Recenze Jimdo 2016


Jimdo

Navštivte web

9.3


Skóre AWA

Jimdo

Tvůrce webových stránek společnosti Jimdo se narodil v roce 2007 z týmu německých vývojářů a rozkvetl se v plnohodnotného tvůrce webových stránek se satelitními týmy po celém světě. Tato platforma je silnou volbou pro malé podniky, které by si samy chtěly vytvořit jednoduchý web. Toto prohlášení se týká zejména těch, kteří potřebují základní integrovanou funkci elektronického obchodování. Přečtěte si naši recenzi Jimdo níže.

Klady

 • Rozsáhlá sada elektronického obchodování
 • Dobré pro blogování
 • Funguje s aplikacemi pro iOS a Android
 • K dispozici jsou úpravy HTML a CSS
 • Silné možnosti SEO pro placené plány

Nevýhody

 • Limitovaný účet pro Free Plan
 • Navigace v editoru není snadná
 • Nepovoluje více přispěvatelů
 • Omezené šablony
 • Žádná možnost exportu webu

Přehled

 • Webová stránka: www.jimdo.com
 • Sídlo společnosti: Hamburk, Německo
 • Rok založení: 2007
 • Zaměstnanci: 200
 • Postavené weby: 15 000 000+
 • Kategorie: Software pro tvorbu webových stránek
 • Jazyky: Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, japonština, ruština, holandština 
 • Zkušební verze zdarma: 30 dní
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Speciální nabídka společnosti Jimdo světu tvůrců webových stránek pro kutily spočívá v cílených řešeních elektronického obchodu. Platforma nabízí bezplatné a placené plány, s omezeným výběrem šablon, ale s robustní sadou doplňků na webu, které vám pomohou při vytváření vašich stránek. Placené plány nabízejí solidní hodnotu za peníze díky funkcím, jako je analytika, SEO a více e-mailových adres.

Editor není čistě drag and drop, ale nabízí mnoho přizpůsobení, jakmile je vybrána šablona a dostanete na kloub projít dostupné možnosti.

Co je nejlepší na použití Jimda?

Jimdo vám umožňuje otevřít internetový obchod bez předchozí znalosti kódování. I s plánem JimdoFree máte možnost přidat do svého obchodu až pět položek. Není to tak těžké jako hráči jako Magento a Gambio, ale můžete to udělat sami.

Pro koho je Jimdo?

Jimdo je dobrá volba pro malé firmy s internetovým obchodem. Přidejte své položky, provádějte kontrolu zásob a zpracovávejte platby přes PayPal. Je to snadné. Pokud jste majitelem obchodu Etsy a hledáte jinou platformu, může být Jimdo skvělou volbou.

Jelikož má Jimdo také zabudovanou rozumně dobrou platformu pro blogování, možná byste ji chtěli použít také – zejména pokud se vám líbí aktualizace na cestách díky jejich mobilním aplikacím.

Pro umělce, designéry nebo kreativní typy to pro vás nebude nejlepší platforma – nástroj není tak kreativně konfigurovatelný jako ostatní ve hře. Pro ty, kteří prodávají značně online, můžete zkusit také jiné řešení.

Jak škálovatelný je web Jimdo?

Technicky může být web Jimdo tak velký, jak chcete. Plán Jimdo Professional nabízí neomezené množství úložiště, takže může být stejně bohaté na média, jak si přejete. Plán JimdoFree začíná od 500 MB.

Pokud chcete spustit internetový obchod, který by se jednoho dne rád rozrostl v mamuta, může být lepší hledat jinde. Jiné platformy nabízejí lepší správu pro velké obchody a Jimdo nemá možnost exportu pro váš obsah pro případ, že byste se chtěli přesunout někam jinam.

Jakou pověst má Jimdo?

Jimdo není jedním z největších jmen ve hře na budování webových stránek, ale už je kolem osmi let. Platforma prošla několika nápadnými inovacemi, díky nimž dokončené projekty lidí vypadají profesionálněji a moderněji než předchozí iterace služby. Jimdo dosud vytvořil 15 milionů webových stránek.

Platforma nabízí podobné zásady ochrany osobních údajů jako ostatní. Vaše kontaktní údaje jsou uloženy, pokud váš účet deaktivujete, nepoužívá cookies, neprovádí protokolování vaší IP. Podrobnosti se nikdy nebudou prodávat. Obrázky nebo soubory nahrané na váš web mohou být uloženy v cloudových službách Amazon S3 nebo Nirvanix. Všechna ostatní data jsou uložena na serverech společnosti Jimdo.

Má Jimdo záruku vrácení peněz?

Naštěstí ano, a hodně v tom! Jimdo nabízí 30denní bezplatné zkušební verze svých plánů JimdoPro a JimdoBusiness. Začněte s plánem JimdoFree a poté, pokud věci vypadají dobře, přepněte se do zkušební verze JimdoPro nebo JimdoBusiness..

Klíčové vlastnosti

 • Mobilní aplikace
 • Ochrana heslem
 • Komplexní platforma pro blogování
 • Video návody pro SEO
 • Integrace platební brány PayPal
 • Vlastní název domény
 • Sociální widgety
 • Optimalizováno pro mobilní zařízení
 • Integrace Map Google
 • Integrace Google Analytics
 • 500 MB do neomezeného úložného prostoru
 • Podporuje 8 různých jazyků

Verdikt odborníků na Jimdo

Builder webových stránek Obecně odborníci udělují Jimdomu dobré nebo průměrné hodnocení. Jimdo se rozhodl vytvořit tvůrce webových stránek, který by byl snadno použitelný a kritici si jistě myslí, že tohoto cíle dosáhli. Přidány jsou i nové funkce s cílem nezkomplikovat věci. S Jimdo je uživatelské prostředí na prvním místě a to je jasné jak v jejich přístupu k podnikání, tak v jejich produktu.

Nejběžnější kritika souvisí s Jimdoovými šablonami. Mezi tvůrci webových stránek se jedná o běžnou stížnost. Je náročné potěšit každého, zejména když má každý uživatel jiný vkus a očekávání. Dobrou zprávou je, že Jimdo pravidelně přidává nové šablony a nabízí solidní a mobilní možnosti.

Nakonec odborníci více než rádi doporučí Jimdo každému, kdo hledá hodnotu a snadné použití. Pokud jsou vaše hlavní priority, nebudete se softwarem zklamáni.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20. dubna 2016

Pozitivní spotřebitelské recenze a posudky na Jimdo

Přestože bezplatná verze Jimdo určitě přichází s určitými omezeními, existuje spousta uživatelů, kteří byli spokojeni s množstvím nástrojů a funkcí, které byly k dispozici zdarma. To umožňuje komukoli vytvořit web a vytvořit si jméno online. Se silnými nástroji elektronického obchodování je navíc snadné převést web do plně funkčního obchodu.

Mezi další vysoce hodnocené funkce patří:

 • WYSIWYG editor. I když to nemusí být drag and drop, je stále velmi uživatelsky přívětivý a užitečné při vytváření webových stránek.
 • Sociální integrace. Nedochází k úniku ze sociálních médií a Jimdo vám pomůže vytěžit maximum z těchto nástrojů.
 • Mobilní weby. Zákazníci si budou moci vaše stránky snadno prohlížet na jakémkoli zařízení.
 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na Jimdo

Většina stížností proti Jimdo je zaměřena na bezplatnou verzi. Uživatelé byli méně než ohromeni výběrem šablony a nebyli fanouškem skutečnosti, že Jimdo toto logo viditelně zobrazuje jako reklamu na své služby. Toto je však docela standardní praxe pro svobodný software a těžko se hádat s přílišným zvažováním cenovky.

Pro ty, kteří se rozhodli pro placenou verzi, zjistili, že uživatelské rozhraní poněkud chybí. Přestože je editor relativně snadno použitelný, zejména ve srovnání s konkurencí, nejedná se o opravdový drag and drop nástroj. Pro začátečníky, kteří hledají absolutně nejjednodušší způsob, jak vytvořit web, to může být skutečný breaker.

 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Design & Přizpůsobení

Když narazíte na web Jimdo, jsou připraveni a čekají, až začnete s jejich plánem Jimdo Free. Vpředu a uprostřed stránky na vás téměř křičí „VYTVOŘTE SI WEBOVOU ZDARMA“. Dobře, šéfe, pokud trváte na tom,!

Odtud budete přesměrováni na stránku jejich šablon a zde, abyste mohli začít, musíte si vybrat z 15. Vím, že je to omezené, ale jakmile to začnete, můžete to změnit, protože v plánu JimdoFree je na výběr 40 a v placených plánech více. Můžete si také koupit šablony od externích poskytovatelů, pokud si budete přát. K dispozici je dokonce i prázdná šablona, ​​pokud se vám hodí kódování CSS a HTML.

Jakmile zjistíte, s jakou šablonou chcete pracovat, jste přeneseni do editoru. Editor Jimdo je přehledný a moderní. Po pravé straně stránky je malý editační pruh. Kliknutím na každý prvek v rozvržení webové stránky získáte možnosti jej změnit, ale nemůžete je snadno přesunout. Jak jsme se již dříve dotýkali, nejedná se pouze o přetažení.

Než začnete sestavovat svůj web, budete muset strávit nějaký čas hraním s prvky v editoru. Není to nejjednodušší editor, na který si zvyknete, a proto vám doporučujeme podívat se na některou z online nápovědy nebo videí na YouTube, abyste mohli začít.

Jakmile získáte ruku s přidáváním prvků do svého rozvržení a jejich přizpůsobením, bude se znatelně snáze navigovat. Není to nejlepší editor, se kterým jsme se setkali, ale není to ani to nejhorší. Na vaši stránku můžete přidat hodně promyšlených prvků.

Fotografie lze přidat z adresáře vašeho počítače nebo z účtu DropBox a budete potřebovat odkaz na všechna videa, která chcete přidat. Bohužel neexistuje online úložiště všech vašich souborů. Neexistuje také žádný vestavěný editor fotek, takže je třeba obrázky před vložením opravit.

Při nastavování pozadí máte možnost pevného obrázku nebo stylu, prezentace nebo videa.

Nebojte se, pokud se vám nelíbí způsob, jakým vaše šablona vypadá, když jste na půli cesty nebo jste skončili práci. Design společnosti Jimdo znamená, že můžete svou šablonu kdykoli změnit, aniž byste ztratili veškerá data.

Funkce & Nástroje

Pojďme se trochu podívat na některé z úžasných věcí, které Jimdo dokáže, že konkurence by prostě nemohla.

Mobilní vývoj

Pokud jste neustále na cestách nebo potřebujete neustále zveřejňovat na svém webu pravidelné příspěvky, Jimdo vás kryl. Veškerý vývoj svých webových stránek můžete provádět jednoduše pomocí aplikací pro iOS nebo Android Jimdo. Oba jsou k dispozici v příslušných obchodech s aplikacemi.

E-maily

Pokud chcete profesionální obchodní web online, budete chtít svou e-mailovou adresu – [email protected]. Toto není dostupné ve verzi JimdoFree, ale v plánech JimdoPro a JimdoBusiness obdržíte jednu e-mailovou adresu (až se 3 předávacími adresami) a 20 e-mailových adres (s neomezenými předávacími adresami).

Hosting webu

Jimdo nabízí svůj vlastní hosting, což znamená, že se nemusíte starat o hledání externího poskytovatele úložiště. To také znamená, že může být obtížné optimalizovat dobu načítání, pokud jsou média těžká – a nebudete mít žádné další možnosti.

Mobilní optimalizace

Mobilní optimalizace je hračkou od společnosti Jimdo – dělají vše pro vás! Chcete-li zjistit, jak váš mobilní web vypadá, použijte možnost náhledu zařízení na pravé straně panelu nástrojů.

Ochrana heslem

Jimdo nabízí možnost chránit heslem jednu stránku vašeho webu s plánem JimdoFree, pět stránek s plánem JimdoPro a neomezené stránky s plánem JimdoBusiness..

Blogování

Součástí Jimdo je poměrně komplexní platforma pro blogování. To zahrnuje možnost přidat GoogleMaps, soubory ke stažení, sekce komentářů, vlastní widgety HTML a další. Jedinou nevýhodou funkce blogů je, že nemůžete naplánovat příspěvky.

SEO

Jimdo má SEO video tutoriály z RankingCoach, které pomáhají uživatelům plánů JimdoPro a JimdoBusiness a pro každý plán jsou k dispozici různé stupně rozšiřitelnosti SEO.

eCommerce řešení
Jimdo je vynikající volbou pro malé podniky. Platforma má vynikající základnu pro stavbu malého online obchodu. Backend umožňuje uživatelům sledovat zásoby, automatizovat e-mailové odpovědi na zákazníky a otevírat a uzavírat vaše objednávky.

Jediná platební brána, kterou Jimdo plně podporuje, je PayPal. Pro transakce doporučujeme používat obchodní účet PayPal. Na všechny transakce se Jimdo nevztahuje žádné poplatky.

VlastnostiPřehled
ZaložitChvíli se seznámíte se systémem
Webový designVyberte rozvržení stránky, vyladění barev, přidání textur a mnoho dalšího. Vysoce konfigurovatelný, ale nikoli čistý drag and drop
Název vlastní doményK dispozici s plány JimdoPro a JimdoBusiness
Hloubka navigaceK dispozici jsou dvě dílčí úrovně
Widgety a aplikaceFoto galerie, YouTube, sociální média atd.
ZpeněženíK dispozici Google AdSense, přidružené odkazy, bannerové reklamy
Statistiky návštěvníkůDostupné prostřednictvím Google Analytics za placené plány
Fotografie, video a zvukOmezené možnosti formátování pro multimédia – vložený kód pouze pro zvuk
BlogStandardní platforma pro blogování. Přidat do Discus pro více použitelné sekci komentáře
Google mapyK dispozici je prvek Mapy Google
HTML editorK dispozici je editace HTML pro stolní i mobilní weby
Integrace sociálních médiíPřidejte Facebook jako tlačítka, Twitter feed atd.
Formuláře a průzkumyPrvek formuláře k dispozici
Úložný prostor500 MB pro plán JimdoFree, 5 GB pro plán JimdoPro, neomezeno pro plán JimdoBusiness
Nástroj pro zpravodajeJimdo doporučuje na váš web přidat formulář pro registraci MailChimp a využívat jeho služby
FórumFunkce pouze návštěvní knihy
Elektronický obchod / internetový obchodKomplexní řešení
Integrace brányPayPal
SEO FriendlyJimdoPro Plan – meta popisy, URL, obrázkové značky. JimdoBusiness Plan – vyloučení stránek, přesměrování 301
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Ochrana heslem na jedné stránce pro plán JimdoFree, pět stránek na plánu JimdoPro a neomezená na plánu JimdoBusiness. Na blogových příspěvcích není žádná možnost hesla
Google® AnalyticsK dispozici za placené plány
Zabezpečení webových stránekWebové stránky jsou uloženy na zabezpečených serverech společnosti Jimdo
Více jazykůPlatforma a fóra jsou k dispozici v 8 různých jazycích
Mobilní optimalizaceAutomaticky optimalizováno pro mobilní zařízení
Technologie CDNVíce serverů v různých zemích

Plány & Ceny

Pokud si myslíte, že tvůrce webových stránek pro vás může být tou správnou volbou, pokuste se vyzkoušet JimdoFreeův plán. Přidejte všechny své prvky a funkce a zjistěte, zda to funguje, a pak budete-li rádi, můžete absolvovat bezplatnou zkušební verzi placeného plánu. Bezplatné zkušební verze trvají 30 dní, takže na jejich vyzkoušení máte dostatek času.

JimdoFree Plan

JimdoFree vám poskytuje omezenou škálu základních funkcí, se kterými můžete pracovat. Nedoporučujeme to nikomu, kdo by se pokusil udělat něco vážného. Je to spíše ochutnávka, abyste zjistili, zda placené plány mohou vyhovovat vašim potřebám.

Plán JimdoFree přichází s:

 • 500 MB úložiště
 • jedno heslo chránilo stránku
 • aplikace pro iOS nebo Android – pokud se rozhodnete ji používat
 • velmi omezený SEO – název metadat a popis meta stránky, kontrola indexování Google a náhled vašeho výpisu Google
 • až 5 výpisů obchodů
 • maximální přepravní množství
 • schopnost nastavit dopravu zdarma pro velké objednávky

Bezplatná verze bude zahrnovat spodní část vašich webových stránek s reklamami Jimdo. Název vašeho webu bude také ve formě yourwebsite.jimdo.com. Výhodou je, že si můžete ponechat své stránky Jimdo zdarma navždy.

Placené plány

Pokud se svým webem vážíte vážně, budete chtít narazit na jeden z placených plánů společnosti Jimdo. Cena je velmi konkurenční ve srovnání s ostatními staviteli internetového obchodu. Plány jsou reklama zdarma, na rozdíl od jejich protějšku. Máte možnost přenést své doménové jméno do některého z těchto plánů nebo si také pořídit nový vlastní (ve tvaru www.yourwebsite.com).

JimdoPro
7,50 USD / měsíc (ročně)

Plán JimdoPro zahrnuje vše v plánu JimdoFree spolu s:

 • 5 GB úložného prostoru
 • Pět stránek chráněných heslem
 • Jedna e-mailová adresa a až 3 předávací adresy
 • zvýšená podpora zákazníků
 • statistika webu
 • vaše zápatí
 • mobilní expresní stránka
 • více SEO – vlastní URL stránek, názvy meta stránek, popisy meta stránek, XML sitemap, rankingCoach
 • až 15 výpisů z obchodu
 • schopnost nastavit ceníkovou cenu

JimdoBusiness Plan
20 USD / měsíc (ročně)

JimdoBusiness nabízí kompletní sadu zařízení Jimdo. Staví na funkcích uvedených v plánu JimdoPro. Nejužitečnější výhodou, kterou cítíme, je možnost přidat do vašeho obchodu neomezené množství položek. Podívejte se také na další výhody:

 • neomezené úložiště
 • neomezené stránky chráněné heslem
 • 20 e-mailových adres a neomezených přesměrovacích adres
 • špičková podpora zákazníků
 • Nová vlastní doména
 • rozšířené SEO – roboty meta tagy a přesměrování URL
 • neomezené výpisy z obchodu
 • slevové kódy
 • přizpůsobená stránka potvrzení objednávky
 • hmotnost založená na přepravě
 • značkové přepravy
 • Stripe možnost platby

Poznámka: Existují další doplňky, jako jsou prémiové domény (např. .Deals, .supply), které si můžete také zakoupit.

Zákaznická podpora

Jimdo má velké komunitní fórum, a nejen to, že přicházejí v osmi různých jazycích! Fóra jsou místem, kde uživatelé kladou otázky, a odpovědi poskytují další uživatelé nebo moderátoři fóra. Vykopáváním nebo položením otázky sami byste měli dostat odpověď, kterou hledáte.

Můžete se podívat na online návody, které vás provedou základy, a ještě zajímavější je, že některé bezplatné živé webináře, které vám pomohou s tématy, jako je „základy SEO“.

Míra odezvy se liší při zasílání dotazů týmu. U placených programů se díváte na 1 až 2 pracovní dny, zatímco bezplatní uživatelé mohou čekat o něco déle.
Na webu je vždy možnost live chatu – doba čekání však může být až 2 hodiny. Pomáhá, pokud máte čas trávit sezení před počítačem, zatímco děláte jiné věci. Služba je k dispozici pouze od 9:00 do 17:00 PST, takže nemusí fungovat pro lidi v jiných částech světa.

Snadnost použití

Jimdo není nejjednodušší platforma, na kterou se na začátku postaví. Budete se muset za pár hodin spokojit, abyste se naučili, jak jej používat. Editor není tak intuitivní jako ostatní, se kterými jsme se setkali. Jakmile ji však zvládnete, je konfigurace vašeho webu snadná.

Průměrný uživatel by měl být schopen o víkendu bez problémů vyšlehnout své webové stránky. To zahrnuje také funkci úložiště platformy Jimdo.

Nejlepší věcí na Jimdo je, že jakmile je nastavíte, přidání dalších prvků nebo změna vzorů je docela snadné. Pokud na svém webu provádíte mnoho aktualizací, bude Jimdo dobrou platformou k použití.

Není to příliš přizpůsobitelné – ale z velké části se uživatelům nebude vadit. Pokud nejste o designu dokonalý a chcete něco, co stále vypadá dobře, ale jde spíše o funkčnost – pak byste mohli mít štěstí. jestli ty dělat znáte HTML nebo CSS, ale můžete si přizpůsobit obsah svého srdce.
Pro vás má správa webových stránek placené plány zabudovanou analytiku a také nabízí poměrně dobrou škálu možností SEO. Existují weby vytvořené Jimdo, které se řadí na vrchol svých výsledků – ale nejdřív musíte dát trochu tvrdé práce.

Závěr

Jimdo má velký smysl prozkoumat, pokud chcete otevřít svůj malý obchod online. Je ideální pro lidi, kteří se chtějí dostat z platformy, jako je eBay nebo Etsy, a místo toho si dělat vlastní věci. Placené plány jsou cenově dostupné a struktura platformy pracuje s minimálním rozruchem, jakmile se to stane.

Aktualizace je snadná a pokud jste spokojeni s pouhým používáním PayPal (nebo Stripe pro uživatele JimdoBusiness), pak je to bez stresu způsob, jak chytit svůj kousek webu. SEO funkce společnosti Jimdo mohou dokonce z vás udělat dobře fungující web s trochou praxe.

Pokud si chcete vytvořit svůj malý eCommerce web, aniž byste se museli bát havarijního kurzu v kódování, Jimdo je pro vás pravděpodobně.

Bloggers světa může také najít Jimdo správnou volbu. Blogovací platforma platformy je poměrně rozsáhlá. Ačkoli nemůžete naplánovat příspěvky, máte možnost uložit koncepty na pozdější.

Doporučujeme vyzkoušet Jimdo, pokud spadáte do jedné z těchto kategorií, nebo pokud jste pro svůj osobní projekt vyzkoušeli některé další tvůrce webových stránek a dosud jste nenašli ten pravý.

Porovnejte

Jimdo

93

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map