Recenze SiteBuilder.com 2016


SiteBuilder.com

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com je nový online tvůrce webových stránek od roku 2014. Pokud jde o komplikovanost vytváření webových stránek, zdá se, že SiteBuilder.com má jednu z nejlepších reputací na trhu. Společnost tvrdí, že nabízí "nejsou vyžadovány žádné dovednosti" Zkušenosti. Přečtěte si naši recenzi SiteBuilder.com níže.

Klady

 • Spravedlivé a konkurenceschopné cenové plány od 5 do 10 USD
 • Zdarma základní web s bezplatným hostingem a doménou
 • 10 000 obchodních šablon
 • 500 MB úložiště se všemi plány
 • Snadné přidávání a úpravy součástí
 • Fotogalerie v ceně
 • Možnosti elektronického obchodování pro uspokojení obchodních potřeb
 • Možnosti značky a marketingu

Nevýhody

 • Telefonická podpora je omezená, s výjimkou těch, které jsou v plánu Premium
 • Šablony založené na poněkud omezeném eCommerce
 • musí založit účet, aby se dozvěděli o cenách plánů
 • Nelze změnit jinou šablonu, aniž byste znovu vytvořili web
 • Volný plán SiteBuilder má omezenou funkčnost pro rozšíření elektronického obchodu

Přehled

 • Webová stránka: www.sitebuilder.com
 • Sídlo společnosti: Ohio, USA
 • Rok založení: 2014
 • Kategorie: Tvůrce webových stránek
 • Služby: Webový cloudový software, webhosting
 • Zkušební verze zdarma: 14 dní

SiteBuilder nabízí řešení, která dnešní tvůrci webových stránek hledají, s minimálními omezeními. Společnost usiluje o to, aby noví majitelé firem a weboví designéři hledali moderní vzhled a dojem.

SiteBuilder se řadí mezi vysokou hodnotu, vlastnosti, snadnost použití a rozmanitost šablon. Vytvořeno pro začátečníky a přesto vhodné pro relativně sofistikované weby, SiteBuilder je pro dnešní malé manažery to pravé.

SiteBuilder inzeruje bezplatnou doménu a e-mail zdarma spolu s více než 10 000 šablonami, které lze použít pro úpravy přetažením. Začínáme zdarma a uživatelé mohou zůstat na bezplatném účtu s omezenou funkcí. Odběratelé obdrží zdarma doménové jméno a nakonec si mohou vybrat měsíční nebo roční fakturaci. Tabulka cen není k dispozici na domovské stránce. Níže je více drobného tisku.

Pro koho je SiteBuilder doporučen?

Tento webový tvůrce je určen k tomu, abyste to sami udělali. Stejně jako většina tvůrců webových stránek ve své třídě je živá podpora omezenější než u úplné firmy zabývající se návrhem webových stránek. SiteBuilder je vhodný pro manažery malých podniků, podnikatele z domova, web designéry třetích stran a neziskové organizace, které si chtějí zachovat určitou úroveň kontroly. V oblasti eCommerce se řadí na střední úroveň a pro prodej produktů využívá integraci Ecwid.

Oblast zaměření / speciality SiteBuilderu

SiteBuilder se zaměřuje na profesionální a čisté návrhy šablon pro mobilní a osobní webové stránky. Tento webový tvůrce ukazuje sílu v počtu a stylu šablon a rozhraní drag and drop.

Mezi jejich speciality patří ovládání SEO a zdroje, e-mailové marketingové účty, některé úpravy HTML, slušná možnost blogování, audio, video a různé zdroje podpory zákazníků. SiteBuilder je vynikající platformou pro prodej produktů a služeb online. Existují některé, které to dělají lépe pro větší potřeby elektronického obchodu.

Technické specifikace / omezení SiteBuilder

Rozhraní pro vytváření webových stránek SiteBuilder není dostatek funkcí. Je uveden seznam všech funkcí, které může vlastník firmy nebo jednotlivec potřebovat, včetně nákupního košíku, úložiště 500 MB, neomezené šířky pásma, zvuku, videa, podpory a dalších.

SiteBuilder nabízí bezplatnou zkušební verzi, ale z domovské stránky není úplně jasné, co je zahrnuto. Zdá se, že uživatelé dostávají zdarma doménové jméno, přes 10 000 šablon, bezplatnou e-mailovou adresu, nástroje pro optimalizaci vyhledávačů, řešení elektronického obchodu a web blogu. Mnoho z těchto funkcí zahrnuje samostatné poplatky.

.Nevidíte předem přidané funkce a podrobnosti o cenách stránek. Jedinou možností z domovské stránky je začít s bezplatnou zkušební verzí. Není jasné, které z uvedených funkcí jsou zahrnuty do bezplatného plánu. Jediným způsobem, jak to zjistit, je vytvořit účet a uvést své jméno a e-mailovou adresu. Ve spodní části domovské stránky je odkaz na podporu, který obsahuje některé podrobnosti.

Pokud jde o funkčnost, s SiteBuilder existuje jen několik omezení. Jakmile vyberete jednu a zadáte obsah, nebudete moci snadno vyměnit šablony. Musíte začít znovu a vybrat jinou šablonu. Také není k dispozici tolik šablon založených na eCommerce. Neexistuje žádná funkce automatického ukládání a živá podpora je trochu omezená, s výjimkou plánu třetí úrovně.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

SiteBuilder nabízí tři plány, které lze platit měsíčně nebo ročně. Tyto plány se pohybují od 5 do 10 $ / měsíc, což je přiměřená cena. S plány Personal, Pro a Premium na výběr mají malé podniky škálovatelnost a možnosti růstu. Všechny tři plány zahrnují bezplatné doménové jméno, hosting a bezplatné reklamní kredity. Očekávejte, že za některé jednotlivé funkce elektronického obchodu zaplatíte více.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

K dispozici je bezplatná zkušební verze a záruka vrácení peněz (která nezahrnuje náklady na nákup doménového jména prostřednictvím SiteBuilderu). Stránka poskytuje zrušení, ačkoli kolega tester měl potíže se zrušením účtu.

Co je Reputace SiteBuilderu?

Díky tomu, že je nováček, má SiteBuilder dobrou pověst. Vykazují 3 – 5 hvězdiček a spoustu dobrých hodnocení zákazníků. Uživatelé mají rádi platformu, možnosti interaktivní úpravy, šablony a určitou flexibilitu v kódování HTML. Cena za hodnotu se hromadí dobře.

SiteBuilder je držitelem ceny Peoples Choice Award v kategoriích Nejlepší platforma sociálních sítí a Nejlepší CMS pro komunity.

Proč zvolit SiteBuilder?

Pro obchodní manažery nebo jednotlivce, kteří potřebují moderní design webových stránek pro malé firmy spolu s hladkým rozhraním, má SiteBuilder dobré hodnocení. Uživatelé si mohou nastavit bezplatný web nebo se přihlásit k odběru nízké měsíční sazby za funkce, které potřebují. Vyberete z více než 10 000 šablon a bezplatné služby jsou více než dostatečné. Sada nástrojů obsahuje většinu komponent webových stránek, které vlastník firmy potřebuje k provozování malé firmy.

Klíčové vlastnosti

 • Doménové jméno zdarma
 • Více než 10 000 šablon
 • Neomezené e-mailové adresy
 • Nástroje SEO
 • Přizpůsobení stylu stránky
 • Intuitivní rozhraní pro vizuální úpravy
 • Rozsáhlá fotogalerie
 • Integrace sociálního sdílení
 • 1-kliknout na bezplatný účet
 • Rychlé a snadné nastavení stránky blogu
 • Jednoduché rozvržení stránky blogů
 • 500 MB úložného prostoru

Odborníci z oboru verdikt na webu SiteBuilder.com

Web BuilderThis je další potenciálně temné oblasti. Pokud se podíváte na „odborné“ recenze, ujistěte se, že skutečně čtete práci z objektivního zdroje. Narazil jsem na spoustu recenzí, které byly zveřejněny na méně než důvěryhodných webech, a neměl o nich nic jiného než žhavé věci o SiteBuilder.com. Podle mého názoru, pokud nemáte žádnou kritiku nebo návrhy, které byste mohli nabídnout, pravděpodobně jste se na tuto službu pravděpodobně nedívali.

Mezi těmi, kteří skutečně kopali, je zde to, co museli říct:

 • Cenový systém je vágní a matoucí. Ve skutečnosti si ani nemůžete prohlížet ceny bez upgradu z bezplatného plánu.
 • Poskytuje jednoduchý a základní tvůrce webových stránek, ale upgrade na složitější nástroje může být drahý.

Tvůrce webových stránek by nakonec mohl být užitečným nástrojem, kdyby se společnost nezúčastnila tolika stinných praktik. Je lepší zůstat pryč.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20. dubna 2016

Pozitivní recenze zákazníků a reference na webu SiteBuilder.com

V podstatě nedůvěřuji žádné z pozitivních recenzí zákazníků, které jsem četl. Nenechal bych to kolem této společnosti, aby navštívila stránky s recenzemi a zveřejnila své vlastní recenze, aby se vyrovnalo negativní publicitě. Jeden web neobsahuje nic jiného než perfektní recenze a text, který prostě nezní, jako by ho napsal průměrný spotřebitel. A mluvíme tucty recenzí stejným směrem. Jen si to nekoupím a nemyslím si, že by to měl i jakýkoli potenciální zákazník, který stráví více než 3 minuty pohledem do společnosti. Z tohoto důvodu budu pokračovat a řeknu, že o tomto tvůrci webových stránek ve skutečnosti neexistují žádné pozitivní recenze ani dobré věci..

 • http://www.top10webbuersers.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webu SiteBuilder.com

Za prvé, SiteBuilder.com je stejná společnost jako WebsiteBuilder.com, Sitey.com a Sitelio.com. Získáte přesně stejný produkt s mírně odlišnými cenovými plány. Spotřebitelé, kteří se k tomu uchýlili, byli pochopitelně vypnuti myšlenkou společnosti, která se vydává pod různými názvy domén.

Další spotřebitelské recenze obsahují slova: Dodgy, podvodníci, otřesy, podvody a mnoho dalších. Uživatelé narazili na množství fakturačních problémů, byli kontaktováni prodejci, kteří se jim snažili prodat vlastní doménové jméno, a další podezřelé aktivity. Na základě recenzí od spotřebitelů jsem překvapen, že tento web je stále funkční a agentura hlídacího psa nebyla úplně vypnuta. Může to být otázka času.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

Design & Přizpůsobení

Design a přizpůsobení na webu SiteBuilder.com jsou poměrně robustní vedle některých konkurentů. 10 000+ návrhových šablon nabízí širokou škálu možností a interaktivní platforma pro přizpůsobené stránky se snadno naviguje. Níže jsou uvedeny některé poznámky o konstrukčních a přizpůsobovacích funkcích SiteBuilderu.

VlastnostiPřehled
Šablony SiteBuilderSiteBuilder má na trhu šablony, s více než 10 000 možnostmi výběru z možností pro mobilní zařízení. Existuje méně šablon elektronického obchodování, ale majitelé firem zřejmě najdou to, co potřebují, a mají schopnost přizpůsobit se.

 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Existují šablony pro každou firmu, každou osobnost, ve stovkách barevných palet a stylů. Prázdné plátno dává designérům flexibilitu; s předem navrženými rozvrženími se však často snáze pracuje. Také nemůžete změnit názor a vybrat jinou šablonu bez ztráty obsahu.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od začátkuh. SiteBuilder je program pro kutily, který se spoléhá na šablony. Pokud si přejete, aby vám někdo vytvořil váš web, podívejte se na společnosti zabývající se návrhem a vývojem webových stránek.
Rozhraní SiteBuilderSiteBuilder je intuitivní pro navrhování a úpravu obsahu a komponent. Noví uživatelé snadno pracují se zvukovými soubory, videy, obrázky, barvami, obsahem a stylem. SiteBuilder nabízí bezpečné přihlášení z domovské stránky nebo stránky podpory, takže můžete provádět revize pro okamžité aktualizace na svém webu.
Přizpůsobení stylu stránkyPřizpůsobení stylu stránky umožňuje přizpůsobit web a vyladit obsah a komponenty tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním potřebám. Uživatelé často chtějí upravit kód HTML / CSS. SiteBuilder je ideální pro většinu aspektů přizpůsobení stylu stránky.

 • Výběr designu pro přizpůsobení. Šablony SiteBuilder mohou být přizpůsobeny. Nahrajte obrázky, upravte obsah a vkládejte widgety. Pokud jde o umístění určitých prvků, existuje určitá omezení.
 • Svoboda pohybu, změna velikosti a úpravy. Prvky pro úpravy jsou silným bodem pro SiteBuilder. Rychle upravte, přesuňte, změňte velikost nebo smažte obsah a položky. V rámci šablon jsou některé možnosti přizpůsobení.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Úpravy kódu HTML / CSS je možnost s SiteBuilderem. To může vyžadovat určitý výzkum v centru podpory SiteBuilder.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Vizuální úpravy v SiteBuilder v intuitivním provedení určené pro začátečníky. Vaše kreativní dovednosti se hodí, protože SiteBuilder používá spíše otevřené plátno než předem navržená rozvržení. Možná pro to existuje řešení. Rychle přidejte zvukové soubory, videa, mapy a fotografie pro prodejní účely nebo pro zapojení publika.

Jakmile se zaregistrujete na webu SiteBuilder.com se svým jménem a e-mailovou adresou, můžete si šablony prohlédnout. Nezapomeňte si vybrat jednu a držet se jí, protože po vložení obsahu a komponent nelze rychle vybrat jinou šablonu.

Navigace na webuNavigace na webu je primárně založena na vybrané šabloně, ale lze ji do určité míry přizpůsobit tak, aby se objevila v místech, která jsou vhodná pro vaše zákazníky. Můžete si vybrat mobilní zobrazení, abyste ověřili, jak se váš obsah a rozvržení bude zdát vašim mobilním zákazníkům.
Správa obsahuSpráva obsahu na SiteBuilderu, stejně jako ostatní tvůrci webů, je docela jednoduchá a snadná. K přihlášení k účtu z domovské stránky nebo stránky podpory SiteBuilder potřebujete pouze připojení k internetu. Úpravy se snadno provádějí a rychle se nahrávají na váš osobní web.
Fotografie a galerieFotogalerie SiteBuilder je poměrně rozsáhlá, nebo máte možnost nahrát svou fotografii. Nejen to, že si můžete přizpůsobit své stránky s fotografiemi týkající se mezer, počtu položek, přechodů, sloupců atd.
Budování mobilních webůSiteBuilder nabízí tisíce mobilně optimalizovaných šablon a při práci na účtu je můžete zobrazit ke kontrole. Protože SiteBuilder je na trhu tvůrců webových stránek relativně nový, mobilita je samozřejmostí. Mnoho nových platforem je nuceno přidat nové funkce pro zobrazování webových stránek v mobilním zařízení.
Integrace sociálního sdíleníIntegrace sociálních médií je další součástí programu SiteBuilder. S růstem sociálních médií pro marketing, oslovování zákazníků a sdílení služeb tvoří tento webový server primární platformy sociálních médií – Facebook a Twitter. Používají také SocialBooster pro váš marketing sociálních médií.
Designové službySiteBuilder není v poskytování komplexního designu webových stránek. Je považována za platformu pro vytváření webových stránek pro libovolnou úroveň uživatele.

Funkce & Nástroje

SiteBuilder je hlavní tvůrce webových stránek s většinou návrhářů funkcí a majitelé podniků hledají web. S příběhy prvních úspěchů uživatelů SiteBuilderu vypadá budoucnost slibně. Je to platforma bohatá na funkce, snadno použitelná a vhodná pro většinu malých a středních podniků. Opět platí, že níže je více jemného tisku.

VlastnostiPřehled
Nastavení SiteBuilderuSiteBuilder nabízí účet na jedno kliknutí zdarma, ale buďte připraveni sdílet své jméno a e-mail. Prohlédněte si tisíce šablon, než vyberete šablonu, která odpovídá vaší firmě. Začínáme je zdarma a přímočaré.
Webový designJakmile vyberete správnou šablonu, jste připraveni zahájit proces webového designu. SiteBuilder nabízí prázdnou stránku nebo plátno s panelem nabídek pro přidávání komponent a stavbu vašeho webu. Nemůžete změnit názor na šablonu bez úplného přepracování, takže se ujistěte, že jste vybrali tu správnou.
Hloubka navigaceS bezplatným plánem nebo jedním ze tří cenových plánů SiteBuilderu jsou možnosti navigace zákazníků a počet stránek dostatečné pro jakýkoli obchodní design. Začněte šablonou, která nabízí vhodné rozvržení a odtud ji rozbalte.
Widgety a aplikaceUživatelé mají k dispozici některé widgety stránek, které umožňují větší interakci se zákazníky. Pokud jde o aplikace, zdá se, že uživatelé mohou přidat aplikace od Googlu, ale SiteBuilder se svými aplikacemi nepřichází. Tento může vyžadovat nějaký výzkum.
ZpeněženíSiteBuilder nabízí relativně dobré možnosti, které během minulého roku obsluhují některé prodejní weby. Tento tvůrce stránek používá pro integraci nákupního košíku Ecwid, zkratku pro „widgety elektronického obchodu“.
Statistiky návštěvníkůVětšina tvůrců stránek dnes nabízí přesné statistiky návštěvníků v reálném čase a SiteBuilder není výjimkou. SiteBuilder vám umožňuje přidat kód Google Analytics pro sledování a hlášení návštěvníků, provoz na webu a další.
Fotografie, video a zvukSiteBuilder odvádí dobrou práci s možnostmi pro interaktivní média a snímky. To jsou nezbytné pro dnešní majitele online obchodu a server SiteBuilder vám umožňuje vkládat zvukové soubory, fotografie, videa a další, a tak oslovit zákazníky..
BlogováníNastavení a údržba stránky blogu je na SiteBuilderu poměrně jednoduchá, na rozdíl od některých ostatních webových tvůrců ve své třídě. Tato funkce byla upgradována, aby lépe podporovala uživatele SiteBuilder.
Google mapySiteBuilder umožňuje rychle vkládat mapy Google a také přizpůsobovat stránku.
HTML editorZatímco editor HTML není zřejmý, SiteBuilder vám umožňuje přizpůsobit značky HTML, záhlaví a další prvky pro větší kontrolu.
Integrace sociálních médiíK dispozici je základní nástroj pro tvorbu formulářů, ale je omezen na přepínače, textová pole, zaškrtávací políčka atd. Je možný základní formulář, ale není to ideální pro průzkumy..
Formuláře a průzkumyK dispozici je základní nástroj pro tvorbu formulářů, ale je omezen na přepínače, textová pole, zaškrtávací políčka atd. Je možný základní formulář, ale není to ideální pro průzkumy..
Úložný prostorOdběratelé dostávají 500 MB úložného prostoru se všemi plány.
Nástroj pro zpravodajeSiteBuilder nabízí firemní e-mailový účet pro správu e-mailových zpráv.
FórumZdá se, že SiteBuilder neposkytuje komunitní fórum, ale existuje spousta souborů nápovědy pro každý aspekt SiteBuilder, možnost e-mailu požádat o pomoc a časté dotazy k nalezení toho, co hledáte. Telefonní číslo podpory není možné, s výjimkou plánu Premier.
Elektronický obchod / internetový obchodSiteBuilder se integruje s třetí stranou zvanou Ecwid pro eCommerce. I když to není showstopper, Ecwid je doplňkový nástroj, který může být důvodem k obavám. Uživatelé mohou potřebovat další podporu, aby zjistili nuance a nastavili svůj obchod.
Integrace bránySlužby brány členů se nezdají být službou, ale je nutné další testování.
SEO FriendlySiteBuilder nabízí nástroje SEO prostřednictvím obchodu s aplikacemi, ale mohou se na ně vztahovat poplatky. Existují některé marketingové, optimalizační a mobilní nástroje na podporu vyhledávačů.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)SiteBuilder používá účet chráněný heslem pro přihlášení klienta a úpravy webu.
Google® AnalyticsSiteBuilder se integruje s Google Analytics, ale očekává, že si to trochu vykopne.
Zabezpečení webových stránekSiteBuilder, stejně jako ostatní tvůrci webových stránek, činí zabezpečení uživatelů a zákazníků prioritou s možností ochrany heslem pro weby a platformy elektronického obchodování..
Více jazykůZdá se, že SiteBuilder není nabízen v jiných jazycích než v angličtině.
Mobilní optimalizaceŠablony SiteBuilder zahrnují mobilní optimalizaci, takže návštěvníci a zákazníci mají snadný přístup k vašim produktům na mobilních zařízeních. Web se zobrazuje přesně a umožňuje zákazníkům nakupovat.
Technologie CDNSiteBuilder tvrdí, že nabízí hostování CDN za vyšší cenu, aby „přeplnil“ vaši technologii pro vysokou dostupnost a vysoký výkon.

Plány & Ceny

SiteBuilder nabízí zákazníkům bezplatný účet spolu se třemi levnými možnostmi. Je obtížné posoudit, co tyto plány zahrnují nebo vylučují, nebo náklady, protože SiteBuilder tyto informace odhalí poté, co uvedete své jméno a e-mailovou adresu pro vytvoření účtu. Všechny tři placené plány nabízejí:

 • 50% sleva
 • Doména zdarma
 • Hosting zdarma
 • Zdarma reklamní kredity

Nabízené cenové plány

 • Volný, uvolnit. Na webu není úplně jasné, jaké bezplatné možnosti jsou zahrnuty.
 • Osobní. U malých společností se cena pohybuje kolem 5 $ / měsíc a nabízí funkce ve výše uvedeném seznamu.
 • Pro. Pro malé a střední podniky, které vyžadují funkce elektronického obchodu, se cena pohybuje kolem 8 $ / měsíc. Nabízejí funkce ve výše uvedeném seznamu, SEO a marketingová pomoc a mobilní weby.
 • Pojistné. Pro malé a střední společnosti, které vyžadují přidané funkce elektronického obchodu, se cena pohybuje kolem 10 $ / měsíc a nabízí funkce výše uvedeného seznamu, SEO a marketingovou pomoc, mobilní weby, e-mailovou pomoc a prioritní podporu..

SiteBuilder nabízí konkurenceschopné ceny, ale zdá se, že některé funkce způsobují odlišné náklady. Rozluštění na webu SiteBuilder je těžké.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Ano, obchodní manažeři a jednotlivci si mohou zdarma založit účet a nakonec si vybrat ze tří cenových plánů, aby získali více funkcí.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? Zapojujete se do 30denní bezplatné zkušební verze, ale smazání účtu SiteBuilder vyžaduje trochu pečlivosti.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? SiteBuilder je poměrně cenově dostupný pro většinu majitelů firem se spoustou bezplatných služeb pro základní potřeby. Očekávejte, že za některé doplňky zaplatíte individuálně.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Ano, můžete si zpočátku vytvořit svůj web zdarma.
 • Je platba splněna měsíčně / ročně? Pro platbu lze stanovit měsíční nebo roční plán.

Zákaznická podpora

Služby zákaznické podpory v SiteBuilder se přiklánějí k modelu do-it-yourself. To znamená, že většina nápovědy zahrnuje soubory online nápovědy, které musíte najít a přečíst. Středisko podpory je rozsáhlé a zahrnuje nápovědu k většině témat. Nalezení toho, co hledáte, může trvat několik minut.

Čím složitější je web, tím více pomoci je zapotřebí. Tato nápověda je k dispozici, pokud jste ochotni zaplatit více za tarifní plán třetí úrovně. Zdá se, že telefonní hovor nebude bránit, pokud si předplatíte tarif Premium, protože na webu SiteBuilder se nezobrazí žádné číslo. Pro předplatitele třetí úrovně je nabízeno telefonní číslo podpory.

Snadnost použití

Snadné použití je snad nejlepší funkcí na SiteBuilderu. Je snadné zahájit proces, celkem intuitivní a snadno udržovatelný. Mějte na paměti, že úrovně dovedností se liší pro ty, kteří se rozhodnou vytvořit svůj web pomocí online tvůrce webových stránek. Nejlepší způsob, jak se rozhodnout, je využít bezplatné zkušební nabídky a experimenty. Níže uvádíme několik věcí, které byste měli zvážit při procházení průvodci šablonami:

Jednoduchost rozhraní. Rozhraní SiteBuilder dosahuje střední až vysoké úrovně pro vizuální přitažlivost a interaktivitu, vhodné pro většinu uživatelů.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. SiteBuilder přichází jako dobrý pro začínající i zkušené uživatele. Koncept úpravy otevřeného plátna je trochu náročnější, ale nabízí pokročilejší uživatelům určitou flexibilitu kódování. SiteBuilder nabízí téměř vše, co by vlastník malé firmy potřeboval k prezentaci a prodeji svých produktů.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Autonomie je v rukou vlastníka webu a SiteBuilder má spolehlivou dostupnost a spokojeného zákazníka jako důkaz své platformy.

Poskytována pomoc v editoru. Součástí nápovědy a podpory SiteBuilderu je dialog v editoru, který vede nové designéry. Tato funkce je kompatibilní s jinými podobnými tvůrci webových stránek.

SiteBuilder je nový konkurenční webový tvůrce, který se snadno používá a nabízí většinu všeho, co majitelé malých podniků chtějí a potřebují, kromě nemožnosti snadno vyměnit šablony po nastavení webu.

Závěr

SiteBuilder má dobré po zvážení, jak nedávno byla společnost založena. Uživatelé se mohou bezplatně zaregistrovat – ve skutečnosti to musí udělat, aby si to mohli prohlédnout – a nakonec si objednat jeden ze tří rozumných cenových plánů. SiteBuilder je optimální pro jednotlivce, manažery malých podniků nebo neziskové organizace. Plány nabízejí některé zadarmo, ale očekávají nějaké doplňkové ceny pro různé funkce eCommerce a SEO.

Rozhraní lze snadno spravovat a existuje pouze několik závažných omezení. Výhody jsou rozsáhlé a nevýhody s programem SiteBuilder.

SiteBuilder je robustní tvůrce webových stránek pro mnoho malých společností, které se teprve začínají nebo rozšiřují v prostoru elektronického obchodu. Funkce jsou rozsáhlé s velkým počtem šablon, z nichž si můžete vybrat, a existuje jen několik omezení. Využijte bezplatný web SiteBuilder a zjistěte, zda je to pro vás ta správná volba.

Porovnejte

SiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me