Recenze Webnode 2016


Webnode

Navštivte web

9.1


Skóre AWA

Webnode

Webnode je švýcarská společnost, která byla spuštěna v roce 2008 jako globální tvůrce webových stránek zaměřený na "uživatelská přívětivost, kvalita a vizuální přitažlivost." Webnode si nárokuje přes 22 000 000 uživatelů tohoto interaktivního programu drag-and-drop pro vytváření a spouštění webů. Webnode, který je popsán jako rychlý a snadný proces, nabízí relativně přímou platformu pro zahájení a správu webových stránek. Přečtěte si naši recenzi webu Webnode níže.

Klady

 • Snadné uživatelské rozhraní
 • Zdarma webové stránky možnost pro jednoduché webové stránky
 • K dispozici je kódování HTML / CSS
 • Stovky základních šablon z čeho vybírat
 • Inkluzivní obrázky a média
 • Podporuje 20 jazyků
 • Dobrá optimalizace vyhledávání

Nevýhody

 • Funkční šablony, ale ne moderní
 • Žádné přímé možnosti zpravodaje, ale zástupná řešení
 • Není ideální pro pokročilé blogování
 • Doménová jména se samostatnými cenami
 • Cenové plány, které je obtížné třídit

Přehled

 • Webová stránka: www.webnode.com
 • Sídlo společnosti: Švýcarsko
 • Rok založení: 2008
 • Zaměstnanci: 90+
 • Postavené weby: 22 000 000+
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek

Platforma Webnode se řadí mezi vysoké pro snadné použití, funkce, dobu od uvedení do provozu (pět minut) a celkovou rychlost. Webnode vyniká jako populární systém pro správu obsahu typu vše v jednom, který podporuje více než 20 jazyků. Tento webový tvůrce má funkce potřebné pro jednotlivce a malé firmy. Uživatelé Webnode si mohou zdarma založit web nebo si objednat jeden z devíti jedinečných cenových plánů. Níže jsou uvedeny některé podrobnosti pro Webnode, tvůrce webových stránek:

Pro koho je Webnode doporučeno?

Tvůrce webových stránek Webnode je doporučován pro profesionály malých firem, blogery, majitele online obchodů, studenty, umělce a další. Tento tvůrce stránek přitahuje každého, kdo potřebuje rychlý a snadný web.

Oblast zaměření / speciality Webnode

Webnode je zaměřen na účelnou webovou stránku pro kutily se spoustou funkcí. Speciality Webnode jsou přítomny v jednoduchém drag and drop rozhraní, zaměnitelných šablon pro mobilní zařízení, v různých obchodních a osobních designech webů, v některých kódování HTML, optimalizaci zvuku a působivé vícejazyčné sadě.

Technické specifikace / omezení Webnode

K technickým specifikacím pro Webnode patří bezplatný účet, který lze zveřejnit za pět minut (i když realisticky by většina uživatelů trvala na svém webu alespoň půl dne nebo déle). Ve bezplatném nebo placeném účtu získají uživatelé možnosti názvů domén, sociální média, e-mail, blogy, formuláře, snímky, statistiky a většinu standardních funkcí, které od tvůrce webových stránek očekáváte..

Pokud jde o omezení, je tento webový tvůrce vhodný pro ty, kteří jsou v pořádku se základními funkčními šablonami bez mnoha záblesků. Platforma potřebuje aktualizace, s omezeními v současných designech. Jako robustní řešení pro blogování je Webnode mírně nízký.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

Webnode nabízí některé měsíční cenové plány založené na složitosti webových stránek. Majitelé obchodů, bloggeri a další mohou začít malý a postoupit do cenového plánu, který obsahuje funkce, které vyžadují. Webnode nabízí devět cenových plánů pro webové stránky (včetně základního a pokročilého elektronického obchodování) – více plánuje jakýkoli tvůrce webových stránek. Cenové plány jsou složité na to, ale podniky nechávají prostor pro růst

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Dostanete 15denní záruku vrácení peněz pouze na prémiovém plánu.

Co je to pověst Webnode?

Webnode má dobré následování spolu se zvukovou platformou pro základní a obchodní webové stránky. Ačkoli to není příliš atraktivní pro ty, kteří hledají modernitu, má funkčnost a spoustu spokojených klientů. Webnode má jednu z nejlepších vícejazyčných sad a používá přátelské rozhraní pro úpravy ve stylu Microsoft. Je to všestranný a mobilní reagující s řadou cenových možností. Může to být levné, ale rozvíjející se podniky budou muset zaplatit více, aby dostaly to, co potřebují. Celkově má ​​Webnode v oboru dobré jméno.

Proč zvolit Webnode?

Webnode nabízí stabilní platformu s rozumnou funkčností pro podporu většiny stylů a požadavků na webové stránky. S možností bezplatného nebo přiměřeného cenového plánu je navržen tak, aby nabízel sady funkcí pro různé uživatele. Je velmi vhodný pro eCommerce, pokud vám nevadí platit více, s rozsáhlými funkcemi nakonfigurovanými na podporu malých podniků. Je také ideální pro blogery, umělce a studenty, kteří nevyžadují současné šablony.

Klíčové vlastnosti

 • Stovky šablon
 • Použijte své vlastní doménové jméno
 • Podpora pokročilých technik SEO
 • Integrace sociálních médií
 • Nulové náklady na spuštění
 • Podpora více jazyků
 • Zálohování a obnova
 • Přizpůsobte zápatí
 • Pravidla pro vrácení peněz za 15 dní
 • Tvůrce online obchodu
 • Od 2 GB do neomezené šířky pásma
 • Integrace fóra

Verdikt odborníků z oboru na WebNode

Experti na tvorbu webových stránek velmi pravděpodobně doporučí WebNode a udělí mu nadprůměrné skóre. Stejně jako spotřebitelé kritici uvedli zákaznické služby a nástroje elektronického obchodování jako největší chyby v programu. Jak již bylo řečeno, můžete platit více a rozhodnout se pro vyhrazený balíček elektronického obchodování. Stačí vědět, že běžné obchodní plány jsou omezené, pokud jde o online prodej.

Jinak je skutečný tvůrce webových stránek vysoce ceněn. Získal body za snadné použití a vysoce kvalitní editor drag-and-drop, který je na vrcholu své třídy. Odborníci byli také ohromeni počtem a kalibrem nástrojů SEO. WebNode je standardně dodáván s řadou vynikajících nástrojů, které pomáhají propagovat vaše stránky a vaše podnikání.

Nakonec odborníci skórovali WebNode ještě více než uživatelé s průměrem 8 až 9 hvězd z celkem deseti. Podle kritiků stojí za to vyzkoušet si WebNode.

 • www.websitetooltester.com/cs/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Pozitivní recenze zákazníků a posudky na WebNode

Spokojení zákazníci obecně zmiňovali tyto tři oblasti:

 • Ceny. Ano, můžete si zdarma vytvořit profesionální a atraktivní webovou stránku. Inovované balíčky nabízejí více motivových možností, ale bezplatná verze je dostačující, abyste mohli začít.
 • Snadnost použití. Pro začátečníky je jednoduché rozhraní snadno ovladatelné a velmi efektivní. Jakmile nastavíte informace o svém účtu, můžete začít svůj web vytvářet.
 • Funkce. WebNode poskytuje nástroje SEO, které vám pomohou prodat váš web. Je také vybaven skvělými funkcemi pro blogování, integrací sociálních médií a statistikami stránek.

Hodnocení zákazníků bylo trochu nekonzistentní, pokud jde o hodnocení WebNode, ale z hodnocení 10 hvězdiček jsme nenašli nic pod 7. Ve skutečnosti bylo mnoho bodů mnohem vyšší.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na WebNode

Někteří spotřebitelé měli problémy s přístupem na své webové stránky, jakmile se zaregistrují. Ať už se jedná o problém s doménou, nebo se prostě nemohou přihlásit ke svému účtu správce, existuje dostatek zmínek o těchto typech problémů, které zvyšují obočí. Nepomáhá, že tyto výzvy byly zákaznickým servisem do značné míry neriešeny. Ostatní zákazníci také uvedli, že mají problémy se zrušením účtu, jakmile se rozhodli, že WebNode pro ně prostě není.

Měli byste si také uvědomit, že WebNode je dodáván s omezenými nástroji elektronického obchodování. Spotřebitelé vypadali překvapeně i zklamaně, že program nebyl pro maloobchod přátelštější. Pro ty, kteří chtějí proměnit svůj firemní web v internetový obchod, existují lepší možnosti pomocí standardnějších nástrojů elektronického obchodu, které vám pomohou prodávat produkty.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

Design & Přizpůsobení

Možnosti designu a přizpůsobení obvykle odkazují na míru, do jaké mohou uživatelé vyladit šablony a přizpůsobit styly, barvy a umístění. Webnode nabízí celou řadu možností designu a přizpůsobení, které lze snadno spravovat.

VlastnostiPřehled
Webnode šablonyExistuje mnoho osobních a obchodních šablon vhodných pro mobilní zařízení, možnosti čtyřstranového rozvržení a editor CSS pro úpravy backendu, je-li to žádoucí. Po uložení dat mohou uživatelé také změnit názor a vybrat jinou šablonu. Šablony jsou popsány jako poněkud zastaralé, ale můžete získat kreativní a upravit výchozí nastavení pro mnoho prvků.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Existují „stovky“ šablon v různých kategoriích, z nichž si můžete vybrat. Šablony jsou barevně označeny, takže můžete najít barvy, které se shodují s logem vaší firmy atd. Výchozí styly písma jsou datovány, ale můžete je vyladit a Webnode naznačil, že se brzy modernizují..

Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od začátkuh. Webnode je program vytvořený na míru, který se spoléhá na předem navržené šablony a přidání kódu HTML / CSS pro ty, kteří jej potřebují. Pro návrh a vývoj webových stránek v plném rozsahu budete chtít hledat online společnosti, které nabízejí tento typ služby, ale očekávají, že zaplatí mnohem více.

Tvůrce webových stránekWebnode je oblíbeným rozhraním pro návrh webových stránek. Nabízí uživatelsky přívětivý ovládací panel ve stylu Microsoft a poskytuje uživatelům řadu funkcí, z nichž si mohou vybrat. Můžete změnit názor na šablonu a různá rozvržení pro každou webovou stránku. Nástroje nápovědy jsou k dispozici pro tuto platformu „kdykoli vyrazíte“.
Přizpůsobení stylu stránkyPokud si můžete přizpůsobit a přizpůsobit svůj web mimo základní šablonu, nazývá se to přizpůsobení stylu stránky. Webnode je ve své třídě průměrem pro přizpůsobení stylu stránky.

 • Výběr designu pro přizpůsobení. Webnode poskytuje uživatelům dostatečnou kontrolu nad přizpůsobením. Pro vaše stránky si můžete vybrat ze čtyř různých rozvržení a šablonu můžete libovolně změnit. V šablonách jsou zabudovány desítky barevných schémat.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahu. Webnode umožňuje editaci bez stresu v interaktivním ovládacím panelu. Můžete rychle upravovat, přesouvat, měnit velikost nebo mazat obsah nebo prvky.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Webnode, velmi žádaná funkce pro technické uživatele, nabízí editor CSS pro některé backendové kódování.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Uživatelé mají rádi vizuální editační schopnosti Webnode. Je poměrně jednoduché přidávat widgety a existuje řada z čeho vybírat. Při přidávání na stránku mohou existovat určitá omezení umístění

Celkově jsou uživatelé Webnode spokojeni ohledně možností přizpůsobení, zatímco v šablonách jsou zabudovány některé sady stylů. Pamatujte, že nabídka šablon je vysoce funkční a ne o estetice, ale můžete ji přizpůsobit tak, abyste ji překonali.

Navigace na webuŠablony Webnode nabízejí alespoň šest úrovní navigace na webu, což je spousta pro téměř jakýkoli web. Rozložení navigace je založeno na šabloně, kterou vyberete, s možností přizpůsobení. Očekávejte také citlivou mobilní navigaci.
Správa obsahuVzhledem ke struktuře šablon na Webnode je správa obsahu zjednodušená a intuitivní. Šablonu lze změnit s malým vyčištěním. Webnode poskytuje bezpečné přihlášení uživatele na jejich webové stránky a vaše změny jsou okamžitě nahrány.
Fotografie a galerieWebnode je vybaven fotogalerií a máte možnost nechat svou galerii předvést své produkty. Galerie fotografií umožňuje prohlížet vaše fotografie, upravovat velikost miniatur a přidávat popisy.
Budování mobilních webůBudování mobilních webů je zabudováno do šablon Webnode, takže vy a vaši zákazníci můžete snadno zobrazit a navigovat z mobilního zařízení. eCommerce je také podporován na mobilní platformě.
Integrace sociálního sdíleníIkony sociálních médií mohou být vloženy na weby Webnode pro integraci s populárními platformami sociálních médií, jako jsou Facebook, Twitter a YouTube.
Designové službyWebnode, jako většina tvůrců webových stránek ve své třídě, nenabízí spravované služby designu webových stránek. Je to tvůrce webových stránek pro kutily. Vyhledejte online webdesignéra, pokud potřebujete kompletní služby v oblasti designu a vývoje, za prémiovou cenu.

Funkce & Nástroje

Webnode má robustní sadu funkcí pro ubytování majitelů malých obchodů, bloggerů a dalších, kteří se chtějí předvést nebo prodat své zboží a služby. Webnode má mezi svými konkurenty jednu z nejlepších reputací funkcí. Níže jsou uvedeny některé podrobnosti.

VlastnostiPřehled
Nastavení webového uzluWebnode umožňuje před registrací prohlížet stovky responzivních šablon v každé obchodní nebo osobní kategorii. Máte možnost vybrat si bezplatný účet a upgradovat na plán, který budete potřebovat později, pokud budete chtít. Nastavení je snadné a Webnode vás provede online procesem navrhování vašich webových stránek.
Webový designŠablony Webnode nabízejí stovky skvělých nápadů, které vám pomohou přemýšlet. Jakmile se zaregistrujete s názvem svého webu, e-mailovou adresou a novým heslem, zahájíte proces webového designu. Vyberete rozvržení, přidáte text a přetáhnete prvky, které potřebujete, na své stránky. V případě potřeby přidejte kód HTML / CSS.
Hloubka navigaceWebnode nabízí alespoň šest úrovní navigace na webu, což je více než dost pro jakýkoli osobní nebo obchodní web.
Widgety a aplikaceWebnode je sice kompatibilní s některými aplikacemi, ale také můžete kódovat v HTML. Existuje mnoho widgetů, které můžete přetahovat (nebo kódovat) na vaše webové stránky.
ZpeněženíWebnode nabízí integraci Google AdSense, ale musí být kódován v určité sekci. Majitelé obchodů mohou vložit standardní platební možnosti včetně PayPal.
Statistiky návštěvníkůInterní statistické nástroje pro návštěvníky jsou užitečné a uživatelé mohou přidat Google Analytics.
Fotografie, video a zvukWebnode má sadu mediálních nástrojů, která vyhovuje každému vlastníkovi webu, včetně galerie obrázků, možnosti pro videa a zvukové soubory a další.
BlogováníMožnost blogování Webnode je určena pro příležitostné blogery, nikoli pro vážné blogery. Existuje několik omezení s komentáři a odpověďmi, ale Disqus je doplněk, který může pomoci.
Google mapyWebnode umožňuje rychle vkládat Mapy Google a Bing Maps.
HTML editorJednou z aktiv Webnode je možnost přidat a upravit kód webu HTML / CSS, což lze provést v editoru CSS.
Integrace sociálních médií
Formuláře a průzkumyVyberte formuláře Wufoo, integrace Survio a soubory Box.net mimo jiné pro formuláře, možnosti dotazování a průzkumy.
Úložný prostorOdběratelé dostávají od 300 MB do neomezeného úložiště spolu s 3 GB na neomezenou šířku pásma, v závislosti na zvoleném plánu.
Nástroj pro zpravodajePřestože neexistuje žádný informační bulletin, mohou se uživatelé integrovat s Mailchimpem, Aweberem a dalšími. Tuto aktivitu budou podporovat e-mailové účty (e) All-inclusive.
Podpora fóraWebnode oficiálně nepodporuje fóra, i když zákazníci mohou online komentovat nebo dotazovat.
Elektronický obchod / internetový obchodWebnode, navržený pro eCommerce, nabízí většinu, kterou majitelé obchodů vyžadují. Odběratelé budou muset investovat do plánu s vyššími cenami, aby získali potřebné nástroje a podporu. Konkrétní plán elektronického obchodování je nejdokonalejší, i když pro menší prodejní platformy existují levnější možnosti.
Integrace bránySlužby platební brány jsou k dispozici na Webnode a lze s nimi relativně snadno pracovat.
SEO FriendlyWebnode získává čtyři hvězdičky pro SEO od té doby, co stránky a meta tituly spolu s obrázkovými ALT značkami a poli URL a upravitelné, specialita pro Webnode!
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Webnode nabízí uživatelům ochranu heslem pro přihlášení, úpravy a úpravy online účtu.
Google® AnalyticsWebnode se integruje do Google Analytics bez známých problémů.
Zabezpečení webových stránekWebnode bere zabezpečení uživatelů a zákazníků velmi vážně, stejně jako většina online společností. Nabízejí potřebnou ochranu šifrováním a heslem nezbytnou pro obecné i elektronické weby.
Více jazykůWebnode podporuje 20 jazyků, pravděpodobně nejvíce podporovaných jakýmkoli tvůrcem webových stránek. Pět hvězdiček pro tuto funkci.
Mobilní optimalizaceŠablony Webnode poskytují mobilní optimalizaci, takže uživatelé a klienti úspěšně zobrazují, navigují a nakupují na většině mobilních zařízení.

Plány & Ceny

Webnode nabízí zákazníkům bezplatný účet spolu s některými matoucími cenovými plány ve třech kategoriích, z nichž si mohou vybrat. V závislosti na úrovni nástrojů a funkcí potřebných pro váš web existuje cenový plán pro všechny. Názvy domén se oceňují zvlášť. Stanovení ceny webového uzlu nebylo na domovské stránce zřejmé, ale plány Google vyvolalo vyhledávání na webu „Cena webového uzlu“.

Nabízené cenové plány

Volný, uvolnit. Vytvořte web, spravujte obsah a získejte spoustu funkcí a podporu.

Osobní webové stránky

Všechny osobní cenové plány webových stránek zahrnují mobilní šablonu, schopnost přiřadit název vaší domény, ochranu heslem, prémiovou podporu a plán zálohování a obnovy.

 • Mini. 6,95 $ / měsíc za 300 MB úložiště, šířku pásma 3 GB a jednu poštovní schránku.
 • Standard. $ 13,75 / měsíc za 1 000 MB úložiště, šířku pásma 20 GB, 20 poštovních schránek a možnost přizpůsobení zápatí.
 • Profi. 24,95 USD za úložiště 4 000 MB, neomezenou šířku pásma, 100 poštovních schránek, více jazyků a offline verzi webu.

Obchodní webové stránky

Všechny cenové plány obchodních webů zahrnují mobilní šablonu, schopnost přiřadit název vaší domény, prémiovou podporu a zprávy a články.

 • Mini. 6,95 $ / měsíc za 500 MB úložiště, šířku pásma 3 GB a tři poštovní schránky.
 • Standard. 13,75 $ / měsíc pro úložiště 2 000 MB, šířku pásma 10 GB, 20 poštovních schránek, zprávy a články, vytváření seznamů, více jazyků, možnost přizpůsobení zápatí a ochranu heslem.
 • Profi. 24,95 USD za úložiště 5 000 MB, neomezenou šířku pásma, 100 poštovních schránek, zprávy a články, vytváření seznamů, více jazyků, možnost přizpůsobení zápatí, ochrana heslem a offline verze webu.

Webové stránky elektronického obchodu

Všechny cenové plány webových stránek eCommerce zahrnují mobilní šablonu, kreditní kartu, možnost přiřadit doménové jméno, prémiovou podporu a plán zálohování a obnovy.

 • Mini. 9,95 $ / měsíc za úložiště 300 MB, šířku pásma 3 GB, jednu poštovní schránku a 100 produktů.
 • Standard. 24,95 $ / měsíc za 1 000 MB úložiště, šířku pásma 20 GB, 20 poštovních schránek, 1 000 produktů, podrobné obchodní statistiky, variace produktů, schopnost přizpůsobit zápatí, zdroj produktů a kapacitu pro import / export produktů.
 • Profi. 49,95 USD za úložiště 4 000 MB, neomezenou šířku pásma, 100 poštovních schránek, neomezené produkty, podrobné obchodní statistiky, variace produktů, schopnost přizpůsobit zápatí, zdroj produktů, kapacitu pro import / export produktů, ochranu heslem a offline verzi webu.

Webnode nabízí konkurenční ceny, jakmile zjistíte přesně konfiguraci, kterou potřebujete pro svůj osobní nebo obchodní web.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Ano, kdokoli si může založit a nadále používat bezplatný účet pro základní web. Očekávejte, že se přihlásíte k odběru placeného účtu pro řešení eCommerce.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Můžete si založit účet pro bezplatnou službu nebo se přihlásit k odběru kreditní kartou nebo PayPal. K dispozici je 15denní bezplatná zkušební verze pouze pro prémiový plán.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Webnode nabízí některé cenové plány, aby vyhovovaly, ale název domény se stanoví zvlášť. Cena je konkurenceschopná pro potřeby malých podniků nebo eCommerce. U všech funkcí elektronického obchodu je vyšší než u některých, ale dostanete to, co potřebujete prodat.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Ano, můžete si zdarma vytvořit profesionální webovou stránku a ponechat si ji zdarma.

Je platba splněna měsíčně / ročně? Je nabízen měsíční platební plán.

Zákaznická podpora

Služby zákaznické podpory Webnode jsou podobné většině tvůrců webových stránek, které si můžete sami udělat. Online podpora je dobrá. Telefonická a e-mailová podpora jsou poněkud omezené, existuje však FAQ a fórum otázek. Pro všechny cenové plány je nabízena určitá úroveň podpory.

Snadnost použití

Webnode je popisován jako relativně snadný tvůrce webových stránek pro vytváření webových stránek pro kutily. Byl vytvořen pro uživatele jakékoli úrovně dovedností. Je snadné začít a snadno se spravovat. Nastavení a údržba webů elektronického obchodu zabere trochu více plánování a času.

Jednoduchost rozhraní.Rozhraní Webnode je velmi vysoké pro úpravy stylů ovládacího panelu, interaktivitu a snadné použití.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. Webnode je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené designéry, včetně možnosti kódování v HTML / CSS. Začátečníci mají rádi úpravy přetažením, zatímco pokročilí uživatelé mohou přidat kód.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností.Uživatelé získají plnou kontrolu prostřednictvím zabezpečeného přihlášení na webu Webnode určeného pro jednotlivce nebo majitele obchodů prodávajících zboží a služby online.

Poskytována pomoc v editoru. Dialog v editoru a možnosti nápovědy jsou dobré. Živá podpora je omezená a existují zprávy o souborech nápovědy, které jsou příliš omezené.

Webnode je konkurenceschopný tvůrce webových stránek, který se snadno používá a nabízí funkce pro každý typ webu, s několika omezeními a poněkud konkurenceschopnou cenou v závislosti na vašich potřebách..

Závěr

Webnode se řadí na první místo v seznamu tvůrců webových stránek, zejména pro majitele obchodů, s výběrem 20 jazyků a devíti cenových plánů. Specializují se na celou řadu diváků a nabízejí mnoho funkcí. Můžete se zaregistrovat zdarma nebo si vybrat z devíti cenových plánů podle svých potřeb. Webnode má jednu z lepších nabídek pro eCommerce. Cenové možnosti je obtížné najít a také je obtížné je třídit, ale jsou univerzální.

Rozhraní Webnode je vynikající a ovládací panel ve stylu Microsoftu funguje. Jednou nevýhodou jsou zastaralé šablony, které vyžadují určité úpravy, aby se pro dnešní internet staly modernějšími. Ve skutečnosti jsou funkční. Zde je dolní řádek:

Webnode je výkonný tvůrce webových stránek ve své třídě podporující různé úrovně elektronického obchodování a osobních webových stránek. Má funkčnost, funkce a cenové plány, aby vyhovoval většině uživatelů. Pokud hledáte funkci, je to skvělá volba. Pokud jde o estetiku a moderní design, přidání tohoto bude vyžadovat trochu více úsilí z vaší strany. Je to možná jedna z nejlepších možností týkajících se funkcí a vícejazyčných možností.

Porovnejte

WebNode

91

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map