Recenze webhostingu


Největší výzvou není hledání webhostingové služby. Je to rozhodnutí, které vyhovuje vašim potřebám. Ale co byste měli hledat? Budete mít určité specializované předpoklady. Součástí tohoto rozhodovacího procesu by však měly být důležité společné rysy.

Hledejte omezení úložiště a šířky pásma. Mějte na paměti omezení více domén. Důležitá je také technická podpora. Mějte na paměti, když prozkoumáváte níže uvedené recenze webhostingu.

POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 28. února 2016

AAWebmasters.com je nezávislé sdružení webmasterů a názory, recenze a hodnocení vyjádřené zde na těchto stránkách jsou AWA vlastní. Web dostává náhradu za revidované produkty a služby. AAWebmasters.com důkladně testuje každý produkt nebo službu a dává nejlepší hodnocení těm nejlepším. AAWebmasters.com nezveřejňuje informace o všech dostupných platformách eCommerce, tvůrcích webových stránek nebo webových hostitelích. Pro více informací klikněte zde.

Zveřejnění inzerenta

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

InMotion Hosting

Plánování obchodní webové stránky? Tento hostitel tam udržuje své zaměření. Poplatky za podporu. Kompromis je vynikající rada, která vám pomůže růst příjmy. Existují 3 plány hostingu, z nichž 2 jsou připraveny na eCommerce. To znamená, že mají certifikát SSL a ve většině případů vyhrazenou adresu IP.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

SiteGround

Je technická podpora vaším největším zájmem? Tento hostitel má takovou pověst. Siteground nabízí 3 sdílené plány webhostingu přizpůsobené velikosti vašeho webu. Jděte s plánem STARTUP pro základní hostování. Plány GROWBIG a GOGEEK nabízejí zvláštní podporu ukládání do mezipaměti a ceny ji odrážejí.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

iPage

První vlastník webu? iPage je vaše řešení na jednom místě. Můžete si nastavit hosting přibližně za 6 minut a jako tvůrce stránek můžete použít goMobi, Web Creator nebo Weebly. Hostingové balíčky vám také poskytují 300 $ na marketingové kredity za propagaci na Google, Yahoo, Bing a Facebook.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Bluehost

Máte web WordPress? WordPress podporuje tuto webhostingovou službu. Nejlepší ceny vyžadují tříletý závazek. Pokud ale změníte názor, vrátí vám zbývající poplatky. Získali ocenění za zákaznickou podporu, takže můžete očekávat odbornou pomoc, pokud ji potřebujete.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Arvixe

O výběru budou rozhodovat čísla domén? Váš plán si vyberete na základě toho, kolik domén musí být hostováno. Nejlevnější balíček vám poskytne až 6. Personál Arvixe je vzdáleně založen. Úspora provozních nákladů umožňuje společnosti Arvixe nabízet cenově dostupný hosting. To neohrožuje výkon.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Web Hosting Hub

Plánujte zůstat malý? Tento hostitel nabízí levné balíčky pro menší weby, které neočekávají velký růst návštěvníků. Bezplatné doménové jméno a neomezený prostor znamenají, že za cenu nebudete obětovat funkce. S tímto hostitelem můžete dokonce provozovat web eCommerce.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

GreenGeeks

Chcete zůstat ekologicky odpovědní? Tento hostitel je o Zeleném hnutí. Obnovitelná energie pohání jejich servery. Konkurenční ceny a stovky funkcí usnadňují tento hosting v prostředí. Nemusíte však obětovat nic, co potřebujete pro provoz webových stránek.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

HostGator

Je flexibilita důležitější než podpora? Tento hostitel není pro začátečníky. Z obrovského seznamu funkcí si vyberete, co potřebujete. To vám umožní přizpůsobit hosting a platíte pouze za to, co potřebujete. HostGater také nabízí kredity za reklamu na Google, Yahoo a Bing.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

1and1

Máte globální plány? Tento hostitel v Německu má 13 datových center po celém světě a hostuje 11 milionů zákazníků. Plány s možností CDN umožňují doručovat místní obsah uložený v mezipaměti na 62 světových centrech. Přidejte další funkce pomocí komplexního balíčku zabezpečení a tvůrce webu eCommerce.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

A2 Hosting

Jsou rychlost a výkon vaše zaměření? A2 Hosting z nich činí nejvyšší prioritu. Jejich optimalizovaná technologie poskytuje načítání stránek až 20krát rychleji než ostatní hostitelé. Ceny nejsou nejnižší, co můžete najít, ale zákazníci vědí, že dostanou to, za co platí.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Malý pomeranč

Potřebujete pomoci s brandingem a identitou? Tato hostitelská služba příliš nepoužívá slovo „neomezeně“. Nenajdete žádné skryté poplatky. Zaplaťte, jak se vám líbí za balíčky. Jejich software a uživatelské rozhraní je zaměřeno na zákazníka. Pomáhá vám také zaměřit se na vaše zákazníky.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

HostMonster

Znepokojuje vás růst a škálování? Tato sesterská společnost BlueHost má startovací plány, které nabízejí dostupné cesty k upgradu. Začněte se sdíleným řešením a máte jistotu, že můžete provést snadný přechod na vyšší verzi. Neexistuje žádná možnost měsíční platby.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

eHost

Potřebujete pomoc s vytvářením svých stránek? eHost je dobrá volba. Obsahují webový tvůrce, který používá více než 1 000 šablon. Můžete si vytvořit kvalitní web krátce. Tyto webové stránky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení. Pomocí aplikací můžete integrovat volby sociálních médií.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Mediální chrám

Bojíte se dopravních špiček? Tento hostitel založený na cloudu je známý svou automatickou škálovatelností. Cena hostingu se může zdát ve srovnání s ostatními strmá, ale je založena na distribuční síti. Získáte lepší výkon a spolehlivost. Nejoblíbenější balíček vám umožní hostit až 10 webů.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

WP Engine

Jste „všechny věci WordPress“? WordPress vlastní tuto hostingovou službu a je určena pouze pro weby WordPress. Nejlevnější plán je 29 $ měsíčně. Ostatní balíčky mají ceny založené na měsíčních návštěvnících. Ceny také vycházejí z počtu instalací WordPress, které budete potřebovat ke správě svých webových stránek.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Pagely

Jste fanouškem Amazonky? Tento hostitel je zajímavý hybrid. Podporuje pouze weby používající platformu WordPress. K hostování těchto stránek však používá webové služby Amazon. Vaše data jsou na některých nejlepších dostupných serverech. Automaticky zálohuje úložnou službu Amazon S3.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

JustHost

Jste v pořádku s 3letým závazkem? Zvažte tuto sesterskou společnost BlueHost a HostMonster. Získáte levný, ale spolehlivý hosting a kvalitní zákaznický servis. Hodnotu rozšiřuje přes 100 aplikací s otevřeným zdrojovým kódem, pluginů a motivů. Úspory začínají jednoročním závazkem a za 3 roky jsou mnohem lepší.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Pojď tati

Je důležité jít se jménem, ​​které znáte? GoDaddy je král registrátorů domén. Pokud zde začnete, možná budete chtít považovat GoDaddyho za svého hostitele webových stránek. Pokud tak učiníte, registrace vaší domény je zdarma. Startovní balíček má jednu z nejnižších cen, které najdete kdekoli.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

DreamHost

Jste nezisková organizace? Tato služba nabízí bezplatné hostování. Poskytněte DreamHost s IRS vydaným 501 (c) (3) dopisem s určením. Certifikují to a poté s vámi spolupracují na nastavení hostingu. Toto nabízí jen několik dalších webhostingových společností.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

Tlustá kráva

Je pro vás důležitý e-mail? Projděte všechny krávy vtipy web. Uvidíte, že nabízejí levné balíčky, které obsahují neomezené e-mailové adresy. Nabízejí také tvůrce webových stránek s elektronickým obchodem a bezplatnou doménou. Můžete začít rychle.

PŘEČTĚTE SI PŘEZKUM
ZKUS TO NYNÍ

LiquidWeb

Chcete hands-free hosting? LiquidWeb se specializuje na řízený hosting. Přebírají správu vaší infrastruktury, takže se můžete soustředit na obsah. Jsou založeny na cloudu, takže když budete připraveni, můžete změnit měřítko. Jejich podpora je tak dobrá, že nabízejí záruku telefonního hovoru 59 sekund.

poslední články

Zobrazit všechny novinky

bez obrázku

Porovnejte InMotion Hosting vs FatCow: což je nejlepší …

AKTUALIZOVÁNO 6. ledna 2017

bez obrázku

Porovnejte hosting InMotion vs. Arvixe: což je nejlepší …

AKTUALIZOVÁNO 5. ledna 2017

bez obrázku

Porovnejte InMotion Hosting vs A2 Hosting: což je B…

AKTUALIZOVÁNO 4. ledna 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map