Recenze Webflow Web Builder Review 2017


Webflow

Navštivte web

9.1


Skóre AWA

Webflow

Webflow byl spuštěn dvěma bratry v roce 2013 jako způsob, jak mohou weboví designéři vytvářet přizpůsobené responzivní weby, které by nevyžadovaly učení rozsáhlého kódu. V průběhu více než jednoho roku získal Webflow CMS přes 30 000 přihlášení a pokračoval v expanzi. Uživatelé dnes vytvořili přes 400 000 webových stránek. Přečtěte si naši recenzi Webflow níže.

Klady

 • Export webů na jiné platformy
 • Skvělé pro zkušené designéry
 • Dostupné možnosti šablony nebo prázdného plátna
 • HTML / CSS platforma v případě potřeby
 • Integrujte řešení elektronického obchodu
 • Možnosti zákaznické podpory zahrnují více než 40 lekcí
 • Vícejazyčná řešení mohou být integrována

Nevýhody

 • Složité rozhraní pro začínajícího uživatele
 • Složité doplňky a doplňky eCommerce; není vestavěný
 • Pricey pro základní potřeby webových stránek
 • Omezený počet šablon
 • Photoshop a InDesign jsou užitečné

Přehled

 • Webová stránka: www.webflow.com
 • Sídlo společnosti: San Francisco, CA
 • Rok založení: 2013
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Webflow nemusí být pro do-it-sami uživatelé s žádnou zkušeností, ale to je to, co designéři se snaží získat větší flexibilitu a kontrolu. Tyto typy vývojářů webu mohou vytvářet masy svých webů nebo staveniště.

Webflow používá editor stylu Photoshopu jako několik dalších tvůrců webových stránek, kteří vynikají ve své třídě. I když uživatelé Webflow nejsou povinni se učit kód, mají možnost použít editor HTML k manipulaci s návrhy a přizpůsobení kvalitních webů tak, aby vyhovovaly jedinečným potřebám jejich klientů. U tohoto typu tvůrce webových stránek existuje křivka učení.

Pro koho je Webflow doporučeno?

Tvůrce webových stránek Webflow byl vytvořen pro zkušenější designéry a vývojáře, kteří navrhují webové stránky pro ostatní. Tento webový tvůrce je řešením pro stavbu webů s pokročilými nástroji a technologiemi, aby bylo dosaženo konkrétních výsledků. Webové stránky Webflow jsou řešením pro majitele firem, výkladní skříně, blogery a téměř pro každého, kdo potřebuje robustní a interaktivní web.

Zaměření / speciality Webflow

Webflow, stejně jako málokdo ve své třídě, je zaměřen na flexibilní, ale bez kódu kódovaný zkušenými designéry, kteří mohou plně využít kapacitu tvůrce webových stránek. Webflow je platforma bohatá na funkce, která vyhovuje většině náročných obchodních potřeb.

Mezi speciality webového toku patří relativně intuitivní editační prostor, snadný přístup k HTML / CSS pro ty, kteří ho preferují, možnost exportovat web pro přizpůsobení vývojářům a pokročilá platforma bez kódu pro ty, kteří jej mohou spravovat..

Technické specifikace / omezení Webflow

Mezi funkce Webflow patří písma Google, CMS s plochými soubory, hosting, návrh a vývoj v jednom, přístup k kódu, editor stylů Photoshopu a export kódu spolu se všemi standardními widgety a prvky dobrého tvůrce webových stránek..

Protože Webflow je výběrem návrháře, existují předpřipravené šablony určitá omezení. Konkurenti webového tvůrce webových stránek se snadněji spravují, ale se správnými dovednostmi a zkušenostmi mohou programátoři a vývojáři manipulovat s funkcemi rozhraní Webflow. Přepínání šablon není možnost.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

Webflow nabízí bezplatný plán životnosti pro základní webové stránky spolu se třemi střednědobými až vysokými cenami ročních plánů pro designéry a agentury. Se staviteli bez kódu očekáváte, že zaplatíte více. Tyto plány poskytují prostor pro osobní nebo obchodní růst, ale nebudou levné. Webhosting a CMS hosting jsou k dispozici za zvýšené náklady.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Webflow nabízí možnost bezplatného navrhování bez nutnosti platby.

Co je to pověst Webflow?

Webflow je relativně nový v oblasti vytváření webových stránek a nabízí zkušenějším návrhářům odlišný přístup bez kódu. S minimální konkurencí o toto cenově pokročilé řešení mají v současné době v této třídě vynikající pověst. Recenze jsou střední a vyšší (3 hvězdičky a více). Pokud jde o majitele základních webových stránek, reputace není zdaleka tak dobrá, protože začátečníci často považují Webflow za příliš obtížný.

Partnerský program pro zákazníky

Webflow zatím nenabízí affiliate program pro zákazníky, ale byl navržen.

Proč zvolit Webflow?

Webflow je ideální pro designéry, vývojáře nebo agentury, které chtějí schopnost větší kontroly a navrhnout web pro sebe nebo pokračující zákazníky. Pro začátečníky, kteří chtějí řešení do-it-sami, jsou pro tuto potřebu vhodné i jiné alternativy.

Návrháři webového toku si užijí rozhraní pro úpravy ve stylu Adobe Photoshop a InDesign spolu se schopností přístupu a správy kódu HTML / CSS, je-li to žádoucí. Než se rozhodnete, vyzkoušejte bezplatný účet.

Klíčové vlastnosti

 • Vizuální editor
 • Přizpůsobitelné a citlivé struktury mřížky
 • HTML a CSS připravené k výrobě
 • Unikátní jezdec s nulovým kódováním
 • Přizpůsobitelná responzivní navigace
 • Unikátní interakce a animace
 • Automatické ukládání a obnovení
 • Přetáhněte sociální widgety
 • Export kódu jedním kliknutím
 • Více než 600 webových písem
 • Více než 500 firemních aplikací
 • Snadné vkládání

Verdikt odborníků v oboru Webflow

Web Builder Pro některé odborníky představuje Webflow nový vývoj vizuálních a CSS přátelských nástrojů pro tvorbu webových stránek. Pro ostatní Webflow nestačí na to, aby se oddělil jako skutečně nový a vzrušující program. Kritici, kteří dobře znají kódování a zkušenosti s webovým designem, hodnotili Webflow jako běh mlýna. Kritici, kteří program zkoumali z pohledu uživatele, však zjistili, že Webflow má co nabídnout. Ocenili, že editor byl flexibilní a uživatelsky přívětivý. Na rozdíl od jiných tvůrců, Webflow používá mřížkový systém, který pomáhá různé části webu zapadnout na místo, aniž by se musel pohrávat s přílišným dimenzováním. Dokonce i ti nejnezlobivější kritici nazývaní Webflow „elegantní“ a museli přiznat, že i když to nemusí být revoluční, je to určitě dobrá volba. Nakonec odborníci doporučují, aby se program podíval.

Pozitivní recenze zákazníků a reference na webu

Stránka Webflow Facebook je plná pozitivních recenzí od uživatelů. I když tyto mohou poskytnout určitý vhled do silných stránek programu, měly by být přijaty se zrnkem soli. Recenze jsou přehledně uspořádány, aby se Webflow zobrazoval v nejlepším možném světle. Zde je několik společných témat z pozitivních recenzí:

 • Snadné použití. Webflow nevyžaduje žádné znalosti kódování a nerozvinutí byli schopni snadno vytvářet profesionální webové stránky.
 • Informační návody. Ti, kteří potřebovali trochu více poradenství při navrhování svých webových stránek, považovali videonávody za velmi užitečné.
 • Vytváří citlivé weby. I když by to mělo být průmyslovým standardem, mnoho společností se stále snaží dohánět pouze návrhy vhodné pro mobily. Webflow však obsahuje tuto základní funkci od prvního dne.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu

Ve světě tvůrců webových stránek je Webflow stále relativním nováčkem. Zatím na webu není mnoho chatování o tomto programu. Celkově je to pravděpodobně dobré znamení, zejména s ohledem na skutečnost, že se Webflow za poslední tři roky podařilo získat desítky tisíc uživatelů. Spokojení zákazníci obvykle neváhají vyjádřit svůj nesouhlas, takže je pravděpodobně bezpečné Předpokládejme, že Webflow nenarazil na žádné velké problémy. Může to trvat několik let, než bude na trhu, než bude Webflow schopen generovat dostatek médií, aby skutečně získal pocit, jak ostatní využívali software.

Design & Přizpůsobení

Pokročilí uživatelé si přejí tvůrce webových stránek s intuitivním designem a přizpůsobením a Webflow je vynikající volbou pro ty, kteří vědí, co dělají. Webový inženýr může ocenit flexibilitu při manipulaci s kódem, aby získal výsledky na webu. Webflow nabízí otevřené plátno pro zkušené uživatele nebo některá připravená rozvržení šablon pro ty, kteří potřebují začít.

VlastnostiPřehled
Webflow šablonyNa výběr jsou bezplatné a předplacené šablony, ale Webflow podporuje otevřené plátno pro profesionální webové designéry.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Malá sbírka designových šablon je atraktivní, nebo zaplatit 15 až 20 dolarů za větší výběr. Ať už návrháři začínají šablonou nebo prázdným plátnem, vše je přizpůsobitelné.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od začátkuh. Webflow nabízí předvolené šablony nebo sestavení vlastní platformy, i když v konečném důsledku očekáváte, že se rozhodnete pro design na vlastní pěst.
Rozhraní WebflowPokud jste v minulosti používali softwarové programy Adobe, může to být rozhraní, které hledáte. Webflow vytvořilo rozhraní, které je v souladu se známými nástroji, a tak jsou sníženy nároky na design. Tento tvůrce webových stránek je snadnější pro uživatele Photoshopu a InDesignu nebo pro další pokročilé uživatele, kteří dokážou přijít na to. Tento webový tvůrce je obtížný pro nové designéry, kteří nemají potřebné dovednosti.
Přizpůsobení stylu stránkyWebflow má možnost přizpůsobení stylu stránky, protože pokročilí uživatelé se mohou spolehnout na mnoho možností designu v rozhraní, na prázdné plátno pomocí kódu HTML.
 • Výběr designu pro přizpůsobení.Přizpůsobení lze provést pomocí předem navržených šablon ve strukturovanějším rozvržení nebo provést na prázdném plátně. Tento tvůrce byl vytvořen pro tvůrčí myšlení, které dokážou provést návrhovou práci.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahu.Úpravy webového toku jsou docela intuitivní, zejména pokud dobře rozumíte produktům Adobe.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Ano, Webflow nabízí návrhářům tolik žádanou úpravu kódu HTML / CSS pro pokročilejší programování.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Úpravy se provádějí na obrazovce s některými možnostmi přetahování pro přidávání komponent, pluginů, widgetů a dalších.

Zkušení uživatelé webového toku mohou využít širokou škálu možností přizpůsobení.

Navigace na webuWebflow umožňuje návrhářům flexibilitu při vytváření navigace na webu způsobem, který si přeje, spíše než se spoléhat pouze na šablony, nebo lze vybrat šablonu.
Správa obsahuWebflow je systém pro správu vizuálního obsahu (CMS), ve kterém lze webové stránky vytvářet bez zkušeností s kódem. Obsah je spravován z online účtu Webflow, podobně jako ostatní tvůrci webových stránek, ale pro kvalifikované uživatele existuje více příležitostí.
Fotografie a galerieWebflow má skvělé typy vizuálního obsahu včetně obrázků, videí, map, tlačítek a dalších.
Budování mobilních webůŠablony a vývojové plátno webového toku jsou citlivé, vyrobené pro mobilní uživatele, zákazníky a návštěvníky na většině zařízení.
Integrace sociálního sdíleníWebflow, stejně jako většina tvůrců webových stránek, nabízí všechny standardní ikony sociálních médií pro marketing a sdílení zákazníků.
Designové službyWebflow je komplexní tvůrce webových stránek vytvořený pro agentury a designéry, kteří chtějí stavět sofistikované webové stránky. Webflow je sice sofistikovanější než někteří tvůrci webových stránek, není to však společnost založená na designu. Pokud potřebujete firmu, která poskytuje služby v oblasti designu, obsahu a vývoje, tvůrci webových stránek pro vlastní potřebu nejsou tou správnou volbou.

Funkce & Nástroje

Jako jedna z původních kompletních společností vytvářejících webovou stránku je sada funkcí obrovská. Web.com je vhodný pro větší sofistikovanější weby, které vyžadují zvláštní pozornost, nebo pro pokročilejší programátora, který pracoval s návrhem webových stránek, aby splnil požadavky na eCommerce a obchodní funkce:

VlastnostiPřehled
Nastavení webového tokuZaregistrujte se do bezplatného účtu se svým jménem, ​​e-mailem a novým heslem. Souhlasíte také se zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami společnosti Webflow. Začnete výběrem bezplatné šablony.
Webový designVyberte šablonu návrhu nebo se rozhodněte vytvořit svůj vlastní v editoru stylu plátna s ovládacími prvky, které jsou podobné produktům Adobe. Rozhraní není jako průměrný tvůrce webových stránek, ale pokud máte technické know-how, je možné upravovat přetažení pomocí editoru HTML / CSS..
Vlastní název domény
Hloubka navigace:Díky možnostem Webflow pro vlastní navigaci mohou návrháři vytvořit hloubku navigace potřebnou pro jakoukoli obchodní nebo podnikovou webovou stránku.
Widgety a aplikacePokud máte zkušenosti, zdá se, že Webflow má platformu pro vytváření webových aplikací. Toto není zcela testováno a je k dispozici jen málo informací. Standardně jsou přizpůsobitelné widgety včetně sociálních médií, map, e-mailových formulářů a responzivních posuvníků.
ZpeněženíWebflow lze integrovat s řešeními eCommerce, ale návrháři to budou muset vybudovat.
Statistiky návštěvníkůWebflow se dobře integruje s Google Analytics a dashboard Webflow je schopen zobrazovat statistiky návštěvníků webu.
Fotografie, video a zvukWebflow nabízí standardní možnosti pro zapojení zákazníků prostřednictvím obrázků, videí, widgetů a dalších.
BlogováníI když se zdá, že Webflow nemá nativní platformu pro blogování, existují pozitivní zprávy o schopnosti vytvořit efektivní blogovou stránku..
Google mapyUživatelé mohou vkládat Mapy Google.
HTML editorJednou z aktiv Webflow je možnost editace HTML / CSS, aniž byste museli znát podrobný kód.
Integrace sociálních médií
Formuláře a průzkumyS Webflow mohou uživatelé vkládat formuláře a přizpůsobovat je podle potřeb, které potřebují.
Úložný prostorNa základě tří cenových plánů společnosti Webflow se zdá, že existuje spousta úložiště pro jakoukoli velikost a rozsah webové stránky. Cenové plány nezveřejňují úložný prostor.
Nástroj pro zpravodajeWebflow nenabízí konkrétní nástroj pro zpravodaj, ale to by mohlo být kódováno.
Podpora fóraK dispozici je klientské fórum Webflow s bezplatným plánem Starter a plánem Personal, Professional a Team.
Elektronický obchod / internetový obchodBudete se muset spolehnout na externí eCommerce řešení, která se integrují s Webflow. Ecwid se zdá být jedním z lepších doplňků a možná kompatibilních.
Integrace brányDo eCommerce řešení třetích stran mohou být integrovány služby platební brány, které mohou být integrovány do Webflow.
SEO FriendlyZnovu budete muset počítat s externími řešeními, jako je Google Analytics a další pro techniky optimalizace pro vyhledávače.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Webflow poskytuje účet chráněný heslem pro každého, kdo se zaregistruje.
Google® AnalyticsS integrací Google Analytics do Webflow není znám žádný problém.
Zabezpečení webových stránekWebflow spolu se svými konkurenty učiní z zabezpečení vysokou prioritu jakékoli činnosti na webu.
Více jazykůVícejazyčné možnosti jsou k dispozici prostřednictvím kódu a existuje několik online chatů a fór, kde jsou pokyny.
Mobilní optimalizaceTéměř všechny šablony a možnosti přizpůsobení Webflow podporují mobilní zařízení.

Plány & Ceny

Webflow nabízí bezplatný účet Starter spolu se třemi ročními cenovými plány na základě zkušeností návrháře a šířky webových stránek, které jednotlivci agentur potřebují. Tyto měsíční sazby zobrazené na webu musí být placeny ročně. Hosting a CMS jsou další měsíční poplatek.

Nabízené roční cenové plány

Zdarma Starter. Fnebo kdokoli.

Osobní. Pro designéry pracující na několika projektech. 16 $ / měsíc nebo 192 $.

Profesionální. Pro nezávislé pracovníky a interní profesionály. 35 $ ​​/ měsíc nebo 420 $.

tým. Pro velké týmy a agentury. 78 $ / měsíc, nebo 936 $.
Webflow si účtuje poplatky více na základě svých nabídek služeb na úrovni agentury. Návrháři se připravují na vytváření více webů v ročním cenovém plánu, který by mohl být z dlouhodobého hlediska nákladově efektivní.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Ano, Webflow nabízí bezplatný startovací plán, než může pokračovat zdarma, pokud nejsou zapotřebí žádné pokročilé funkce.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Návrháři mohou používat Webflow zdarma, když jsou v návrhovém režimu.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Webflow je pro tuto třídu tvůrce webových stránek trochu drahý, ale standardní. Programátoři a vývojáři získají více flexibility v přizpůsobení kódu.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Ano, můžete si zdarma vytvořit profesionální webovou stránku.

Je platba splněna měsíčně / ročně? Webflow nabízí roční cenový plánwebsite.

Zákaznická podpora

Webflow nabízí zákazníkům působivou škálu možností zákaznické podpory. Centrum nápovědy zobrazuje výběr, který zahrnuje nejčastější dotazy, kurzy (nad 40), kurz Začínáme a některé úplné návody na webu. Prioritní podpora je k dispozici v rámci cenových plánů Professional a Team. E-mailová podpora je k dispozici v rámci osobního plánu. K dispozici je fórum pro bezplatný plán Starter.

Snadnost použití

Webflow je určen pro pokročilé uživatele se zkušenostmi, i když je jedním z mála tvůrců webových stránek bez kódu. Pro správné tvůrčí publikum mohou uživatelé s Webflow pravděpodobně dělat vše, co chtějí. Pro začátečníky, kteří hledají dokonalý zážitek pro kutily, je třeba zvážit další třídy tvůrců webových stránek. Pokročilí uživatelé mohou Webflow snadno používat.

Jednoduchost rozhraní . Webflow je pro zkušené návrháře intuitivní a není navržen pro jednoduchost. Výsledky mohou být pozitivní pro ty, kteří vědí, co dělají.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele . Webflow není ve třídě tvůrců webových stránek pro začátečníky. Je vhodný pro pokročilé uživatele, kteří touží po prostředí bez kódu, ale přesto mají flexibilitu v možnosti HTML / CSS.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Weboví návrháři udržují plnou kontrolu nad webem.

Poskytována pomoc v editoru. Nápověda v editoru je pro některé vhodná a na webu jsou i další možnosti nápovědy.

Webflow je vhodný pro zkušené designéry, pro které je tento webový tvůrce snadno použitelný.

Závěr

Pro zkušené designéry a vývojáře se vám Webflow může líbit. V tomto tvůrci webových stránek bez kódu, který je přístupný pro kód, máte možnosti pro každou velikost a rozsah obchodního webu. Pro pokročilý eCommerce se zdá být přijatelné, pokud můžete integrovat externí nástroje, widgety a pluginy a získat tak výsledky, které potřebujete.

Začátečníci budou pravděpodobně bojovat s Webflow, pokud nejsou spokojeni s bezplatným účtem a jednou z omezených šablon Webflow, ale cena je opravdu pro vyšší koncové weby, které musí udělat více. Noví uživatelé, kteří chtějí rychle a snadno vytvořit web, by se měli dívat na jinou třídu tvůrců webů a na trhu je spousta lidí..

Webflow má potenciál pro vlastní webové stránky pokročilými webovými designéry, kteří hledají zážitek bez kódu, ale mají také flexibilitu při přidávání a úpravách kódu. Pokud hledáte pokročilejší platformu, Webflow je jednou z mála možností pro kutily ve své třídě. V závislosti na vašich potřebách a zkušenostech může být Webflow dobrým řešením. Bezplatný účet Starter je nejlepším způsobem, jak to zkontrolovat.

Porovnejte

WebFlow

92

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map