Recenze usedlosti 2016


Usedlost

Navštivte web

8.7


Skóre AWA

Usedlost

Homestead je nákladově efektivní tvůrce webových stránek s dlouholetou historií (dříve Intuit). Společnost má pověst jedné z nejstarších společností (od roku 1996), která nabízí průvodce na bázi osobních a obchodních webových stránek založených na šablonách. K dnešnímu dni má společnost přes 12 milionů uživatelů. Přečtěte si naši recenzi na usedlost níže.

Klady

 • Zkušený tvůrce stránek od roku 1996
 • Jednoduchost v přidávání a úpravách obsahu a součástí
 • Obrazové galerie jsou zahrnuty v ceně
 • Cenově výhodný balíček Starter 5,99 $ pro jednoduché webové stránky
 • All-inclusive název domény a webhosting
 • Vynikající systém podpory zákazníků, blog a fóra

Nevýhody

 • Zastaralé šablony
 • Potřebujete snadnější a nákladově přístupnější možnosti mobility
 • Balíček Starter nabízí pouze několik stránek a pouze 25 MB webového úložiště pro hosting
 • Nelze exportovat web do jiného poskytovatele
 • Po vybrání není možné snadno vyměnit šablony

Přehled

 • Webová stránka: www.homestead.com
 • Sídlo společnosti: Burlington, MA
 • Rok založení: 1996
 • Zaměstnanci: 130+
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek
 • Zkušební verze zdarma: 30 dní

S předplatným Homestead jsou náklady na jednoduchý web bez elektronického obchodu přiměřené. Firmy, které vyžadují robustní eCommerce, utratí mnohem více. Na základě dobré pověsti Homestead ubytuje majitele podniků po celá léta. Nevýhody – Šablony usedlostí se staly zastaralými a náklady na design pro expandující firmu jsou vysoké.

Homestead je dobře zaoblený webový tvůrce s více klady než zápory. Homestead nabízí designovou platformu, kterou zvládne většina důvtipných osob, nebo pro vás navrhne. Společnost má rozsáhlý seznam klientů, kteří jsou spokojeni s jejich produkty a službami. Homestead stojí za prozkoumání pro vaše obchodní webové stránky potřeby.

Pro koho je to doporučeno?

Tvorba webových stránek v usedlosti je doporučena pro majitele malých podniků, podnikatele a další, kteří si chtějí vytvořit své webové stránky. Obchodní web se často používá k předvádění a prodeji produktů a služeb společnosti online.

Existuje oblast zaměření / speciality?

Homestead je zaměřen na jednoduché návrhy pro přilákání publika na dnešním internetu. Společnost poskytuje kolem 2 000 přizpůsobitelných šablon webových stránek pro vytváření obchodních webových stránek. Pokud jde o přepínání šablon nebo navrhování vlastních, existují určitá omezení.

Homestead nabízí některé možnosti obchodní značky, aby si vaše podnikání všiml. Můžete přidat některé možnosti sociálních médií, jako jsou Twitter, Facebook, Pinterest a další.

Tento webový tvůrce poskytuje některé marketingové nástroje a analýzu webových stránek, abyste mohli sledovat provoz na svém webu. Platící zákazníci dostávají každodenní zákaznickou podporu při navrhování svých webových stránek. Odborníci na usedlosti také vytvoří web pro vás.

Jaké jsou technické specifikace / omezení?

Jakmile si založíte účet a vyberete šablonu návrhu z Homesteadu, upravíte své stránky logem, atraktivním písmem, barvami, obrázky a dalšími. Můžete si vybrat ze stovek obrázků, nebo si můžete nahrát vlastní. Úpravy webových stránek vyžadují trochu praxe, ale postupem času je to jednodušší.

Pokud vaše společnost přechází z malého na velký, má startovací plán Homestead některá omezení. S tímto plánem jste omezeni na jednu webovou stránku a nulové podstránky. Obdržíte pouze 25 megabajtů prostoru hostujícího web. Pokud vyberete šablonu a přidáte svá data, nebude vyhovovat, pokud zvolíte jinou šablonu.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

U tří různých plánů Homestead postačují možnosti škálovatelnosti a růstu. Místo pro hostování webových stránek je v plánu spouštěče omezené, ale v plánech druhé a třetí úrovně je vylepšeno. Plán třetí úrovně zahrnuje neomezené stránky, což většina expandujících podniků potřebuje.

Homestead nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi a konkurenční ceny pro web. Očekávejte, že za eCommerce zaplatíte více, webhosting a doménové služby. Startovací plán Homesteadu bude sloužit malé firmě, která nevyžaduje žádné prodejní komponenty. Plán pro malé podniky Homestead pomůže malým stránkám elektronického obchodu, abyste mohli prodávat své zboží a služby. Pokud expandujete, budete potřebovat obchodní plán a plán Homesteadu. Tento plán nabízí další webhostingový prostor, neomezené stránky, optimalizaci vyhledávače a další možnosti a funkce. Za obchod plus plán zaplatíte mnohem více.

Jakmile je web vytvořen a vaše webové stránky jsou vytvořeny, Homestead zahrnuje webhosting a služby doménových jmen, které váš web zveřejní. Tímto způsobem nemusíte na tyto služby uzavírat smlouvy s jinou společností.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Tři cenové plány nabízejí společnostem to, co hledají pro typ podnikání, který provozují. Vezměte na vědomí, že drobný tisk uvádí, že ceny, funkce a služby se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Zatímco Homestead činí prohlášení „Žádný závazek, zrušte kdykoli“, zdá se, že neexistuje žádná zmínka o záruce vrácení peněz.

Co je jejich pověst?

Protože Homestead už nějakou dobu existuje, mají v oboru vynikající pověst. Mají pod pásem tisíce webových stránek. Jak stále více konkurentů proniká do prostoru webového tvůrce, Homestead spoléhá na svou zkušenost a na pozadí podpory jako svou sílu.

Ocenění & Certifikáty kvality

Zatímco Homestead v průběhu let pomohl při navrhování velkého množství webových stránek, na webových stránkách nejsou žádné zřejmé ukazatele cen ani certifikátů..

Proč zvolit tento webový tvůrce?

Pro ty, kteří chtějí dobře založenou webovou stránku s možností vybudovat své stránky nebo se spolehnout na poradce, který jim pomůže s rozvojem jejich stránek, má Homestead solidní historii. Je to skvělá volba pro majitele malých podniků, kteří se chtějí zapojit nebo se učit od poradce Homestead. Jako první poskytovatel služeb má Homestead silné následky. Pokud chcete zažít, starší systémy a zákaznickou podporu, může být Homestead tou správnou volbou pro návrh a hosting vašich webových stránek.

Klíčové vlastnosti

 • Přizpůsobené šablony ve 100 obchodních kategoriích
 • Zdarma knihovna s více než 1,1 milionu fotografií
 • Značkový e-mail
 • Převod domény
 • Weboví experti navrhují jedinečná doménová jména
 • Personalizovaná doména
 • Kompletní marketingové apartmá
 • Komunita webových stránek
 • Sdílení videa
 • Vlastní položky nabídky
 • Návštěvní knihy
 • Přepněte barvy na šablony

Odborníci z oboru verdikt o usedlosti

Experti a spotřebitelé jsou na stejné stránce, pokud jde o jejich názor na usedlost. Nejenže je Homestead předražený na základě množství nebo funkcí, které nabízí, a ve srovnání s cenovými body konkurentů, ale také potřebuje velké přepracování. I když rozhraní mohlo vést cestu v prvních dnech internetu, má zjevně potíže udržet krok s tempem růstu a technologie. Pokud se Homestead nepřizpůsobí a brzy se stane zcela irelevantní a používá ho pouze nejvěrnější a nostalgický zákazník.

To platí zejména, pokud jde o mobilní reakci. Na statku chybí nástroje pro vytváření mobilních webů, ani nové weby nereagují. Zkombinujte to s nízkou kapacitou úložiště a šířkou pásma a na trhu jsou prostě lepší volby. Pro kritiky byl Homestead skvělým nástrojem v určitém čase a místě, ale už se neskladoval.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24. dubna 2016

Pozitivní spotřebitelské recenze a posudky na usedlost

Pozitivní zpětná vazba je výjimkou z pravidla, pokud jde o usedlost. Software nanejvýš obdrží „spravedlivé“ hodnocení přibližně 2 z 5 hvězdiček. Nejvíce pozitivní recenze od zákazníků bývají obvykle od uživatelů, kteří jsou ve společnosti více než 15 let. Tvrdí, že tento software je snadno použitelný a spolehlivý výběr pro malé podniky. Ti, kteří mají relativně malé zkušenosti s designem, mohou rychle vytvořit jednoduchý web.

Spokojení zákazníci navíc hlásí pozitivní zkušenosti se zákaznickým servisem. Uživatelé mohou kontaktovat podporu telefonicky, e-mailem, živým chatem nebo navštívit fórum komunity a pokusit se najít odpovědi. Mnoho uživatelů také použilo tento software k rozšíření svých webových stránek na platformu elektronického obchodování a byli potěšeni.

Negativní recenze a stížnosti spotřebitelů na usedlost

Na webu je spousta zpětné vazby od spotřebitelů týkající se služeb Homestead a mnoho z toho není lichotivé. Zdá se, že uživatelé, kteří vstoupili na palubu na začátku hry, byli zpočátku velmi spokojeni s programem, ale Homestead nedokázal držet krok s dobou a nadále nabízet stejnou úroveň výkonu. To vede k určitému bodu, kdy uživatelé mají pocit, že omezené funkce již jednoduše nestojí za cenu a celý program postrádá hodnotu. Současní uživatelé většinou uvádějí, že společnost Homestead účtuje prémiové ceny za zastaralý software.

Konečně existuje poměrně málo stížností na zákaznický servis a webové stránky náhle stažené bez varování. Zdá se, že je to docela zvláštní, o čem je třeba si uvědomit.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

Design & Přizpůsobení

Pokud jde o možnosti designu a přizpůsobení společnosti Homestead, společnost poskytuje zákazníkům dost dlouho na to, aby rozšířili své nabídky a získali nějakou dobrou zpětnou vazbu. Níže jsou uvedeny některé body týkající se funkcí a úprav přizpůsobení Homesteadu.

VlastnostiPřehled
Šablony webových stránekHomestead nabízí stovky tradičních šablon pro základní obchodní potřeby. Tyto šablony jsou zahrnuty v poplatku 5,99 $ za měsíc, pokud potřebujete pouze jednu stránku, nepotřebujete podstránky a nepotřebujete nákupní košík. Pokud prodáváte zboží a služby a potřebujete funkce elektronického obchodu, očekávejte, že za malý web zaplatíte 21 USD měsíčně. Očekávejte, že zaplatíte 61 $ měsíčně za dostatek hostingového prostoru a webových stránek na podporu středně velké firmy.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Palety šablon jsou zaměřeny na podnikání s různými styly, rozvrženími, barvami a grafikou, ze kterých můžete vybírat. Možná nenajdete dnešní styly stránek s dlouhým rolováním, ale ty lze vložit ručně. Následná změna šablon může způsobit, že se data posunou nebo zmizí. Tato akce se nedoporučuje.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od nuly. Pokud si přejete web vytvořený od nuly, můžete si stáhnout software a spolupracovat s poradcem Homestead a získat přesně to, co potřebujete. Koncoví uživatelé pracující online mohou být omezeni na online šablony.
Rozhraní pro tvorbu webových stránekRozhraní pro tvorbu webových stránek Homestead v jedné ze silných stránek Homestead. Práce s obsahem, obrázky a barvami je pro průměrné uživatele počítačů relativně snadná. Uživatelský účet a přihlášení nabízejí přístup k uživatelským šablonám pro rychlé změny a okamžité aktualizace webových stránek.
Přizpůsobení stylu stránkyPřizpůsobení stylu stránky zahrnuje možnost přizpůsobení webu, úpravy obsahu a prvků, přístupu k některému kódu HTML / CSS a rychlé prohlížení a úpravy součástí.
 • Výběr designu pro přizpůsobení. Webové stránky usedlosti lze do určité míry přizpůsobit. Loga, obrázky a další obchodní obsah lze nahrát na web a existuje spousta prvků sociálních médií.
 • Svoboda pohybu, změna velikosti a úpravy. Úpravy prvků jsou poněkud intuitivní. Uživatelé mohou snadno přesouvat, měnit velikost a upravovat obsah. Barvy šablon lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Přístup uživatelů je omezený, ale za pomoci odborníků podpory Homestead je tento proces možný.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Vizuální editace a interaktivní funkce jsou součástí přímého zážitku. Uživatelé mohou přidat mapy, blogy a další prvky, které zaujmou návštěvníky.
Navigace na webuNavigace na webu je standardní, kromě balíčku Starestead Starter poskytuje pouze jednu stránku a možnosti nulové podstránky. Dražší obchodní balíček vám přinese několik dalších webových stránek. Balíček Business plus nabízí neomezené stránky.
Správa obsahuObsah lze snadno změnit, upravit a přesunout. Zákazníci se ke svému účtu přihlašují z webu Homestead, aby mohli přistupovat ke svým webům a spravovat jejich obsah.
Fotografie a galerieGalerie obrázků Homestead jsou některé z nejlepších, pokud jde o tvůrce webových stránek. Galerie jsou rozsáhlé a vkládání a manipulace s fotografiemi je hračkou.
Budování mobilních webůVytvoření webu přátelského pro mobily pomocí Homestead není intuitivní ani automatické. Aby se váš web zobrazoval na mobilním zařízení, vyžaduje některé přidané funkce a náklady.
Integrace sociálního sdíleníPrvky sociálních sítí mohou být vloženy a propojeny s příslušnou platformou s malými obtížemi.
Designové službyHomestead nabízí vytvořit web pro vás. Některé z jejich vzorových webů jsou k dispozici k zobrazení na webu. Designéři nabízejí bezplatnou konzultaci a balíček kompletních služeb za 149,99 $ měsíčně. Obdržíte pětistránkový web, optimalizaci klíčových slov, vytváření odkazů, podávání zpráv a školení.

Funkce & Nástroje

Homestead je bohatý na funkce a stojí dobře vedle svých konkurentů. Uživatelé budou spokojeni s celkovým procesem a pokračující údržbou a podporou šablony webu.

VlastnostiPřehled
Nastavení webových stránekZačínáme s webem používajícím Homestead je docela jednoduché. Homestead nabízí průvodce, ve kterém si vyberete design, přizpůsobíte jej a publikujete. Pochopitelně to trvá více než 15 minut, než se vše nastaví.
Webový designPrvním krokem je posouvat tisíce šablon a vybrat rozvržení stránky, styl a barvy, které odpovídají vaší obchodní značce. Homestead si musí vybrat z mnoha, pokud nepotřebujete nic příliš moderního.
Hloubka navigaceMusíte se rozhodnout pro navigační tituly a stránky pro svůj web a možnosti nabídky, například O aplikaci, Služby, Blog a Kontakt. Na základní stránku Homesteadu existuje limit na jednu stránku, ale to může být přijatelné pro malé a stabilní podnikání. Stejně tak neexistují žádné možnosti podstránek.
Widgety a aplikaceDnes jsou widgety a aplikace pro majitele malých podniků kritické. Zatímco Homestead je poněkud omezený, pokud jde o widgety a aplikace, zahrnuje eCommerce a marketingové možnosti plateb, optimalizace pro vyhledávače, značky a reklamní nástroje, které se ukázaly být docela úspěšné. Očekávejte, že zaplatíte za vyšší cenu, abyste tyto funkce získali.
ZpeněženíHomestead eCommerce řešení jsou adekvátní a již léta slouží tisícům společností na webu. Zákazníci mohou rychle platit za nejnovější a nejjednodušší platební formuláře včetně PayPal, kreditních karet atd. Používejte Google AdSense nebo bannerové reklamy pomocí widgetu HTML.
Statistiky návštěvníkůStatistiky návštěvníků se řadí na první místo v seznamu potřeb zákazníků pro malé podniky a analytika Homestead má pravdu. Usedlost používá RealTracker, nebo můžete přidat Google Analytics. Uživatelé potřebují tyto požadavky zohlednit při vytváření navigace, souborů Sitemap a obsahu webových stránek.
Fotografie, videa a zvukFotografie, videa a audio jsou také klíčem k dnešním úspěšným webům a Homestead odvádí dobrou práci, protože nabízí snadné rozhraní pro vkládání a správu těchto komponent..
BlogováníWeb blogu lze přidat prostřednictvím jedinečného modulu správce blogu, ale pro začínajícího uživatele to není jednoduché.
Google mapyHomestead umožňuje snadno vkládat mapy Google.
HTML editorExistuje určitý přístup k přidávání kódu HTML, ale to může vyžadovat určitou podporu ze strany Homestead.
Formuláře a průzkumyDo formulářů a průzkumů Homestead je zapojeno trochu více práce, ale kanál podpory je užitečným zdrojem.
Úložný prostorUživatelé zjistí, že 25 MB hostování úložiště je v základním balíčku trochu omezené. Balíček druhé úrovně poskytne 5 GB a balíček třetí úrovně poskytne 10 GB.
Nástroj pro zpravodajeFunkce e-mailu umožňuje zasílání novinek.
FórumOdběratelům je k dispozici fórum zákazníků Homestead.
Elektronický obchod / internetový obchodBalíček Homestead třetí úrovně má dobré možnosti elektronického obchodování a internetového obchodu, ale zákazníci Homestead zaplatí vysokou prémii.
Integrace brányHomestead nabízí tradiční integraci brány pro platební možnosti elektronického obchodování.
SEO FriendlyExistují dobré možnosti úpravy metaznaček a popisů a názvů stránek a tato funkce zahrnuje velmi zvláštní nástroj pro kontrolu chyb.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Uživatelé mají přihlašovací údaje k účtu chráněné heslem pro úpravu svých stránek.
Google® AnalyticsUživatelé mohou do svého prostředí přidat Google Analytics.
Zabezpečení webových stránekHomestead považuje zabezpečení za vysokou prioritu a weby obsahují ochranu heslem zákazníka a velkou bezpečnost webu. Tato společnost byla v podnikání dostatečně dlouho na to, aby nabídla nejlepší bezpečnostní možnosti elektronického obchodování na trhu, Homestead plus.
Více jazykůPlatforma Homestead je omezena na anglický jazyk.
Mobilní optimalizaceHomestead nenabízí automatické formátování pro mobilní zařízení. To lze dosáhnout, ale ne snadno.
Technologie CDNSíť pro doručování obsahu (CDN) pro vysokou dostupnost a vysoký výkon nebyla testována.

Plány & Ceny

Homestead nabízí zákazníkům bezplatnou 30denní zkušební verzi, jako většina webových tvůrců. Společnost je předem s jejich možnosti cen na webu. Zákazníci si vybírají ze tří praktických měsíčních cenových plánů na základě stavu podnikání.

Nabízené cenové plány

 • Startér. Pro středně velké společnosti, které vyžadují rozsáhlejší možnosti elektronického obchodování, bude obchodní plán 20,99 $ měsíčně zahrnovat také doménové jméno, 5 GB úložiště pro hosting webových stránek, e-mailový účet a tři webové stránky..
 • Podnikání. 7 $ měsíčně. 300 témat. 10 GB. Mobilní web. E-mail Office 365 po dobu jednoho roku.
 • Business Plus. Pro většinu majitelů středních a velkých podniků je nutný plán Business Plus 60,99 $ měsíčně, který nabízí dalších 5 gb úložiště hostujícího web a neomezené webové stránky.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Neexistuje žádný bezplatný plán, ale existuje 30denní bezplatná zkušební nabídka.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Zákazníci budou požádáni, aby poskytli číslo kreditní karty, aby se mohli připojit, ale šablony si můžete zdarma prohlédnout.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Pro webové stránky vstupní úrovně, kde není zapotřebí žádný elektronický obchod, je Homestead velmi cenově dostupný. Pro eCommerce s neomezeným počtem stránek je Homestead nejdražší na trhu.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Během 30denní zkušební doby můžete vytvořit web s profesionálními stránkami.
 • Je platba splněna měsíčně / ročně? Měsíční.

Zákaznická podpora

Díky téměř 20 letům v podnikání je zákaznická podpora Homesteadu jednou ze zvukových výhod, které mohou zákazníci očekávat. Zákazníci mají několik možností, jak získat podporu nebo získat pomoc při vytváření svých webových stránek:

 • Telefon. Homestead nabízí většině amerických měst bezplatné telefonní číslo pro živou podporu pět dní v týdnu během dne.
 • Webmail. Kontaktujte Homestead e-mailem a obdržíte 24hodinovou dobu odezvy.
 • Povídat si. S linkou denního chatu od pondělí do pátku se Homestead připravuje, aby pomohl vyřešit vaše problémy.
 • Zákazníci. Statek odkazy pro tisíce zákazníků v celé zemi pro vaši recenzi.
 • Small Business Blog. Homestead Small Business Blog je plný zajímavých článků o vytváření webových stránek a obsahuje blogy podle kategorií a archivy z předchozích měsíců.
 • Sociální média. Existuje několik platforem sociálních médií, na kterých se můžete řídit Homesteadem, včetně Facebooku, Twitteru, Google+, YouTube a Pinterestu, a uživatelé se mohou přihlásit k odběru kanálu RSS.
 • Komunitní fórum. Online komunitní fórum je dobře zavedeno pro učení se od ostatních klientů v Homesteadu a oslovování ostatních. Má velké pokračování.
 • Přihlášení k účtu. Zákazníci si užívají přihlášení k účtu přímo z webu Homestead.

Celkově Homestead poskytuje profesionální zákaznické služby na celostátní úrovni během všedních dnů a volající mohou očekávat přátelské služby a rychlé obrátky. Analytici podpory jsou z velké části kompetentní a poskytují dobré rady těm, kteří vytvářejí své webové stránky s Homestead.

Snadnost použití

Protože výhodou online webového tvůrce je nabídnout pohodlný zážitek pro vytvoření webové stránky, Homestead splňuje tuto potřebu. Je důležité využít bezplatných zkušebních postupů pro tvůrce webových stránek, abyste získali představu o tom, jak jednoduchý nebo obtížný bude tento proces. Úroveň dovedností a obchodních potřeb každého se liší, takže výběr správné společnosti je v konečném důsledku osobní volbou.

Mezi funkce, na které se zákazníci spoléhají s webovým tvůrcem Homestead, patří běžné šablony, návrhy, které odpovídají vašemu podnikání, intuitivní rozhraní, jednoduché přihlášení a úpravy, technologie drag and drop, ovládání a manipulace, cena a hodnota. Také zákazníci najdou rychlý a efektivní systém podpory pro společnost a platforma online nápovědy není špatná.

Jednoduchost rozhraní. Rozhraní je pro začínající uživatele jednoduché; pro všechny začátečníky bude nějakou dobu trvat, než se aklimatizují na jakéhokoli online webového tvůrce.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. Tvůrce webových stránek, který nabízí Homestead, je natolik přirozeným způsobem, jak může nováček vytvořit pokročilé uživatele počítačů. Pro začátečníky se začínající firmou je to dobrá volba. Pokročilejší uživatel si může přát webového tvůrce, který nabízí přidaný přístup k kódu pro osobní přizpůsobení.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Statistiky dostupnosti pro Homestead jsou celkově dobré, když vezmete v úvahu čas a vysoký počet klientů pro tuto společnost. Klienti získají kontrolu, kterou potřebují, ze svých účtů Homestead.

Poskytována pomoc v editoru. Homestead nabízí celou řadu možností nápovědy, včetně nápovědy v editoru, fór, blogů a zákaznické podpory telefonů a chatů.

Firmy se mění, společnosti rostou a zmenšují se a webové stránky se musí měnit s internetovým prostředím. Homestead je přijatelný v nabídce škálovatelného řešení, které je snadno přizpůsobitelné okolním změnám. Až začnete, nezapomeňte zvážit stav vaší firmy a určit růstové příležitosti a škálovatelnost, protože se kryje s nabídkou Homestead. Zeptejte se, chcete-li se dozvědět více o této schopnosti, když se obrátíte na prodejce.

Závěr

Homestead je webový tvůrce se solidním zázemím a komplexním balíčkem včetně přirozeného uživatelského rozhraní, doménových jmen a webhostingu. Seznam funkcí je robustní a má jen několik otázek, zejména kolem moderních šablon, mobility a přenositelnosti. Podívejte se na celkové výhody a nevýhody výběru Homestead pro budování své webové stránky firmy.

Zákazníci byli v poslední době poněkud zklamaní, ale to proto, že šablony Homestead jsou zastaralé ve srovnání se šablonami nových konkurentů přicházejících na trh. Uživatelé jsou už roky spokojeni, ale konkurence ponechává Homestead v pozici, kde musí upgradovat své šablony, cenové modely a funkce mobility, aby zůstali na vrcholu.

Homestead může být vhodný pro malé, zvládnutelné podnikání, ve kterém vlastník firmy potřebuje k zobrazení svých služeb pouze jednoduchý design. Může to být také vhodné pro středně velkou společnost elektronického obchodování, která pravděpodobně nebude sněžit. Homestead poskytuje schopnost efektivně spravovat obsah a komponenty za rozumně konkurenceschopnou cenu.

Pro expandující firmy, které vyžadují moderní návrhy šablon, možnosti mobility a škálovatelnost, existují na trhu další tvůrci webových stránek, kteří stojí za vyzkoušení. Bezplatná 30denní zkušební verze usedlosti je tím nejlepším místem, kde se můžete přesvědčit.

Porovnejte

Usedlost

87

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map