Recenze SiteGround 2016


Siteground

Navštivte web

95


Skóre AWA

Siteground

SiteGround je v současné době jednou z nejlepších webhostingových společností na světě a poskytuje bezpečné a inovativní řešení pro obchodní i osobní uživatele všech velikostí. Mají webhostingovou platformu, díky níž jsou jejich služby efektivní pro malé a střední podniky. SiteGround je pro vás skvělou volbou hostingu, pokud jste vývojář, majitel webových stránek nebo provozujete eCommerce podnikání. Přečtěte si naši hostitelskou recenzi SiteGround níže.

Klady

 • Zdarma migrace webových stránek
 • Snadné a rychlé nastavení
 • Denní zálohování
 • 99,9% záruka dostupnosti

Nevýhody

 • Plány cen na základě limitů namísto funkcí
 • Omezení místa na disku přes sdílené plány

Přehled

 • Webová stránka: www.siteground.com
 • Sídlo společnosti: Sofia, Bulharsko
 • Rok založení: 2004
 • Zaměstnanci: 280
 • Hostované domény: 450 000+
 • Kategorie: Web hosting
 • Služby: Sdílený hosting, cloudový hosting, dedikované servery, spravovaný hosting WordPress
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Služby, které poskytují, činí server SiteGround ideálním řešením pro kohokoli, kdo používá kreativní platformy jako Drupal, WordPress, Magento a Joomla. Prostřednictvím jejich hostingových plánů můžete pohodlně podporovat malé, střední a velké firmy online.

Jedním z důvodů, proč jejich služby vynikají, je to, že nabízejí některé z nejvyšších rychlostí hostování na internetu, jejich provozuschopnost je působivá a za přijatelné ceny si také můžete vychutnat spolehlivý zákaznický servis.

Společnost byla založena v roce 2004 a od té doby se rozrostla na podporu více než 500 000 domén. Mají sdílené a vyhrazené servery, hosting VPS a mnoho dalších hostitelských platforem, z nichž všechny jsou strategicky umístěny v celé Evropě, USA a Singapuru, což jim umožňuje přístup na všechny hlavní trhy a nabízí tam, kde je to potřeba, relevantní služby..

Snad jeden z hlavních důvodů, proč mohou zůstat v konkurenci, spočívá v tom, že mají zatím jedny z nejlepších uptime na trhu (99,9%). To je důležitý bod, vzhledem k tomu, že prostoje mají způsob, jak poslat zákazníkům pryč, a pro podniky elektronického obchodu to znamená spoustu ztrát v příjmech a pravděpodobně ztrátě klientů vaší konkurenci..

Kromě těchto funkcí se také mohou pochlubit neuvěřitelnými cenami za své plány hostingu, které jsou komplexní, jsou velmi flexibilní, rychlé, škálovatelné a bezpečné. Pro vývojáře to nejen usnadňuje práci, ale také ji zrychluje.

Pokud jde o konkurenci, pokud používáte SiteGround, budete platit o něco více než průměrné hostovací služby. Ale opět, ostatní nejsou schopni zaručit ani nabídnout robustní zabezpečení, zákaznické služby a návody, díky nimž je tato dosud jednou z nejlepších technických platforem, i když nemáte žádné zkušenosti s programováním..

Klíčové vlastnosti

 • Podpora 24/7
 • Doménové jméno zdarma
 • Rozšířený ovládací panel
 • Ochrana pijavice
 • Integrace CloudFlare
 • Řešení elektronického obchodu
 • Více než 60 témat WordPress zdarma
 • Automatická aktualizace pluginu
 • Průvodce webem
 • Kompletní nástroje pro zabezpečení webových stránek
 • Podporuje stovky aplikací s otevřeným zdrojovým kódem
 • Nástroj SiteGround Super-cacher

Rychlé odkazy

Odborníci z oboru verdikt na webu

Hostingové službyČo říkají experti o webu Siteground? Také oni, stejně jako zákazníci, shledali bezchybný zákaznický servis a mysleli si, že služba je dobrou volbou pro první časovače nebo malé podniky, které dělají věci samy a možná by si měly položit spoustu otázek.

Zde byly výhody:

 • Poskytují vynikající a užitečné služby zákazníkům
 • Plán GoGeek pro sdílený hosting nebo spravovaný hosting WordPress je dobrou volbou
 • Siteground nabízí některé dobré návody a průvodce pro nastavení různých služeb
 • Integrace s CloudFlare je plus
 • Dobré doplňky pro sledování podezřelých aktivit a bezpečnostních obav

A jejich špatné body?

Drahé ceny, doplňky a automatické obnovy

Zdá se, že v případě této hostingové služby přicházejí recenze zákazníků a expertní recenze přibližně na par. I když to odborníci nehodnotí tak vysoko jako služby některých konkurentů, zákazníci (z velké části) se zdají být šťastní – zejména pokud jde o služby zákazníkům. Jen dávejte pozor na tyto automatické obnovy a zvyšujte náklady.

Pozitivní recenze zákazníků a reference na webu

Zákazníci webu Siteground obecně hlásí pozitivní zážitek:

 • Vynikající a rychlá technická podpora v případě potřeby
  Jejich funkce live chatu je užitečná, a co je nejdůležitější, reaguje a problémy jsou vyřešeny rychle (tj. Během několika minut, nikoli hodin).
 • Skvělá volba pro weby WordPress
  Vzhledem k tomu, že více než čtvrtina všech webových stránek je vyvíjena z WordPress, je to dobrá věc!
 • Zejména jejich balíček GoGeek je vhodný pro zrychlení vašich stránek
  Důvodem je zahrnutá podpora Cloudflare Railgun a Memcache a Varnish caching.
 • Někteří velmi spokojení zákazníci po přechodu z jiných hostingových služeb
  Zdá se, že ostatní konkurenti se nedaří stejně jako Siteground!

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu

Zákazníci webu Siteground mají jen malou přilnavost, i když se zdá, že jsou to obvykle velmi specifické záležitosti, o které se mohou starat pouze někteří.

 • Nedostatek bezpečnosti
  Jejich WHM a CPanel nemají certifikát SSL.
 • Omezené zálohy
  Zálohy vašeho webu jsou uloženy pouze po dobu 7 dní a budete je muset získat zákaznickou podporu, abyste k nim měli přístup, místo aby jste to dělali sami – a navíc bude spojena s náklady.
 • Mnoho ovládacích prvků je před zákazníky skryto
  Nemůžete dělat mnoho úkolů pro údržbu, které vám ostatní webhostingové společnosti mohou dovolit s webem Siteground.
 • Musíte je požádat, aby věci opravili
  Pro většinu lidí jen chtějí, aby jejich webové stránky fungovaly, a ne házely chyby, a aby došly zdroje. I když se jedná o neobvyklý výskyt, pokud k tomu dojde, budete jej muset pronásledovat.
 • Někteří mají pocit, že cena je podvod
  Na této platformě je spousta obchodů, díky nimž se můžete zaregistrovat. Po skončení zkušebního období se vaše předplatné automaticky obnoví vyšší sazbou, což obtěžovalo více než několik zákazníků.

Spolehlivost & Uptime

Když vezmete v úvahu 99,9% záruku dostupnosti, pravidelné zálohy denně na jejich zabezpečené servery, CloudFlare CDN, neomezenou paměťovou databázi MySQL, mimo jiné je to ideální platforma pro vás. Existuje také skutečnost, že provozují neuvěřitelný software pro prevenci prostojů, který běží na pozadí, předchází problémům se serverem a řeší je v reálném čase bez zásahu člověka..

Kromě toho také provozují systém SuperCacher, který je doposud jedním z nejlepších systémů pro ukládání do mezipaměti a efektivně zvyšuje výkon a rychlost. Díky tomu si můžete pro své podnikání vybrat dynamické nebo statické ukládání do mezipaměti, HHVM nebo Memcached platformy.

Záruka dostupnosti

Díky detekci možných problémů se servery v reálném čase si můžete být jisti 99,9% zárukou dostupnosti za server. Díky tomu je SiteGround jednou z nejvyhledávanějších platforem ve světě internetového obchodu. Existuje tolik hostitelských platforem, které vám často slibují až 100% provozuschopnost, ale většina z nich tento slib nedosahuje. Vlastní monitorovací nástroj, který společnost spouští automaticky, dokáže okamžitě vyřešit až 90% problémů se serverem. To je dobrá věc, protože by ostatním poskytovatelům trvalo až 20 minut, než by reagovali na problémy se serverem.

SiteGround je průkopníkem v oboru, protože se domnívají, že byly první platformou, která přichází s izolačním protokolem, kde jsou účty, které jsou zranitelné, izolovány, aby jim zabránily v tom, aby zabraly celý server. Díky tomu je jejich sdílený hosting mnohem lepší než většina ostatních, protože je stejně bezpečný jako u vyhrazeného hostovacího plánu.

Mají také lidi, jejichž práce zahrnuje monitorování serverů, hodnocení potenciálních hrozeb a rychlou reakci na ně, spolu s dalšími zásobami investovanými do automatického vyhodnocování možných hrozeb. To je také jeden z hlavních důvodů, proč jsou jejich recenze působivé.

Míra odezvy serveru

Téměř každý webový manažer nebo vlastník webových stránek bude svědčit o aktu, že jednou z klíčových oblastí, kterou musí prozkoumat, je bezpečnost souborů, které používají. Kromě toho také potřebují ujištění o opravdu rychlých dobách načítání. Aby se zajistila proveditelnost těchto kritérií, SiteGround obvykle provozuje některé z nejlepších platforem, aby se ujistil, že majitelé podniků se nemají čeho bát.

V současné době mají některá datová centra v Singapuru, Amsterodamu a Chicagu, IL, která jsou všechna provozována a monitorována prostřednictvím 1H, aby usnadnily identifikaci problémů a učinily řešení ještě rychlejším. 1H je známá rychlostí, s jakou identifikují problémy, a izolují účty, které by mohly být na serveru napadeny.

Funkce & Nástroje

VlastnostiPřehled
Kontrolní panelV rozsahu, v jakém nabízejí poněkud základní cPanel, byly do něj zabudovány některé vlastní funkce, díky kterým je pro vás použití profesionálnější. To také usnadňuje správu webů, zejména pro weby elektronického obchodu, které mají také fakturační funkci. Do ovládacího panelu jsou také navrženy některé vlastní aplikace, které vám usnadní používání aplikací s otevřeným zdrojovým kódem. Prostřednictvím tohoto panelu uvidíte všechny relevantní vývojářské funkce a sledovat využití prostředků vašeho procesoru.
Tvůrce webových stránekMožná, že jednou z nejdůležitějších věcí, které si všimnete o SiteGround, je skutečnost, že můžete rychle vytvořit svůj web, aniž byste se museli starat o věc. Nejprve si musíte vybrat typ webových stránek, které potřebujete, a pak jej vytvořit. Prostřednictvím Průvodce webem nemusíte psát ani jediný řádek kódu, ale přesto budete moci svůj web uvést do provozu. Také do návrhu zahrnuli video tutoriál o tom, jak pro tento úkol použít Průvodce webem, což je velmi snadné sledovat.
Open-source aplikacePokud se rozhodnete používat program SiteGround, můžete volně používat kteroukoli aplikaci s otevřeným zdrojovým kódem, která vám nejlépe vyhovuje. To je důležité zejména tehdy, když potřebujete přijít s intuitivními a funkčními webovými stránkami. Různé platformy CMS, jako jsou WordPress a Joomla, se snadno integrují do platformy, takže bude pro vás velmi snadné určit, co pro vás bude nejlepší..
Hosting webu WordPressVzhledem k tomu, že SiteGround pro vás již WordPress nainstaluje, nemáte co dělat. Pokud již máte existující web, rychle jej přesune ze starého serveru na nový. Mají také k dispozici více než 60 témat zdarma, která můžete použít, aniž byste s nimi měli účet. Kromě konstrukčních prvků můžete také těžit z každodenních záloh, zvýšeného zabezpečení a automatické aktualizace zásuvných modulů, díky nimž je váš web uživatelsky přívětivější. Všimnete si, že plány Managed WordPress jsou do značné míry podobné tomu, co byste dosáhli u sdílených hostingových plánů, které si můžete zaregistrovat jednou a obnovit jednou ročně, po dvou nebo třech letech v závislosti na plánu, který pro vás nejlépe funguje..
Mezipaměť webových stránekUkládání do mezipaměti je důležité v tom smyslu, že efektivně zvyšuje dobu odezvy vašeho webu. Navrhli plugin Ir, který má urychlit výkon vašeho webu, pokud běží na WordPress nebo Joomla. Jediné, co musíte udělat, je zapnout zásuvný modul, zapnout jej pomocí cPanelu a bude dobré jít.
eCommerce řešeníNa platformě je k dispozici tolik podpůrných funkcí, které vám usnadňují snadné spuštění webové stránky elektronického obchodu. Nezáleží na tom, jakou aplikaci používáte, ať už jde o Magento nebo PrestaShop, všechny jsou podporovány. Je pro vás ještě snazší provozovat eCommerce služby, protože můžete použít různé dostupné ikony, které vám velmi usnadňují rychlou instalaci všeho, co chcete. Pro ty, kteří dávají přednost použití Magento, funkce drag and drop vám práci nakonec usnadní, protože nepotřebujete žádné znalosti programování.
Zálohování webových stránekJednou z klíčových oblastí, ve kterých se SiteGround hodí, je skutečnost, že poskytují pravidelné zálohy každý den. Z tohoto důvodu je proto pro vás snazší zvládnout tolik práce, aniž byste se museli obávat, jak zálohovat váš systém. Pokud jste typ člověka, který posílá nové příspěvky online téměř každý druhý den, tato funkce se vám bude hodit v případě, že dojde ke kompromitaci vašich webových stránek..
Bezpečnostní funkceSe serverem SiteGround jsou k dispozici některé bezpečnostní funkce, které vás ujistí o dosavadním nejlepším výkonu. Pokud používáte program HackAlert, který se účtuje měsíčně ve výši 1 $, budete upozorněni, pokud je váš web nebo síť napadena. Existují také další funkce, které chrání vaši IP adresu, a dokonce blokují ostatní, kteří jsou notoricky podezřelí. Kromě toho mají také funkci Leech Protect, která chrání uživatele před nevědomým zobrazováním jejich hesel pro veřejný přístup. Stejně jako většina poskytovatelů hostingu na nejvyšší úrovni existuje i služba CloudFlare integrovaná do jejich platformy, což zvyšuje vaši bezpečnost a zvyšuje výkon vašich webových stránek. SiteGround spustí SiteCheck, který automaticky prohledá váš web, aby zjistil podezřelý kód.
Další funkceExistuje několik doplňků, které jsou k dispozici také pro ty, kteří tuto platformu používají. Jako správce musíte mít možnost přidat některé doplňky nebo jiné aplikace, které potřebujete, což zlepší celkový výkon vašeho webu a učiní jej uživatelsky přívětivějším. Můžete snadno nainstalovat sady nástrojů Joomla a WordPress na všechny jejich hostingové plány, v případě potřeby resetovat hesla správce, nakonfigurovat SSL a dokonce opravit porušená oprávnění. Nezáleží na tom, zda jste vývojář, nebo pokud nemáte žádné zkušenosti s designem, s využitím SiteGround se vám určitě bude líbit.

Plány & Ceny

Bez ohledu na vaše potřeby týkající se hostingu si můžete být jisti, že server SiteGround má dost, aby vás kryl. Každý z hostovaných plánů přichází se základními funkcemi, jako jsou instalace aplikací, schopnost přenosu stránek, databáze MySQL atd. Pokud však potřebujete více než základní funkce, zejména pro větší podniky, je toho mnohem víc, co můžete získat, pokud platíte více.

Můžete si vybrat plán, který vám vyhovuje, v závislosti na počtu požadavků na váš web každý měsíc. Můžete začít s plánem StartUp as časovým předstihem k plánu GrowBig nebo GoGeek, jak vaše firma expanduje nebo získává provoz. Jejich plány začínají již od 3,95 dolaru měsíčně, zatímco plán GoGeek stojí 14,95 dolaru každý měsíc.

Používání SiteGround je o hodnotě za vaše peníze. Nezáleží na tom, jak platíte; nikdy vám nebudeme účtovat víc, než potřebujete. Pokud se necítíte spokojeni s penězi, které platíte, můžete se odvolat na 30denní záruku vrácení a získat plnou náhradu svých peněz..

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. V auctor mauris a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Celočíselné sit amet ultricies neque.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. V auctor mauris a urna aliquam fermentum et lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta eu. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Celočíselné sit amet ultricies neque.

Hostingový plán
Funkce
Místo na disku
Šířka pásma
Cena
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Hostingový plán
Funkce
Místo na disku
Šířka pásma
Cena
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Hostingový plán
Funkce
Místo na disku
Šířka pásma
Cena
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Hostingový plán
Funkce
Místo na disku
Šířka pásma
Cena
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc
Sdílený hosting po spuštěníWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBNeomezený3,95 $ / měsíc

Zákaznická podpora

Jednou z klíčových oblastí, kde společnost klade velký důraz, je potřeba zajistit, aby klientům byla věnována náležitá péče. Pokud budete mít jakýkoli problém, neváhejte a kontaktujte společnost prostřednictvím dostupných platforem; live chat, telefon nebo lístky.

Provozují také online databázi (stránka FAQ), odkud můžete získat tolik odpovědí na vaše otázky, aniž byste museli na konci pomoci pomocníka. Kromě toho mají také interaktivní výukové programy, které můžete použít k tomu, aby vám pomohly najít cestu na platformu, což vám usnadní snadnější řešení vašich problémů. Jednou z nejlepších věcí na jejich službách je skutečnost, že tým zákaznických služeb je k dispozici po celou dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Snadnost použití

Jedním z hlavních důvodů, proč se SiteGround po všech těch letech stále dokáže udržet vysoký, je to, že ho navrhly tak, aby se jeho použití snadno používalo. Nezáleží na tom, jaký uživatel jste, nebo na úrovni vašich zkušeností, nejdůležitější je, že budete moci najít vše, co potřebujete prostřednictvím cPanelu..

Uživatelské rozhraní je speciálně navrženo pro usnadnění vaší práce a zabývá se spoustou informací pro nováčky, kteří nemají základní znalosti o hostování. Také drželi krok s trendem v oboru, kde můžete snadno nainstalovat aplikaci nebo vytvořit nový web kliknutím na tlačítko. To vám proto ušetří spoustu času, který byste jinak ztratili při hledání cesty kolem platformy.

Závěr

Nezáleží na typu webových stránek, které provozujete, jednu věc, kterou potřebujete vědět, je to, že vás SiteGround seznámil. Je důležité, abyste zvážili některé z klíčových oblastí, kde potřebujete pomoc, ale co je nejdůležitější, musíte si uvědomit, že pokud máte svůj web navržený a hostovaný na SiteGround, budete se stěží muset starat o svůj web.

Porovnejte

SiteGround

95

InMotion Hosting

96

iPage

94

Bluehost

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me