Recenze webových stránek


Přečtěte si recenze tvůrců webových stránek

Chápeme, jak obtížné je udržet vzrušení z vytváření vlastního webu, když se zamotáte do hledání správného tvůrce webových stránek, který chcete použít. Možná nevíte, co hledat, nebo možná nemáte představu o tom, jaké funkce potřebujete nebo dokonce, co tam venku je. Proto jsme pro vás provedli vyšetřování. Přečtěte si recenze našich webmasterů a zjistěte, co každý webový tvůrce může nabídnout a co každý dělá nejlépe.

  POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 10. března 2017

AAWebmasters.com je nezávislé sdružení webmasterů a názory, recenze a hodnocení vyjádřené zde na těchto stránkách jsou AWA vlastní. Web dostává náhradu za revidované produkty a služby. AAWebmasters.com důkladně testuje každý produkt nebo službu a dává nejlepší hodnocení těm nejlepším. AAWebmasters.com nezveřejňuje informace o všech dostupných platformách eCommerce, tvůrcích webových stránek nebo webových hostitelích. Pro více informací klikněte zde.

Zveřejnění inzerenta

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Čtvercový prostor

Jsou ohromující vypadá důležité? Squarespace určitě stojí za to podívat, pokud váš web je image-intenzivní, možná pro fotografy, umělce, restaurace a svatební plánovače. Krásné profesionálně vypadající webové stránky lze snadno vytvářet bez jakéhokoli kódování a blogovací platforma také vydělává nadšené recenze.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Wix

Žádné technické dovednosti? Wix vám umožní vybrat si z více než 500 profesionálně navržených bezplatných šablon a rychle a snadno vytvořit vlastní poutavý web, to vše bez nutnosti jakýchkoli technických nebo designových znalostí. Wix je velmi intuitivní použití s ​​velmi krátkou křivkou učení.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Weebly

Mít malou firmu? Weebly je výběr webového tvůrce seriózních bloggerů, podnikatelů a malých podniků. Řídicí panel provozu zobrazuje všechny druhy statistik o návštěvách vašeho webu. Pro technicky nakloněné je zde přístup k kódování HTML / CSS pro podrobnější přizpůsobení.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Yola

Jste nováček na webu? Yola je pro majitele malých podniků a mikropodniků, kteří chtějí ušetřit peníze vytvořením vlastních webových stránek. Je to opravdu snadné použití přetažením prvků a můžete svůj web uvést do provozu za několik hodin.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Jimdo

Potřebujete web s eCommerce? Jimdo nabízí eCommerce řešení a web building. Jimdo je více o funkčnosti, než hledá průměrného webového tvůrce, ale je plně přizpůsobitelný, pokud víte něco o kódování. Pomoc je poskytována prostřednictvím aktivního fóra komunity.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Weby

Potřebujete členskou stránku? Zatímco kdokoli může vytvořit web s webem, funkce, které poskytuje, se nejlépe hodí pro malé podniky a podnikatele. Jednou z těchto funkcí je možnost snadno nastavit web členství, aniž byste museli používat externí aplikaci.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Moonfruit

Láska webových stránek ve starém stylu? Moonfruit je starší tvůrce webových stránek, který neobsahuje všechny zvonky a píšťalky modernějších konkurentů. Moonfruit je nejlepší pro lidi, kteří mají čas a trpělivost na vytváření svých webových stránek a nejsou úplnými začátečníky nebo technofoby.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

WebsiteBuilder.com

Ochota zaplatit za výběr? Web WebsiteBuilder.com se může pochlubit více než 10 000 šablonami, obrázky fotografií fotografií, více webů a sadou funkcí, ale tyto nejsou k dispozici s bezplatnou verzí softwaru. Rozhraní pro vytváření stránek je čisté a snadno použitelné, i když časté jsou vzestupné reklamy.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Themify Builder

Chcete téma WordPress? Tvůrce webových stránek Themify podporuje více než 40 témat WordPress a poskytuje plug-in pro témata třetích stran. Na rozdíl od jiných poskytovatelů webových stránek Themify neposkytuje doménové jméno ani hosting webových stránek – pro získání těchto údajů jste sami.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Webový tvůrce GoDaddy

Nejste si jisti, co potřebujete? Webový tvůrce GoDaddy je obecně
zaměřené na kohokoli, kdo si chce vytvořit vlastní web. Šablony obsahují obchod s eCommerce pro vlastníky podniků. Systém podpory zákazníků GoDaddy je velmi silný a zahrnuje live chat.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Webflow

Vytváření webových stránek pro druhé? WebFlow je vážnou volbou pro zkušené designéry a vývojáře, kteří chtějí vyspělejší platformu pro vytváření webových stránek bez kódů. WebFlow umožňuje vytvoření skutečně vlastních webových stránek, v případě potřeby s přístupem ke kódu.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Webydo

Chcete web designéra? Webydo byl vytvořen webovými designéry pro profesionální webdesignéry, kteří chtějí vyrábět výjimečné weby, ale nechtějí se naučit kódovat. Kromě běžných designových prvků jsou úžasné animační efekty a zaměření na citlivý design.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Úžasně

Potřebujete pouze jednu stránku? Podívejte se nápadně, pokud potřebujete elegantní, jednostránkový web vhodný pro mobily. Webové stránky můžete snadno nastavit během krátké doby pomocí bezplatných šablon reagujících na mobily. Dlouhý jednostránkový formát vašeho webu si může zvyknout.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Webnode

Jsou důležité více jazyků? Majitelé firem, kteří podnikají globálně, mohou s WebNode oslovit zákazníky ve 20 jazycích. Všechny šablony jsou plně funkční, ale je možné, že budete potřebovat určité úpravy, aby vyhovovaly současným vysoce kvalitním a lesklým designovým očekáváním.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

WebStarts

Chcete prázdné plátno? Osvoboďte svého vnitřního návrháře pomocí WebStarts přetažením jakéhokoli prvku návrhu kdekoli na své webové stránce – je zcela nestrukturovaný. Motivy lze dále přizpůsobit a automaticky převést na weby reagující na mobilní zařízení.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Web.com

Chcete, aby to někdo postavil? Webs.com poskytuje software pro tvůrce webových aplikací pro kutily, který vám umožní vytvořit základní funkční web bez ozdôbek. Nabízejí však také plně přizpůsobenou webdesignovou službu, ve které popíšete svůj vysněný web a sestaví jej za vás.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

SiteBuilder.com

Vybírejte svůj design? S více než 10 000 firemními šablonami jsou majitelé malých podniků povinni najít ten, který se jim líbí s SiteBuilderem. Tvůrci webových stránek pro začátečníky mohou pomocí editoru drag-and-drop snadno vytvářet relativně profesionálně vypadající weby.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Usedlost

Jen začíná podnikat? Homestead je zaměřen na malé podniky, které potřebují poměrně jednoduché webové stránky. Už to nějakou dobu bylo a jeho šablony nejsou tak moderní jako šablony jiných tvůrců webových stránek. Na vyzkoušení usedlosti můžete využít rozsáhlou 30denní bezplatnou zkušební verzi.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Virb

Vytvoření vašeho portfolia? Virb je vhodný pro ty, kteří vytvářejí portfolio s vysokou kvalitou obrazu. Je snadné nastavit váš web a experimentovat s různými tématy a pro galerii a fotografické stránky si můžete vybrat z několika. Přidání fotografií přímo z Flickru a Vimea je jednoduché.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

IM Creator

Chcete štíhlý web? Aplikace IM Creator vám umožní rychle a rychle vytvořit štíhlou a profesionálně vypadající webovou stránku. V tomto případě „štíhlé“ znamená úhledný a obrazový obraz založený na jedné z více než 70 dobře navržených šablon, z nichž všechny jsou předem naplněny ukázkovým obsahem. „Rychlý“ je díky vynikajícímu editoru drag-and-drop.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

SimpleSite

Hledáte jednoduché a rychlé? SimpleSite je vhodný pro ty, kteří chtějí web rychle zprovoznit a nestarají se o to, jak to vypadá. Webové stránky vytvořené pomocí SimpleSite nevypadají příliš profesionálně a existují jen omezené možnosti přizpůsobení.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

uCoz

Nejste si jisti přizpůsobením? uCoz vám umožňuje vytvářet plně funkční webové stránky s celou řadou možností přizpůsobení. Začněte s žádnými, použijte 250 dostupných šablon, nebo změňte styl stránky a přidejte doplňky, nebo si ruce do kódu HTML / CSS pro úplné přizpůsobení.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

MotoCMS

Potřebujete jednoduchý a krásný design? MotoCMS je snadno použitelný tvůrce webových stránek, který vám umožňuje vytvářet profesionální webové stránky v režimu WYSIWYG (to, co vidíte, je to, co získáte). Od prvního uvedení na trh v roce 2008 získala mnoho fanoušků a příznivců, zejména mezi začátečníky.

poslední články

Zobrazit všechny novinky

bez obrázku

Porovnejte InMotion Hosting vs FatCow: což je nejlepší …

AKTUALIZOVÁNO 6. ledna 2017

bez obrázku

Porovnejte hosting InMotion vs. Arvixe: což je nejlepší …

AKTUALIZOVÁNO 5. ledna 2017

bez obrázku

Porovnejte InMotion Hosting vs A2 Hosting: což je B…

AKTUALIZOVÁNO 4. ledna 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map