem webových stránek pro větší podniky, které vyžadují praktické služby.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Nepřesně. Plán Build-It-For-Me začíná zdarma.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Zdá se, že musíte zaplatit malý poplatek za první měsíc, po kterém můžete zrušit, s určitým zvláštním úsilím.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Web.com je konkurenceschopný na krátkém seznamu designérů webových stránek, kteří nabízejí tuto škálu služeb. Nebude konkurovat menším tvůrcům webových stránek, kteří si sami vytvoříte, o základní až střední webové stránky.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Spíš ne.
 • Splnila se platba měsíčně / ročně? Je nabízen měsíční platební plán.

Zákaznická podpora

Web.com má lepší než průměrné renomé pro své služby podpory zákazníků. Z webu existuje celá řada možností podpory, včetně čísla 1-800 – neslýchaného v prostoru pro tvorbu webových stránek.

Zákazníci také mohou kliknutím odeslat e-mail, navštívit blog ve fóru, najít užitečné články a zapojit se do vrcholných schůzek malých podniků. Doba odezvy se zdá být dobrá a následná pomoc odpovídá většině potřeb.

Snadnost použití

Jako komplexní platforma pro webový design je snadné použití v rukou zkušených designérů na webu.com. Pro ty, kteří se rozhodnou stavět své stránky, jsou podmínky pro tvůrce webových stránek tak rozsáhlé a zjednodušené, že Web.com již na tomto trhu nemůže dobře konkurovat..

Pro pokročilé designéry se zkušenostmi je to cennější nástroj na podporu špičkového elektronického obchodu a větších podniků. Pro začátečníky to nebude snadné. Níže uvádíme několik věcí, které byste měli zvážit při prozkoumávání různých možností vytváření webových stránek na trhu:

Jednoduchost rozhraní. Rozhraní Web.com nemá být jednoduché, s výjimkou těch, kteří mají zkušenosti s arénou designu webových stránek.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. Existují další stavitelé pro začátečníky. Web.com, i když nabízí skvělá řešení založená na šablonách, je nejlepší v kompletním řešení pro návrh a vývoj pro zákazníky. Pro pokročilé uživatele bude snazší a univerzálnější vyhovět obchodním potřebám.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Uživatelé získají absolutní úroveň autonomie, kterou si přejí, na základě předplatného, ​​které si vyberou.

Poskytována pomoc v editoru. Nějaký iNápověda n-editoru je k dispozici spolu s webovým koučem (tutori) a některými možnostmi nápovědy na webu.

Web.com není přesně zamýšlen jako jednoduchý. Většina uživatelů to zvládne, ale pokročilí uživatelé budou mnohem lépe spokojeni s použitelností webu Web.com.

Závěr

Web.com je tvůrce webových stránek ve své třídě, což ztěžuje srovnání s jinými tvůrci webových stránek na trhu. Web.com je nejvhodnější pro ty, kteří chtějí, aby pro ně společnost vytvořila webové stránky, je uspokojivá. Uživatelské recenze ukazují, že pro nové designéry, kteří se pokoušejí vytvořit svůj web, nemusí být to nejlepší, pokud nemají zkušenosti.

Web.com byl již dlouho, s obrovským sledováním a rozsáhlými schopnostmi. V dnešním prostředí webových stránek mají weboví designéři mnoho možností ohledně tvůrců webových stránek. Co je na Web.com jedinečné, je to, že nabízejí oba typy designových služeb (DIY a BIFM). Lepší na vyšších koncových kompletních službách se zdá, že Web.com je vhodnější pro společnosti, které je potřebují k těžkému zvedání.

Využijte bezplatnou službu build-it Web.com nebo levný první měsíc a rozhodněte se, zda je to pro vaši firmu ta správná volba.

Porovnejte

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map