Recenze Webs.com 2016


Webs.com

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

Webs.com

Webs.com (společnost Vistaprint) je patnáctiletý tvůrce webových stránek, který je oblíbený u majitelů firem, neziskových organizací a webových designérů. Weby jsou platformou za 55 miliony webových stránek. Weby nabízejí majitelům firem, kteří potřebují více funkcí, možnost zdarma na celý život nebo konkurenční cenu. Tato společnost roste v popularitě mezi ostatními významnými tvůrci webových stránek. Přečtěte si naši webovou stránku níže.

Klady

 • Spravedlivé a konkurenceschopné cenové plány
 • 450 obchodních přátelských obchodních šablon
 • Jednoduché přidání a úpravy součástí
 • Fotogalerie v ceně
 • Zdarma 30denní zkušební období
 • Analytika dat zahrnuta

Nevýhody

 • Kódování HTML / CSS je omezeno na kódové pole na stránce
 • Telefonická podpora je omezená, s výjimkou těch, které jsou na plánu Pro
 • K vytvoření blogů může být zapotřebí určitý výzkum
 • Webové stránky nenavrhují web pro vás

Přehled

 • Webová stránka: www.webs.com
 • Sídlo společnosti: Silver Spring, Maryland
 • Rok založení: 2001
 • Zaměstnanci: 50+
 • Postavené weby: 55 000 000+
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

S více než 3,3 miliony odběratelů, 2 200 zaměstnanci a více než 20 fyzickými místy je web.com ve své třídě. Web.com sdílí podpůrnou firemní kulturu, hodnoty a týmovou práci a tyto informace zveřejňuje na webu. Ve společnosti s tak dlouhým a velkým postavením existují výhody a nevýhody.

Web.com nabízí jedno z největších a nejuniverzálnějších portfolií produktů a služeb jakéhokoli tvůrce webových stránek. Zatímco šablony jsou tradiční, navržené pro funkci, Web.com je víc než jen kutilství. Web.com také poskytuje design webových stránek s plným servisem. Každá z těchto možností může přinést příznivé výsledky pro jednotlivce nebo vlastníky podniků, kteří potřebují vytvořit a udržovat webovou stránku. Očekávejte, že zaplatíte o něco vyšší sazby za rozsáhlé funkce a služby Web.com.

Pro koho je web doporučen?

Tvůrce webu Web.com je doporučen pro majitele firem, majitele obchodů, blogery a další, kteří potřebují funkční, aktivní web. Hodí se pro ty, kteří si chtějí vytvořit základní web, nebo pro ty, kteří potřebují někoho, kdo pro ně vytvoří složitější web.

Oblast zaměření / speciality webu

Web.com je zaměřen na funkční webové stránky, které splňují individuální nebo obchodní potřeby. Se zvýšenou sadou šablon nabízí web.com přes 2 500 šablon, které lze po přidání obsahu snadno vyměnit. Šablony vypadají trochu datované, ale majitelé mohou získat přizpůsobený web, který vyhovuje jejich konkrétním potřebám designu. K dispozici jsou hostitelské balíčky Unix, Linux a Windows. Web.com odvádí skvělou práci v oblasti elektronického obchodování s vynikajícími doplňky a doplňky.

Technické specifikace / omezení webu.com

Web.com nabízí standardní funkce pro tvorbu webových stránek pro kutily pro úspěšný web spolu s možností nechat někoho udělat práci za vás. Jedná se o funkční, dobře navrženou platformu pro eCommerce s vestavěnými řešeními a možnostmi interaktivního dashboardu.

Pokud jde o omezení, uživatelské rozhraní není pro některé nové konkurenty na webu.com tak snadné, a nezdá se, že by web.com nabízí bezplatnou zkušební verzi. Možnosti měsíčních cen jsou o něco vyšší pro tuto zkušenou a vysoce rozvinutou platformu.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

Přestože cenové plány nejsou jasně uvedeny dopředu na webu Web.com, zdá se, že existuje slušná sada komplexních měsíčních platebních plánů pro úplné řešení hostování a úspěšný marketing potřebný pro podporu podnikání. Nebude to levné, ale Web.com nabízí skutečný marketing, který je nutný pro online úspěch.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Web.com nabízí 30denní záruku vrácení peněz, ale tyto informace na webu snadno nenajdete. Uživatelé si stěžují na potíže se zrušením, jakmile se zaregistrujete.

Co je to reputace Web.com?

Po dlouhé historii v prostoru webových stránek se zdá, že web.com se usadil na zadních sedadlech s novými klienty do-it-yourself. Jakmile se jedná o nejsilnější a nejúspěšnější řešení pro vytváření webových stránek, zdá se, že Web.com nedokázal nějakým způsobem udržet krok.

Přestože společnost má obrovské následování a jednu z nejširších škály služeb, prošla řadou transformací a musí se postavit proti novým outperformerům pro efektivní vytváření webových stránek. Pro ty, kteří stále dávají přednost webdesignérovi, který pro ně bude vykonávat svou práci, se web.com veletrhy dobře v oboru. Nejnovější recenze ukazují, že web.com má dobrou pověst mezi designéry s plným servisem a pouze spravedlivou pověst mezi majiteli webů do-it-yourself.

Proč zvolit Web.com?

Tvůrce webu Web.com má následující, obrovskou sadu funkcí, více možností pro návrh a vývoj webových stránek a je hoden podpory velkých podniků a pokročilého elektronického obchodování. Tato společnost dělá všechno.

Otázka zní, dělají to dobře? Pokud chcete ostřílenou, bohatou společnost s historií a schopností poskytovat rozsáhlé služby v oblasti designu webových stránek, utratte peníze a investujte s Web.com. Pokud jste malá firma, která potřebuje základní webové stránky pro vlastní potřebu, existují desítky nákladově efektivních alternativ pro tvorbu webových stránek, jako jsou Squarespace a Weebly, které vyhovují vašim potřebám..

Klíčové vlastnosti

 • Přizpůsobitelné šablony
 • SEO Booster
 • Tvůrce webových stránek pro mobily
 • Integrace sociálních médií
 • Podpora místních výpisů
 • Foto a video galerie
 • Pokročilé webové analýzy
 • Vlastní názvy domén
 • Integrace elektronického obchodu
 • Vlastní e-mailová adresa
 • Cloud hosting
 • Ochrana heslem

Verdikt odborníků na webu Webs.com

Odborníci mají určitá laskavá slova pro Webs.com, ale také rychle doporučují lepší alternativy. Pokud jde o bezplatnou verzi, je těžké nabídnout hodně kritiky. S ohledem na cenu je Webs.com relativně snadno použitelný program, který umožní komukoli vytvořit a publikovat web. Editor drag and drop eliminuje potřebu jakéhokoli kódování a je velmi přátelský pro začátečníky.

Hlavním problémem u bezplatných i placených balíčků je to, že rozhraní je prostě zastaralé a obsahuje příliš mnoho chyb. Webs.com ve skutečnosti neprošel od roku 2012 významnou aktualizací. S mírou technologického pokroku se může stát, že se bude cítit více než desetiletí než roky.

Nakonec, pokud hledáte cenově dostupný, spolehlivý, přizpůsobitelný a snadno použitelný webový tvůrce, existují lepší možnosti. Webs.com prostě nedokáže zůstat konkurenceschopný.

 • www.websitetooltester.com/cs/reviews/webs-com-review/

Pozitivní hodnocení zákazníků a reference na webu Webs.com

Navzdory záplavě negativní zpětné vazby od zákazníků ohledně Webs.com se mi podařilo najít nějaké pozitivní recenze. Bohužel většina z nich zní jako spam. Autoři nedávají mnoho podrobností a rychle vkládají odkaz na svůj vlastní web. Uživatelé jsou rádi, že si mohou vytvořit web zdarma.

Dalším problémem, který zpochybňuje přesnost spotřebitelských recenzí, je existence velmi podobného „webu.com“. Když jsem prováděl vlastní vyhledávání, výsledky byly rovnoměrně rozděleny mezi zobrazování informací pro Web.com a Webs.com. Je možné, že Webs.com je nešťastným příjemcem kritiky, která by měla být zaměřena na Web.com. Vzhledem k malému rozdílu v názvech domén a výsledcích vyhledávání je těžké odhadnout, jak se uživatelé cítí.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu Webs.com

Čtení uživatelských recenzí pro Webs.com je téměř bolestivé. Přestože prakticky každý tvůrce webových stránek obdržel určitou kritiku, obvykle nabývá účinnější formy. Stížnosti uživatelů Webs.com jsou však přímo naštvané. Lidé nepíšou užitečné návrhy, jak službu vylepšit; jsou na krev.

Zdá se, že k většině problémů dochází u bezplatné verze programu. Existuje mnoho zpráv o tom, že lidé ztratí přístup ke svým stránkám i po mnoha letech práce na vytváření a publikování obsahu. Skutečnost, že zástupci zákaznického servisu se zdají být nepolapitelní, nepomáhá tlumit pokušení. Webs.com celkově získal jednohvězdičkové hodnocení. Na základě uživatelských recenzí to zní, jako byste měli běžet opačným způsobem.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

Design & Přizpůsobení

Možnosti designu a přizpůsobení na webu Webs.com jsou více než dostačující, od šablon po použitelnost. Níže jsou uvedeny některé silné stránky pro návrh a přizpůsobení webů.

VlastnostiPřehled
Šablony webových stránekWeby šly ze 40 na 450 moderních šablon pro mobilní weby. Uživatelé si z těchto šablon vyberou bezplatnou službu nebo za minimální cenu, která zahrnuje některé přidané funkce. Pokud pro vaše podnikání potřebujete řešení elektronického obchodu, Web nabízí také některé pokročilé šablony.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev.Šablony jsou určeny pro společnosti v různých barevných paletách a stylech. Můžete si vybrat mezi šesti rozvrženími, která dobře fungují, aby zobrazovala vaše produkty a služby. Pokud změníte názor, lze snadno použít jinou šablonu.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od nuly. Weby jsou tvůrci webových stránek pro kutily, kteří se spoléhají na šablony. Pokud chcete stavět své stránky od nuly, mohou existovat další tvůrci webových stránek, kteří vyhovují vašim potřebám
Rozhraní pro tvorbu webových stránekWeby nejlépe poskytují klientům intuitivní rozhraní pro tvorbu webových stránek. Práce s barvami, obsahem a obrázky je pro začínajícího nebo průměrného uživatele počítače jednoduchá. Při zabezpečeném přihlášení k účtu z webu Webs přistupujete ke svým stránkám, provedete změny a uvidíte okamžité aktualizace na svém webu./td>
Přizpůsobení stylu stránkyPřizpůsobení stylu stránky odkazuje na vaši schopnost přizpůsobit web, upravovat obsah a komponenty a v případě potřeby změnit kód HTML / CSS. Weby jsou skvělé v úpravách stylu stránky, s výjimkou vylepšovacího kódu.
 • Výběr designu pro přizpůsobení.Webové weby lze přizpůsobit podle obrázků, obsahu, sociálních médií, aplikací a některých marketingových nástrojů.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahuEditace prvků je jednoduchá. Můžete rychle změnit velikost a upravit obsah. Existuje určitý stupeň přizpůsobení barev pozadí šablony, nebo můžete vybrat jinou šablonu a téma barev.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Úpravy kódu HTML / CSS se nezobrazí jako funkce, ale zdá se, že existují způsoby přidání značek HTML. Na stránku můžete vložit kódové pole.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní.Weby usnadňují vizuální úpravy na interaktivní platformě. Můžete přidat mapy, videa, fotografie, funkce elektronického obchodování a další prvky, které přilákají návštěvníky a prodávají produkty.

Jakmile se rozhodnete vyzkoušet Webs.com, vyberete šablonu návrhu a poté pokračujete v přizpůsobování svých stránek tak, aby odpovídaly vašim obchodním potřebám. Můžete si nastavit svůj web zdarma a užít si více funkcí v jednom z levných modelů cen.

Navigace na webuNavigace na webu je zabudována do šablon a lze ji přizpůsobit tak, aby odpovídala produktům a službám vaší společnosti. Weby nabízejí neomezené stránky pro některý ze tří cenových plánů. Vaši mobilní zákazníci budou moci procházet vašimi stránkami, pokud vyberete správnou šablonu.
Správa obsahuTvůrce obsahu webových stránek se snadno mění, styluje a přesouvá. Pokud máte připojení k internetu, můžete se kdykoli přihlásit k účtu a přistupovat k obsahu. Změny jsou plynulé a nahrávání na váš web je okamžité.
Fotografie a galerieAť už máte fotografie produktu nebo potřebujete obrázky z fotogalerie Webů, máte na výběr. Kromě obrázků můžete vložit popisy produktů, ceny, daně a dopravu, stav produktu a další.
Budování mobilních webůWeby nyní nabízejí stovky šablon přátelských pro mobily, takže vaši zákazníci mohou procházet vaše webové stránky na svých mobilních zařízeních. Pokud se chystáte na 30denní bezplatnou zkušební verzi nebo na jednom ze tří plánů za rozumnou cenu na webu, je zahrnuto i budování mobilních stránek.
Integrace sociálního sdíleníWeb je plně nabitý možnostmi integrace sociálních médií. Na svůj web můžete zahrnout některé nebo všechny hlavní platformy sociálních sítí ve prospěch vašich zákazníků. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo a další.
Designové službyWeby nenabízejí navrhnout web pro vás. Tato platforma pro kutily je tak jednoduchá, že nepotřebujete webového designéra a vývojáře. Pokud jste velký podnik s jedinečnými potřebami rozvoje, dělají to jiné společnosti dobře.

Funkce & Nástroje

Weby jsou plné funkcí orientovaných na zákazníka a tisíce malých podniků prodávají své produkty a služby prostřednictvím webových stránek. V seznamu funkcí na webu Webs.com nebudete zklamáni.

VlastnostiPřehled
Nastavení webových stránekWeby nabízí čtyři snadné kroky k získání vynikající webové stránky. Tento proces je stejně jednoduchý jako nastavení, přidání obsahu, publikování a optimalizace pro návštěvníky. Weby vás provedou procesem online pro vaše webové stránky a navigaci, aplikace, značky, publikování a sdílení. Uživatelé hlásí pozitivní a intuitivní zážitek.
Webový designPrvním krokem v procesu webového návrhu webu je procházení tisíci obchodních šablon. Vyberete styl, barevné schéma a rozvržení stránky, které odpovídá vaší firemní kultuře a potřebám. Weby mají 450 šablon, z nichž si můžete vybrat, včetně mobilních možností. Poté se na každé stránce počítáte s „panelem builderů“, který vám pomůže přetahovat prvky, vkládat komponenty a provádět úpravy.
Vlastní název domény
Hloubka navigace:Vaši zákazníci přejdou na neomezené stránky ve všech plánech webu. Bez ohledu na velikost vaší malé firmy získáte stránky, které potřebujete ke sdílení svých produktů. Pro vaši strukturu si můžete vybrat ze stovek návrhů šablon.
Widgety a aplikaceNa rozdíl od některých tvůrců webových stránek nabízejí weby jak widgety domovské obrazovky pro interakci se zákazníky, tak aplikace pro zapojení a loajalitu zákazníků. Webové stránky jsou také partnery společnosti Pagemodo pro sociální marketing a ContactMe pro správu kontaktů.
ZpeněženíWeby nabízejí poměrně robustní eCommerce řešení, která pracují pro tisíce online prodejních společností. Na PayPal, Etsy a Stripe získáte standardní možnosti integrace plateb a fakturace.
Statistiky návštěvníkůWeby nabízejí pokročilé webové analýzy prostřednictvím statistik. Dozvíte se více o provozu na vašem webu a podniknete kroky na základě statistik, které generujete.
Fotografie, video a zvukDíky masivní online konkurenci jsou zvuk, fotografie a videa nezbytné pro úspěch malých podniků. Rozhraní webů pro vkládání těchto komponent je jednoduché a spravovatelné prostřednictvím panelu nástrojů. Vyberte Obrázek, Galerie fotografií, Video, Tlačítko a další.
BlogováníPomocí blogové aplikace lze přidat web blogu. Můžete zahrnout automatické příspěvky. Blogování na webech není tak snadné a robustní jako někteří jiní tvůrci webových stránek. Možná budete muset nastavit stránku nápovědy Webů. Někteří další tvůrci webových stránek nabízejí větší flexibilitu v hodnotě blogů.
Google mapyWebové stránky umožňují rychle a snadno vkládat mapy Google.
HTML editorEditor HTML není na webech podporován; na stránce však může být zahrnuto kódové pole.
Integrace sociálních médií
Formuláře a průzkumyFormuláře a průzkumy je možné vkládat pomocí HTML kódu na stránce. Tato funkce může vyžadovat určitý průzkum na stránce nápovědy k webům, pokud nemáte počítač důvtipný.
Úložný prostorUživatelé obdrží 500 MB za bezplatnou službu, 1 GB pro plán Starter, 5 GB pro rozšířený plán a neomezené úložiště pro plán Pro.
Nástroj pro zpravodajeWebové stránky spolupracují se společností ContactMe, aby zachytily e-maily pro zpravodaje a odesílatele. Očekávejte dodatečný poplatek 5 $ / měsíc. Další možností je vložit zachycení HTML do kódového pole na stránce.
Podpora fóraWeby poskytují podporu předplatitelům zdarma, zatímco platící předplatitelé dostávají podporu fóra i podporu živého chatu. Pro telefonickou podporu se musí účastníci přihlásit do Pro plánu.
Elektronický obchod / internetový obchodBudete potřebovat Webs Enhanced nebo Pro plán pro 20 nebo více obchodů. Náklady jsou přiměřené a plán Pro zahrnuje odesílání a optimalizaci vyhledávače, reklamu Google, e-mail, živý chat a telefonickou podporu. Řešení eCommerce webů jsou vhodná pro malé a střední podniky.
Integrace brányNa rozdíl od některých tvůrců webových stránek ve své třídě nabízí služba Webs služby brány členů, které lze rozšířit na vaše zákazníky. To vám pomůže přímo na trhu a zamknout zobrazení stránky členem.
SEO FriendlyWeby nabízejí nástroje SEO prostřednictvím obchodu s aplikacemi. Plán Pro nabízí některé marketingové nástroje včetně SEO Booster, které vám pomohou najít webové zákazníky. Web také odesílá výpisy do místních online adresářů, jako jsou Google, YP.com a Yahoo.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Uživatelé webových stránek si zřídí účet chráněný heslem pro přihlášení a úpravy svých stránek kdykoli.
Google® AnalyticsWeby se integrují do sady Google App Suite (může to trochu lépe porozumět a začít s některými soubory nápovědy). Weby ve výchozím nastavení používají pro analýzu statistiku.
Zabezpečení webových stránekWeby, stejně jako všichni tvůrci webů, berou zabezpečení vážně a používají špičkové možnosti ochrany heslem zákazníka. S historií a velikostí této společnosti má zabezpečení prioritu.
Více jazykůWebové stránky podporují 13 jazyků. Zdá se, že Webs nabízí vytváření webových stránek pro tyto jazyky a stále více zahrnuje další.
Mobilní optimalizaceNové šablony Webů 450 zahrnují mobilní optimalizaci, aby vaši zákazníci mohli prohlížet a nakupovat vaše produkty a služby na mobilním zařízení. Mobilní šablony jsou zahrnuty do bezplatné služby a také tři cenové plány Webů.
Technologie CDNWeby mají podobnou platformu nazvanou Network Solutions for Enhanced DNS services, vysoká dostupnost a vysoký výkon.

Plány & Ceny

Weby nabízejí zákazníkům bezplatný web a hosting! U webových stránek, které vyžadují funkce elektronického obchodu, je jeden bezplatný a tři cenové plány více než velkorysé. Společnost na webu zobrazí své cenové plány a možnosti. Můžete se etablovat zdarma nebo si vybrat ze tří konkurenčních měsíčních cenových plánů na základě vašich obchodních potřeb. Všechny tři placené plány nabízejí:

 • Hosting zdarma
 • Neomezené stránky
 • Webové značky byly odebrány
 • Ochrana heslem pro stránky
 • Mobilní optimalizace
 • Statistika

Nabízené cenové plány

 • Volný, uvolnit. Pro společnosti, které mají pouze pět produktů a jeden obrázek, můžete prodávat zdarma.
 • Startér. Pro malé podniky elektronického obchodování nabízí plán Starter 5,99 $ za měsíc výše uvedený seznam, deset produktů a dva obrázky, některé reklamy, e-mailovou podporu a 1 GB úložiště.
 • Vylepšeno. Pro malé a střední podniky, které vyžadují rozsáhlejší funkce elektronického obchodování, plán rozšířeného 12,99 $ za měsíc nabízí výše uvedený seznam, 20 produktů obchodu, více témat, tři e-mailové adresy, e-mail a podporu živého chatu a 5 GB úložiště.
 • Pro. Pro většinu majitelů středních podniků nabízí plán Pro 22,99 $ za měsíc výše uvedený seznam, neomezený počet obchodů, více témat, 25 e-mailových adres, odesílání a posilování vyhledávače, 100 $ v reklamách Google, e-mail, live chat a telefonickou podporu a 5 GB úložného prostoru.

Weby nabízejí velmi konkurenční plány, aby vyhovovaly všem majitelům malých podniků nebo neziskovým organizacím. All-inclusive možnosti jsou velkorysejší než mnoho tvůrců webových stránek ve své třídě.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Ano, majitelé firem si mohou dlouhodobě nebo 30denní zkušební verzi bezplatného webového serveru pro jeden ze tří cenových plánů na webu vybrat.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Můžete se zdarma připojit, zapojit se do 30denní bezplatné zkušební verze nebo se přihlásit k odběru jednoho ze tří programů. V takovém případě bude pro platbu potřeba číslo kreditní karty nebo účet PayPal..
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Weby jsou velmi dostupnou volbou pro většinu majitelů firem se spoustou bezplatných služeb pro základní potřeby.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Ano, můžete svůj web navrhnout zdarma a zůstat na volném plánu tak dlouho, jak budete chtít.
 • Je platba splněna měsíčně / ročně? Měsíční ceny jsou založeny na dvouletých plánech.

Zákaznická podpora

S více než 15 lety v podnikání v oblasti budování webových stránek vytvořily weby dobré možnosti podpory zákazníků a zákazníci se zdají být docela spokojeni. Protože nastavení webů je velmi jednoduché, je tato platforma pro vlastní potřebu navržena pro minimální podporu. Webové stránky nápovědy a kontaktů používají webový server Zendesk k podpoře klientů.

 • FAQ. Vyhledejte informace v FAQ.
 • Živý chat. Zeptejte se na Live Chat.
 • Fórum podpory komunity. Hledejte odpovědi na fóru podpory komunity.
 • Centrum podpory. Vyhledejte odpovědi na otázky v Centru podpory na základě určitého tématu.
 • Vyber téma. Chcete-li získat odpovědi, vyberte konkrétní předmět.
 • Centrum zdrojů. Navštivte Centrum zdrojů a začněte s novým webem.
 • Přihlášení k účtu. Zákazníci se přihlašují přímo z webových stránek.

Celkově webové stránky poskytují některé možnosti zákaznické podpory. Pokud se nezúčastníte plánu Pro, není možné telefonní hovor zabránit, protože na webových stránkách se žádné číslo neobjevuje. Na určité úrovni pomoci se nabízí telefonní číslo.

Snadnost použití

Uživatelé považují weby za jednoduché začít, rychle se nastavovat a snadno udržovat. Webové stránky si sestavujete za provozu pomocí šablony návrhu a šesti možností rozvržení. Weby nabízejí vynikající zážitek pro kutily pro začínající i pokročilé uživatele.

Zatímco úrovně dovedností se liší podle těch, kteří potřebují nový web a chtějí si vytvořit svůj vlastní, snadnost nebo obtížnost se však u každého člověka liší. Protože weby nabízejí bezplatné webové stránky, není co ztratit tím, že budete mít čas na zpracování tohoto procesu a zjistíte, zda chcete přijít k odběru. Uživatelé považují weby za intuitivní, uživatelsky přívětivé a snadno nastavitelné a spravovatelné.

Jednoduchost rozhraní. Rozhraní je vizuální i interaktivní, vhodné pro většinu uživatelů, jakýkoli typ webových stránek.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. Tvůrce webových stránek je ideální pro začátečníky i pokročilé uživatele. Přestože na trhu jsou pokročilejší tvůrci webových stránek a weboví designéři, weby nabízejí téměř vše, co vlastník malé firmy potřebuje, za dostupnou cenu.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Uptime webů je vynikající jako většina tvůrců webů na dnešním trhu a vy máte plnou kontrolu nad svým webem.

Poskytována pomoc v editoru. Weby nabízejí některé možnosti nápovědy online, včetně nápovědy v editoru, živého chatu, telefonické podpory a běžného blogu.

Weby poskytují škálovatelné řešení, které se dobře přizpůsobí měnícímu se podnikání. Když se rozhodnete pro šablonu a cenový plán, pomůže vám to zvážit stav vaší firmy a potenciální budoucnost možností vašeho webu.

Závěr

Tvůrce webových stránek má silné následky. Weby poskytují bezplatný plán nebo tři rozumné cenové plány pro jednotlivce, majitele malých podniků a neziskové organizace. Plány jsou více než velkorysé a zahrnují některé funkce, za které mnoho dalších tvůrců stránek očekává, že za ně zaplatíte.

S tímto rozhraním lze snadno pracovat a kódování a přímá telefonická podpora jsou omezena pouze několika omezeními. Celková výhoda je rozsáhlá a nevýhodou je málo při výběru webů, které vytvoří váš firemní web.

Webs je relativně robustní tvůrce webových stránek pro mnoho malých a středních podniků v oblasti elektronického obchodování nebo elektronického obchodování. Funkce jsou rozsáhlé a mají jen několik obav. Webové stránky nabízejí bezplatné nebo konkurenční ceny. Pro expandující společnosti, které vyžadují moderní návrhy šablon, možnosti mobility a škálovatelnost, má webový webový tvůrce to, co potřebujete. Nejlepší volbou je vyzkoušet to zdarma a zjistit sami.

Porovnejte

Webs.com

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map