Recenze JustHost 2016

Logo společnosti JustHost přezkoumáno.


JustHost

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

JustHost

JustHost je webový hostitel za konkurenceschopnou cenu založený na Linuxu s úplným seznamem funkcí, které poskytují rovnováhu mezi funkčností a rozpočtem. Společnost JustHost byla založena v roce 2008 a má historii, která má jeden z nejlepších záznamů spolehlivosti v podnikání. Přečtěte si naši recenzi JustHost níže.

Klady

 • Neomezené místo na disku
 • Neomezený hosting domén
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Zdarma skriptová knihovna

Nevýhody

 • Agresivní upselling
 • Obtížné k důležitému existujícímu blogu WordPress
 • Delší proces registrace domény

Přehled

 • Webová stránka: www.justhost.com
 • Sídlo společnosti: Glendale, CA
 • Rok založení: 2008
 • Hostované weby: 50 000+
 • Kategorie: Web hosting
 • Služby: Sdílený webhosting
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

JustHost je zaměřen na majitele malých podniků a jednotlivce, kteří hledají spoustu funkcí v rozpočtu. V minulosti se JustHost soustředil na sdílený hosting, ale nedávno přidal možnosti VPS a dedikovaného serveru.

Nové nabídky však nejsou tak konkurenceschopné jako sdílené hostingové plány. Ačkoli je škálovatelnost, je dražší než někteří srovnatelní poskytovatelé hostitelů. To poněkud omezuje prostor pro růst vašeho webu, pokud se jedná o rozpočet.

To znamená, že najdete JustHost, který obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli na svém webu začít. Díky plánu Pro získáte jednu bezplatnou registraci domény, neomezený počet e-mailových účtů a možnost hostit neomezený počet doplňkových domén a subdomén..

Všechny plány inzerují neomezenou šířku pásma, ale není tomu tak přesně. Je zamýšlen jako neomezený pro běžné používání a JustHost vás upozorní, pokud má pocit, že je vaše používání nadměrné. Své šablony můžete rychle získat pomocí šablon, které využívají Tvůrce stránek Just Host.

S uživatelsky přívětivým CPanel máte způsob, jak spravovat svůj web efektivně. MOJO Marketplace znamená přístup k instalaci stovek doplňků a skriptů na jedno kliknutí. Pro webmastery, kteří potřebují elektronický obchod, můžete přidat svůj nákupní košík nebo nainstalovat jeden z vozíků z MOJO Marketplace.

Zákaznický servis má vysokou prioritu a podpora je poskytována 24/7. JustHost spolupracuje se společností ResellerClub na pomoc zájemcům o služby distributora.

JustHost byl jednou z prvních společností, které kdykoli poskytly záruku vrácení peněz. Během prvních 30 dnů se jedná o úplnou refundaci – po odečtení všech nákladů spojených s doplňkovými produkty nebo registracemi domén. Bezplatná registrace domény je pouze pro hostování na serveru Just Host. Tento poplatek vám nebude vrácen, ale budete si moci ponechat název domény.

Doménu můžete převést na jiného registrátora nebo ji nechat zaregistrovat u Just Host. Po 30 dnech zůstanou stejná omezení pro náklady na doplnění a náklady na doménu a vrácení peněz je poměrné pro zbývající čas ve vašem termínu.

Za předčasné ukončení funkčního období se neplatí žádné poplatky. Tato záruka vám dává možnost vyzkoušet Just Host, a pokud to nevyhovuje vašim potřebám, zrušte a získejte vrácení peněz.

Pokud máte web WordPress, JustHost usnadňuje instalaci WordPress prostřednictvím MOJO Marketplace. Neexistuje žádný spravovaný hosting WordPress. Existuje však Optimalizovaný hosting pro WordPress, který je určen výhradně pro weby WordPress a je navržen tak, aby optimalizoval jejich výkon.

Ať už používáte WordPress nebo ne, JustHost poskytuje spolehlivé uptime. Přestože neexistuje žádná záruka, nárokují si rekord 99,9% dostupnosti.

JustHost získal v minulosti řadu ocenění za zákaznický servis, ceny, spolehlivost a jako nejlepší poskytovatel bloghostingu. Stejně jako většina poskytovatelů webhostingu s nízkým rozpočtem, Just Host má zářící recenze a extrémně negativní recenze.

Její pověst se od roku 2010 zlepšila, protože byla prodána společnosti Endurance International Group (EIG), stejné společnosti, která vlastní mnoho dalších poskytovatelů, jako jsou BlueHost a HostGator. Celkově má ​​JustHost dobrou pověst – zejména s ohledem na dostupné funkce za cenu.

Nejlevnější hostitel často není tou nejlepší volbou. JustHost nabízí konkurenceschopné ceny, ale poskytuje funkce, které byste očekávali od mnohem dražších hostitelů. Je to snadné použití, vynikající zákaznický servis, použití CPanelu a bezplatné doplňky, aby JustHost byl hostitelskou službou, která je třeba zvážit – zejména pokud jste si vědomi rozpočtu.

Klíčové vlastnosti

 • Doménové jméno zdarma
 • Okamžité nastavení zdarma
 • Technická podpora 24/7
 • Zdarma stavitel stránek
 • Zabezpečená podpora e-mailu POP3
 • Zabezpečený přístup do shellu
 • Ochrana proti spamu
 • Zálohování stránek
 • Více 10 Gigabit Ethernet připojení
 • Monitorování sítě 24/7
 • Zabezpečený server SSL
 • Správce webových souborů

Rychlé odkazy

Odborníci v oboru verdikt na serveru JustHost

WebhostingMost odborníků, JustHost patří k nejvyšším, pokud jde o ceny. Uživatelé si mohou vytvořit web za pouhých 3,95 $ měsíčně. Avšak vzhledem k nevýhodám spojeným s jejich službami to nemusí být nutně hodnota. Dokonce ani tehdy nestačí dostupné ceny k vydělávání JustHost více než 3 hvězdičky od odborníků.

Kritici také provedli řadu testů k měření problémů s prostojem. Na základě jejich výsledků je JustHost na konci dlouhého seznamu webhostingových služeb, pokud jde o výpadky a prostoje. To je hlavní problém pro podniky. Pokud návštěvníci a spotřebitelé nemají přístup na váš web, mají přímý dopad na vaše zisky.

Přestože odborníci oceňují nástroje pro tvorbu webových stránek a tržiště aplikací, tyto funkce nestačí k překonání špatného výkonu. Celkově odborníci dali JusHost hodnocení spravedlivé nebo dobré. Nakonec jsou na trhu prostě lepší možnosti, které se více doporučují.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426347,00.asp

Pozitivní recenze zákazníků a posudky na serveru JustHost

Většina pozitivních recenzí od zákazníků pochází z před lety. Nejnovější recenze komentují skutečnost, že JustHost byl jednou z nejspolehlivějších a cenově nejvýhodnějších možností na trhu. Bohužel se to již nezdá. Nejenže se jim nepodařilo držet krok s průmyslovými trendy a nabízet stejné funkce jako konkurenti, také se potýkají s mnoha technickými problémy. Zákazníci se chtějí spolehnout na své hostingové služby, aby udrželi své stránky v chodu a rychle reagovaly a řešit problémy. Zdá se, že JustHost to již nedokáže, což znamená, že ani nízká cena za to nestojí. Celkově uživatelé udělili JustHost v průměru 2 z 5 hvězdiček.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na JustHost

Na základě recenzí od zákazníků to vypadá, že JustHost za poslední rok zažil některé velké problémy a musí se ještě odrazit. Uživatelé, kteří byli se službou spokojeni a věrní společnosti, nyní říkají ostatním, aby zůstali daleko. Část problému se týká narušení bezpečnosti, které ovlivnilo mnoho zákazníků a způsobilo mnoho bolesti hlavy. Rovněž se zdá, že jejich servery byly za posledních 12 měsíců méně spolehlivé a odpovědné za mnoho prostojů a pomalých časů načítání..

Zákazníci jsou frustrováni neustálým řetězcem problémů a nedostatkem zákaznické podpory. Mají potíže s kontaktováním kohokoli a přijímají pouze konzervované odpovědi a prázdné přísliby k vyřešení problémů.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/justhost/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/justhost/

Spolehlivost & Uptime

Just Host si nárokuje spolehlivost 99,9% dostupnosti, i když to nezaručuje. Just Host provádí na svých serverech měsíční údržbu, pro kterou tvrdí, že by mohlo dojít až 45 minut prostojů za měsíc.

Statistiky sahající až do srpna 2011 naznačují rekord v provozuschopnosti v horním 99% rozsahu – nejnižší doba provozu v měsíci byla 99,51%, přičemž několik měsíců mělo 99,99% dostupnosti.

Většina zákazníků poskytuje příznivé recenze za provozuschopnost, ale někteří uživatelé si stěžovali na nadměrné prostoje. Celkově je doba provozu nadprůměrná u serveru Just Host.

Just Host nenabízí nadbytečné nebo zrcadlené zálohy. Zákazníkům se doporučuje, aby si pomocí CPanelu vytvořili zálohy svých stránek a aby si je stáhli a uložili do svého lokálního systému. Automatické zálohy přes CPanel jsou omezeny na 30 gigabajtů, ačkoli lze pomocí SSH vytvořit větší zálohy.

I když na úrovni serveru neexistuje redundance pro sdílený hosting, existuje systém UPS a server Just Host má naftové generátory pro záložní napájení pro spolehlivou dostupnost. Více 10 Gigabit Ethernet připojení poskytuje rychlý a redundantní přístup.

Servery jsou nepřetržitě monitorovány pracovníky na místě, aby zůstali v aktuálních problémech a co nejrychleji vyřešili problémy.

Funkce & Nástroje

Podívejme se blíže na užitečné funkce a nástroje, které JustHost poskytuje.

Vlastnosti
Přehled
Kontrolní panelCPanel je nejpoužívanější ovládací panel pro webhosting a právě ten poskytuje Just Host. JustHost provádí přizpůsobení CPanelu, což by mohlo být problémem, pokud bude web přenesen později.
Místo na diskuLiší se v závislosti na plánu a typu hostingu.
 • Sdíleno: Základní 50 GB, Starter 150 GB, Plus 150 GB, Pro Unmetered (Neomezeno v rámci pokynů).
 • VPS: od 30 GB do 240 GB v závislosti na konkrétním zvoleném plánu.
 • Dedicated: Standard 500GB (Raid 1), Enhanced and Premium 1TB (Raid 1).
Šířka pásmaU sdíleného hostování je šířka pásma neměřená, což znamená neomezené (v rámci pokynů). U dedikovaných serverů je šířka pásma buď 5 TB, 10 TB, nebo 15 TB za měsíc v závislosti na plánu. VPS hosting se pohybuje od 1 TB do 4 TB za měsíc, v závislosti na plánu.
Podpora databázeBlogy, fóra, systémy pro správu obsahu (například WordPress) a mnoho nákupních vozíků vyžaduje databáze MySQL. JustHost podporuje MySQL (stejně jako PostgreSQL) a poskytuje phpMyAdmin pro správu vaší databáze – vše dostupné z CPanelu. Pro sdílený hosting je počet databází Basic a Starter 20 a Plus a Pro jsou neomezené.
Doména zdarmaZákladní plán obsahuje jednu bezplatnou registraci domény tak dlouho, dokud plán zachováte. Plány Plus a Pro nabízejí jednu registraci domény zdarma na jeden rok. VPS a specializované hostingové plány nabízejí jednu bezplatnou doménu.
Více doménJe povoleno více domén. Počet se liší podle plánu od 20 pro základní po neomezený pro pro. Všechny vaše domény mohou být spravovány z jednoho CPanelu.
Zálohování datJustHost spouští pravidelné zálohy svých serverů, ale doporučuje zákazníkům pravidelně provádět vlastní zálohy, které ukládají lokálně. Můžete provádět zálohy ručně pomocí bezplatné verze Zálohování stránek ve vašem CPanelu, nebo můžete zaplatit měsíční poplatek za verzi Pro, která naplánuje a automatizuje zálohy na úroveň souborů nebo složek..
Instalační program aplikace One-ClickRychle přidávejte nástroje a doplňky pomocí instalátoru MOJO Market jedním kliknutím. Instalace na jedno kliknutí jsou k dispozici pro WordPress, nákupní vozíky, seznamy adres a mnoho dalšího. Skripty lze na svůj web přidat pomocí instalačního programu SimpleScript.
E-mailové účtyDíky sdílenému hostování umožňuje Basic pět e-mailových účtů, Starter a Plus umožňuje 100 účtů a Pro umožňuje neomezený počet účtů.
Zabezpečení hostinguJust Host poskytuje SSH a sdílený SSL zdarma. Máte-li vyhrazenou adresu IP, jsou certifikáty SSL k dispozici od serveru Just Host, nebo si jej můžete nainstalovat od poskytovatelů SSL, jako je GeoTrust nebo Comodo. Pro zabezpečený e-mail je podporován protokol POP3 Secure a Secure IMAP.
Tvůrce webových stránekJustHost’s Site Builder má více než 400 šablon, které vám pomohou při vytváření vašich webových stránek. Základní verze Weebly, tvůrce drag-and-drop, je zdarma a verze Pro a e-Commerce, které mají více funkcí, jsou k dispozici za měsíční poplatek.
Ochrana před malwarem a spamemPlány Plus a Pro zahrnují SpamExperts, který zajišťuje filtrování pošty. Můžete ji přidat do plánů Basic a Starter za měsíční poplatek. Zabezpečení SiteLock je k dispozici také za 2,50 až 41,67 USD měsíčně na doménu.
Nákupní vozíkyJust Host podporuje některé populární nákupní vozíky včetně Agory, Cube Cart, Zen Cart a dalších. Můžete importovat a instalovat nákupní vozíky od dodavatelů, kteří nemusí být na trhu MOJO k dispozici. Můžete také nechat programátora napsat a nainstalovat vlastní vozík.
Podpora programovacích jazykůJustHost podporuje konvenční programovací jazyky, které běží na Linuxu, včetně PHP, Perl, Python, Javascript a Ruby.
Statistiky stránekAWStats a Webalizer jsou dva běžné sledovací nástroje a jsou poskytovány prostřednictvím CPanel. Na weby JustHost lze nainstalovat další sledovací aplikace, jako je Google Analytics.
Další funkce a nástrojeSpeciální IP je k dispozici za 47,88 $ ročně. Pro pokročilejší uživatele JustHost podporuje SSH, zahrnuje straně serveru a možnost upravovat soubory .htaccess. Pro sdílené hostingové plány Plus a Pro existují další marketingové nabídky pro reklamu Google AdWords a Yahoo poskytované zdarma (150 USD za Plus, 300 USD za Pro).

Plány & Ceny

JustHost pravidelně pořádá propagační akce, takže ceny za plány jsou flexibilní. K dispozici je také cenová nabídka na delší období, přičemž nejlepší hodnotou je 36měsíční období.

JustHost poskytuje záruku vrácení peněz, takže se nemusíte bát uzamčení, pokud plán nevyhovuje vašim potřebám. Níže uvedené ceny odrážejí to, co Just Host nabízí v době této recenze, včetně propagačních akcí.

Existují čtyři sdílené hostingové plány – Basic, Starter, Plus a Pro.

Plány Basic a Starter jsou velmi podobné, kromě toho, že plán Starter má 150 GB v úložném prostoru oproti 50 GB Basic a plán Starter umožňuje 100 e-mailových účtů pro pět účtů Basicu. Plán Starter nepřichází s bezplatnou registrací domény, zatímco základní. Oba mají neomezenou šířku pásma, 25 subdomén, 20 databází MySQL, základní verzi zálohování stránek a standardní výkon serveru.

Plány Plus a Pro nabízejí více ve svých balíčcích, včetně většího úložiště (neomezené pro Pro), neomezené databáze MySQL, neomezené šířky pásma a jednoho roku registrace zdarma pro jednu doménu. Pro také poskytuje jednu bezplatnou vyhrazenou IP adresu, certifikát SSL zdarma a zálohu webu. Plán Pro má také o 80% méně účtů na server. Nabízí vysoce výkonné servery s vyšší rychlostí a výkonem.

Pravidelné ceny jsou založeny na měsíční bázi, nebo 12, 24 nebo 36 měsíců. Platba za celý vybraný termín je zaplacena při zahájení servisní doby. V případě Basicu je základní poplatek 9,99 $ za měsíc a rozděluje se na 8,99 $ za měsíc po dobu jednoho roku, 8,49 $ za měsíc po dobu dvou let a 7,99 $ za měsíc po dobu tří let.

Startovací plán je 7,99 $, 7,49 $, 6,99 $ a 5,99 $. Plus plány jsou 14,99 $, 11,99 $, 11,49 $ a 10,99 $. Plán Pro je 29,99 $, 25,99 $, 24,99 $ a 23,99 $.

Za měsíční plány se platí také instalační poplatek ve výši 20 $. Starterův plán by znamenal zvýšené náklady na registraci domény, buď u Just Host, nebo jiného registrátora. Pokud zrušíte plány Basic, Plus nebo Pro v rámci záruky vrácení peněz, bude z náhrady vrácena částka 15,99 $ na úhradu nákladů za poskytnuté registrace domény a doménu si ponecháte po zbytek roku – nebo déle, pokud budete pokračovat v registraci domény.

Pokud máte web s jiným hostitelem a chtěli byste, aby byl převod proveden za vás, JustHost jej nastaví za jednorázový poplatek 149,99 $.

Při základní sazbě by byl základní plán tím nejlepším pro začátečníky – dobrá rovnováha funkcí a rozpočtu. V době této kontroly má však JustHost základní za 2,95 $ za měsíc, plus za 4,95 $ za měsíc a Pro za 9,95 $ za měsíc.

Pro většinu uživatelů by Plus poskytovalo nejlepší hodnotu a většinu funkcí s propagační cenou. U větších webů, webů elektronického obchodování a pro ty, kteří chtějí nejvíce funkcí obsažených v plánu, je propagační cena programu Pro konkurenční s ostatními hostitelskými společnostmi.

Propagační ceny se na konci prvního období vrátí ke standardní ceně, takže delší termíny dávají smysl, aby vaše peníze byly co nejlepší..

Pro ty, kteří potřebují dedikované servery, jsou k dispozici tři plány, v ceně od 149,99 $ za měsíc pro Standard až po 249,99 $ pro Premium plán. Všechny tři plány přicházejí s CPanel a WHM s přístupem root pro správu serveru.

Nejste v souladu s plány JustHost. Svůj plán můžete upgradovat nebo downgrade nebo změnit délku období kdykoli zavoláte na oddělení fakturace.

Zákaznická podpora

Just Host neustále získává vysoké známky za své služby zákazníkům. Mají k dispozici telefon, e-mail a živý chat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Většina hodnocení zákazníků uvádí, že přijatá služba je přátelská a informovaná a že otázky podpory jsou rychle vyřešeny.

Opět, jako u každé služby, věci ne vždycky hladce fungují a ne všechny recenze jsou růžové. Ale dobrý zákaznický servis je uveden jako důvod pro výběr a pobyt u JustHost.

Není jasné, kde je podpora fyzicky umístěna, ačkoli podpůrný personál mluví anglicky. Just Host má pobočky ve Velké Británii, Austrálii a USA. Datové centrum se nachází v Chicagu v Illinois.

Just Host můžete kontaktovat telefonicky na čísle 888-755-7585.

E-mail pro podporu a fakturaci a živý chat najdete na serveru Just Host kontaktní stránka.

Můžete také použít [email protected].

Na webových stránkách JustHost najdete znalostní báze s více než 812 příspěvky k zodpovězení mnoha vašich otázek, stejně jako téměř 40 videonávody.

Je tam také blog, ale od poloviny roku 2014 se neobjevil žádný příspěvek.

Snadnost použití

JustHost se rozhodl, aby web pro zákazníka byl co nejjednodušší. CPanel je jedním z nejpoužívanějších, uživatelsky přívětivých back-endů dostupných pro správu vašich webových stránek.

MOJO Marketplace a SimpleScript umožňují přidávání nástrojů a doplňků na jedno kliknutí. Joomla, WordPress, OSCommerce a další jsou jednoduché instalace jedním kliknutím.

Přesunout existující web WordPress na JustHost je trochu složitější, ale JustHost na jejich webu poskytuje návod, který vás provede.

Závěr

Je obtížné stanovit nebo doporučit hostitelskou společnost na základě hodnocení zákazníků. Mnoho negativních recenzí pochází od lidí najatých konkurenty a mnoho příznivých recenzí pochází od přidružených společností, které se snaží zvýšit popularitu webu.

Pokud však ignorujete velmi negativní a příliš zářící kladné recenze, spokojenost zákazníků se zdá být nadprůměrná u serveru Just Host.

Na rozpočtovém trhu s hostingovými službami je konkurence tvrdá. Just Host se od sebe liší jednoduchostí používání a velkým množstvím poskytovaných služeb – více než mnoho jiných alternativ za vyšší cenu.

Je to vynikající volba pro majitele malých podniků nebo pro rozpočet.

Vzhledem k zahrnutým službám a funkcím, jako je instalace jedním kliknutím, je to dobrá volba pro začátečníky, zejména proto, že mohou začít bez velkých nákladů na hostování.

Porovnejte

JustHost

89

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map